AA

Reklama

pondělí 24. prosince 2018

Veřejnoprávní (skrytý) styl dezinformace: ukázka, jak odklonila propouštění v Zetoru Česká televize na Rusko a Zemana!

24. 12. 2018 SkrytáPravda
Jak vás Česká televize donutí, co si máte myslet a ještě uvěříte, že jste na to přišli sami? Zatímco propaganda lepšolidí z kavárny v Čt útočí stylem, že oni jsou lilium kdežto my údajně tvrdíme, že se dá rakovina "vykadit", vše je úplně, ale úplně jinak. A my vám ukážeme na autentické zprávě, jak.Ukázka, jak zprávou dokáže Čt ze Zemana udělat blbečka, z Ruska šmejdy, a RRTV ji nepotrestá, protože základní fakta jsou pravdivá. Jenom odkloní konec zprávy na Rusko, že si to jako máte domyslet, kdo je ten zlý. A ten zlý je kdo? Logicky ze stylu zprávy Zeman a Rusko!

Je to vyšší forma dezinformace, že ani netušíte, jak s vámi Česká televize mává a manipuluje.
Dnes takto pracuje celý mainstream a pokud je nechytíte za pazoury, smějí se vám do očí! Rosí, Moravec a spol...

Pozorně čtěte: co si pod tou zprávou České televize vybavíte? Autentická slova v Čt:
Zetor bude propouštět, většina jich má skončit do konce března. Důvodem jsou podle firmy ekonomické potíže. České televizi to dnes jako první potvrdili odboráři, oznámil Kubala.

Veroniko, firma měla slíbeno třeba tisíce traktorů do Ruska, proč tedy teď propouští?

Firma se s potížemi potýkala od začátku roku a to i přesto, že má příslib s Ruskem dohodnutou dodávku 6000 sad na příští čtyři roky. Dohodu podepsali při podnikatelské návštěvě českého prezidenta Zemana v Rusku. Podle vedení se dál s touto zakázkou počítá a podle odborářů si však zaměstnanci najdou velmi rychle práci a to i proto, že se v listopadu pohybovala míra nezaměstnanosti v regionu na 4,1%. Navíc odborářům telefonovali celý den personalisté. Výpověď poběží od února atd….Konec zprávy. Proč místo Ruska tam neuvedou hlavní důvod příčinu krachu? Protože takto to vypadá, že ten Rus a ten Zeman...

I i další "Deník N", jehož součástí (slovenskou) je antiruská fanatička Petra Procházková, která zplodila dítě s Čečencem, a stálý host České televize, se odkazuje na Rusko. 

Zetor dodá tisíce traktorů do Ruska, hlásil Zeman před rokem. Teď firma propouští dvě pětiny lidíNapsali dokonce v nadpisu Tvrdoň a Vodrážka

Je prostě důležité, aby si lidé dali podvědomě do souvislosti Rusko, špínu, Zemana a zářný západ. Zakázka pro Rusko platí a běží, a s propouštěním to nemá absolutně nic společného. Ale ten hlavní důvod se dá jenom náznakem, všude se zdůrazní Rusko a krach Zetoru! A hned lidé "jakoby pochopí", že ten šmejd je Rusko a Zeman.

Za to svinstvo by měly padat hlavy. Měly, ale nepadnou!

Pouze lepšolidi z kavárny se smějí! Zase z lidí udělali blbce!


A jaká je skutečná příčina?Zetor Tractors podobně jako automobilky čelí vysokým požadavkům na investice kvůli nařízenému snižování emisí, ale také zlepšování bezpečnosti.

„Složitá situace nastala počátkem roku 2018, kdy vešla v platnost nová legislativa, která stanovuje přísná pravidla pro stroje zejména v oblasti bezpečnosti,“ vysvětluje firma. Všechny modelové řady traktorů Zetor však stihla modernizovat až letos v srpnu. Po letech zisku tak brněnský výrobce letos čeká ztrátu. Výrobci musejí dál investovat. Od roku 2019 postupně přichází v platnost další emisní stupeň „stage V“, výdaje však už nebudou tak enormní, normy se týkají měření a monitorování výfukových plynů a jsou tak spíše o čidlech.

Od ledna 2018 začaly také platit nové bezpečnostní předpisy, kvůli kterým musel výrobce vylepšit brzdy, různé senzory, vizualizaci ovládacích prvků, barevnost, panoramatická zrcátka a jiná zařízení. Další změny legislativa naplánovala na rok 2019 a 2020.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/zetor-problemy-vyroba-autoprumysl-d65-/ekoakcie.aspx?c=A181218_101738_ekoakcie_fih

Takže co to má společného s Ruskem? Naprosto nic. Ale lidé se chytili. Toto podprahové spojení evokuje pocit, že za to může blbý Zeman, proradné Rusko a hloupost našich podnikatelů, že ještě Rusku věří. A zde máte i důkaz na Facebooku, že lidé na ty šmejdy naskočili a je práce to vysvětlit.

Nadpisy na Facebooku zironizují, pak jeden píše, že naše traktory nechtějí a druhý natvrdo, že Zeman lhal. A takto se to příspěvky na zesměšnění obchodu s Ruskem na Facebooku jenom hemží. Samozřejmě se Česká televize směje: přece žádný kodex neporušil a, takže stížnost na RRTV je bezpředmětná. A že si lidé naběhli...?

Já však tvrdím, že je to napřesdržku.Takže hezké vánoce vám přejí šmejdi.

Pardon, lepšolidi z kaváren Havlů a Sorosů.


Odpovíte upřímně? Je to anonymní. Znáte propracované metody dezinformací České televize a dalších médií, nebo jste tyto podvody zjistili také poprvé až nyní? Na Facebooku je to jasné, oni to netuší. A ještě se smějí, jak je Zeman blbý a jeho voliči také.- - -

104 komentářů :

 1. Problém je v tom, že Rusko nemá peníze na koupi a stornovalo dodávky. Bude se to řešit přez arbitráž. To je ta Zemanova úžasná ekonomika napojená na zemi barbarů, kde se ještě nevynalezl dřevěné ruchadlo, pokud vůbec mají zemědělství, neboť se ještě před pěti lety živili pastevectvím, lovem a sběrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy stornovalo ? Jaká arbitráž ? Zdroj taktéž není . No a lov ,sběr a možná řepka je bohužel doména našeho zemědělství povzneseného na vyšší level pod patronací EU a jejich dotací. Bredy

   Smazat
  2. Můžete prosím uvést zdroj svých informací?

