Reklama

středa 19. prosince 2018

VIDEO: Sergej Lavrov oznámil, že ruská rozvědka má informace, že Porošenko na Ukrajině chystá na konec roku ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem ve spolupráci se západními partnery! Odveta bude podle Lavrova tvrdá a Porošenko toho bude litovat, Rusko však do války s Ukrajinou nepůjde! Už je jasné, proč USA chtějí Kyjevu dodat šifrovací komunikační zařízení ještě před koncem roku! Bude se střílet na Ježíška nebo až na Silvestra? A proč zahodit iPhone a koupit Huawei?

-VK-
19. 12. 2018  AENews
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov před několika hodinami uvedl v rozhovoru [1] pro Komsomolskou pravdu a Radio Pravda informaci od ruských zpravodajských služeb, že ukrajinský prezident Petro Porošenko poté, co vyhlásil na Ukrajině stanné právo, chystá na poslední dekádu prosince, tzn. cca. od 20. prosince až do Silvestra, ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem, která bude konzultována a provedena ve spolupráci se západními partnery. Část videa s jeho výrokem a českými titulky, které zapnete tlačítkem “CC” v liště videa najdete na této adrese:


Petro Porošenko za takovou provokaci, podle Lavrova, tvrdě zaplatí, ovšem Rusko rozhodně do války s Ukrajinou nepůjde. Porošenkův režim však Lavrov označil za vládu, která má všechny znaky neonacistického režimu.Toto má přímou souvislost s tím, co proběhlo 13. prosince v Bruselu, kde šéf NATO Jens Stoltenberg potvrdil Petru Porošenkovi, že NATO dodá Kyjevu americké šifrovací zařízení pro přímou komunikaci s vrchním velením ozbrojených sil NATO v Bruselu [2]. Proč tak najednou a zrovna před koncem roku? Nemusíte být géniové, aby vám to došlo. Generálové v Bruselu potřebují komunikovat s ukrajinskými generály při vedení bojových a provokačních operací na Ukrajině. Jak uvedl Sergej Lavrov, chystaná provokace na konec prosince bude provedena ve spolupráci se západními partnery, takže je logické předpokládat, že toto šifrovací zařízení již bude použito pro komunikaci a řízení provokace přímo z Bruselu. Je přitom alarmující, že Sergej Lavrov o tom hovoří otevřeně na veřejnosti.

Interview Komsomolské pravdy se Sergejem Lavrovem.

Porošenko-Valtzman chystá na Vánoce a Silvestra ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem, a to za asistence západních partnerů


V diplomacii obecně platí, že pokud diplomat oznámí takovou informaci veřejně, jedná se již o poslední zoufalý krok, jak zabránit agresi tím, že informace o útoku bude odhalena a zveřejněna dopředu, protože jinými cestami už zjevně provokaci zastavit nejde, protože již je beze zbytku připravena a naplánována. 

Koneckonců, když se američtí piloti cvičí na Ukrajině v ruských stíhačkách [3] a když před dvěma týdny provedla ukrajinská armáda a tajná služba SBU provokaci v Kerčské úžině [4], tak je jasné, o co se tady hraje. Hledá se prostě “Casus Belli”, záminka pro válku. Znovu si uvědomte, že se jedná o širší obraz. Američané dali Rusům 4. prosince 60-denní ultimátum [5] na likvidaci prý smluvně-závadových ruských raket “Novator”, které prý porušují dohodu INF na zákaz vývoje raket středního doletu. 

Další provokace na Ukrajině by prostě byla znovu záminkou pro USA odstoupit od smlouvy, ale podle mého názoru jde už v této fázi o něco jiného. Američané si podle všeho těmito akcemi na Ukrajině, které nemusí přejít v otevřenou válku, chystají důvod a záminku pro nasunutí a rozmístění nových amerických raket středního doletu do Evropy poté, co podle očekávání Donald Trump koncem ledna, nebo nejpozději v únoru příštího roku, opravdu dohodu INF s Ruskem vypoví. 

