Reklama

pátek 18. ledna 2019

Co je na tym divneho, že statni bezpečnostni služba bude vyučovat dějiny?

Ladislav Větvička-ostravský bloger
Laďa Větvička
18.1.2019 blog autora
Kura, čeho sem se to dočkal? Kdyby mi kdosik v řijnu 89 řeknul: „Tu maš kličky a jdi na naměsti Lidovych milici zvonit“, asi bych na něho čuměl jak puk. Asi bych se zeptal: „Proč? Co tym změnim?“


„Hodně teho změniš, synku. Naměsti Lidovych milici bude naměstim Masaryka a minyster školstvi nebude poskytovat informace a služby Statni bezpečnosti, ale Bezpečnostni informačni službě“.

Asi bych se zamyslel a jebnul ho pantokem. Ze mě si nikdo nebude robit srandu, tu maš ty kličky a strč si je viš kam.

Takže zme to dopracovali tak daleko, že minyster Plaga beseduje s šefem statni bezpečnosti Koudelkou. Kura, ještě jeden do party a už by to mohl bejt docela slušnej oddil, co?

O čem tak asi ti synci besedovali? Co to je ten rusky pohled v dějepise, kery je třeba změnit? Viděl bych to asi takto:

„Sudruh Koudelka, mam tady par navrhu ze sve zahradky, abyste mě už nemusel v přišti zpravě BIS jmenovat.“

„Hovořte, sudruh Plaga.“

„Valku zahajilo Rusko kratce po podepsani paktu Molotov-Molotov. Sovětsky svaz ovladali imperialistyčti Rusove, jako čuvačsky Němec Lenin, Gruzinci Stalin s Berijou, Židi Trocky s Andropovem, Ukrajinec Brežněv nebo Polak Dzeržinsky.“

„To je dobry začatek, pokračujte.“

„V kultuře Rusove ničeho nedosahli, a když, tak to byly plagijaty. Rusky balet je kopie Harapesa, Čajkovsky a Stravinsky kopirovali německu hudbu, Gogol s Dostojevskym německy romantyzmus a Repinovy obrazy su enem kopie ze života kozackeho a burlackeho naroda, vznikle na zakladě žadosti od tureckeho sultana.“

„Nezapomeňte přidat do osnov, že v Ermitaži su dila nakradena ruskyma okupantama.“

„Samozřejmě, sudruhu Koudelko. To přece každy vi, že rušti okupanti, kere narodni socialista Hitler těsně předešel v utoku na sjednocenou Evropu a zabrzdil rozšiřovani komunyzmu na čtyři roky, přinesli do Evropy bidu, nespravedlnost a mor.“


„Dobře. S tym morem to nepřehaňejte, sudruhu Plago. Vite, co vaše jmeno znamena v angličtině.“

„Vim. Pohroma.“

„Tak vidite. Tak se snažte, aby po vas cosik zustalo.“36 komentářů :

 1. Tak zatím to setkání s naší politickou scénou moc neotřáslo, zdá se, že nám opět zvedli level. Policajt úkoluje ministra, to není rok 1948,ale 2019 a opravdu se vám to nezdá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to velmi smutné, kam jsme to po třiceti letech budování demokracie dopracovali.

   Smazat
  2. Bude se vyučovat DĚJEBIS.

   Smazat
  3. Demokracie a kapitalismus ? To je jako oheň a voda. To nejde dohromady, protože původní demokracie je ze své podstaty rovnostářská, nerozumí si s velkými sociálními rozdíly ve společnosti.

   Smazat
  4. Podle védské tradice, v níž žili Slované do příchodu Cyrila a Metoděje, jsou jak demokracie, tak totalita dva nevědomé zvířecí systémy táhnoucí člověka do evolučního úpadku a založené na zvířeckosti, tj. na podmaňování, zotročování, vykořisťování. Sytém, který vede člověka naopak vzhůru do evolučního růstu, tedy není ani totalita, ani demokracie, ale systém, v němž je základem chování na principu rovného s rovným a v němž na nejvyšších postech (duchovní, strážci a vládci) jsou lidé, po něž je služba ostatním víc než sex, moc nebo prachy.

   Smazat
  5. Kdes opsal tuhle hloupost?