   Smazat
  3. 10:59 Ano, mohu. Slyšel jsem to na pavlači od jedné paní, která to má od jiné paní.

   Smazat
  4. Anonymní 24. prosince 2018 10:42

   Vidím ty PITOMIO, že už máš nakoupenou plnou spižírnu modifikovaných SOJOVÝCH BOBŮ (made in U$A!), POVINNĚ naordinovanou AMERIKOU pro státy EU, aby nedpodléhali SANKCÍM jako RUSKO?

   Jenomže EU se podělala, kupuje a přebytky SOJOVÝCH BOBŮ cpe i zadarmo na UKRAJINU jako bratrskou POMOC, protože neví ci s nechtěnými BOBKY z U$A mají svoje ve slipech!

   Na rozdíl od tohoto PITOMIA, zde je ZDROJ!

   https://eurozpravy.cz/ekonomika/evropa/231177-trump-dosahl-sveho-eu-oznamila-velke-zvyseni-dovozu-soji-z-usa/


   Zdraví Ramón HUAWEI®

   Smazat
  5. 10:42 To je přesně o tom, co je v článku. Fámy, že Rusko zrušilo, nemá peníze atd. Tenhle hajzl je ten, který to ČT bude potvrzovat a velebit ji za to. Těmhle trolům by se mělo dávat po hubě, jinak nepřestanou. Proslýchá se, že už se na to někteří chystají. Držím jim palce.

   Smazat
  6. 10.42.co je tohle za idiota?Rusko vypestuje napr.tolik obili,ze tim zivi Zapad.Asi ruchadlem.Do vesmiru vozi americke kosmicke stanice.Asi rucni pakou.Blbe nafoukanej .Jen na co?Ani pravopis te nenaucili.

   Smazat
  7. Nejde mi v této chvíli o to, zda Zeman lhal, nebo ne (jakože si myslím, že vůbec nelhal), nevím o pozadí celé věci, ale o tu směšnost těch debilů v ČT a jim na roveň postavených: tak my můžeme vyhlašovat sankce proti Rusku, a oni podle vás, vy kašpaři v ČT a vám na roveň postavení papoušci, nemají ani to nejmenší právo odpovědět stejnou mincí? Ani tou nejnepatrnější?

   Smazat
  8. Pokud se nrpletu tak v článku je napsáno, že ruská nabídka trvá. Nikdo ji nezrušil. Je tam doslova - " Podle vedení se dál s touto zakázkou počítá a podle odborářů si však ". Tak Rusko asi nebude ten hlavní důvod.

   Smazat
  9. Už jste trapní s tím obilím a vesmírem. Lžete, lžete a lžete. Rusko v důsledku sankcí má extrémní problém se zásobováním potravinami, zvlášť když skřípli Bělorusy, kteří dodávali nejen svoje potraviny, ale i reexporty. Jídlo je v Rusku luxus a navíc extrémně nekvalitní. Mnohem horší než tady, v podstatě jedovatý odpad. Nikde na světě není tak nekvalitní a škodlivá strava jako tam. Navíc nedostatková. Ani v Moskvě není dobré zásobování, o venkově nemluvě, v některých místech je hladomor.
   Co se týká vesmíru, ptám se, co s tím má Rusko? Vždyť oni nemají kosmický program, to dááávno skončilo. Od 1.1.2019 přebírá Kazachstán Bajkonur pod svou výhradnou správu a prozatím bude kupovat motory pro svoje rakety od Ruska. Ovšem ani to nebude dlouho trvat, Čína a Indie už mají úspěšné testy za sebou podobně jako Musk. Mají i výcvikové centrum.. Čili agendu kamionistů těžších nákladů na orbitu přebírá Kazachstán pod sebe. Tím Rusko definitivně ztrácí to jediné, co ještě v souvislosti s vesmírem dělalo, jelikož vědu nedělali nikdy. Svije rakety vypouštět nebudou, jednak nemají kvůli čemu, protože vědu nedělají a jednak na to už nebudou mít peníze. Vědu měli za Sovětů na starosti Ukrajinci, kteří dnes vyrábí rakety pro dopravu lehčích nákladů, a Litva s Estonskem, kde se také dělala bazální věda. V Rusku se jen kradlo.
   Kazachstán se tak stal letos součástí mezinárodní organizace výzkumu vesmíru, založenou před třemi lety významnými zeměmi s vyspělým kosmickým výzkumem nebo průmyslem, kde jsou asociovány státy jako USA, Francie, Německo, Austrálie, Brazílie, Čína, Argentina, Indie, Malajsie, Mexiko, Indonézie, Čile, Ukrajina, Polsko, Norsko, Nigérie, Itálie... atd., ale NE RUSKO! A nikdy nebylo!

   Smazat
  10. Teď jste popsal své sny ,ale realita je jiná. Hlavně ten blábol o Ukrajinském kosmickém výzkumu. Člověče srandu nechte na Silvestra nebo nebo apríl. P.S. ten Nigerijský bude asi taky dorej .

   Smazat
  11. 15.22 že vás to baví...tolik nenavisti a zášti v sobě. Dá se s tím v poklidu žít? Hezké a spokojené Vánoce Vám přeji. A vykašlete se na ty blbosti alespoň o svátcích a pak se hold dál užírejte. Vaše věc

   Smazat
  12. Ty Vánoční skřete 24. prosince 2018 14:52

   Chátrající Bajkonur slaví šedesátku s nejistým výhledem do budoucna, Rusko dokončuje svůj nový kosmodrom!

   Bajkonur - Kosmodrom Bajkonur v Kazachstánu slaví 60. výročí svého založení, jeho budoucnost je ale nejistá. RUSKÉ KOSMICKÉ STARTY V DOHLEDNÉ DOBĚ PŘEVEZME NOVĚ BUDOVANÝ KOSMODROM VOSTOČNYJ VYSTAVĚNÝ RUSKEM a Bajkonur se musí spokojit se skromným kazašským kosmickým programem. Jeho záchranou mohou být podle kazašských expertů komerční vesmírné projekty?

   Odkaz, kterému TY musíš věřit jsi Čalfoid z TOP 09?

   https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1533030-chatrajici-bajkonur-slavi-sedesatku-s-nejistym-vyhledem-do-budoucna


   Ramón HUAWEI®

   Ps. Cenzoři nevím odkud, manipulujete s textem, ale je vám to ho√no platný šmejdi křivácký, podržtašky!

