Reklama

pátek 11. ledna 2019

Američané si potichu přivlastnili 5G satelitní frekvence pro celosvětovou internetovou síť Starlink! Huawei s tím nesouhlasil, ostře protestoval a zbytek už znáte!

11. 1. 2019      AENews
Podle Elona Muska budou mít sítě 5G superskalární charakter, budou moci samy růst spolu s počtem koncových zařízení. Firma SpaceX vynese na oběžnou dráhu 7000 satelitů na vytvoření celosvětové 5G sítě nového internetu! Vaše 5G zařízení se stane současně vysílačem pro další uživatele v lokalitě! Půjde o síť všech sítí, ztělesnění Skynetu z kultovního filmu Terminator, který toto předpověděl!


Čeští poslanci kontrolního výboru pro činnost NÚKIB znovu probírali Huawei [1]. Jenže k ničemu se nedobrali a závěrem je výzva státním orgánům, aby dobře zvážily dodavatele telekomunikačních systémů. Huawei prý do budoucna představuje hrozbu, ale žádné konkrétní věci a obvinění Huawei nebyly poskytnuty. Poslanci kroutili hlavami a nerozuměli, v čem je vlastně problém. Zatepla jsme dostali do naší redakce podrobnosti o průběhu jednání výboru. Řeč se vedla o hrozbách čínské rozvědky, agentech, možném zneužití čínskou vládu, ale všechno to spíš připomínalo bububu a strašení, svěřil se nám náš zdroj.


Globální celosvětová satelitní 5G síť Starlink, důvod hysterického útoku na Huawei.

Česká republika připomíná Josefa Vyskočila, postavičku z kultovního druhého dílu filmového Švejka. Američané si vodí Babišovu vládu jako skupinu chovanců pomocné školy v očekávání, že nikdo ve vládě nerozumí technologiím, a že jim to vysvětlí NÚKIB, který dostane od amerických partnerů noty. Huawei nebyl problém dlouhá léta, až do listopadu 2018 a do chvíle, kdy v USA k něčemu došlo. Dosud poslanci slyšeli jenom povídání o zlých Číňanech, kteří nám chtějí asi ukrást krtečka. Jenže, až si poslanci přečtou tento článek, budou se na celou věc dívat úplně jinak, protože je to bomba. O co jde?
Jakmile dostal Musk zelenou od FCC, začala americká vláda útočit na Huawei a Kanada ochotně zatkla finanční ředitelku Huawei proto, že dvě kanadské firmy se účastní amerického projektu 5G satelitního internetu v USA!
Americký vizionář Elon Musk měl před časem rozhovor na americké televizi ABC o 5G sítích. Vysvětloval, v čem se 5G sítě budou lišit a vůbec nejde jenom o jiné frekvence na úrovni satelitních pásem. Tou zásadní informací pro všechny české politiky z redakce Aeronetu je zpráva, že všechno, co dosud slyšeli od NÚKIB, je zcela jinak. Ten hlavní důvod, proč vláda Donalda Trumpa začala šílet kvůli Huawei, proč došlo v Kanadě k zatčení finanční ředitelky Huawei na příkaz amerických orgánů, proč země západních amerických partnerů jsou masírovány hrozbami a strašením o Huawei, to všechno je způsobené tím, o čem nedávno hovořil Elon Musk. Jedná se totiž o realizaci obdoby celosvětového Skynetu!Vrátíme se lehce zpátky v čase. Dne 15. listopadu 2018 americký telekomunikační úřad FCC udělil firmě SpaceX a Elonu Muskovi celosvětovou licenci (!) na pokrytí celé planety Země americkým 5G telekomunikačním signálem pro vybudování Muskova celosvětového internetu Starlink, jehož provoz zajistí celkem 7,000 satelitů na velmi nízké oběžné dráze planety Země [1], které na velmi nízkou oběžnou dráhu vynesou rakety Falcon Muskovy firmy SpaceX. Původně mělo jít jen o 4000 satelitů [2], ale došlo zjevně ke změně plánů, MSN dokonce upřesnilo číslo na 7500 satelitů [3]. Američané si tak de facto zprivatizovali pro sebe celý telekomunikační prostor a frekvence na velmi nízké oběžné dráze, v tichosti, bez souhlasu OSN a s tichým a přísně utajeným souhlasem amerických partnerů. Problém je v tom, že Čína proti tomu protestovala a hodlá sama vybudovat vlastní celosvětovou 5G komunikační síť. To je naprostá pecka a bomba! Aeronet je první server v ČR, který tuto informaci přináší! Děkuji jménem redakce za tyto důvěrné informace našemu zdroji z okruhu čínské obchodní komory v Praze. Toto zásadně mění všechno, co jsme dosud o kauze Huawei tušili.

