Reklama

sobota 26. ledna 2019

Byl uveden důvod pro přesun ruských žoldnéřů do Venezuely

26. 1. 2019     lenta
Spiknutí proti venezuelskému prezidentovi Nicolasi Madurovi bylo připravováno dříve a proto tam byli přesunuti ruští žoldnéři. Lentě.ru to sdělil šéf výboru Všeruského důstojnického sboru, ataman kozáckého sdružení Chovrino Jevgenij Šabajev (na obrázku), který se zabývá ochranou zájmů pracovníků soukromých vojenských společností.


"Večer 21. ledna dostala určitá skupina hochů pokyn, aby rychle skupinu shromáždili. Plnili zakázku soukromých vojenských společností", vysvětluje Šabajev. Podle jeho informací bylo k tomu okamžiku odhaleno vojenské spiknutí v blízkém kruhu Madura. Proto bylo nutné vyměnit jeho osobní ochranu za loajální lidi, což bylo provedeno.

Navíc Šabajev poznamenal, že vyslaní žoldnéři nejsou spojeni s takzvanou soukromou vojenskou skupinou Wagnera a restauratérem Jevgenijem Prigožinem, který se považuje za jejího vedoucího.

Dříve 25. ledna vyšlo najevo, že Madurovu ochranku tvoří ruští žoldnéři. Podle předběžných údajů je jich kolem 400.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

136 komentářů :

 1. Tak to je síla. Autobusák nevěří ani vlastním vojákům, natožpak občanům a na svou ochranu před nimi si přivede 400 ruských žoldáků.
  Jediné co místo opravdových problémů řeší celou dobu svojí vlády je udržet se u moci. Za každou cenu ať to stojí co to stojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Utopen ve své nenávisti a nepochopení tu 14:05 špatně hodnotí situaci ve Venezuele.
   Ruští vojenští specialisté obsluhují nedávno dodanou techniku (PVO, elektronika, letouny) po dobu, než bude vyškolen a zacvičen venezuelský personál. V očekávání útoku americké armády a armády sousední Kolumbie je to akt zcela normální, logický a ze strany venezuelské vlády vlastenecký.

   Smazat
  2. Hloupy nazor hlupaka.

   Smazat
  3. Kennedy mal Federálnu ochranku a neustrážila ho.Maduro je v podobnej situácii.Prišli najlepší z najlepších.Či ale úlohu zvládnu ukáže budúcnosť.Presne ako u Assada.

   Smazat
  4. kašlete na něj (14:05), je to místní Pepek Vyskoč, myšlenka žádná, umí jenom mečet :-)

   Smazat
  5. 26. ledna 2019 14:05
   To není síla, ale politika demokracie.
   U nás v Čechách, zase nikdo nevěří BIS, generálum typu Pavla a médiím.*

   Smazat
  6. 14:05 Modrý blbeček v pohotovosti. A héč, zase je první.
   Věnuj se hlavně piklům a uhrům. Jo a umyj si zase po čase tu řepu, co máš na krku.

   Smazat
  7. 14.05 - beznadějně ztracený, čte jen Seznam.cz a Blesk. Zase bude vykřikovat na ulici, že mu nikdo nerozumí a večer se zhulí pivem.

   Smazat
  8. Je bobré si informace rozšířit...:-)))

   https://aeronet.cz/news/pravda-o-venezuele-jak-doslo-k-tomu-ze-zeme-lezici-na-20-svetovych-zasob-ropy-zije-v-bide-a-astronomickych-dluzich-rikaji-vam-ze-za-to-muzou-socialisticti-vudcove-venezuely

   Smazat
  9. Došlo ti, idiote, že jsi duševně chorý mrzák ? Článek byl publikován ve 13:58 a ty zde číháš jako úchyl, abys už 14:05 napsal nějaký svůj protiruský blábol. Měl by ses léčit, ikdyž v tvém případě to je už zbytečné a neléčitelné. Žiješ naprosto ubohý a zoufalý život, nikomu nejsi potřebný a užitečný, jen pomlouváš, lžeš, škodíš, všichni i doma tě mají oprávěně za idiota. Tak se už netrap a hoď si to někde v rohu na půdě, tam tě nikdo nenajde a za půl roku z tebe bude sušená mumie. Nikomu nebudeš scházet, tak to už udělej. Bude to první užitečná věc, kterou za svůj zkurvený život uděláš....

   Smazat
  10. 14.05 Autobusák je neskutečně zodpovědnější profese, než kulisák. Jasný, trolle?

   Smazat
  11. Když tisíce amerických vojáků a žoldnéřů dalších zemí, okupovaných také USA soldateskou stojí na hranicích Ruska, tak je to normální? Když 400 vojáků Ruska je ve Venezuele, tak je to nenormální? I kdyby byla ruská armáda na hranicích Mexika a Kanady s USA, tak by to nevykompenzovalo agresívní choutky militaristů z hexagonu, kteří jsou posluhou diktatury světového kapitálu. Byli jsme právě varováni, že je za 2 minuty 12 a USA spustí svoji jadernou válku v domnění, že jich se to týkat nebude. Miliardy mrtvých, radost kapitálu?

   Smazat
  12. No v ČR by udělal práva v Plzni a uznával byl by ho celý euroatlantický svět.

   Smazat
  13. Anonymní26. ledna 2019 14:05
   A cos tim chtěl sdělit Autobusák...mají ho ochraňovat Revizoři? U nás v Praze by ho chránili Blogeři a Jútúbeři pomocí počtu laiků, vole. P.K.

