Reklama

čtvrtek 3. ledna 2019

Agresor altruista

Tribun
3. 1. 2019
Zní to jako špatný vtip, jako zpupnost nejhrubšího zrna, jako naprostá ztráta soudnosti. Zní to takto a řekl to prezident USA při nedávné inspekci amerických okupačních sil v Iráku: "Amerika by neměla bojovat za každý národ na této zemi, aniž by za to byla odměněna. Pokud chtějí, abychom bojovali, musejí zaplatit."

Takže aby bylo jasno, ty nevzdělané stádo tupých vidláků z východu, nebohá Amerika nese na svých bedrech břímě světa. Hrozně ráda by mír, ale musí válčit po celém světě za ostatní, a ještě to všechno sama platí. Ale dělá to jen proto, že chápe svou povinnost a odpovědnost, sama žádné zájmy za svými hranicemi nemá, a pokud má, tak je v žádném případě neprosazuje (a nikdy neprosazovala) vojensky. Opravdu nevím, co si svět bez dobrodiní americké agrese počne. Jediná možnost je začít si za to požehnaní platit, protože USA už nikoho zadarmo bombardovat nebudou. Chceš státní převrat? Zaplať! Chceš být bombardován? Zaplať! Chceš okupaci? Zaplať! Chceš mrtvé civilisty, vypálené školy, sankce, embarga, zničená města? Zaplať! Amerika už to pro tebe zadarmo neudělá.

Snad by takové „státnické“ prohlášení nebyl ani takový problém, kdyby to byl jen další z blábolů šmelináře, kterému se udělal prezident. Bohužel je to podle všeho v USA široce rozšířený blud, nevyhnutelný následek postižení mesianistickým mindrákem. Je-li příznakem šílenství ztráta soudnosti a kontaktu s realitu, pak jsou Američané evidentně kolektivně těžce duševně nemocní. A to už problém je, tím spíš, že tahle banda šílenců je těžce ozbrojená vším, co moderní civilizace nabízí, od jaderných zbraní přes mafiánské metody po akciové trhy.

Demokrati všech zemí, třeba se spojte a na hlavu se stavte, ale tuhle absurditu, která by nebyla vtipná ani na Silvestra, už ničím netrumfnete. A nejenom do konce roku. Válka je mír, mír je válka. Orwell se může jít zahrabat.


34 komentářů :

 1. Někdo řekne pravdu, jen když se splete. Není to náhodou i v tomto případě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRESIDENT PŘIPRAVUJE PŮDU PRO zkasirováni ČNB ZABUNKROVANÝCH

   2 000 000 000 000 peněz,které jsme tam připravili na sanaci dluhů Ameru.
   To ještě NIKDO v ČR prý nevi je to sekret,zvláště tisk a tv to taji a naše tzv elita shnilých okurek taky.
   To je ten náš podil o kterém pan president mluvi na zaplaceni naši SVOBODY pro iberálni demokracii!

   Smazat
  2. 10:19 Škoda, že už nejde vrátit české měnové zlato, které soudruh Tošovský (toho času za odměnu bytem v USA, kde utrácí tak těžce vydělané dolary) s takovou rychlostí prodal do USA. Sledujte dnešní nestabilitu akciového trhu a trvalý růst ceny "bezcenného" zlata.

   Smazat
  3. TO ZLATO BY ŠLO ZNOVU KOUPIT,ALE ČNB SE DĚLÁ BLBÁ

   a čeká,až ji to vysvětli někdo z LIBERÁLNIHO PARLAMENTU,ten ovšem chce přednostně vládu menšiny nad většinou NEOMARXISMUS rozvalu,šilených Pirátů-bezmozků,požadujicich prý jen trávu.
   Jestli budeme dále rajtovat na těchto mrtvých oslech v Parlamentu nápravvy se nedočkáme!.

   Smazat
 2. Je vidět jak jsou spousty lidi v USA pomyleni,že bojuji za nějaké dobro ...no to může sežrat fakt iqač s hodnotou 50..Pokud někde USA bojovaly ,tak jedině pro svůj zisk ,ale ne pro dobro lidi,akorát v Afganistanu si vylamali zuby a vlastně nevyhrali nikde,jen udělali v různých zemich nepořádek a exodus++

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celý svět je pomýlený, i ten západní, jestliže považuje svůj společenský systém za demokratický a za vzor má "demokracii" USA. No nejsme my idioti?