To bude totiž pouze první krok, ale teď už se hraje o fázi č. 2, tzn. o vykreslení Ruska jako tak obrovského nebezpečí, aby Evropa souhlasila s rozmístěním amerických raket před údajnou ruskou agresí a Porošenkova junta v Kyjevě v tomto plánu hraje roli “kývacího psa” na palubní desce amerických zbrojařských a raketových plánovačů. Evropa musí být vyděšena a musí být rozšířena maximální hysterie a panika z Ruska do takové míry, že evropské země nejen nebudou rozmístění amerických raket bránit, ale mnohé z nich, jako např. Polsko, budou v panice a děsu o rozmístění amerických raket dokonce žádat a prosit.

Ukrajina má za úkol pro americké partnery zajistit “Casus Belli”


Protiruská hysterie v Evropě dosahuje doslova bizarních rozměrů a když se podíváte do výroční zprávy české BIS [6] a do všech těch politických proklamací o údajných ruských hrozbách, tak si to lehce můžete přeložit jako přípravnou fázi na české občany předtím, než generální štáb AČR přijde za vládou České republiky s tím, že NATO žádá po ČR rozmístění prostředků raketových komplexů středního doletu na území České republiky. V té chvíli již bude potřeba mít v ruce argument pro občany, protože se očekává masivní a mohutný odpor podobně, jako proti výstavbě amerického radaru v Brdech, ovšem odpor proti rozmístění raket bude v ČR mnohem větší, protože zatímco s radarem mnoho lidí jakžtakž souhlasilo, rozmístění raketových odpališť je pro mnoho lidí naprosto nepřijatelné. 

Proto veškeré procesy, které nyní probíhají, jsou přípravou před rokem 2019, který bude velkým počátkem spuštění a oficiálního odstartování Nového světového řádu NWO. Po přijetí Globálního kompaktu v OSN v New Yorku, již nebude spuštění NWO nic bránit. To, že některé země dokumenty nepodepíšou, to nic nezmění na tom, že zbytek světa Globální kompakt přijme, a tím to bude dané. Globální kompakt odmítnou USA, Česká republika, Maďarsko a několik dalších zemí. Dokonce i Tomáš Petříček dnes kapituloval a oznámil, že ČR v New Yorku tento dokument nepodepíše [7].

Důvodem je vliv USA a amerických partnerů na českou vládu Andreje Babiše. Tento vliv je obrovský, mnohem silnější, než kolik vlivu má Brusel na Prahu v této chvíli. I proto vidíte z Bruselu výhrůžky Praze, že pokud nezačne přijímat migranty, bude Česko vyloučeno ze Schengenu [8]. To je jasný důkaz toho, že Brusel ztrácí mocenský úchop nad Prahou a naopak posiluje vliv amerických neoconů. Radost z toho mít nemůžeme, protože takový proces přibližuje Prahu blíže Kyjevu a Varšavě, tedy ukrajinskému a polskému modelu příprav na válku s Ruskem.


Američané nemají zadní vrátka pro přístup do čínských telefonů Huawei, to je celé tajemství současné hysterie proti Huawei v USA, ale i v ČR


Spolu s tím si všimněte [9][10], jak Praha začíná kopírovat poslední hysterii z USA okolo čínské firmy Huawei. Tato firma je jedním z největších dodavatelů telekomunikační techniky pro mobilní operátory, vyrábí nejen telefony, ale především kompletní BTS síťová řešení pro mobilní operátory, vysílače a přijímače signálu, řídící jednotky mobilních věží a datová telecom-centra atd. Americká vláda chce v USA Huawei úplně odstavit od státních zakázek, protože se prý jedná o bezpečnostní hrozbu pro americké zájmy, protože Huawei je prý úzce propojený s čínskou vládou, i když jde o soukromou čínskou společnost, na rozdíl od státní čínské firmy ZTE, která také vyrábí mobilní technologie. Jenže hlavním problémem není bezpečnost USA, ale něco úplně jiného.Huawei totiž odmítla americké NSA poskytnout do svých mobilních zařízení utajené přístupy pro americké tajné služby v rámci amerického vládního programu PRISM, jak o tom nedávno hovořil Edward Snowden. Američané nemají zadní vrátka do integrovaných čipů v čínských telefonech, protože čínské firmy vyrábějící integrované obvody nikdy s americkou NSA nespolupracovaly. Ještě donedávna to nevadilo, protože čínské telefony se prodávaly jenom v Asii a v Indii, v menší míře v Evropě.