   Smazat
  14. Totálně vymytí proruští pitomci, zvláště ten co cituje dokonalou lež ARONETU VYMATLANCI.Ne USA okupant, ale Rus okupant

   Smazat
 2. Rusko si sice slovy V. Putina uvědomuje, že nemá přátele, ale neustále předvádí, že své spojence neopouští.. Tím si získává vysoký kredit spolehlivosti, na kterém se dá stavět dlouholetá budoucí spolupráce.. A co naši "spojenci", nebo co to vlastně máme? Upřímně, jsou nám k ničemu, jenom nám škodí a nutí nás uměle si vytvářet nepřátele. Ve funkčnost a perspektivu takové zahraniční politiky může věřit jenom hlupák! J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naši spojenci se podílí na naší prosperitě, bezpečí, svobodě. Pro hlupáky typu J. zřejmě nepodstatné hodnoty.

   Smazat
  2. 14:20 doplňuji: "alespoň do té doby, dokud místní loutky zajistí plynulý tok prostředků jednosměrným penězovodem ven z Česka a plynule rostoucí zadlužování místních otroků"

   Smazat
  3. 14:29
   Ty jsi otrok? Tak to tě lituju. Ale od kdy maj otroci dovolené klepat blbosti do klávesnic?

   Smazat
  4. 14:20 tomu se ovšem říká ztráta samostatnosti, ale ty máš taky doktora pořád za zadkem. Tak ti to ani nepřijde.

   Smazat
  5. 14:29 každý, kdo je zadlužený, je otrokem. Nejlépe to ilustruje milión exekucí, stotisíc bezdomovců, z nichž desítky zemřou i tuto zimu. Zcela svobodně ve svobodné zemi s názvem Česká republika. To, že se má dobře ten kretének (14:32), mě jaksi netankuje.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 15:07
   Až potom co zachráníš před umrznutím jediného bezdomáče. To za to stojí, ne?

   Smazat
  8. 15:11 Já tušil, že jsi vachmajstrem placenej a zde nasazenej Pepek. Líbilo by se ti určitě v Davosu, tam boháči z celého světa od pondělka plodně dumali, jak bojovat s chudobou, když se ta mrcha chudoba stále ve světě prohlubuje a oni naopak jenom bohatnou. Letos tam přiletěli se svými doprovody v 1500 soukromých tryskáčů (ty státní tryskáče nepočítám). Babiš tam dostal noty, co s bezdomovci v ČR, za rok tu již žádní nebudou :-)

   Smazat
  9. Otrokem je každý kdo nedokáže žít bez peněz. Můžeme jenom snižovat svojí míru zotročení omezováním svých potřeb. Ve skutečnosti jsme MODERNÍ OTROCI sloužící ďábelským mamonářům. V tomto zdegenerovaném zvrhlém parazitickém systému musí dojít ke katastrofě.

   Smazat
  10. 14:10 Souhlas!

   Za prvé "Jé" je něžná žena, tak nezneužívat té "mužské" impotence a přesili. Za druhé dnes J. Soukup prohlásil, že díky svým pořadům zjistil, exemplární neschopnost, všech našich poblitiků, doslova: "Duté a prázdné nic s kravatou?", to víme všichni, ale co s těmi voly u nás udělat? Mandůro halt teď počká, pojede další linku.
   Václav

   Smazat
 3. Dobré by bylo, kdyby se angažovala velmi silně i Čína! Tady by pomohli a hned si vyzkoušeli co umí! Hlavně odkrýt a zlikvidovat americkou rozvědku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se druhý den ptám sám, proč je Čína tak potichu, když má ve Venezuele také svoje investice.

   Smazat
  2. 14.23 Mýlíte se, Čína už před 2 dny varovala USA před vojenskou intervencí...

   Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/247067-krize-kolem-venezuely-graduje-rusko-a-cina-varovaly-usa-pred-vojenskou-intervenci/

   Smazat
  3. Je zajímavé, že Evropa nevyhlásila, tak jako USA, jednohlasně Guaida presidentem, ale navrhla znovu volby.

   Smazat
  4. Čína se bude angažovat ale jinak.

   Smazat
  5. 14:18

   Ale zavalil jste nás přívalem otázek, voni budou rafinovanej 14:18? Kriminalistika záleží na chytrosti a bdělosti. Vóni 14:20 zústanou až do konce života závodčím. Páč maj místo hlavy kokosovej vořech. Teď jdou a pošlou tu naší bábu do hospody, ať koupí Rum a Kontušovku, hodně Rumu!

   Smazat
 4. Zajímalo by mě, kdo ty soukromníky platí. Nedivil bych se, kdyby to byli akcionáři Rosněfti, což nejsou pouze Rusové, ale i západní akcionáři. Bez Madura by asi mohli přijít o své investice do průzkumu a těžby ropných polí. Amerika by si to všechno ráda nechala pro sebe, pochopitelně bez zaplacení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou to nájemní žoldnéři a kdo je platí není důležité jako to co ochraňují. Co dobrého kdy ochraňoval BLACKWATERS a další žoldnéřské party po světě.

   Smazat
 5. Rád bych připomně všem zdejším ruským a čínským přiblblům, že celá jižní, střední a severní Amerika, s vyjímkou Bolívie, tzn zemí kterých se to týká nejvíc, je proti autobusákovi!

