Reklama

sobota 14. července 2018

V šedesátých letech mělo Švédsko pověst země s permisivním postojem k sexu - a dnes...

Jaroslav Loudil
14. 7. 2018
Západní demokracie dnes pokračují  v postupném rozkladu. Například ve Švédsku nyní začal platit nový zákon ZDE (po velkém a dlouhém úsilí mnoha: právníků, politiků, lobbistů a veřejných aktivistů), který upravuje a nařizuje, jak se mají lidé při sexu mezi sebou doma správně chovat. Osoba chystající se na sex s partnerem má nařízeno bedlivě pozorovat (přítelkyni či přítele), zda je po všech stránkách na sex připraven ,jeví dostatečné známky této - "připravenosti"  a ochoty.

Britská policie nás má za idioty. Politici v Londýně dnes smrdí i proti větru!

Jaroslav Loudil
14. 7. 2018
Britská policie nyní oznámila , že 14 dní!!! po otravě bezdomovců novičokem nalezla v bytě  otráveného lahvičku obsahující novičok!! Zdá se, že Británie z nás všech dělá - "nedomrlé idioty" - schopné - "skousnout každou hovadinu"!! Po otravě před 14 dny totiž místní policisté pečlivě prohledali  všechny odpadkové koše, popelnice, supermarkety ,nádraží, kašny, lavičky, parky, kanály, autobusy ,auta  i  obrubníky , aby nyní po 14 dnech!!! nalezli lahvičku přímo v bytě otráveného, která se zřejmě válela někde uprostřed místnosti na podlaze!! 

Klinický případ Trump

Jaroslav Loudil
14. 7. 2018
Ve světle právě skončeného zasedání NATO si západoevropské deníky všímají vystupování amerického prezidenta Trumpa. Řada z nich ho  označuje za rozdvojenou osobnost, klinický případ, účetního, který odpoledne už neví co říkal ráno, narcisistickou figuru bez většího přehledu, .... Člověka , který na spojence  v NATO  hledí stejně jako kdysi kolonizátoři hleděli na černochy  v Africe .

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Jaromír Petřík
14. 7. 2018     JaromirPetrik
Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.
Je obdivuhodné, proč si nepřiznají, že za Babišovu vládu s podporou komunistů mohou sami. Cožpak Babiš nenabízel koaliční spolupráci ODS a KDU-ČSL?
Jenže z celého „Demokratického bloku“ (ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN) neslyšíme nic jiného než, že s trestně stíhaným premiérem do vlády nepůjdou.

pátek 13. července 2018

Oskar Krejčí: Ruské nebezpečí je vybájené, propagandě NATO už věří jen pár redaktorů v ČT. Jde o americké vojenské kšefty...

13.7. 2018   Rukojmí
Jen hra o peníze, žádná velká strategie! „Dvě procenta stanovená dopředu jsou stejným nesmyslem jako migrační kvóty!“ „Na co to dají? To ví pán Bůh. Žádná strategie neexistuje, nepřítel neexistuje,“ myslí profesor Oskar Krejčí. A že jsou požadavky amerického prezidenta ještě vyšší? Jen pokračování demagogie. Celá debata je jen o kšeftu. Proč? Protože většina peněz bude mířit na nákup zbraní.“ A vyčítat Merkelové ruský plyn? Tak si zkusme představit celosvětové zdražení. Profesor přidává také vzkaz pro novou českou vládu: „Česko a Evropa především!“

Britský chalifát: Nová stínová ministryně proti diskriminaci: "Nechte muslimy znásilňovat vaše nezletilé dcery v zájmu rozmanitosti!"

Michal Brand
13. 7. 2018
Novou stínovou ministryní „proti diskriminaci“ byla jmenována členka britského parlamentu Naz Shahová. Má se starat o „ženská práva“ a „rovné příležitosti“. Jak se uvádí v článku: V roce 2017 potom na adresu rotherhamských obětí sexuálního zneužívání na Twitteru poznamenala, že by měly „držet pusu pro dobro rozmanitosti“. Konec citace
Tak něco málo k případu muslimských znásilňovacích gangů v Rotherhamu, o kterých autorka uvedeného článku na idnes.cz hovoří jako o „obětech sexuálního zneužívání“: zde a zde a zde a zde a zde.

