Reklama

středa 23. ledna 2019

Bez diskuze není demokracie

Lubomír Man
23. 1. 2018
S tímto známým Masarykovým heslem v hlavě se pokouším přehlédnout naši současnou mediální scénu ve snaze zjistit, do jaké míry je s ním v souladu. A žasnu nad tím, ne jak daleko jsme se od požadavku tohoto hesla vzdálili, ale jak trvrdě a nemilosrdně jsme s ním zatočili. Vždyť jak ta scéna vpravdě vypadá? Na dvě zhruba stejné poloviny je dnes v politických otázkách rozdělen národ a na zhruba dvě stejně početné poloviny jsou dnes rozděleni čeští novináři. Přičemž rozdíl mezi rozděleným národem a rozdělenými novináři spočívá v tom, že občané rozděleného národa, tzn. obě jeho poloviny, dostávají za svoji práci v továrnách, úřadech, obchodech, farmách, dílnách, sportovních klubech, ve službách, ve školství atd. zaplaceno – jen u novinářů, je to jinak. Tam peníze za svoji práci dostává jen polovina první, zatímco polovina druhá píše zadarmo. A v podstatě jen do internetových webů. A ne tedy pro peníze, ale pro věc. Čili kdyby vynálezu internetu nebylo, měla by výsadní možnost ovlivňovat veřejnost jen ona polovina první. A polovině druhé by zřejmě nezbylo nic jiného než vzteky a bezmocí kousat koberce. Kdyby si ovšem na ty koberce jiným způsobem než psaním vydělala.

Jak k takovémuto stavu došlo?

Rozdělovníkem, jež separoval novináře na placené a neplacené, byl samet. Tehdy se kdesi v kabinetech Sorosů, Rotschildů a dalších světových tiskových magnátů rozhodlo, že i v bývalých socialistických zemích a nyní už tedy znovu zemích kapitalistických, bude zaveden stejný systém informování veřejnosti, jaký se pěstoval za nacizmu i socializmu, ale k němuž se mezitím jako k systému nejjednoduššímu vypracovala i média západní. Byl a je to systém jediných připustných pravd, z nichž pravda nejzákladnější, od níž jsou pravdy ostatní odvozeny, byla a je ta, že Východu vládne ďábel a Západu anděl. Nic jiného se nepřipouštělo (a nepřipouští). Nu a protože to byla (a je), pravda jediná a též jedině přípustná, nebylo už třeba o ní dále diskutovat a diskuze se stala nadbytečnou i u všech dalších pravd od oné základní pravdy odvozených.

Diskuze byla zkrátka vyhnána za humna a spolu s ní tam de facto poslali i demokracii. Protože demokracie bez diskuze je mrtva. Zahrnuje v sobě totiž nejen všechen lid, ale i všechny názory tohoto lidu, vyjadřujícího se otevřeně a bez obav. Jen diskuze takto vedená a tedy demokratická zaručuje, že řešení chybná jsou většinou lidu odmítnuta a řešení správná většinou lidu přijata. Což praktickém politickém životě znamená, že národ nezůstává trvale rozdvojen do dvou zhruba početně stejných táborů, jak je tomu dnes, ale diskuze sama svým pročisťujícím působením uvnitř jednotlivých médií zařizuje, že se v národě vytvoří přirozená většina a menšina. Čili cosi už blízkého národu jednotnému.

Problém našich médií dnešních - jak už naznačeno - ovšem je, že diskuze či pluralita názorů uvnitř jednotlivých médií neexistuje. Svoji vyhraněnou politiku má ČT, má ji Právo, má ji TV Nova, má ji MF Dnes, mají ji Hospodářské noviny, mají ji Lidové noviny, má ji Deník, má ji TV Seznam, má ji Reflex, má ji Respekt, má ji Echo 24, zkrátka celý tzv. mainstream – a víceméně nic než je tato jejich vyhraněná politika se v těchto médiích neobjeví. Zde se diskuze tedy rozhodně nekoná.

Dobrá, dobrá, řeknete si možná. Předepsala-li si všechna režimní média mainstreamu, ve snaze jednotného ovlivňování myšlení národa též jednotný názor a tím též neexistenci diskuze a polemiky, pak by se obé snad aspoń částečně dalo zachránit tím, že diskutovat a polemizovat se bude aspoň mezi oněma dvěma tábory současné novinářské obce. Tedy mezi oním táborem mainstreamovým, režimním a placeným a oním řekněme alternativním, internetovým a neplaceným.

Chyba lávky. Žádná diskuze není a nebude. Zakázal si ji mainstream s tím, že je přece pod jeho úrovní, aby jeho novináři, svými zaměstnavateli řádně vedení, registrováni a placení, se vybavovali s jakýmisi divoce žijícími, neregistrovanými a neplacenými přispěvateli internetových webů.

Čímž se i nad poslední možností, jak nechat diskuzi i jen živořit, zavřela voda.

To je dnešní situace a postavení diskuze v naší politice a možná dojdeme ještě dál. A to až k bodu, kdy se např. přestaneme divit či rozohňovat nad informací, že profesor KU Martin C. Putna ve svém interview pro Český rozhlas navrhl, aby televizím TV Barrandov a TV Prima byla odňata licenze – a to za vyslovení názorů, se kterými on, Martin C. Putna a spolu s ním i pražská kavárna, nesouhlasí. A aby za totéž byly úředně zakázány Parlamentní listy.

Ano, i takto se dnes pohlíží na diskuzi.

Demokracie druhého břehu, napadne vás. Anebo už diktatura? Anebo fašizmus?

91 komentářů :

 1. Úsloví "Bez diskuze není demokracie" z odkazu TGM vytrhl autor článku účelově ze souvislostí.
  Je potřebné připomenout, co TGM k téma demokracie přesně řekl, příp. zamyslet se nad tím jaké poučení z jeho slov pro nás vyplývá v současnosti:

  "Demokracie není jen formou státní, není jen tím, co je napsáno v ústavách; demokracie je názor na život, spočívá na důvěře v lidi, v lidskost a v lidství, a není důvěry bez lásky, není lásky bez důvěry. Řekl jsem jednou, že demokracie je diskuse. Ale pravá diskuse je možná jen tam, kde si lidé navzájem důvěřují a poctivě hledají pravdu. Demokracie, to je hovor mezi rovnými, přemýšlení svobodných občanů před celou veřejností – slovo “parlament” má krásný smysl, jen je učinit tělem!
  Řekl jsem, mezi rovnými. Vím, lidé si nejsou rovni; nikde na zemi, v lidech ani v přírodě není rovnosti – ..."
  https://cs.wikisource.org/wiki/Hovory_s_T._G._Masarykem/Demokracie

  Věří snad někdo, že Martinu C.Putnovi, atd. atd., lze důvěřovat a že poctivě hledá (hledají) pravdu ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Mane,
   neříkejte, že to nevnímáte.
   Že všechny půlky národa i novinářů mají řídkou stolici a není možné pohlédnout tam ani tam, aby se v člověku nevzepjal kufr.