   Štefan

   Smazat
  2. ŠTEFANE IDIOTI NEJSME DISKUSE O BUDOUCNOSTI ČR JE

   hned vedle a každý si body NPV tam visici může osvojit.
   Ti kteři to neudělaji nebudou idioti,ale OTROCI!

   PŘIPOMÍNÁME,ŽE K DEMOKRACII NELZE DÁVAT PŘIVĚŠKY.

   Ty totiž znamenaji diktaturu a ne demokracii!

   Na přiklad "liberálni"demokracie znamená ve skutečnosti diktaturu menšiny či menšin nad většinou v tomto připadě diktaturu falešných humanistů udržovaném kakarámem středověkého teroru islamistů a to sdělte svým posluchačům docente Štefane....NO NI?

   http://www.novarepublika.cz/2018/09/panelova-diskuse-budoucnost-ceska.html

   Smazat
  3. V tzv. demokracii je kapitalismus takřka bezuzdnou honbu za bohatstvím. Hrdinou kapitalismu je zbohatlík, který se z chudáka vlastním úsilím vyšvihl na milionáře, jehož prostřednictvím liberálové (buržoazní levice) demonstrují onu kýženou „rovnost šancí“. Skutečná pravice vždy zaujímala vůči kapitalismu stejně jako k liberalismu rozhodný odpor, přirozeně však z poněkud odlišných důvodů nežli radikální levice! Skutečná (absolutní) pravice je generální reakcí proti levici. Pravice odmítá všechny formy rovnostářství. Čistokrevný pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost. Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit. Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku. V pokročilém stádiu ji již nelze vyléčit.

   Smazat
  4. Tvrzení o rovnosti šancí je jedna z velkých lží tohoto režimu. Rovnost šancí byla za komunistů. Já jsem z obyčejné dělnické rodiny. Asi 3 km od domova byla prodejna knih, kde jsem si jako středoškolský student s otcem v důchodu začal kupovat vysokoškolské učebnice matematiky, například Jarníkův Diferenciální počet a Integrální počet, obojí I a II. Studoval jsem z těchto knih tak, že prsty a papírky jsem měl založeny stránky, aby mohl kombinovat. Teď nějaký vůl mi může nabídnout internet. Zkuste mezi prsty vkládat displeje a rychle přecházet z obrazovky na obrazovku. Není nic lepšího než si pořídit knihu. Za komunistů jsem koupil knihu za pár korun, teď za pár stovek pokud vůbec vlastně ji lze koupit a je v češtině. V angličtině je odborná kniha za pár tisícovek.

   Velmi mne rozesměje, když někdo se začne ohánět rovností šancí za demokracie. Chudý mladý člověk může krást drobnosti. Z bohaté rodiny si troufne dítko po vzoru svých rodičů krást ve velkém. Obyčejná rodina nemá na to, aby jejich děti studovaly v zahraničí jinde než na Slovensku.

   Smazat
 3. No jo bajky můžou vykládat někomu jinému usa = největší světový agresor.

  OdpovědětSmazat
 4. Kovbojové se chystají zničit naši planetu a není síly, která je zastaví. Diplomacie je pro ně jen slabost těch, co nemají ještě zkroucené ruce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zjistěte si jak je starý film Limonádový Joe zjistíte že tyto skutečnosti jsou známy již dlouho.