Prof. Drahoš je popleta

Ivan David
13. 7. 2018
Prof. Jiří Drahoš k jednání o vyslovení důvěry vládě napsal : "Smutný den pro českou demokracii. Padesát let po srpnové invazi a téměř třicet po sametové revoluci máme komunisty zpět u moci. Mají poslanci ANO a ČSSD vůbec nějaké výčitky svědomí, že jim to umožnili?" ZDE
Ale pane Drahoši, u moci je pan Ing. Babiš, nikoli komunisté.  ANO a ČSSD nepomohly k moci komunistům, ale naopak. Ostatně jací to jsou komunisté, když podporují vládu miliardáře?

čtvrtek 12. července 2018

Přestaňte nás děsit!

Lubomír Man
12. 7. 2018
Pozoruhodnou snahu - korunovanou i občasnými úspěchy - vyvíjí zpravodajská redakce ČT na to, aby ze zákoutí našich univerzit rozsetých po území republiky i mimo hlavní město – vykutala a posluchačstvu předvedla nejrůznější místní (po pražsku řečené venkovské), docenty, doktory a vůbec duchovní velikány, samozřejmě předem už pečlivě vybrané a proto zaručující, že budou z televizních obrazovek hovořit stejným jazykem, jakým hovoří redakce ČT sama. 


Někteří policisté, státní zástupci a soudci v součinnosti s „novináři“ pracují na zakázku v politických nebo zpolitizovaných procesech

Ivan David, Zdeněk Kořistka
12. 7. 2018
Je to jistě extrémní názor. Odráží totiž realitu. Neextrémní názor tvrdí, že orgány činné v trestním řízení konají nezávisle, nikoli na objednávku, a kdo tomu nevěří je podezřelý z šíření konspiračních teorií a zpochybňuje demokracii. Nejen moje zkušenost je jiná. Navíc jsou tyto orgány někdy na objednávku nečinné a nezabývají se „trestními oznámeními“ a případy o kterých se dozvěděli jinak. Bez zkoumání konstatují, že se skutek nestal. Jindy projevují pozoruhodnou iniciativu a na ni navazují všeho schopní „novináři“. Na objednávku a nebo kvůli kariéře a aby podpořili libý pocit vlastní moci. Hloupost se snoubí s arogancí. Soudit se s novináři nemá smysl. Důkazy újmy soud skoro nikdy nepřesvědčí. Poškození dobré pověsti se těžko vyčísluje. Pokud se výsledek trestního řízení nehodí, nereferují o něm nebo ho ignorují. Například po rozsudku, že Jan Kavan nebyl vědomým spolupracovníkem STB, o něm redaktor České televize dál mluvil jako o agentovi STB.

Včera a dnes v PS: nenávist těch, kteří si říkají "demokraté", obstrukce, napadání, obviňování, teatrální chování, vyvolávání napětí a plané řeči v parlamentu od rána do noci, to je opravdu vrchol politické neschopnosti zvolených zástupců v nejvyšším zákonodárném sboru! Odpověď : nevolit je!

Jiřina Holotová
12.7. 2018 Rukojmí
Měli by pracovat pro občany, zajišťovat stabilitu a klid ve státě, být příkladem nejvyšší morálky a kultury chování ve společnosti.
Asi státní převrat a nové volby se snaží vyvolat skupina poslanců, kteří si říkají demokratický blok a někteří lidé z jejich spřátelených médií a skupiny aktivistů. Bohužel mají smůlu. Nejdemokratičtěji se po celou dobu jednání v PS chovali poslanci strany, která je tzv. demokratickým blokem označována za extrémistickou  SPD.