Jenže v posledních zhruba 4 letech se stalo něco neuvěřitelného. Čínské firmy jako Huawei, Xiaomi, Honor, OnePlus, Meizo, Oppo, Vivo a Lenovo doslova válcují už nejen evropský trh, ale dokonce i ten americký. Stále více lidí si v USA místo technologicky zastarávajících a zejména brutálně předražených telefonů iPhone od Apple pořizuje jiné značky a na prvním místě to je právě produkce Huawei, která začíná předstihovat i korejský Samsung.


Válka proti Huawei je součástí obchodní války USA proti Číně. Huawei obsazuje trhy tam, kde donedávna kraloval Apple, ale třeba i Cisco


Ve chvíli, kdy najednou běžní Američané začnou kupovat čínský Huawei, do kterého americká NSA a tajné služby nemají zadní vrátka na úrovni čipů a integrovaných obvodů, potom to začíná představovat ohrožení americké národní bezpečnosti, protože tajné služby nebudou moci už tak snadno pronikat do telefonů amerických občanů a na dálku třeba vytahovat fotografie nebo dokumenty z datového úložiště telefonu.

Každá firma, která v USA nechce spolupracovat s americkou vládou, je nakonec dána na sankční seznam. Pokud zvažujete nákup nového telefonu, poohlédněte se raději po čínských značkách a zdaleka se vyhněte americkému Applu, ale i korejskému Samsungu, který úzce spolupracuje v USA s americkou vládou. Není proto divu, že i v Česku se začíná nasazovat psí hlava firmě Huawei a protičínská lobby usiluje o odstavení Huawei od zakázek ze strany českých operátorů. Čínské tajné služby určitě mají do čínských telefonů přístup, to se dá očekávat a nepochybujte o tom. Otázka potom stojí jinak, jestli chcete, aby si vaše data četli Američané a na ně napojené rozvědky a organizace, anebo jestli to dovolíte Číňanům.

Huawei P20 PRO

Všechny tyto hysterické útoky proti Rusku a proti Číně mají společného jmenovatelé, americké globální zájmy Pax Americana pod kontrolou amerických neoconů. Huawei kromě toho, že nespolupracuje s NSA, rovněž vytlačuje americký Apple z Číny a z dalších trhů, ale rovněž i produkci americké firmy Cisco, která dodává technologie pro mobilní sítě a jejich operátory. Je to tudíž součást obchodní války proti Číně. Neoconi tuší, že právě Čína se stane novým světovým hegemonem a novou sionistickou údernou pěstí. Americká republika bude zapomenuta, ale ještě předtím bude rozvrácena zevnitř.

V konečné fázi bývají impéria nejvíce agresivní, když padal Řím, tak římské legie válčily po celé Evropě a v Malé Asii a veškeré finance šly na války a v poslední fázi dokonce na úvěry. Když se podíváme na Evropu, ta se bude muset rozhodnout, jestli chce jít s Američany do války s Ruskem, anebo jestli chce s Bruselem vstříc islamizované budoucnosti. A taková volba ze dvou zel je strašlivá a minimálně některé země ve Střední Evropě tuto volbu podstoupit nechtějí. Otázkou je, jak dlouho půjde balancovat mezi dvěma židlemi.


Děkujeme za přízeň

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. S vědomím toho, že Ježíšek už je na cestě a tento měsíc má celou řadu svátků a nepracovních volných dnů, dovoluji si Vás už takto v předstihu požádat, abyste i tento měsíc zvážili jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho projektu, abychom se tu mohli setkávat i další měsíc a po Novém roce.

Pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 42% a do konce měsíce zbývá už jen 7 (pracovních) dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

59 komentářů :

 1. Dnes po půlnoci vystoupil mluvčí DNR s oficiální informací, že na akci u Gorlovky budou nasazeni příslušníci britských speciálních jednotek (SAS). P.S.: sami Ukrajinci to být asi nemohou, nejenomže utíkají k Putinovi, ale ještě bonzují na své "spolubojovníky" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bonzují na své "spolubojovníky" z NATO

   Smazat
  2. Jedná se prý o paradesantní specialisty SAS, kteří mají na území DNR zajmout pár důstojníků z řízení obrany DNR, unést je na území Ukrajiny, kde mají být představení jako "věcný důkaz" ruské vojenské přítomnosti v Doněcku.

   Smazat
  3. 14.21 Jen na Krymu zůstalo po ,,anexi" 12 tisíc ukrajinských vojáků. 5 milionů Ukrajinců již uprchlo do nepřátelského Ruska a dalších 5 milionů tam dojíždí za prací. Až ruští olygarchové opustí Ukrajinu a vše přenechají Číňanům, kteří tam již vlastní lány ukrajinské půdy, bude zle!

   Smazat
  4. ZMLKNI TYDÝTE VĚČNĚ ZLITEJ!

   Smazat
  5. 14:21 Mluvčí DNR? Co to je DNR?

   Smazat
  6. Anonymní 19. prosince 2018 17:05

   Vážený/ná máte dobré informace o dluzích Ukrajiny, vůči Číně. Čína si před mejdanem zakoupila úrodu obilí za 4-miliardy dolarů. Dva před a dva po obchodu.

   Ukrajinci shrábli 2-miliardy dolarů před a vys.ali se na kontrakt. Dle přísloví "Blbej kdo dává, blbější kdo neshrábne". To je nejnebezpečnější sebranka v Evropě "Po nás potopa"!

   Po průseru se zodpovědní rozutečou směr Izrael - U$A. A Praha se stále raduje, ať žije Kyjev! Ať žije válka! A dříve než to začne, úprk směr Izrael - U$A, jako VŽDY Čalfoidi !!!


   Zdraví Ramón HUAWEI

   Smazat
  7. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály, jejichž stavy by potřeboval snížit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami a okovanými blechami, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, švihlíková, spenceróva, petránek, žantovský, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  8. Anonymní 20. prosince 2018 8:41

   Člověče, ty to máš vybrakovaný, myslím tu tvoji práci, éterický komentář, paráda a hned mazej pod ledovou sprchu. Zdravotnictví ušetří!

   HUAWEI®

   Smazat
  9. 14:26 nereagujte, to je přece placenej Pepek Vyskoč, všichni toho retardu už ignorují :-)

   Smazat
  10. 16:41 Placený je tu někdo úplně jiný! To pochopil každej, kdo si odmítá hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 2. U$A jdou do kopru, potřebují nové zdroje (Ruské), ty mediální kaštani v Pirátově netuší, že budou první na řadě! Ještě si mnou ruce a těší se, to je neuvěřitelná tupost. Rozumní určitě vědí, malá válka taky válka?

  "Výraz Ponziho schéma vznikl podle Charlese Ponziho. Je to označení pro podvodné investiční operace, kde investoři svěřují provozovateli fondu peníze za účelem jejich zúročení, avšak provozovatel tyto peníze dále neinvestuje, a namísto toho pouze vyplácí prostředky fondu jen některým investorům. A to většinou těm, kteří investovali dříve. Tento systém může omezeně fungovat dokud přicházejí noví investoři a prostředky se dají vyplácet ostatním. Když už ve fondu nezbudou žádné peníze na vyplácení, fond zkrachuje a vyplaceni tak jsou jen někteří investoři, zatímco ostatní nedostanou nic."!?

  Spanilá jízda končí ...