   Smazat
  13. Lepšoidiote , tak to dolož ty havloidSerešsatanovo lejno !!!!

   Smazat
  14. 15:54

   Žádný Vostočnyj NEEXISTUJE. Vše dáávno rozkradeno. Nejsou peníze, nejsou lidé. Nikdo to nechce dělat, ani neumí, navíc v oblasti, kde nic není, jen tajga. Odpálili jednu raketu úspěšně a tři neúspěšně s ohromnými ztrátami. Pojišťovny to už odmítly pojišťovat a cely projekt definitivně skončil, jelikož se objevily velmi závažné chyby ve výstavbě rampy. Neopravitelné. Zároveň končí i jejich podpůrná střediska, protože o jejich služby není zájem. Dnes není potřeba hrubé síly, ale technologie, a to máte v zemích jako Izrael, Čile, Malajsie, ale ne v Rusku. Nejsou ani instituty ani školy, jelikož elita stejně studuje na Západě.
   Veškerý kosmický průmysl jeho podstatnou část v SSSR dělala Ukrajina a to málo, co Rusko mělo, padlo v 90.letech. Za SSSR se odpalovaly dvě tři rakety denně, dnes odpalují dvě tři za rok. To už soukromníci mají větší ksefty a k nim patří i Ukrajina, která je v konsorciu.
   V Kazachstánu zůstává stará sestava z Ruska plus noví lidé. Původní město se zbourá a část zřejmě zůstane jako historický skanzen uprostřed stepi. Ale už je vybudováno nové v nedalekých horách, kde je výzkumné centrum i universita. Staví se i závod na produkci nových raket, to ve spolupráci s Ukrajinou. Spojení s Astanou, železniční, silniční i letecké. Odtud se bude jezdit k odpalovacím rampám, kde jsou už teď budovány nové komplexy pro kosmonauty těsně před startem a také nové centrum pro pracovníky na rampě. Už je podepsána spolupráce s Íránem, Čínou a Tureckem. Kazachstán má velké plány a již roky na tom pracuje.
   Co se týká Ruska, od Nového roku FINITO. Tento rok byl posledním. Jediné, co ještě bude rok, maximálně rok a půl funkční, je výroba motorů, než se na celé planetě přejde na jiné.

   Smazat
  15. Kde ses na těchto diskuzích vzal -svině jedna smradlavá 17.32 -dřív se tady nic tak odporného nevyskytovalo. Píšeš urážky, nadávky a sračky - to ti tak smrdí z huby?

   Smazat
  16. Pro 15.54
   https://www.kosmonautix.cz/2017/12/vostocnyj-v-plne-krase/

   Smazat
  17. Anonymní 24. prosince 2018 22:41

   Děkuji za odkaz, krásný svátky Vám i Vašim milovaným!

   Nebo nám chceš ještě něco sdělit MIMO MÍSU, anonymní 24. prosince 2018 17:26, vyždímal ses do morku kostí, jelikož MOZEK, to je to co v hlavě nemáš? Métský saláme z NDR, dnes COOL-e z prd..?


   Ramón HUAWEI®

   Ps. "Anonymní 24. prosince 2018 17:26

   15:54

   Žádný Vostočnyj NEEXISTUJE."???

   Smazat
  18. Trapně oslavný a naprosto lživý článek v kosmonautix.cz, to je směšné. Vystavených pár plechových budek a zmršená rampa, z níž se už rok nic nevypustilo a už nevypustí. Zastaralá konstrukce, výpočetní technika z 90.let, lidé žijící v zemljankach a plesnivých unimobuňkách.
   Podívejte se třeba jen na Kazachstán a jeho Nový Bajkonur, jak se liší od toho ruského, nebo na futuristický indický kosmodrom. A to nemluvím o NASA nebo soukromých projektech. Ani ESA a Francie se nemusí za svoje kosmodromy stydět. A co jsme viděli u Rusů? Zbabrané starty, zaostalá technologie, neskutečné nepohodlí pro pracovníky a astronauty. Nebýt toho, že Kazachstán poskytl svoje sluzby, nikdy by zahraniční astronauti z Bajkonuru nastartovali. Klíčové komponenty pro motory raket stejně dodává Ukrajina, oni mají know-how a licenci.
   A kde je věda? Observatoře, průzkumné sondy, vědecká centra.. Tohle vše má Čína, USA, Indie, Evropa, Malajsie a zapojují se i další země, mimo jiné i Nigérie. Dosud vše, co víme o vesmíru, pochází z Ameriky, ale dnes se již stále více a více hlásí další poznatky od jiných zemí. Rusko žádné poznatky nikdy nepublikovalo, jen lži a lži o jejich neexistujících schopnostech, propagandistické žvásty, úplné výmysly o úžasných objevech, které se následně musely pracně vyvracet. Oni na poli kosmonautiky neznamenali vůbec nic, už jen Brazílie má na svém kontě víc úspěchů než oni.
   Rusko žilo z ohlasu z dob SSSR, kde kosmický průmysl nastartovala Ukrajina, Estonsko, Litva a Kazachstán a oni to sprostě ukradli. Rusku už nikdo nevěří.

   Smazat
  19. 8:46
   Musíte být strašlivě nešťastný člověk, vzhledem k vývoji na světové scéně navíc odsouzený ke stále většímu neštěstí a hlubším depresím. Je to vaše volba, dobře vám tak. Dokud se nenaučíte pracovat se svými emocemi, není vám pomoci.

   Smazat
  20. Kdyby byla pravda to, co (10:42, 14:52, 15:22, 17:26, 8:48) píše, určitě by o tom ČT náležitě informovala. Takže pokud o tom ČT mlčí, tak to bude drobet jinak, než jak se to výše zmíněný pisatel snaží zde udat. V tomto tudíž můžeme vzít na postoj ČT - její mlčení - jed.
   KR

