Reklama

pátek 18. ledna 2019

Čučkař Koudelka z BIS nás táhne zpět do Protektorátu Böhmen und Mähren

Pražská centrála nového ministerstva dějeBISu
Lubomir Man 
18. 1. 2019
Ne tedy jen do Druhé republiky (1. 10. 1938 – 14. 3. 1939), která školní učebnice dějepisu a literární výchovy z republiky první nepřepisovala, nezakazovala školám mluvit o národním obrození, o Čelakovském a jeho písní ruských, o panslavismu, nenutila ministerstvo školství přepisovat školní osnovy republiky první. Ne nic takového zrůdná vláda Beranova druhé republiky nečinila, všeho toho jsme se dočkali až v republice pohavlovské a to od naší oficiální zpravodajské organizace – Bezpečnostní informační služby (BIS). Ta, zosobněna svým ředitelem Koudelkou, vykonala v minulých dnech cosi jako demarši u současného ministra školství Plagy (ANO), aby jej ke shora uvedeným požadavkům dotlačila.


Ale pozor. Aktovka, s níž pan Koudelka do ministrovy pracovny vstoupil, neobsahovala jen požadavky shora uvedené, ale celou řadu požadavků dalších. Ředitel BIS, zcela určitě v tuto chvíli podoben Reinhardu Heydrichovi, českému ministrovi školství dále objasnil, že současné české učebnice a školní osnovy vykreslují německou kulturu a německý vliv v českých zemích neobjektivně a nepřátelsky, což je prý následek sovětského pohledu na věci. S tím je samozřejmě nutno co nejrychleji – a to už do začátku příštího školního roku – skoncovat.

Mnichov, pane ministře, řekl představitel kontrarozvědky ministru školství dále, se už nebude žákům předkládat jako zrada, ale jako diplomatická dohoda, a český vojenský odboj se v učebnicích i osnovách přesune z Východu na Západ, tzn. od Svobodovy armády v SSSR k českým letcům v Anglii. Boje u Dukly se napříště popíší jako úkladný masakr českých vojáků zosnovaný na příkaz sovětské vlády, a květen 1945 se vykreslí tak, že Prahu mohli už dávno a dávno před 9. květnem osvobodit Američané, ale Stalin jim to zakázal. (Že ve skutečnosti bylo osvobozovací území v zájmu zabránit chaosu při styku spojeneckých armád už dříve rozděleno dle plánu Eclipse do čtyř sektorů, z nichž každý sektor byl přístupný jen jedné ze čtyř spojeneckých armád, se v nových učebnicích pochopitelně zamlčí). No a Pražské jaro, pane ministře, nebude už napříště žádným svátkem komunistického reformního hnutí, ale lidovým hnutím za svobodu.

Tím pan Koudelka své expozé u ministra školství skončil, a ten jej, představte si to, z kanceláře nevykázal a nehnal ho svinským krokem z Malé strany až do Stodůlek, ale srazil paty a údajně prý prohlásil, že některé z požadavků BIS jsou oprávněné.

Myslete si o tom, co chcete. Ale já vím i cítím jen jedno. Říká se tomu déja vu. Ta sprostota, ta blbost, ta faleš, ty jsou mi přece povědomé. Ano, vždyť jsem to všechno už jednou prožil. Před necelými osmdesáti lety. Za Protektorátu.47 komentářů :

 1. Prý máme demokracii, tak by snad neměl být tak velký problém toho Koudelku odvolat. To skutečně nepamatuji, že by výklad dějin a školní osnovy určoval policajt. Co to je za státní zřízení? Kdo toho Koudelku, z STS Chvojkovice Brod, vlastně řídí a odkud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý spolupracovník s BIS by si měl uvědomit jak často se zde v posledních 100 letech měnil režim. Tak jako se dnes nahání spolupracovníci StB, tak se za nějaký čas budou uveřejňovat seznamy spolupracovníků BIS (Cibulka se již chystá …).

