Reklama

středa 12. prosince 2018

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa

Paul Craig Roberts
12.12.2018  ICH překlad Zvědavec
Aby se prezident Trump ochránil před vojensko-bezpečnostním komplexem, opustil svůj záměr normalizovat vztahy s Ruskem. Stejně jako neokonzervativní ideologie potřebuje americkou hegemonii, vojensko-bezpečnostní komplex potřebuje nepřítele, aby ospravedlnil každoroční rozpočet ve výši 1000 miliard dolarů. 
Režimy Clintona, George W. Bushe a Obamy vytvořily z Ruska právě takového nepřítele. Trump měl v úmyslu to změnit, ale bylo mu v tom zabráněno.
Aféra Russiagate je zorganizovaná, má donutit prezidenta Trumpa, aby se podřídil.
Stejně jako Stephen Cohen, i pár dalších a já jsme zdůraznili, že riziko jaderné války na základě připravené konfrontace s Ruskem je vůbec nejvyšší, dnes je situace nebezpečnější, než v době studené války. Během studené války Washington i Moskva pracovaly na snížení napětí a vybudování důvěry, ale ve 21. století Washington tuto důvěru zničil.
Rusové byli velmi trpěliví a vyhýbali se útočnosti v reakci na urážky a provokace Washingtonu, ale nyní oznámili, že „trpělivost Ruska je u konce“.
Andrej Kortunov obviňuje Trumpa, ale problémem jsou neokonzervativci, vojensko-bezpečnostní komplex a presstitutní média, což je kombinace, která se ukázala být příliš silnou pro pouhého prezidenta. 
Demokratická strana a liberální/progresivní/levice nesou spoluvinu na této tragédii. Dovolili, aby jejich nenávist podkopala úsudek ohledně toho, jaký důsledek to bude mít, že jaderná válka opět ohrozí život na Zemi.

71 komentářů :

 1. Výdaje ministerstva obrany nejsou 1000 miliard dolarů, ale mezi 600 a 700 miliard dolarů. Tolik k serioznosti informací tohoto provařeného vola.
  A ne, Trump nebyl nikým zlomen, přinucen někým k něčemu. To jen vy a vaši roztleskávači po českých fake news stránkách jste prostě jako vždy naletěli, plácali jste hovadiny jak Trump zatočí s deep statem a bude kamarád ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme ti, konečně jsme prohlédli! Hned zítra si vyvěsím v obýváku Veškrnu v nadživotní velikosti:DDD.

   Smazat
  2. 9:34
   Stačí když se v obýváku vyvěsíš ty. Na špagátu.

   Smazat
  3. To raději měli po hadráku vyvěsit Veškrnu i flaškou!!!!!!!

   Smazat
  4. Už tady zase perlíš, ty zlostné, žlučovité, poslední ho.no u plotu? Kdo jsi ty proti PCR a co jsi v porovnání s ním v životě dokázal ty, loser? I ta tvoje čísla jsou blbě, trapáku, nauč se, co je to vojensko-bezpečnostní komplex versus ministerstvo obrany.

   Smazat
  5. 10;09
   Metoda PCR je skvělá na vyšetření např.Borrelií☺

   Smazat
  6. 10:19
   On má "vojenskoprůmyslový komplex" nějaký vlastní rozpočet, idiote? Kde ho najdu?
   V životě jsem dokázal, že nejsem považovaný za idiota jako tento PRC, nevymýšlím a neprezentuju veřejně fantasmagorické konspirační teorie.

   Smazat
  7. Pro blba z 9:19
   MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trrhu. Po nich se nejen vysereš ale i vybliješ.
   Hlavně ale u svých hodnot ve svém brlohu.

   Smazat
  8. Bože to je vůl... a korunovanej... asi žák 3B

   Smazat
  9. Re (09:19):
   Máte pravdu, ale co to mění na nesmyslně astronomických výdajích USA na zbrojení?
   To když podle sdělení SIPRI Spojené státy loni přímo vložily do zbrojení celkem 610 miliard dolarů, což je více, než činily dohromady investice sedmi následujících států ...
   Mohou mít takové výdaje opodstatnění v budování své obranyschopnosti? Anebo jde spíše o snahu vybudovat potenciál pro násilné/silové (tj. zločinné) podrobení Země?