   Martin C. je tím, čím býval vždycky, putnou švábů.
   Alespoň v tom představuje určitou jistotu, neb se nemění.
   Oproti próteovskému rekovi Zímovi je Martin zálivem buznovské útulnosti a jistoty.
   Všechny do jedné cely.

   Kde ostatně vidíte jaké vzory demogracie.
   Naši evropští kamarádi rozmrdali jednu blízkovýchodní zemi za druhou, poté co nás učinili spoluviníky ve vraždění srbských civilistů.

   Žádní naši politici proti tomu nehnou ani prstem.
   Když před několika lety veolia udělala pokus s pumpováním hoven do vodovodu, i na magisrátu se ozvali, že jí vodu znárodní (vykoupí, samozřejmě), zkuste se dnes houby, která prorostla radnicí zeptat co a kde je veolie.

   Smazat
  2. TEN MASARYK BYL KOŘEN.VĚDĚL ŽE DNES VZNIKNE OSV

   Společnost voličů,která sestrojuje pomalu,ale jistě jak se zdá nesmrtelný NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ,kde poprvé v dějinách od doby kupce SÁMA ,dává OSV hned v druhém článku NPV krásnému smyslu diskuse i strejdou Masařikem požadované TĚLO ve formě naši doposud nevídané OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE kterou doposud nikdo neviděl zejména proto, že naši zástupci tzv zmrdi si tento článek č.2 NPV nechtěji, asi strachy bez sebe,že by prý přišli o nám ukradenou moc a snad i žlaby ,osvojit a napsat do svých Programů zvaných lidově bobkové listy?

   PRÝ TO BUDOU DĚLAT TAK DLOUHO AŽ JE POŠLEME DO VĚČNÝCH LOVIŠT!.

   Přátelé poslanci věřite tomu,že tam se už nebude dařit nás voliče srát vadnými zákony typu exekučniho a dalšich?

   Smazat
  3. To co píšete pane OSV je nic.
   Ti jak je zvete zmrdi,odsouhlasili pro korporátni fašisty Ústavu aniž ji dali odsouhlasit v referendu,prý aby se až později zjistilo,že bez referenda je vlastně neplatná.
   No pro jistotu ještě dali dned už třicetileté embargo na použitelný zákon o referedu a já se domnivám proto,že by první referendum muselo být zda ta nedostatečná Ústava plati nebo ne a proto ho občanům radši pro jistotu zarazili!

   Smazat
  4. 18:19 nevím si rady,snad je za OSV reinkarnace pana Radosty, nebo je to nějaká laická 5.kolona. Nekdřív mi to připadalo jako ironie na propagaci politické strany, ale teď mám strach, že se autor bere vážně.

   Smazat
  5. "Národní Program Voličů" je taková novodobá paní Colombová.

   Smazat
  6. OSV ELITNI ŠPIČKU TĚŠÍ,ŽE PO FÁZI IGNORANCE JE TU

   otevřený boj proti skvělé a ojedinělé OSV,kdy snad posledni dva přispěvky maji být výpotky vyvrhelů z OSV,kterým jsou členy.
   Jeden zoufale z nedostatku argumentů použivá jakésiho Radostu,který má zakazáno zde diskutovat a dává tu dookola hotové prefabrikáty padajici strany snad ČSSD.
   Druhý se snaži valit sračku na tisk a tv,které nesmi uveřejnovat dnem i noci skvělý program NPV a proto to je jakási ubohá žena.
   Celá republika by se totiž dozvěděla,že hned v prvnim článku je odvážý návod jak odstranit kapitalismus bez přivlastků,který nám tu ukazuje,že vycházi z gangsterismu vadných zákonů typu exekučniho..a dalšich.
   Dalši článek jasně dává najevo,že demokracie neexistuje bez diskuse a přimo podporuje VŠECHNY politické strany,které by chtěly zvitězit ve volbách k čemuž potřebuji voliče a ti už nechtěji za zvoleni koblihu s propisovačkou,ale

   OBČANSKOU FORMU PŘIMÉ DEMOKRACIE,

   tedy podil na rozhodováni stran a hnuti v Parlamentu a to ve formě kterou lze uskutečnit téměř okamzitě a bez peripetii jak se to stalo Zákonu oreferendu,který tam třicet let visi k posměchu všech partaji k voličům!

   Páni dva vyvrhelové ze Společnosti voličů,máte možnost diskuse k jednotlivým článkům NPV nebot články Národniho programu visi vlevo v diskusi pod plakátem BUDOUCNOST ČR-VIZE!

   Poslouchejte vy dva prolhani vyvrhelové,proč chcete,aby byli všichni občané ČR okrádáni dále měsičně o dnešnich 10 000 korun NZP když to platil minulý režim všemu lidu a on je ze to vycinkal co?
   Jak to platil a jak se to jmenovalo vysvětluje článek č.4.Národniho programu, tak se vy dva ignoranti poučte a nedávejte tu svoje prolhané sračky!

   Smazat
  7. 21.52
   TAK IRONIE NA VZNIK POLITICKÉ STRANY PÍŠETE BROUKU

   vy kterého tady učime jak křižit kusadla,to pokládate za ironii no toto!
   Kdeže,copak nevidite,že my to myslíme smrtelně vážně?
   Je to pane vole Česká škola pro brouky,aby se konečně naučili křižit kusadla a profesionálně zbohatli a žádná amatérská pátá kolonie.
   Budeme předčit Frankfurtskou školu pro neomarxisty a jeji směr neodvratitelného rozvratu
   Napište co vás tu vůbec vede,že píšete tak nesměle a nechcete přiložit svou medvědi tlapu k dilu?

   Smazat
 2. Autor má v zásadě pravdu. Jenže i ta polovina občanů odkázaných na novináře, kteří působí na alternativních médiích, má volební právo. Musí tudíž na svých zvolených zástupcích požadovat, aby se snažili o změnu stavu. Měli by prostě je donutit, aby naplnili svůj mandát v souladu se zájmy a názory svých voličů. To se však neděje a fakticky každý den jsme svědky toho, že se o závažných věcech na půdě parlamentu nediskutuje (až na výjimky). A že by bylo témat! Proč např. žádný poslanec nedrtí v těchto dnech ministra školství za jeho neuvěřitelně trapné konzultace s ředitelem BIS? Nebo proč se ani jeden poslanec nezajímá o to, jakým právem se z našich daní posílá 300 mil. Kč jako výkupné za nějakého bláznivého věrozvěsta, který se rozhodl šířit pravou víru do Súdánu a pak se mu už ale nechtělo zemřít mučednickou smrtí? A není to poprvé, co stovky miliónů vyplácí náš stát nějakým zločincům a tím jejich chuť nás ždímat jen podporuje. Ano, v této zemi se přestalo diskutovat o vážných věcech a handrkujeme se o blbostech. Komu to však vyhovuje? Zcela jistě takový stav není ku prospěch občanovi, který den co den musí pracovat, aby uživil rodinu a zaplatil daně, které poté rozhází banda darmožroutů, co si hrdě dávají na vizitky své politické a úřednické funkce. Naprostý hnus, velebnosti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přečtěte si, prosím, pozorně následující. Na web stránkách diskuze ČT, se veřejně napadají, hrubě urážejí, dokonce lživě pomlouvají účastníci diskuze (MOST!), kteří projevili jiný názor. ČT tím porušuje vlastní Etický kodex,Zákon o ČT, svá pravidla diskuze a podílí se na šíření pomluv, což je podle paragrafu 206 Trestního tákoníku trestný čin.

