Reklama

sobota 5. ledna 2019

Berlín chce od Moskvy "reparace"

Jurij Gorodněnko
5. 1. 2018       ren.tv/blog/376694
Politici Evropské unie nemohli odolat provokacím dokonce ani v předvečer Nového roku. V předvečer svátku obvinili Sovětský svaz ... z "genocidy" obyvatel třetí říše. Podstata jejich obvinění je následující. Především uvalili odpovědnost na vládu SSSR za "deportaci německých civilistů". Mluvíme o těch Němcích, kteří byli vyhoštěni z území, která Německo ztratilo v důsledku druhé světové války. Podle prohlášení oficiálních zástupců německé vlády jich bylo nejméně 12 milionů. ... Pokud jde o "genocidu německého národa", ta skutečně byla. Přesněji řečeno, byla naplánována.


Ale ne Sovětským svazem, nýbrž Angličany a Američany. V podobě "Morgenthauova plánu", pojmenovaného podle ministra financí Spojených států, který jej vymyslel.

Je pravda, že přímo z území, která se stala součástí SSSR, bylo od května 1945 vyhoštěno 130 000 etnických Němců. Nicméně němečtí politici učinili Sovětský svaz zodpovědným za všechny své krajany, vyhnané nejen sovětskými úřady, ale i polskými, československými, rumunskými, maďarskými, jugoslávskými, italskými, francouzskými, dánskými, belgickými. Stejně tak uvalili odpovědnost i za údajnou smrt nejméně 2,25 milionu "deportovaných".

Nejen to, ale aby se posílilo emocionální pozadí, rozpoutali informační kampaň s příběhy, při nichž běhá mráz po zádech, o tom, jak vojáci Rudé armády "vpadali do domů, okrádali a znásilňovali ženy, děti, starce". Přičemž se této kampaně účastnili nejen němečtí politici a novináři, ale také oficiální osobnosti z EU (například rumunský velvyslanec v Moskvě Vasile Soare).

 Himmler a zajatí sovětští vojáci

A opět se to neobešlo bez hry s čísly. Na základě "bádání" anglického historika Anthony Beevora byla Rudá armáda obviněna ze "znásilnění" nejméně 2 milionů dospělých žen a výrostků, z nichž údajně bylo zabito 240 000. Současně přisoudili Sovětskému svazu snahu "vyhladit německé válečné zajatce" a také "krádež většiny evropských kulturních hodnot".

Všechno toto bylo důvodem pro obvinění SSSR z "plánované genocidy německého národa". Obvinění, na jejichž základě chtějí nyní nástupce Sovětského svazu odsoudit a vážně počítají s tím, že od něj získají "materiální kompenzace". Za tímto účelem zástupci Alternativy pro Německo a Křesťansko-demokratické unie apelovali na vládu s iniciativou, aby byla poskytnuta právní pomoc "bývalým německým nuceným dělníkům". Takto zákonodárci Spolkové republiky Německo nazývají ty, kteří byli v sovětských táborech. Je pro ně navrhována náhrada škody s tím, že by se později mohly rozpočtové ztráty uhradit hmotnými nároky vůči Rusku.

 Kdo by neuvěřil tomuto autentickému dokumentu?

"Oběťmi sovětské genocidy" nejsou jen civilisté, ale i zajatí vojáci a důstojníci Wehrmachtu, kteří byli údajně "nezákonně" zapojeni do práce v sovětských táborech. Přičemž němečtí politici neskrývají, že je to jen začátek. V případě úspěchu se počítá s rozšířením seznamu finančních nároků vůči Ruské federaci. Tím spíš, že byla tato iniciativa fakticky podpořena kancléřkou Angela Merkelovou, která uvedla, že vyhoštění etnických Němců ze sovětských území "nemůže být ani morálně, ani politicky a ani právně ospravedlněno".

Jak to často v rusofóbních kampaních bývá, neobešlo se to bez kuriozit. Zástupce kanceláře pro otázky kultury německé vlády požadoval "navrácení" kulturních cenností vyvezených do SSSR a obvinil Sovětský svaz z "drancování Evropy". Solidaritu s ním vyjádřili i zástupci dalších zemí. A nejen těch, které byly obsazeny Rudou armádou (Rakousko, Maďarsko), ale také těch, na jejichž území sovětská vojska nikdy nevstoupila (Belgie, Řecko, Lucembursko, Nizozemsko). Nejhumornější je, že v seznamu "obětí" se ocitla i ... Ukrajina. Země, která byla zakládajícím členem SSSR, obvinila Svaz z "krádeže svých národních cenností během druhé světové války".

Všechna tato obvinění by bylo snadné vyvrátit pomocí faktů a elementární logiky. Například, když si připomeneme, že mimosoudní popravy deportovaných osob nebyly prováděny v "totalitním" Sovětském svazu, ale v "civilizovaném" Československu (když ho vedl Edward Beneš, který přijel z Londýna) a ve Francii.

Nebo když si připomene, že v sovětských táborech zahynulo nebo zemřelo 14,9% vězňů třetí říše, zatímco v nacistických za mimořádně krátkou dobu bylo zabito více než 60% vojáků Rudé armády.

Konečně by bylo možné také připomenout, že pouze sovětský vrchní velitel vydal směrnici (č. 11072 ze dne 20. dubna 1945), výslovně zakazující špatné zacházení s Němci a hrozící vojenským polním soudem všem, kteří na poražených činili násilí. Angloamerické velení nic takového neudělalo. Kdyby se přece sovětští vojáci skutečně zabývali "výlučně rabováním, násilím a vraždami", tak proč tam nebyl na území, která obsadili, žádný partizánský boj? Jako odpověď na nacistickou okupaci se v SSSR rozvinulo masivní podzemní partyzánské hnutí, které bylo podporováno místním obyvatelstvem. V Německu nebylo nic takového. Naopak členové Vlkodlaku (Werwolf), kteří vznikli z podnětu Heinricha Himmlera, byli vydáváni sovětské správě samotnými Němci. Kdyby vojáci Rudé armády znásilňovali obyvatele východního Německa, tak ti by takto nikdy nekonali.

To vše by bylo možno označit jako protiargumenty. Ale to přece není hlavní otázka. Zločiny proti civilistům a zajatcům jsou v průběhu jakékoliv války nevyhnutelné. Protože samotná válka je zločin. V tomto kontextu nese zodpovědnost za všechna její zvěrstva ten, kdo ji rozpoutal.

Pokud jde o "genocidu německého národa", ta skutečně byla. Přesněji řečeno, byla naplánována. Ale ne Sovětským svazem, nýbrž Angličany a Američany. V podobě "Morgenthauova plánu", pojmenovaného podle ministra financí Spojených států, který jej vymyslel. Podle tohoto projektu se Německo mělo stát agrární zemí "snížením" (jak přiznal americký ministr zahraničí Hull) a ve skutečnosti zničením 40% jeho obyvatelstva. Tento plán byl oficiálně schválen USA a Velkou Británií na konferenci v Quebecu v září 1944. A pokud se někdo zasloužil, aby se upustilo od jeho realizace, nebyl to Washington, nebyl to Londýn, ale Sovětský svaz.  

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

122 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oficiální žádost nikdo nedá, ale budou pořád o tom mluvit a vymýšlet si hrůzostrašné příběhy.
   V článku, jestli jste ho četl, je konkrétně uvedeno kdo tak mluví a překrucuje historickou skutečnost.

   Smazat
  2. 14:49,15:18 Německo i nadále trvá na navrácení kulturních hodnot přemístěných do Ruska po 2. světové válce. Píše o tom list Izvestija s odkazem na prohlášení velvyslanectví Německa v Moskvě.

   https://cz.sputniknews.com/svet/201812208758789-nemecko-sssr-druha-svetova-trofej/

   Smazat
  3. Až se 14:49 resp. 15:18 naučí psát slušně, nebude redakcí mazán. Zatím je to jen sprosťák, který do naší diskuze nepatří.