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-01-24/trump-support-sparks-global-backing-of-venezuela-s-guaido-map

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. všechny fašistické a polofašistické režimy řízené proamerickými loutkami jsou proti legálně zvolenému prezidentovi a souhlasí s volbou Guidá (rovněž americké loutky) bez jakýchkoliv voleb. To prostě nemá chybu :-)

   Smazat
  2. 14:32 asi všichni vystudovali americkou prezidentskou univerzitu: Guaidá a Saakašvili byli spolužáky na Univerzitě George Washingtona, kde dostali tu nejlepší možnou přípravu na prezidentování ve světě :-D

   Smazat
  3. Jo Bloomberg , ten už toho naplkal

   Smazat
  4. Jak se to týká Kanady,nebo USA Ty přiblblo. V.J.Horák

   Smazat
  5. Divím se, že se ještě nepřipojil slavný ministr Petříček, sehnal by určitě další záporná procenta pro ČSSD.

   Smazat
  6. 14:26 Proč lžete a píšete dezinformace ? Z hlouposti nebo za "Jidášův groš"?

   "Venezuelu samozřejmě podporuje Kuba. A co k tomu Kuba řekla? K těm krokům Organizace amerických států? Kuba se k tomu oficiálně vyjádřila tak, že Organizace amerických států je ministerstvem USA pro záležitosti jejich kolonií v Latinské Americe. Nic víc a nic míň. To znamená, že poukázali na samotnou podstatu, a to už je velice silný odpor."
   Pjakin, 4.1.2019

   Smazat
  7. 14:38
   No třeba tak, ty pablbe, že USA jsou nejčastější destinací Venezuelských emigrantů.

   Smazat
  8. 14:46

   Kuba je ostrov v Karibiku! Dodělejte si základku.

   Smazat
  9. 14:46 Jo. A také patří do Asie. Modrý blbečku.

   Smazat
  10. 1č.49 Odhalení vlastizrádci obvykle zdrhají k úkrytům svých jidášských kont, kde jim nehrozí za jejich dosavadní zločiny kriminál, šibenice, plynová komora, či elektrické křeslo systému Edison. Němečtí váleční zločinci také nezdrhali do SSSR, ale do Jižní Ameriky k diktátorům spřáteleným s USA a ti nejužitečnější přímo do USA. Dostali zas za to třeba americké "anlosasoeuroafričany" na Měsíc. Katolická církev to za nějaký ten obolus posvěcovala.

   Smazat
  11. 14:26, onehdá Kristina Kirschner prohlásila, že pokud by se s ní něco stalo, viníka mají hledat ne v Argentině, ale o pár tisíc kilometrů na sever.

   Smazat
  12. Rád bych připomněl všem zdejším euroatlantickým přiblblům že JUSEJ má právo rozhodovat co je demokracie a svoboda.

   Smazat
  13. Připomínám hloupému přiblblu 14:26, že Venezuelu podporuje i mexická vláda. A Pepku, kde je Mexiko? Je to Střední Amerika? No vidíš, tak se líp uč a kup si atlas!

   Smazat
  14. Zbytecne se rozcilujete s hlupaky, navic velmi linymi lidmi. Ten ubozak ani nevi ktera bije. I kdyby ty vole s dosazenim konokoliv souhlasil jezus Kristus, nemate pravo komukoliv menit moc zvolenou tamnim obyvatelstvem.Take bych ti sebral zenu a se sousedy by jsme si odhlasovali, ze si vemes mistni bezdomovkyni. Navic nam musis predat byt a zacnes pekne platit najemne. Kdyz to prejes ostatnim, tak muzeme zacit u tebe a dat ti ochutnat stejne mediciny. Tvuj nedostatek empatii nikoho netrapi.

   Smazat
  15. 21:19
   Ty hloupé, rudé přiblblo, zřejmě nechápeš, že celá Amerika neuznává Madura právě proto, že NE!!!byl zvolen tamním obyvatelstvem.

   A každému, kdo nemá v hlavě nasráno tak jako ty, musí být zcela zřejmé, že obyvatelstvo ve svobodných volbách nikdy nezvolí člověka, který přivedl zemi k bídě a krachu a že se jedná o podvod.
   Koukej, blbe:

   https://www.youtube.com/watch?v=hJ111tNKeCs

   Smazat
  16. 21:32
   Na videu je vidět velké prd kromě anonymního davu lidí. Takových fajk videí jsou stovky.
   Ale zajímavější je, že jsi vyhrál cenu největšího lednového idiota Nové republiky. Proč? Protože prezident Venezuely se volí ve Venezuele a ne po celé Americe !!, takže koho uznávají vlády jiných států naprosto nic nedokazuje, ty hnědý troubo ze zvláštní školy.

   Smazat
  17. Když dva dělají totéž není to totéž. Venezuelský president má raději Rusy. Uessáci se s tím budou muset vypořádat. A mopslíci z EU ukazují, jak měl president Maduro jednat. Pán Bůh nepomůže.
   Světu mír.

   Smazat
 6. "Země" těžko může pro někoho nebo pro něco "být". To mohou vlády, které mohou nebo nemusí být v cizím žoldu a lid zblblý tou nebo jinou propagandou. Schwarzenberg jako ministr pro zastupování cizích zájmů obvykle říkal: "Česká republika si myslí... Česká republika podporuje...", například samostatnost Kosova, aby si tam USA mohly vybudovat vojenskou základnu. "Česká republika podporuje..." Občanů se nikdo neptal, natož "země".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně tak Maduro nerovná se Venezuela nebo Venezuelani. Stejně tak Ruská podpora není podpora Rusy a Čínská Číňany, Turecká Turky...
   Chápete, že se tímto střílíte do vlastní nohy?

   Smazat
  2. 14:42
   JRM AŤ USSA OKUPANTI ZKUSÍ STRČIT RYPÁK DO RUSKA NEBO DO ČÍNY,ANI U HRANIC SE NEUSEROU!!!!!