   Smazat
  21. Na co by ČT informovala o každém propadáku v Rusku? To by na to musela vyhradit celý vysílací čas. Dost na tom, že se ti hajzlove snaží za každou cenu vyvolat válku a napadají všechny okolo sebe, protože jim teče do bot.
   Začíná reálný hladomor, lidi žerou trávu a na ulicích se běžně umírá. Nejsou léky ani na banální choroby, AIDS se šíří jako požár, umírá se na malárii, TBC, úplavici a další choroby, které jsou už vyřešeny dokonce i v subsaharské Africe.
   Na ulicích řádí bandy kriminálníků, jaké lze vidět snad jen v Mogadishu. Vraždy jsou úplně běžné, stačí když jdete koupit rohlík přez ulici, pokud vůbec nějaký rohlík seženete.
   A to jejich úžasné školství, co se dobralo do 35% negramotnosti. Z tisíce universit světa najdete čtyři nigerijské, ale jen jedinou tzv. ruskou, na 963 místě. Soukromou, která patří jednomu americkému miliardáři a studuje tam jakože jejich elita. Suverénně prohrávají ve všech školských testech, úplně nejhorší výsledky na planetě. To už školička někde v buši má lepší výsledky než jejich státní univerzity.
   Mládež sfetovaná z nějakých svinstev, umírá po tisících, nemají ani z čeho verbovat do armády. Líné, tupé, zdrogované a nakažené. 90% žen jsou regulérní štětky, úmrtnost takového matroše je extrémně vysoká.
   Už jen kontakt s jakýmkoliv Rusem je extrémní riziko, je to odpad. Pro Účka platí to samé. Celkově pro východní Evropu, ale čím dál na východ, tím hůř.

   Smazat
  22. I Vy brepto, na každé z těch pitomostí, které Jste napsal, by se ČT náramně popásla, kdyby mohla, informuje totiž o daleko menších problémech, takže to tak žhavé není.
   V Moskvě nakoupíte cokoli - máte-li na to (tj. jako všude jinde v kapitalismu), nouze o rohlíky není. Anglosasové těžko mohou posuzovat úroveň škol v Rusku nebo Číně, protože azbuku a "rozsypaný čaj" neovládají. Pokud by Ukrajinci měli takový kosmický a letecký výzkum a schopnosti, o jakých bájíte, tak by oni provozovali velké kšefty s raketovými motory a obřími dopravními letadly. Vaše přirovnání o nemocech a dalších jsou totálně lživá, stačí si přečíst materiály OSN nebo Vatikánu.
   Jste buď naprostý hlupák - nasvědčovala by tomu Vaše mluvnická úroveň, nebo Jste prachsprostý ideový či placený provokatér, který se snaží diskusi někam přesměrovat. Takže reakce zdejších diskusních trvalek nejsou zde kvůli Vám, ale kvůli ostatním čtenářům, aby měli i nadále jistotu, že intelektuálně zdejší stálé osazenstvo je daleko výše než Vy, a nebo, aby ti nepravidelní dostali informaci, že Vaše texty jsou lživé žvásty.
   Vzhledem k tomu, že ani Vy nebo případní Vaši šéfové nejste s to vykročit za horizont protiruské mainstreamové propagandy (a jako že by Rusko a mnozí jeho politici a podnikatelé potřebovali v řadě věcí držkovou), tak mohou být zdejší čtenáři i sami Rusové v pohodě. Taková intelektuální lůza jako Vy a případná Vaše skupina nemůže nás a Rusko porazit, ovšem jako mravní chátra můžete způsobit řadu zla, neštěstí a tragédií. Pak to ale projedete a budete se modlit, aby vítězové byli velkorysí. Pokud těch velkorysých moc nezbude, tak to fest odskáčete.
   Takže do nového roku Vám přeji něco rozumu a mravnosti
   KR

   Smazat
  23. 14:52 a další obsáhlejší články.
   Obdivuji Vaši vitalitu. Taková kvanta hloupostí tu napsat. Nejspíš jste za to dobře placený. Je jedno co píšete, hlavně že je to dlouhé.

   Smazat
  24. 15:46 Co je to za idiota? Asi nějaký robot, tohle nemůže být člověk z masa a kostí. Jedině, že by měl místo mozku naprogramovaný čip, co mu voperoval sám starej choroš. To potom jo...

   Smazat
  25. 15:46 Realita je mnohem horší! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  26. 7.47 Zalez do americký prdele, tam je vše ou kej, tam i hovna voněj

   Smazat
  27. 3:22 O svobodné lidi se nestarej, čechomužiku! A co vy, Putinovi agenti (včetně fálmera-filipa, zemana-ovara, pružinskýho-klause, babiše-bureše, besta, olezlého zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupové, reprezentovaní Parlamentními žvásty, kteří se na první pohled všude na ulici i v socce navzájem poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné prdele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje Chujlostanu?
   Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát a stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát ...

   Smazat
 2. A smějí se právem, anžto ty šmejdy budou ovce volit znova. Je to k nepochopení, ale je to tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je na tom k nepochopeni? Maji pod kontrolou "verejnopravni" sdelovadla a udelali si z nich "oblbovadla". Samozrejmosti je, ze praktiky Risske propagandy 3. Rise, prevzala i ta 4.

   Smazat
 3. Zdravim Vas citateli NR.MY vieme co sa okolo nas deje vieme ako nas klamu,podvadzaju,zastieraju , zamlzuju a dezinformuju.Samozrejme vedia ze jedneho pekneho dna vsetko bude plavat na povrchu.Budu sa bat svojho vlastneho tiena. Darmo mozu zmazavat nase prispevky.Maju armadu trolov ktory kontroluju nase diskusie.My sme narod mame myslenie slobodu prejavu ktoru nam nikdy nezoberu!!!A TO IM NEDA SPAT.

  OdpovědětSmazat
 4. Co ríkají v Čt to je prauda a je to svatý a jiný názor od Čt a NOVI není protože jiné je už konspirace a jak nám učitélka ríkala máme se toho držet a nemít jiný názor protože je to ksenofobni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT musi lhát nebot se už na ně hrne celá smečka vlků ze společnosti voličů a odhaluje je , ti přišli na to,že se musi každý novinář ,který veřejně dává najevo politické názory vyhodit.
   Tak přešli ti žabaqři na lhani v ekonomice.
   Jen si všimněte co skrytě píši.
   Propouštěni dělniků,je vinna ekonomicko politická situace.Překlad panu PUTINOVI zakázali kupovat traktory,protože vyrobil tolik zrni že musel prý až miliardy tun prodal do Lybie!

   Dále.Země mimo EU nejsou náročné na plněni norem,klíčovými aspekty jsou cena a jednoduchost stroje.
   Překlad.Opovažte se prodávat jinde než v EU,ZPOKUTUJEME VÁS DO STŘEDOVĚKU namontujte filtry a zvyšte ceny o sto procent!
   No namísto,aby vláda navrhla pana Putina na Nobelovu cenu miru,protože je to skvěly vojevůce nemajici obdoby,který dovede obsazovat celé polo ostrovy aniž by ztratil jediného samopalnika tak se zabývá mlženim a lhanim.
   Tak to jsou opravdové důvody jak lže a krade a KSČN se už ani ve svých novinách dělníků nesmi zastat,nebot tam přeceda musi dělat vše sám a diversanti ve vedeni se mu prý jen chechtaji!