   Smazat
  4. 16:01 to je přece zde nasazený, dobře placený, neúnavný, ale retardovaný agent Pepek Vyskoč (viz také 16:07) :-)

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Takhle myslí přesvědčený Euroatlantický nacista - stručně NADČLOVĚK - FUJ!

   Smazat
  7. 17:03 Ať žije slepičí rozum pěstovaný v neziskovkách s finanční podporou EU pro poučení i opovržení budoucích generací.

   Smazat
  8. Nejhorší je, že neziskovky platí i vláda ČR, takže je v tom namočená až po uši.

   Smazat
  9. Fanatický rusofob 17:03 ten blábol, který převzal z nějaké nacistické příručky zde kopíruje při každé příležitosti. Patrně absolvent nějaké humanitní fakulty, kde si na vyplachování mozků mladých lidí dávají obzvlášť záležet.

   Smazat
  10. Anonymní 5.ledna 2019 17:03 nebude jistě nic namítat proti tomu, když řeknu, že nemá pravdu. Jeho nacistické myšlení se sice možná dnes hodí do novoevropského uvažování, ale nehodí se do slušné a demokratické společnosti. Vychvalovat to, co se dělo za války v zájmu "boje proti bolševismu", to je tedy chucpe na nejvyšší míru. V šestačtyřicátém by si to napsat nikde nedovolil. Národ by ho ztrestal. Dnes, kdy si myslí, že pamětníci už vymřeli a nebudou mu odporovat, to zkouší s napnutými plachtami. Ne, pane, nejsme tupí. Tohle Vám nebaštíme. Jděte se bodnout.

   Smazat
  11. Víte, západ se začíná ekonomicky potýkat s velkými problémy. Nejsou zakázky, není práce, řemeslníci pracují za takřka minimální mzdu! Bude velmi chudnout střední vrstva! A to začínalo už minulý rok, takže potřebují krmit svůj národ hněvem na "nepřítele", oni lidé na západě jsou velmi hloupí, opravdu a tak nakonec by opět šli rádi do války proti Rusku a východní Evropa jsou pro ně zloději. Jen jsme byli velmi hloupí s naším novým přátelstvím!!!!

   Smazat
  12. až se přepišou dějiny tak to už tady nebude nikdo onanovat abude konečně klid na praci aby se v montovnach mohli každoročně z platem zvyšovat i otačky a takove ty nějake dohady diskuze budou uplně zakazany kdy konečně bude jen jedina pravda

   Smazat
  13. jestli to Anonymní6. ledna 2019 16:30 není propagace nacizmu, tak už nevím. Ten člověk je asi duševně nemocnej.
   J.

   Smazat
  14. Není od věci, abychom se také přihlásili o nějaký ty reparace. Nebýt Rusáků, byli bychom na tom mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou.

   Smazat
  15. 8:51 Chce to víc číst nezávislou historii místo papouškování rudosraček co ti v tý tvý dutoškebli uvízly z dob pravidelných brainwashingů známých jako VUML či PŠM .... jako např. knihu Hitlerovy Ćeši - http://guidemedia.cz/item/hitlerovi-cesi/

   kde se píše že Češi byli za Hitlera výslovně definováni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Opak je pravda!

   Smazat
 2. Hmm, židovský soused, přeživší holokaustu, mi jako malému chlapci řikával: "Dobrý Němec je jenom mrtvý Němec... a ještě, pro sichr, alespoň dva metry pod zemí."...

  Byl to velmi zkušený člověk. Kryl se nově přijatými českými jménem a příjmením... ale měl VYTETOVANÁ ČÍSLA ZE TŘÍ KONCENTRÁKŮ. Zemřel v roce 1957.Vypadá to, že měl pravdu... která ovšem sedí i na jiné pronárody.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda taky patřím do skupiny která měla být zcela
   Vyhlazena. Přežil jenom můj táta z jeho rodiny.

   Smazat
  2. Když zazní slovo je to Němec do uší my zazní rajska písen od M. Tučneho ...pověste ho at se houpa pověste ještě vyš

   Smazat
 3. Mě by jen zajímalo jestli existuje nějaké dno toho, kam až jsou evropští představitelé ochotni klesnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaké dno může mít loutka ? Přemýšlejte o motivech loutkáře.

   Smazat
 4. No, možná požadavky na příslušném odboru AA zatím nevyndali z šuplat.
  Ale Henleina Wilhelmstrasse finančně a metodicky podporovala už za výmarské republiky.
  V mezinárodních vztazích takovéto požadavky nevznikají ze dne na den, že někomu v AfD rupne v bedně.
  Někdo tu agendu AfD přihrál, neboť ta ví, že dostat se přes 15% není moc reálné, zvlášť když islamistka Mutti půjde od válu.

  Slíbit lidem nějaké peníze odkudkoli za nic je vždycky cesta k aktivizaci debilů.
  A Němci jsou k šilhání po cizím velmi náchylní, stačí jim dát jedlou historku.
  Svědci jsou dávno mrtví.
  Mimochodem, komandant Berzarin měl od 7.5.1945 hlavní starost napéct pro berlíňáky dostatek chleba.
  K žádnému hladomoru v městě nedošlo.
  Dokonce i prostituce za potraviny byla zakázaná.
  Němci si ale nikdy nevzpomínali, co opravdu bylo.
  Že zajatí vojáci kopali na severu uhlí a rudu do roku 1955 a vrátila se jich jen část?
  Měl je Stalin nechat obléknout si uniformy Bundeswehru? Když znal Churchillovy plány (a vytváření organizačních předpokladů) z let 45/6.
  D.D. Eisenhower, který si také další válku nepřál jich staticíce nechal bídně pochcípat na zabahněných loukách, kde měli lágry bez stanů a slamníků.
  Dokonce se zdá, že nechal odstranit Pattona, který by Churchillovi rád pomohl.

  Až tu oficiální žádost uvidíte, bude pozdě, strejdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, požadavek na vrácení nějakých předmětů kulturní hodnoty z Ermitáže, které si Sov. armáda odvezla, od Němců už nedávno vzešel, ale samozřejmě se tomu Rusové jen zasmáli...asi si je bude muset fírerka Merdlová vzít násilím, aby ta křivda na Němcích druhou světovou válkou, byla odčiněna a to i s pomocí idiotské naší české armádičky, kterou má pod komandem, ale musí počítat s tím, že Rus třeba z ekonomických důvodů, vzhledem k trvajícím sankcím téměř celého světa, nebude chtít plýtvat a nijaké zajatce živit a proto kohokoli do zajetí brát. Což by bylo z jeho strany řešení a pro nás by to znamenalo, že už žádní zmoudřelí čeští knechti by nemohli vstoupit do legií a osvobozovat Českou zemi z pod germánského, EUrounijního žaláře-kalífátu národů...

   Bože na nebi, jak se to furt dokola opakuje a ten dvounohý eurounijní dobytek je nepoučitelný a den ode dne blbější, že tu válku asi zase potřebuje a proto si ji vyslouží...

   Smazat
  2. Rusové udělali nedávno vstřícné gesto a předali Německu sbírku Schliemannových vykopávek z Troje.

   Němci dluží Petrohradu "Jantarovou komnatu".

   Smazat
  3. 16:16-chybí Vám tam v té první větě "chudáků nevinnejch něm.vojáků", co za to nemohli, že museli poslouchat rozkazy toho zlýho a šílenýho Hitlera, za kterýho může Stalin, jeho špatný kamarád, kterej ho navedl..."

   Smazat
  4. Anonym 16:16, obdivovatel Hitlera, jeho režimu a esesáků byl smazán.

