Reklama

čtvrtek 10. ledna 2019

Americké impérium praská ve všech švech

The Saker
10. 1. 2019    zdroj
( Ruské přísloví: Lepší je prožít hrůzný konec, než prožívat hrůzu bez konce)
Není žádné pochybnosti o tom, že úpadek anglosionistického impéria bude pokračovat i v roce 2019. Avšak současně s tím zůstane schopnost USA zničit nukleárním útokem Rusko neporušena. A to proto, že všechny nové fantastické zbraňové systémy poskytují sice Rusku schopnost potrestat USA za jejich první jaderný úder, ale neposkytují mu schopnost tomto prvnímu jadernému úderu zabránit. Takže: jestliže se američtí neokonzervativci rozhodnou, že nukleární holokaust upřednostní před ztrátou své moci v USA, pak už jim žádná síla nezabrání v tom, aby na Zemi rozpoutali svoji vlastní příšernou verzi Soumraku bohů.

(pozn. red. ID: porovnejte s článkem Iščenka ZDE)


Přinucen okolnostmi jsem strávil pár dní v Boca Raton, kde mnozí z nové americké "aristokracie" tráví své dny, a mohu vám po této zkušenosti sdělit dvě informace: jejich současný život jim mimořádně vyhovuje a jsem si jist tím, že se v žádném případě nechystají vzdát se svého privilegovaného postavení " vládců planety". A jestliže se kdokoli pokusí jim tento statut uzmout, pak nepochybuji o tom, že zareagují tím nejvýbušnějším záchvatem zoufalé zuřivosti, jaký silze jen představit.
Jedinou otázkou tak zůstává: Dokážeme my - to je lidstvo - vyrvat nukleární tlačíto z rukou této třídy parazitů dřív, než budou mít oni šanci jej stisknout?
Odpověď neznám. Takže: bude to hrůzný konec, nebo hrůza bez konce?
To také nevím.
Vím však, že impérium praská ve všech švech a že jeho úpadek se v r. 2019 bude dále zvyšovat.
(The Saker je psudonymem vojenského analytika, žijícího na Floridě. Jeho blok Sakerova vinice čte denně v průměru 50 000 čtenářů)
Přeložil Lubomír Man


Concluson in the form of a Russian saying

There is a saying in Russian “better to have an horrible end (than to have to live through) a horror with no end” (лучше ужасный конец чем ужас без конца). There is very little doubt that the decline of the AngloZionist Empire will continue in 2019. What will not change, however, is the ability of the USA to destroy Russia in a nuclear attack. Because, make no mistake, all that the new fancy Russian weapons provide is the capability to punish (retaliate against) the USA for an attack on Russia, but not the capability to deny (prevent) such an attack. If the Neocons decide that a nuclear holocaust is preferable to a loss of power in the USA, then there is nothing anybody can do to prevent them from playing out their own, sordid, version of Götterdämmerung. I have recently had to spend a few days in Boca Raton, were a lot of that new US “aristocracy” likes to spend time and I can tell you two things: life is good for them, and they sure ain’t giving up their privileged status as “leaders of the planet”. And if somebody tries to take it away, there is no doubt in my mind that these people will react with a vicious outburst of Samson-like despair-filled rage. So the only question remains this: will we (mankind) be able to take away the nuclear button from this class of parasites without giving them the chance to press it or not?

I don’t know.

So, will it be a horrible end or a horror with no end?

I don’t know either.

But what I know is that the Empire is cracking at all its seams and that its decline will only accelerate in 2019.

The Saker

40 komentářů :

 1. až príliš dramaticky videné, - čím je kto bohatší, tým väčší zbabelec a má strach zo smrti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale větší možnosti své smrti se vyhnout a jiným ji připravit!