  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA by ráda tuto konkurenční společnost zničila třeba legální cestou, třeba skoupením kontrolního balíku akcií. Ale v případě Huawei to jaksi nejde, protože akcie firmy Huawei totiž patří zaměstnancům této firmy :-)

   Smazat
  2. Včerejší divadelní vystoupení Babiše o tom, jak zahodil vládní mobily Huawei, mně přišlo směšné. Asi naši vládní úředníci musejí být povinně špehováni a kontrolováni ze strany NSA (jak se za Obamy profláklo na Merkelovou), a proto musejí mít i správnou značku mobilů, když to přes Huawei nejde :-)

   Smazat
  3. No nejhorší je, že těm idiotům to nezaplatí Babiš , ale my. To bude zase několik miliard. protože to neskončí u Huawee. A zajímavé bude, jak se se změnou popasují ti ignoranti. Už si zvykli (snad) na obsluhu Huawee. To bude zase zajímavých přeposlání zpráv. Typu Bursik. nebo expert Tlustý.

   Smazat
  4. 15:48 tady nejde o miliardy, tady se jedná o desítky miliard (!), protože technologie Huawei je zakomponována ve všem, nejenom v mobilech, ale i v základnových stanicích, přenosových cestách a ústřednách všech úrovní :-)

   Smazat
  5. 16:14
   No já nejsem odborník a nechtěl jsem to přehnnat. Diky za informaci. To se Babiš asi prohne.

   Smazat
  6. Jo poslouchal jsem skvělý projev pna Putina v OSN.

   Smazat
  7. Anonymní 19. prosince 2018 16:14

   Popsal jste to náramně přesně:"nejenom v mobilech, ale i v základnových stanicích, přenosových cestách a ústřednách všech úrovní :-)"! Dík to málo kdo ví, že bez HUAWEI přenosové sítě, by nebylo ani vrnk ani brnk!

   To nebude levná SERVILITA pro daňového poplatníka, s poklidem mohu říct, nechť jde čobol Babiš do paroma! Hustej, ale prázdnej koblih!

   Co vykřičí do éteru, to se uskuteční naopak a poté sliby a sliby a plané sliby. Slibem nezarmoutíš, viď kosmopolitný Andrejko. Všade fotený, zo všetkymi státnikmi sveta!!!

   Já ho nevolil a nikdy volit nebudu.


   Ramón HUAWEI

   Smazat
 3. Už vím kde budu trávit letní dovolenou v roce 2019 - no přece na krásném ruském Krymu. Byl jsem tam 5x, ale to ještě byl pod administrativou Ukrajiny. Teď je součástí bratrského Ruska a proto tam pojedu abych se přesvědčil na vlastní oči, co se na Krymu od roku 2014 změnilo. Krym je nádherná turistická destinace, kterou doporučují i ostatním občanům ČR a SR k trávení své dovolené. Není nic lepšího, jako dát se do řeči s domorodci a zjistit věci, které vás zajímají. Občané ČR a SR, určitě zjistíte věci, které vám nesdělí domácí prozápadní media. To je jeden z důvodů proč cestovat na Krym.
  No a abych měl kvalitní telefonní kontakt s ČR, tak si kopím nový telefon nejkvalitnější značky na světě - značky Huawei.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda,že tam z havláku nelítá nic přímo.

   Smazat
  2. aj ja som si ho uz kupil.A najlepsi vianocny darcek pre ukrainskych bratov by bolo keby svinu kleplo.