Analytička Irena Ryšánková: Jasný pohled na to, co se včera a dnes dělo ve Sněmovně

12.7. 2018   PL
Vláda Andreje Babiše nakonec získala důvěru. Stalo se tak 264 dní od voleb. Důvěru vládě nakonec odmítl udělit poslanec ČSSD Milan Chovanec. Jednání o důvěře probíhalo dlouho do noci, vláda nakonec dostala 105 hlasů přítomných poslanců, proti bylo 91.

Prezident Miloš Zeman: ,,Vzniká otázka, kde na to vezmeme? A moje odpověď, kolegyně a kolegové, bude jasná a krutá. Jsou obrovské zdroje šetření v úsporách, v boji proti plýtvání. Tato ekonomika a tato společnost je nemírně plýtvavá a toto plýtvání někdy přecházíme naprostou lhostejností. "Jeho celý projev v PS následuje...

11.7. 2018   Hrad
Vážený pane předsedo Poslanecké sněmovny, vážený pane předsedo vlády, vážení členové vlády, milé kolegyně poslankyně, vážení kolegové poslanci, dámy a pánové,asi před měsícem jsem byl požádán předsedy hnutí ANO, České strany sociálně demokratické a Komunistické strany Čech a Moravy o vystoupení v Poslanecké sněmovně na podporu této vlády. Rád jsem tomuto požadavku vyhověl, protože je koneckonců povinností každého prezidenta, aby podpořil vládu, již předtím jmenoval.

Konec "Osmanů Germánie?"


Jana Maříková
12. 7. 2018
Spolkový ministr vnitra Horst Seehofer (CSU) nařídil rozpuštení a zákaz spolku Osmané Germánie. Oficiálně šlo o organizaci, která se měla zabývat pořádáním volnočasových aktivit mladých německých Turků. Ve skutečnosti šlo o rozsáhlou organizovanou zločineckou skupinu obchodující s drogami a zbraněmi. Podle policie v Severním Porýní - Vestfálsku toto zločinecké uskupení operovalo pod přímým řízením a s podporou turecké vlády.

středa 11. července 2018

NBC odhalil Trumpa: "Je to Putinův osobní spící agent"

11. 7. 2018     zdroj
Poradci amerického prezidenta Donalda Trumpa vyjadřují obavy z blížícího se setkání v Helsinkách 16. července mezi americkým vůdcem Donaldem Trumpem a ruským prezidentem Vladimírem Putinem. Vladimír Putin se podle jejich názoru snaží vbít klín mezi ně a amerického prezidenta. Americká média citují slova ruského vůdce, který si údajně stěžuje Donaldu Trumpovi na "fejkové zprávy", které šíří nepřátelé o Rusku, a stěžuje si na jeho rezort zahraniční politiky, jehož tajné hry neumožní jejich přátelství.

Konspirační teorie o Rusku: Západní pohled na Rusko

Paul Craig Roberts
11. 7. 2018   investingmatters
Nadcházející schůzku Trump-Putin komplikuje šílený obraz Ruska, jak jej pro své čtenáře a posluchače zpodobnily západní presstitutky. Jonathan Chait, Max Bergmann, Yaroslav Trofimov a Roger Cohen a další faktičtí slouhové CIA, kteří reprezentují západní prostitující se média, vytvořili z Putina nadčlověka, řídícího výsledky voleb v celém západním světě, obludu, vraždící lidi bez důvodu a pěstující si Trumpa jen proto, aby jej mohl drtit pod palcem.

Rozhovor Jaroslava Plesla: Václav Klaus o vládě: Komunisté se k moci nevrací,potenciální kandidát ČSSD Poche nepřesvědčil nikoho o tom, že to myslí vážně, stejně jako většina občanů této země, že sem žádné migranty pouštět nechce!

11.7. 2018   Rukojmí
Václav Klaus v rozhovoru
Podle Václava Klause nelze považovat toleranci vlády KSČM za návrat komunistů k moci. V exkluzivním rozhovoru pro MF DNES se bývalý prezident vyjádřil i k propírané kauze „Poche“ a velmi se podivil nad tím, že jeden člověk obsadí křeslo ministra zahraničí i ministra vnitra. “To je nevídaná kumulace moci. Nedovedu si představit, že by někdy od listopadu 1989 mohlo něco takového vzniknout,“ řekl Klaus.

