Reklama

sobota 12. ledna 2019

Bill Warner: Islám - 1400 let strachu

https://www.youtube.com/watch?time_continue=251&v=SO5_QQVYlpA12. 1. 2018
Pozn.red. I.D. - vím, že jsme to před lety již publikovali

32 komentářů :

 1. Můžeš věřit v Boha, ale Bůh v podání kněží a jejich predstavených není ¨Bůh, ale nástroj k vydírání.
  Václav
  Ps jen naprostý beznaboh se může určit zástupcem Boha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle sebe soudím tebe.

   Je vzvláštní, jak cenzoři všech druhů (ve skutečnosti jsou jen jedni, prasáci) opomíjejí prohlášení MBS, že Saúdi začli exportovat wahábismus na žádosti Západu, opakované.
   Původní dohoda byla o dělbě moci doma.

   Smazat
 2. Nyni už chápu,proč tady už někdo přišel na to,že se bude muset založit HNUTI TŘI HVĚZD

  z nichž jedna se bude jmenovat Křesťansko Sociálni Demokratické hynuti KSDH a proč křesťané nejsou spokojeni s dnešnimi satanisty ve vládě, kteři za každou cenu chtěji diktaturu falešných humanistů menšiny nad většinou podporovaných terorem islamistů s návodem na vražděni tzv kakarámem,jen ,aby si udrželi podvody ukradenou moc!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Které hnuti se dále plánuji vzniknout co by měly být ty dalši hvězdy do HNUTI TŘI HVĚZD?
   Je to už známo?

   Smazat
  2. BOHUŽEL NESMIME TO TU NAPSAT NA PLNOU PUSU

   cenzura už dnes maže naše skvělé přispěvky s odůvodněnim,že by mohly vybulit dnešni svinský systém kapitalismu bez přivlastků,jak se totiž ukazuje,vycházejici z gansterismu,kteremu každý den šlápneme na kuři oko a on řve bolesti!
   Přesto vám všem,kteři budou chtit uznat okřidlenou větu znějici

   Námi doteďka zvolená vláda asi má dlouhý žirafi krk,docházi ji vše pozdě a navic strká tu svoji hlavu do písku,dělá se hloupá a stále nechápe,že musi bohatnout občané a tedy jejich voliči a ne nenažrani majitelé už tak velkých peněz!

   Na našem triku,to prozradime , by mohly být tedy tři hwězdy.

   HVzV,HzNR a KSDH a ne že ne!

   Smazat
 3. Především bychom neměli nechávat debatu o islámu v rukou a ústech náboženských fanatiků, kteří se hlásí ke křesťanství či judaizmu.

  My Češi jsme především ateisté a rozumáři. A to je ta pravá parketa pro diskuzi o náboženství, jeho prospěšnosti ši škodlivosti, o jeho humánnosti či nehumanitě.

  Já osobně považuji všechna náboženství ya nejstarší fake-news lidstva. Proto si také myslím, že islám, to netolerantní, nenávistné přesvědčení šířené sektou násilníků, si nezasluhuje žádnou ochranu!

  K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K Přesně tak souhlas napsal jste to za mě.

   Smazat
  2. PRESTANTE SI NALHÁVAT DO VLASTNI KAPSY,

   kdo tady je náboženský fanatik žádný z nás jim neni a žádná pořádná debata o tom jak se postavit do cesty budoucimu vražděni jak ateistů tak věřicich ještě nezačla,prozatim to bylo jen ustupováni.
   Vy si už nepamatujete k čemu vedlo ustupováni v Mnichově a nyni si nepoučitelni Angláni serou dál do vlastniho hnizda,chcete aby jednoho dne i vás položili do řečiště vyschlé řeky začali utinat hlavy,aby čekali až se koryto naplni krvi?
   Žadné i sebemenši zpochybnováni naši cesty a ustupováni,které reálně existuje NEPOMŮŽE!
   Pokud se KSDH rozhodne k politickému odporu nesmí to být ničim a nikým zpochybnováno!