   Smazat
  10. Americká data jsou poněkud upravená, stejně jako je skutečné zadlužení čtyřnásobné oproti oficiálním aso 20 biliónům dolarů, tak jsou skutečné výdaje Pentagonu násobkem této částky. A není žádnou náhodou, že Amerika musel kromě "dvojčat" vyhodit náložemi do vzduchu i mrakodrap "č.7", kde se nacházeli vyšetřovatelé a papírové podklady zpronevěry Pentagonu ve výši dvou biliónu dolarů. Spolupracující kanceláře v centrále Pentagonu byly zničeny náložemi také. Právě tyto dva objekty byly zřejmě hlavním důvodem k celé kauze "9/11". Kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten čumí!

   Smazat
  11. Vážený Anonymní 9:19, částka 600-700 miliard jsou jen oficiálně přiznávané náklady vyzbrojování a činnost armády. K tomu připočtěte nějakou tu utajenou stovku miliard vynaloženou na další "bezpečnostní" náklady, na činnost CIA a dalších podobných institucí, podporu, výcvik a vyzbrojování různých "demokratických sil" atd. a možná, že Vám ten bilion dolarů nebude ani stačit.

   Smazat
  12. 12:40

   Plácáte úplné blbosti. Představujete si federální rozpočet, jeho přijmy výdaje ,jako Hurvínek válku. Prej "nějaká ta utajená stovka miliard dolarů" :-D

   12:38
   Vy jste typický vyšinutý konspirační pošuk.

   12:33
   Jediný Opluštil z vás argumentuje jako homo sapiens.

   Smazat
  13. 12:51 Je vidět, že jste velmi informovaný mozek. Nevíte náhodou, jestli se do federálního rozpočtu zahrnují i příjmy z distribuce afghánského opia do světa, včetně Evropy (třeba z kosovského překladiště Bond Steel) ?

   Smazat
  14. 12,38
   Do nedávna jsem to nevěděl, ale do celkového zadlužení té které země se nezapočítává jenom dluh státu, ale i zadlužení domácností. Pokud se státní dluh ČR pohybuje někde mezi 1,6 až 1,7 bilionu a zadlužení domácností je téměř dvojnásobné, pak celkové zadlužení České republiky činí nějakých 4,5 až 5 bilionů Kč. A podobné je to i v USA, kde vlády vydaly dluhopisy sice "jenom" za 20 bilionů dolarů, ale se zadlužením domácností se celkový dluh země pohybuje mezi 60 a 80 biliony.
   Těžko říct, co je horší. Jestli zadlužení státu, nebo zadlužení občanů. Mnohokrát mne napadlo, co by se stalo v případě opravdu velmi hluboké hospodářské krize a třeba polovina lidí splácející hypotéku by přišla o práci a tím i o schopnost splácet své dluhy. K čemu by byly bankám, potažmo exekutorům ty tisíce zabavených domů a bytů, o které by nikdo neměl zájem? A co by se stalo asi s bankami, kterým by dlužníci přestali splácet stovky milionů rozpůjčovaných na pořízení bydlení? Vydržely by to? Asi těžko.

   Smazat
  15. 12,51
   A z jakého rozpočtu byla třeba financovaná black water v Iráku? Pochybuji, že to bylo z "obrany". Asi těžko by se vysvětlovalo daňovým poplatníkům, že státní armáda si platí ještě soukromou armádu.
   Předpokládám, že se prachy vzaly z nějakého fondu na propisky do Bílého domu, nebo něčeho podobného, aby se nejitřilo veřejné mínění. Přesto se vlastně financovalo zbrojení a válka.

   Smazat
  16. 13:10 Co by se stalo? Podle mě by to byl zcela standardní proces, který probíhá pomaleji a nyní, pouze by se poněkud urychlil. Cílem procesu je zadlužený člověk i stát, protože dlužník se transformuje na otroka. Část neplatičů se přesune pod mosty, druhá část bude o to více krást a loupit a ožebračovat ty, co ještě budou něco mít. Byty rozhodně prázdné nezůstanou, jenom se změní občanství majitele, stejně tak, jako se třeba změní majitelé bank. U těch to ale nevadí, stejně nejsou v českých rukách. Do ruk cizáků se v době krize přesunou poslední zbytky českého průmyslu a dorazí se doposud vzdorující drobní čeští podnikatelé. No a bude vymalováno!

