Reklama

úterý 15. ledna 2019

BIS studuje dějepis ??

Loudil
15. 1. 2019
Naše BIS ve své výroční zprávě napadá výuku dějepisu v našich školách, která prý je zcela pod vlivem "sovětského vidění světa" a výuka češtiny zase prý propaguje - "slovanský panslavismus". SSSR jak známo zanikl už 1991 , tedy před 28 lety , je tedy zajímavé, jak může být pod jeho vlivem výuka dějepisu v Čechách. Osobně mne zaráží, že "mezi vážné úkoly" naší BIS patří také zevrubné studium učebnic dějepisu, češtiny a dalších předmětů našich škol. 
Takže nějaký tajný agent BIS si od školního dítěte vypůjčí svazek učebnic, které si v síťovce odnes do pracovny a zde listuje , čte, listuje a dělá podrobné výpisy pro svého šéfa do nějaké budoucí výroční zprávy. A co honění cizích tajných agentů ?? vážená BIS ? Už se nedivím, že jim většinou unikají, když naši tajní agenti čtou ve dne i v noci školní učebnice a pořizují z nich sáhodlouhé výpisy. "Záběr" BISU je tedy opravdu široký !!

P.S. Ovšem, když tajná policie začíná studovat obsah učebnic a doporučovat jejich "předělání" ,pak mi to silně začíná připomínat pálení nepohodlných knih z časů Třetí říše nebo časů našeho pátera Koniáše.

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/skolstvi/historici-vs-bis-co-skodi-vyuce-dejepisu-je-to-rusky-pohled_510163.html

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/historikove-vidi-ve-vyuce-dejepisu-spise-jine-problemy-nez-bis/1709064

118 komentářů :

 1. Já bych dokonce tvrdil, že třeba matematiku učíme podle anglo-saského světa. Viz příloha:http://www.novarepublika.cz/2019/01/alternativni-matemetika-nejen.html Kde neumí anglicky, je možno zapnout titulky. A neříkejte mi nikdo, že to již takhlle nezačíná fungovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě. Alternativní matematika kde 2+2=4, alternativní média plná konspiračních hloupostí a vychvalování předlistopadové totality jako zlatých časů....

   Smazat
  2. Kolik mas fotru??

   Smazat
  3. dnes je matematika asi takto palach a mašini jsou velikani tohoto naroda jak pravil jakysi politruk či překabatěny soudruch

   Smazat
  4. Anonymní 16. ledna 2019 0:08

   Jistě. Veřejnoprávní matematika kde 2+2=22 jen pro vyvolené, veřejnoprávní média plná totálních hloupostí a vychvalování polistopadové zlodějiny jako zlatých časů....

   ®

   Smazat
  5. POTÉ CO JE VŠE ROZKRADENO CHTĚJI UKRÁST I NAŠE DĚTI

   nejprve vytunelovali naše továrny,pak nám ukradli naše volebni hlasy pomoci prolhaného a zmanipulovaného tisku a tv,kradou nám 10 000 měsičně Nepodminěného základniho přijmu které nám všem vypláceli vycinkani komunisti ,na krku máme chomout kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu,zdálo by se ze už nelze nic ukrást a zmanipulovat OMYL ted nám chtěji ukrást a zmanipulovat i děti
   Dále se jim zdá lehké ukrást i celou republiku s pomoci neomarxisty ovládaného Evropského parlamentu výroba vadných zákonů má bezohledně jit dál.

   Co tak do toho EU Parlamentu nevolit ŽÁDNÝ politický subjekt,který si nedá do Programu hlubokou refformu EU nebo přímo zrušeni molocha EU Parlament hnizdo přiživnických neomarxistů?

   Je totiž jasné,že jinak liberálni prý demokracie nastoli vládu menšiny nad většinou a dalši falešnou humanitou prolezlou DIKTATURU s pomoci středověké ideologie,která se kryje náboženstvim. Žádné náboženstvi to vlastně neni a je to jak každý už musi vidět tyranie zla!

   Smazat
  6. 11.17

   No jsem si jist,že s tim zrušenim toho Prdlamentu by souhlasila i hlavni rozbiječka EU pani kancléřka Merkel!

   Smazat
  7. Jsem překvapen, že matematika má alternativy. Děsí mne to už v medicíně, která, pokud je medicínou, je také matematikou, byť někdy o více neznámých. Myslel jsem, že čím více je alternativ, tím méně je odbornosti, vědeckosti - tedy třeba filosofické názory mohou mít skoro nekonečně alternativ - tedy omezeně počtem obyvatel Země. Ale že by bylo třeba 1 + 1 = 11? Musím se v matematice dovzdělat, zaostal jsem díky socíku?

   Smazat
  8. Anonymní 16. ledna 2019 11:43

   Začněte odtud od dnešních "spojenců"?!

   http://www.novarepublika.cz/2019/01/alternativni-matemetika-nejen.html

   Smazat
  9. Uz jako dite i predskolni , byl jsem vystaven neustale propagande komunisticke , vsude i treba v obchodech, kam jsem si sel koupit lizatko v radiu atd. Vyrost ze mne nepritel komunismu /kterymu jsem ovsem nerozumel/ , ale do hloubi me /a deti kolem mne/,detske duse mne votravovalo denne zivot ty nekonecne spousty a laviny tech kecu stale se opakujicich..Nejdrive sme tvrdili a rikalo se jenom mrtvej german ,je dobrej german a pak se to preneslo na bolsevika... I vtipy se vyrojily a posmesky vuci ucitelum pozdeji v zakladni skole...
   Pozdeji kdyz ty agrese se zmirnily a po 68. nenavist se prenesla pouze na ty zradce...

