Reklama

.

.

čtvrtek 13. prosince 2018

Vězení za schvalování Čapího hnízda

Erik Best 13. 12. 2018 EB
Generální ředitel české společnosti svolá schůzi představenstva a svému týmu řekne: „Co po vás chci. Zjistěte, na kolik si Babiš přišel díky neexistujícímu pseudo-zločinu kauzy Čapí hnízdo. Bylo to geniální a můžeme si z něj vzít příklad.” Den poté mu na dveře zaklepe policie a zatkne ho na základě § 365 trestního zákoníku - veřejného schvalování spáchaného zločinu. Generální ředitel je v šoku. „Veřejného čeho? Vždyť to sakra byla schůze za zavřenými dveřmi v sedmém patře.” Policejní vyšetřovatel s klidem vysvětluje: „Byli u toho čtyři lidé, takže byl čin spáchán veřejně podle § 117. Pokud by byli přítomni kromě vás pouze dva členové představenstva, byl byste z obliga. Ale byli jste čtyři a jeden z přítomných nám poskytl nahrávku, kterou tajně pořídil. Je to stejné jako u poslance Roznera a jeho neexistujícího pseudo-koncentráku. Poslyšte pane, já zákony nepíšu, já jen konám. Režimy se mění, všechny se ale chovají stejně, aby se udržely u moci. Podívejte se na to z té lepší stránky - tam, kam jdete, budete mít spoustu času naučit se další fígle. Třeba vás dáme do cely s Babišem.”

13 komentářů :

 1. "Quo licet Jovi, non licet bovi". Jinými slovy: Co je dovoleno bohům, není dovoleno volům. Pan europoslanec, svého času veliký přítel velikého SSSR, agent GRU i StB (Plavec) Štětina se veřejně nechává fotografovat s runami "vlčích háků", které byly znakem divize SS Das Reich. Tato divize se dopustila mnoha zvěrstev na území Sovětského svazu. S touto divizí se utkali naši v boji u Sokolova. Tato divize vypálila Orodour sur Glane ve Francii (francouzské Lidice). Obyvatele nahnali do kostela a upálili.Všechny.I s kojenci. Ostatně SS byly jako celek prohlášeni Norimberským tribunálem za zločineckou organizaci. Není toto popírání genocidy? Tento demokrat a humanista projevil velké a veřejné pochopení pro povraždění 160 dětí v Beslamu a masového vraha a teroristu Basajeva veřejně prohlašoval za svého přítele. A velmi truchlil nad jeho smrtí, když dostal co si zasloužil. Není toto veřejná podpora terorismu? A poslance za SPD policie honí za to, že řekl pravdu: tábor v Letech nebyl koncentrační tábor. Nebyli tam lidé za politické prohřešky a nebyli tam pouze Romové. A nebyl tak ani oficiálně označen. Pravdou je, že odtud Romové putovali do koncentračních a vyhlazovacích táborů. Co ale je americký koncentrační tábor v původním smyslu, jak ho vynalezli Britové (za II. Búrské války) je tábor v Quantánamu na Kubě. Tam jsou zavření (koncentrovaní) bez obvinění, bez rozhodnutí soudu, bez možnosti se jakkoliv bránit a ani nevědí na jak dlouho tam jsou. Ale ani to nechává naše demokraty a humanisty z EU naprosto chladnými. Stejně tak jako činnost pana Štětiny. Tady by měla policie konat. A už pěkně dlouho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danny naprostý souhlas, bohužel u nás vládnou Čalfoidi a jeho věrní následovníci a nohsledi, ti se nacpou i do pekla, když to něco nemálo hodí!

   Ramón

   Vymazat
  2. Danny to je pravda co jste napsal bohužel fašisté jsou v České vládě.

   Vymazat
  3. A v ohradě chyběla prkna, což soustředěným umožňovalo vynášet odpadky (neekologicky, čekám, kdy to ministr ž. pr. vyšetří) do lesa a krást slepice (bude už asi promlčeno), ev nosit dříví na jejich zapečení do jílu.

   Vymazat
  4. danny oslovení pan v případě Štětiny nelze použít. Je to největší skurvený zdegenerovaný zvrhlý hovado co jsem za svůj dlouhý život poznal.

   Vymazat
  5. Ad danny - bezvadný koment! Po rozbití RU, vzniklá republika (ČSR, CSSR, ČR) měla a má jenom omezenou státní suverenitu, podléhá dominantní politické kultuře velmocí, dnes USA a EU. Naším štěstím/neštěstím je, že o česko-slovenskou lokalitu bude ve světě vždy zájem, což může být využito, jako komparativní výhoda, ku prospěchu obyvatelstva.

   Vymazat
  6. A toho fašistu pražáci zvolili do europarlamentu. Fašismus je plně kompatibilní s kapitalismem, je to prostředek, jímž kapitál dočasně řeší své imanentní rozpory, když se vyhrotí a nejdou řešit jiným způsobem.

   Vymazat
  7. 11:13 Není to úplně přesné, protože fašismus je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Vymazat
 2. Nelze říkat pravdu.Následky mohou být fatální.Jsme na tom hůře,jak za totality.

  OdpovědětVymazat
 3. Uvědomte si ovšem vy všichni pochybovači, že občan Jelínek v dříve Rudém, nyní jen Právu píše, jak k tomu, že v Letech byl koncentrační tábor, existují nepopiratelná fakta. Budiž. Pan Jelínek disponuje definicí koncentračního tábora a je schopen prokázat bezpečnou shodu tábora v Letech s touto definicí. Dokonce je schopen vymezit, od kterého a do kterého data tomu tak bylo. Aby ne, když velí bývalé Masarykově dělnické akademii, kterou, aby to bylo demokratičtější oddělničili na Masarykovu demokratickou akademii. Znamená to, že v tomhle socdemáckém VUMLu panuje demokracie, nebo tam Jelínkové demokracii vyučují? Jak tomu rozumět?

  OdpovědětVymazat
 4. Jak to bylo s rodinnym statkem pana ministra zemedelstvi pana Jurecky? Dostaval take dotace a byl stale vlastnikem=majitelem statku?

  OdpovědětVymazat
 5. Babisi zachovej se jako pravy kapitalista tzn. po tech stvanicich a po te posledni podlosti nasich eurokomisaru, kteri jdou nejen proti tobe, ale hlavne proti CR, proti svemu statu a svym obcanum, kteri te napraskali (nepravem, protoze ty jsi o dotace pozadal jako kazdy druhy a schvalovani bylo na nekom jinem!) Bruselu....Polcak, Stetina a dalsi, proste a jednoduse zavri Agrofert a praci ztrati desetitisice cechu v lokalitach, kde jina prace neni, neva, jen to oznam predem vsem a budes mit klid. Nebo to prodej nemcum, cekaji na to, ti sami vse zavrou aby meli odbyt pro sve totozne vyrobky vyrabene v Nemecku. Nebo francouzum, ti to zkrouhnou stejne. Pamatuj, necekej vdek od lidi, cim vic pro ne delas, tim hure se ti odvdeci. Penez mas uz dost, tak co, ty i tve deti to neutrati a maji v tomto smeru budoucnost zajistenou. Prodej to nebo to zavri v dusledku odebrani nebo vraceni dotaci....hlavne to vsude rekni, v celem Agrofertu tem zamestnancum co je ceka. A budes mit klid.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdysi tu byla umělecká jednotka "Plastics people", ne že by mi ladili do ucha, ale dnešní "Plastics politics" ty mě přímo serow.

  OdpovědětVymazat