   Smazat
  3. 14:42 Neřekl bych, jenom tomu nerozumíte, nebo nechcete rozumět. Musíme rozlišovat mezi zástupnými zavedenými pojmy a tím, když jich někdo zneužívá (Švancbrk). Mě konec konců taky pěkně hněte, když se někdo ohání mým jménem. Docela bych mu dal rád přes hubu.

   Smazat
  4. 14,42 nevadí, že Maduro zvítězil ve volbách? Tudíž Maduro se rovná Venezuela až do dalších voleb, jasňačka?

   Smazat
  5. 16:01
   No tak to by u náš (jistě k vaší neskonalé radosti) vládli komouši s 99.9% až do konce věků.

   Smazat
  6. 16;08
   TY HLUBOCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRKU,99,9%BYL ZVOLEN POUZE HLASY KOMUNISTŮ UDAVAČ HAVEL!!!!!!
   PAN MADURO JE V TOHLE BŘÍDIL!!!!☺

   Smazat
  7. 14.37 Smekám a zdravím, Medikolog. A stále se to novináři bojí napsat či odvysílat. Zatím se neodvážil ani miliardář Soukup. U politiků je to následek odvěkého "pluralus maiestaticus".

   Smazat
  8. 16:08 Hele, pokřikuje na tebe ten dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby je denodenně zlitej tím jak tajně uchlastává líh z naložených potratů v laboratoři!!!☺

   Smazat
 7. Rád bych připomněl americkému pindosovi 14:26, že Putin už nebude nečinně přihlížet, jak ami a NATO zločinci beztrestně bombardují Jugoslávii, zabíjejí v Iráku, Sýrii nebo Libyi.
  Přeji Putinovi, aby osvobodil Madura podobně, jako osvobodil B.Asada a přitom si trochu vyzkoušel své nové pokročilé zbraně a posunul se konečně trochu blíže do Mexického zálivu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ti velmi dobře rozumím.
   Tobě nejde o nějaké Venezuelany, kteří pomalu nemají co žrát a masivně emigrují do okolních zemí po milionech. Tobě jde o blaho Madura. Vlastně i ten Maduro je ti u zadku. Podporovat ho budeš jen dokud bude kámoš Putina.
   A o tom to celé je. Protože tajně doufáš, že jednou "osvobodí" Putin i tebe.

   Smazat
  2. 14:26 je typické děcko, které se svou stupiditou a vulgárností, snaží udělat dojem na Jandu a spol.

   Rusko je ale příliš daleko, mnohem dál než od Sýrie. Bude důležité, jestli Venezuelu podpoří někdo ze sousedních zemí. Tam sice vládne hodně zkorumpovaných USS loutek, ale mezi obyvateli to tak jasné není a jsou tam organizace proti drancování ze strany USS korporací, které můžou Madura podpořit.

   Četl jsem, že Venezuela má největší doložitelné zásoby ropy na světě!! Bohužel tam v dohledné době nikdy nebude klid. Buď to tam budou špinavé korporace a loutka Guaidó drancovat jako před Madurem a země se opět propadne, nebo tam budou USS fašounci podněcovat převraty a útoky, aby Madurova vláda nemohla pro zemi nic udělat a musela se jen bránit. Bez podpory se ta země prostě neobejde. Korporačních sviní je příliš mnoho.

   No a teď se ukažte země v OSN, kdo má koule - kdo se odváží vypovědět ze své země USS "diplomaty" na základě vměšování a útoků na vládu cizí země?

   Tidehunter

   Smazat
  3. 15:45
   Vy víte naprosté hovno "co je jasné mezi obyvateli" a ani vás to ve skutečnosti nezajímá.
   Je vám jedno, že z Venezuely emigrují miliony lidí, že tam nejsou dostupné základní potraviny... Jediné co vám běží v tom jednoneuronovém mozečku je jednoduchý anti-ami algoritmus.
   A ten vám přikazuje fanaticky a nekriticky podporovat ty nejzoufalejší a nejneschopnější představitele nejhorších režimů. Venezuela, Kuba, KLDR...
   Vždyť je to směšné.

   Smazat
  4. 16:06
   O hovnech s tebou mluvit nebudu, to je tvoje specializace a obsah tvé duté makovice.
   S potravinami je problém kvůli embargu zlodějů USSA a jejich kamarádů, kteří tam chtějí svobodně krást. Což je opět tvoje specializace. Ta země byla před socialisty v ještě horším stavu. Ale o tom někdo, kdo má v hlavě nasr.. jako ty, nemůže nic vědět.
   A fanatismus a nekritická podpora někoho je taky tvoje království, takže do toho se taky plést nebudu. Užij si to tam u sebe a ano, jsi směšný. :)

   Tidehunter

   Smazat
  5. Anon z 15.21. To ze ve Venezuele neni co zrat uz asi 2 roky je typicka Sionisticka zidovska finta. Jestli neposlouchas jako ten sasek z Brazilie tak odpoji vsechny financni toky do zeme a jestli nepovolis tak bud prevrat nebo bombardovat. Kdyby tam nebila ropa tak na ne serou ale zidi musi vlastnit panovat a vladnout vsude. A USA uz parazituji a vladnou aspon 100 let. Nechcete, neverte. Je dobre si napr. precist International Jew od Henryho Forda. Myslin ze ji napsal kolem 1920 ale uz tehda varoval Ameriku.

   Smazat
  6. 15:21, tady přece nejde o nějakého Putina na druhé straně zeměkoule, i když tam mají utopených pár miliard, podobně jako na Ukrajině. Dokonce je i jedno, že zas USA vyvolávají někde bordel. Jenže tady to úplně přepískli, když prohlásili nějakého chlapa za prezidenta úplně cizího státu. A ten stávající byl k tomu všemu zvolen ve volbách a stale sedi v prezidentském paláci. To má být vtip? Janukovič svého času tehdy v obavách o svůj život zdrhnul, ale Maduro je stále na svém místě. A vy něčemu podobnému říkáte demokracie? Mám pocit, že už budete staršího data a pilně jste studoval VUML.