   Smazat
 5. Celkem srozumitelně podáno: USA je takový novodobý mafián ve státním provedení. Zaplať výpalné a bude klid my to zařídíme. A druhá fáze- dám ti nabýdku, kterou nelze odmítnout.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 6. noviczech
  ...tuhle mluvila v televizi asi 75letá američanka, že oni USA dávají světu demokracii a ukazují světu, jak se má správně žít. Z asi deseti lidí, mladých i starých, jediný mladý student s velkou náušnicí řekl o USA pravdu, že je agresor a lidé tam bojují finančně o přežití.
  Vážení čtenáři, rok 2019 bude podle mne označen jako Rok LŽI. Pozoroval jsem naše i zahraniční zprávy. Budou nás přesvědčovat, že se máme dobře, že násilí neroste, že se nekrade.Výsledek: Ceny pozemků, domů, bytů. Kdo z mladých se nezadluží na 40 let, nemá šanci žít. Kupujte zboží za 9,90 / 99,- / 999,- 1999,- . Naplňte vozíky zbožím, sedněte ke třiceti programům v televizi a likvidujte zboží v popelnici, která má 9,5 metrů a začíná u vašich úst a končí u konečníku. Kdo chodil do hospody za KSČ, hráli tam lidé šachy, dámu, krabičky.
  Udělali jsme sami ze sebe hlupáky podobné těm v USA, jenom pro demokracii a možnost cestování. Ale že naše děti nebudou mít děti, protože vše je moc drahé va končí na devět, to nám ZATÍM nevadí.
  ...můj názor: ZATÍM...... :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Berete to moc plošně. Určitě ne ze všech se podařilo udělat hlupáky amerického střihu, rozhodně za to nebyla nabídnuta demokracie a populační pokles úspěšně zachraňují ti, kteří jsou zvyklí na nízký životní standard, jenž se dá zabezpečit i ze sociálních dávek.

   Smazat
  2. noviczech
   ...jen k vašemu, poznámka: velká většina co mluvili, bojovali o přežití i třemi zaměstnáními za den! V Německu můj známý, v roce 2000 pracoval u velké firmy, tři týdny práce, čtvrtý volno, přes 3000,- DM čistého, nájem se vším 300,- DM. Dnes v této firmě, čtyři týdny práce, kouření musí si píchnout, 2500,- čistého, nájem celkem 700,- euro. Vypráví o tom, jak uklízečky tam mají také tři zaměstnání jen na přežití, většinou Italky,Turkyně apod. A nebo musíte vzít práci i za 400,- euro a každý měsíc jdete na soc. úřad pro doplatek životního v minima.Kolem 400,- euro!
   Dobré je znát skutečnosti, zatím se lidé v ČR opravdu nemají špatně. Ale měli jsme se líp. Věřte mi.....!!!
   Zamyslete se, co je život, co obnáší a co nás tato demokracie za 30 roků naučila!!!

   Smazat
  3. ŽALOSTNĚ PÍŠETE,ŽE SE PRÝ V ČR NEMÁME ŠPATNĚ

   jednim vrzem píšete,že v Německu dostávaji dnes 2 500 tj 5 000 DM.

   kDYŽ SE VÁS NĚKDO ZEPTÁ PROČ NEJSTE ZA SPOLEČNOSTI VOLIČŮ A JEJICH NÁRODNIM PRGRAMEM A PODPORUJETE LI HO

   Mlčite! !Tj lidově, držite hubu a krok

   Smazat
 7. Správné znění z úvodu: Amerika by neměla bojovat proti národům na této zemi, jak si její diktatura kapitálu zamane, aniž by zaplatila za svoji agresi jí postiženým národům.

  OdpovědětSmazat
 8. Otázkou je, zda ve slovech amerického prezidenta Trumpa ""Amerika by neměla bojovat za každý národ na této zemi, aniž by za to byla odměněna. Pokud chtějí, abychom bojovali, musí zaplatit." lze opravdu slyšet "zpupnost" nebo spíše beznaděj a zoufalství, pramenící s prohlubující se změny postavení USA v současném světě.
  Cesta reforem, ke které je v USA přinucen, může být pro něho i ostatní občany USA opravdu "trnitá" a může skončit i občanskou válkou, kterou už tato země ve své historii zažila...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať ten TRUMPeta stáhne své kriminálníky a psychopaty, dosud navlečené do vojenských uniforem a zavřené na základnách po celém světě MIMO USA, pošle je do civilu pracovat... a GANGLAND USA BUDE NO GO zónou pro všechny slušné lidi celého světa... který si od US vojsk ODDECHNE. Nechceme, aby ti šmejdi bojovali, chceme aby pracovali a živili se vlastnoruční prací u nich doma, v zemi amerického snu o bezpracném bohatství na úkor jiných.

   Smazat
 9. Tribun to řekl jasně a srozumitelně. Přesně toto si myslím o Americe já. Hnusná škodící sebestředná země s většinou lidí, kteří mají vymyté mozky neustálou propagandou, která je ubezpečuje o tom, že ať udělají jakoukoliv sviňárnu na světě je to v zájmu míru a hlavně Ameriky, tudíž je to v pořádku. Je to tak, válka je mír a mír jsou války, tak si ro račte zapamatovat. Držte hubu a krok, bohužel se to i děje.