   Smazat
  6. 19:29 mohli pěstovat pouze zdegenerovaní podlidé řídící se "morálkou otroků"! Jejich vzpoura proti Nadčlověku a jeho Řádu, který jest smyslem Země, je podstatou existence tzv. Nové republiky! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit.
   Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem? I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
 2. Víte proč už je současná doba k na?raní? Proto, že v ní není kousíček vtipu. Takže díky panu Větvičkovi! Jak je to možné, když jsme se tak dobře dovedli bavit nad tím dnes kapitálem proklínaným socíkem a jeho blbci. A dnes blbci jako přes kopírák v nás nevzbudí ani úškleb. Že by byli ještě větší, než za socíku? V tom to asi bude. Žijeme dobu bez vtipu a tak i bez radosti. Kapitalistická totalita by se měla napravit - ale pro blbce je to nadlidský úkol.

  OdpovědětSmazat
 3. Nepište sem, pište na vládu, že toho debila Koudelku mají poslat do řiti:
  Úřad vlády České republiky
  předseda vlády Andrej Babiš
  nábřeží Edvarda Beneše 4
  118 01 Praha 1 - Malá Strana

  já už tam napsal, a napsal jsem i proti Petříčkovi, aby ho vykopli taky, je to přece vůle lidu, aby tito dva kreténi táhli.

  OdpovědětSmazat
 4. jenže Peříček je Hamáčkův a stím Babič nic nesvede. O Plagovi se nechal slyšet. že ho do dubna vykopne. No tak uvidíme jestli na to bude mít koule, když si to tak šikovně Plaga dokázal posichrovat...

  OdpovědětSmazat
 5. Vím, že se jedná o satiru, ale na podobném jednání nevidím nic špatného, protože se jedná o pravdu.

  Rusko skutečně vyvolalo válku napadením Polska, skutečně pak zdevastovali Evropu a vyloupili vše, co mělo byť minimální cenu, skutečně je nutno vyškrtnout z výuky cokoliv z té jejich tzv. "kultury", jelikož se jedná opravdu o plagiáty. Něco jako ruská kultura neexistuje.

  Stejně tak je nutno vyškrtnout Rusy ze všech seznamů vítězů sportovního světa v důsledku prokázaného dopingu řízeného státem, a to i šachu.

  My jsme už začali, u nás nic ruského nenajdete už hodně dávno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je v blázinci normální, že u vás nic nenajdou.

   Smazat
  2. Jako satira slabé, jako lež obehrané a neúčinné. Proč to píšeš, bobku 18:16?

   Smazat
  3. Bravo, máš u Koudelky jedničku, jsi ideální materiál, dutá hlava do které stačí nalejt "vědomosti".

   Smazat
  4. 18-16,v Bohnicích táhnovcím se od Aše až po Brno se máme skvěle pod nasim svatím patronem a nositelem odkazu vítězného Listopadu Václavem Lahvem.Jednov bude místo sochy svatého Václava stát socha Václava Havla na Havlovském namněstí.

   Smazat
  5. Nenajdem nic.Leda rusky plyn v kotli.Ten ale mate dobre schovanej.

   Smazat
  6. 22:20 Nejlepší kotle jsou "Bílé" používané podle patentu tohodle inženýra - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   ... schopné zpracovat rudej xindl na výhřevný palivo! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   Smazat
 6. Dnes se zapálil nějaký pán na Václaváku. Policie aniž měla možnost tohoto pána vyslechnout ihned vylučuje politický motiv. A co když se zapálil na protest proti kapitalismu nastoupivšímu po roce 89, proti polistopadovým poměrům ? Jak na to bude Větvička jako fanatik kapitalismu a fanda všeho po roce 89 a jako zapřisáhlý nepřítel všeho před rokem 89 ? Označí ho za šílence a Palacha za hrdinu, protože se zapálil prý na protest vstupu vojsk a obecně proti komunismu ?

  OdpovědětSmazat
 7. Zdaleka větší prča je překlad "Plaga" ze španělštiny. Dost to sedí.

  OdpovědětSmazat
 8. Ján Poláh se upálil za demokraciji a za pravdu a lásku,ať zije jeho památka a nezapomňmně na dni zrady a a hamby kdiž do Prahi vpadla Ruská armáda kterou sem poslal Putin a okupoval klenot perlu západz Prahu 1968.

  OdpovědětSmazat
 9. Poslouchej Větvičko řekni na rovinu co si myslíš.jsme svobodní a žijeme v demokracii?

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 10. Poslal jsem vládě ČR mail.