   Smazat
  7. Kdo nebyl v KLDR, tak neví o čem mluví. Lidi chodí do práce, potraviny v obchodech jsou, to víte hamburger tam nekoupíte. Téměř všechny domy nové, že někdo uteče do kapitalistického blahobytu i to se údajně stane.

   Smazat
 8. Za totáče jezdili budoucí revolucionáři k nám nebo do ZSSR.Dnes jezdí do USA.
  Kapitalizmus je vykořisťování člověka člověkem . Vy jste spokojeni hňupy v Praze. Přitom by jsme mohli dostávat 50 litrů bez přezčasu.Naše firmy vydělávají velký ranec a vetšina peněz jde do západní evropy.Možná to jednou bude ,ale my tu nebudeme.

  OdpovědětSmazat
 9. Perlička z USA: "V Spojených štátoch sa medzičasom ukázalo, že osobitný prokurátor Robert Müller je synom gestapáckeho šéfa Heinricha Müllera, podľa zdrojov CIA. Zatiaľ čo zločiny otca nie sú zločinmi syna, Robert Mueller bude obvinený za svoju účasť na zatĺkaní priebehu udalostí 11. septembra, ako aj za účasť na prebiehajúcom hone na neexistujúcu ruskú čarodejnicu v SŠA, hovoria zdroje."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto se americkým fašistům nehodí Trump do jejich krámu !

   Smazat
  2. pokud je synem gestapáka, tak je velmi dobře ovladatelný, protože je lehce vydíratelný ze strany deep-state

   Smazat
 10. Mám otázku na zdejší ruské užitečné idioty:
  Existuje něco co by musel ten autobusák udělat abyste byli ochotni uznat, že je to ekonomický diletant a neschopa? Že prostě nemá nato řídit zemi ke všeobecnému prospěchu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nějakej českej opilec válel svého času sudy (často ale jenom svoje šunky) a stal se tím nejkvalifikovanějším prezidentem dvou států, měl totiž důležitou a velmi ceněnou kvalifikaci, jak nejrychleji nechat své tuzemské a zahraniční kámoše tyto státy oloupit

   Smazat
  2. 16:14 ještě jednu nápovědu: do práce jezdil Meďourem

   Smazat
  3. Ten autobusak nechce dat Venezuelu Sionisticke mafce hlavne z Ameriky jako to udelal ten poskok z Brazilie. Neboj, Cesko taky tuneluji a jak se mame dobre pri tom kapitalismu. Doufam ze Babis a knize si zas tak moc nestezuji s tema co se nedavno sesli v Davosu aby zastavili chudobu.

   Smazat
  4. 15.58 Informace pro neužitečného trola s IQ měkkýše:

   Autobusák je užitečná, velmi zodpovědná profese pro STŘÍZLIVÉ, SPOLEHLIVÉ LIDI.
   Kulisákem může být (alespoň za socíku mohl, protože měl ze zákona PRÁVO NA PRÁCI a nic jiného neuměl) kdejaký namyšlený ožrala a grafoman.

   Smazat
  5. No přece dosadit tam tebe. Schopnější na světě neexistuje. Moc toho víš a hovno umíš.

   Smazat
 11. Musím se smát tomu autobusákovi.Co ale byl Havel,ten by ani ten autobus nedokázal řídit.Byl nedostudovaný/pro neschopnost či lenost/?Pokud bychom to takhle posuzovali,tak byl prakticky jen KULISÁK!!!Jakto,že jeho brácha Ivan i přes politickou nepřejícnost přece jen vystudoval.Tak kde je vlastně PRAVDA!

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, trapný degeneráte, zkus požádat někoho inteligentního, ať ti přečte toto:

   https://usareally.com/2480-how-the-us-is-preparing-the-coup-d-etat-in-venezuela

   Smazat
  2. 16.49 Nelze se připojit, prý nás chrání...
   https://usareally.com/2480-how-the-us-is-preparing-the-coup-d-etat-in-venezuela

   Smazat
  3. 10;30
   Pane doktore,nemůžete zatnout tipec tomu hovadu z 9.33.
   Ostřejší debata je fajn,ale tenhle je přes čáru.
   P.S.
   Když ho klikli jinde,proč to nejde rády?
   Diky

   Smazat
 13. placenýho agenta Pepka (16:20) je mně docela líto, jako retardu ho nasadili na NR, aby tu moderoval diskusi žádoucím směrem pro svého vachmajstra, ale místní mu tu stále píšou jenom "Pepku, vyskoč!" nebo "Pepku, zameč!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jeho příspěvky vypovídají mnohé o úrovni (ne)nevzdělání proamerických komsomolců z pražské kavárny :-)

   Smazat
  2. Neurážejte Pepka Vyskočila, přece víte jak to dopadlo.

   Smazat
 14. 16:20
  OMYL TYDÝTE,POSÍLÁME NEZVOLENEMU ZMRDO Z USSA VELVYSRANECTVÍ LAVIČKY...LAHVIČKY UDAVAČE HAVLA!!!!!!☺
  JE TO DOBRÝ PRO VÝVOZ DO FUCKINGTOWNU A BANDEROSTÁNU!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby ten sajrat někdo odvezl

   Smazat
  2. 17:53
   BRZO POJEDE TEN HAVLOVO KSINDL DO VĚCNÝCH LOVIŠŤ,NEBOJ!!!!