Tisková zpráva ZDnet
Americká Federální komise pro komunikace (FCC) vydala autorizaci pro firmu SpaceX na vybudování, nasazení a provozování více než 7 000 satelitů na oběžné dráze s velmi nízkou oběžnou dráhou, kde se očekává, že podpoří internetové připojení po celém světě. FCC také vyhověla požadavku SpaceXu na přidání kmitočtových pásem 37,5-42,0 GHz a 47,2-50,2 GHz do své dříve schválené koncepce geostacionární satelitní orbity (NGSO). Autorizace dovoluje společnosti SpaceX rozšířit své geografické pokrytí a dává leteckému průmyslu zelenou na podporu širokopásmových a komunikačních služeb pro rezidentní, komerční, institucionální, vládní a profesionální uživatele v celosvětovém měřítku. Společnost Elona Muska dostala povolení k družicovým aktivitám NGSO společně s firmami Kepler Communications, Telesat Canada a LeoSat.
Společnost FCC poskytla společnosti Kepler podmíněný přístup na trh v USA, tato společnost se sídlem v Torontu nabízí globální konektivitu pro internet věcí. Rozhodnutí také udělilo společnosti souhlas s použitím navrhované konstelace 140 satelitů NGSO v pásmech 10,7-12,7 GHz a 14,0-14,5 GHz.
Více zde.

Všechno to naprosto logicky a časově do sebe zapadá, posuďte sami: Americká FCC vydala povolení Elonu Muskovi 15. listopadu a spolu s ním poskytla dvěma kanadským společnostem (Telesat Canada a Kepler) přístup na americký trh a do americké sítě Starlink Elona Muska. O pouhé 3 týdny později byla v Kanadě 5. prosince zatčena finanční ředitelka a dcera zakladatele Huawei Meng Wanzhou [4]. Jaká to náhoda! Ruka ruku myje! Chápete už tu ochotu Kanady k zatčení finanční ředitelky Huawei? Dvě kanadské firmy mají přímý zájem na odstavení čínského konkurenta při budování americké globální 5G sítě! A chvíli poté dne 17. prosince se český Národní úřad pro kybernetickou a internetovou bezpečnost (NÚKIB) vytasil s onou hysterickou bezpečnostní zprávou, že výrobky Huawei představují hrozbu [5]. Nikdo přitom nechtěl říct na rovinu, jaké jsou důkazy, v čem Huawei špehuje, kdy a jak. Nic takového ale nečekejte, nikdo vám neodpoví, protože nic takového ani neexistuje. Huawei zkrátka nesouhlasí s tím, že USA dne 15. listopadu 2018 si zprivatizovaly celosvětové orbitální 5G frekvence nad celou naší planetou, bez souhlasu světového společenství. Přesně podle Trumpova hesla America First!

Více jak 7000 satelitů zaplaví oblohu a vytvoří základ nového Internetu 2.0, ale současně půjde o sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva, o veškerém lidstvu – Skynet

Teprve až Elon Musk to nedávno více rozvedl v jednom z rozhovorů, že dostal od FCC k dispozici vysílací satelitní 5G pásma pro svých 7000 satelitů, které pokryjí celý svět 5G telefonní a zejména datovou a telekomunikační službou, čímž společnost SpaceX vytvoří prvního globálního mobilního operátora, který nebude využívat roamingové národní sítě, ale bude disponovat vlastní satelitní 5G sítí. Ta bude komunikovat s 5G pozemními výkonovými věžemi a americkými 5G technologiemi od americké firmy Cisco (proto teď nesmí nikdo z partnerů USA nakupovat 5G pozemní stanice a infrastrukturu od Huawei), ale i s koncovými zařízeními na zápěstích lidí na zemi, s hodinkami Apple Watch, s mobilními telefony, s bankovními službami, kamerovými systémy, autoalarmy, dopravními systémy řízením dopravy pomocí semaforů atd. Elon Musk měl již před zhruba dvěma roky jednu přednášku o světové síti všech sítí, která bude připomínat Skynet, protože bude sama exponenciálně růst ve svém objemu.