   Smazat
 5. Tohle "zpravodajství" doplňované náznaky a směrovkami je zaběhlá praxe všech masmédií, nejen ČT. Také proto televizi už přes 17 let neprovozuji(už tehdy to byl standard), v rádiu poslouchám jen vybrané pořady a noviny nečtu. Dá se říct, že od té doby se moje informovanost významně zlepšila.

  OdpovědětSmazat
 6. Já se jenom divím, že rusko vůbec chce něco od "nás". Od
  mnohých "čechů" kteří místo každodenních díků Rusku za svůj život, mu jenom spílají.
  Dnes jenom lituji, že to ten Hitler nevyhrál. Nebyl bych sice
  ani já, moje rodina ale ani ty zrádné svině které si myslí
  že by germán jejich předky ušetřil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že bys nebyl ty ani tvoje famýlije, to je potěšující obrázek. Fakt škoda, že ten Hitler tady ještě nějaký ten rok nezůstal, rád bych mu konkrétně v tomto pomohl. Osvobodit východní Evropu od pakáže, jakou jsi ty, je velice lákavé. Už dávno by tu mohlo být obyvatelstvo s mnohem lepším genofondem, kterého je na světě dostatek. Ale snad příští vánoce přinesou konečně obrat k lepšímu. Baj, baj bejby.

   Smazat
  2. Anonymní 11:29

   Prosťáčku, ani netušíte o čem píšete. S ohledem na vaše rozhledy a mentální projev je nad nebe jasné, že vy byste v selekci rozhodně neuspěl. Ať už u Mengeleho nebo kohokoli jiného. Možná by to ve vašm případě ani neprodražovali, nikam by vás nevozili a poslali rovnou do kafilerky. Měl byste Rusám líbat nohy a my ostatní jim záchranu vaší genové linie můžeme připsat jako černý puntík.
   Ale my jim to jistě odpustíme, nemohli vědět co se s čím zkříží a co z toho vzejde. Byli optimisté a věřili, že evoluce nemůže nabrat zpětný chod. Mýlit se je lidské.

   Smazat
  3. 14:54

   Ale brouku já v podstatě bydlím v Německu, na východě mám jen nějaké nemovitosti a pozemky. Já bych se i nastěhoval, ale to byste vy museli uvolnit životní prostor.

   Smazat
  4. 14,57 bydlí v Německu a onanuje na českém vebu.

   Smazat
  5. 11:29 a 14:57 bydlí v německém příkopě a sní o Rusku, že ho zachrání. Ale Rusové na něho dlabou. :)

   Tidehunter

   Smazat
  6. 14:44

   v Německu mám slušný byt, v český prdeli dva hektary půdy, rybník a domek, který bych rád přestavěl. Čekám, až vás žebrotu pošlou na východní frontu a konečně se sem nastěhuje normální obyvatelstvo, na jaké jsem zvyklý v Německu. Pak možná změním trvalé bydliště. Ale až na stará kolena.

   Smazat
  7. 15:25
   Na východní frontu půjdou leda troubové jako ty. A přeju mezi sousedy hodně podobných blbů, jako jsi ty sám.

   Tidehunter

   Smazat
  8. 15:25 obávám se, že zdechneš tam. Tady bys stejně s takovým přístupem dostal nakopaný do tlamy:oD

   Smazat
 7. Z hlediska propagandy to není nic nového ani světoborného. Na pana prezidenta Zemana se z Čt řinou útoky už léta. Mnohem závažnější je válečné štvaní a snaha legalizovat příliv Islámu. Taktéž neustálá diskreditace Andreje Babiše a zjevná snaha o rozvrat společnosti.

  OdpovědětSmazat
 8. No jo tihle anti Český šmejdi nedají pokoj vláda se svrhnout nepodařila tak budou psát petice a dělat podobný věci.

  OdpovědětSmazat
 9. Źádné traktory do Ruska, žádné naše výrobky tam!!! Trestejme Rusko za jejich agresivní politiku. Vyhladovme je! Žádné mléčné výrobky a to ostatní. Raději propouštějme než jim něco posílat. Odstraňme ty čtyři procenta mezinárodního obchodu, které v globálu s námi Rusové mají. Co Rus to hnus. Amerika náš vzor!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen hlupák jako 11:59 si může vážně myslet, že ČR je schopna kromě sebe vyhladovět nějaký jiný národ. Ani Monako ne.

   Smazat
  2. 11.59 - přikládejte si studené obklady na čelo i mezi nohy, ať se případné dítě netrápí

   Smazat
  3. 12.31 a 13.38 Jo satira vymizela, málo kdo pochopí jádro věci. Přečtěte si to ještě jednou a nemějte u toho rudé oči. P.S. Samozřejmě, že vím, že my spíše vyhladovíme sami sebe. Chtěl jsem jen naznačit, že embargem škodíme sami sobě. Příště budu psát srozumitelně aby každý pochopil...

   Smazat
  4. 15:46
   Jasně, ale oni tu někteří postižení chudáci z pornohodnot píšou podobným stylem a myslí to vážně, tak se nedivte. :)

   Tidehunter

   Smazat
  5. Jo, v Americe tam je hej,tam se chčije petrlej

   Smazat
 10. Nechápu, jak ČT může existovat.Vždyť je zřejmé jak se tam ve zpravodajství lže a manipuluje.Váda s tím nic nemůže udělat? Řídí ji EU - tak ať ji platí. Socani jinak mluví a přitom jim TV vyhovuje? Kolik zla způsobila Babišovi a on nic nemůže dělat? Copak nemáme v TV jiné hosty než Romancova, Dvořáka, úlizného Fišera a další? Proč musíme ten škvár platit. Ano jsem ochoten platit za komunikace, ale ne za zpravodajství ČT, za řadu Svěráků atd, kteří z ní žijí a proto žvaní, jak žvaní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ptejte se Babiše a Sobotky
   ti to mohli změnit již dávno

   Smazat
  2. Svědčí to o tom, že ani mocní proti nadnárodnímu kapitálu nic nezmohou. Jsme opravdu jen nicky?