   Smazat
  17. Prosím redakci NR (jistě nejen sama za sebe), aby dostála slovu a vulgární příspěvky mazala. 9:19 je kabinetní ukázkou. Myslím, že se všichni toho agresivního mentála rádi zřekneme. Jeho informace jsou navíc zavádějící, přestože se tváří věrohodně. A jestj dokáže vybudit oponenty k stejně přítomným reakcím. Děkuji předem.

   Smazat
  18. 13:42 to je přece placený troll, agent provokatér, proto také většinou zahajuje diskuzi pod články, aby pak mohl sbírat IP adresy nesouhlasných příspěvků. Jak jinak byste chtěl odhalovat Putinovy agenty na stránkách NR!?

   Smazat
  19. 13:10
   Hricáku, raději se do rozebírání dluhů a jejich složek vůbec nepouštějte a moc do nich ve vlastním zájmu nerýpejte. Dostal byste totiž dost nelichotivý obrázek o vašich "nezadlužených" modlách Rusku Číně.
   Do dluhů patří navíc i dluhy firem.

   https://www.finance.cz/494806-statni-dluhy/

   Smazat
  20. 14,45
   Nevím jak jste přišel na to, že jsou vámi zmiňované země mými modlami. Ale budiž. Pokud jak říkáte se k zadlužení země připočítávají i dluhy firem, vysvětluje to oněch 60 - 80 bilionů v USA.
   Já neznám míru zadlužení Ruska, nebo Číny. Ale protože, jak známo, nemají "kouzelné rotačky" na dotisk nových, ničím nekrytých bankovek, nepředpokládám, že bylo horší, než v USA. On totiž rubl nefunguje jako "rezervní" světová měna.

   PS
   Gaddáfímu prošla dlouholetá podpora palestinského terorismu i genocida domácích politických rivalů. Co mu ale neprošlo, byl odklon od dolaru. Jakmile se rozhodl prodávat ropu i za jiné měny, stal se z něj ten nejodpornější terorista na světě. To, že podporoval terorismus čtyřicet let před tím, jak se zdá, nikomu moc nevadilo. Inu, to se to vyvolává poptávka po dolaru, když se za odklon od něj platí životem.

   Smazat
  21. Tak se už nehádejte a koukněte na oficiální čísla od o výdajích na obranu v U.S. i s výhledy, jsou tam i pěkné grafy. CIA a ostatní agentury, z toho financované pravděpodobně nebudou, ti jsou většinově samofinancovatelní.....https://comptroller.defense.gov/Portals/45/Documents/defbudget/fy2019/FY2019_Budget_Request_Overview_Book.pdf

   Smazat
  22. 14,45
   Už mne několikrát napadlo, jaká by asi byla životní úroveň za bolševíka, kdyby komunisté zadlužili republiku 45% HDP a domácnosti nechali zadlužit dluhem dvojnásobným. Předpokládám, že by nás zasypali dnes tak často vysmívanými a tehdy nedostatkovými banány a všichni by jsme jezdili v tuzexových autech. Samozřejmě na dluh. Byli sami proti sobě. Místo toho jsme bydleli za čtvrt jednoho průměrného platu a místo náhražek jsme jedli skutečné potraviny.

   Smazat
  23. 18:22...to by nefungovalo, finance měl v rukou Západ, stejně jako i dnes. Musely by za to být tehdy nepřijatelné ústupky....Nakonec jsme se všichni dočkali, před 30 lety, ne ? A je to pohoda :-D .

   Smazat
  24. 18:22

   Bože, Hricáku, za co by asi ty půjčené peníze domácnosti utráceli když v obchodech krom nejzákladnějších potravin nic nebylo. na co by lidi ty půjčené peníze asi tak použili? Komunisti svým "efektivním" řízením ekonomiky nedokázali uspokojit ani základní poptávku lidí za hotové. Dluh by neschopné socialistické ekonomice nepomohl ani o prd.

