Reklama

středa 23. ledna 2019

Nerovný boj s mafií: Nejen baroni a nejen fotovoltaičtí...

https://www.youtube.com/watch?v=7P2UTP-OTKM
Alena Vitásková
23. 1. 2019

25 komentářů :

 1. Historická vsuvka k sametové revoluci

  Hitler dostal peníze
  od Britů jak Havel.
  Dnes těmhletěm lotrům
  slouží Jouda Pavel.

  Úplatkáři spojení,
  zase jednou sílí.
  Likvidují národy
  se svou vlastní pílí.

  Ve Výmaru inflace,
  opravdu je hrozná.
  Frank a dolar, tvrdou měnu,
  v kufru každý pozná!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jsou v tom podvodu namočení všichni privatizátoři, akademikové, finanční chemikové, gembleři s písničkáři a partou umělců, kteří dělají jen to, co po nich chce jejich pán.

   Smazat
  2. 7:48 Silně pochybuji o vašem psychickém stavu.

   Smazat
  3. Anonymní 23. ledna 2019 10:46 - Podle sebe, soudím tebe. Děkuji.

   Z peněz, které na podporu politických vězňů posílali disentu lidé z ciziny, viděl jen málo. Ti, přes které peníze putovaly, si je prý nechávali.

   "My na těch vazbách chcípali hlady a oni psali do zahraničí - ten a ten vězeň potřebuje peníze, protože nemá co jíst, potřebuje vitamíny. A ty peníze ze zahraničí skutečně chodily,"
   .....
   V disentu se skutečně děly každý den chlastanice, všechno utratili, prochlastali. A to nechodily jen peníze od Janoucha, ale i z Ameriky a od různých organizací. Kdokoli přijel do Prahy, tak přinesl prachy."

   Opilec Václav Havel – svědek vypraví o bývalém prezidentovi

   Občan Havel: Největší škůdce polistopadového vývoje

   Smazat
  4. 11:56 A nyni jste zase ukázal jakej jste hlupák! Vy jste nějak s disidenty spolupracoval, nebo jste ty bláboly někde opsal? Vy jste někdy nekde viděl opilého pana Havla? já ne, pouze nynější hradní trosku Zemana už několikrát. Pouze a jenom díky panu Havlovi a jím nastavenou demokracii mužete tady blejt ty vaše bláboly. Teprve od roku 89 si užívám svobodného života, díky pane HAVLE.

   Smazat
  5. Anonymní 23. ledna 2019 12:09 - Ach ano. Děkujeme vám velice vřele:

   http://4.bp.blogspot.com/-EIZVTqhsuB8/VggSrNNByUI/AAAAAAAAMRs/DVToDFScOgs/s1600/kolona_alb%25C3%25A1nci_rozst%25C5%2599%25C3%25ADleni.jpg

   http://www.rodon.cz/admin/upload_tinymce/2559.jpg

   Smazat
  6. 12:09 To vůbec není důležitý, co tu dokola smolí jeden dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel!
   Zbyla mu jen ta flaška a pak ajfon od Putlera, kterým sem tam něco nacancá na lžiweb známej jako Nová republika ...

   Smazat
  7. A páč Havel sám byl taky jen komouš co se odcizil bílé civilizaci, tak mu vůbec za nic neděkuju. Navíc se nesluší, aby Nadčlověk vyznávající "morálku pánů" komukoliv děkoval, krom sebe samého! Děkovat za vše, i za to že je utratíme rychle a lidsky, musí pouze rudí podlidé! Jejich vzpoura proti Nadčlověku a jeho Řádu, který jest smyslem Země, je podstatou existence tzv. Nové republiky! Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard napsal že podčlověk je podřadný člověk, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem, ve kterém žije. Pojem poprvé formuloval, když popisoval situaci v Rusku po svržení cara spodinou, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
  8. 18:44 A revolučního zrzka podporovali ti samí nadlidé, kterým u Stalingradu zlámali vaz. Celé to proběhlo s jasnozřivým souhlasem Británie a USA. Ž.d podporoval nadčlověka, aby ten ve svém nadčlověčenství byl dobrým sluhou a nakonec zhebnul.

   Smazat
  9. 19:47 Svoji práci udělali, to je důležitý! - https://www.novayagazeta.ru/articles/2017/03/22/71864-pobeda-pred-yavlyaet-schet

   Židokagal SSSR sice patřil do tábora tzv. vítězů, nicméně ruští podlidé byli v ní národem poraženým! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  10. Cifry se stále zvyšují. Za dalších 50 let budou historici psát, že ztráty byly 120 miliónů a číslo dále poroste. Je to taktika, jak národ zblbnout.
   To samé se dělo u nás. Historikové stále přepisují a přepisují. Tak jak jim jejich zámořský zadavatel přikáže.
   Protože kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost.
   Národy, které se nechají svými historiky, placenými ze zámoří, ošálit, prožijí peklo revolucí a oddanosti ve prospěch jiných.