   Smazat
 11. K situaci na trhu s traktory sdělil Lukáš Krejčí, finanční ředitel firmy Zetor, reportérovi Hospodářských novin toto:
  Evropský trh, který je pro Zetor klíčový, má dnes prodejní čísla jedny z nejhorších za posledních deset let. Zetor se už od roku 2014 potýká s krizí na trhu s traktory. V roce 2017 zaznamenal vůbec nejnižší prodej za posledních deset let.
  Příčiny tohoto poklesu poptávky vidí Krejčí tři.
  - zpřísnění emisních norem v EU. Traktory kvůli tomu během posledních pěti let pro zákazníka výrazně podražily o 20 až 30 procent.
  - obchodních sankce, které Rusko uvalilo na dovoz potravin z EU jako odpověď na sankce uvalené na Rusko Evropskou unií. Tím se výrazně snížil odbyt potravin pro evropské zemědělce
  - zemědělství v Evropě, bez ohledu na ekonomický cyklus, vysoce podléhá dotacím a evropští zemědělci v posledních letech relativně málo tyto dotace na zemědělskou výrobu čerpají.
  Dodávka 6000 traktorů, z nichž alespoň část by měla být ovšem montována v Rusku, by situaci Zetoru zlepšila, ovšem jen částečně.

  OdpovědětSmazat
 12. Nesledujte ČT Šámalovu,Lutonského bandu debilů a hajzlů, jejich blití nezamezíte oni se nám občanům vysmívají společně z poslaneckými sviněmi,které tyto hajzly drží u koryt, čas ztrávený u čt využívejte příjemněni vyplatí se vám to.

  OdpovědětSmazat
 13. 'zplodila dite z Cecencem' - no a co jako? Napresdrzku jste tu tak mozna vy, hulvate jeden

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tím je myšleno, že paní Petra skrzevá silné citové pouto s teroristou a skrzevá odhalený sklad zbraní, které provozovala v mateřské školce, kterou vedla, cítí neskonalou a nepřemožitelnou nenávist ke všemu, co je ruské. Prostě velmi objektivní specialistka na Rusko a otázky s ním spojené. Je to lhářka, spin-doktorka, štváčka a pomlouvačla. Přesně se hodí do Bakalovo-Schwarzenberské bandy presstitutů.

   Celá ta banda je napřesdžku, stejně jako blbec 12:29, jejich anonymní advokát.

   MM

   Smazat
  2. Oprava: NAPŘESDRŽKU!

   Smazat
  3. 13:43
   Procházková měla ve školce sklad zbraní?? Tak proč nehnije za mřížemi, ale hnije mezi námi na svobodě?

   Tidehunter

   Smazat
 14. 12:29
  Do které zvláštní školy si chodil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to nechodilo do zvláštní školy, ono se to povaluje v "pražské kavárně". Ale máte pravdu, ve výsledku je to totéž.

   Smazat
 15. Nový kandidát na prezidenta je pán ANDREJ BABIŠ . Sezname .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kandidátů bude fůra . Jeden lepší jak druhý .Bude z čeho vybírat . Konečně se želé Drahoš dočká . Ta jeho domina ho tam dostrká , protože být první dámou v České kotlině není k zahození . Češi by se měli už pomalu zásobit těmi burkami , nikáby a takovými těmi černými pytly ve kterých se ta svoloč producíruje po Teplicích . A hlavně studovat Korán .

   Smazat
  2. Vrah králíků prezidentem!! Hip hip hurej! On při svém talentu se naučí ty králíky zabíjet halal.

   Smazat
  3. Jak to řek ten Alibaba : Sezname ! Otevři se !

   Smazat
 16. ČT rozhlas Brno před několika dny: O zaměstnance se firmy poperou. Další méně uřvaně-práci najdou zaměstnanci během několika měsíců. Další: Úřad práce bude zřizovat poradenství pro čerpání sociálních dávek...

  OdpovědětSmazat
 17. Určeno nejen pro překabátěné AMERIKANISTY, realita a úroveň VLÁDNÍCH médií v celé U$A. Ale i tato "PRAVDA" v odkazu je po americku zkrášlená nebo zamlčovaná, třeba ani slůvko o Saudské arábii, Spojených arabských emirátech, či Kuvajtu, ale především o ROPĚ a MAMONU nedotknutelných extra BOHÁČÛ!!!

  Odkaz na skutečnou událost s autentickými záběry, tento počin chamtivosti U$A, rozvrátil celý blízký východ, důsledky trvají dodnes, nezaslepení si je vybaví! Tupci a zaslepenci těžko, své zkáze ještě zatleskají Čalfoidi.

  https://uloz.to/!fOKZ2R7dSjJY/sok-a-uzas-shock-and-awe-2017-dvdrip-cz-avi

  ----------

  Obsah ve zkratce:

  Snímek "Šok a úžas" inspirovaný skutečnými událostmi, sleduje dva zanícené reportéry Jonathana Landaye a Warrena Stroebela, jejich šéfa Johna Walcotta a válečného korespondenta Joea Gallowaye, kteří nahlédli pod pokličku zneužívání moci na té nejvyšší úrovni a odhalili pravdu o tom, co přivedlo Američany do nejdelší a nejnákladnější války v jejich dějinách. Po teroristických útocích v září roku 2001 nechal prezident George W. Bush vypracovat plán invaze do Iráku s cílem zbavit Saddáma Husseina moci. Zatímco ostatní novináři berou prezidentova slova za bernou minci, Landay a Stroebel provedou důkladnější vyšetřování. V tradici filmu Všichni prezidentovi muži se ženou po důležitých stopách a využívají anonymní vládní zdroje k odhalení toho, že prezidentovy důvody pro válku jsou založeny na lžích a zfalšovaných poznatcích tajné služby.

  Zdroj:

  https://www.csfd.cz/film/528086-sok-a-uzas/prehled/

  ----------


  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
 18. Ty nářky na ČT, ČRo a mainstream mne velmi pobavily. Komunistům současným a bývalých spílají už skoro 30 let. Jako flašinetáři připomínají jejich zločiny. Až na jednoho nešťastníka z Prahy, kterého uštvali k smrti, nikomu nic nedokázali a nikoho dalšího nezavřeli. Ono by to bylo směšné v porovnání s masivními krádežemi a lhaním po převratu. Nikdo nepočítá zástupy těch, které nechali demokraté prostě chcípnout. Jedna televize ukazovala asi dva dny po sobě jak postupně umrzával jeden bývalý voják. Demokratické sdělovací prostředky čekaly až chcípne.