   Smazat
  5. Germani nemuzou prestat bejt germani a absolutni fasisticky svine.Az kam pamet saha...
   Neco z toho mame zkusenosti u nas. Neprekonatelny svine vzdy a za vsech okolnosti..
   Usaci nezaplatili taky Aljasku. Dnes si poridili nacisty aspon odjinud..A v milionech. A dali se dohromady take se Sorosema vseho druhu.
   Maji tam 5 milionu turku a dalsi si pozvali na sebe i na EU. Co se tyka NATO.
   Clen NATO Turecko je fasistickej stat , kterej podporuje Daesh a dalsi teroristy v Syrii.
   Ostatni clenske staty jsou pak z genocidnich turku /to maji nejradsi masakrovat v milionech a muzou to i Germani casem zjistit/ , podelany a boji se neco udelat s tim..
   Nekteri mestackove dalali a delaji vlny z toho,ze rusak ukradl hodinky a nebo boty nekomu...Straslive i pisti,ze nekteri znasilnili nemky /kdyz napr. nevedeli jestli se doziji vecera/, znasilneni je hrozna vec a nechava psych. nasledky, ale ve srovnani s tim , co delali Nacisti v Rusku, v Jugoslavii spolu s Chorvaty, na Ukrajine , v Polsku i cesku , to byl skoro humanni skutek..
   U nas je videt ta podlezavost /jako za okupace/ tech, kteri bez tohonemuzou zit, a vydavaji mnozstvi novin, a tyhle havlosvine se snazi vykrast vse, dokonce i nas poklad ...Heil Charta.
   Co vsude ukradnou davaji horem m padem Izraeli a plazi se pred nimi po zemi...
   Jeden priklad z minulosti.
   zatimco nas Hus kritizoval a chtel napravit cirkev jejich slavnej Luther byl v mnoha pripadech horsi a nenavistnej agresivni antisemita, nez Hitler !!
   Tady vidime ten postoj k svetu nas a jejich..
   A svet ma velkou smulu ze existujou. A nikdy proto nebude mir a pokoj na zemi ..

   Smazat
  6. 1:22 Však taky ti Němci přijímají uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili. Ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural ...

   Smazat
  7. Zakladni pravidlo nejdrive nepritele uspinit vsemi moznymi pomluvami , hazet bahno a obvinit ze vsech moznych zlocinu atd. 24 hod denne pomoci zvrhlych medii. Nikoliv jen FAKE. Vse delaji s UMYSLEM utocit smrdutymi clanky skodit. Pak se prikroci k zniceni nepritele a kazdej souhlasi.
   Tak mame dnes v te situaci naseho pres. Zemana, Putina, Assada a vsechny , kteri nejsou poslusne v lati.
   Posledni dobou to vsak selhava , kdyz vsichni snadno zjistuji ty jejich lzi, podvody a vidi,ze je vse v UPLNEM OPAKU.
   Roste vseobecny hnev na ty svine ,co se pretvaruji a svine panikuji a kvici strachy..
   Ocekavam v brzku ze se objevi tvrzeni , ZE SSSR NAPADLO ZAKERNE GERMANY , kteri nevine a mirumilovne stali plne vyzbrojeni na ruskych hranicich...Jiz je tady tvrzeni jak zly cesi strasne nakladali s nevinnymi sudetskymi germany ale spoustu jich , ktere nase soudy a zakony nasly bez viny ,kteri se nedopustili bestialnich zlocinu /coz se dnes opet opakuje s islamisty/, ti mohli zustat Cechach...Bez problemu.
   O tom se MUSI tvrde MLCET !!!
   zbesile JECIVYCH TANKU , absolutne zbavenych bez toho THINK./Think = Myslet/.

   Smazat
 5. Pro jistotu jsem se podíval jestli není apríl. Něco tak podlého a ubohého mohou vymyslet pouze anglosové. Je to výsměch, všem obětem hitlerovského fašismu, ovšem když ukrajinská banda, za tichého souhlasu celého západního světa, glorifikuje fašistu Banderu a jejich zvěrstva, tak se to vlastně dalo očekávat. Je jenom otázka kdy přijdeme na řadu my, za zvěrstva spáchaná na nevinných Němcích. K tomu se zřídí komise které budou posuzovat míru našich provinění. V jejich čele by mohl stanout herr Herman, herr Bělobrádek a najde se zcela jistě dost dalších spravedlivých. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Divím se, že to toho patrně už senilního milovníka sionistů na Hradě nechá klidným a že si nepozvat toho blbečka Petříčka na postu min.zahraničí a tou svojí holí ho už nespráskal, jako psa...neb to blbé min.ZV i s celou vládou chčije na hroby všech těch, co ti Banderovnci pozabíjeli nejen za války na území okupovaném nacisty, ale i po válce u nás. Nad židy dojemně roní slzy, ale na vlastní sere a bodejď by né, když před výborem AIPACu hrdě provolával, že je žid... a jestli se hlásí k židovstvu, které reprezentuje právě Porošenko-Valzman, tak to lze pochopit a může si s tou sviní Štetinatou padnout do náručí...

   Smazat
  2. 16:00 Kdyby pan prezident nejmenoval, na návrh předsedy vlády, Petříčka ministrem zahraničí, tak jste zřejmě první, kterému by se to "nelíbilo".
   Tak proč si nyní "nekopnout, hrdino a žvanile"...?

   Smazat
  3. 16:29-ty jeden zemanovská vlezdoprdelko, Zeman je typický evropský socdemák a je vidět, že ta jeho bejvalá partaj je po něm. Když nechce nést za stát, vládu a armádu zodpovědnost a ty sviňárny co se tam dějí, když už proti tomu není schopen ani otevřít hubu, tak se neměl nechat zvolit!!! Je to sráč a má křivici, ale stářím to není a věř, že kdybych se k němu dostal, tak bych si do něj, do tý jeho prdele kopl, to mi věř, za to, na čem se podílí.

   Smazat
  4. Je zvláštní, že někteří tuponi, jako 16:00, vytýkají Zemanovi jmenování Petříčka /i když je nyní evidentní, že tam nepatří/, Ale, že prosadil nejmenování Pochvy Pocheho, to už nevidí. Co považuji za více tristní, to, že předseda vlády přistoupí na dohodu s Křiváčkem Hamáčkem, že nemůže jako Premiér odvolat vadného ministra. Ta dohoda prostě nemá oporu v ústavě. A to už je na pováženou. Zeman ukázal jasnozřivost už při odporu ke jmenování Zaorálka a dalších, přesto, že je pak jmenoval. Přes všechny výhrady k němu je evydentní že má rozhled a zároveň ví, kam až muže zajít.

   Smazat
  5. Anonymní 5. ledna 2019 16:00 Antisemitské žvásty Vám možná procházejí u piva se stejně zrubanými kumpány, protože lidi si prostě potřebujou najít nepřítele. Tady ne. Nejsou národy dobré a národy zlé. Jsou takové i makové. A jsou to všechno jen nedokonalí lidé. Naletí tu, nepřemýšlejí tam. Vy nemáte vůbec ponětí o křehkosti koaliční politiky, když všechny pravé partaje hodily premiérovi do cesty vidle. Čekaly pád. A on to ustál. Za cenu Petříčka. Hlavně že ne za cenu Pocheho. --- A nedávejte presidentu víc pravomocí, než má. Je možná nemocný, ale má, na rozdíl třeba od Vás, rozum.

   Smazat
  6. 20.38
   Máte pravdu. Proto bylo rozšiřeno časování ze 3 na 4 stupně po roce 1989 - viz příklad:
   1.špatné, 2. horší, 3. nejhorší a za 4. koaliční

   Smazat
  7. Ty jeden Kašpare, z toho, co píšeš, je jasný, že seš opravdu Kašpar a podle toho obrázku ještě navíc i infantilní...

   Smazat
 6. Tváří v tvář tak bezostyšnému cynismu těch Němců člověka napadají hříšné myšlenky ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německý člověk byl vždy vhodný k adaptaci moderních myšlenek.

