Reklama

sobota 1. září 2018

Moskva obvinila Kyjev z vraždy hlavy DLR a krvavého masakru

1. 9. 2018   lenta a lenta.ru/news a nsn a nsn.fm
Ministerstvo zahraničí Ruska nazvalo vraždu hlavy samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) Alexandra Zacharčenka teroristickým útokem a uvedlo, že za tímto incidentem jsou ukrajinské úřady. Jak uvedla agentura RIA Novosti, toto prohlášení učinila oficiální zástupkyně ministerstva zahraničí Marie Zacharová.

Příspěvek novináře Norkina o zemřelém Zacharčenkovi, odstraněný administrací Facebooku

1. 9. 2018    news-front
Mně, stejně jako Julce, je už 50 let. Je to věk, kdy se už nesluší věřit na zázraky a pohádky. Víme, že nejsou čarodějové; neexistuje plnění přání; neexistuje žádná kouzelná hůlka ani překvapivě ohleduplná k vašim potřebám Zlatá rybka. Jsou pouze lidé, kteří žijí vedle vás a Hospodin - moudrý, milosrdný a spravedlivý. Ale je o něco dál, než bychom si přáli ... Saša odešel tak, jak mohl odejít jen opravdový muž, skutečný voják, viking: s mečem v ruce, který kráčel ke svým spolubojovníkům do světlého paláce Valhally ... 


Pravice, levice a babylonské matení pojmů

Taras
1.9.2018 TarasovaTerasa
V debatách okolo srpna na Ostrově Janiky se objevily i úvahy o zmatení pojmů v zařazení stran do politického spektra v současných podmínkách. Nejprve se vyjádřili Kamil s embéčkem:

Ministerstvo obrany RF: teroristé z Východních lvů, vycvičení USA, napadli Palmýru


1. 9. 2018 mk.ru
Ministerstvo obrany Ruska oznámilo ve své tiskové zprávě, že v sobotu v 5 hodin ráno skupina teroristů Východní lvi, jejichž výcviku se účastnili instruktoři USA, zahájila útok na pozice syrské armády s cílem obsazení Palmýry. Střet syrských vládních jednotek s teroristy se uskutečnil 36 kilometrů jihovýchodně od Palmýry. 


Zkurvená generace Zkušal sem jiny nazev. Blba. Divna. Zkažena. Ale nic nevystihovalo podstatu přesněji, než to co sem napsal, tuž se omluvam.

Laďa Větvička
1.9.2018 SvobodnýSvět
Ja fakt netušim, kaj zme my, synci narozeni v Československu, kerym je přes štyrycet, mohli zrobit chybu. Že zme zblbnuli nekonečnym omilanim mantry o internacyjonalni pomoci a zkompromitovali se nechutnym členstvim v Pionyru a eSeSeM, to nam snad hystoryja odpusti. Ale kaj zme zrobili chybu, že se z tych dnešnich mladych duši, nepoznamenanych bolševickym ohybanim hřbetu, stala zkurvena generace?

USA uvedly druhy ukrajinských vojsk, která obdrží smrtící zbraně

1. 9. 2018     rusdialog
USA uvedly, že jsou připraveny zvýšit dodávky smrtících zbraní, aby Ukrajina posílila své letecké a námořní síly. Toto prohlášení učinil zvláštní zástupce USA pro Ukrajinu Kurt Volker. Poskytl rozhovor britskému listu The Guardian. Volker zdůraznil, že situace na Donbasu zůstává napjatá. "Když vezmeme v úvahu situaci, která je nyní, je pro Ukrajinu přirozené vytvoření vlastních ozbrojených sil. Musí se zabývat sebeobranou", řekl Volker.

Trampoty soudkyně OLO

Zdeněk Jemelík
1. 9. 2018     ZdenekJemelik a chamurappi
Pojem „soudkyně OLO“ nemusí být pro mé čtenáře neznámý, protože jsem se již dříve věnoval jí a obžalovaným „Rošťákům“ a „Slušňákům“ v článcích „Lidský odpad čeká na rozsudek“ a „Spravedlnostpodle soudkyně OLO“. Dnes, tedy dne 29.srpna 2018, je již mohu označit plnými jmény, protože jejich příběhu se již od časného rána věnovala Česká televize a následně vyhlásil Ústavní soud nález, jímž rozhodl o ústavní stížnosti proti usnesení Vrchního soudu v Olomouci, jenž rozhodl, že ve věci stěžovatelů paní soudkyně není podjatá a hlasový záznam jejího pohoršlivého monologu, který použili jako důkaz podjatosti, nelze připustit, protože byl pořízen nelegálně. 