Visegrád v NATO

Erik Best
11. 7. 2018 - EB
Donald Trump nevěří na férový boj a dává to jednoznačně najevo. Jeho Národní bezpečnostní strategie otevřeně stanoví: „Spojené státy si musí uchovat převahu – kombinaci vojenských schopností v dostatečném rozsahu, aby bylo možné předejít úspěchu nepřítele a bylo zajištěno, že se synové a dcery Ameriky nikdy neocitnou ve férovém boji.“ 

Jemenskí Houtiovia úspešne likvidujú Saudov

11.7.2018 NewInform a HlavnéSprávy
Portál NewInform prináša informácie o rastúcich stratách Saudov. Saudi, ktorí pomáhali rozpútať sunnitský teror v Sýrii, na Kaukaze i v Jemene sa stretávajú z čoraz väčšími problémami v Jemene, ktorý destabilizovali.
(Snímka z videa)

Profesor rozcupoval americký pohled na Rusko. Jak to je s Putinem?

11.7.2018 EuroZprávy
Zhruba za týden se americký prezident Donald Trump poprvé oficiálně sejde se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem k dvoustrannému jednání, připomíná ruský politolog Vladislav Inozemcev. Profesor z Moskevské státní Lomonosovovy univerzity v komentáři pro server National Interest poukazuje, že mnoho expertů šéfovi Bílého domu radí, aby zůstal pevným a v žádném případě neuznal, že Putin je přítelem, spojencem či dokonce možným partnerem Spojených států.

„Neomarxisté“, nebo-li přesněji Anti-Marx

Ivo Šebestík 
10.7.2018  !Argument
Ivo Šebestík píše o tom, jak se v dnešní mediální a politické debatě chybně a nesprávně používá pojem „neomarxismus“ jako součást snah zdiskreditovat levici a také Karla Marxe.


NI: Evropa se může chránit sama a bez pomoci Ameriky!

11.7.2018   NationalInterest a PrvníZprávy
Mnozí se ptají, proč USA utrácí mnohem více na obranu Evropy, než evropské země, uvedl americký časopis The National Interest.
Podle něj Amerika nemá dostatečné důvody k tomu, aby si udržela své dlouhodobé strategické závazky v Evropě, protože potenciální hrozba v Rusku dnes není tak silná, aby ji evropské země nemohly samy odolat.


Trest boží

Jan Hruška
11.7.2018 OstrovJaniky
O uprchlické krizi už řekl kdekdo kdeco. Můžeme ji vidět jako výsledek hesla „všechnu moc neviditelné ruce trhu“, protože nese zisky verbířům, převaděčům a spoustě jiných podobných. Její smysl (tedy pokud vůbec má nějaký smysl) se hledává ve snaze vytvořit v Evropě vrstvu rasově, národnostně i morálně neukotvených otroků. 

úterý 10. července 2018

Na MS vybublala z chorvatského mužstva protiruská nenávist


Lubomír Man
11. 7. 2018
Nenávist letitá, ale jak vidno, s vytrvalými kořínky. Autor druhého chorvatského gólu v ruské síti hráč Vida společně s asistentem hlavního chorvatského kouče Vukovičem natočili po vítězném zápase s Ruskem společné video a rozeslali jej po sociálních sítích. Hráč Vida na něm zvolal „Sláva Ukrajině!“, což je populární heslo účastníků ukrajinského převratu na Majdanu, a asitent hlavního chorvatského trenéra Vukovič k Vidově výkřiku dodal: „Tohle vítězství je pro Dynamo Kyjev a Ukrajinu.“