   Vymazat
 2. Zajímavá bude historická role Trumpa, pokud ji přežijeme. Osobně fandím Trumpovi, protože je osobně politicky zodpovědný za nacionalismus a potažmo nacizmus ala USA. Vyřadí-li ze hry globalisty,(bankstry) a internacionalisty (sluníčkáře) bez války, budu rád. Jen si stále myslím, že tahá za kratší konec, jako my. Přesto se nevzdávám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja myslim ,ze jsou elity prilis zbabele NATO si poridit svuj strasny pad a konec. Prilis posedly svym bohatstvim a neni tedy realne ,ze by se nahle rozmysleli a dobrovolne se znicili.
   Spise je zde moznost nejakeho silence !!, a Trump k tomu nema daleko !!,kterych je dost a dost kolem, ze se dostane k tomu Cervenymu Tlacitku. Blizko jsme byli v pripade nemocne fyzicky , ale daleko vice silene psychicky H.Clinton.
   Ktere jeste nezvolena jiz vyhlasovala svetovou valku Rusku a Cine. Stale hlavne vsazi elity na lasku rusu k miru /po strasnych zkusenostech/, ze agresim USTOUPI kvuli tomu !!
   Ale Putin se ale otocil, po zkusenostech s imbecilnimi a agresivnimi na povel otroky Imperialismu a zacal byt nekompromisni /Syrie, Donbas atd/.. Ma to podepreny tema zbranema.
   MY prijdeme do nebe a vy do pekel. Rika .
   A zatim za temi slovy se skryvaji informace o umyslech Satanu. Na to vezmete jed.
   Mezitim po zarazeni pseudosexualu vsem moznych perverzi do armad v USA a jinde, uchopily feministky moc a pozice ve zbrojnim prumyslu. A podle toho to vypada. Letadla odmitaji litat a dalsi problemy...Triliony ale litaji od certa k dablu jako zbesile...Jenom ty uroky ...A kdo ze je zaplati ??
   NIkdo z nich i neuvedomi ,ze pres sto let stary vynalez jiz pozbyl sve moznosti a schopnosti ve valce. Strategicke uz davno./Jde pouze o hrozby a terorizovani bombardovanim nevinnych populaci a prinuceni k poddanosti imperialistu. Triliony vydavane rocne na zastarale zbrane hovori o nedostatku vyvoje/zpatecnictvi/, v USA /a ceste zpet a udrzet zoufale Status Quo/, cili ztratit postupne moc a v prubehu vse/. "Kdo chvili stal, jiz stoji opodal" ,rika nas klasik, J.Neruda. Trump je tez vyrazem toho zoufaleho snazeni se udrzet tim i dany system, ktereho je predstavitelem a symbolem ,a tim ze pokrok tez bude pomahat zadrzet a tak konspiruji a pachaji hloupe/foolishly/tyto skutky..
   Jenze nekonecne hrozby se omrzely, imperialni kapital spachal jiz davno sbevrazdu , dle navodu Lenina a spol. Priklad jsou ty letadla , na ktere jiz existuji vytocne zbrane , ktere je jak se vsichni shoduji sundaji z nebe a mozna i zneskodni na letistich a tez zastaralych letadlovych lodi vcetne !!
   A nemohou jinak , stale konspiruji na svem konci, svymi dabelskymi skutky proti nam.A musi to delat !!! Nas obvinuji z iracionalniho jednani , ale to nase nas nikdy nevede do rise zaniku a smrti..
   Jenom v zoufastvi, kdy musime klast jim odpor a kdyz nas chteji take znicit...

   Vymazat
  2. 2:13-budu polemizovat ale odpověď si přečtu, až se vyspím. Nepodezírám Trumpa z imperiálních ambicí, ani Putina včetně šéfa Číny. Jedinou reálnou moc má ale šéf Číny, byť podmíněnou. Ti dva ostatní jsou závislí na "demokracii", tedy Deep State. A zde je jádro pudla, odpovědnost neodpovědných prostřednictvím "Lídrů". Kdy se dopracujeme k vůdcům bez vazeb "nití" ze zákulisí? Osobně se domnívám, až se "Babylonská"
   věž rozpadne na národní parcelaci. Může tomu dojít mírově nebo metamorfózou v "jeden boží národ"!

   Vymazat
  3. 21:00 - globalisté podporují Trumpa a zdá se z posledního jeho konání, že se boj s Deep State převažuje v jeho prospěch, pokud nebude atentát (myslím, že nebude, že tomu globalisté zabránili). Takže za Trumpem stojí globalisté, jinak by byl už v prdeli. Deep State může způsobit válku, ale zdá se, že Trump využije současnou situaci (mínusy hodí na své protivníky) ve svůj prospěch a v 1/2 roku začne čištění a likvidace Deep State, pokud mu nebudou loajální a tím poznáme, že vyhrál.

   Vymazat
 3. Cílem světového globálního řízení není jaderná válka s Ruskem, dokonce ani té "deep plolitics" v U.S. ne. Cílem celého snažení je nyní rozložit Rusko tak, jak se to nepodařilo, ani Napoleonovi, ani za I. nebo II. Světové. Tento cíl se ovšem zdá být stále méně dosažitelný. Musíme se jen nechat překvapit, kdo a jak se o to pokusí. Ruští oligarchové a prokurátoři stále věří tomu, že budou vládnout guberniím a naporcují si Rusko podle svého - prozatím to sice pravděpodobně nehrozí, ale vše se odvíjí jen od konání jediného člověka, kterému hází klacky pod nohy kde kdo. Pokud Putina Evropa a nebo U.S. podrazí, těžce za to zaplatí. Zaplatíme všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, i zde bude záležet na síle "Deep State" v mocnostech a snaze jejich představitelů a nadějí lidí. Trochu mi chybí politologický rozbor rozporů kapitalistického světa(i Číny) v případné Velké války! O idee asi nejde!