   Smazat
  10. Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tomu s těma Židma jsem sice nerozuměl (až mnohem později jsem v kanapi našel i Proces se Slánským a spol.), páč krom pár intelektuálů co komouše milovali jako osinu v zadku jsem žádné neznal, ale i tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  11. 12:12 demente tapetařská

   Smazat
  12. 20:16 Chceš se snad odporná rudá hnido, patřící k lůze co neudrží moč (jako ten na 58 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   srovnávat s námi tu, kteří pouhou Vůlí dokáží přinutit vodu téct do kopce? (viz tu na čase 2:30) - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 2. Tak jsem si vzpomněl na listopad 89 a hesla typu "StB bez tebe". A dneska jenom žasnu, oni snad budou psát i osnovy. Někdo by jim měl vysvětlit, že nejsou padesátá léta a nejsme v USA. Jedněch se zbavíme a druhý živíme.

  OdpovědětSmazat
 3. Kdo rozhoduje o obsazení BIS? Volič, čekající na jistoty, proseritu a důchody ze zisku ČEZ. Zlatej Bakala, ten dovede léčit duté hlavy. Volič dostal do parlamentu piláty a ejhle, ono je to Kalouskovo "béčko", teď už áčko a Štětináč to pochopil, tak zakládá NS (nový sajrajt). Proč by blbci měli mít vlastní stát?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Je nutné vědět co chce Bára Štěpánová? Není, jí stačilo, že mohla jezdit na koloběžce na Pražském hradě a dělat si srandičky z lidí, kteří na takovéto netáhla museli přispívat.

   Smazat
 4. Sovětské školství sahá svojí totalitní prackou všude tam, kde chtějí po dětech, aby se učily a něco znaly. Vždyť přece každý musí vědět, źe právě rudý LENIN hlásal: "Učit se, učit se, učit se!"
  To v naší demokracii nemůžeme připustit! Děti pracovníků BIS do školy chodit nemusí, protože stejně jednou půjdou dělat zase jen pracovníky BIS. Je třeba vědět, že spousta služebních aut pracovníků BIS před pomocnou školou znamená, že ve škole jejich ratolestí se koná rodičovské sdružení. Každý demokracie a evropských hodnot znalý člověkčmusí vědět, že k práci bezpečnostního experta je zapotřebí především průprava v homopornofilmu. Jak je jenom možné, že Jandu BIS ještě nepřijala do svých řad! Mám obavu, že rudá ruka sovětského školství sahá i na ně. Pomooooooooooc!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 0:43 jako pokus o vtip je to ubohé a o vzdělávání v Rusku nevíte vůbec nic. Nenažranost vede vždy k debilitě. Moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák nemá nikdy dost.

   Smazat
  2. 12:36 Nevím kolego, jestli koukáte kolem sebe. Kapitalismus nemá nikdy dost, podnikatel musí mít více než všichni ostatní nebo zkrachuje. Holt kapitalismus nebude moudrý.

   Smazat
 5. BIS NESTUDUJE DĚJEPIS,ALE 6 PRIORIT ŘIZENI OVČANŮ

  prvni priorita je

  CHCEŠ LI PORAZIT SVÉHO NEPŘITELE MUSIŠ NEJPRVE OBLBNOUT JEHO DĚTI

  No a posledni priorita je VÁLKA!

  OdpovědětSmazat
 6. Zeman a Soukup to vtipně okomentovali:

  Zeman: Když se BIS bude vyjadřovat ke školství, kterému vůbec nerozumí - ale ona podle mého názoru nerozumí ničemu :-) - tak za chvilku se bude vyjadřovat k zemědělství, potom k dopravě, potom k průmyslu atd.

  Soukup: Takové nové mocenské centrum chtějí asi...

  Zeman: No, tak to už tady jednou bylo. Tajná policie nebo tajná služba byla v totalitních systémech vždy mocenským centrem.

  A jsme doma. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS má bezpochyb větší znalosti a schopnosti na řízení čehokoliv než presidentská kancelář.
   BIS pouze poukazuje na fakt, že pokud se budou děti učit chybnou a lživou bolševicko-sovětskou historii, pak hrozí riziko, že nebudou umět řádně zhodnotit současnost.
   Kromě jiného, BIS spolupracuje s různými neziskovými organizacemi a instituty, které monitorují situaci v zemi, a taktéž spolupracuje se západními bezpečnostními službami, zejména americkými a britskými. Čili BIS má mnohem větší informační zázemí než jen maličký blbý český dvoreček.
   A jak záslužnou práci BIS dělá, jsem se přesvědčil na vlastní kůži, když nám před deseti lety mladší syn na 2.stupni ZŠ při volném rozhovoru o učivu sdělil, že prý nás od nacismu "osvobodila" Rudá Armáda. Tchýně skoro dostala infarkt, jelikož jako dítko sama okusila, jak tito "osvoboditelé" vypadali. Byla zhrozená, že neuměli německy nebo francouzsky, takže jen vydávali nějaké skřeky, chovali se neurvale, nezouvali se při vstupu do domu, sousedovi ukradli pytel brambor a další svinstva. Jinde dělali mnohem horší věci, vraždili a znásilňovali.
   Proti Němcům tady nikdo nic neměl, protože najednou začalo všechno líp fungovat, tak jako za Rakouska, takže vpád Rudochů byla prostě sprostá invaze za cílem zisku území. Dalo mi dost práce, než jsem to synkovi dostatečně vysvětlil a než to přijal za své. Teď je už v pohodě a má naprosto jasno, kde je ta správná strana a pravda.

   Smazat
  2. Ad 8:40 – mám k vašemu textu dotaz: Co považujete za „chybnou a lživou bolševicko-sovětskou historii„

   Spolupráci (kolaboraci) s britskými a americkými čučkaři považujete pro naše školství a výuku české mládeže za důležité?

   Skutečnost, že nás za 2.svět. války od nacistů osvobodila Sovětská armáda podle vaší tchyně neplatí, protože podle ní nějak „vypadali“ a neuměli ani německy ani francouzsky? No to je fakt hrůza!