Komunikační síť Starlink bude operovat globálně z oběžné dráhy.

Klasické 5G zařízení se totiž od předchozích bezdrátových sítí liší podle Muska v jedné věci. 5G sítě podporuji superskalární model, který je podobný torrentovým sítím pro sdílení filmů a jiného softwaru. V normálních sítích to funguje tak, že čím více uživatelů se přihlásí do sítě, tím více je síť zahlcená požadavky na mobilní věže, až v nějakém okamžiku síť zkolabuje. Sítě 5G fungují přesně obráceně, síť je o to rychlejší a o to více propustná, čím více uživatelů se do 5G sítě připojí. Jak je to možné? Každé koncové 5G zařízení se totiž stane součástí superskalární sítě, kde každý přijímač je současně lokálním vysílačem. Pokud budete někomu posílat třeba fotku, vaše 5G zařízení se nepřipojí k jednomu konkrétnímu vysílači operátora v místě, ale rozešle data všem 5G zařízením v okolí. Ty je předají dál a dál, a zase dál, bez účasti centrální mobilní věže. To je superskalarita. Aby to fungovalo, určitá spolupráce operátora tam nastává, ale pouze lokálně.
Superskalární 5G světová síť vytvoří obdobu, nebo spíš kopii filmového Skynetu, díky 5G koncovým zařízením na zemi nepůjde vypnout
Koncové mobilní 5G zařízení zašle data nejbližšímu 5G vysílači s nejvyšším výkonem, a to je věž operátora. Tato věž inteligentně najde trasu mezi lokálními 5G zařízeními a pošle jim instrukce, že mají váš datový balíček doručit skrze svou lokální konektivitu. Balíček tak vůbec nedoručí síť operátora, ale doručí si ho mezi sebou koncová 5G zařízení, která se najdou ve svém lokálním dosahu. Příklad bude vypadat takto: Chcete poslat esemesku kamarádovi, který bydlí na druhé straně města. Umělá inteligence v síti operátora zaměří osoby, které jsou na trase a mají 5G zařízení. Algoritmus zjistí, jestli jsou ve vzájemném dosahu. Pro přenos lze použít mobilní telefony, chytré hodinky, ale třeba i chytré ledničky, informační 5G tabule v ulici atd. Jednotlivá zařízení si ve svém dosahu předají datový balíček a doručí ho uživateli. Čím více uživatelů 5G zařízení na trase, tím rychlejší a spolehlivější doručení.Studie podle Elona Muska v USA ukazují, že více jak 88% mladých lidí komunikuje s kamarády, kteří bydlí v dosahu několika mil v rámci jedné aglomerace. Proč používat mobilní věže, když data mohou dopravit ve městě koncová zařízení mezi sebou? Hustota to umožňuje. Současné sítě to neumí. Zkrátka to znamená, že síť 5G nahradí dnešní internet! Znovu to zopakuji: Konec dnešní podoby internetu je blízko. Dnešní internet spoléhá na servery v datacentrech podobně, jako dnešní sítě operátorů spoléhají na mobilní věže, přes které teče všechno. Jakmile se ale vybudují 5G sítě, každé nové prodané 5G zařízení se připojí do celosvětové 5G sítě a v rámci superskalarity ji posílí, jak na rychlosti, tak hlavně na propustnosti.

Sítě 5G přinesou operátorům vlhký sen: Čím více uživatelů, tím větší propustnost

Máte tři baráky, které jsou od sebe vzdáleny 300 metrů. V baráku A a C bydlí dva kamarádi. Mezi nimi je barák B. Jejich koncová 5G zařízení v lokálu mají dosah cca. 250 metrů, takže A a C mezi sebou v lokálu komunikovat nemohou. Musí si posílat data přes výkonnou vysílací věž operátora. Jenže, přijdou Vánoce a uživatel X v prostředním baráku si pořídí chytrou 5G ledničku, to znamená, že lednička je připojena do 5G sítě, hlídá potraviny v ledničce a sama na internetu objednává doplňování zásob. A teď to přijde: Uživatel v domě A pošle data uživateli v domě C, ale tentokrát to jde rychleji. Datový balík se přenese do domu B do chytré ledničky. Ta přijme datový balík a operátor ze sítě pošle lednici instrukci, aby datový balík lokálně předala do domu C vedle. Balíček je doručen, rychle, bez zahlcení datového spektra operátora.


