Reklama

čtvrtek 13. prosince 2018

Vězení za schvalování Čapího hnízda

Erik Best 13. 12. 2018 EB
Generální ředitel české společnosti svolá schůzi představenstva a svému týmu řekne: „Co po vás chci. Zjistěte, na kolik si Babiš přišel díky neexistujícímu pseudo-zločinu kauzy Čapí hnízdo. Bylo to geniální a můžeme si z něj vzít příklad.” Den poté mu na dveře zaklepe policie a zatkne ho na základě § 365 trestního zákoníku - veřejného schvalování spáchaného zločinu. Generální ředitel je v šoku. „Veřejného čeho? Vždyť to sakra byla schůze za zavřenými dveřmi v sedmém patře.” Policejní vyšetřovatel s klidem vysvětluje: „Byli u toho čtyři lidé, takže byl čin spáchán veřejně podle § 117. Pokud by byli přítomni kromě vás pouze dva členové představenstva, byl byste z obliga. Ale byli jste čtyři a jeden z přítomných nám poskytl nahrávku, kterou tajně pořídil. Je to stejné jako u poslance Roznera a jeho neexistujícího pseudo-koncentráku. Poslyšte pane, já zákony nepíšu, já jen konám. Režimy se mění, všechny se ale chovají stejně, aby se udržely u moci. Podívejte se na to z té lepší stránky - tam, kam jdete, budete mít spoustu času naučit se další fígle. Třeba vás dáme do cely s Babišem.”

13 komentářů :

 1. "Quo licet Jovi, non licet bovi". Jinými slovy: Co je dovoleno bohům, není dovoleno volům. Pan europoslanec, svého času veliký přítel velikého SSSR, agent GRU i StB (Plavec) Štětina se veřejně nechává fotografovat s runami "vlčích háků", které byly znakem divize SS Das Reich. Tato divize se dopustila mnoha zvěrstev na území Sovětského svazu. S touto divizí se utkali naši v boji u Sokolova. Tato divize vypálila Orodour sur Glane ve Francii (francouzské Lidice). Obyvatele nahnali do kostela a upálili.Všechny.I s kojenci. Ostatně SS byly jako celek prohlášeni Norimberským tribunálem za zločineckou organizaci. Není toto popírání genocidy? Tento demokrat a humanista projevil velké a veřejné pochopení pro povraždění 160 dětí v Beslamu a masového vraha a teroristu Basajeva veřejně prohlašoval za svého přítele. A velmi truchlil nad jeho smrtí, když dostal co si zasloužil. Není toto veřejná podpora terorismu? A poslance za SPD policie honí za to, že řekl pravdu: tábor v Letech nebyl koncentrační tábor. Nebyli tam lidé za politické prohřešky a nebyli tam pouze Romové. A nebyl tak ani oficiálně označen. Pravdou je, že odtud Romové putovali do koncentračních a vyhlazovacích táborů. Co ale je americký koncentrační tábor v původním smyslu, jak ho vynalezli Britové (za II. Búrské války) je tábor v Quantánamu na Kubě. Tam jsou zavření (koncentrovaní) bez obvinění, bez rozhodnutí soudu, bez možnosti se jakkoliv bránit a ani nevědí na jak dlouho tam jsou. Ale ani to nechává naše demokraty a humanisty z EU naprosto chladnými. Stejně tak jako činnost pana Štětiny. Tady by měla policie konat. A už pěkně dlouho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Danny naprostý souhlas, bohužel u nás vládnou Čalfoidi a jeho věrní následovníci a nohsledi, ti se nacpou i do pekla, když to něco nemálo hodí!

   Ramón

   Smazat
  2. Danny to je pravda co jste napsal bohužel fašisté jsou v České vládě.

   Smazat
  3. A v ohradě chyběla prkna, což soustředěným umožňovalo vynášet odpadky (neekologicky, čekám, kdy to ministr ž. pr. vyšetří) do lesa a krást slepice (bude už asi promlčeno), ev nosit dříví na jejich zapečení do jílu.

   Smazat
  4. danny oslovení pan v případě Štětiny nelze použít. Je to největší skurvený zdegenerovaný zvrhlý hovado co jsem za svůj dlouhý život poznal.

   Smazat
  5. Ad danny - bezvadný koment! Po rozbití RU, vzniklá republika (ČSR, CSSR, ČR) měla a má jenom omezenou státní suverenitu, podléhá dominantní politické kultuře velmocí, dnes USA a EU. Naším štěstím/neštěstím je, že o česko-slovenskou lokalitu bude ve světě vždy zájem, což může být využito, jako komparativní výhoda, ku prospěchu obyvatelstva.

   Smazat
  6. A toho fašistu pražáci zvolili do europarlamentu. Fašismus je plně kompatibilní s kapitalismem, je to prostředek, jímž kapitál dočasně řeší své imanentní rozpory, když se vyhrotí a nejdou řešit jiným způsobem.

   Smazat
  7. 11:13 Není to úplně přesné, protože fašismus je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 2. Nelze říkat pravdu.Následky mohou být fatální.Jsme na tom hůře,jak za totality.

  OdpovědětSmazat
 3. Uvědomte si ovšem vy všichni pochybovači, že občan Jelínek v dříve Rudém, nyní jen Právu píše, jak k tomu, že v Letech byl koncentrační tábor, existují nepopiratelná fakta. Budiž. Pan Jelínek disponuje definicí koncentračního tábora a je schopen prokázat bezpečnou shodu tábora v Letech s touto definicí. Dokonce je schopen vymezit, od kterého a do kterého data tomu tak bylo. Aby ne, když velí bývalé Masarykově dělnické akademii, kterou, aby to bylo demokratičtější oddělničili na Masarykovu demokratickou akademii. Znamená to, že v tomhle socdemáckém VUMLu panuje demokracie, nebo tam Jelínkové demokracii vyučují? Jak tomu rozumět?

  OdpovědětSmazat
 4. Jak to bylo s rodinnym statkem pana ministra zemedelstvi pana Jurecky? Dostaval take dotace a byl stale vlastnikem=majitelem statku?

  OdpovědětSmazat
 5. Babisi zachovej se jako pravy kapitalista tzn. po tech stvanicich a po te posledni podlosti nasich eurokomisaru, kteri jdou nejen proti tobe, ale hlavne proti CR, proti svemu statu a svym obcanum, kteri te napraskali (nepravem, protoze ty jsi o dotace pozadal jako kazdy druhy a schvalovani bylo na nekom jinem!) Bruselu....Polcak, Stetina a dalsi, proste a jednoduse zavri Agrofert a praci ztrati desetitisice cechu v lokalitach, kde jina prace neni, neva, jen to oznam predem vsem a budes mit klid. Nebo to prodej nemcum, cekaji na to, ti sami vse zavrou aby meli odbyt pro sve totozne vyrobky vyrabene v Nemecku. Nebo francouzum, ti to zkrouhnou stejne. Pamatuj, necekej vdek od lidi, cim vic pro ne delas, tim hure se ti odvdeci. Penez mas uz dost, tak co, ty i tve deti to neutrati a maji v tomto smeru budoucnost zajistenou. Prodej to nebo to zavri v dusledku odebrani nebo vraceni dotaci....hlavne to vsude rekni, v celem Agrofertu tem zamestnancum co je ceka. A budes mit klid.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdysi tu byla umělecká jednotka "Plastics people", ne že by mi ladili do ucha, ale dnešní "Plastics politics" ty mě přímo serow.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.