   Sovětští vojáci se možná chovali nezpůsobně, nepřezouvali se při vstupu od domu, což jistě vaší tchyni přidělávalo práci s úklidem, navíc mluvili svými jazyky (rusky, uzbecky, turkménsky, ukrajinsky, kazašsky atd.), což vaše tchyně považovala asi z čiré rasistické zaujatosti za „skřeky“ (ještě že jste nenapsal "podlidí"), ale jak z textu vyplývá, neznásilnili ji. Ony vraždy a znásilnění, co páchali „Rusáci“ máte jen „z doslechu“, že?!. Vaší tchyni to vykládala nějaká sousedka?

   Je samozřejmě smutné, že sousedu vaší tchyně ukradli „jiná svinstva“ plus pytel brambor, ale to je jen zlomek toho, co mohli dělat s lidmi, kteří po celou dobu války vyráběli pro Hitlera zbraně, munici a např. i kondenzované mléko. Tím vším krmili vraždící armády, které tihle nevychovaní, skřeky se dorozumívající nevychovaní vojáci porazili na hlavu a vyhnali až do hrobů a amerického zajetí.

   V posledním odstavci jste se pěkně demaskoval: obdivovatel nácků a jejich smrtícího „pořádku“, který tu za Masarykovy a Benešovy demokracie nebyl, který nás stál životy přes 350 000 spoluobčanů.

   Váš syn má od vás nadělen stejně zvrácený pohled na historii, kterou k vašemu uspokojením hodlá se svými britskými a americkými pobratimy vyučovat „naše“ BISka.

   No potěš smeták, vy a vaše tchzyně jste ale kriplové.

   Smazat
  3. 8:40 Jste zjevný potomek těch nejhorších kolaborantů z dob protektorátu. Trochu vás chápu, jestliže jste sudeťák. Jestli jste Čech, tak jste obdoba hajzla Emanuela Moravce, který měl viset. A třeba na to i u vás dojde.

   Smazat
  4. 10;50 11;13
   To ta se uslyšíte haldu PAUKOSRAČEK,máte se na co těšit,až zase ten ÍÁček začne!!!!!!

   Smazat
  5. Anonymní 16. ledna 2019 8:40

   Vaše tchýně měla v celku smůlu, že si s Rudoarmějci nestačila zadrbat, když ji osvobozovali, to z lopaty hrobníkovi unikla hlavně, když nám američtí a angličtí bombardující "spojenci" po konci 2. světové války, započali "omylem" bombardovat naše průmyslové podniky, chemičky, přemýšlící a mluvící výhradně anglicky.

   Někteří byli zabiti a my důsledky této zhovadilosti odnášíme dodnes, předminulý rok jsme museli celá jedna část našeho města opustit z minuty na minutu svá bydliště, kvůli nalezené aktivní, nevybuchlé pumě vašich spojenců. Na celé sobotní odpoledne, když zde za druhé světové války bombardovali ty Pat a Matové, dnes již polskou chemičku u Litvínova v České republice.

   Pozdravujte tchyni, můžete ji i podrbat a vašeho syna až mu budete zase měnit myšlení, opačným směrem?!

   Auf Wiedersehen der Meister Korouhvička

   Smazat
  6. 10:50,11:13 Tajně doufám,že anonymní 8:40 to myslí jako ironii,a vy jste to nepochopili.Pokud tomu tak není,tak se Vám omlouvám a 8:40 považuji za totálního blba!!

   Smazat
  7. 12;08
   Vaše víra,že ten jednobuněčnej kretén z 8:40""""""myslí"""""je právě ta IRONIE!!!!!☺

   Smazat
  8. 12:23 Pepku, nějak ses opozdil do služby. Moc jsi nám tady chyběl. No a teď vyskoč!

   Smazat
  9. 12:23
   My kófři doktorský od šesti neděláme ty jednobuněčnej Gonokoku!!!!!!!
   To možná ty,ROZKUŘOVAČKO pornoprdelí za polívku!!!!!!!
   Ale těšíme se všichni,až tě ty negromongoloidní skrčenino budem mít na stole,to BUDE FOTEK,který ještě NIKDY NIKDO neviděl.....fotky ZECHLÝ VĚČNĚ ZLITÝ JEDNOBUŇKY!!!!!!!☺

   Smazat
  10. 8:40 Teda opravdu nevím, je to sranda, nebo to myslíte vážně? Tak ti vojáčkové z širé matičky Rusi neuměli ani německy, ani francouzsky, možná ani česky! :-)To armáda júesej, to bylo jinčí kafe. Tam skoro všichni komunikovali anglicky. To byla jiná úroveň! Kolika jazyky se ve vaší rodině mluví? Paňmáma byla asi polyglot, že? A kdo by za protektorátu mohl proti Němcům něco mít? Vždyť krom koncentráků, plynových komor, spalovacích pecí, masových poprav, genocidy celých národnostních skupin celkem nic špatného nedělali? Ale jinak fakt dobrý. Fakt. :-)

   Smazat
  11. 17:07

   1) anglicky umí američtí vojáci určitě mnohem lépe, než vy zde. A znalost angličtiny, jak dobře víte, je klíčovou znalostí. Rusáci vůbec anglicky neuměli, jen velmi málo z nich mluvilo špatně francouzsky. To příkladně ukazuje na jejich velmi nízký intelekt. Už jen podle tohoto je zřejmé, jak velký rozdíl je mezi americkou a ruskou armádou.
   2) nevím nic o "koncentračních táborech" jak to popisujete, ale zato je všeobecně znám pojem gulag, kde se dělaly vámi zmiňované věci. Gulagy tady byly postaveny po válce třeba v Jáchymově nebo Příbrami.
   3) o naše jazykové znalosti se nestarejte ... mimochodem, tchýně byla profesorkou francouzštiny.

   Smazat
  12. 19:25 no ty jsi teda kretén

   Smazat
  13. Ty gulagy byly poprvé v Rusku zavedeny za Kateřiny, která byla germánského původu a od toho času se říká v ruštině otrocké práci KAŤORHA.

