Reklama

pátek 21. prosince 2018

Výroba zločinů s.r.o.: Jak pracují američtí čučkaři? Metody civilního strážníka Bretschneidera. Něco se kecne a je z toho malér. Nebavte se s ruským velvyslancem! Ukázková demokracie vzorem pro nás

"I ty jsi můj hacker!" (grafika ProtiProud)
Mike Adams
21. 12. 2018 NaturalNewsProtiProud
Mike Adams sleduje další horor ze zámoří, tentokrát týkající se bývalého Trumpova poradce, a odhaluje, že pokud jde o svržení elitám nepohodlného, ač demokraticky zvoleného prezidenta, smí se v "právním státě" vše.


I v editorialu tak mainstreamového periodika, jako je The Wall Street Jounal (WSJ) vyšel článek, který světu oznamuje, že naše vlastní policie používá nelegální vyšetřovací taktiky. Pokud totiž jde o prezidenta Trumpa, je, jak se zdá, všechno dovoleno.

O co přesně jde? Bývalý Poradce pro národní bezpečnost Michael Flynn, který byl z funkce odvolán poté, co vypukl takzvaný “skandál se lhaním o ruském velvyslanci”, se stal vlastně obětí prachsprostého podvodu - který je navíc v rozporu s procesním právem a všemi pravidly, která kdy regulovala policejní vyšetřování v naší takzvaně svobodné zemi.

Michale Flynn byl dnes už zdiskreditovanou, bývalou hlavou FBI Jamesem Comeym podvodně donucen k tomu, aby bez přítomnosti svého obhájce vypovídal před policejními agenty. Jeho výpověď nakonec vedla k trestnímu obvinění. To je panečku "právní stát”!


Sejít se a poklábosit


Editorial WSJ správně nazývá celou situaci provokací, pokud ne rovnou naváděním ke zločinu ze strany policie. Comey a jeho dva kamarádíčci z FBI jednoznačně Flynna pozvali k výslechu, ovšem předstírali, že si s ním chtějí jen přátelsky poklábosit. Na místě z něj postupně vylákali informace, aniž mu vysvětlili, co dělají, nebo ho upozornili, jak je podle práva nezbytné, že co bude říkat, může být použito proti němu.

Nedávné dokazování u soudu, jemuž Flynn nyní čelí, odhalují celé setkání způsobem, před nímž nejde zavírat oči. V důkazním materiálu se popisuje, jak 24. ledna 2017 Flynn mluvil se dvěma agenty FBI, přičemž schůzku dohodl bývalý zástupce ředitele FBI Andrew McCabe. Byl to McCabe, kdo po Flynnovi chtěl, aby se s agenty sešel bez svého právního zástupce, čemuž Flynn nakonec naivně vyhověl.

“Vysvětlil jsem mu, že nejrychlejší způsob, jak celou záležitost vyřídíme, bude, pokud se s vyšetřujícími agenty sejde sám a prostě si přátelsky popovídají,” objasnil později McCabe v memorandu, které se dostalo do rukou Flynnových obhájců. “Kromě toho jsem generálporučíku Flynnovi sdělil, že pokud bude na schůzce chtít kohokoli jiného, jako například právníky Bílého domu, pak budu muset do věci zatáhnout Ministersvo spravedlnosti. Pan Flynn odvětil, že to nebude nutné a svolil k setkání s agenty bez přítomnosti třetích osob.”


Jiná doba!


Existuje také shrnutí celého rozhovoru pro účely FBI, známé jako Dokument 302. Ten jasně ukazuje, že McCabe a jeho “čučkaři” z FBI učinili vědomé rozhodnutí, že Flynna nebudou varovat, že lhát během rozhovoru s FBI se rovná lži při vyšetřování. Tuto z právního i faktického hlediska nanejvýše zásadní informaci mu zatajili proto, aby se, citujme, “cítil uvolněně” a “cítil se jako mezi přáteli”.

Poté během schůzky z Flynna vydolovali informace - jak se Comey později přiznal, naprosto cíleně a plánovaně. Comey kromě toho přiznal i to, že podobná taktika by mu nikdy neprošla v méně důvěřivé či politicky zkušenější administativě, než byla ta Trumpova, a on to dobře věděl. Neboť, jeho vlastními slovy, by taková taktika “nikdy nefungovala, kdyby byla vláda čerstvého prezidenta lépe organizovaná.