   Smazat
  3. Á, zase nám tu slintá ten je jen dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby je denodenně zlitej jak uchlastává líh z naloženejch potratů v laborce!!!!!!☺

   Smazat
 15. Uz se tesim, az budou na CNN v primem prenosu vysilat, jak tam kosi ty ruske teroristy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, vyskoč!

   Smazat
  2. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Pepka Vyskoče.

   Smazat
  3. 16:33 Kdyby se vynechala ta psychopatie, tak je to celej popis putlerprda! Jenomže se jedná o pouhé seskupení neživých atomů, primitivní hmota tvořící dokupy smrdutý plyn vyvinutý v putleroffský lejnolíhni a který sice není nebezpečný jako Novyčok, kterým tvůj vypouštěč vraždí lidi po celým světě, ale je obtěžující svým sadistickým, bezprincipálním (napadá cokoliv) a narcistickým zápachem! Jen ta psychopatie chybí, neměla by se kde usadit!!!!!☺

   Smazat
 16. Chyba je v tom, že kapitalizmus jaksi z podstaty umí generovat zisk a nebojí se investic i za cenu zadlužení se. Však ať např zkusí nějaký investor dostat zpět své prachy z USA. Dostane tak akorát pershingem do palice. Naproti tomu je socializmus rovnostářský a až cudně se snažící dodržovat ekonomická pravidla v rámci možností daných jeho definicí a možnostmi konkrétního státu. Takže lidi žijící v socializmu budou mít vždycky tak akorát hovno, ale zato stejným dílem a nikdo v cizích zemích kvůli tomu jejich hovnu nebude muset čelit exekucím, makat od vidím do nevidím nebo si nechat tunelovat surovinové a jiné zdroje. Oni ale vidí jen ta negativa, to hovno které mají a jsou proto nasraní a já se jim nedivím, a teprve až poznají, že vycinkaný kapitalizmus je dobrý jen pro hrstku lepších a vyčůraných, co krmí ještě větší prasata na západě a lezou jim do prdele tak, až tomu zbytku domorodců stříká krev z rypáku, jak ohýbají hřbety,tak potom jsou lidi nasraní znova a někteří ještě víc a kolečko se uzavírá. Stále hledáme společenský směr, kde by se všichni měli bez práce jako prasata v žitě, a někteří ještě líp, aby jsme měli správné sociální rozvrstvení, ale takový kocourkov sám sebe z principu věci popírá. Až to jednou někdo vymyslí, dostane nobelovku. Do té doby by stačilo, aby kapitalistický západ držel svou nenažranost na uzdě a nerozjebával další a další země za účelem jejich následného vyždímání a rozpůjčováním neexistujících virtuálních peněz mezi tamní obyvatelstvo, které tímto a)získá pocit nesmírného bohatství b)je nuceno dalších min. 25 let držet hubu a krok. Jak z toho ven? Nevim! Ale jedno vím určitě. Jestli noha amerického vojáka vstoupí na území Venezuely, tak já v rámci teorie vyváženosti všehomíra vstoupím do KSČM. Doufám, že Rusko a Čína to taky nenechají bez odplaty.
  SMRT NATO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaka ekonomicka pravidla dodrzuje socialismus, kdyz vyrabi nepotrebne veci na sklad a musite stat ve fronte, protoze zakladni veci proste nejsou?

   Smazat
  2. Pane Volný lidé jsou od přírody paraziti a jen ten kdo má mozek tak se dokáže srovnat s možnostmi které mu příroda poskytuje. Zvrhlý zdegenerovaný parazit ve své nenažranosti dokáže zahubit i sám sebe.

   Smazat
  3. 16:35 Až budete něco brebtat o formách vlastnictví a ekonomických modelech, tak se zamyslete proč z dětské knihy Honzíkova cesta odstranili zmínky o družstvech.

   Smazat
  4. 16.37 Není to tím, že za socialismu plánovali ekonomiku takoví lidé jako vy?

   Smazat
 17. Pánové, vykašleme se na toho místního trolla, který vesměs reaguje jako pubescent, infantil a degenerát.
  Intelekt na úrovni žáka zvláštní školy dálkově, vzdělání skoro žádné, nejspíše má nějaký kapitalistický VUML jako politologii, pseudoekonomii, obchodní akademii nebo jinou formu rychlokvašnou vymývačku hlav. Backgroud žádný, protože knihy žádné nikdy nečetl, jen viděl ve škole v knihovně a souvislý text delší než SMS mu dělá problémy. Rodiče jsou zřejmě sourozenci, protože takový degenerát může pocházet jen z incestního styku. Je to zakomplexovaný debil, babu ještě neměl a proto zde duševně i tělesně onanuje, aby se mu ulevilo. Číhá na každý článek, aby se zase mohl vyblít, argumentuje urputně jako 10-letý infantil a z každého blábolu je cítit, jak se trápí. Už jsem mu psal, ať si to hodí a uleví se mu. Tak na něj nereagujme a diskutujme jen spolu.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to, že ten idiot vyzývá ostatní k bojkotu "trolla" tomu trollovi věnuje docela dost prostoru. Prostě idiot, no.
   A o čem by chtel diskutovat spolu s podobně postiženými neví asi ani on sám.

   Smazat
  2. Nevšiml jsem si, že bych něco takového přiznal. Argumentuješ skutečně jako infantilní děcko.

   Smazat
 19. Čtěte, blbci:

  https://www.info.cz/svet/venezuela-ukazuje-ze-socialismus-a-rozdavani-statnich-penez-nefunguje-a-bude-hur-39878.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, divím se že ty, takový inteligent, chodíš sem na NR, kde si tebe, ale ani tvých "zdrojů" nikdo necení. Vyskoč!