   Smazat
  14. 13:19 Jenže ty nejsi žádnej doktor, ale funebráckej pooskok co nakládá komoušský mršiny do lihu a proto jsi vječně zfetovanej a zlitej znáš jen těch pár slovíček co tu s nima "oslňuješ", aniž bys tušil jejich smysl a kterýma tě častujou doktoři, páč tě nemůžou vykopnout, protože nikoho jinýho by na ten hnus nesplašili!!!!!!!☺

   Smazat
  15. 21:39 Tak tomu bych docela i věřil, páč vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! No a nakonec se tomu stejně nevyhnuli - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 7. Strasnej NEPRITEL se skryva mezi pedagogy a diversanty , sionanzimi autory ucebnic a ktery BDELA A OSTRAZITA bis odhali a zneskodni drive nez nakazi deti a jejich mysle ,ruskym morem a cholerou a tak je znici na cely zivot !!
  Jo tou ppropagandou ,plizivou kontrarevoluci , ktera chce znicit vsechny uslechtile skutky a plany dnesnich demokraticky posvatnych ideii ideologie Al; Qaeda a jejiho vudce Usamy bin Laden , ktery prohlasil ze fanantickej islam musi ovladnout celej svet a BIS pproto musi vyvinout nejvetsi usili to poslusne uskutecnit..
  Pro nase a nasich deti nejvyssi dobro...Skola a skolstvi je prosakle nepritelem.
  A pamatujte si ,ze Usama byl zavily nepritel SSSR a tak dostaval miliardy dolaru a vyzbroje od zapadu aby proti SSSR hrdinne bojoval a potom zase napadl USA a potom zase EU svymi armadami.. To se musi detem a vsem denne pripominat jinak by propadli skodlivym myslenkam normalnosti...

  OdpovědětSmazat
 8. Co jiného mají dělat? Všechnu tu 'vopravdovskou' profesionální činnost dělají 007 ze spojeneckých agentur, kterou jim pochopitelně přenechali a jejich výsledky pak přebírají. Je to samozřejmé, netřeba dělat stejné věci dvakrát, a zkoušet se vytahovat na spojenecké profesionály. Stejně to dělají přece i v médiích, ve firmách s korporátním how-now... Zahraniční agenti spřátelených států u nás nepůsobí, proto se o nich v žádné zprávě nepíše, jsou tu doma, na 'jejich' území, a čučkaři jim odezírají ze rtů, a poučeni béčkovým hollywoodem, vidí dějiny střední evropy očima scénáristy který bere historii jen jako inspiraci pro vyprávění 'velkého příběhu' jak je ve vzorových spojeneckých 'kulturách' zavedenou praxí.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdo nařídil sešrotování dva roky starých učebnic dějepisu v 90. létech? (Čornejová, Čornej, Rak a další autoři)
  Další ročníky si je mohli buďto koupit za plnou cenu nebo nemít nic.Záměr je zřejmý.

  OdpovědětSmazat
 10. Pokud nevíte, o které učebnice šlo, najdete je na
  www.ulozto.cz
  Dějiny koruny české, díl I. a II.

  OdpovědětSmazat
 11. príklad prepisovania dejín -
  Pokud se vrátíme do čtyřicátých let 20.století, vidíme, že Ukrajina a Rusko se obrátily na Stalina s požadavkem, aby byl Krym připojen k Ukrajině. Proč? Nejde o žádnou imperiální velikost, žádnou etnickou skladbu, ani žádné historické problémy. Korespondence mezi územně plánovacími úřady republiky trvala dlouho a poté ještě se Svazovým úřadem pro plánování v době Chruščova. To znamená, že jsme v roce 1953. Napsali Malenovkovi, že Krym by měl být předán Ukrajině, protože je obtížné vyřešit otázku zásobování vodou pokud se jí účastní dvě republiky,“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto také banderovci první ze všeho přerušili dodávky vody a i elektřiny

   Smazat
 12. Koudelku jako ředitele BIS dosadil do pozice Sobotka, takže co od něho můžete čekat od Koudelku? Jen to, že bude sloužit cizím zájmům, BIS se delegovalo do role politické policie, bude kontrolovat, co si myslíme. Mě dva roky odposlouchávali, poslal jsem na ně parlamentní komisi, aby je zařadila tam, kam patří. Pokud jde o to vyhledávání cizích agentů, tak o Vondrovi zde každý ví, že dělá pro CIA a BIS se tváří, jako že pro stromy nevidí les.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dva roky odposlochavali tak tomu řikam protekce jestliže jste o tom informovan pruběžně což u duchem chudych vovčanu ani nahodu neexistuje ovšem honoraci to hraje do karet nemusi platit špioni stači když jim zasilaji hlašeni

   Smazat
  2. Amerikou řízená služba, která má ve vedení člověka s proamerickou výchovou, přece nemůže řešit přátelské agenty, který je tu v zemi více než samotných čučkařů :-)

   Smazat
  3. Sobotka rozhodně Koudelku nikam nedosadil, jenom dostal příkaz, který prostě bez otálení splnil.

   Smazat
  4. Sralbotka by se bez povolení a notiček uASSackejch okupantů ani nevysral!!!!!!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:06 Douč se radši azbuku, abys moh aspoň pojmenovat správně vůz, jehož potahy pravidelně okupuješ, když se tvůj pán rozhodne projet škarpama Chujlostánu, putlerprde ... UAZ! - http://www.skrytapravda.cz/images/10zari2017/uaz-blockhain1.jpg

   Smazat
 13. BIS jako taková (čučkaři je trefnější) nezvládá to co má tak se plete do toho k čemu není určená a to mi připadá jako když absolvent filosofické fakulty radí zemědělcům jak chovat krávy a pěstovat brambory. Protože asi nelze zrušit, tak je třeba udělat pořádný průvan a z těch jejich pohodlných a asi špatně inspirujícícch kanceláří odklidit. Nejlépe někam do výroby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi se mýlíte, naopak, stará se o to nejdůležitější, co dostala jako prioritní úkol od amerického řídícího orgánu a tím je výchova mladé generace k nevědomosti a omezenosti. Jinak ty mladé na východní frontu nenaženete. Budou se lépe ovládat.