Pokud by za vlády George W. Bushe nebo i Baracka Obamy chtěla FBI posílat agenty do Bílého domu, aby vyslýchali některého z vedoucích členů administrativy, musela by se propracovat přes právníky, dalekosáhle vyjednávat a taktizovat s tím, kdo může být výslechu přítomen. No, a já si pomyslel: zatím jsou tu jen chvilku, určitě zvládneme prostě poslat na ně pár hochů,” přiznal Comey nedávno.

Stát a morálka


Tato “protiprávní past”, jak ji nazývá i jinak velmi liberální WSJ, byla pravděpodobně “nastražena” od začátku přesně takovým způsobem, aby se Flynnovi dostalo vyhazovu a trestu, který pro něj zkorumpovaná policie chystala. Comey, McCabe a další příšery z washinghtonských bažin “hlubokého státu” prostě Flynna účelově přesvědčili, že jsou na jeho straně, jen aby ho poté zradili, a dodali tak palivo nekonečnému honu na čarodejnice v hlavní roli s novým, již úřadujícím prezidentem země, které měli údajně sloužit.

A co se nestalo? Byla to zrovna Obamova administrativa - ta náhoda - během svého (mimochodem flagrantně ilegálního) špiclování Trumpovy kampaně “odhalila” konverzaci, kterou Flynn evidentně vedl s ruským velvyslancem - přičemž tento rozhovor byl, jen tak mimochodem, na rozdíl od onoho špiclování zcela legální.

“Je totiž třeba si uvědomit, že v době, kdy se konverzace vedla, byla kontrašpionážní akce FBI týkající se Ruska a Trumpovy kampaně stále ještě utajená,” dodává WSJ. “Flynn tudíž tím, že se s ruským velvyslancem bavil, neudělal vůbec nic špatného. Rozhovory na této úrovni měl v popisu práce. Neměl ani důvod si myslet, že by mohl být jednou jeho postup označen za protiprávní. Původně tvrdil, že si nepamatuje, co při rozhovoru řekl, což je velmi pravděpodobné - rozhodně pravděpodobnější než to, že by generál, ověnčený vyznamenáními, jen tak lhal dvěma příslušníkům FBI, s nimiž si tou dobou (podle svého nejlepšího vědomí a svědomí) pouze přátelsky povídal.”

Žijeme opravdu v ukázkovém demokratickém právním státě.

Zdroj.


Související:

Aféra uvnitř aféry uvnitř aféry: Jak se podařilo Putinovi přesvědčit agenty o spiknutí s Trumpem? Metody typu matrjoška. Uniklá zpráva odhaluje viníky. Volání po "tvrdém postupu". Střihneme si další sankce?

15 komentářů :

 1. No jo to je jak u nás čočkaři útočí na Zemana a Babiše protože podle páníčku je RF nepřítel.

  OdpovědětSmazat
 2. Tento článek o tajných službách a špiónech ve vašich kapsách je daleko zajímavější: https://aeronet.cz/news/video-hysterie-kvuli-huawei-byla-odhalena-za-vsim-stoji-spionazni-aliance-five-eyes-ktera-je-zhrozena-z-toho-jak-usa-a-zapad-zaostavaji-za-cinou-v-implementaci-5g-siti/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:00 Četl jsem západ jde do kopru tak kolem sebe kopou.

   Smazat
  2. 11:20

   Jo, podle komunistických blouznivců jde do kopru už 101 let od výstřelu z Aurory :-D

   Smazat
  3. 11:45 Do kopru jde celý tzv.civilizovaný svět, mysliteli. V.J.Horák

   Smazat
  4. 11:52 Válka by to spravila! USA mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a barevné sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  5. 16.07 - ty jsi opravdu ukázkovej dobytek! Koho ty chceš zabíjet ty zmrde prašivej? Kdo je u tebe rusácká a barevná slota ty jeden všivej hajzle?Je opravdu s podivem, jaká sprostá a nenávistná havěť leze diskutovat, jak cítí živelnou potřebu vylejt svoji smradlavou nenávistnou žluč na normálně uvažující a slušné lidi. Nestydíš se za sebe? Hoď si mašli, a svět se našup zbaví jednoho odpornýho nenávistnýho prevíta!

   Smazat
  6. Za každým nacistickým prasetem, jakým je např. 16:07, zůstává elektronická stopa na netu.

   Smazat
  7. Jen so to přečtěte podřadný čechomužický užgryndanci, pokud to vůbec svedete - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   ... a přejte jim to, hovada bolševická! Nebo snad chcete žít navěky?!?