   Smazat
  2. Čti debile :
   https://aeronet.cz/news/pravda-o-venezuele-jak-doslo-k-tomu-ze-zeme-lezici-na-20-svetovych-zasob-ropy-zije-v-bide-a-astronomickych-dluzich-rikaji-vam-ze-za-to-muzou-socialisticti-vudcove-venezuely/

   Smazat
  3. Dík. Skutečně zajímavý rozbor, který by těm, kteří opravdu chtějí (ne tomu jednozávitovi 17:01, který ho ani neotevřel, natož přečetl), mohl otevřít oči...

   Smazat
  4. 17:02
   Nenamáhej se, bláboly z Aeronetu jsem už dávno vyvrátil tady:

   1) Boom automobilového průmyslu nenastal v USA v roce 1973, ale už dávno předtím v roce 1913, kdy Henry Ford zavedl pásovou výrobu.

   2) Benzín v USA byl a je "skoro zadarmo" ne kvůli nějaké Venezuele nebo FEDu, ale kvůli tomu, že tam z benzínu neplatí skoro žádnou spotřební daň a DPH (které u nás navyšují cenu benzínu na dvojnásobek)

   3) USA importuje drtivou většinu ropy z Kanady (40%!), z Venezuely pouhých 6%.

   4) Ceny ropy nikdy okolo roku 1973 nevylétly ke 120 dolarům. To je bohapustá lež. Nejdráže se prodávala právě za těch 35 až 40 dolarů.

   5)"Ropa po roce 2000 už neměla takovou cenu za barel jako koncem 70. let"

   Právě naopak. Po roce 2000 cena ropy raketově rostla (což také vedlo k rozmachu Ruska).

   Prostě takovou snůšku výmyslů a lží aby člověk pohledal.
   A z těch nahnědlých poznámek o "sionistických Židech" z FEDu se už slušnému člověku opravdu zvedá kufr.
   To to tedy Nová republika dopracovala...

   Smazat
  5. Zjistěte si blbci že socializmus v emirátech funguje.

   Smazat
  6. Internet nam nadelil neskutecne idioty, kteri tu neustale otravuji vzduch a urazi kde koho, protoze nekdo premysli jinak nez on, coz ho nekonecne stresuje. Vzdy kdyz vidim udaj o uzivani antidepresiv, vzpomenu si, ze nikdo normalni to nezere. To jen podnikatele, urednici a neziskova verbez s medii. Kde vidis to stesti? Zaroven upozornuji provozovatele, ze spouste ID muzou dat ban a tablokovat je trvale!!!! Neustale se zde zbytecne rozcilujete kvuli blbeckum, kteri nepoznali svet. Ja byl v USA rok, v Anglii rovnez a stale si myslim, ze to jsou paraziti. Osobni zkusenost to potvrdila.

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro místního agenta Pepka Vyskoče.

   Smazat
  2. 17:11 Pepku, divím se že ty, takový inteligent, chodíš sem na NR, kde si tvé nesmírné inteligence a znalostí nikdo necení. Pepku, vyskoč!

   Smazat
 21. Madurovi se to evidentne krati, kdyz uz ani nemuze verit vlastnim lidem. Tohle nakonec skonci postrilenim ruskych teroristu a povesenim Madura na namesti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, běž honem do diskuse k novějšímu článku, máš tam kámoše a soukmenovce Elliota Abramse, už ti ho tam pomluvili :-)

   Smazat
  2. JFK taky věřil a kde je mu dnes konec, že?

   Smazat
 22. Víte, proč miluju Putina ?
  No protože je to jediný člověk na planetě, který je schopen udělat krásný, široký průliv mezi Mexikem a Kanadou !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro začátek stačí, že udělal průliv mezi tvýma ušima.

   Smazat
 23. Pane doktore Davide, nemohl byste cenzurovat bláboly individuí, co v každé větě mají věšení a střílení? Určitě, kdyby se sami k něčemu připletli, nemohli by ani chodit, jak by měli plné kalhoty. Je pravdou,"že blahoslaveni duchem chutí, neboť jejich jest království nebeské".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18:02 Tak tebe zastřelit a pověsit jako prvního, ty doktore!

   Smazat
  3. 11:26 Tak jsem čekal kdy neuneseš kritiku, na sebe, kterou jsem psal. Jseš pouho pouhej zbabělec. Co si někdy přiznat, to o tom Rusku, ale na to asi nemáš koule.

   Smazat
  4. 10:25 A co tu chceš přiznávat o Rusku? Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky typu Dvořáka, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 24. Trump se nenecha hlidat CIA, neveri jim, protoze zabili uz JFK. Plati si sam vastni ochranku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ukolem CIA neni hlidat politiky, ty rusky troubo:-)

   Smazat
  2. A co je čučkaření, ty vychovaný chytrolíne? CIA čučkaří a jako ti naši, čučkaří i doma ve vlastních řadách.

   Smazat
 25. Maduro by udělal dobře kdyby si pozval Rusko nebo Čínu na obranu země a ty zatrhli usa tipec.

  OdpovědětSmazat
 26. Samozvanec Guaidó je typický americký produkt, který je za peníze ochoten dopustit demokratické krveprolití ve vlastní zemi. Na druhé straně o Madurovi toho také tak mnoho nevíme, abychom ho mohli posuzovat jenom kladně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víme jistě, že dovedl zemi k bídě, i když má plnou hubu výmluv na imperialistického brouka, a na základě této skutečnost je více než pravděpodobné, že nemá podporu Venezuelanů.