   Smazat
  2. 8:48
   Zatím máme sice blbě funkující ministerstvo školství. BIS není určením pro vzdělávání. Proto ho nemůže tímto pověřovvat nikdo. Ani např. náš pan president nebo předseda vlády Babiš.
   Takže možná rádoby chytrá poznámka je mimo mísu.

   Smazat
  3. 11:40 svou poznámkou jen mlží a dovádí pozornost od "řídícího orgánu" BISky a tím je cizí ambasáda.

   Smazat
  4. asi jste nečetli všechny příspěvky, ale včerejší (v 0:48) to napsal krátce a jasně: CHCEŠ LI PORAZIT SVÉHO NEPŘITELE MUSIŠ NEJPRVE OBLBNOUT JEHO DĚTI

   Smazat
 14. Anonymní 16. ledna 2019 0:08

  Jistě. Alternativní matematika kde 2+2=4, alternativní média plná konspiračních hloupostí a vychvalování předlistopadové totality jako zlatých časů....
  ===========================================================
  Nikdo nevychvaluje předlistopadovou totalitu, ale tehdejší české školství bylo ještě začátkem 90. let dáváno za příklad, spolu se školstvím japonským a německým, kvalitního školského systému v Kanadě, kde se tehdy, do již tak totálně zdevastovaného systému plodícího polodementy, zaváděla inkluze! Faktem je, že u nás se za 20 let po sametovém podvodu dokázalo to školství dotáhnout do stavu, jaký byl tam skoro před 30 lety. Vrcholem je inkluze a s tím i přepisováním dějin dle BIS, v bolševickém stylu. Západ nejenom doženeme, ale předeženeme. Jediná naděje před totální devastací školství a národa je to, že se ten neobolševický spolek zvaný EU brzy rozpadne a ty eurohujerské, vítačsko pravdoláskářské, protinárodní štěnice se budou lovit v ulicích jako škodná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě bych doplnil, že velmi dobré školství měla NDR. Po sjednocení Německa bylo nutno hledat nový model školství, aby se ten dederonskej systém vyloučil.
   Průzkumem zjistili, že velmi dobrý systém byl finský. Tak ho tedy modifikovali a přejali. Jenom je trošíčku zvláštní, že Finové převzali systém od NDR:-(

   Smazat
 15. BIS nestuduje nic, natož dějepis. BIS je v podstatě banda kašparů (čest poctivým pracovníkům tajných služeb sloužících vlasti), která slepě slouží a poklonkuje CIA a těm, kterým tato zločinecká organizace patří a kteří ji řídí. BIS tak zcela zjevně a nepokrytě pracuje ve prospěch cizí mocnosti a proti zájmům ČR a jejích občanů. Chtělo by se říci zlatá StB! Nicméně ani žvásty agentů BIS a nepatřičné snahy této zločinecké záškodnické organizace nic nezmění na tom, že jsme a navždy budeme Slované a tedy součást rodiny bratrských slovanských států, mezi které patři i Rusové. Nic nezmění na tom, že máme společnou kulturu, jazyk, geny, mentalitu ... Nikdy nebudeme, naštěstí, nějakými pomatenými Anglosasy, Židy či Chazary. Aktivity BIS připomínají aktivity tajných služeb Rakouska Uherska či Německa, kteří se nás po staletí snažili poněmčit, odnárodnit a asimilovat asi tak, jako Lužické Srby, které jsme bohužel hodili přes palubu... Stejně nechutně se dnes chováme k Srbům decimovaným NATO a EU v zájmu US parazitů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U čučkařů by vlastenecky myslící občan nemohl být. Je to prolezlé příslušníky a známými všech těch našich zdegenerovaných zvrhlých parazitů.

   Smazat
  2. BIS je něco tak divného a zapáchajícího jako RRTV → ČT → Čro → Bára Štěpánová a jim podobní, jako např. Aktivní člen Komunistické strany Československa v letech 1983 až 1990, Tomáš Zima český lékař a biochemik, od února 2014 rektor Univerzity Karlovy, dnes ústřední tvář azbestové tragikomedie roku 1989. To je "demokratická" undergroundová kapela, co myslíte?!


   HUAWEY®

   Smazat
  3. To že BIS slouží jiným vyspělým tajným službám považuji za navýsost pozitivní věc. CIA a MI6 zas slouží demokracii a západnímu stylu života, za který je nutno bojovat. Pro naši BIS i nás není nepřítelem zaoadni rozvědka nebo Islám, který tu sprostě okydáváte
   (což bude zanedlouho trestné), ale Rusko se svou hybridní agresí. Absolutně nepochybuji, že právě Rusko stojí za všemi zlověstnymi úkazy, které jsme ještě nerozšifrovali. Požáry v Californii, evidentní ruská stopa, nepokoje v Catalunii nebo teď v Paříži, série jakoby "teroristických" činů za než jsou bezdůvodně obviněni migranti převážně z islámského prostředí. Nemám žádných pochyb, kdo za tím stojí.

   Smazat
  4. 16:33 V Tobě, aby se prase vyznalo. Buď jsi ironik, nebo vůl. Typoval bych tu druhou možnost. V.J.Horák

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. Tak to je Češi nemilují západ neskáčou radostí s proti Ruského štvaní tak je třeba Čechy převychovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná se o ukrajinizaci našeho politického prostoru.Vyvolat nenávist ke všemu ruskému a vzkřísit následovníky protektorátní Vlajky.Ostatně už tady máme hodně následovníků Emanuela Moravce ,jeho synové také sloužili u SS jako předkové dnešních kyjevských vládců BIS a jim podobní mají tu smůlu ,že už před nimi jsme tady měli STB a ideologické Oddělení KSČ a jsme ,aspon my starší odolní proti lžím.Když se to samé opakuje tak po druhé je to fraška.Možná je štěstí ,že ze škol dnes vychází pologramotní žáci ,kterých se to ideologické blbnutí moc nedotkne

   Smazat
  2. 11:15
   Každej Banderovec na území České republiky by měl být považován ZA ŠKODNOU!!!!!!!!!!
   A TAK BY S NIMA BEZ ROZDÍLU MELO BÝT ZACHÁZENO.....A TEN JEJICH VELVYSRANEC BY ŠEL PRVNÍ PŘÍKLADEM!!!!!!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Jo 12:25 Vaše znalosti mít a jsem debil.