   Smazat
  2. Říkám si, že odsun byla chyba. Měli jsme si je tu všechny nechat. Za vlastizradu provaz nebo kulku a ty dva metry české země.

   Smazat
  3. 20:35
   Prase zasraný bolševický tebe akorát tak popravit oběšením na ocelovým drátě!

   Smazat
  4. Němci přestali klást odpor pod příslibem že si polepší, nikoliv pohorší a to daný oběma stranami! Jinak by je nikdo nikdy neporazil. Ovšem je fakt, že američtí židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Jediným vítězem WWII. se stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 7. Taková ta Overtonova okna. Některým hlupákům, přisluhovačům, tady nestačí pánové Hermanan a Bělobrádek se svou vstřícností k Landsmanšaftům, nestačí jim žádná reakce "demokratické" Evropy na oslavy Bandery, na situaci v Ukrajině, na její toleranci naší vlastní vládou, reprezentovanou páně ministrem Petříčkem, mladou generací. Ano, už běží vymývání mozků, když pamětníci skutečných událostí vymírají. Nakonec, vidíme v diskuzích i na tomto WEBu - Mikeš, čechomužici, užgryndynci, opěvovatelé váky ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, naši skvělí aSociální paDemokradi z ASPEN prostitutu v čele s blbem Hamáčkem a jeho pudlíkem Petříčkem jsou dnes ta 5. kolona a nejen oni, ale prakticky celá ta posraná vláda, kterou ostudně podrželi i zřejmě zcela už zdegenerovaní komunisti.
   Jak si tenhle zblblej národ ustele, tak si i lehne a taky s kým...

   Smazat
  2. Anonymní 5. ledna 2019 16:26 Takže pro Vás pátá kolona nejsou vůdci demobloku, ale vláda, která zadržuje příval jak to jde. No dobrý. (Pro Vaši informaci: podpis nebo nepodpis čehosi v OSN neznamená, že to nemusíme plnit. OSN není EU. Jak je tam většina pro pakt, platí to i na ty rebely. Moc si toho na nás sice v OSN za odmítnutí podpisu nevezme, ale sankce by přijít mohly. - Na rozdíl od EU, kde musí podepsat všichni, jinak je to v koši. - Nikdy není pozdě se poučit. A neplácat.

   Smazat
  3. Však o tom mluvili všichni proroci a věštci už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
  4. Kašpare, máš příhodné příjmení...Šulin Hamáček je 5.kolona, neb je součástí "pražské kavárny" -demobloku a to potvrzuje nejen svojím působením, ale i členstvím se správní radě ASPENu, sionistické lobbystické organizace spolu s Albrightovou, M.Žantovským, Bakalou,gen.v.v. Pavlem a spostou jiných protinárodních a protistátních dobytků, tak si to dej dohromady , ty Kašpare jeden..

   Smazat
 8. 16:16 války ...

  OdpovědětSmazat
 9. Skopčáci dostali do držky, a jak se zdá, nestačilo jim to.
  Někde jsem četl číslo, které je ohromující- 70.000 zničených měst a vesnic v Sovětském svazu, desítky milionů mrtvých.
  Genocidní plány vyvraždění slovanských národů, zabrání jejich území. Gigantické škody v celé Evropě. Němci rozvrátili celou Evropu.
  Reparace žádné nezaplatili.
  Nepochopím, že ten drzý skopčácký požadavek Německa vůči SSSR
  podpořili Řekové, kteří na své kůži zažili řádění Němců, a mají sami vůči Německu pohledávky za válečnými reparacemi.

  Němci rozpoutali světový válečný konflikt, netajili se s genocidními plány, a také je za pochodu dle možností prováděli.
  Z tohoto hlediska bylo vše, co spojenci podnikli proti Německu během války, a po válce, v naprostém pořádku.

  Válka skončila bezpodmínečnou kapitulací Německa, a němečtí váleční zločinci stanuli před norimberským soudem, kde byli spojenci spravedlivě potrestáni.

  Německo bylo rozděleno na okupační pásma, jedno okupační pásmo držel SSSR.
  Němci mohou být rádi, že SSSR vyklidil své okupační pásmo, ostatní tak neučinili.
  Místo aby drželi ty sprosté germánské držky, budou zase vyskakovat.
  Jenže mají smůlu.
  Své požadavky mohou nárokovat maximálně tak na pátém nástupišti.
  Na poválečném uspořádání vydělalo spousta zemí, nejvíce vítězové, USA, SSSR.
  Aby mohli Němci něco změnit, museli by vyvolat novou válku, a tu válku vyhrát.
  A na to nemají.
  Takže mají nácičkové pech.

  Se svými "nároky" si mohou vytřít otvor lásky na čtyři, řiťť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ti dnešní Němci jsou jiní a o tolik, že jde z toho hlava kolem...Dnes to všechno, zdá se, chtějí odčinit a chtějí zachránit celý svět i když při tom zničí nejen sebe, ale i celou Evropu...dělají správnou věc a jdou na to dobře, jinak bychom je přeci nepodporovali a nesponzorovali, tož né??!!

   Smazat
  2. Muzes take odkraceti do te riti cesky prdele sasku

   Smazat
  3. Nesmysl, dnes je vše jiné! Už dnes máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 10. EU vadí Okamura , Le Pen ,Orbán , blonďák Wildrs nebo jak se jmenuje , ale Bendera jim nevadí ? Co to je za unie? A pro koho unie ? Marcel

  OdpovědětSmazat
 11. Marné řeči, platí a vždy platilo: vítěz bere vše. Jak jsem vyrozuměl, naši nablblí představitelé žádné reparace nevymohli!? Vždyť si to Němky pochvalovaly: lepší Rus na mně, než američan nade mnou.

  OdpovědětSmazat
 12. Ještě po několik generací by měli Němci prosit za odpouštění, sypat si popel na hlavu a zaplatit veškeré válečné reparace:

  Šest let válečného běsnění Němců znamenalo smrt pro 26 milionů Rusů, šest milionů Poláků a 407 tisíc Američanů, 380 tisíc Čechoslováků, několik miliónů Židů. Po válce zůstalo 35 milionů invalidů a 20 milionů sirotků.
  Přeživší žili 6 let v permanentním stresu ze ztráty života svého a svých blízkých, což muselo mít těžký dopad na jejich psychosomatiku ještě i dlouho po válce. Po celou dobu oni a jejich děti byli živeni potravinovými náhražkami na příděl.

  Sovětská armáda nás od těch německých vrahů osvobodila. Nebyla by na našem území, pokud by nás byli nezradili naši angličtí a francouzští"spojenci" v Mnichově 1938 a zbaběle nás neopustili a pokud by Němci nenapadli SSSR.

  Teď jsou naši spojenci Němci, Angličané, Francouzi?
  Tentokrát to s námi myslí dobře?
  Němci už nás nechtějí vyhladit nebo poslat do Patagonie či na Sibiř?

  A naši úhlavní nepřátelé jsou Rusi?

  Proč ještě nemáme muzeum zavražděných Čechoslováků Němci za II. světové války s fotkami všech 380 tisíc nevinných obětí? Pozůstalí zavražděných by jistě jejich fotografie poskytli. Memento mori.

  Kdo nezná dějiny svého národa, bude si je muset zopakovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:08 sice uvedl statisticky přesná čísla, ale s těmi "nevinnými" obětmi bych trošku brzdil. K těm "nevinným" patří i Slováci a Maďaři, kteří bojovali po boku Německa a hlavně sudetští Němci v řadách Wehrmachtu a SS. Všichni byli občany Československa, takže ta čísla jsou poněkud zavádějící. Jinak souhlasím s tím, že pokud by západ od začátku Hitlerovi neustupoval a všemožně jej nepodporoval (finančně i technicky, např. předáním 23 tun našeho zlatého pokladu Říšské bance), tak k žádné válce nemuselo dojít, případně mohla být zažehnána na samém počátku už v roce 1938 nebo 1939.