   Banány a tuzexové auta byly jen za devizy a valuty, ne za koruny. Koruna nebyla směnitelná, dolary a marky by nám nikdo nepůjčil.
   S těma nesmyslama o náhražkách potravin jste už ohraní.

   18:07
   Neznáte míru zadlužení Ruska a číny? Proto jsem vám tam dal ten odkaz, proboha!
   Rusko i Čína samozřejmě mají "kouzelné rotačky", tak jako všechny centrální banky na celém světě, jejich měny nejsou ničím kryté a tisknou si podle potřeby.
   Je vidět, že tou prd rozumíte, jen máte naučené jakási ideologická hesla.

   Smazat
 2. Samotná myšlenka jaderné války svědčí o tom, že koruna biosféry - člověk je korunou z nějakého podivného kovu. Pořad to nemůžu pochopit, že se vážně mluví o tom, že k něčemu takovému jako jaderná válka může dojít. Divíte se potom někomu, když řekne, že nemá lidí rád? Takový člověk je Vám nesympatick, hned nesympaticky, protože do slova lidé jste zahrnutí i Vy. Za 10 tisíc let nebo ještě déle, co je civilizace, člověk nebyl schopen vymyslet něco, co by žádoucně ovlivnilo jeho myšlení, které pořad vězí v jeskyních prvobytně pospolného člověka. Co z toho, že máme tolik empatie, když současně máme v sobě tolik nenávisti a chamtivosti a sobectví, že někteří z nás se vážně zabývají myšlenkou jaderné války. Nejsou ti někteří pouze špičkou té pyramidy, na které stojí každodenní zápolení o peníze, o moc, o lepší místo na slunci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. McCainovi chronická vzteklina rozežrala mozek. Čím více moci a bohatství, tím více nenávisti. Chudí na nenávist nemají prostředky.

   Smazat
  2. V USA nikdo nikdy nikoho neláme. Tam postačí poukázat na problémy, které dotyčný může mít jako třeba J.F. Kennedy. A je to.

   Smazat
  3. Já to vidím taky tak. Jak se můžeme nazývat homo sapiens, když 90% lidstva podléhá klamu boží existence a na tomto základě vraždí a olupuje jiné lidi?

   Smazat
  4. 11:30
   Ty dementy v USSA neohlupuje nic,ty jsou BLBÝ od svýho ZBYTEČNÝHO VÝSKYTU....60% těch nýmandù věří tomu,že ZEMĚ JE PLACATÁ!

   Smazat
  5. 11:49 Je to tak, s Russákama je to složitý :-))) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
  6. Opět za pět TY POSRANINO RETARDOVANÁ z PAUKOSRAČEK,čtení ani jiná činnost vyžadující myšlení není tvoje kamarádka!!!!!!!☺

   Smazat
  7. 20:04 Když tohle vidím a začínám chápat že daleko nejspíš by bylo třeba zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
 3. Dochází k zásadnímu zlomu a bude důležité aby se zdegenerovaný zvrhlý paraziti nedostaly k možnosti vyvolat jadernou válku. Když si představíte ty obrovské částky které již za známou historii vyčerpaly války tak Vám musí být jasné že bude nutná nějaká kontrola těchto degenerátů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že na obou světových válkách nejvíce vydělaly USA. Teda, nemyslím tím plebs, ale americká (j)elita, která mají vesměs velice podobné životopisy, náboženské vyznání i původ. Těší se i na tu třetí, bude se to mydlit v Evropě a za vodou bude opět klid s pravdou a láskou v čele.