   Smazat
 4. Dnes podepsal V.V. Putin vojenskou doktrinu Svazu Rusko-Bělorusko. To taky o něčem svědčí. A proti Ukrajině v oblasti Donbasu stojí armádní sbor složený z Kantěmirovské a Tazinské divize. Obě jsou gardové a patří k nejlepším v ruské armádě. Spolu se zabezpečujícími jednotkami a službami jde o cca 35 - 40 tis. vycvičených, špičkově vyzbrojených a ke všemu odhodlaných bojovníků. Většina důstojníků a poddůstojníků má bojové zkušenosti z Čečny, Gruzie a asi i Sýrie. Na Krymu je Černomořská flotila s vlastní divizí námořní pěchoty, speciálním jednotkami a leteckým sborem. Už jen tyto svazky daleko převyšují počty a hlavně kvalitou výzbroje a výcviku nenjen ukrajinské polohladové tlupy, ale vše až po Krušné Hory a možná i dále. A na provokace platí pouze tvrdá odpověď. Jakékoliv kolísání způsobí další a ještě drzejší provokaci. Pokud bude útočící tlupa okamžitě zlikvidována, další už nepříjde. Pokud ne, přijde a větší. Takže nějaké ohledy jistě nejsou na místě. Uvidíme, jestli budou chtít Ukrajinci chcípat za zájmy USA. Spíš bych si tipnul na krymské Tatary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hahaha
   http://casopisargument.cz/2018/12/17/belorusko-odmita-hlubsi-integraci-s-ruskem/
   ruský troubelíne

   Smazat
  2. 16:05 troubelín jste právě vy sám, který věří každému plku, který se mu hodí do krámu, ověřte si to u běloruského cara Lukašenka :-D

   Smazat
  3. 16:10

   Panáčku, články z Argumentu publikuje i NR, Švihlíková, která za ním stojí je zde oblíbenou autorkou.
   Jste to vy, kdo cokoli se vám nehodí do krámu nazýváte "plkáním".

   Smazat
  4. 16:21 plkající troubelíne na kvadrát, pod článkem je drobný text "Články zveřejněné v sekci Trendy nemusejí vyjadřovat názor redakce."

   Smazat
  5. Nejen Lukašenko odmítá, ale v Bělorusku je mnohem větší nacistická scéna než na Ukrajině. Především mladí Bělorusové nenávidí Rusy až po hrob s Lukašenka tlačí do vstupu do NATO. Již poslední volby prošel jen tak tak, ty následující vyhraje jen tehdy, pokud se jeho rétorika a činy změní, protože už nemá voliče staršího a středního věku.

   Smazat
  6. 5:35 - Přání otcem myšlenky. O Bělorusku víš hov.o.

   Smazat
  7. 5:35,takhle po ránu bejt totálně na šrot,co budeš vyvádět v poledne?

   Smazat
  8. Bělorusko bude bezpochyby součástí Barbarossy II. na té správné, tedy naší straně! - https://www.e-ir.info/wp-content/uploads/Belarusukraine.jpg

   Smazat
  9. 5:35 celá stáj specialistů analytiků v centrále NATO právě vymejšlí, jak rozesrat vztahy Ruska s Běloruskem. Docela se potěj, protože nemůžou najít žádnej rozdíl aní v abecedách. Budou vymyslet v azbuce nějaký zvláštní písmeno. Zatím vymysleli dost zásadní věc, totiž že Bělorusko se musí nazývat Bělarus a nikoliv Bělorossia, to je přece velmi podstatný rozdíl :-)

   Smazat
  10. 16:47 Ale hovno, to je velkej, ba rozdíl zásadní! Tak jako to že pan Hitler chtěl spasit Rus tím že zničí prohnilý eurazijský Rusko! - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-usvit-rusi-operacia-barbarossa-cast-7/

   Smazat
 5. "Pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a FAKTOGRAFICKY NEKOMPROMISNÍ články, které označují a popisují fakta BEZ IDEOLOGICKÉHO NÁTĚRU, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností"

  Hahahahahahahaha :-D

  Tak se podívejme jak to je s těmi vašimi "fakty bez ideologie"

  "v posledních zhruba 4 letech se stalo něco neuvěřitelného. Čínské firmy jako Huawei, Xiaomi, Honor, OnePlus, Meizo, Oppo, Vivo a Lenovo doslova válcují už nejen evropský trh, ale dokonce i ten americký. Stále více lidí si v USA místo technologicky zastarávajících a zejména brutálně předražených telefonů iPhone od Apple pořizuje jiné značky a na prvním místě to je právě produkce Huawei, která začíná předstihovat i korejský Samsung."