   Smazat
  2. Bravo, pánové. To je podstata problému.

   Smazat
  3. Debilní ulhaní zkurvenci! Kdo koho zabíjel???? Němci??? Vy kurvy prolhaný vám není stydno takhle sprostě lhát? Vám je lhostejné,že ruský vrah vyvraždil šest milionů Židů a desítky milionů ostatních Evropanů? Vy klidně veřejně obhajujete vraždy a loupeže,to je prostě hrůza!Ale těšte se lůzo zasraná,ještě vám zabijeme ho hlavy hřeby a pověsíme na trám.
   Tohle snad ani není možné,takové sprosté lži.Už aby se konečně vyměnilo obyvatelstvo a přestalo veřejně sprostě lhát.S vámi si poradí jen bratři z ISIL.

   Smazat
 13. Kolonie Berlín může virtuálně chtět co chce, do 5 let stát Německo končí.
  Jak se ty západní končiny budou jmenovat ještě není jisté, ČR by měla urychleně začít budovat na hranicích ostnaté zátarasy a obnovit armádu. Tentokrát správně po vzoru USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím pokolikáté už, chtějí Němci dostat po držce. Odsuny byly jak vidět správné, páté kolony už nikdo doma nechce. Otázka zní jinak, nekoledují si už až příliš? Docela by se jim mohlo stát, že Německo jako neustálý zdroj neklidu, bude jako stát příště rozděleno mezi své sousedy a bude klid. Totéž by se mohlo stát Ukrajině a jiným fašistům a nacionalistům včetně Chorvatska. Baba Vanga to taky říkala a jestli né tak to určitě říci chtěla. Rudý dědeček

   Smazat
  2. 17:46 Němci přestali klást odpor pod příslibem že si polepší, nikoliv pohorší a to daný oběma stranami! Jinak by je nikdo nikdy neporazil. Ovšem je fakt, že američtí židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Jediným vítězem WWII. se stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 14. My do te jejich eu nepatrime , to se jenom hrajeme , ze jo !
  Mane uplne odlisny nazory .

  OdpovědětSmazat
 15. To je výsměch historii a potvrzení toho, že se Němci nevzdali ideologie Adolfa Hitlera, ba i toho, že v nové podobě tuto ideologii si přivlastnil Brusel a vnucuje ji občanům zemí svého souručenství. Ta ideologie nebude dnes blízká ani Španělům, ani Italům, ani Polákům, či Chorvatům, možná ani Norům, kteří v tom jeli s nacisty v Německu kdysi naplno. Ale časy se mění a nezdá se mi, že by se až tak jmenované národy cítili nadlidmi. Tak jediná Ukrajina drží basu s hitlerismem naplno a bez zábran. A pokud jde o armádu, tak s žoldnéřskou si pomůže jen diktatura kapitálu, ale občané jedině s armádou, která se postaví až půjde do tuhého za ně a ne proti nim, jak by nepochybně učinili žoldnéři ve službách a moci peněz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Bez jeho ideálů by se nikdy nemohla zrodit a realizovat veliká Evropská myšlenka! Když totiž dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 16. slušní lidé se musejí stydět připomínám, že ani nám Němci reparace nezaplatili a nikdo je po nich ani nevymýhá, V RBusku a také v Polsku, na Ukrajině i v BVělorusku, také u nás by Němci měli lézt ještě sto let po kolenou, co provedli ,.a ti, jejichž předky RBudá armáída osvobodila jsou největzší hanbáři., tolik sovětnských lidí zemřelo, aby jejich rodiče a oni mohli žít, že se nestydí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 17:38, s tím osvobozením to není tak jednoduché. Slovensko, Maďarsko, Rumunsko i Bulharsko bojovalo na straně Německa, Norsko i přes silný odboj kolaborovalo, Polsko ještě v době Mnichovské zrady stálo také na straně Hitlera, když společně s Němci a Maďary obsadili naše pohraničí. Kdyby fašistické Polsko, jakožto odvěký nepřítel Ruska, nestálo v cestě německé armádě v pochodu na SSSR, tak zůstane spojencem Německa i nadále. Skoro mám pocit, že skutečně osvobozené Sovětským svazem bylo jen Česko (tehdy součást říše) a část Dánska. Tím nechci říct, že se měla Rudá armáda zastavit na své západní hranici, nacismus musel být zcela vykořeněn, a na západní spojence, kteří otevřeli západní frontu 11 měsíců před koncem války, tedy v době, kdy už o porážce Německa bylo rozhodnuto, se nedalo spoléhat. Bohužel dnes Brusel a američtí demokraté podle notiček globalistů prosazují ideologii mnohem nebezpečnější než byl nacismus, a je jedno, zda se jí říká antropologický univerzalismus, neomarxismus nebo korporátní fašismus. Tato ideologie totiž ukončí existenci celé euroatlantické civilizace. Jen tentokrát nás nebude mít kdo zachraňovat. Rusové, kteří dosud jako jediní vzdorují této zvrácené ideologii to už asi nebudou.

   Smazat
 17. Prezident Benes to predvidal.A 45 let po skonceni 2.svetove se jiny prezident Nemcum omlouval.Česka televize obcas prinasi dokumenty a filmy,dotovane nasimi i nemeckymi penezi o tom,jak zli Česi ublizovali hodnym Nemcum.Jen cekam az prohlasi nasi zaprodanci Heydricha obeti a postavi mu pomnik.Pojmenovani letiste uz dostal jiny .Kdyby byli atentatnici z Rude armady ,tak by uz v Libni stal 29 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dr. Edvard Beneš - Hitlerové odcházejí, ale snaha Němců ovládnout Evropu zústává. Nikdy nezapomeňte, že moje dekrety mají trvalou platnost a potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to v kterékoliv době.
   Pamětník.

   Smazat
  2. Anonymní 5. ledna 2019 19:02 Zrovna tohle sice neřekl Beneš, ale napsal to před 25 lety Sládek jako tzv. Benešův dopis. Nicméně mnoho podobných varování Beneš skutečně vyslovil, a měl pravdu.

   Smazat
 18. Ty slavný anonyme 17:03 si to pamatuješ nebo to máš z knih/rád bych znal jejich autory/ ale spíše z ČT žumpy.V červnu r.1941 vtrhli do SSSR hlavně dobrovolníci mající tanky a bombardovací letadla/Štuky/.Kdybych měl věřit těm tvým blábolům tak jsem asi žil někde úplně jinde!!!!!Dej si bacha KARMA je hrozná SViŇA.Tož takKdyby zde v r.1945 nevtrhli ti Mongol,jak říkáš,určitě by ses ani nenarodil.Přeji hezký den a ráno zdravé probuzení z ošklivého snu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kokote smradlavá česká táhni do Ruska!

   Smazat
 19. Dost mě zajímá,kde pan Goroděnko sebral, že v Československu se mimosoudne popravovali deportovaní Němci. Když bojuje proti pomluvám o svém národu, neměl by jiné lži šířit.

  OdpovědětSmazat
 20. S Němci nikdy kli nebude, my můžeme být rádi, že jsme se jich zbavili, jenom by s nimi byli problémy, nelze, aby Češi a Němci žili spolu, to je jako oheň a voda. Ani se Sudetami není konec, oni ještě přijdou, jen čekají, až nastoupí další generace, která zapomene, co za zrůdnosti zde v republice prováděli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.56 co je to za lidske ho.no?Asi nemecky xindl.Takova hovada ziji v nasi zemi?Neuveritelne.

   Smazat
  2. Anonymovi 20.56
   Škoda, že v tej pôde všetci Skopčáci neležia!!! V tom prípade by naozaj mohli hovoriť, že majú na ňu "rodové právo". Čo je to vlastne, ako pojem, za nezmysel? Veď dnes na nemeckú pôdu majú "rodové právo" aj moslimskí migranti z Blízkeho a Stredného Východu a Afriky...