  Mám jedno doporučení. Smiřte se s útoky na sebe. Hoďte kamenem, kdo jste bez viny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připomínat zločiny komunismu, aby se nikdy neopakovaly, je navýsost nutné. Hlavně ve školách, a stále dokola a dokola, aby se jim to vštěpilo již navždy.

   Smazat
  2. Vánoční sele 24. prosince 2018 15:03

   ANO na vždy, avšak ne kupředu levá, nýbrž kupředu PRAVOLEVÁ a rovněž: "Zpátky, kupředu do minulosti, ni krok, Váš DEMOblok!"

   Čalfoide, ty kluku exkomunistů v anonymitě, ty si sám tak fantazíruješ, je mi tě líto dítě bolševíčků?


   Ramón HUAWEI®, celoživotní nestraník, co nesnáší převlékače kabátů a jejich spratky!

   Smazat
  3. Líbí se mi pitomci ( 15:03 ) s jejich pohádkou, kdy jako před tím "komunismem" nebylo nic nepěkného,
   zločinného, zlodějského a vražedného.
   Samá krása, žádné války, hlad či nezaměstnanost, žádný
   žebrák a volně se válející mrtvoly na ulicích,
   žádný lichvář, žádný exekutor, žádný bezdomák.
   Píši nejen o tom, co bylo za té bájné první republiky ale už to platí i pro dnešek !!!
   Proto mohl na svět jak ten "komunismus", jako nesmělý
   pokus o lepší svět pro všechny, ale také fašismus a nacismus. Blb řekne že to je totéž. "Komunismus" počítal se všemi lidmi, fašismus a nacismus jen s
   Němci a Italy. Normální nacionální kapitalismus,
   se všemi svými válečnými hrůzami.

   Smazat
  4. 15:01 Ale hovno ty Němče a Itale! Naopak! To právě bolševismus je otcem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv to levicové hnutí v Itálii dle veronského programu realizovaný v tzv. Sociální Republice Saló) univerzalistický, jedná se o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí!

   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 19. Budu na Vánoce sprostý, ale ještě, že má Rusko celou naši slavnou ČT totálně v píči!!!! A neměl by to komentovat chlap a ně nějaká pizda, která viděla traktor někde na vagonu!!??

  OdpovědětSmazat
 20. Víte v čem je problém? Že se koukáte na televizi. O nějakých problémech Zetoru jsem se dočetl na internetu, ale bez té podprahové omáčky.
  Od doby, kdy jsem si zakázal českou televizi, se cítím tak nějak lépe. Tlak mám v pořádku a i tepová frekvence se pohybuje v normálu. Zemana nemám za ideálního politika. Ale z té současné bídy je to to nejlepší možné řešení. Paradoxně, to co mu vytýkám já, to znamená vstup do NATO, evropskou integraci a do nedávna snaha o přijetí eura, mu nikdo z kavárny nevyčítá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No já mám souseda, který měl mrtvici, IQ se mu snížilo na 70, taky nesleduje TV a se cítí fajn. Budete něco podobného.

   Smazat
  2. 15:00 a ty budeš docela dobrý kretén nebo zaměstnanec té žumpy, ČT si říkající. Ale vzájemně se to nevylučuje :oD

   Smazat
  3. Pro hlupáka každý hloupý.

   Smazat
  4. 15:00
   Zapomněl jsi dodat, jak tě štve, že soused má i po mrtvici vyšší IQ než ty. :-)

   Tidehunter

   Smazat
  5. 15:03

   Já mám IQ 138, potvrzeno od psychologa, moje dcera 152. Německo má průměr 106, Čína 111, a židovské obyvatelstvo USA 124. Co chceš ty po mně debile? Z národa, jehož IQ dosáhlo úchvatných 85 a oslavuje top primitivy planety s IQ 76. Přičemž Demokratické Kongo má průměr 79, Ukrajina 77, Srbsko 78, Čobolstán 84.
   Vůbec nevím, proč se tady s vámi zahazuju, končím.

   Smazat
  6. 16,12
   Znám dost inteligentních lidí, schválně nepíšu vzdělaných, protože vzdělání je úspěšně devalvováno naším soudobým školstvím, kterým je inteligence na nic. Nic netvoří a nic, krom pocitu marnosti, po nich nezůstane.
   Na druhou stranu znám dost "hloupých" lidí, po kterých zůstává spousta užitečné práce.
   Abych mohl posoudit, zda je vám vaše IQ něco platné, musel bych vidět co a jak děláte. Tedy krom toho, že si každý večer zálibně prohlížíte svůj test inteligence s konečným výsledkem.

   Smazat
 21. Tak vám něco řeknu! V roce 1990 mělo Rusko průměrný plat asi 30% toho českého a dnes má asi 60% toho českého. V roce 1990 byl český plat na 30% toho německého a letos rovněž. Za 20let bude ruský plat jako ten český a ten český bude stále na těch 30% toho německého. Vsadíme se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:32 Cha cha cha , dobrý a věřím tomu že to bude přesně tak jak píšete. Do puntíku souhlasím. Pěkný svátky.

   Smazat
  2. Rusko nemá 60% českého platu, ale 5% a stále klesá. Ukrajina má 30% a stále roste.

   Smazat
  3. Anonymní 16:53

   Váš smysl pro černý humor se mi líbí.

   Smazat
  4. 15:32

   Ta čísla jsou vytažená z vaší prolhané prdele.

   Smazat
  5. 14:54

   Ne, z mojí prdele vychází to, co máš v hlavě Ivane. A přesně to taky jsi. Stejně jako tvoji soukmenovci a parchanti, které brzo spláchneme do stoky dějin. Už je načase, po tolika letech. A doufám, že to půjde i s kořeny. Nerad bych tu za 30 let na stará kolena potkával zdejší zdegenerované ksichty.

   Smazat
  6. 15:32
   Za 20 let německé platy klesnou kvůli velkým problémům s migrací a to postihne trochu i nás. Takže český plat se procentuálně zvedne k německému, ale reálně ne, a ruský plat předstihne český a dostihne německý.

   Tidehunter

   Smazat
  7. 21:00 Kecy! Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, bude i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace podobně jako Islámský stát, či dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše. Čínský chanát přijde na řadu později. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  8. 7:54
   Jakmile vidím slabomyslný termín "užgryndaný", vím, že netřeba pokračovat v četbě. Děkuji za "podpis". Čas je nejcennější komodita.