   Vymazat
  2. 21:21, Čína je "schovaná" za ty neustále "(ne)usměvavé" oči svých představitelů. Jde jim totiž především o Čínu a toho se musí bát nejvíce Rusko. Je dnes velmi slabé, především potenciálem obyvatelstva, které bude umět něco vytvořit, alespoň něco takového, jako vědci a konstruktéři v 60. a 70. letech. Rusko se bohužel propadá úplně ve všem a použitelných lidí včetně vojáků, je čím dál méně....K té velké válce :"..Čína je svým způsobem ochránce Ruska i jeho zhoubou. Přijde čas, kdy Rusku pomůže jen proto, aby ho úplně pohltila, jen sama pro sebe..."...Asi takhle to ve zkráceném "režimu" vidím jí...

   Vymazat
  3. 21:45 Zřejmě jste dobře informován. Přímo od svého páníčka v USA...

   Vymazat
  4. 21:45-Považuji Čínu a Rusko také jako "sňatek z rozumu". Pokud tedy společně položí USA na lopatky, proč tedy asimilovat nehostinný sever Ruska, když mohou expandovat do "jejich" oblastí v USA? Pokud se "rozvedou",získají jen ten nehostinný sever nebo si spojenci Rusko-USA podělí Čínu. Šlo mi spíše o to, která ideologie zvítězí.

   Vymazat
  5. Žádný "americký národ neexistuje" a stát Spojené státy americké je tvořen jen směsicí menšin jak rasově, kulturně a etnicky rozdílných, tak i navíc ještě rozkouskovaných všelijakými těmi umělými dělítky, jako gender problematika a politické smýšlení a jak už tady někdo zmínil, jediným opravdu vážným nebezpečím a nepřítelem USA je jejich složení obyvatelstva, které zaručí, že se v brzké budoucnosti pod tlakem zmenšující se možnosti parazitovat na zbytku světa dostanou do prudkých vnitřních střetů a že se nakonec rozpadnou a to za dramatických okolností...Židovsko-sionistická elita pokud to tam nebude schopna udržet za pomoci násilí (viz. soubor článků o opatřeních FEMA) a chystaného NWO a tak bude sama obětí svých vlastních praktik, které používá už po staletí k ovládání druhých...(už konečně) a proto, že jí doslova brzo bude hořet koudel u prdele, začíná uvažovat o stěhování se do prosperujících, stabilních a lépe zabezpečených lokalit...Příštích deset let rozhodně nebude klidných a tomu "překristalizovávání" rozhodně nebude ušetřena ani Evropa s EU, která je jako instituce naprosto nevyhovující a tak brzy padne...

   Vymazat
 4. 21:45 Čína i v minulosti ukázala, že není agresívní. Šikmé
  oči nemusí být znakem zločince. Jsou to jiní šikmoni, kteří
  dokázali svou krutost a zločinnost, naposled za druhé války.
  Budou to zřejmě tví přátele. Úsměvem prý nešetří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Zatímco ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může dosloužit tradičně v roli kuliů s touhle šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Vymazat
 5. Tento ruský užitečný idiot Saker, straší každý týden útokem USA na Rusko, potažmo rozpoutáním 3. světové války Amerikou už 12 let. A??? A hovno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:19-smiřte se s fakty. Někdo je aspoň užitečný, jiný neužitečný idiot. Vy možná v tandemu se svým druhým "Já" 23:33 jen jako hnojivo do záhonu. Povýšením by bylo pro vás oba v mrazivém depozitu k výuce studentů patologie.

   Vymazat
  2. 0:13

   Žádný "fakt", vy hňupe, mezi těmi propagandistickými bláboly nevidím.

   Vymazat
  3. 0:21-myslíte, že propaguji patologii? Nebo Vaši neužitečnost? Možná mrazící boxy ale výrobce neuvádím, v čem je Váš problém?

   Vymazat
 6. O jakém "pokračujícím úpadku" to ten blouznivec žvatlá?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až vytáhneš tu svou zasranou palici z americké prdel ven, tak to možná uvidíš, degeneráte !