   Smazat
  2. 0:54

   Jistě víme pouze to, že ekonomické zákonitosti stále fungují a pokud se Venezuela pokusila napodobit po USA tisk nekrytých peněz, vedlo to k hyperinflaci. Otázkou pro šťouraly by tak mohlo možná být to, co je to za paralelní vesmír v USA, kde zřejmě ekonomické zákonitosti fungují jinak.
   Dále je jisté, že Venezuelu stahuje její dluh. Zde se přitom opět šťouralové mohou zaobírat paralelním vesmírem a jeho zcela odlišnými ekonomickými zákonitostmi v USA, které mají poměr zadlužení vůči HDP podstatně vyšší a přesto jim to těžkosti nečiní a získávají dokonce nejvyšší ratingy.
   Poslední co víme jistě o Venezuele je to, že jí situaci neulehčilo zablokování jejich aktiv v zahraničí, čili v podstatě ukradení.
   Vše ostatní je tématem spekulací.

   Smazat
  3. Jistě víme, že Maduro opakovaně vyhrál v několika posledních volbách. A co s tím naděláš, brouku? Aha, porušíš mezinárodní právo. Jo, na to jsou Amíci velcí experti už od dob generála Pershinga..

   Smazat
 27. Taky jeden úhel pohledu:
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/247235-rusky-vojensky-zasah-ve-venezuele-politolog-naznacil-mozny-scenar/

  OdpovědětSmazat
 28. Ekonomické a sociální problémy má Venezuela proto, že veřejná správa nevlastní, nekontroluje, neprovozuje síť ekonomických subjektů, které by zabránily jejímu ekonomickému, sociálnímu a politickému vydírání.
  Existence takové sítě vůbec neznamená, že by měla mít veřejná správa na výrobu či distribuci čehosi monopol (krom válečných zbraní a zařízení), ale běžně by fungovala by jako jeden z účastníků volného trhu (vedle soukromých a družstevních firem), občas jako strážce jeho svobody a nemanipulování tržními nástroji, v ekonomických cyklech jako vyvažující síla otupující krize a konjunktury a ve společenských krizích by zajišťovala funkčnost ekonomiky a zásobování občanů. Síť musí být propojena v ucelený hospodářských cyklus (od těžby surovin, pěstování plodin a ochrany vodních zdrojů) přes zpracování po distribuci, aby žádný soukromý (nebo cizí) zájem nemohl ohrozit uspokojování základních potřeb (možná i některých zájmů) lidí. Ani vytvoření takové struktury, vazeb a procesů však ještě nestačí, protože je nutno tuto síť zaplnit pracovníky, kteří budou plnit její smysl a nebudou ji zneužívat nebo tunelovat.
  Zajišťovat efektivní poměry smíšené ekonomiky, aby se využilo podnikatelské dravosti ziskuchtivých soukromníků, sociální zodpovědnosti družstevníků, ekologických a sociálních zájmů místní samosprávy, zodpovědnosti za státní zájmy, demokracii a suverenitu - to není jednoduché. Oproti egoistické přirozenosti chtivosti po majetcích, moci a statusu, to chce vymyslit a tříbit náležitá pravidla (nikdy asi nebudou dokonalá) a dosazovat do řízení lidi, pro něž to nebude "trafika", dojná kráva, korupční bydlo.
  Chávezovci otevřeli lidem před 20 lety dveře ke vzdělanosti, informovanosti, k samosprávné moci. Otevřeli jim svět nadějí, společenských vzestupů, ale tím také otevřeli pravici dveře pro mediální manipulace, pro šíření iluzí, pro politickou mobilizaci politicky nezkušených občanů zbavených okovů sociálních, informačních a politických, avšak názorově, rozumově, psychicky nepřipravených na politické pokrytectví, podvody, neférové sliby, na náročnou práci politickou, hospodářskou, sociální, kulturní, výchovno-vzdělávací, aby společnost byla jako pestrá příroda dávající všem prostor a šanci a ne jako monokulturní lány kdovíjakého smyslu.
  To se týká nejen Venezuely a chávezovců, dojel na to předlistopadový socík, uvidíme, jak to zvládnou Číňané. Chávezovci se už mohli poučit u Gorbyho, že nestačí lidem odemknout zacenzurovaná ústa, ale musíte jim do nich dát nějaké sousto. S plnými ústy se totiž blbě mluví, a když, tak posluchače poprskáte, z čehož on nemá radost a raději odkráčí.
  Proto Teng Siao-pching a KS Číny nejprve dali (dávají) lidem najíst a až potom asi dojde na určité politické, stranické uvolnění. Píši určité politické, protože pokud budou rozumní, tak k uvolnění přikročí až tehdy, až si nadkritické množství občanů ČLR osvojí ideu silné, suverénní čínské společnosti, silné jak jako celku tak v rozvoji jedinců, nesamozřejmosti takového stavu a vědomé si zodpovědnosti za uchování země, která je silná tak, jak je nejsilnější její nejslabší příslušník (sociální skupina).
  Nad tím by se měli zamyslet ve Venezuele, pokud nynější krizi chávezovci ustojí, a rozmýšlet by o tom mohli i Evropané, unijní i neunijní, včetně občanů ČR.
  KR

  OdpovědětSmazat
 29. Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov odmítl informace o tom, že bylo 400 ruských vojáků posláno do Venezuely. V neděli 27. ledna to oznámila ruská media.

  „Ne, samozřejmě, že ne," odpověděl Peskov v pořadu Moskva. Kreml. Putin. na otázku, zda Rusko oficiálně potvrzuje odeslání vojáků do Venezuely.

  Zveřejnění takové informace Peskov okomentoval s úsměvem, a to následovně: „Strach má velké oči."

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.