   Smazat
  5. To daleko spíš by bylo třeba zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
  6. 12:09

   zkus něco svoje a netapetuj

   Smazat
  7. 8:37 Tobě taky koukám hrabe, co? Házet tu perly svinským podlidem typu lŽIDavida a lŽIDvořáka, aby měli co mazat a já tak marnil čas smoením canců - to můžou jen čechomužici mající odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 17. P.S.: jistě jste si všimli, že placený agent Pepek Vyskoč tu dnes ještě nic nenapsal se svým sprostým slovníkem retardy. Je ve službě, ale nemá čas. Vyzobává z diskuse IP adresy "vnitřních nepřátel" Česka :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Pravdoláskař promluvil:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petricek-Okamurova-SPD-ohrozuje-liberalni-demokracii-566865

  OdpovědětSmazat
 19. Článek, i v současnosti aktuální ...

  Život za „protektorátu“ (1939-1945)

  Prvou propracovanou složkou nacistických genocidních záměrů vůči slovanským národům za druhé světové války byl oficiální program likvidace českého národa v „německém prostoru“. Realizován byl důsledně, postupně, soustavně, intenzivně a účinně, za bezpříkladné horlivosti početných, dobře informovaných nacistů z řad bývalé německé menšiny v Československu.

  Nejprve bylo zlikvidováno demokratické Československo. (Zůstalo prakticky bez spojenců, kapitulovalo po ultimátu čtyř velmocí, po „Mnichovském diktátu“ 29.9.1938. Došlo k prvému dělení Československa.)

  Zbytek českých zemí byl vojensky okupován od 15. března 1939. Zřízením „Protektorátu“ začala totální kolonizace, dekapitace a germanizace českého národa. Během války nechtěli a nemohli nacisté významný český hospodářský potenciál postrádat. Proto konečné „řešení“ české otázky dočasně odložili. O to intenzivněji utvářeli duchovní i hmotné předpoklady pro genocidu poválečnou. Sebemenší odpor byl krutě potlačován a likvidován.

  Hlavní ostří stupňujících se perzekucí mířilo vůči odboji a vůči československé inteligenci, která hájila národní svébytnost a humanitně demokratický odkaz T.G. Masaryka a E. Beneše. Likvidací všech českých vysokých škol zanikla hlavní centra české národní kultury již v roce 1939. Mnoho předních duchovních vůdců a odbojářů nacisté zavraždili.(Jedním z prvých byl i pedagog Masarykovy university, prof. dr. Jan Uher, někdejší Masarykův knihovník.)

  Je smutnou skutečností, že souhrnné objektivní zhodnocení tehdejší reality i dalekosáhlých mnohostranných důsledků ohrožení našeho národa, největšího od 17. stol. (po roce 1620), eskalací nacistických masivních a brutálních politických a protinárodních perzekucí v letech 1938-1945, dosud chybí.

  Vysoké školy byly zrušeny zcela. Ale i nižší vzdělání bylo omezeno a podrobeno drastické germanizaci. Do r. 1944 klesl počet českých studentů středních škol o více než polovinu. Česká správa školství de facto neexistovala. Byla plně podřízena německé kuratele. Rozhodující kontrola, inspekce, koncipování obsahových, metodických i jiných změn, celková propaganda, ideologie a bezpečnost byly v rukou našich i říšských Němců, spolehlivých nacistů. (Českým dějinám se např. nevyučovalo vůbec. Na vysvědčení stálo: Gischichte (a místo známky) - wurde nicht unterrichtet. Vrchní dohled nad školstvím mělo Gestapo.

  Přes stupňující se teror, všudypřítomné slídilství a udavačství naprostá většina českých učitelů a studentů se chovala statečně, odolávala, vzdorovala a vydržela. (Nezapomeňme ani na totální nasazení populačních ročníků 1921 a 1924 na válečné práce do „Říše“ a hromadné povolání středoškoláků na zákopové práce před postupující frontou.)

  Likvidace předních odborníků a znemožnění přípravy nástupců způsobily těžké ztráty mnoha oborům, jejich kontinuitě a příznivému vývoji. Nadto nedemokratický revanšismus militantních představitelů někdejší rozbíječské německé menšiny přetrvává a po mnoha desítiletích se dokonce stupňuje.

  Prof. PhDr. Bohumír Blížkovský, CSc. In: České národní listy
  z pozůstalosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No než takové školy které začala provozovat ta kráva Socdemácká a ve který se dnes úspěšně pokračuje. Bylo by pro stát lepší kdyby rovnou ty děcka zařadil do výroby. Ve školách tohoto typu se nic nenaučí jenom zblbnou.

   Smazat
  2. Tak jistě, něco na tom bude, ale především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru.

   Smazat
 20. 9:10 Jinak je jasné, že placený agent-provokatér Pepek Vyskoč má zahraniční výchovu. Ptáte se proč? V jedné diskusi napsal, že neví, co je to "vachmajstr" (ptali se ho, kolik mu vachmajstr platí). Možná to ani není Čech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že bz to byl nakonec ten vylízaný Holanďan, co krade pietní kytky a hází je do koše?