   Smazat
  3. To bude asi tím, že ty Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
 21. Zhovadilý článek, ukázky zhovadilostí, zhovadilé diskuze zhovadilých úchylů s poklopcem. To je pošušňáníčko -co? Zvedá vám to ptáky? Potřebujete ta hnusná, zbytečná zvěrstva k životu zbytečných důchodců, vyžívajících se v podobných hnusech? Ještě by se měly zveřejňovat záběry ze středověkého mučení čarodějnic a vůbec - záběry z mučíren a všech světových zvěrstev. Stahování indiánů z kůže, a podobně. To jsou totiž dnes velmi potřebné články, to rozhodně musíme! vidět - bez toho se v žádném případě dnes neobejdeme! K čemu by nám byly pozitivní články plné radosti a lásky -k čemu? Potřebujeme hnus, hrůzy, zvěrstva, mučení. Ve filmech, v článcích, všude! Děkujeme, že se stále vyskytuje pár píšících sadistů - a že pro nás vždycky nějaká ta zvěrstva někde najdou a uveřejní. Vám poděkování a lásku vám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:15 píšu ti to znovu - nech si ten svůj svět vymalovat narůžovo, ať je všem krutostem a nemravnostem popřáno tolik prostoru kolik si jen přejí, aby se úspěšně a beztrestně prosadily. Koho a proč tu omlouváš? A jestli se to tady dotýká tvého jemnocitu, tak sem nelez.

   Smazat
 22. Berlíne, nezdá se ti, že jsi poněkud drzý ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:37

   A tobě se nezdá, že jsi totální kretén?

   Smazat
 23. Komunisti nám nelhali a my je zradili!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes vidime ze meli v mnoha vecech pravdu a je skutecne udivujici ze to neumeli ani prodat ,byli vlastne genialni porovname-li co se vybudovalo za 40 let a co za tricet let vydriduchu hebelsteinu . Ja osobne nebyl pionyr svazak ba ai komunista, komouse jsem nemel rad proto ze je nemela rada cela spolecnost, ale kdyby byvali chytri a dovolili male podnikani otevreli hranice jako Tito a nebyli blbejsi nezli magori v Kremlu mohli zde vladnout ke spokojenosti vsech .To co prinesla era po Klausovi jez za pomoci lotru z Anglie a USA ,samozrejme zidu tuto zemi zplundrovali a znicili fyzicky i moralne ,to se da tezko napravit ve spolecnosti kde vladne jen sprostota zlodejna soudni mafie lichva korupce a hovada jako Kalousek &spol .
   To se bohuzel nedda napravit jiz slusnou cestou ale opet revoluci ktera je jiz skutecne na obzoru v cele Evrope a ani hovada jako Makrela ci Makron dosazeni opet zidy to nezastavi

   Smazat
 24. Jenom mi k této "zprávě" nějak nesedí těch 360 000 mrtvých Čechů za protektorátu a dosud neuzavřená Mírová smlouva s Německem, která by byla klíčkem k vyplacení 360 miliard prvorepublikových korun za protektorát Böhmen und Möhren, což stanovil Mezinárodní soudní tribunál vítězných mocností II. světové války!!! Nějak se ten XINDL plete...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to plácáte? Česko by mělo vyplatit Němcům.

   Smazat
  2. ...ale vždyť jim platí...,ale asi málo, když jim chybí pro černoušky...

   Smazat
 25. Moji matce bylo v roce 1945 když rusové osvobozovali Čechy a Sudety 22 let.Po náletu a poté vniknutí do bunkru s asi 30 Němců civilistů včetně dětí celkem 5 rusů totálně opilých znásilnili před očima všech moji mámu měla smůlu byla tam nejmladší.Tohle trauma si sebou nesla celý svůj život a ve stáří dožila na psychiatrické klinice. Tohle je druhá strana a tvar pravdy.
  VOLFGANG ALBERT z Písku.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusáci "osvobozovali"? To je docela dobrý oxymoron od někoho, komu fakticky zabili matku. Nazyvejte to správným jménem "vraždili, loupili". Ta loupeživá horda vtrhla do mírové Evropy a vyvraždila 65 milionů jejich mirumilovnych obyvatel. Šest milionů Židů vyvražděných v gulazích plynem! Ruští masoví vrazi si z vraždění udělali průmyslové odvětví a zabíjeli v gulazích plynem! Kdyby tehdy měli už Novičok, bylo by těch mrtvých Židů, po nichž slídili po celé Evropě, mnohem víc!!!!

   Smazat
  2. 21.26 asi uplnwe pitomej zmetek bez mozku a soudnosti

   Smazat
  3. Koľko ruských, ukrajinských a bieloruských, či aj poľských matiek to neprežilo!!! Nemal v tom prsty (či guľomet) tvoj dedo? Prinajmenšom jeho priatelia. Oni "pozvali" Rusov k vám domov!!! "Měli jste, hošánkové, sedet doma na prdeli!"

   Smazat
  4. 21:10
   Nevím co je pravdy na vašem tvrzení, ale za takové jednání by vojákům hrozil polní soud.
   Každopádně i kdyby to byla pravda, vaše matka by se mohla považovat za šťastnou. Nacističtí vojáci po znásilnění své oběti zpravidla zabíjeli.

   Smazat
  5. 22:00
   zkurvrnej čobole či je nám po nějakých snradlavejch Ruskách a vůbec po chamradi ve východní Evropě? Kdy už konečně chcípnete,aby se mohl nastěhovat lepší geneticky materiál?Já mam přátele z Asie i Afriky a ti jsou skutečná budoucnost, ne pakáž jako vy.

   Smazat
  6. 23.19
   Tvoj genetický materiál? Ty si impotent - duševný aj fyzický. Degenerát - zrejme máš tak l45 centimetrov a zväčšenú hlavu, klátiacu sa nabok...

   Smazat
  7. Takze uknoun to mas asi cele hejno fotru ,ze?Jeste ze ta mama je jista jak je ve vasem Talmudu to napsano a take proc

   Smazat
  8. Velký vojevůdce a náš skutečný osvoboditel George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy.

   Smazat
 26. Doprčic, všetci o tom píšete tak, ako by ste pri tom boli. V skutočnosti máte akési povrchné informácie z pochybných médií a publikácia (to je jedno, z ktorej strany). Pravda je len jedna - aký požičaj, taký vráť (slovenské príslovie). Stačí odpovedať na otázku, kto rozpútal vojnu, a ako sa správal tam, kam vstúpil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od tebe to sedi ,slovaku, kteri jste zdavili jako prvni v Evrope Heil Hitler, co bolo to bolo,ze ??

   Smazat
  2. No, to stojí za reakciu - typický zadubený čecháčkovský pohľad, odpútať pozornosť od českého alibizmu. Prečo šovinisticky útočíš, čechu? Do posledného dňa disciplinovane vyrábali kanóny, bomby, inú muníciu a ďalší vojenský materiál pre nacistov, prakticky po skončení vojny alibisticky napadli ustupujúcich Nemcov a potom zúfalo volali Rusov na pomoc. Ale v rečiach sú silní...Ďakujem, nechcem..

   Smazat
  3. Ale nevozili jsme do Vapenky vezne na vrazdeni svojich,ja znal Bazalu ktery je tam vozil vieme??

   Smazat
  4. A kto udával českých židov, zatýkal ich a vozil do koncentrákov? To neboli Nemci... Napokon - ešte aj atentát na Heydricha vykonali Moravák so Slovákom - a zradil ich akýsi Čurda - a ten nebol veru ani Slovák, ani Moravák, ani Nemec... Typické pre celú situáciu okolo odboja...