   Smazat
  2. A důležité věci v parlamentu jsou většinou oslů zamítnuty - viz poslední návrh Okamury o Odškodnění naší republiky za ztráty, které způsobila druhá světová válka ze strany současného Německa. Myslím zamítnuto nějak 70:30.

   Smazat
  3. OKAMŮRA STÁLE NECHÁPE,ŽE MŮŽE DÁVAT JAKÉKOLI NÁVRHY

   ale protože si nedal do programu zajistit si VĚTŠINU v parlamentu a stači mu na tamni sedadlo blbá jeho %,aby se vytahoval sice správnými návrhy,ale NIKDY je mu tam ti jeho bratři neschváli,takže je tam pouze zbytečně a pro smích.

   JINAČI BY BYLO,KDYBY CHTĚL ZA SEBOU MIT VOLIČE A POZOR OSVOJIL SI JEJICH NÁRODNI PROGRAM!

   To ho ani nehne.Radši se tam naparuje a ŘVE
   "Podivejte se jaký jsem Samuraj a jakou mám odvahu tady cpát návrhy".
   Ovšem ta samurajská načisto obitá palice mu bráni pochopit kde sedi a že potřebuje vice %

   JINAK VŠE CO SESMOLI BUDE ODMÍTNUTIM BEZCENNÉ A ON
   SÁM NEBUDE MÍT BRZY ANI PR CENU
   Voliči TO POCHOPÍ prvni a začnou se brzy ptát co je to za ptáka s pavim peřim a střeli mu do zadku pár broků at se vzpamatujea proč je z čisté nepotřebnosti jeho kamarády v PARLAMENTU využiván dál k jejich pobaveni jako v cirkusu!

   Řešeni je jednoduché.
   At si připne ke svému programu a osvoli NÁŠ universálni Národni program,konečně jsme na něho i upozornili jeho kamarilu,ale skrývaji se a neobjevi se abychom tu od nich dostali odpověd zda chápou vo co de!

   Smazat
  4. Anonymní 24. ledna 2019 11:26 MOST!

   „Most je ryze dělnické město, a proto má svou nezaměnitelnou filozofii. Vizuálně je naprosto unikátní, protože vyrostlo na zelené louce během několika let jako náhrada za zbořený starý Most. Když jsem tam přijel poprvé, zarazilo mě, jakou má člověk o tom městě představu a jaká je skutečnost. Není moc měst, kde se snoubí krásná příroda s ryze socrealistickou architekturou. Lidé tam mají jiné tempo, ona rasová nenávist najednou působí jako titulek z bulváru. Člověk potkával smíšené dvojice, démonizovaný Chanov není žádný slum, ve skutečnosti jde o pár dálnicí izolovaných paneláků. Chodil jsem tam na začátku úplně sám a nikdo mi do držky nedal. Každodenní realita je prostě mnohem barevnější než reportáže v televizi. To, co se odehrává v seriálu, ale není každodenní realita, ale pokus ji nějak vypravěčsky a stylisticky uchopit. Tak jako se ve městě Fargo ve skutečnosti nenahánějí nájemní vrazi, v Midsomeru neumírá každý den člověk, ani v Mostě se v takové míře neděje to, co v této sérii.“ Jan Prušinovský, režisér.

   Čili čů.ák z Prahy, ten "dům" herce Hoffmana, kde chcal Prušinovský s Kolečkem ožralí nebo zhulený za bílého dne na novou fasádu domu a vedle měli prázdnou Toi Toiku. Šli jsme zrovna kolem těch dvou hovad, bydlíme 50 metrů od té ruiny v bytovém domě. Kde točili bydlel sám velmi starý dědeček. Dům je nyní na prodej, nechť si jej ti dva růžový idealisté zakoupí a rasově se smísí, jak píší?

   Řeknu Vám přátelé, ti dva mě tímto zhovadilým seriálem řádně nas.ali, takové debility vtiskli do fikce pod pláštíkem reality. Jsem Mostečák a viset patnáctileté skiny na držácích v autobusu za nohy dolů, pražské zhovadilé výstřelky jsem v životě neviděl! Cikáni chodí do práce a bledí, zde jedí psy po hospodách? To jsou, ale ho.ada od Šabatové!

   Nehledě na to s jakou drzostí si sami udělali zábor, silnic a prostranství a majitelů pozemku se neráčili optat, zdali mohou. Nevím proč sebou měli ti drzí hrdinové v takovém idilickém městě, kde si vybrali klidnou, baráčnickou čtvrť (připo.raní!) na každém kroku, pět členů SECURITY v černých mundůrech, placených ČT!!! Proč netočli ve stovkách, v sedmi a v šestistovkách na Skupovce, za Rozkvětem u Věžáků ve středu města u fontány ATD, šmejdi si vybrali flek, kde jim nikdo nedá přes držku i se svou SECURITY, jednoho cikána Ing. Godlu, CSc si přivezli z Chomutova a ten živý celý MOST?!

   Kolečko má o kolo míň a Prušinovský už to nehul nebo dopadneš, jak Luďan voslové z Bollywoodu ... ČT!