Mráz přichází ze Západu

Michal Brand
11. 7. 2018
(Vzhledem k téměř 30 let trvajícímu trvalému úpadku školství, pro „moderně“ „západně“ „vzdělané“ - vysvětlivka zde).
Britský režim prý zakázal Donaldu Trumpovi sejít se s významným představitelem anti-islamizační, anti-neomarxistické opozice Nigelem Faragem telegraph. Husákovsko-jakešovský režim v roce 1988 povolil setkání Francoise Mitteranda s Václavem Havlem a dalšími představiteli tehdejší anti-komunistické opozice .ceskatelevize


Tisková zpráva k 4. výročí havárii Boeingu MH17 nad Ukrajinou

10. 7. 2018
V súvislosti so štvrtým výročím havárie Boeingu MH17 nad Ukrajinou Veľvyslanectvo Ruskej federácie v Slovenskej republike predkladá do Vašej pozornosti najnovšie fakty na túto tému, vrátane hodnotenia záverov Spoločného vyšetrovacieho tímu (JIT – Joint Investigation Team) a komentárov oficiálnych osobností a rezortov.
Vyšetrovanie JIT zostáva maximálne utajené pred verejnosťou a ustavične sa naťahuje, naďalej sa opiera o údaje zo sociálnych sietí a o neoverené, verejne dostupné zdroje a tiež aktívne spolupracuje so pseudovyšetrovateľmi zo spoločnosti Bellingcat, známymi novinárskymi kačicami.


Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?

Jaromír Petřík
10. 7. 2018       JaromirPetrik
Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.
Cituji: „Navzdory tomu, že Čech chtěl situaci uklidnit, devětadvacetiletý Raymond Sculley na něj podle záběrů bezpečnostní kamery zaútočil s řetězem s bezpečnostním zámkem na kolo a zasadil mu několik ran do hlavy.“ Napadení bylo snímáno kamerou, takže britský soud měl dost důkazů k vyhodnocení celé situace.

David Rath překonal zázrak ze svatby v Káni galilejské, kde Ježíš proměnil vodu ve víno, když on sám po svém jmenovci Davidu Caperfieldovi změnil víno v sedm milionů v krabici…

Břetislav Olšer
10.7. 2018   Rukojmí
Nastal už čas si uvědomit, že jsou pryč doby po roce 1989, kdy se zhaslo, aby se mohlo líp krást. Dnes jsme na špičce EU v ekonomickém růstu a bezkonkurenční od Kalouskovy ztracené éry ve vybírání daní. Proto je třeba si připomenout nedávné české kmotry, zloděje a podvodníky. Začněme aktuálně MUDr. Davidem Rathem.

Sankcemi proti Rusku silně utrpí Západ

Jaroslav Loudil
10. 7. 2018
Rusko má 147 milionů obyvatel, tedy jako Německo a Francie dohromady, Rusko má státní území větší, jak USA a EU 27 dohromady , Rusko má gigantické zdroje surovin všeho druhu /enegetické = uhlí, ropa, plyn, barevných kovů , kobalt, zlato, nikl,...atd. , dřeva, pitné vody /Bajkal/ i orné půdy. Rusko je už dnes obřím vývozcem obilí , nelze ho tedy nikdy vyhladovět. Rusko má tolik jaderných zbraní, že může zničit planetu Zemi za jediný den.

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

The Saker 10.7.2018 Saker, překlad Zvědavec
Po opětovném jmenování Medveděva a jeho víceméně přeskupené vlády je veřejné mínění v Rusku a za jeho hranicemi rozděleno ohledně toho, zda je to dobré znamení kontinuity a jednotnosti ruského vedení, nebo zda je to potvrzení, že v Kremlu existuje pátá kolona pracující proti prezidentu Putinovi a pokoušející se prosadit a vnutit Rusům neoliberální a pro-západní politiku. 


Migranti nás vytlačují aneb za dobrotu na žebrotu

10. 7. 2018   PrvniZpravy
Jak se z humanistů stanou xenofobisté a jak se udělá z dobráka hlupák? Tak na tyto dvě otázky dovedou rakouští občané vést přednášky přímo vysokoškolské. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz naše dopisovatelka z Vídně. Nikdo nemůže říct, že by se Rakousko v dobách poválečných nesnažilo odčinit svoji velikou dějinnou chybu i vinu. Kdekoliv se evropský národ vzbouřil proti svým tyranům, už otevřelo Rakousko své brány pro azyl dokořán. A k utečencům, hledajícím útulek, se chovalo skutečně jako k hostům. 