První satelity Starlink jsou již na oběžné dráze.

Pokud by v domě B bylo 10 uživatelů 5G sítě, potom by síť pro přenos datového soubory vybrala skupinu nejrychlejších a nejsilnějších zařízení. Superskalárnost je fantastická právě v tom, že čím více lidí se zapojí do sítě, tím je síť pro všechny lidi v síti rychlejší a spolehlivější. Takto už dnes fungují torrentové sítě na internetu, čím více seederů, tím rychleji stahujete oblíbený film. Takto vytvořená 5G síť bude základem nového internetu, který ale bude v rukách jedné jediné osoby. Elona Muska. Globalizace a Nový světový řád. Jeden svět, jedna světová vláda, řízení internetu v rukách jediné firmy. Dnešní internet se řídit moc nedá, ale 5G síť v rukách jednoho podnikatele, to zcela změní pravidla hry. Jednotlivá zařízení budou nezávislá, takový internet nepůjde vypnout, nikdy, protože lokální 5G zařízení budou mezi sebou komunikovat lokálně na dosah pár stovek metrů v superskalárním modelu. A kdo bude kontrolovat synchronizační protokoly této sítě, ten se stane pánem celého světového informačního prostoru.

Konec dnešního internetu se blíží, nový internet 2.0 bude všude ve všech 5G zařízeních okolo nás, bude nás vidět, sledovat, pozorovat, kontrolovat…

Síť, která nepůjde vypnout. Co vám to připomíná? Ano, je to kultovní film Terminator, programovací video Syndikátu. Poslechněte si, co se říká na konci filmu. Skynet se nakopíroval do všech počítačů na světě, do všech zařízení na této planetě. A když zjistíte, že 5G síť bude celosvětovou sítí řízenou americkou firmou SpaceX Elona Muska z jeho 7 tisíc satelitů na oběžné dráze, pro jehož potřeby americká FCC uvolnila svévolně celosvětové 5G frekvence, tak najednou pochopíte, že to už stojí za zatčení dcery zakladatele Huawei, to už stojí za obchodní válku na telekomunikačním poli s Čínou, to už stojí za tu hysterii v zemích amerických partnerů (v ČR) ohledně čínské hrozby. Američané jsou jako kovbojové, přivlastnili si celoplanetární 5G frekvence. A západní partneři ani nemuknou. Pro Američany je nepřípustné, aby superskalární 5G celosvětovou síť kontrolovali Číňané. Hraje se totiž o kontrolu nového celosvětového internetu, který bude postaven na celosvětové 5G síti.


Centrála NÚKIB s Českou televizí na panelu.

Nenechávejte si tento článek pro sebe a rozešlete ho svým známým a především poslancům a politikům, ať se konečně dozví, jak obrovský projekt se skrývá za celou hysterií proti čínskému Huawei. Aeronet je vždy o krok napřed ve vnímání světových a mocenských procesů. Přinášíme informace, které jinde nezaznívají. Elon Musk nám nad naše hlavy vypustí 7,000 satelitů a přitom NÚKIB straší českou veřejnost o jakési čínské hrozbě. Ti lidé by se měli stydět, dělají ostudu IT, dělají ostudu lidskému úsudku, ale především dělají ostudu zpravodajským službám. Redakce Aeronetu musí dělat práci za tajné služby a pátrat po důvodech a pozadí americké hysterie proti Huawei. A to hlavní, co je třeba zdůraznit, to je skutečnost, že ta celosvětová síť Elona Muska nebude nakonec americká, ale globalistická. Protože veškeré Muskovy zdroje pochází od globalistů, ne od americké vlády nebo amerických neoconů. Americká FCC poskytla Muskovi pouze celosvětový mandát v domnění, že ta 5G celosvětová síť posílí americkou pozici. Ne, bude to hřebík do rakve současného internetu, který vznikl v 60. letech v USA. Skynet se stane realitou.