   HUAWEI®

   Smazat
  5. 1:42 Mmch. skvělej seriál, ukazuje realitu jaká je. A to se místní putlerprd tahající mršiny na pitevnu coby zřízenec tamní márnice za své rodné město stydí! Debil, on raději sní o emigraci do Chujlostánu, že prej tam bude mít aspoň nějaký kamarády! Tyhle - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
  6. Anonymní 25. ledna 2019 8:45, Mezinárodní divado v Brně, špicové dílko! Brávo, brávo herr Dodo.

   https://pornfile.cz/!0yTInrthzwRM/narodni-divadlo-v-brne-uvadi-zensky-raj-to-naposled-divoka-historka-na-horizontu-pavlacovych-udalosti-v-brne-ucinkuji-borivoj-pauk-s-nahodnou-kolemjdouci-mp4

   Smazat
  7. 14:46 Tak jestli nahý zazpívat na jevišti je přístupný od 18-ti, tak od kolika by pak museli bejt zpřístupněný ty russácký hovna co si daly ruce v bok a zatančily kozáčka?!:)))

   Smazat
  8. 16:39
   SAKRA,TY PAUKOSRAČKO SMRDÍŠ I PŘES MONITOR UŽ TEĎ JAK KURVY KUFR CO SI VOD TY ZRZKY VOKOŠT!!!!!!!!☺

   https://uloz.to/live/!LatoIfNekxye/paukovo-divadlo-v-brne-uvadi-zensky-raj-to-naposled-divoka-historka-na-horizontu-pavlacovych-udalosti-v-brne-ucinkuji-borivoj-pauk-s-nahodnou-kolemjdouci-mp4

   Smazat
  9. 23:48 Není tvým skřekům rozumět, putlerprde, nemůžeš nějak napsat normální srozumitelnou větu? Co je mi po nějacích Paucích ty demente zřízeneckej z mostecký pitevny? Starej se radši o tohodle hnusáka co vraždí po celým světě, russáky drží v bídě a nevědomosti a ještě se tomu šklebí, xindl zasranej! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 3. I když současný režim se snaží všechny občany přesvědčit, že je jiný, tedy demokratičtější, než režim socialistický, je jasné s odstupem času od roku 1989, že je to pořád stejné, jenom póly se přehodily. Do roku 1989 byl západ označovaný za zlo a východ za dobro a po roce 1989 je tomu přesně naopak, tedy západ je ráj a dokonalost sama a východ je to nejhorší co na planetě zemi je. Do roku 1989 byl například natočený film a pak se rozhodlo, že není dobrý a dal se do trezoru a dnes ho můžeme vidět a posoudit, jestli byl dán do trezoru z politických důvodů, nebo, že byl opravdu špatný. Dnes je situace taková, že peníze na filmy dostávají jenom ty scénáře, kde je ústředním tématem filmu boj proti komunismu a vynášení disentu do nebes. Na ostatní filmy, žádné peníze nejsou a proto nic jiného se netočí. Cenzura sice jako, že není, ale bez peněz se v dnešní době nedá nic dělat, takže toto opatření současného režimu funguje stejně jako cenzura. O nějaké diskuzi v dnešní době nemůže být ani řeč. Kdo má jiný názor, než ten který přichází z Amerického velvyslanectví prezentovaný přes Českou televizi, je okamžitě označen za komunistu, fašistu a argumentace je mu znemožněna. Pravdu mají jenom lepšolidi jako Moravec, Drtinová a všichni ti havloidní redaktoři České televize.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MAJOVSKY,NELAMTE TU LOPATKAMI A PIŠTE,KDY POTÁHNETE

   společne s námi elitou nepolitické ŠPIČKY SPOLEČNOSTI VOLIČŮ na svatou křižáckou výpravu a dáte se s námi do ziskávani občanů voličů,proti korporátnim kapitalistickým fašistickým gangsterům kteři se nám tu produciruji bez mantinelů, nic nedovedou jen lézt nám do nerva!

   Smazat
  2. Zastrnulost akademiku je obdivuhodna. Mluvit dnes jeste o demokracii se rovna tomu, kdyz si sedne nekdo nahou prdeli na led a zacne zpivat: "prijde jaro, prijde"...

   Smazat
 4. Od těch uvedených havlošvábů nemůžete nic dobrého očekávat.Ti mají na očích klapky a podle komunistického vzoru vidí svět černobíle.Že existuje i více barev,než tyto dvě,jim při jejich inteligenci nedochází!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 5. Češi nikdy neuměli diskutovat. Snad to má kořeny v období Protektorátu a hlavně budování socialismu, kdy podobně jako dnes, i když téměř absolutně, byla diskuse nemožná. Jedinou pravdu měla strana. Několik generací Čechů a Slováků proto nemělo kde diskusi "brousit". Zajímavé je, že podobně "postižení" Poláci diskutují lépe a živěji. Stačí si pustit jejich veřejnoprávní stanice TVP.

  OdpovědětSmazat
 6. Diskuse v případě že je jasný cíl a kometátor nebo jinak říddící disusi směřuje k určenému cílu nemá smysl. Je to diktát. A v ČT a jíných mediich kam neustále političtí blci lezou vůbec nejde o demokracii, ale o zdiskteritování toho politika. Äni Soukup není jiný. JE TO SBĚŘ. nemůžu napsat zvěř. Zvěř se chová naprosto předvídavě a pokud je nažraná tak uléhá do pelechu. Tato lidská zvěř pokud je nažraná ještě více se chce přežrat. Snad dopadnou jakko ten koblížek v pohádce.

  OdpovědětSmazat
 7. Také ovšem záleží na tom, co si kdo představuje pod pojmem diskuse. Ale především demokracie může vzniknout a žít jen v systémech, kde je právní a občanská rovnost lidí, kde se právo, spravedlnost, sloupy republiky nekupují a neprodávají jako brambory. No a my žijeme v zemi, kde je vše na prodej a vše lze za peníze koupit. Prostě v diktatuře kapitálu lze těžko najít místo pro demokracii a jde jen o podvod, vyvolávání fikce podle Cooperfielda. Volby? No to je stejné kupčení s voliči, jejich hlasy a podle toho také vypadají naše sbory politruků a jejich politika - tedy vše a všichni pro kapitál a vše a všichni proti státu, národu a občanům. Veřejnoprávní televize, goebbelsovská propaganda, štvanice a špinění jiných národů a států, rasismus, jen jiná podoba nacismu - a jak se v ní rochní její medializátoři a kecalové. Rady nerady porady a za peníze i jich je 12 do tuctu. Prostě kdo má moc, skáče, jak kapitál píská a posluhuje ze všech sil právě těm, co rozkradli republiku a okradli masově občany, snad i hůř, než Bílá Hora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 23. ledna 2019 17:55

   Demokracie je slovní výpotek, stejně jako svoboda ...!? Slovo cihla má daný stavební, konkrétně užitečný, účelový význam! Svobodná cihla je stejná kokotina jako slovo demokracie, pouhý přelud a žvást?

   Já protřelý, nechť nemluvím za davy "My", již dávno víme slova, slova, slova ..., že vše začíná a končí u PENĚZ, již to známé a nesmírně výstižné: "Bez peněz do hospody nelez!", co dodat?

   Toť vše k frázím ohraným z držek provařených viz. Tomáš Zima, s.r.o. "Palach tam, Prachy sem!"!

   HUAWEI®

   Smazat
  2. A treba i s padesati diskusema demokracie taky zhyne..Kazdou svobodnou diskusi spolehlive umlci.
   Kdyby napriklad rusove meli v 1941 a dal demokracii a ne Stalina , tak uz davno neexistujou..
   Jak se do Masaryka vola tak se z nej ozyva.
   Strasne a mne podezrele ideologicky a proticesky kricel o Rukopisech , mohl rict jenom ,v klidu co si mysli...
   Tez zacal besnit jako soukromy detektiv na jednu vrazdu a jinych si podezrele nevsiml, ani strieni do ceskych delniku..
   Tady mate jedn priklad a pripad..Z mnoha..
   Nejak se u nas podezrele rozmohli Petschkove, Sichtove a Rotschildove...A spol.