   Smazat
  2. 12.43-tak to nejpřesnější a nejvýstižnější příspěvek.Smekám.v

   Smazat
  3. Problém je v tom, že degeneráti kontrolují zbytek světa

   Smazat
  4. 11:32 Přitom je to tahle ubohá hrstka zmrdů! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 4. Nedávno tu na NR visel článek o tom, kolik desítek miliónů "novodobých indiánů" zahubili Američané všude tam, kde vstoupila bota jejich lampasáka, specialisty, či poradce. Prostě americká pravda a láska není slučitelná se životem těch ostatních, protože jenom rozděluje, aby mohla panovat. Dokáže proti sobě postavit příbuzné, dokáže rozdělovat i rodiny. Stačí se podívat, jak "proškolila" ruskojazyčné Ukrajince s Rusy, nebo v nedávné minulosti národy Jugoslávie, kde vůbec nevadilo soužití bosňáků muslimů a pravoslavnými. Je fakt, že Amerika má skvělou propagandu a mnoho zaprodanců, které jako loutky na povel Ameriku ještě velebí. V Česku mě fascinují třeba "omylem" vybombardovaní Plzeňáci, jak dokáží velebit bombarďáky a lehce zapomenout na skutečného osvoboditele. Ale správně se říká, že kdo nezná svou historii, tak si ji prožije znovu a to již docela brzy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s vámi, jen doplním, že na to rozeštvání Ruska a Ukrajiny použily USA Chazary, to je třeba neustále připomínat, abychom poznali ten mechanismus, kterého USA využívá.

   Smazat
  2. Doplním, USA nepoužívá chazary, chazaři použivají USA.

   Smazat
 5. Je to všechno velice jednoduché. Co kapitalismus je ochoten udělat pro zisk? Odpověď zní: "VŠECHNO!". Dokonce i vyvolat jadernou válku, kdy ten, kdo jí vyvolá bude počítat, že mu to vynese enormní zisky vyjádřené v papírkách s názvem "Dolary". 17.listopadu 1989 jsme se přihlásili k této mantře a poneseme důsledky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by jsi, ty vypatlaný idiote, přesně popsat ten mechanismus, jak ten kdo vyvolá jadernou válku dosáhne enormních zisků?

   Smazat
  2. 10:42
   USSA musí za každou cenu prodat ten svůj Šrot a obnovit i jejich PLECHOVOU KAVALERII....a potomci z řad NATO MUSÍ POVINNĚ NAKUPOVAT!!!!!!Verstehen?

   Smazat
  3. 10:47

   Ne, šulku, neodpověděl jsi na otázku, asi neumíš česky.

   Smazat
  4. 10,49
   Čemu na tom,jak USSA okupanti vydělávají nepanimaješ???.-)

   Smazat
  5. 11:12
   Vidím, že jsi opravdu jednodušší, musím tedy otázku položit po lopatě v chronologickém pořadí a názorně.

   1) Kapitalista vyvolá jadernou válku (aby vydělal)
   2) Celý svět je potom zničen, lidi (spotřebitelé) mrtví, továrny a majetky kapitalistů zničeny
   3) Jak potom dosáhne kapitalista těch tvých blábolivých "enormních zisků"???

   Smazat
  6. 11:21
   Tak znova:USSA musí prodat jako správnej kapitalisty ten svůj NIKÝM NECHTĚNEJ ŠROT ZA NEJVYŠŠÍ CENU,ABY VYDĚLAL,protože ač má plnou DRŽKU DEMOKRACIE,LŽE VRAŽDÍ,KRADE A LOUPÍ VŠUDE,KAM STRČÍ TEN SVŮJ RYPÁK.....Z něčeho TY svoje místní piškvorky a vlastní vojáky živit musí!!!!!!!!!!!!
   A dál už se nehodlám přít s někým tak nedovtipným!

   Smazat
  7. 11:31

   A kde máš ve svém dementním blábolu tu JADERNOU VÁLKU, ty idiote? Je to marný, plácáš pátý přes devátý, ani sám nevíš co. Lámu nad tebou hůl.

   Smazat
  8. 11:36
   TY seš nedovtipnej vocas,VOLA URÁŽET NEBUDU!!!!!!