  Prodeje technologických firem v roce 2017 v miliardách dolarů:

  Apple.....230
  Samsung...212
  Google....111
  Microsoft.110
  IBM........80
  Dell.......79
  Intel......63
  Huawei.....92 (včetně Honoru)
  Xiaomi.....21

  Takže kdo koho válcuje? Kdo je technologicky zastaralý? Co to tady vy propagandisti "bez ideologického nátěru" blekotáte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato vaše čísílka o ničem nevypovídají, protože čínský mobil vyrobí čínská firma za deset a prodá za jedenáct, ale americkou značku vyrobí rovněž čínská firma také za deset, ale prodává se za sto. P.S.: běžte a kupte si bitcoiny, jsou levné :-)

   Smazat
  2. 15:50 měl byste se urychleně zajímat o to, jak se určují aktuální ceny ropy na světových trzích. To je něco podobného, to si sedne malá skupinka lidí, každý na papírek napíše, kolik miliónů barelů jsou aktuální zásoby a průměr se pustí do světa. A také to tak léta funguje a všichni jsou very happy :-D

   Smazat
  3. 16:02

   Kdy už vy, zkrachovalí rudí pohrobci pochopíte, že není umění vyrobit, ale vyvinout. Kdy už pochopíte, že není umění vyrobit, ale dobře prodat. není divu, že jste zkrachovali.

   Smazat
  4. až čínský prezident Si zavelí a vrátí se mu zpátky do země i IT specialisté z kategorie rudých pohrobků, tak bude celé slavné Silicon Valley na odpis, stejně je tam horko a hrozí tam megazemětřesení :-)

   Smazat
  5. pro 15:50
   tabulka uvádí VEŠKEROU PRODUKCI TĚCHTO FIREM! Nikdo ti to nzpochybňuje.
   Ale to je "řeč" o obratech firem, ale zde je "řeč" o TELEFONECH ty manipulátore!

   Smazat
 6. To 15.50
  Jo jo tak to v praxi vypadá když chybí vzdělání na úrovni střední školy.Priste než opět napíšete nějakou moudrost,zkuste přemýšlet a nebo se poradit s někým chytřejším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nechte ho v klidu, je to přece Pepek Vyskoč, ten žádné rady nepotřebuje, ten tu jenom vyskakuje a moc mu to nejde :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Každej už dnes vidí, že NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Grulichová je navíc velice mizerná ruštinářka - viz článek Porošenko začistí úředníky ruského původu - "začistí!! Jééé, pane šeditelííí, chycht!

   Doporučil bych místnímu ansáblu užgryndaných čechomžiků vyměnit s. s. Grulichovou za brilantního ruštináře s. s. Radostu, pak se takovým faux paux vyhnou!

   Smazat
 7. Vtip dne: "Trump oznámil na Twitteru (americká masmédia ho ignorují) vítězství nad Islámským státem, a proto americká vojska mohou opustit Sýrii." P.S.: prachy došly, přesunou se do Polska, tam budou zadara :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Majitelé iPhonu - POZOR! Po celou dobu, co máte zapnutý telefon, jste sledováni. Při každém nahlédnutí na obrazovku mobilu jste jako na dlani CIA, CIC, MI15 a BIS. Každé slovo, co řeknete, ale i jiné lidské zvuky z ostatních tělních otvorů jsou pečlivě zaznamenávány, některé dokonce i chemicky a CIC i čichově. Z vypuštěných pachových stop jsou sestavována dráhy meteorismu, váš palec či jiný prst otisknutý při přidržení obrazovky je snímán jako otisk a je zanesen do databáze potencionálně nebezpečných mezinárodnímu společenství. Nekrkejte a neříhejte, i tento váš zvuk vás přes iPhone přesně identifikuje (přesnost na O,3 mí/5dB)! Nemluvte vulgárně, jste evidován jako nepřítel mezinárodní kafrárny! Nemluvte slušně, jste evidován pro podezření z židobolševismu! Mlčeti zlato. Chcete žít svobodně, mluvit co chcete, ulevovat si jak potřebujete? ZAHOĎTE iPHONY! Zrazují vás a jsou časovanou bombou ve vaší kapse!!! UPOZORNĚTE SVÉ PŘÁTELE NA TOTO NEBEZPEČÍ ÚRAZU DUCHA I TĚLA! ŠPIONI JSOU NA KAŽDÉM ROHU A ZA KAŽDÝM BUKEM (PROTO TA ZBĚSILÁ VÝSADBA LISTNÁČŮ U NÁS, NE KVŮLI KŮROVCI!), BUĎTE BDĚLÍ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při čtení vašeho komentáře jsem utrousil "doprdelesajfounem". To se odehlálo v jeho přítomnosti. Co mám dělat?