   Smazat
  3. Ad 0:22 S tím Masarykem nemáte pravdu - ve věci oné "vraždy" šlo o pravdu a tu Masaryk prosazoval i za cenu toho, že ti, co lpěli na lžích mu kameny vytloukli okna bytu. No a s Rukopisy to bylo stejné. Pravda byla nad pozlátko. Prostě Rukopisy byly falza a i kdyby měly dopomoci seběvědomí národa, tak tu cestu lži Masarčyk odmítl. A zase byla většína pro to lhát a zatloukat. Já jsem také fanda pro pravdu a jedině uznávám milostivou lež: umírajícímu neberu naději!

   Smazat
  4. Je vzdy podezrele, kdyz se pravdou agresivne, hystericky mlati pres hlavy delsi cas.
   Masarykovi studenti nesouhlasili /meli asi podobny nazor,ze se nema cpat tam a nechat veci profesionalum..Anonymni 12:10 jiz plne uveril , pouze jednomu nazoru,ze rukopisy jsou a musi byt za kazdou cenu , podvrh a tim jiz dokazuje ,ze je sam obet te propagandy..
   A anonym, zamerne ignoruje tu hysterickou propagandu , kdy opakuji, stacilo vyslovit v klidy a bez hysterickeho hulakani !!! svuj nazor, tak jako jinych diskutujici v te dobe...
   S tem zarucene nadrazenejma pravdivejma "pravdama" se dnes roztrh pytel a zase podobne propagandy do nas nacpavaji jako slamu do slamniku...

   Smazat
  5. Je to marný, je to marný, je to marný. Přesvědčovat někoho, že existuje plejáda pravd - jako např. že Země je nejen kulatá, ale také placatá a šišatá či dokonce je to krychle? A hájit, že je Země kulatá je projev hysterie? Tedy nevím, kdo zde mlátí někoho hystericky pravdou přes hlavu. Pravda vůbec nepotřebuje žádné násilí - buď je a nebo jde o lež. Ale tzv. Rukopisy jsou skutečně falza a v Polné nešlo o rituální vraždu Žida. Nevím, že by Masaryk byl ve svých projevech hysterický, jak i dnes můžeme sledovat, hysterii vyvolává pravda u těch, co žijí lží a ne naopak. Ostatně i pisatel 1:00 nám bohatě sám dokazuje.

   Smazat
 8. Nemaji se sprosta slova z webu mazat? Demokracije je korporatni fasismus. Je to to nejsprostci co muze byt. Demokracije je, kdyz dva vlci a beranek hlasuji, co bude k veceri.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEDŘISTEJ KORPORÁTNI FAŠISTO,ŽE DEMOKRACIE JE FAŠISMUS

   to by jste tady taky mohl všechny nasrat!
   Radši se oleštěte svoje dva blesky A PÍSTE po staroněmecku Vitězstvi zdar!!

   Smazat
  2. Vas nazor plne podporuji Zbrane za triliony dolaru a trilionove castky rocne vydavane na zbrojeni udajnymi, podvodnymi demokraty vseho druhu.
   Lide nemaji co zrat, jsou zbidaceni, nemaji kde bydlet v nejbohatsich zemich , kde vytvorili obrovske hodnoty ale radostne souhlasi s tim silenym zbrojenim. At treba chcipneme rikaji si jen kdyz bude na ty nejdrazsi zbrane. Vyrobene s trilionovymi zisky bohaci. A co nejvic jich..
   Beranek sice hlasuje , ale kdyz se blizi vecere....

   Smazat
  3. Bud je beranek rad ze zere kurky /a ze jeste neni veceri/a nebo je nahnan pred kulomety na nepratele vlku..Vyber v demokracii a budoucnost tak ma zajistenou i kdyz tu obzvlastni obzvlastni...Tech beranku kteri vladnou a kteri si ji sami urci !!??

   Smazat
 9. Co to je demokracie? Vláda lidu? Máte dojem, že tady vládne lid? Tak navštivte Chocholouška! Tady je totáč jak řemen. Už by demokradi chtěli sebrat licenci Primě, protože ji neovládají Sorošovi lidé a má jiný názor. Tady je totalita jak řemen, komunisti by k nimn mohli jít do učení.

  OdpovědětSmazat
 10. Diskuze je jen nezbytnou součástí demokracie. Tou základní je vláda lidu lidu, tedy každého každému, tedy všech všem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vláda každého každému??? To někde funguje???

   Smazat
  2. 19:45 A jak to teda funguje?

   Smazat
  3. 19:47, 20:58

   Kde to funguje? Ve Švýcarsku! Jak to funguje? Prostudujte si švýcarský politický systém.

   Smazat
  4. ZÁKLAD DEMOKRACIE JE SVOBODNÁ KRITIKA A VEŘEJNÁ KONTROLA.

   To bude,když se ovčanstvo přestane hrbit a čekat až bude zotročeno pod svými dluhy,aby si nakonec hodilo mašli,ale podivejte se.

   ŽE NÁPRAVU A TUTO DEMOKRACII A DALŠI POTŘEBNÉ VĚCI pro občany voliče PROSAZUJE JEN NEPOLITICKÁ OSV

   a s pomoci boži a našeho skvělého Národniho programu občanů, bude konečně vůle boži vůle lidu a ne že ne ANO!

   Smazat
 11. Fakt je hrůza , co se stalo se zdejším jazykem- proč má každý obchod nápis v angličtině? Já třeba neumím anglicky ani jedno slovo , tak proč mám chodit po Praze s google translate ,abych si mohl koupit rohlík?!

  OdpovědětSmazat
 12. Já myslím,že se komunisti zbytečně držej při zdi...Je třeba vymáhat to co KSČ tvrdě vybojovala.Znovu zavést vedoucí úlohu strany,nebojte se komundírové, Babiš odsouhlasí všechno,jen aby se udržel u vlády....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komunisté dostali přikaz od kapitalistů,aby sami sebe zlikvidovali pomoci diversantů ve svém vedeni.
   Důkazem je ,že se tu mezi námi prý vůbec nesmi objevit strana odkopává své voliče na FB kde jim jejich dělnici a rolnici musi dřit na kapitalistu ZUCKERBERGA a on kšeftuje s jejich daty a adresami,aby na nich vydělal více nez má dnes tj nenažraných 30 miliard dolarů.
   To dělaji i dalši strany a hnuti a za to že tam dřou jejich voliči jako otroci na toho kapitalistu tak je on ještě zcenzuruje,bo je to nenažraný swinjak!