   Smazat
  8. 9:20, taky souhlasím, že jaderná válka by byla pro lidstvo obrodou, protože by zůstali ti schopnější. Afričané, národy zapadlých oblastí Asie a Latinské Ameriky a pak několik výjimečných bytostí Západního světa, které už teď mají strategii přežití. A tím čechomužici ani frankomužici rozhodně nejsou. Bílá chátra půjde do kopru kompletně a už nebude potřeba žádné řízené migrace, LBGTI ani eugeniky. Žádná škoda.

   Smazat
  9. 15:30 Právě ti by dle té studie chcípli jako první! Páč bude platit jednoduché prvidlo co známe už od dětství: "Po válce hubení (tedy negři a žluťáci) budou studení a ti tlustí (bílí Evopané a Severoameričané) budou hubení." :))

   Důvod tam taky popisujou, proto jsem to sem dal! Nikdo dnes nestuduje, každej jen žvaní! Páč příčinou smrti 4 miliard obyvatel Země bude hlad!! Ne jdro! To vodsere jen asi miliardy přímo zasaženejch - hlavně lůza v Evropě a Rusku a USA - teda Rusáci, cikáni, negři, Latinos, bezdomáči, pouliční zbřěž, bohužel i někteří vojáci, hasiči a policisté. Jenže v těch zaostalejch zemích nepřežije nikdo! Negerská špína se vymlátí do poseldního parchanta stejně jako žluťáci! Maj v tom tisíce let praxi, víme jak se mezi sebou dovedou řezat a nesnášet! Koneckonců Indoši se taky nejvíc vymlátili navzájem, i dnes např. začla válka islámců proti islámcům v Somálsku a to de vo hovno! Až pude vo zbytky neotrávený vody, pobijou se totálně. Až pak až našinci za 20-30 let vylezou na povrch, bude dle té studie Země O.K. a co víc - bude patřit jen nám!!! Know-how a základní suroviny nikam nezmizí a tak se začnem odznovu a přepychově, panečku!

   Smazat
 3. Ono nejde o HUAWEI, jde o stavbu jaderné elektrárny. Tu nemohou dělat ani Číňani a určitě ne Rusové. Bude ji stavět Jižní Korea, je jedno jakou mají preferenci. Škoda že je JS Škoda.

  OdpovědětSmazat
 4. 10:00 Všichni by měli spojit své síly a pomoci zachránit americkou ekonomiku z obludného stisku čínského prezidenta Si! Pro ty, podle kterých slunce vychází ve Washingtonu, pro ty by to měla být prvořadá povinnost a naprostá priorita! Ode dneška by se mělo nakupovat jenom to, co schválí Trump. A je úplně jedno, jestli se bude jednat o ponorky, letadla, lodě, rakety, tanky a vůbec výzbroj všeho druhu nebo o jaderné reaktory, ropu a plyn apod. Dnes může zachraňovat nejenom jakákoliv poslušná a oddaná vláda, ale doslova každý z nás, kdo dá přednost americkým výrobkům, byť jsou třeba vyráběny v Číně, důležité kam z takového obchodu poputují zisky a to jsou USA a nikoliv Čína. Ale amerických cenných papírů a akcií se to netýká, jejich koupí dnes pomůžete nejvíce a může si je dovolit každá česká domácnost. Lidé bděte, lidé k veslům, lidé pomáhejte jsou tu přece časy neklidu a války!

  OdpovědětSmazat
 5. Anonym 16:07 je postižen začínající imbecilito!Co ten chytrák ví o poločasu rozpadu radioaltivních prvků.Úplné ho.....Stačí se podívat naCernobyl!A navíc,ten hňup bydlí zde a tak by se ho ta výhoda Američanů netýkala.Zařval by jako každý jiný.A pokud si Američané myslí,že by tu jadernou apokalypsu přežil,tak se kapitálně MÝLÍ!Putin řekl:když nebudeme my,tak nebudete ani vy.A pak by to mohlo dopadnout jak říkal Hemingway.první co bude,musíte postřílet ty co válku vyvolali!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Leda hovno! Čerobylský prales je rájem zvířat, od tý doby co odtama vodtáhli užgyndaný ukromužíci! A tak to bude všude! Jak se jen vozdraví např. africká příroda, když bude zbavena všelijaký tý negerský svoloče! Vo přelidněný Indii ani nepíšu ...mimo Euoatlantidu přežijou jen souzi v Číně, ale na ty pak uspořádáme legitimní Safari:)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.