49 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty génie: Kape ti z nosu a z úst něco zeleného, nejsou to řasy a žabince z bažiny a páchne to taky jako kdyby to byla i žumpa....

   Vymazat
  2. 19:55 Proboha, když už jste takový hlupák, že vůbec nechápete tento text, tak alespoň mlčte!

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Jsi hloupoučký. Nerozumíš, nechápeš, nekomentuj. Technika je jedna věc, proces je věc druhá a to prostě nepochopíš do konce svých dnů. Technologie Huawei má náskok, svět kouká jen červená světla čínského rychlíku, Čína už má 350 000 stanic, USA pouhých 30 000, mají problémy, které Huawei vyřešila a frekvence celosvětově bude muset USA stáhnout nebo tady bude chaos a protože pro Čínu není problém vynést satelity v potřebném množství tak budou mít většinu světového trhu pod kontrolou a nastane konkurenční boj (on už je, ale bude tvrdší), kde USA již teď tahají za kratší konec, protože mají horší technologie. Čína si také vyzkoušela čistění kosmického prostoru. Takže se buď domluví nebo to bude tvrdé a USA nebudou 1.

   Vymazat
 2. Zajímavé - v každém případě celkem pravděpodobné. 5G se testovala v Londýně a museli to ztáhnout, mluvilo se 5 věžích mám za to. Nejsem si jist zda 5G má zadní vrátka, mám za to, že bude mít. Je možné že 5G bude mít schopnosti modifikovat podvědomí...a vědomí. Čekám na více zpráv a analýz. Automaticky vysálání "subliminal"- podvědomích zpráv. Televize to dělala v USA roky a taky v Západní Evropě....Reklamy to dělají i když je ot již zakázáno....

  Pokud stát nemá vědce v této oblasti, pak není šance...korporace si koupí politiky tak jak to dělali posledních 30 let....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni ovšem zapomínají na stále platné přírodní zákony. Každá akce budí reakci, každý tlak protitlak. A tak se může stát, že se v budoucnu najde mobil, který jsa zapojen do tohotosystemu svým vysíláním ty následující neobdaruje informacemi ale nějakým pulzem, která ho zničí, Či alespo%n vyřadí. A když jich bude více, je po globální síti. Vše je prostě o záření. (A že toho elektronického máme přespříliš víme všichni).Takže ono se vždy najde něco nového.

   Vymazat
  2. PĚT VĚŽÍ je židovskej systém špionáže v Libanonu, PĚT VOČÍ radarový sledování masturbujících manželek v anglosasskejch státech a pět dží vesmírný šíření převařenýho másla, akorát ty skaláry by neměli u toho trápit.
   Elonu Muskovi zakázali tvítovat, tak rozšířil v USA množství plamenometů, aby tesly nebyly nápadný.

   Vymazat
 3. Mimo to Poláci odchytli a uvěznili dalšího HUAWEI manažera a obvinili ho ze špehování. Poláci si udržují svůj kurz a asi ho nemíní měnit, a to je: POUŽITELNÝ IDIOT, jak to dokázali před 2 sv. a taky v moderní době kdy hostili ukrajinské banderovce pro Majdan v táborech, které dirigovala CIA....

  Někdo by měl ověřit jestli "jenerál" Peter Pavel nemá náhodou polskou krev....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U Polaku to neprekvapuje, chteji a delaji vse pro to, aby vladli v MOSKVE. Jednou se jim to, jako jedinemu narodu, podarilo. JDOU SVOU CESTOU - cestou pod podporou USA.

   Vymazat
  2. Diagóza: Polská nemoc (neplést s Francouzskou nemocí)
   Projev:
   Nejdřív Napoleon.
   Chyba.
   Pak Hitler.
   Chyba.
   Teď USA.
   Chyba?

   Vymazat
  3. Spíš jestli nemaj bláto na hříšti, Petr a Pavel.

   Na Napoleona nasadili blondýnu.
   To docela fungovalo.

   Vymazat
  4. Na Nečase taky nasadili blondýnu:-) a svůj díl práce odvedla..Až pak se mohla "změnit barvy". J.