   Smazat
  2. Vždyť k té vedoucí úloze máme dávno nakročeno, všichni si všimli, že to urychluje rozhodování a nikdo si zbytečně nestěžuje, žádné demonstrace, parlament schvaluje na první pokus. Ale počítejte s tím, že to nebude vedoucí úloha komunistická a v čele strany bude stát Kalousek se Schwarzenbergem.

   Smazat
  3. 8.23

   Kraďousek ze Švanc-bergem jsou už jen stará,červy prolezlá historie,voliči je ted maji přiležitost narvat konečně do hrobu,tam mohou dát potravu havěti,anebo se mohou dát v závěti zpopelnit a použit na tretuary jako posyp,aby alespon něčim byli užitečni.
   Jsou to nuly a co jinak s nimi má někdo jiný návrh?

   Smazat
 13. Ochrana českého jazyka by měla být zájmem každého Čecha, bez ohledu na to jaké politické uskupení jej chce ochránit. Čeština dostává na frak nejen vlivem angličtiny. Dnes je běžné slyšet a číst vyjádření "já to strašně miluji" nebo "je to hrozně krásné". Význam slov strašný a hrozný je opomíjen. Ono toho opomíjení je však kolem nás mnohem více. Je z mi z toho smutno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co taková technika versus technologie? To je totéž?
   Absolventky ,,vědeckého feminismu" neumějí ani anglicky ani česky a tak to melou jak jim to přijde pod ruku. A Politická korektnost znamená , že ztotožňujeme Ameriku (kontinent od Aljašky po Ohňovou Zemi) se Spojenými státy americkými. Takový zůsob vyjadřování pak znemžňuje vyjádřit některé myšlenky. Když Štúr hovořil v uherském sněmu o právech Slováků, poslanci mu nerozuměli - o žádných Slovácích v maďarsštině nebylo ani slovo. Dnes výraz Szlóvák samozřejmě existuje.

   Smazat
 14. Hantec, ostravština, to je všechno v pořádku. Odborné termíny v daných oblastech, v pořádku, ale co mi kroutí bradavky je, když na óčku hejtujou věci, film, který "MUST SEE", čeknout něco. Pochopím, když má čeština hloupě dlouhý výraz a nahradí se jedním anglickým slovem, ale použít anglický výraz na stejně dlouhé české slovo, to mi nepřijde COOL.

  OdpovědětSmazat
 15. škoda že musíme mít zákon na to aby se mluvilo česky a ještě větší škoda že se o to musí prát tolik opovrhovaní komunisti.Většina pitomců se domnívá že budou světovější když budou montovat do češtiny angličtinu.Mám kamaráda , který žil 25 let v USA a mluví spisovně česky.Těm světákům se směje a hlavně jejich chatrným znalostem angličtiny.Trhá mu to uši

  OdpovědětSmazat
 16. Plně souhlasím a fandím jim. Naši reportéři se předhánějí, který použije víc cizích výrazů a mnohdy již zřejmě ani nezná jim odpovídající slovo české. A o jejich správné gramatice darmo mluvit.Jenže nikomu z odpovědných pracovníků to nevadí a to je smutné. Oni se budou soustředit na něco zajímavějšího a jsou za to rádi Před pár desítkami let by v médiích za předešlou větu neobstáli ani týden. A je to nešvar nejen v oblasti médií, člověk žasne často i nad češtinou některých politiků či odborníků, u kterých by určitou úroveň očekával.

  OdpovědětSmazat
 17. Čeština je krásný libozvučný jazyk a dle mého názoru je jakákoliv podpora zachování správnosti užívání českého jazyka v komunikaci ve veřejné správě jenom k dobru i pro další generace! Hlavně máme velmi bohatou slovní zásobu, ale na škodu věci je, že jsme poslední dobou nějak zlenivěli a horší se vyjadřovací dovednosti mnoha obyvatel. Příčinou je hlavně menší sečtělost lidí a taky, že málo píšeme psaným písmem díky převaze psaní na klávesnici. Žel, psaný dopis je dnes už pomalu rarita. Škoda!!!

  OdpovědětSmazat
 18. I ten vulgarismus je ale ryze český, žádné freeš jako v té reklamě nebo teenager no co to je a podobné výrazy, když máme tak pěkně bohatou vlastní mluvu.

  Přiznávám, že reklama s freš ve mně vzbuzuje touhu tomu chlapci Davidovi jednu vrazit.

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Pro současnost "typickou diskuzí" bylo dnešní jednání sněmovního podvýboru pro justici. Každý z jeho účastníků prezentoval "svou pravdu".

  "Ústavní soudce Vojtěch Šimíček poslancům řekl, že Zeman si podle Mynáře přál zrušení služebního zákona, nebo alespoň jednoho libovolného ustanovení. „Byla to jednání velmi nevhodná,“"
  Zamyslel se pan Šimíček, že také jeho dnešní jednání, bez ohledu jeho předchozí sporné jednání s panem Mynářem, bylo vůči prezidentu také nevhodné !

  "‚Já vám dám funkci, vy mně rozhodnutí‘,“ řekl k prezidentovým vyjádřením Baxa."
  Pan Baxa, jako soudce, by mohl vědět, že někoho obecně obvinit bez důkazů je na "pováženou".

  TGM by z obou dotyčných pánů soudců rozhodně neměl radost... Na Hrad by je určitě nikdy nepozval.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zeman-mi-nabizel-predsednictvi-ustavnimu-soudu-za-spravne-rozsudky-rekl-soudce-baxa.A190123_205014_ln_domov_form

  OdpovědětSmazat
 21. TROCKISTÉ KOLEM NÁS
  Demokratická = trockistická (revoluce)

  „Socialistická revoluce začíná na národní scéně, vyvíjí se na mezinárodní a končí na světové úrovni. To znamená, že socialistická revoluce se stává permanentní revolucí v novějším a širším chápání smyslu tohoto slova a trvá do konečného vítězství nové společnosti na celém světě.“

  Dosaďte za socialistická revoluce - demokracie a hned uvidíte trockistické podání dějinných událostí po r. 1989.

  Přičemž:

  JV Stalin se v okamžiku únorové revoluce nacházel ve vyhnanství na Sibiři.

  LN Trockij se ještě v únoru nacházel v Americe, kde podle svých slov nedělal nic. Pak přijel do s naditými kapsami dolary.

  Tak kdo byl západní agent pracující v cizích zájmech?!

  Hlavní toky peněz na revoluci přicházely ze švýcarských bank a amerických půjček Německu!

  OdpovědětSmazat
 22. S druhou stranou se diskutovat nedá ty jsou schopni zničit celý Český národ jelikož oni nejsou Češi ale světoobčané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ********
   Přesně tak. Jak může člověk vést diskuzi se svým vrahem?!