   Smazat
  3. Nebagatelizujte problém tim,že označite ty,kteři se hlási ke křestanstvi,či judaismu jako fanatiky.
   Ateisté si musi konečně uvědomit,že jsou to v tomto připadě jejich spojenci,kromě toho tu maji dalši dvě hvězdy a tam se mohou aktivovat,což prozatim je vidět málo a slabě.

   HvNR

   Smazat
  4. Ateismus vyhlásil za státní ideologii pouze Hodža v Albánii. Jeho národ měl ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavil nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! A především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
  5. Anonymní12. ledna 2019 16:01
   Svět dojde ke konečnému a trvalému míru, až v něm nebudou dementi jako Vy. P.K.

   Smazat
  6. 17:18 Vono čistě mezi námi děfčaty, ten mír stojí nejvíc za hovno! Páč to právě války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  7. 16.01

   Ten hlupák nevi,že pan Hitler posilal do pecka právě takové jako on prvni a zdůvodnoval to tim,že jsou na jeho vkus přiliš radikálni!

   Smazat
  8. 18:06 Nijak to nepopírá, dokonce sám se dobrovolně hlásí!:)) Ale ví prt. Češi byli za Hitlera uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat.

   Smazat
  9. O takových školách se vědělo,že skoro všichni absolventi padnou,tak tam se nikdo z Čechů moc netlačil i když byli ze Sudetenlandu,vime?

   Smazat
  10. Anonymní12. ledna 2019 17:57
   Války vedou ke koncentraci moci. Její velká koncentrace je zhoubná, nikoliv mír. Velká koncentrace moci se odtrhává od přírodní podstaty a degeneruje. Je-li v okolí nějaká moc, která by mohla ty degeneráty vrátit k rozumu, tak se tak stane. Je-li koncentrace totální, bude i ten rozvrat hluboký, totální. Je třeba se bránit, před velkou koncentrací moci. P.K.

   Smazat
  11. 19:39 To je mejlka! Židobolševický mor mohl být našimi blanickými rytíři zastaven! Ránu mu bohužel zasadilo chování dezertérského lejna (tzv. legionářů!) za WWI.! Kdo nám pak už mohl důvěřovat? I tak velice pozdní nábor, zahájený až v květnu 45 (sic!) dal dokupy aspoň rotu evropských rytířů! - https://www.armyweb.cz/clanek/svatovaclavska-rota-aneb-cesi-v-ss

   Kdyby se začalo alespoň o rok dříve, Praha mohla být před ruskými divochy uhájena stejně jako v památném roce 1648 před těmi švédskými ...

   Smazat
 4. Víra určitě mnoha lidem ulehčuje život. Ale primárně byla uvedena, jako páka pro manipulaci davů. Pro jejich poslušnost a ovladatelnost.
  Každý tvor je vybaven od přírody pudem sebezáchovy. Ten ho varuje před nebezpečím a nabádá k vlastní reprodukci. Pokud ve jménu své víry lidé obětují své životy, jde o naprosté ovládnutí jejich mysli. Překonali ten nejzákladnější pud, který nám dala příroda, a kvůli kterému jsme jako rasa (zatím) nevyhynuli.
  Lepšího robota, než fanaticky věřícího muslima, zatím lidé nevymysleli. A aby se takovými roboty stali všichni, je třeba tvrdě makat. Naředit populaci přílivem genofondu "inženýrů" z rovníkové Afriky a degradovat školství. Školy musejí chrlit více doktorů, inženýrů, magistrů a bakalářů. Prostě mnohem více titulů. To, že tito lidé nebudou nic umět je vedlejší. Kdo nic neumí, nemůže ani nic naučit. Tak že hloupnutí bude dál systematicky pokračovat. Spolu se zaváděním politického islámu.
  Všechno nasvědčuje tomu, že se někdo připravuje na velkou expanzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hricáku co je to za termin POLITICKÝ ISLÁM,je vidět že si neumite ani přečist korán a chcete ho dělit na umirněný a zlý politický.

   ISLÁMJE JEN JEDEN A TEN KDO HO NEDODRŽUJE MUSI BÝT ZABIT AT CHCE ČI NECHCE!