   Vymazat
  5. Výsledky Polské rusokonkurenční strategie ve 2 tisíciletí n.l. je, že 1x (nachvíli) dobyli Moskvu ....a později 3x přišli o svůj stát, který byl rozdělen mezi sousedy (dějepisná poučka ze základní školy: Rusko, Prusko, Rakousko rozdělily se o Polsko...) Teď jsou zrovna ve fázi, kdy svůj stát mají a lze spekulovat, kdy o něj zase přijdou ...možná už nadobro

   Vymazat
  6. Polákům vděčíme dnes zato, že ruskej Mongol, který se od dob Ivana IV. - potomka to Čingischánova dral k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu a dere neustále celých těch 500 let, byl zastaven. Ponejprv ho zastavil Livonskej Řád! Poté Republika Obou národů a dnes je to NATO, kdo je zatlačil zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak už před WWII., kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
 4. Trump zrušil Davos.... Macron pak udělal to samé. V každém případě Trump odkopl Pelosi a Schumera jako prašivé kojoty, když odešel z jednání a řekl že to byla ztráta času.

  Nad Trumpem se vznáší již dlouhou dobu atentátní spiknutí...
  Na vánoce seděl v Bílém domě a neodvažoval se vypadnout a být s rodinou...aby je chránil. Bílý dům byl pod obležením ozbrojených sil přes vánoce....bez pochyb něco bylo ve vzduchu.....mluví se o různých věcech co se na Trumpa chystají.....Není asi mnoho alternative ...buď je Trump odrovná a znovu-nastolí řád pokusí se obnovit fungující USA...nebo oni odrovnají jeho. Splupráce asi není možná, zašlo to velmi daleko....
  Jak se to odrazí na našich životech???, To jest otázka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Puč proti Trumpovi by byl pučem proti demokracii.
   Aspoň proti tomu zbytku, který ještě v SSA z demokracie zbyl.
   A to se dotkne každého.
   I tebe, přiblblíku 20:17, i tebe!

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Skynet se nakopíroval do všech počítačů na světě, do všech zařízení na této planetě. "
   On snad někdo v tom článku říká, že Skynet je nějaká síť, vymaštěná, nerudá makovice? Ty snad nerozumíš psanému textu...

   Vymazat
 6. Když někdo sprostě nadává, je velmi důvěryhodný, zvláště když je anonymní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc tady pisete nesmysly a ukazujete o sobe, ze jste obycejny tlachal? Nebo jste se stal obeti vaseho povolani?-)

   Vymazat
  2. Hysterické vystupování anonyma (20:26 a předchozí) znevažuje informace, které snad sprostý podivín přináší.
   Kdo je sprostý, není důvěryhodný.
   Redakce NR dobřre dělá, když ty blbečky maže.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 22:38
   Kdo je sprostý mazač, je i hnusak, prasak a gumak.
   Jestli dvořak nebo ivan je podružné.

   Vymazat
 7. Tady mate jednoduchy popis Starlinku:
  https://www.reddit.com/r/Starlink/comments/7zqm2c/starlink_faq/
  Podle vas jsou hodinky a holinky to same, protoze oboji se natahuje:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to ti kálí pes, klaune. Vrať se na iDěs, strejdo.

   Vymazat
 8. Můžeme být zvědavi,kdy a kdo vymyslí protitah,zas to bude strejda PUTIN nebo kdo to bude?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že těch hlav, co se proti tomu dají dohromady, bude poměrně dost. Tohle si přece nemůžou nechat líbit, USA vyhlásily válku, ale vyhráno zdaleka nemají. J.

   Vymazat
 9. https://aeronet.cz/news/valka-proti-huawei-polsko-zatklo-cinskeho-sefa-huawei-proti-cinske-firme-se-postavila-i-ceska-spd-a-pouze-kscm-na-bezpecnostnim-vyboru-snemovny-odmitla-stvanici-proti-cinskemu-kolosu/

  OdpovědětVymazat
 10. "Aeronet musí dělat práci za tajné služby" :-D
  To jsou ale srandysti :-D

  Nepochopil jsem z těch blábolů jestli ti blbci z Aeronetu straší zaváděním 5G internetu obecně nebo jen zaváděním 5G internetu od US firem. Zdá se, že kdyby 5G sítě zavedli Číňani, tak budou hýkat nadšením, oslavovat Čínský pokrok a žádné sledování "Skynetem"
  :-D jim najednou vadit nebude.