   Smazat
 23. 21;57
  Někteří se těší na bustu ve FUCKINGTOWNU po boku chrchlokoloběžky......co vy víte?!;-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A těší se na to, jak se Dagmar k jejich bustě postaví v krátké sukni s hlubokým dekoltem a trochu roztaženými nohami.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Bořiku,Bořiku,takovéto příspěvky jsi jako svazák na Vysoké Škole Hutnické patrně nepsal.jest-li jsi se coby mladý socialistický inženýr nepohyboval příliš blízko vysokých pecí a nemáš z toho drobet vysušenej mozek.A to,že už třicet let nemusíš nic dělat a žiješ z výběru nájemného,to ti taky nepřidalo.Dej bacha,aby ti pavlačák nespadl dřív,než natáhneš ráfy!

   Smazat
  4. 9,24
   Z BLBA JAKO JE PAUK NEUDĚLÁ MYSLITELE ANI 100 VŠ!!!!

   Smazat
  5. Anebo - páč všude se tematicky nehodí ten link a někdy je třeba zvostra nakopat lejnerům putlerýčům prdele - jsem použil výňatek z jinýho Paukova textu, též výborného, který zní:

   Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 17:48 Ale hovno, nemusel! Tu je tím řešením přeci ta "adopce do ještě přežívajících normálních rodin."

   Smazat
  8. Chrchlokoloběžka? Snad ne ten ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru co udělal tobě a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány?:)) To když tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a ty jsi se tak těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Nemám pravdu?

   Smazat
 24. 22;04
  NOOOO,nevím,jestli je tohle VRCHOL TĚSNĚNÍ SE.....?:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro někoho jistě. Třeba pro Schwarce z Bergu by asi byla .... kdo ví ... vždy vlhká ... i v orální pracovně.

   https://g.denik.cz/63/cb/praha-odhaleni-lavicka-vaclav-havel-maltezske-namesti-09_denik-630-16x9.jpg

   https://media.novinky.cz/904/429047-top_foto1-t2g9i.jpg?1398965407

   https://img.cncenter.cz/img/18/new_article/2161618-img-vaclav-havel-dagmar-havlova-v0.jpg?v=0

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. VÝMLUVNÝ BOŘIVOJI PÍŠETE Z OSV PERA , PROČ SE K NÁM OBÁVÁTE PŘIPOJIT , JSME NÁZOROVĚ NA STEJNÉM ČLUNU!

   Náš program jste bezchybně a dopodrodna popsal bez náznaku opisu .Vy musite obohatit OSV svým členstvím ,vše najdete na NP1 a zčásti NP1 až NP2,děkujeme DOSTAVTESE na OSV osobně ,jste očekaván!Společnost voličů,která sestrojuje pomalu,ale jistě jak se zdá nesmrtelný NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ,kde poprvé v dějinách od doby kupce SÁMA ,dává OSV hned v druhém článku NPV krásnému smyslu diskuse i strejdou Masařikem požadované TĚLO ve formě naši doposud nevídané OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE kterou doposud nikdo neviděl zejména proto, že naši zástupci tzv zmrdi si tento článek č.2 NPV nechtěji, asi strachy bez sebe,že by prý přišli o nám ukradenou moc a snad i žlaby ,osvojit a napsat do svých Programů zvaných lidově bobkové listy?

   OSV TO BUDOU DĚLAT TAK DLOUHO AŽ JE POŠLEME I Z NPV DO VĚČNÝCH LOVIŠT!

   Smazat
  4. NOOOO,s tím senilnim volotrkem budete mít preference stejný,jako KRAĎOUSEK a TROP009!☺

   Smazat
  5. pro 23.38

   ELITNI ŠPIČKA OSV DĚKUJE ZA VAŠI NEVIDANOU PARODII

   a řveme tu z ni smíchem.
   Tak vysvětlete tu hned všem domorodcům ČR i článek Národniho programu č.1.kde je jasně popsáno jak lze poslat NÁŠ VLÁDNOUCI kapitalismus bez přivlastků opalovat se na rozptylovou loučku,kde může pozorovat mezi jiným růst ředkviček zdola!
   Vysvětlete co lidi zajimá na př,kdy nynějši vládni režim bude vyplácet konečně všem ovčanům,kteří breči,že nemaji penize a NECHTĚJI pohnout ani prstičkem a požádat o 10 000 korun Nepodniněného základniho přijmu.který vypláceli bývali komunisté i když se to tehdy jmenovalo, jinak a ted se to krade měsičně domorodcům a bunkruje v daňových rájich a námi zvolená Nemehla na to jen čumí!
   To vysvětlujeme monopolně jenom MY z OSV ve svém programu NPV viz jeho článek č.4.a ne že ne ANO!

   A VÍTE VŮBEC CO TO JE OBČANSKÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE?

   Vzhledem k neschopnosti stran z nichž ŽADNÁ ani SPD něco tak skvělého NECHCE neboť to lze uskutečniti PODLE NAŠEHO NÁVRHU hned a bez peripetii tak jim to vyosvělete za nás voliče vy sám,víme brouku?

   ŽE VVY NÁDOBO HŘICHU MÁTE Z NÁS STRACH NAMISTO,ABY JSTE SE PŘIDAL A ZAČALA KONEČNĚ POŘÁDNÁ BITKA?

   Smazat
  6. Tak tady se urodilo tolik hlubokých myšlenek, že se mi ucpaly transmitery. Slabší povahy varuji, někde dál navíc následuje mozková exploze pana Radosty.

   Smazat
  7. Radosta vole tomá všecko předepsano natvrdo a nesmi myslet a diskutovat tak ho nechvalte,že má mozek natož,aby mu ještě bouchal!

   Smazat
  8. pro 23.38

   TAK TO JE SILA.VY PÍŠETE,ŽE OSV TU BUDE PSÁT TAK DLOUHO,AŽ JI POŠLETE I S NPV DO VĚČNÝCH LOVIŠT?

   copak je v tom NPV tak silného,že budete zas muset posilat 8 395 132 občanů voličů do koncentráků jako svého času strejda Hitler co?
   Došly argumentiky a nastoupí zas cyklon B budete z našich kůži dělat pane Hajdrych stinitka než dostanete herdu granátem do hrbátu ,co?
   Vzpamatujte se a přidejte na naši stranu vítězů, copak si nepamatujete jak dopadli vaši fašisti?
   Jen si přečtěte co píše NPV a kupte si předem poserplínu,aby jste nám tu ze skla pak nesmrděl!

   CO MYSLÍTE MÁME PRAVDU NEBO NE?


   Smazat
  9. 21:12

   Transmitery se neucpali vám, ucpali se představiteli OSV a jeho druhému já NPV, píše si tu sám se sebou a navzájem si vytíká své úspěchy. Nás se to vůbec netýká. Není důvodu se vzrušovat.