   Smazat
  9. 11,21
   Zkuste se na to podívat trochu z jiné strany. Na zemi je cca 7 miliard lidí a rychle přibývají další. Čím víc lidí, tím větší potřeby a spotřeba. Na straně jedné devastujeme planetu odpady, na straně druhé rychle vyčerpáváme energetické a surovinové zdroje. Přitom ona tři procenta lidí, vlastnící 90% světového majetku si spočítali, že na udržení svého života v nadbytku jim stačí miliarda jedna. Co s těmi přebytečnými?
   Nevím, možná mají nějaký superkryt se zásobami na několik let, nebo věří, že lze termonukleární válku vyhrát. Do hlav jim nevidím, ale už jenom to, že začali tlačit takto silně na Rusko a defakto roztočili nové kolo jaderného zbrojení velmi silně přiblížilo jaderný konflikt. A nemusí jít o předem promyšlený krok. Do hry stále víc vstupuje i selhání techniky, nebo lidského faktoru.

   Smazat
  10. Samozřejmě věří, že lze TN vyhrát.

   Smazat
  11. 11:31 Ten je jinde! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putler sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putleroffskými agentskými čecháčky, kterým Chujlostan rád poskytne azyl.

   Smazat
 6. Od žádného US prazidenta neočekávám nic dobrého. Jsou to všichni agenti CIA a váleční zločinci.
  Žádný z nich se nemusí zastydět, že nevedl žádnou válku mimo
  USA ale i doma.
  Jejich hrátky na "demokraty" či "republikány" jsou divadlem,
  oblbující stále více oblblý lid.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak to je vše pro kapitalismus pokud to usa přežene tak je Rusko sfoukne jak svíčku.

  OdpovědětSmazat
 8. Z historie je naprosto zřejmé, že USA byly postaveny na agresi. Tím je dáno jak se chovají nyní i jak se budou chovat v budoucnu.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdo se "ohání" slovy DEMOKRACIE A LIDSKÁ PRÁVA,tak je součástí tohoto FALEŠNÉHO světa.

  Pravděpodobně zaměnil slovo PRŮJEM za svůj DOJEM.
  A z čeho je PRŮJEM to snad ví KAŽDÝ.

  OdpovědětSmazat
 10. Střelec ve Štrasburku je islámský imigrant Chekatt Chérif, 29 let, Maročan narozený 4.února 1989 ve Štrasburku.

  Doma měl granáty!

  https://www.thegatewaypundit.com/2018/12/photos-released-of-strasbourg-france-islamist-killer-cherif-chekatt-4-dead/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jméno nic neznamená, určitě byl původem z Kavkazu a poslal ho tam osobně Putin. Banderovci včera říkali, že protesty ve Francii organizuje Rusko, protože tam na rozvinuli svou vlajku separatistů dva borci z Doněcka. Jsem si jistý, že večer to upřesní v ČT soudruh generál Pavel i soudruh politolog Romancov. Jinak ve zpravodajském štábu ČT právě připravují reportáž Slonkové o dodávce 50 miliónů žlutých vest z Ruska do Francie. Už se těším, to bude bomba! Není nad to mít TV stanici, která jediná vysílá zaručené truthful-news :-)

   Smazat
  2. 12:29
   Ne, to je nesmysl. Převraty, majdany, všechny masové demonstrace všude po světě,... přece dělají zásadně agenti z US ambasády. To ví přece každý čtenář NR.

   Smazat
  3. 12:29 Jo to bude výklad dementa kalouska a spol na Zemena už Ruský agent neplatí tak podle toho fašisty je teď Ruský agent Babiš. Takže se musíme snažit aby fašisti nevládli:-)

   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201812118682934-kalousek-babis-rusky-agent/

   Smazat
  4. Putlerstán končí - šach mat! Pan Trump měl halt lepší figurky:))- https://cdr.cz/clanek/proc-usa-odstupuji-od-klicove-smlouvy-omezujici-jaderny-arzenal?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
 11. nebo zase fake ... přišlo to jako na zavolanou....

  OdpovědětSmazat
 12. 12:29 jednak frantíci nerozliší východoevropské jazyky a jednak je Francie zaplavena gastarbeitery z Ukrajiny, kteří tam jsou díky bezvízovému styky. A všichni, kdo mluví rusky (komunikační jazyk pro naprostou většinu Ukrajinců), ti všichni jsou Putinovými agenty. Stejně jako učitelky na naší ZŠ, které chtějí učit ruštinu a nikoliv povinnou angličtinu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V našem Penny jsou už Češi v menšině, dominují Ukrajinci a to včetně ukrajinské ochranky, všichni mezi sebou mluví rusky, jsou to Putinovi agenti. Co když ale dostávají rozkazy od fašisty z Kyjeva? Co pak?