Lékařství není byznys ale poslání

Bohdan Babinec
1.9.2018  VašeVěc
Nevšimli jste si, že na nemocném člověku se snaží vydělávat jak zdravotnická zařízení, tak farmaceutické firmy? Během jeho nemoci dosti často využívají jeho nepříznivého psychického stavu a snaží se z něj dostat co nejvíce finančních prostředků. Možná jste si při jízdě MHD povšimli prudkého nárůstu lidí s neupraveným chrupem, malých dětí s poškozenými zuby a v médiích často slyšíme, že narůstá počet infekčních nemocí, které již byly za pomoci vakcín téměř vymýceny (např. TBC, spalničky…).

Zločinný masakr za účasti USA? Hrůza a hanba, zní z Ameriky

Destrukce Jemenu
1.9.2018  EuroZprávy
Vrchní velitel amerických vzdušných sil na Blízkém východě dal o minulém víkendu najevo svou frustraci z vražedné a neefektivní saúdské letecké kampaně v Jemenu, připomíná editorial serveru New York Times. Vlivný deník jeho názor vítá, avšak považuje ho za příliš mírný, jelikož nevyjadřuje zděšení a hanbu ohledně americké účasti ve válce, kterou poslední zpráva OSN označuje za "zločinný masakr".

Vůdce DLR Alexander Zacharčenko byl zabit při teroristickém útoku!

Alexander Zacharčenko, zavražděná hlava DLR
- kou -
1.9.2018 PravníZprávy
Hlava DLR Alexander Zacharčenko byl zabit při výbuchu v centru Doněcka, sdělil RIA Novosti náměstek Lidové rady DNR Vladislav Berdičevskij.
Alexander Zacharčenko, zavražděná hlava DLR


S anglosasy se domluvit nelze

John Bolton - karikatura
Alexandr Rodžers
1.9.2018
Poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost John Bolton se stal dalším důkazem toho, co už po léta neustále opakuji – my se nedomluvíme. Domluvit se s anglosasy není možné.

Vyzobáno z webů za srpen 2018


Jan Kadubec  
*Úplná inflace pravdy! Co je to Pravda? Neodhalená lež. V tomto případě skrytá v kouřové cloně, umně rozdmýchané.
*Jeffersonův citát: Ničemu, co vidíme v novinách, nelze věřit. V tomto ušpiněném vozidle se sama pravda stala podezřelá.
*Roberts: Účelem médií už není najít pravdu, ale chránit oficiální lži.
*Demokracie prohrává od té doby, co má voliče.

Ivan David, kandidát do Senátu 2018


Vlastní stručný životopis ZDE.

Kandidaturu Ivana Davida do Senátu veřejně podpořili:

Spisovatelka a signatářka Charty 77 Lenka Procházková ZDE
Vysokoškolský pedagog a publicista Doc. RNDr. Radim Valenčík, CSc. ZDE
Bývalý ministr, velvyslanec a publicista, signatář Charty 77 Jaroslav Bašta ZDE
Sociolog a publicista PhDr. Petr Hampl, PhD. ZDE
Bezpečnostní analytik, publicista a signatář Charty 77 Jan Schneider ZDE
Bývalý policejní ředitel a publicista Mgr. Stanislav Novotný ZDE

Vystoupení I. D. v poslední době:

Vystoupení ve Svobodném rádiu 

MUDr. Ivan David o budoucnosti naší národní komunity
Litoměřický seminář "100 let od vzniku Československa" 22. 9. 2018  
 Seminář: "Svoboda projevu a právo občana na pravdu"   Video (první 2 minuty poruchy zvuku)

Vybrané články z poslední doby:

Senátní kandidát Ivan David: Že jsme úžasně prosperující zemí? Projděte se a počítejte bezdomovce. Statisíce lidí v exekuci, děti bez školních obědů.


Skutečný extrémismus. SPD jiné národy respektuje, Piráti ani svůj vlastní. Anarchie ve vyhulených hlavách. O pakáži pracující pro Piráty. 


V čem je rozdíl? Nepíši na něčí objednávku…

Nikým nevolení drzí pisálkové mohou stále beztrestně urážet demokraticky zvolené politiky 

Kdo je fašista?

Zneužívání psychiatrie jako další „evropská hodnota“: Stále ještě demokracie?