   Smazat
  2. 5:35 nedivil bych se tomu, česky umí dost, ale chybí mu v prázdné makovici pár koleček

   Smazat
 21. Čučkaři kolik jste chytili Ruských špiónku ? Zatím jenom jednoho , nějaký Švejk . Zdar marcel

  OdpovědětSmazat
 22. Nejen dějepis, ale i na fyzikální vědy by se měli pracovníci BIS podívat. Například rozvoji elektromobility brání rychlejší možnost nabíjení baterií elektromobilů. A čím je to způsobeno? Samozřejmě zastaralým Ohmovým zákonem, který byl ve velkém zaveden do výuky na našich školách v období socializmu, v období, kdy výuka byla ovlivňována sovětskou vědou. V případě, že by se pracovníkům BIS podařilo revidovat Ohmův zákon z pohledu západní demokracie, určitě by to pomohlo rozvoji elektromobility a to nejen u nás. Je vidět, že pracovníky BIS čekají v nadcházejícím období nelehké úkoly. Nezávidím jim.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:33 Další z oblastí k jejich "bádání" může být např. česká hudba...

   I u našich hudebních velikánů jako jsou Antonín Dvořák, Leoš Janáček, Bedřich Smetana a další lze jistě nalézt "stopy" po českém národním národním obrození a panslavismu ...

   "Zastupující říšský protektor R. Heydrich nařídil odstranit z atiky Rudolfina sochu Felixe Mendelssohna-Bartholdyho, protože skladatelův židovský původ znesvěcoval", dle jeho názoru, "svatostánek německého umění..."

   Smazat
  2. 10:33 :-) :-) :-)

   Smazat
  3. 10:33

   mimochodem v Německu se nabíjí na 150 km za 1,5 minuty a vývoj pokračuje. Za nedlouho to bude rychleji než tankování.

   Smazat
  4. Anonymní 17. ledna 2019 5:56

   Pouze krátký dotaz až se bude takto rychle dobíjet v České republice, kde se bude vyrábět takové množství elektřiny? Na polích ze solárů místo brambor z biomasy nebo v Počeradech? Já bych tipoval, především co nejdál od vás...

   ®

   Smazat
  5. 10:00 Německo v poho stíhá ekologicky a ještě má nadbytek na prodej.

   Smazat
  6. Jóóo´? Tak proč kupuje u nás?!

   Smazat
  7. Česko kupuje u Němců. Bez Němců byste žili v zemljankach a žrali to co najdete na louce. Afrika byla civilizovanější.

   Smazat
 23. V BIS prý působí a radí panu Koudelkovi několik ukrajinských poradců a ty školní učebnice bude asi jejich práce.Možná jste také zachytili zprávu ,že ukrajinský velvyslanec uveřejnil na svém účtu fotografii Hradu kde místo prezidentské standarty vlaje ukrajinská vlajka.Tak kde to jsme ?Import nacismu z Ukrajiny pokračuje rychlým tempem

  OdpovědětSmazat
 24. Každému blbci z BIS bych doporučil ke čtení knihu ŽALUJI
  která vyšla po válce. A není nijak politická. Ale asi by to nepřečetli protože jsou to dva díly a pro ty ubožáky by to bylo asi obtížné čtení. Ještě bych dopnil, za minulého režimu jsem vykládali vtipy na veřejnou bezpečnost (pro blbce typu BIS dnes policie ČR) Ale v žádném případě se tam nenašel nikdo tak blbý aby kritizoval výuku dějepisu.

  OdpovědětSmazat
 25. Třeba v BIS působí bývalí učitelé dějepisu. Školství màlo platí, tak hodili knedlík k vnitru a nyní, kromě vyššího platu, přepisují dějiny.

  OdpovědětSmazat
 26. Jen další z nepopiratelných důkazů o angažované práci pro USA, pod taktovkou církve.*

  OdpovědětSmazat
 27. Vypadá to,že v BIS nejsou všichni,ale několik debilů tam bude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že v BIS jsou vlastizrádci všichni!!!

   Smazat
 28. Je legrační vidět jak se panslavismem ohánějí a za panslavismus bojují nejvíce ti, kteří k smrti nenávidí Ukrajince a Poláky, 2 ze 3 největších slovanských národů :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12.55 Jen ten, který o panslavismu nic neví, může napsat takovou "hloupost"...

   Smazat
  2. Panslavizmus nemůže fungovat právě kvůli polským katolíkům, tzv. Ukrajincům (banderovcům) a chorvatským ustašům.

   Smazat
  3. Ukrajinci byli považováni za Huculy, východní Poláky! Až díky Banderovi si konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   K ukrajinským zemím patří celé černomořské pobřeží a přilehlý kraj, a také území až k Volze, tzv. Cossackia. Zde všude se rozkládala Stará Ukrajina, starověký národ, který vedl obchodní svazky nejen s Řeckem a Persií, ale i s mnohem staršími civilizacemi jako se Sumery, Egyptem, Chetity, Babylonem, Féničany, kteří kotvili u břehů Tavridy, a kromě toho také pravděpodobně, dle nejnovějších výzkumů, byla Stará Ukrajina důležitou zastávkou dvou významných obchodních tras - čínské hedvábné stezky a jantarové obchodní cesty. To vše ještě před existencí Říma.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 29. Jiří Jírovec16. ledna 2019 14:02

  Veřejná zpráva BIS obsahovala i jiné ptákoviny, například zmínku o tom, že sledují čtyři nepravomocně osvobozené, kteří byli původně obviněni z přípravy teroristického činu. Jenže v tom byl zaangažován i agent-provokatér a soud to raději zahrál do autu. Mohlo by to vést k nepříjemným otázkám ohledně popisu práce takového člověka.

  Ti šmejdi si nedají pokoj, takže spoluanarchistům sdělují svoje zkušenosti z vazby. To, jak každý musí uznat, je šílené bezpečnostní riziko, takže BIS je sleduje. Člověk by až litoval Zemana, že to musí číst v detailní zprávě. Odtud asi pochází jeho známé hodnocení.

  Z Kanady si pamatuji několik případů, kdy policie oznámila, že cosi zmařila, ale vše vyšumnělo a nikdy se žádný soud nekonal. Většinou jde o rozpočet.