   Leo

   Smazat
  10. leo di se vycpat,když ničemu nerozumiš a maš nevzdělanče jen českou televizi

   Smazat
  11. 17:43

   To je Štofi, tajemník NPV a zároveň kulisák z OSV.
   No to je mi nadělení!!!!!!!!

   Leo

   Smazat
 25. 22;20
  POSERPLÍNA je vylitej a má Parkinsona,ten je tak na kukačku;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvypitější jsou ti tvý russácký vypouštěči, rudoprde! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Zatímco knížepán si na svém zámku dá sem tam dvanáctiletou skotskou, těmhle podlidem myžyckejm stačí v jejich zemljamkách i sibiřskej Bojaryšnikov!:)))

   Smazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RADOSTO,JE PRAVDA,ŽE PÍČETE ZA ČSSD,KTERÁ UŽ JE NULA?

   jeji vnitráci vám prý přihotovuji pořád stejné prefabrikáty,nebot neumi vyvrátit ten kapitalismus bez přivlastků ,fuj Radosta,že pomáhate takovým volům!
   Proč nepíšete konkrétně kdy komunisté daji do svého Programu jestli a kdy začnou vyplácet 10 000 korun měsičně jako to dělali za minulého režimu a za to je ovčané vycinkali a ted dostanou jen přes hubu a ještě ji k tomu musi i sušit !

   NAŠÍ SPOLEČNOST VOLIČŮ osv, POKROKOVOU AVANTGARDU ČR,ZAČINAJI jacisi ZMRDI SROVNÁVAT S VÁMI

   ale vy tu cpete jenom prázdné ideologické sračky a žádný boj o naše penize jak to děláma my z OSV.

   Proč nechcete,aby naši dělnici a rolnici včetně pracujici a nepracujici ynteligence ZBOHATLI ,CO?

   To jste komunista?sTYďTE SE PONRAVO!
   .   Smazat
  2. 12:17: hned v úvodu Vašeho komentáře jste se docela správně přepsal. To co provádí Radosta to není od slova psát, ale od ženského přirození. Já ty jeho žvásty nečtu.

   Smazat
  3. RADOSTA NECHÁPE,ŽE NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ

   se řidi panem Masarykem,který napsal že základ demokracie je svobodná kritika a veřejná kontrola.

   Tento skvělý duševni odkaz jsme převzali a dali mu TĚLO hned do DRUHÉHO ČLÁNKU našeho Národniho programu,kde trči až k nebi,ovšem tam naráži na moc ukradenou nám voličům politickými stranami a hnutimi

   KTERÉ ZBABĚLE ZALÉZAJI PŘED NAŠIMI DĚLY PRAVDY DO SVÝCH HLINĚNÝCH PEVNOSTI

   no a my jim tam budeme muset udělat pořádné diry a dojde na naše slova

   VŮLE LIDU VŮLE BOŽI.

   Tak Radosta čtěte toho Masařika co jste nám ho tu dal pozorně nebo bude malér a ne že ne ANO!

   Smazat
 27. Jak má chudák nemocný pak rozumět svému lékaři, co mu chybí na zdraví, když lékař neumí česky. Zbytečně si stěžují na konkurenty - lékaře z Ukrajiny, kteří na tom s češtinou nejsou hůř. A právníci a často i naše byrokracie jakbysmet. Když se objevila asi 3 ruská slova v češtině, byla strašná mela. Dnes najdete texty, ve kterých jsou česká slova v menšině - a to je OK, protože jde přece o potřebu Západu provádět asi sexuálně lahodící rektoskopie.

  OdpovědětSmazat
 28. V USA to jde do tuhého. Evropa stále mlčí jako zařezaná. .https://beforeitsnews.com/v3/economics-and-politics/2019/2514953.html
  Prezidenti Bush, Obama a Clinton, Hillary Clinton a další byli řečeni zatčeni.Odhaduje se, že 80 až 140 kongresových lidí bylo jmenováno a má být podáno ve více než 71 000 uzavřených obžalobách podaných ve federálních soudech po celé zemi od doby, kdy Trump nastoupil do úřadu.Poplatky zahrnovaly vysokou zradu, volební podvody, obchodování s dětmi, vraždy, pornografii, praní špinavých peněz, úplatkářství, kriminalitu, zpronevěry fondů daňových poplatníků Spojených států a zločiny spojené s uranem jedna, 9/11, jadernou katastrofou v Fukušimě a masakrem v Benghází.

  OdpovědětSmazat
 29. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 23. ledna 20:52.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 30. Těžký omyl s.s.Mana

  Náš drahý soudruh a soukmenovec Man spáchal TĚŽKÝ omyl: Použil výrok onoho „slavného“ T. G. Masaryka na obhajobu NAŠICH idejí a zájmů.
  Přitom všichni víme, že právě T. G. Masaryk byl jedním z našich nejzuřivějších nepřátel!

  Jak mohl s.s.Man spáchat takou školáckou chybu?
  Že by se nechal poplést fotografiemi našeho národního Vůdce Miloše, pózujícího před fotografií TGM?
  Možná ano; v tom případě je nutno s.s.Manovi vysvětlit, že náš národní Vůdce Miloš T. G. Masarykem přirozeně NAPROSTO pohrdá, stejně jako feudálními pány. Přesto se klaní tzv. korunovačním klenotům – prostě to HRAJE na jistý druh voličů.
  Ano, politika je umění možného (Kl. Gottwald).

  Každopádně: My komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti se musíme PEČLIVĚ VYVAROVAT citací všech myšlenek TGM, již dnes.
  Posuďte sami, drazí soudruzi a soukmenovci, odkud je HLOUPĚ vytržen citát, použitý s.s.Manem: Hovory s T. G. Masarykem/Demokracie. Pěkný antikomunistický a antiputinský hnus, že?

  Prostě: Naším konečným cílem musí být CELOSTÁTNÍ + CELOSPOLEČENSKÉ obnovení naší tradiční Leninsko-putinské pravdy o TGM, K. Čapkovi a dalších primitivních antikomunistech.

  Ano, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace uděláme ze soch TGM a Čapka bronzový šrot resp. mramorovou drť.
  A jejich knihy raději spálíme, než bychom je pracně přepisovali.

  „Demokracie - toť kázeň!“ (Kl. Gottwald)


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 31. A co když maj tablet Chramosto, kam ti si mají kleknout?

  OdpovědětSmazat
 32. Votravovat a vopruzovat s demokracii by se melo Prisne zakazat a trestat. Vede to jen k zahalcivemu a pasivnimu , zbytecnemu stebetani a mnoukani v milionech vet, vsude na pavlacich internetovych magazinu . Odvadi to lidi od zivota , k sneni o necem co neni, ani nebylo, a k vasnivym touham a neplodnym uvaham a spekulacim a dokonce i k protestnim /o beda/ konspiracim. Zakazat.Zbytecnost skodliva. Priklad ,zde nad prispevkem..Neco udelat je pak nad jejich vsechny lidske sily...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.