Litoměřický seminář "100 let od vzniku Československa" 22. 9. 2018 

Pavel Šafr alias Pavlík Morozov je nejodpornější typ kádrováka jak z padesátých let či inkvizitora ze 17. století 

Pomocná stráž ideologické policie, aktivisté ministerstva pravdy a lásky, free hate a co na to psychiatr 

Drobná sonda do duše "levicových" myslitelů 

Hybatel Poche

Stovky dalších článků naleznete například na  www.novarepublika.cz

 nebo www.prvnizpravy.cz nebo z dávnější minulosti na https://blisty.cz/authors/539-ivan-david
 

Životopis

MUDr. Ivan David, CSc., český psychiatr, publicista a politický aktivista (narozen: 24. 9. 1952), vystudoval lékařství v na KU v Praze, do poloviny devadesátých let se zabýval výzkumem v oblasti klinické psychofarmakologie a elektrofyziologie (CSc. 1991: „Možnosti počítačové farmakoelektroencefalografie v psychiatrii“), je soudní znalec v oboru psychiatrie. 
Angažoval se v ČSSD (1993-2016) za kterou byl 16 let členem zastupitelstva MČ Praha - Dubeč, byl členem ÚVV ČSSD, předsedou zdravotní komise, připravil koncepci zdravotnictví ČSSD. V roce 1998 byl zvolen poslancem PS PČR a jmenován ministrem zdravotnictví (odstoupil pod tlakem vnitrostranické opozice premiéra Zemana). Z ČSSD vystoupil v lednu 2016 pro nesouhlas s její novou politickou linií. 
Po skončení mandátu pracoval jako psychiatr, v letech 2005-2008 byl ředitelem PN Bohnice (po výběrovém řízení, odvolán ministrem, který mu před tím udělil vysokou odměnu v souvislosti se jmenováním nástupce bez výběrového řízení), v letech 2008-2017 náměstkem ředitele. Publikoval několik set článků. Založil politickou iniciativu Nová republika a web www.novarepublika.cz , k němuž se denně připojuje kolem 25 000 počítačů. Vychovával dva dnes dospělé syny a dceru.

pátek 31. srpna 2018

Liberální světový řád je mýtus


Stacy Little
31.8.2018 Katehon, překlad Zvědavec
Francouzský server Atlantico zveřejnil rozhovor s odborníkem na mezinárodní vztahy Benjaminem Addadem. Ten v rozhovoru prohlásil, že liberální světový řád, o němž se v poslední době tolik mluví, je ve skutečnosti fikce, která vychází výlučně z ambicí zahraniční politiky USA. Jsou Addadova slova pravdivá? Jak se změnil systém světového managementu? 


Šojgu informoval o hrozbě konfliktů v Arktidě

31. 8. 2018     russian
Ministr obrany Ruské federace Sergej Šojgu oznámil, že potenciál konfliktu v Arktidě roste v souvislosti s tím, že se tento region stal předmětem územních, zdrojových a vojensko-strategických zájmů řady států.

Filozof Francis Bacon: „Jdeš-li nahoru, uctivě zdrav ty, co jdou dolů!“


Zdeněk Hrabica
31. 8. 2018
Doba prezidentu republiky suverénního státu umožňuje, aby pronášel jakékoliv názory v televizi, sice ne ve veřejnoprávním médiu, ale v TV Barrandov. Doba mi umožňuje, abych své názory vyjadřoval na veřejnosti, nikoliv ve veřejných svobodných a demokratických médiích; ale v úplně jiných. Bez nároků na honorář, vymezeného výkladem tiskového zákona, i já mohu reagovat. Být si vědom, že mne vnímatelé roznesou na kopytech. Čemuž se často nevyhýbají.
Politik ani já to nemusíme unést. Můžeme mít pravdu nebo se můžeme mýlit.

Jak je to se skutečnými oběťmi válek v hypertolerantním Německu?

Jana  Maříková
31. 8. 2018
Nejen dramatické události v Saské Kamenici - Chemnitz ukazují na příkladu horečně smazávaného facebookového zveřejnění zatykačů na dva pachatele vraždy, jak zoufale se Německo snaží zamaskovat naprosté selhání migrační politiky. Nikdo neví, kolik militantů IS a dalších vycvičených bojovníků je mezi "Syřany", které tak velkoryse pozvala Mutti Merkel. Jsou tu i další důkazy.

Pentagon přiznal: Území USA nebude moci uniknout ruským zbraním!

Mig31 s raketou "Kinžal"
  a - kou -

31.8.2018 MilitaryTime a PrvníZprávy
V případě války se území USA nebude moci ochránit před ruskými a čínskými zbraněmi, uvedl velitel severního velitelství amerických ozbrojených sil a Severoamerické vzdušné a kosmické obrany, generál Terence O'Shaughnessy.
Jeho slova citoval časopis Military Times.