   Smazat
  9. 9:39 Poznal si se, no, nač ty rudocancy okolo .... :-)))

   Smazat
 22. John Deere,Legendární traktor Major se vrací,NEW HOLLAND a tuta parta, se prohání po okolních polích.
  Děkujeme za Klausovu reformu Ježíšku.
  Všem pracovníkům Zetoru, veselé vánoce*

  OdpovědětSmazat
 23. 15:32 Čím větší a těžší, nový trend doby. Dusit zem, válcovat
  na beton.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žiji v pošumaví,
   mezi kopci a poli. Země obdělávaná je mrtvá.
   Vymizel hmyz a hraboši jsou na lánech ojediněle.
   Kdyby se rostliny nestříkali kdo ví čím,
   nebyla by úroda...*

   Smazat
  2. "Žiji v pošumaví", buďte rád nemáte tam cikány, ale na druhou stranu, máte smůlu! Mohl jste mít jejich broučky i hraboše (štěnice - potkany) a jako bonus žloutenku A, B, C, D, E, F až po Z a navíc jídlo zdarma na infekčním v Ústí nad Labem. Jejich lázeňské, přeplněné sanatórium!

   Zajeďte k nám s předsedou i starostou a VŠECHNO si tam klidně zavlečte, chudáčku a nebudete mít ani klidné stáří, včetně peněženek o zdraví radši nemluvě, výborní popůlnoční muzikanté a hrají i zpívají bez VAROVÁNÍ, bez ohledu na čas, den, měsíc a rok, VORKOALKOHOLICI!

   Ramón HUAWEI®

   Ps. Rada na závěr, buďte rád, kde jste rád! Jako nějaká Sabat-ová, ta bydlí na Vinohradské a také jí schází hmyz, hraboši, ale játra v pr.eli už Péťa má je žlutý trochu do hněda a není asiat? Tuším že ČT bude mít brzy, celotýdenní cha-cha-chartistické téma...*

   Smazat
 24. @14:52
  ..wau...
  ....dokonce hladomor.....
  Tak to teď už konečně chápu, že ty přírodní zdroje a ten obrovskej životní prostor si Rusko nezaslouží, aby si je nechalo jen tak pro sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hladomor je sice silné slovo, ale:
   https://zpravy.idnes.cz/rusko-chudoba-prezident-vladimir-putin-obliba-finance-ppn-/zahranicni.aspx?c=A181122_144432_zahranicni_dtt

   Smazat
  2. 14:57

   Hladomor zcela regulérní. Aby to zakryli, vybíjejí se celé rodiny, dokonce celé vesnice, většinou chemickými zbraněmi, aby z hladovějících nevznikla další revolta. Ale zastavit se jim to stejně nepodaří, mají našlápnuto na novou VŘSR. Tentokrát ale z lopaty neujdou, jak se stalo za Stalina. V Moskvě jsou běžně vidět celé žebrající grupy rodin, 95% žije v totální bídě, ale ukazuje se jen těch 5%. A je pravda, že ten obrovský životní prostor si Rusko nezaslouží. Tohle se musí změnit.

   Smazat
  3. 16:20 Předpokládám, že píšete přímo z Moskvy, přeci byste si nedokázal TAKHLE vymýšlet, že? Fajn, já jsem tu teď právě taky. Pojďte, zvu vás na kafe. Je tu přehršle kvalitních kavárniček s vymazlenými zákusky. Nejdřív si ale zajdem někam na oběd. Můžeme do nějaké etnické "čajchony", nebo na luxusní sushi, či nejlépe do proslulého Café Puškin. Tam mi fakt moc chutná. (Předpokládám, že jste dobře finančně zajištěný. To, co tu píšete, přece neděláte zadarmo!) Krom této gastronomie, která je na každém rohu, můžeme spolu navštívit i markety, které jsou v centru otevřeny dvacet čtyři hodin denně. Tam uvidíte zboží z celé Evropy. Francouzská vína a sýry, belgické pralinky, italskou šunku... Všude je označena země původu, včetně místních domácích produktů. Pak se zase nechám od vás provést mezi žebrajícími grupami rodin. Netuším, kde to v Moskvě žijete, ale jestli je to opravdu v takových podmínkách, tak proboha, kdo vás k tomu nutí? Přestěhuje se! Moskva má 12.milionů obyvatel, to je víc jak celá Česká republika, a nedělejte si o ty lidi takovou starost. Starost si dělejte sám o sebe. Buď vám haraší na cimbuří, nebo jste profesionální lhář.

   Smazat
  4. (8:40) - Díky, to je nejlepší odpověď tomu ubožákovi.
   O jeho zaslepené hlouposti vypovídá i to, že on či jeho šéfové neumí ani vymyslet uvěřitelnou lež. Podařilo se mu nebo jim sice odvést pozornost od Zetoru, ale nijak se nepotvrdila ČT podsouvaná myšlenka o vině Ruska na potížích firmy. Zdražení traktorů v důsledku přehnaných, resp. nemístných požadavků EU (kdyby si raději posvítila na lodní motory, přineslo by to za menší peníz větší ekologické efekty) nutí zemědělce k oddálení nákupu o cca jeden až čtyři roky, pak se to zase stabilizuje. Bude zajímavé sledovat, kam budou směřovat zetorácké vývozy.
   Jinak případ tohoto pisálka ukazuje, že myšlenkový model ideové či placené fanatické hlouposti nezná hranic zeměpisných, časových, rasových, ideových. Stejný vzorec nenávisti projevovali křižáci, upalovači čarodějnic, kolonizátoři, fašisté, stalinisté, projevují islamisté, sluníčkáři, odmítači, xenofobové. Procitnutí těchto zaslepených hlupáků je dvojnásob komplikované. Když už by pobrali trochu rozumu (i hloupí lidé naberou zkušenosti, jen to chce více případů), tak jim v tom bude bránit zaslepenost. Když už by mohli procitnout ze svého fanatismu, tak je zase bude brzdit jejich hloupost.
   KR

   Smazat
  5. 8:40 Tos mu teda poradil! Mimo tradičně skandinávský Finy udržovaný Pitěr a Moskvabad, kde se to dík muslimský komunitě jakž takž udržuje aspoň základní kultura je zbytek Chujlostanu už jen samá mizerie! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  6. pro 7.26 - Co kdybys vylezl z usa prdele a poslal něco z amerického ráje - např. Detroid ?

   Smazat
  7. Co je "Detroid", bolšáne? Ty sáms leda hemeroid, vylejzající z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 25. Sledovat "zpravodajství" ČT je stejný hazard, jako pít ze stoky. Každý svého štěstí strůjce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.