  Zajímavé, že těmto pitomečkům vůbec nevadí také Americká celoplanetární síť GPS a zhusta a s chutí tuto americkou službu často a zdarma využívají.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No my normální se nebojíme, bojíme se jen aby se Musk nevystřelil i se svým e.autem do vesmíru a nezamořil nám atmosféru. Blbec který vystřeluje auto do vesmíru, kde je už afa odpadu to je skutečně "genius".
   Václav

   Vymazat
  2. Tito "blbci" jako Musk, Jobs, Bezos, Gates, Zuckerberg, Ellison, Brin, Page atd., jsou vizionáři, charismatičtí géniové, kteří posouvají celé lidstvo kupředu. Ne náhodou jsou to všechno Američani.
   Že zbytečná nula jako ty je nazývá "blbci"svědčí jen o tom jaký jsi sám blbec.

   Vymazat
  3. Budes se divit ale znam cloveka ktery nosi v USA helmu na hlave v domneni ze UFA maji zajem cist jeho myslenky .Je to inzenyr a provozuje cistirnu .Prodava take magnetove deky pod sebe ktere leci pry vse .Na kusu hadru jsou nalepeny magnety a chce za to pekne penize . Nevim kolik toho prodal ale je to urcite cvok

   Vymazat
  4. 0:15
   A že ti to dalo práce tyto rodilé amiky vyhledat!
   Ale dle piráta už Masaryk použval interntet. Tak se s ním dohodni kdo je větší blbec. Ty nebo on.
   Zdravím Václav

   Vymazat
 12. Asi jsem blbej, ale nerozumím tomu (jsem jen technicky vzdělán) - několikrát se v textu opakuje: "...lokální 5G zařízení budou mezi sebou komunikovat lokálně na dosah pár stovek metrů v superskalárním modelu...". Tak k čemu pak těch 7000 satelitů??? "na nízkých drahách"??? A taky nevím, jak těch 7000 kousků v přijatelné době vypustit, umístit a koordinovat údržbu.

  OdpovědětVymazat
 13. Ten článek je směs pravdy, polopravdy i vyložených nesmyslů. Pravda je koncept superskalární sítě i když to není tak jednoduché, jak si to autor představuje. Zásadní hloupost je ale těch 7000 satelitů nebo spíše komunikace s nimi. Lokální mobilní zařízení jako např. smartphone by potřeboval vnější anténu, aby mohl efektivně komunikovat se satelitem ve výšce nějakých 200 km a potřeboval by k tomu takový výkon vysílače, že by baterka byla pryč v několika minutách a ty ledničky samy to asi nezvládnou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek je dokonalá antireklama na "alternativní žurnalistiku". Bláboly, konspirační výmysly nevzdělanců v oboru pro nepřemýšlející hlupáky, kteří jen potřebují dodat jakoukoli potravu pro živení jejich nenávisti k USA.

   Vymazat
  2. Nenávist k USA není třeba živit. Ta vzešla z prosté lidské zkušenosti. Ale to nemyslícímu fachidiotovi nevysvětlíš.

   Vymazat
  3. 17:54 Až na maličkost, že všichni proroci a věštci celé věky hovořili hlavně o zkušenosti se zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy a o tom, že až se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Vymazat
 14. "No jo, pokrok, kde se to zastaví?" Jen abychom ho taky přežili, mně už stačí jen to samotné "záření", i bez těch dalších šíleností, co s tím přijdou. Jen aby nám všem z toho nakonec nehráblo. Lidí s ochrannou přilbou v ulicích možná nápadně přibude...:-). J.

  OdpovědětVymazat
 15. https://cs.wikipedia.org/wiki/5G
  Vliv na zdraví
  V září 2017 skupina 180 vědců a doktorů podepsala petici snažící se o zabránění nasazení 5G, dokud nebudou nezávislými vědci plně prozkoumána zdravotní rizika.[15] https://ehtrust.org/wp-content/uploads/Scientist-5G-appeal-2017.pdf

  OdpovědětVymazat
 16. 17:54
  Konečně toho zlého, nešťastného, žlučovitého, nenávistného přemřelu někdo pojmenoval tím správným jménem, a to sedí: FACHIDIOT.