   Smazat
  2. noviczech
   ...děláte si legraci, ale asi nevíte, že už G.Schröder německý kancléř a také paní A.Merklová byli svými tajnými mobilními telefony odposlouchávány službou CIA, bylo to i zveřejněno a zůstalo ticho po pěšině. Vrána vráně oko nevyklove, že..., a to neměli Huawei !!!

   Smazat
  3. No, ono v případě firmy Huawei nejde ani tak o mobilní telefony. Ty jsou to nejmenší riziko.

   Smazat
 9. Asi v dohlednu dojde na slova těch, co na Ruské straně v počátku konfliktu na východě Ukrajiny prosazovali otevřený a razantní vstup do problému. Argumentovali tím, že situace se bude postupem času jen zhoršovat a řešení, kterému se stejně nevyhnou (určitě nebudou se založenýma rukama koukat na likvidaci ruského etnika na Ukrajině) bude násobně obtížnější. Sankcím se stejně nevyhnuli. Ty se budou tak jako tak stupňovat pod jakkoli absurdní záminkou.

  OdpovědětSmazat
 10. Chceš li porazit nepřítele,
  prozraď jeho tajné plány...
  Myslím že v Tureckém vládním převratu, tahle zpravodajská technika zvítězila*

  OdpovědětSmazat
 11. Tak jestli ruští čučkaři získali jasné informace o tom, co udělá ukrajinská strana, tak ok. Ať se podle toho zařídí. Aspoň bude zákrok efektivní.
  Teda pokud opravdu zjistili nějaké přesné informace.
  -p-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli mají informace,
   pak to nejsou čučkaři....ty máme doma a musí poslouchat informace jim předložené*

   Smazat
  2. 19:37 Vy pracujete pro ty naše čučkaře?
   -p-

   Smazat
  3. Charakter osobnosti a cit pro vlast.
   Nehodím se mezi ně. I když bych chtěl vidět ty udivené ksichty při poslechu Serjoži
   o tom jak sou tajní...:))*

   Smazat
 12. Autor clanku je blbec a trotl v jedne osobe. Cisco technologie pro mobilni site nedodava. Cisco dodava technologie pro datove prenosy, coz je neco uplne jineho.

  OdpovědětSmazat
 13. Anonymní19. prosince 2018 19:21
  Autor clanku je blbec a trotl v jedne osobe.

  OdpovědětSmazat
 14. Kluci nehrajte si na vševědy, přitom jste jen dva blbi kohouti na hnojišti. Kdyby to bouchlo, tak si vás na nebi,nebo v pekle najdu a rozbiju vám hubu.

  OdpovědětSmazat
 15. Diskuse kolem Huawei je hezká, ale poněkud odbočuje od hlavního problému. Bouchne to na Ježíška, nebo až na Silvestra. Soudružka Mayová se velmi snažila vybudit národ kauzou Skripal proti Rusku (na Brexit jí už nezůstal ani čas, ani síly), protože poslala do Banderostánu jistě skvěle vycvičené specialisty ze SAS, aby tam udělali co největší bordel využitelný ve spřátelených (s NATO) fake-news médiích, jako třeba ČT :-)

  OdpovědětSmazat
 16. Zase to je stejné: Komunistické totalitní časy pohádka, nyní vždy když si přečtu takový článek jako tento a ty komentáře uvažuji o tom, že člověk tu novou dobu nemůže přece ustát. Když kvůli telefonu se dostane na pokraj třeti světové války?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.