   Smazat
  11. 9:20 Pravda, ten trend existuje! Ovšem fakta zůstávají fakty, jako např. stav vymírajících mužiků - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   a jejich zpustlé země - - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  12. P.S.: Zvlášť příkladný exemplář je ten na 1 minutě a 12. sekundě s tou lopatou - ten se opravdu "ošálit" nikým nedá!:)))

   Smazat
 2. Docela bezostyšně nás dojí. A guru tohoto chlíva Babiš tomu přihlíží a pomlaskává. Teď se tam ještě tlačí další rádoby demokrat Soukup.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 8:33 - Václave, tak nevím, ale s tím pomlaskáváním byste měl umět poskytnou nějaký názor, vedoucí ke zlepšení našeho eurounijního údělu! Třeba nabídnout politické osvícence z ODS, TOP, STAN, možná se Vám líbí aktivní Piráti...

   Smazat
  2. A osvícenci z politických stran, např. ODS, TOP, STAN, PIRÁTI ..., jsou podporováni soudci a policií:
   „Dostal to na starost ten ‚správný policajt‘, Pavel Nevtípil, který figuroval v kauze, kdy kmotři ukradli Vladimíru Sittovi firmu Neograph,“ napsal Babiš na Facebook.

   Smazat
 3. Naše soudy opravdu nesoudí dobře, pokud tato trestně stíhaná osba je ještě na svobodě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dělají co jen můžou, jenomže ona není blbá. A zatím ještě nemáme takovou demokracii, aby šlo legálně uklidit kohokoli na jakkoli dlouho do kriminálu bez nároku na soud, jako to mají u našich vzorů v USA. V naší legislativě zatím chybí Patriot Act, proto ty obtíže vyvolané nutností najít aspoň nějaký důvod.

   Smazat
 4. Byla to zajímavá přednáška.Všimli jste si jak fungovala autocenzura i u přítomných ? Nikdo se neodvážil zeptat ing.Vitáskové, kdo byli nebo jsou vlastníci fotovoltaických elektráren samozřejmě ne na rodinných domcích ?
  A i z jejího povídání jsme se konkrétní jména nebo adresy na netu pro ověření a zjištění jmen komu jdou naše a státní peníze na účet NEDOZVĚĎĚLI.
  I z toho je zřejmé,že je stále co tajit před veřejností a že tito gauneři jsou v nejvyšších patrech státní mafie.

  OdpovědětSmazat
 5. 12:40 Chce to hledat...
  http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php?kj=&os=&vn-od=&vn-do=&nv=&ml=&le=&zobraz=Hledej

  OdpovědětSmazat
 6. Tolik času zase nemám,ale vy asi ano tak sem dejte konkrétní jméno minulého nebo stávajícího mafiána.
  Ne nějaké společnosti EPL s.r.o.
  To již bude zajímavější.
  Spíše bych očekával že tady bude uvedeno Urban,Mládek,a další hajzlové vlastní nebo vlastnili a prodali tyto fotoelektrárny.
  Budou za to viset.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na každou svini se vaří voda, i když je rovnější než ty rovné.
   Třeba budou také zastřeleni ručním protitankovým granátem u elektrického sloupu.
   Ale dokud nad nimi drží ochrannou moc klintoidi, jelikož se jim hodí, nic podobného se jim neudá. Avšak po splnění jejich úkolu se může stát, že spáchají sebevraždu desetinásobným bodnutím nožem do zad, utonutím v suché vaně, oběšením, načež ještě vyskočí z okna hotelového pokoje.

   Smazat
  2. 14:33
   Když už někoho jmenujete, tak si zjistěte pár hlavních faktů.

   SOLÁRNÍ TUNEL tu zavedla VLÁDA ODS, KDU a Zelených!

   Ještě jednou - ODS, KDU, Zelení

   Byl to návrh šmejda Bursíka, který si hrál na zeleného, a pak svou stranu prodal a přivedl na buben, ale ministerstvo život.prostředí vedl nějaký ministr za LIDOVCE, možná Ambrozek. Takže společně to připravili, ODS a Topoláke schválili.

   Ale ani oni nebyli ti hlavní šmejdové, kteří to sponzorovali. V energetice podnikají různí oligarchové i malé ryby, jako byli Zemkové. Větší špinavá ryba je např. dobře známý Křetínský.

   Smazat
 7. Pane doktore Davide, díky za video. Snad z toho srabu vede cesta ven. Když se dají dohromady normální lidi bez mávátek, transparentů, velkých slibů a "ekonomických" zájmů, ale s mozkem. Tak snad se to zvládne a lidi jsou (Vitázková, Švihlíková, Soukup,vy). Prosím, bude-li mít ing.Vitázková nějakou akci v Praze, informujte nás. Rád bych ji dal aspoň kytičku.

  OdpovědětSmazat
 8. Fajn souhlasím s 3:59 a to co uvádíte je všeobecně mezi lidmi známo,jen nejsou známa jména bývalých a nynějších vlastníků,kterým platíme ze svých a státních kapes těch 40 miliard Kč.I z vyjádření paní Vitáskové a jejího novoročního přání těmto pacholkům:Pink,Mejzlík,Panák,Krejcar+bratr,Langr,
  Pavel Zeman,
  Novotný,Prokeš,Špelda,Sobotka,Urban,Topolánek,Mládek,Vlček,Pokorný,Kotas se lze jen domnívat,že se jedná o daleko rozsáhlejší mafii než jsou lidé výše jmenovaní.
  Pokud máte adresu,kde je možné zjistit všechna jména,kterým nyní platíme a budeme platit dle platného zákona dalších tuším 11 let,tak ji prosím zveřejněte uvítám to a spousta dalších občanů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.