  Výzva pro vládu ČR:
  vládo ČR konej a odvolej neschopného nebo spíše všeho schopného kolaboranta spolupracujícího s cizí mocností a proti zájmům ČR- Koudelku z funkce ředitele BIS.

  OdpovědětSmazat
 11. Zajímá mě Štefane co si pod termínem svoboda a demokracie představuješ ? Co je to podle tebe svoboda a demokracie Štefane ?

  OdpovědětSmazat
 12. Svoboda a demokracie je pravda a láska která zvýtězí nad Ruskov lži a nenávystí,to nás učili ve škole a to ti mohu potvrdit,viď sem tam chodil a pořád sme mněli na stěne zaviěšén obraz prvního demokratyckého prezidenta V.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakákoliv demokracie je levicová a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický podlidi, aby se uráčili se podřídit vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že jste zqa hranou slušnosti a lidskosti, to si možná neuvědomujete, nebo je Vám to jedno. Uvědomit byste si ale měl, že Váš příspěvek je už na trestní stíhání. Máte jen štěstí, že se buď chodí slušní lidé, nebo to, co předstaavujete Vy. Ani jeden Vás neudá. Pro slušné lidi jste prachobyšejný dobytek, pro ty druhé možná i hrdina. Hlupák ale budete asi pro každého.

   Smazat
  2. Chudáku 21:55, nelíbí se ti, co si o tobě myslí zbytek planety, že?

   Smazat
 14. 21:09
  Tak jsi se dnes vyskotačil, tak hajdy do postýlky, vyčůrat, pomodlit a spinkat. Mezi dospělé se zatím nepleť.

  OdpovědětSmazat
 15. Kdybych to byla vedela,tak ne,ze bych tam nechodila.....ja bych tam sla,ale misto klicu bych drzela v ruce klacek a brala bych je po hlavach

  OdpovědětSmazat
 16. Dobře pan Větvička kam se hrabou komunisti dnešní soudruzi jsou daleko horší.

  OdpovědětSmazat
 17. Už se Zemanovi vůbec nedivím, že ani napodruhé nepovýšil Koudelku do hodnosti generála.

  OdpovědětSmazat
 18. Na Čt to spíval jefe spěvák že prezident je šváb,je to vhytparáte a tá písnička prorazý do MTV a do rádia Bruxeles.

  OdpovědětSmazat
 19. tak co mili děti byly česy slovani nebo debyli dnes to vypada že debily

  OdpovědětSmazat
 20. HUMOR ala KOUDELKA

  - Pan ministr ocenil bystrost a erudici našich BISONů a na důkaz úcty ke starosti pana Koudelky o české školské osnovy dojde k úpravě českého pravopisu. Slovo "bystrý" se prý bude psát jako "BIStrý".

  - Pan president hodlá zřídit nové státní vyznamenání, které se bude udělovat za dlouholetý zápal v práci a bude se jmenovat ŘÁD ZAPÁLENÉ KOUDELKY! :)

  - Páni rektoři českých vysokých škol už mají v kalhotech, protože dnes vyšlo v novinách, že se urychleně vyjádřili, že jsou s Plagou spokojeni a neměl by být odvolán :-)

  - Hamáček a Bělobrádek tvrdí, že BIS funguje dobře a má vždy přesné informace. :-)) Tihle slouhové se slámou v hlavě se snad nemohli narodit normální ženské, nebo nevím, jak to nazvat. Samozřejmě totéž bude názor vedení ODS, TOPky, pidistrany ve STANu, pirátoňoumů. Viz:

  www.irozhlas.cz/zpravy-domov/bezpecnostni-rada-statu-jan-hamacek_1810141411_pj


  - Vojenský expert Koller už před nějakou dobou tvrdil podle vlastní profesní zkušenosti, že práce BIS jako ideologicky fanatická a nekompetentní. Zjevně měl pravdu, stejně jako Zeman.

  Pokud souhlasíte, že šmejd z BIS by měl být vyhozen, případně i ministre školství Plaga, můžete napsat sem:

  mail vlády
  posta@vlada.cz

  Ministerstvo školství - kancelář Plagy poklonkujícího čučkaři z BIS
  kancelar@msmt.cz

  Školský ombudsman
  ombudsman@msmt.cz

  Můžete napsat i přímo čučkařům z BIS, ale protože jde o tupé čučkaře, nevylučuju, že budou považovat váš mail za atentát :)

  https://www.bis.cz/kontakty/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.