   Naučte se alespon jednu súru nazpamět.Súra 4-89 zni

   A jestliže se obráti zády pak je chytte a zabte KDEKOLI je naleznete!Aneberte si z nich ani přátele ani pomocniky!

   Smazat
  2. Doba pokročila a již nejde o nějaké náboženství ale o likvidaci většiny lidstva. Tempo ničení naší planety se den ode dne znásobuje a zatím není kam odletět. Každé společenství lidí mělo vždy v celé historii lidstva vládce, vykonavatele a otroky.

   Smazat
 5. Totalitní ideologie založená na násilí a strachu vyzívající ke genocidě nesouvěrců a likvidace jinakosti. Jako takový je tedy ideologií zavrženíhodnou jejíž šíření spadá do stejného okruhu paragrafů jako šíření a podpora nacismu. Co však lze očekávat ve světě globálních korporací jedoucích pouze po zisku a dominnaci jak po fetu. Jinak by politický islám musel být dávno pravdivě označen za ideologii, čímž by okamžitě vypadl z lidskoprávních pseudonároků na svobodu vyznání a bleskem by se ocitl vedle ideologií podporujících zločiny proti lidskosti. To však nelze připustit pokud mocní západního světa hrají s touto kartou proti svému vlastnímu kulturnímu okruhu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. 8:32
  Ten aforismus už tady byl, ale ...

  Kdyby Karel Marx tušil, že nejznámějším Němcem bude Adolf Hitler a první člověk ve vesmíru Slovan, korigoval by své
  výroky o národech...

  OdpovědětSmazat
 8. Pozn.red. I.D. - vím, že jsme to před lety již publikovali
  President RF, v roce 2018, v Moskvě, otevíral největší zlatou mešitu v Evropě.
  Cílená fašistická propaganda proti islámu, je dílem katolické církve.*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. unknote váš přispěvek je nesrozumitelný,co tu motáte zase ža nesmysly,že fašistická propaganda protí islámu je dilem katolické cirkve.
   Zbláznil jste se nebo jste muslim?

   Smazat
  2. Sami slimáci se něco naoslavovali Ádu.
   Než pochopili, jak to je.

   Smazat
  3. Pan přednášející "doktor" záměrně některá fakta překrucuje, aby nemusel říci, že všechny strany se chovaly v dané době podobně. Tvrdí, že germánští barbaři nechtěli Starý Řím rozbít, ale jen "převzít" (za cenu 500 let temného středověku ☺) je první podraz. A vynechat tzv. křižácké války směrované ve značné míře na Byzantskou říši, to je další podraz. Atd.

   Smazat
  4. http://www.iniciativy.nazory.cz/vatikan/index.htm
   L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Smazat
 9. Rozbít systém chtěli k otroctví (dluhovému) tlačení kolóni.
  Žluté vesty.
  Když pochopili, že vlastníci systému žádnou cestu dál neznají a pojedou přes jejich mrtvá těla rovno, jak jede kolo mercedesu.
  Sxalbotci, Mládci, Petříčci, a ANO, i babišáci.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten člověk to má v té hlavě celé popletené, už jen proto, že nepokládá základní otázku: "Proč vlastně vznikl Islám ?"

  OdpovědětSmazat
 11. Islám vznikl z téhož důvodu jako ostatní náboženství tj ROZDĚL A PANUJ. Postupně jak rostly znalosti o světě a možnosti rostly i schopnosti vůdce ovládat stále větší prostor. Jenže všechno má svůj začátek a konec. Po konci začíná nový začátek tak je to dané přírodou a nic to nezmění.

  OdpovědětSmazat
 12. Islám vznikl především jako protiváha křesťanství, na územích, které byly součástí Římské říše, po několika desetiletích běsnění zástupců křesťanských katolických církví, kteří na příkaz Konstantina plenili centra jiných katolických (většinových) náboženství, v Římské říši. Bylo jich údajně více než padesát. Islám byl poté "stvořen", jako protest a protiváha Křesťanství.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.