   Smazat
  2. 13:00 to nejsou žádní gastarbajtři, proslýchá se, že Ukrajincům (jednotně se žlutomodrými pruhy na čepicích i oděvech) někdo platí nejenom za veřejná vystoupení, ale dostávají prachy za cestovné, stravu a ubytování v hotelech !!!

   Smazat
  3. 13:00 Mnoho Ukrajinců i lidí u nás se mylně domnívá, že na bezvízový styk mohou Ukrajinci jezdit do EU vydělávat peníze. Ale tak tomu není. Naopak, na bezvízový styk mohou chudáci Ukrajinci jen jezdit do EU jako turisté, utrácet svoje peníze.

   "BEZVÍZOVÝ STYK SE NETÝKÁ občanů Ukrajiny, kteří přijíždějí do České republiky na krátkodobé pobyty za výdělečným účelem. Ti musejí nadále žádat na zastupitelském úřadu České republiky o vízum k pobytu do 90 dnů standardním způsobem."

   "I v případě bezvízového styku musí být nadále plněny podmínky vstupu do schengenského prostoru. Občan Ukrajiny tak může být při hraniční kontrole např. vyzván, aby doložil doklad prokazující úmysl opustit schengenský prostor v zákonné lhůtě 90 dnů (zpáteční letenka, jízdenka apod.), dokument prokazující účel pobytu v schengenských zemích, DOKLAD O DOSTATEČNÉM FINANČNÍM ZABEZPEČENÍ CESTY apod. Pokud není schopen nebo ochoten tyto dokumenty předložit, může mu být vstup na schengenské území odepřen, podobně jako je tomu při nesplnění jiných zákonných podmínek (ohrožení vnitřní bezpečnosti, veřejného pořádku, ochrany veřejného zdraví apod.)."

   Smazat
  4. 17:31 vy jste spadnul z nějakého stromu a rovnou na hlavu, asi z višně. Copak si opravdu myslíte, že toto všechno někdo někde v EU důsledně kontroluje? Ukrajincům nic nebrání, aby si jednou za tři měsíce udělali výlet na Ukrajinu a pak se vrátili a pokračovali v přerušené práci. Jsou jich tu statisíce a jedna šťára cizinecké policie za rok (a ještě k tomu obvykle na anonymní udání konkurence) je k smíchu :-)

   Smazat
 13. Na NR chybí článek o finanční ředitelce Huawei. Čína nejdříve vyslala USA a Kanadě ústní varování. To posléze doplnila zákazem prodeje i-Phone v Číně (dárek pro prezidenta Trumpa) a zadržením kanadského ex-diplomata v Číně (dárek pro premiéra Trudo). Ledy se hnuly, Číňanka byla vzápětí propuštěna do domácího vězení :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zde trochu chyba, zakaz platí pouze na starší ifouny.
   Sranda je kdyz si dáte do guglu idiot, vyjde kdo?

   Smazat
 14. Ale ono to funguje i u nás. Kapitál se potřebuje za každou cenu zbavit premiéra Babiše a tak vymýšlí kauzy, aby mohl být Babiš sankcionován, pokud možno perzekvován, buzerován, aby prostě vláda nemohla fungovat. Také ti čeští poslanci v EUparlamentě, co donášejí na Babiše a Česko do Bruselu jsou jen loutky v rukou kapitálu - udavači nejhrubšího zrna, jaké jsme ani snad za Hitlera u nás neměli - aspoň nevím, že by tehdy jezdili donášet do Berlína tak horlivě, jako někteří EU poslanci do Bruselu. Kdo je volil, ten je ovšem spoluviníkem a spoludenunciantem! Mluví i jeho hlasem. Ti udavači v Bruselu jsou vlastizrádci a kéž by dopadli, jako ti po květnu 1945 - velmi bych jim to přál! Rozvraceči republiky byli, jsou, ale snad jednou skončí. Copak se občané nechají donekonečna okopávat soudobými politickými skopčáky?!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.