Izraelští aktivisté požadují zákaz vývozu zbraní na Ukrajinu

10.7.2018  Haaretz a PrvníZprávy
Více než 40 izraelských ochránců lidských práv podalo Petici k Nejvyššímu izraelskému soudu na ukončení izraelského vývozu zbraní na Ukrajinu, neboť některé z těchto zbraní dostávají neonacistické jednotky ukrajinských bezpečnostních sil.

Taťána Malá a stromový dikobraz - ona rezignovala, dikobraza chytili, to jsme si pomohli…. DOPLNĚNO!!!

- vlk -
10.7.2018 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Ještě pozdě odpoledne ta osoba, která z akademického prostředí znala zejména jisté klávesové zkratky tvrdila, že nevidí důvod rezignovat na svou funkci. Že vše je, jak u Babiše a spol . zvykem, je proti ní kampaň, Přirozeně účelová. Tedy účelovka. Že ona nic, ona ministryně a basta. A za krátko to bylo jinak. Prý na ni nikdo netlačil, ale sama se rozhodla rezignovat, aby nezkomplikovala hlasování o vládě. A prý to ani v nejmenším neznamená přiznání viny, protože ona se přece ničeho nekalého nedopustila. Možná nějaká drobná chybička se vloudila, ale přísně neúmyslně!
Jak jinak.

Náboženství kojencům nesvědčí

Josef Pazdera
10.7.2018 zdroj
Z výzkumu provedeném portlandskou státní univerzitou vyplývá, že k potomkům zbožných rodičů osud zrovna moc nakloněn není. Je tomu spíše naopak a křesťanský fundamentalismus je s jejich úmrtností jako ruka v rukávě.


Lavrov: Velká trojka EU souhlasí s vytvořením obchodu s Íránem bez využití dolaru

Lavrov: Velká trojka EU souhlasí s vytvořením obchodu s Íránem bez využití dolaru

© Sputnik / Nina Zotina
10.7.2018  Sputnik
Hlavní evropské země (Francie, Německo a Spojené království), které se účastní jaderných jednání s Íránem, se dohodly na udržení obchodu s Teheránem nezávisle na americkém dolaru, řekl to ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Je tady problém globálního rozsahu a v našich médiích ticho po pěšině, varuje Martin Koller

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA
10.7.2018 ParlamentníListy
Analytik Martin Koller se vrací k událostem minulého týdne, konkrétně "vypískání" premiéra Andreje Babiše na XVI. všesokolském sletu v Edenu a vedle toho více podrobně k výročí Mistra Jana Husa a předně jeho odkazu, stejně jako mýtům kolem něho upředených. Mimo tyto dvě události ale burcuje pozornost čtenářů, protože se odehrála ještě jedna důležitá událost, které podle něho média nevěnují dostatečnou pozornost.

Česko je na tom nejhůř za posledních 50 let. Žádná mocnost nezacházela s koloniemi tak špatně jako dnes Německo s námi. EU je katastrofou, v ničem nám neprospívá. Petr Hampl hovoří

Petr Hampl
ROZHOVOR
10.7.2018   ParlamentníListy
„Zcela jistě je pro nás katastrofou zůstávat v EU. Každým rokem jsme na tom hůře než rok předtím – a to ve všech měřitelných oblastech… Dnes jsme v té situaci, že nás západní země vysávají, a část peněz tu skutečně investují nazpět. Jenže ne do lepšího fungování státu, ale naopak. Investují je do zničení české demokracie, do omezování občanských svobod, do likvidace rodiny, do šíření těch nejodpornějších ideologií. Pokud vím, žádná koloniální mocnost nezacházela se svými koloniemi tak špatně, jako dnes Německo zachází s malými evropskými státy,“ říká sociolog Petr Hampl.