  OdpovědětSmazat
 30. Vážení, s tím nic nenaděláte. Společmost je rozdělena a ti, co jsou u koryt, vládnou. Jsme moc malý národ a ještě k tomu polovina těch, co si říkají češi, jsou bavoři. Tohle může změnit jen nová globální situace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudo původní obyvatelé Bavorska byly slované.

   Smazat
  2. Původní obyvatelé Bavorska byli Keltové, pak germáni z kmene Bavorů, Franků atd. Slované se za Šumavu a Český les dostávali ojediněle, jejich osady na západ nejsou doloženy. Slované ale prokazatelně žili na pravém břehu Labe až k Hamburku a na ostrově Rujana.

   Geneticky jsme jako velká většina evropských národů směsí. U nás převládá gen slovanský, dá-li se to takto definovat.

   Ruda a Motrok čerpají z pochybných pramenů a jejich interpretace je hrozná.

   Jediné, v čem má Ruda pravdu, že situaci změní "nová globální situace". K té se blížíme.

   Smazat
 31. Uf, Pepku přeskoč ...

  OdpovědětSmazat
 32. Ruské značky mají dobrý zvuk!
  Zkuste si kliknout například na
  www.sputnik.cz

  OdpovědětSmazat
 33. BIS, pokud se nudí, je tak kantorsky erudována, by měla prohánět ministra školství a učitele MATEMATIKY, z jakého důvodu kantoři sabotují výuku žatstva a středoškolských studentů, tohoto všudypřítomného a důležitého oboru!

  To je politolog vedle politologa a pokud se jich z hlavy zeptáte, kolik je dvanáctisícosumsetpadesátčtyři KRÁT devětsetřicettři odpoví z patra čtyřistadvacetčtyři! Dobro došli? A tom jsem netrval na další BISácké otázce.

  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se nemůžeš dočkat, co, Hujahehi? Budiž ti přáno.

   https://www.novinky.cz/koktejl/494556-trest-po-cinsku-neuspesni-zamestnanci-se-museli-plazit-po-kolenou.html

   Smazat
  2. Tajná služba by měla obrátit svou pozornost na výuku matematiky. Dnešní studenti se nemohou ve znalostech matematiky srovnávat se studenty z období, kdy vládli bolševici. Tehdy každá spolužačka ze třídy na střední škole věděla, kolik je odmocnina z minus jedné. Hádám, že se zaměstnancům tajné služby tento příklad s použitím kalkulačky spočítat nepodaří. K čemu nám budou ideově pevní antikomunisté vyzbrojeni příručkami od Člověka v plísni, když nebudou vědět, kolik stojí kilo hrušek, jestliže jedna stojí/roste v širém poli.

   Smazat
  3. Anonymní 16. ledna 2019 15:11

   Soustřeď se na pavlače nebo ti ty lidi popadaj, prestituente, ubude bobrňáků a půjdeš bručet! Budiž ti to nepřáno.

   HUAWEI®

   Smazat

  4. Anonymní 16. ledna 2019 15:11

   Plazit se před Havlem po kolenou. Jinak to nešlo!

   20.12.2011 – V roce 2001 napsal Jaroslav Plesl do Lidových novin kritiku bývalého prezidenta Václava Havla o tom, že nekomunikuje s novináři. Dříve prý poskytoval rozhovory pouze těm, kteří k němu byli dostatečně servilní.

   Článek dnes zveřejnily levicové Britské listy, podobné články Parlamentnilisty.

   Václav Havel, Jaroslav Plesl

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Plazit-se-pred-Havlem-po-kolenou-Jinak-to-neslo-pise-server-217616

   HUAWEI®

   Ps. Budíž ti dáno?

   Smazat
 34. Čučkaři, čtěte ty knihy pozorně ať si doplníte znalosti !

  OdpovědětSmazat
 35. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 36. Celo tuto diskuzi mohu ukončit poznáním, do teď se žáci a studenti s odporem učili předmětu s názvem DĚJEPIS a od učinkování v konspiračních schůzkách, ministra blbství Plagiátora a BIS za tichého souhlasu premiéra A. Baviče, se začnou učit s neutuchající pílí DĚJEBIS...?!

  A tímto bych přátelé kláves, celou diskuzi zakončil, tímto považujte dnešní BISKUZI za uzavřenou. Pověste ho na nejbližší strom, ledvinky se musí jísti teplé!

  Dobrou moč!

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Muž přes palubu? Babiš chce vyrazit ministra školství Plagu, píší LN

   17.01.2019 8:07
   Kdo je v současné Babišově vládě nejohroženější ministr? Když odečteme Tomáše Petříčka, s jehož odvoláním by podle koaliční smlouvy musela souhlasit ČSSD (což prý není příliš reálné), obvykle se nejčastěji ukazuje na Dana Ťoka. Podle Lidových novin to ale má mimořádně nahnuté jiný ministr, nominovaný za ANO.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muz-pres-palubu-Babis-chce-vyrazit-ministra-skolstvi-Plagu-pisi-LN-567001

   ®

   Smazat
 37. Ale snad si někdo nemyslí, že to s přepisem dějepisu fungovalo v dobách protektorátu Böhmen und Mähren jinak. Tehdejší "BISku" zastupoval Emanuel Moravec. A tak při současné naší okupaci jen pokračujeme v dřívějších kolejích. A nejen v dějepise, také jsme potřebě diktatury kapitálu přizpůsobili sloupy státu sakum prásk. Tedy pokud krade a loupí kapitál, je soudně nepostižitelný, pokud by to udělal kapitálem okradený, bude vláčen po soudech a věznicích! Jo, peníze jsou skoro všemocné, než ovšem přijde lidová revoluce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:24 Lidová? Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza pracuje a válčí leda tak hubou!

   Smazat
 38. BIS jen, v čele se svým ředitelem, prezentovala obrovský úspěch toho úřadu. Už tam dělá pár lidí, kteří dokonce zvládnou přečíst učebnici dějepisu pro zakládání školu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.