  OdpovědětVymazat
 17. Lepšolidi si z nás dělají ŘIŤ, normálně!

  Že prý CELÝ výše uvedený článek je pouhé vymývání mozků „lidem, který absolutně mobilním technologiím nerozumí“.
  Že je to prý PROPAGANDA, „běžná“ propaganda Aeronetu!!
  Ano, až takové ROUHAČSTVÍ si dovolili lepšolidi, v provokačním pravičácko-proevropském článku „Smějeme se s Nelou Liskovou a Aeronetem aneb úsměvná konspirace ohledně kauzy Huawei


  No nic; naši soudruzi a soukmenovci z StB a KGB/FSB jistě už o těch rouhačích, o těch lepšolidech-kavárních vědí úplně všechno.
  Takže GRU bude moci vyslat běžné ruské turisty na dané adresy – a bude po rouhačích, stejně jako po Skripalovi, Litviněnkovi, Banderovi atd., že.

  Mimochodem:
  Z nás horšolidí si lepšolidi dělají řiť NEUSTÁLE – že prý jsme DOKONALÍ pitomci, když věříme Sputniku, Aeronetu, Nové Republice a ostatním rusko-sovětským webům!

  Jenže my přece NEMŮŽEME být dokonalí pitomci, když naši národní Vůdcové Miloš a Babiš říkají prakticky totéž, co Veliký Putin, BJJP.
  No ne?!
  No ANO – kam bychom se dostali, kdybychom nevěřili našim milovaným Vůdcům?!
  Vážně - kam?!
  Do Evropy přece, a od takového strašlivého neštěstí nás Západoasiaty ochraňuj sama Velebná Matka Příroda.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětVymazat
 18. US jsou vlastně zloději kteří volají chyťte zloděje. Co můžeme od hegemona čekat.

  OdpovědětVymazat
 19. Nakonec to byli oni co objevili Ameriku

  OdpovědětVymazat
 20. Takže, 5G neni GHz frekvence ale Generece. Američané si nepřivlastnili 5G satelitní frekvence. Frekvence pro 5G budou vycházet z 3G a 4G sítí a k frekvenci 5GHz se ani nepřiblíží. Starlink bude pracovat v pásmu "V" to jest 45-70GHz a bude k tomu potřeba satelit např. velikosti kartonové krabice od pizzy, který se bude otáčet s družicí. To, že by měli zařízení mezi sebou komunikovat či přenášet data podobně jako torrent je pěkný nesmyl z toho i vyplývá, že superskalární neni vůbec význam slova, který tam autor používá. Ve zkratce to znamená proces zpracování některých informací najednou, protože jsou duplicitní. A nakonec žádný stát si nemůže přivlastnit žádné frekvence, protože samotný stát skrz telekomunikační úřad tyto frekvence přiděluje firmám, které používají nějaké technologie, a např. 5G standart byl vytvořen mezinárodně celou řadou firem. A pokud si Huawei nebo cisco udělá svoji BTS stanici na standartu 5G, je už jen na operátorech jaké technické řešení použijou.

  OdpovědětVymazat
 21. Tady je link, který popisuje, jak by ta síť měla vypadat.
  https://www.newscientist.com/article/mg24032033-300-the-first-detailed-look-at-how-elon-musks-space-internet-could-work/
  Takže žádná přímá komunikace smartphonů nebo ledniček se satelity. Ty budou na dráze 1100 až 1300 km vysoko, protože jinak by se tam nevešly. Systém je určen pro velké především finanční firmy, které potřebují mít superrychlé spojení pro transakce. Z popisu vyplývá, že komunikace na zemi bude jako teď, ale dálkové spojení půjde přes komunikační centra ("věže") a ty satelity, což má být asi 2x rychlejší než současné dedikované optické spoje. Je tam samozřejmě přidaná hodnota, že se spojení stane dostupnější v odlehlých oblastech, ale zařízení k tomu je velké asi jako menší kufr a potřebuje solární zdroj elektřiny.
  Celá věc je ovšem extrémně drahá, protože vyžaduje vypouštění skoro tisíce satelitů ročně kvůli jejich omezené životnosti.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.