pondělí 9. července 2018

Čína chce koupit britské atomové elektrárny

Jaroslav Loudil
9. 7. 2018
Čínská státní jaderná společnost CGN  právě jedná o koupi až 49 % podílu ve všech dnes pracujících osmi britských jaderných elektrárnách . Tyto elektrárny dodávají 20 % veškeré spotřebované elektřiny v Británii. Je to dobrá zpráva, která vykazuje do patřičných mezí naše - "upocené české strašpytly" - typu Kalouska, Bursíka , již zesnulého Havla, politiky STAN, KDU, apod.,  kteří se pravidelně budí o půlnoci  hrůzou s výkřikem : "Číňané jedou !!"  a pak si rychle jdou do koupelny vyměnit propocené pyžamo.

"Není to jen v Severním proudu 2 - nikdo nechce naše potrubí": Kyjev si uědomil, že Gazprom obešel Ukrajinu ze všech stran

Grigorij Jegorov
9. 7. 2018      rueconomics
Rusko má mnoho možností pro obejítí Ukrajiny na dodávky plynu do Evropy, v důsledku čehož by její soustava plynovodů po roce 2019 mohla být zbytečná. Uvedl to ukrajinský expert na energetiku Valentin Zemljanský. Zemljanský také připustil možnost výstavby "pátého a šestého" úseku Severního proudu a přivedení přípojky až na Britské ostrovy. Nevylučuji, že Evropa nebude mít jednoduše zájem používat ukrajinskou trasu - nebo ji použije pouze ve slovenském směru. A celý zbývající systém plynovodů prostě nebude potřebovat", připustil Zemljanský ve vysílání PolitWera.

I takto nevinný rozhovor může být FB trnem v oku:

Stanislav Novotný
9. 7. 2018
Článek: "Opět se vrací doba jako před rokem 1989, kdy se doma říká něco jiného, než na veřejnosti, lidé se bojí postihu v zaměstnání"  

Přátelé, tento příspěvek (ZDE  a video nebyl facebookem povolen k placené propagaci, ačkoli v něm není vůbec nic závadného podle pravidel, která si facebook sám vytvořil, nesmí být propagován, aby se nedostal k většímu počtu čtenářů. Pomůžete nám ukázat cenzorům, že se přesto ke svým čtenářům dostane?

Vzkaz "Ne základnám" do severoatlantického Bruselu

9. 7. 2018
Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha Praha
11. a 12. července 2018 se v Bruselu bude konat summit NATO, kde se bude jednat o plnění závazku k navýšení vojenských rozpočtů se záměrem modernizace armád členských zemí se zaměřením na vyvolání vojenské konfrontace s Ruskem.
NATO se dopouští mnoha válečných zločinů, jedná naprosto nedemokraticky, proti zájmu občanů. Svojí činností podporuje zbrojní a další korporace, které těží z neustálé atmosféry nebezpečí a hrozeb válek, jenž NATO prokazatelně dlouhodobě a záměrně vytváří.
Rozhodli jsme se znovu zaslat stručný vzkaz Vládě ČR v úterý 10. července 2018:

Dopisy z Vídně: Migranti nás vytlačují aneb za dobrotu na žebrotu

Běžný obrázek na vídeňských ulicích
- rp -
9.7.2018   PrvníZprávy
Jak se z humanistů stanou xenofobisté a jak se udělá z dobráka hlupák? Tak na tyto dvě otázky dovedou rakouští občané vést přednášky přímo vysokoškolské. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz naše dopisovatelka z Vídně.

Už to pomalu začíná být trapné.