  OdpovědětSmazat
 10. Američané jsou tvrdě pracující lidé, a pokud politici nějakého státu od nich požadují jakékoliv služby, včetně ochranných, dotyčný stát by si to měl zaplatit. Myslím, že to je legitimní požadavek. Co se týká Srbska, Iráku atd. tam by se to mělo řídit pravidly OSN, které požadují, aby země, kvůli které se muselo zakročit, bude platit reparace, tak jako tomu bylo po agresivních útočných válkách 20.stoleti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:05 píše zjevné hovadiny, protože je píše z usácké zadnice, kde je zabořen až po paty.

   Agrese proti Srbsku (předtím proti bosenským Srbům), následně 2. válka proti Iráku nebyly schváleny orgány OSN, byly tedy protiprávní. USA by tedy měly zaplatit těmto státům plné reparace a na své náklady uvést infrastrukturu těchto zemí do původního stavu, plus zaplatit všechny škody vzniklé výpadkem výroby v podnicích napadených zemí.

   Smazat
  2. 16:05
   Že by jste se inspiroval v islámu? Žena, která byla znásilněna, je trestně odpovědná za své znásilnění. Ukamenovat!

   Smazat
  3. 16:21-myslím, že 16:05- nepíše hovadiny z USA zadnice, jen poněkud opomenul tz. nevyžádané služby! Jak je náš Svět nedokonalý v celoplanetární organizaci dobra, dejme tomu prostřednictvím OSN, tak jsou na "trhu" i zájmy velkých a malých států. Ty ovšem operují navenek v OSN a potají prostřednictvím svých tajných služeb zcela nedemokraticky. Porovnejte žebříček nejlepších tajných služeb a jejich agenty prosejte nacionálně, budete mít jasno. Já to jasno mám, jen je nesmím z důvodu smazání uvést! Pokud tedy Trump zavede, že USA se angažuje jen tam, kam je legální vláda pozve, nemám nic proti platbě! Praxe je ovšem taková, že státy si platí i nevyžádanou pomoc, tam je jádro pudla!

   Smazat
  4. Ano. s tímto proslovem Trumpety naprosto souzním. Uspořádal bych celoplametární sbírku jako vděk, a poslal mu tam investicní pobídku za neuvéřitelně výhodných RPSN 18.496 procent. Dvě 100 MG jaderné hlavice jako ničím nezaměnitelný pokrok v podpoře demokracie, lidských práv, pravdy a lásky na celé zemi.Tolik štěstí, lásky a harmonie by ale podle mého úsudku tyto náhlě poryvy blaha nenahradili jejich nenahraditelnou bezištnou péči o celý svět za dlouhé dekády

   Smazat
  5. Já bych jim tam fouk nákej tomahouk a aby věděly co jsme zač přidal bych tam vochudáč.

   Smazat
 11. Neomarxismus neexistuje, tak jako nebe a peklo. To jen ve fantazii se mění pojmy: jde o neonacismus a lumpenkapitalismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:57-nestálo by za to Vaše termíny personalizovat?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tedy četl jsem celého Marxe a existuje marxismus. Neexistuje neomarxismus = nový marxismus, ale existuje antimarxismus, který by asi mnozí rádi podvrhli jako myšlenky Marxe a Engelse. Kdo ale z těch, co užívají termín neomarxismus vůbec ví něco marxismu? Abyste mi nenadávali do rudochů a komoušů, nepatřil jsem k nim, ale přečíst si Marxe jsem považoval za více než rozumné, zatím co číst třeba Mein Kampf, který jde dnes do módy a politické praxe, jsem oželel.

   Smazat
  4. Neomarxismus je pravý marxismus! To co bývá označováno za tzv. klasický marxismus je pouze leninsko-stalinský l(žid)carismus!

   Smazat
 12. Přesný popis největších zdegenerovaných zvrhlých parazitů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jím právě Nová republika, tento Komunistický manifest marxových, škromachů, skálů, paroubků, falmerů, doubravů, žantovských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, hamplů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne, včetně alimentů, na úkor těch produktivních občanů a důvěřivých věřitelů státu. Dluhy se neplatí ! Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lenivé lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ??? Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.