   Smazat
  5. 22.23
   Do posledného dňa disciplinovane vyrábali kanóny, bomby, inú muníciu a ďalší vojenský materiál pre nacistov….
   xxxxxxxxxxxxxx
   Když jsme se chtěli bránit, západní soudruzi nás hodili přes palubu, a vyhrožovali, že budeme tak zodpovědní za válku! Soudruzi kalkulovali, že odevzdáme výzbroj Němcům, a budeme těžce makat pro německý válečný stroj, který půjde na Rusa.
   Jenže Němec se obrátil na Západ, a soudruzi začali kvičet, že máme německý válečný stroj sabotovat!
   A to s holýma rukama!
   Jenže to už se těžce sabotuje, když má člověk holé ruce, a nad sebou karabáč, a trest smrti.
   Západní zkurvysyni se zkrátka přepočítali.
   Pro němce jsme byli tak nedůvěryhodní, že si netroufli nám svěřit zbraně, a poslat nás na východní front.
   U vás, Slováků, to bylo jináč, není liž pravda?

   Smazat
  6. Pre 23.01
   Nie, nebolo to "jináč". Benešovské "Československo" nás hodilo cez palubu, takže nik by sa nemal diviť, že aj Slováci mali pud sebazáchovy (ako píše vo svojej knihe istý francúzsky historik - meno som zabudol - kolaborácia je v istom zmysle pozitívny jav (nekomentujem, nehodnotím), pretože pomáha národom prežiť (no, Francúzi...). A tobôž malým národom. V skutočnosti si navzájom nemáme čo vyčítať, len pár "srbských" kohútov (po srbsky "kokotov") to vidí len zo svojej strany. Ak si niekto myslí, že slovenskí chlapci s radosťou tiahli do Ruska, asi je totálne slepý. Nie náhodou značná časť z nich pri prvej príležitosti prešla na druhú stranu, aj preto ich Nemci nepúšťali na hranicu kontaktu ale operovali v tyle. Skrátka - ako Česi, tak aj Slováci chceli prežiť a dočkať sa lepších časov.

   Smazat
 27. Když tady čtu ty kokotiny, tak mi nějak není jasný, proč v Norimberku nesoudili krvelačné Rusy ale mírumilovné esesáčky. Tak nějak to podle některých debilů vypadá, na kolosální justiční omyl vítězných mocností, že ano? Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 28. Bohužel nacisté neprohráli jen byly zastaveni na čas. Ty komentáře jsou k zblití chce to řádně promazat NÁCKOVÉ ODPORNÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Basnik zachrochtal "samej antisemi, samej antisemi ,co jsme komu udelali ,vzdyt my jsme tu od toho radit pomahat zamestnavat a premistovat dle zakona ktery jsme si vytvorili ,tak aby nas ty zkurveny antisemi antisemiti nenapadali"

   Smazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 30. 5.57 , cos chtel svim scestnim prispevkem rici ? Pravdepodobne ses probudil a ruka v nocniku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napisal sem to jakosto potporu s Radosty

   Smazat
 31. Násilnosti se děly na obou stranách. Při obsazení Berlína Sovětskou armádou probíhalo hromadné znásilňování žen (odhaduje se , že znásilněných bylo cca 200 tisíc). Také naše známá herečka Květa Fialová byla v Praze v květnu 1945 (ve svých 16 letech) znásilněna dvěma sovětskými vojáky a nesla si toto trauma po celý život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němky si za fanatickou podporu Hitlera nic jiného nezasloužily!
   Fialová měl smůlu, že byla pěkná holka v převážně německy se tvářícím Brně.

   Smazat
 32. Oplácet se nemá? Tedy o tom, jak se chovala intervenční vojska včetně českých legionářů po vzniku SSSR, se nepíše skoro vůbec, byla by to ostuda, násilí a kradení, to je jen skromné označení bestiálních skutků. Jak se chovala polská vojska Pilsudského, když vtrhla v r. 1919 do SSSR se píše více, byla to směs genocidy zejména Bělorusů a Ukrajinců se znásilňováním žen a pro zábavu věšením dětí. O tom, jak se chovali německé jednotky a jejich spojenci, také slovenská armáda a třeba Banderovci, dnes oslavovaní - zase jen genocida a násilí nejhrubších zrna. "Vojáci", nejen SS se chovali jak je výše přičítáno Rudé armádě, jen s nasazením větší míry sadismu a brutality, vrozené to vlastnosti germánské rase. No a to vše ti, kdož bojovali v Rudé armádě o těch zvěrstvech Němců a spol. moc dobře věděli - a navíc po 4 letech prožitých v létě v zimě v zákopech, často nemytí, hladoví, bez rodin a zpráv o nich, se svým chováním nakonec od agresorů, kteří to veškeré svinstvo vyvolali, nechovali v rukavičkách. Zkuste si trpět nevinně 4 roky nejkrutějším možným způsobem a když se z utrpení dostanete, zkuste se zachovat k tomu, kdo vám utrpení způsobil s láskou a navíc snad i pokorou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za těch 27 milionů obětí měli Rusáci ten Wehrmacht i SS vymlátit, jako myxomatózní králíky...do jednoho...a to samé udělat i s těmi kozomrdy z ISILu...

   Smazat
  2. 13:34 Omyl! Pan kalif dá ještě těm zmrdům (pr)assado-putlerskejm řádně zahulit, než je vypráská ze Sýrie!

   Smazat
 33. Anglosas potřebuje v Evropě válku (třeba jen občanskou) , aby se zbavil dluhů a oživil svou upadající moc. To je tak zřetelně jasné - Angláni odchod z EU (aby se nezapletli), zničení arabských sekulárních států = otevření migrační brány do Evropy, mohutné odposlechy a špehování evropských politiků (přiznal Obama, na každého něco mají), štvaní proti Rusku, vyprovokování majdanu, podpora ukronacistům, rozbití Jugoslávie a uznání Kosova za stát ...... - je to tak zřetelné, že jen blb to může popírat, nebo hlupák nevnímat.

  OdpovědětSmazat
 34. Ako niekto môže niečo také hovoriť nechápem. Rovnaká kampaň bola po 1. svetovej, že Nemci chudáci sa vzdali a nemuseli a, že sa treba pomstiť. Ja len pripomeniem, že Rusovi pluť takto do tváre sa neoplatí, čestní ľudia budú bojovať za pravdu a svoje rodiny. Aj keby ich to stálo čokoľvek. Tí vojnový štváči si nezaslúžia nič iné ako veľmi tvrdý trest. Všetko musím mať svoje medze.