VIDLÁK
9.7.2018   blog autora
Původně jsem chtěl pokračovat v zemědělském seriálu, ale musíme se dnes pověnovat opakovanému anglickému vtipu o novičku.Geopolitická rizika globalizace

Oskar Krejčí
9.7.2018  NovéSlovoSk
Letos je to přesně sto let od chvíle, kdy na svět přišel první díl slavné knihy německého filosofa Oswalda Spenglera "Zánik Západu". Dramatický název tohoto díla svádí k jednoduchému závěru: „K žádnému zániku nedošlo, Spengler se mýlil.“ To je sice pravda, ovšem pouze částečná. K zániku Západu skutečně nedošlo, avšak mnohé problémy tohoto civilizačního okruhu, které Spengler popsal, přetrvávají. 

Polsko posiluje ukrajinskou armádu (VIDEO)

- rp -
9.7.2018  KarpatiHírPrvníZprávy
<< VIDEO >> Vlaky naložené samohybnými houfnicemi ráže 122mm, tzv. Gvozdik směřují z Polska na Ukrajinu, přesunují se také po silnici, vše už je v pohybu na území Zakarpatské oblasti na Ukrajině.

Německý orloj české politiky – III. část: Extrémistická sudetoněmecká organizace Witikobund a její chapadla v Česku! Německo spustilo plán na germanizaci českých a moravských zemí, mnoho českých politiků v tom jede společně se Sudeťáky! Tolik sudetských neziskovek a fondů v Česku, až jde z toho hlava kolem!

- VK -
9.7.2018  AE News
Redakce AE News ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší poslední díl seriálu o prorůstání německého neziskového sektoru do nejvyšších pater české politiky.

Dnes si představíme ostře protičeskou organizaci, která se nazývá Witikobund. Jedná se o jednu ze složek sudetoněmeckého landsmanschaftu, která byla založená v roce 1950 řadou sudetoněmeckých Nacistů. Od roku 2001 je německou tajnou službou BfV považována za extremistickou. Jenomže tato ostře protičeská sudetská organizace působí pod tajným krytím i v ČR. 

Pokračování pohádky o tajných agentech

Jaroslav Loudil
9. 7. 2018
Britská bezdomovkyně - "kontaminovaná novičokem" - včera zemřela. Podle britské verze se -"dotkla zbytků novičoku použitého ruskými agenty před čtyřmi měsíci v Salisbury k útoku na Skripalovovy". To ovšem vypadá opravdu za vlasy přitažené ! Putinovi speciálně cvičení tajní aganti napadnou nečekaně Skripalovovy v březnu novičokem s cílem je usmrtit. Skripal i jeho dcera ovšem přežijí a dnes v pohodě relaxují na neznámém místě. 


Babišova a Hamáčkova vláda již úřaduje: Nechte u nás volit Sudeťáky! Jak obejít parlament? Suverenita jako za Brežněva. Jen Okamura a KSČM proti. Hrůza z vůle lidu. Marné, ale přesto důležité volby

Petr Hájek
9. 7. 2018  ProtiProud
PETR HÁJEK upozorňuje na vcelku prostou metodu, jejíž pomocí Babišova vláda (respektive ministerstvo vnitra, roky v rukou socialistů) potichu pracuje na likvidaci zbytků státní suverenity naší země – bez návratu.

Ruskí islamisti v Sýrii eliminovaní (foto 18+)

9.7.2018  HlavnéSprávy
K bojovej elite protiasadovských síl patria ruskí sunnitskí islamisti, ktorí odišli bojovať do “svätej vojny”, proti Asadovi. Je všeobecne známe, že aktivity voči Asadovi fincovali okrem iného USA a Izrael.

Zbyněk Fiala
9.7.2018  VašeVěc
Summit NATO, setkání Trump – Putin, začátek velké světové obchodní války. Bude to týden, o kterém se bude psát v učebnicích? A to jsme nezmínili jednání parlamentu o Babišově vládě.

Jan Schneider: Kádrovák si zoufá

Jan Schneider
Jan Schneider a - rp -
9.7.2018 PrvníZprávy
Poslanec Pavel Žáček napsal ve svém vzlyku „K personálním změnám v bezpečnostních sborech“, že „Během existence první vlády Andreje Babiše bez důvěry došlo k bezprecedentním změnám na vedoucích pozicích bezpečnostních sborů.“