   Vymazat
  2. 10:45 - skřekl rudý kretén vzešlý z této bandy podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Vymazat
 7. Takto vypadá konkrétně onen "úpadek impéria" v praxi:

  https://bit.ly/2QG2FNT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale amíci v tom mají započítané i potravinové lístky.:)

   Vymazat
  2. ... a hazard a prostituci.

   Vymazat
 8. Tak co bude ta válka a zahrabát se pod zem anebo nebude.Chci to viědet abych si mohl nabýt notbuck a tablet když nebude elektřina.Já se na vàlku pŕipravujem,koupil sem si sadu smartfónu a tablbetú s power batery a solárni nabyječky.

  OdpovědětVymazat
 9. Nevěřím že se pokusí o válku ale provokace to jo na to usa užije.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale proč? Mají přeci hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a žluté sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Vymazat
  2. 9:25 Nebojte se že by se Rusové o ty jejich kryty nepostarali. Místo řečí běžte pomoc soukmenovcům na okrajině.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Líbí se mi jak tomuto zdegenerovanému dementovi 17:05 cviká pr..l osmičku drát. Neboj na každou vlastizrádnou svini se vaří voda.

   Vymazat
  5. 11:44 Jééé a čim? Na jakejkoliv russáckej lítající i plovoucí šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0
   a

   Ale když mu splašíte pravý sibířský "Bojaryšnik" za pár bezcennejch rubliků, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí joudo! Na toho bude muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Vymazat
 10. Konečne spolu padneme za Donalda Trumpa a nicka ��

  OdpovědětVymazat
 11. Konečne spolu padneme v boji za Donalda Trumpa a nicka honolulu:-):D

  OdpovědětVymazat
 12. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipnost, narcisismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětVymazat
 13. V Česku je taková cenzura, že nepohodlný (dříve i dnes) Miroslav Sládek má rozhovor na ruském webu cs.sputniknews.com. Vůbec se pak nedivím jeho slovům, že Rusko je dnes kapitalistické a Západ komunistický :-)

  OdpovědětVymazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 11. ledna.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 15. Rusové jsou nejen nejlepším a nejmoudřejším, ale též NEJSTARŠÍM národem v Kosmu!

  Díky tomu je jejich přísloví „Лучше ужасный конец чем ужас без конца“*) tak známé, že ho použili již staří sionisti, v tzv. Žalmu 73, 19.

  Po nich tuto starou ruskou moudrost zneužil zuřivý Germán Ferdinand von Schill, 12. května 1809, když drze organizoval puč proti vlastním nadřízeným: „Lieber ein Ende mit Schrecken als ein Schrecken ohne Ende!“
  (Srovnej Psalm 73,19 „Lieber ein Ende mit Schrecken als ein Schrecken ohne Ende.")
  Za pár dnů vzal konec sám, a bylo po vzpouře.


  Takže tak.


  „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta
  --------------------------------------------------------------------------------------------
  *) Soudruh a soukmenovec Man si ve svém „překladu“ ono staré ruské přísloví poněkud upravil, čímž ho DOKONALE zbavil smyslu. Správně je samozřejmě „Raději konec s hrůzou než hrůza bez konce!“
  Omluvme s.s.Mana, je již přestárlý, za normálních okolností by byl buď chovancem Domova důchodců, nebo členem Ústředního výboru KSČ.

  OdpovědětVymazat
 16. Slovanská veleříše ve všech švech POVOLUJE!

  Proč povoluje ve všech švech, naše milovaná Slovanská veleříše, založená a geniálně vedená Velikým Ruskem?
  Inu proto, že ROSTE a VZKVÉTÁ; to snad dá rozum každému roduvěrnému Čechovi a Rusovi.

  Ano, jako vždy v minulosti, po krátkém období stagnace se Veliké Rusko vzpamatovalo, a dnes opět roste: Rozrostlo se proti neslavné éře zrádců Gorbačova a Jelcina o
  • Abcházii
  • Jižní Osetii
  • Podněstří
  • Krym
  • Donbas

  A hlavně: Brzy se do mužného, avšak NEKONEČNĚ LASKAVÉHO objetí Veliké Ruska vrátí VŠECHNA násilím odtržená ruská území, počínaje tzv. Ukrajinou, Pobaltím a zdaleka nekonče Československem a NDR.
  O tom nikdo z nás nepochybuje ANI NÁHODOU, nás komunistů, putinistů, zemanistů a babišistů.

  Ano, již naše generace bude žít v obnoveném, radostném, osvobozeném, národně-socialistickém putinsko-babišistickém Československu.
  Už se vážně nemůžu dočkat.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 17. Blbečku ! Bože do pekel se všemi celosvětovými blbečky a rozlézající pakáží!!!

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.