  OdpovědětSmazat
 35. Docela se tady bavím! Pokud by totiž příkladně vítězné mocnosti přijali v roce 1945 rozhodnutí , že bude každý desátý Němec po válce jako za odplatu pro výstrahu zastřelen, tak nemohli Němci říci ani popel, prostě by byli postříleni a takové rozhodnutí se z hlediska mezinárodního práva jmenuje "právo vítěze"! Za války padlo cca 340 000 občanů ČSR, včetně zavražděných Židů a když to srovnáme s pobitými Němci v roce 1945, tak máme stále hodně špatné skóre! Vzhledem jakých všech zvěrstvech se za války dopustili Němci, tak dopadli jako národ ještě moc dobře a nemají si dnes jakékoliv právo stěžovat! A o škodách na majetku by měly především hovořit přepadené a okupované národy , jako příkladně jsou Poláci, kde se dodnes ozývají hlasy, že se Němcům moc dobře daří a měli by škody z války ještě Polsku odškodnit! Jinak jsem dnes pro velkou tlustou čáru a už bych kostlivce z války nevytahoval! Mám v Německu mnoho známých i mezi tzv. Sudeťáky a jejich potomky a je neprůstřelná pravda, že obecně tak dobré vztahy mezi Čechy a Němci jsme nikdy neměli i mezi "prostými" lidmi a mladým je to stejně jedno, protože spolu mluví anglicky jako celý svět a na nějaké "války" se mohou zvysoka "vykálet"! Ty dneska zajímají zcela jiné věci, než co si "udělali" špatného jejich dědkové a pradědkové!!! Faktická absence hranic je také velmi důležitý faktor. Pohraničí už je do jisté míry "srostlé" až do hloubky několika desítek kilometrů, protože musí lidé řešit podobné problémy! Největší hit bude možnost , aby do německé armády mohli být přijímáni i občané cizích zemí EU! To jsem zvědav, kolik zůstane v Česku našich "profesionálních" vojáků, když "žold" bude v Německu jistě vyšší a je jasné, kdo více platí tak "jede"!!! Nevím, na kolik let má u nás voják podepsán povinný závazek, ale kdo bude moci půjde za lepším výdělkem i v profesi vojáka! Jezdit s tankem, či OT je stejná profese, jak u naší nebo německé armády, ale za trochu jiné peníze!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmysly! Němci přestali klást odpor pod příslibem že si polepší, nikoliv pohorší a to daný oběma stranami! Jinak by je nikdo nikdy neporazil. Ovšem je fakt, že američtí židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru (což by v důsledku opravdu mohlo způsobit 10%-ní ztrátu, jiný způsob byl vzhledem již k tehdy účinnému mezinárodnímu právu vyloučen, neprošel ani zhovadilý Stalinův návrh na zastřelení tzv. válečných zločinců bez soudu!). 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Smazat
 36. Již několik století se vydávají loupeživé, násilnické národy hlavně západní Evropy pod různými záminkami a pod různými ideologiemi na tažení směr východ, ale i jinam. Pokaždé přitom vraždí, loupí, rabují, zotročují (vymysleli na to celý průmysl a finančnictví) a pokaždé dostali na frak. Pak zhruba 50 let si lížou rány a kňučí o křivdě co se jim na východě stala, ale nepoučí se a znovu táhnou na novou výpravu. Stačí se podívat do oficiálního dějepisu (byť silně dnes tehdenčního) a vidíme obrázek co jsou tzv. Evropské hodnoty, Evropská civilizace a kultura. Miliony mrtvých po celé zeměkouli a genocida celá století. O své "humanitě" mohou vyprávět národy jako Angličané, Francouzi, Belgičané, Španělé, Portugalci, Němci, Rakušáci, Italové, ale i Švédové a Norové. Jejich šíření hodnot a kultůry je dlážděné miliony mrtvých a mají výborné následovníky v USA, což neni národ, ale konglomerát loupeživců z celého světa, kromě 4% původního vyvražděného etnika, které živoří dodnes. Jak zdůvodníte, že Indiánů je dnes v USA méně než buzerantů? Kdyby se sečetlo co kdo komu má platit, tak by tyto tzv. západní státy museli otročit celá staletí na vracení, placení náhrad a odškodňování celého světa. Např. Anglie by se jen vůči Číně nedoplatila za marasmus opia a opiových válek. Co teprve za činnost v Indii? Kdo pozval Němce s armádou do SSSR? Kdo jim řekl,aby se chovali jak se chovali? Tak ať dnes nepláčou a nestěžují si. Také je mohli Rusové úplně vyhladit a měli by na to plné právo. US vojáci snad neznásilňovali? Jsem rád, že jsem příslušník národa, který nikdy nepatřil k těmto zlodějským národům a přesto nám nikdy nic nevrátili a ještě se máme podílet na odškodňování dnešních migrantů, které po světě způsobili oni a ne my.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudožvásty místních užgryndanců vycházej z neopodstatěný propagandy že kdosi civilizovaný usiluje nechat si vomrznout prdel v nějakým zapadákově kde lišky dávaj dobrou noc. Realita je opačná - to ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

   Tehdy ho zastavil Livonskej Řád! Dnes NATO ... byli zatlačený zpět od Baltu, tam co byli za Ivana IV.!

   Smazat
 37. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 6. ledna 5:45.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 38. Další těžký omyl Nové Republiky!

  Pro Leninovy rány, co se to DĚJE v redakci naší milované Nové Republiky?
  Nejenže si soudruzi a soukmenovci redaktoři nedokážou poradit se zákeřným lepšolidem-cenzorem, neustále mazajícím příspěvky: Nyní uveřejnili ZCELA OMYLNÝ ČLÁNEK !!!

  Jistě, každý našinec má určité právo na chybu – vždyť i zdejší náčelník s.s. David byl členem ČSSD, a dodnes si nezměnil své nechutně sionistické příjmení.
  Jenže naše milovaná Nová Republika teď vyplodila dokonce DVA omyly v jedné kupě: Ke trapnému omylu nezkušeného mladého putinisty přidala sionistickou propagandu!

  Ano, již původní text článku je špatný, přímo DĚSNĚ. Za tento text „Например, вспомнив, что внесудебные расправы над депортируемыми практиковались отнюдь не в "тоталитарном" Советском Союзе, а в "цивилизованных" Чехословакии (когда там руководил приехавший из Лондона Эдвард Бенеш) и Франции.“ by měl být uložen EXEMPLÁRNÍ trest.
  Ano, my Češi jsme neprováděli na odsouvaných individuích a národech žádné „zločiny“. My jsme je prostě HUMÁNNĚ LIKVIDOVALI, revolučním právem vítězů. To ví KAŽDÝ komunista, putinista, zemanista a babišista. Tečka.
  (Mimochodem: Ať už shodou okolností či díky perfektní organizaci, během humánního odsunu jsme humánně zlikvidovali zhruba tolik Němců, kolik našinců Němci brutálně zavraždili; když nepočítáme „československé“ sionisty a naše frontové ztráty.)

  Druhá těžká chyba je ta fotografie …
  V původním článku není, přirozeně. Neboť ta věšená - Мария Борисовна Брускина - není žádná Ruska, nýbrž sionistka z Běloruska.
  Naštěstí byla věrnou a ideově pevnou členkou Komsomolu, takže nevěřila v ŽÁDNÉ evropské hodnoty typu víry v tzv. Boha. Díky tomu věděla, že po smrti nepřijde žádný tzv. věčný život, takže její největší starost před popravou jí dělal stav jejího oděvu, nikoli stav její neexistující „duše“.


  Jenže její sionistický původ je neoddiskutovatelný, nezměnitelný.
  Však taky sovětské úřady velice správně předpokládaly, že sionisti by její popravu využili pro svoji propagandu, „ospravedlňující“ samu zločinnou existenci tzv. Izraele.
  Proto identita oné popravené nebyla zveřejněna, záměrně, leninsky správně. Teprve v trpké éře jelcinismu se našim dědičným nepřátelům podařilo zveřejnit její jméno. Ach jo.

  Prostě: Když už jste museli, drazí soudruzi a soukmenovci, uveřejnit článek sice ruský, leč s TAK DĚSNOU chybou, tak jste ho měli ilustrovat fotografií nějaké NEZPOCHYBNITELNÉ hrdinky.
  Ano, Зоя Анатольевна Космодемьянская se přímo vnucuje, že.

  x x x x x

  Nevím, nevím, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky.
  Osvobození z okupace NATO a EU se blíží, a s ním i zrušení NR pro nepotřebnost.
  No co taky s Novou Republikou, když celá naše vlast bude nová, obrozená, že.
  Tudíž, jestli jste počítali s přijetím do redakce Rudého práva resp. jiného Stranického či státního periodika, tak na to zapomeňte: Děláte příliš mnoho chyb, nejste schopni chytit a zlikvidovat onoho cenzora.

  Zkrátka a dobře, po osvobození půjdete do Domova důchodců.
  Ale nebojte se: Stava bude dobrá, v kulturní místnosti bude televizní přijímač, a na výročí osvobození za vámi přijdou pionýři se zdravicí a krátkým kulturním programem.
  Takže se máte na co těšit, vážně, bez legrace.

  Я дpугой такой стpаны не знаю, где так вольно дышит человек!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.