   Smazat
 2. Koudelka může rovnou otevřít Centrum pro německé oběti českého odboje z doby protektorátu Böhmen und Mähren

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší ŽIDOBIJCI byli PŠONCI,POBALTSKÁ VERBEŽ A BANDEROVCI ZKURVENÝ,tak si neplést pojmy s dojmy.Když tě BISka učí dějiny spolu s inkluzivním učivem.....pak není divu!!!!!!!
   A co se týká Frickovů,když zabiraliSudety a řvali Heim in Reich,můžou bejt rádi,že neskončili na popraviště ve větším počtu,BYLO BY TO PO PRAVU!!!!!

   Smazat
  2. 12:20
   Ano ano.
   Asi 220.000.
   Jenže SDL se do toho (už v padeesátých letech, kdy jejich vedení - podle německých historiků - sestávalo čistě a jen z funkcionářů NSDAP a členů SS) podařilo nacpat sudeťáky padlé na východní frontě a sudetské zločince, kteří ne bez důvodů vzali beze stop dráhu, do Španělska nebo do Argentiny, podle možností.
   Pár bezvýznamných hovad, která měla na rukou českou krev jsme v retribučních procesech dali pověsit.
   Zdůvodnění rozsudků stojí za přečtení, ne že ne.

   Ostatní, jakmile viděli, že vyklouzli, začli prudit.
   Propříště víme.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:42-pohrobek Havla.

   Smazat
  5. 20:39 ne, jen idiot, co kopíruje cizí texty, protože se na vlastní nezmůže

   Smazat
  6. A proč ne? I s významnou českou pomocí bylo za války zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů (škoda že to nestačilo)! Samotní Češi byli za Hitlera uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Největší ztrátou pro tzv. ČSR byli ti, které při nepřiměřené obraně zavraždili bolševici na frontě když bojovali v uniformách Wehrmachtu za naši rasu a novou Evropu!

   Židobolševický mor mohl být našimi blanickými rytíři zastaven! Ránu mu bohužel zasadilo chování dezertérského lejna (tzv. legionářů!) za WWI.! Kdo nám pak už mohl důvěřovat? I tak velice pozdní nábor, zahájený až v květnu 45 (sic!) dal dokupy aspoň rotu evropských rytířů! - https://www.armyweb.cz/clanek/svatovaclavska-rota-aneb-cesi-v-ss

   Kdyby se začalo alespoň o rok dříve, Praha mohla být před mongolskými divochy uhájena stejně jako v památném roce 1648 před těmi severskými!Jediným vítězem WWII. se tak stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 3. Pro svou činnost je BIS zralá na výměnu vedení. Jen pindá a nemaká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS /Bezpečnostní informační strana/, která bude kontrolovat všechny WC, zda lidi nese.ou na nějakou stranu.

   Smazat
  2. BIS má narozdíl od vás přehled o historii. Mají pravdu, že se učí špatně. Přece nemůžete říkat detem, že jejich země byla osvobozena nějakými rudými hrdlořezy a židobijci, když každý víme, jak to ve skutečnosti bylo. Prarodiče pamatují a ti to sdělili svým potomkům v dobách, když se vyučovala lež. Potomci to musí učit své děti.
   V těchto časech si můžeme udělat obrázek, jak ti vypadalo před válkou. Rusko na pokraji bankrotu vytrhne do několika zemí, které rozvrátí, zbrojí jako šílené a vyhrožuje, začne sestřelovat dopravní letadla, pak zaútočí chemickými zbraněmi nejen na malou zemi na Blízkém východě, ale dokonce na stát Unie.
   A co na to milá Unie. Nic. Stejné jako před poslední světovou válkou. Trestuhodná zbabělost následně vedla k smrti milionů lidí, kdy si Rusko z Holokaustu udělalo byznys a celé průmyslové odvětví.
   BIS se snaží vyburcovat obyvatele k tomu, aby přestali věřit dezinformacím a připravili se na tvrdou konfrontaci.

   Smazat
  3. Ale my, jak vidíš, už jsme v konfrontaci: s čučkaři z BIS.

   Smazat
 4. Komu a kde ten Koudelka vlastně přísahal. Co je to za ministra, že s ním nevyrazil dveře, nebo na něj něco mají? V téhle zemi chybí už jenom zákaz výkonu povolání, známý ze SRN osmdesátých let. Máš pindy, jsi ve špatné straně, tak nebudeš učit.

  OdpovědětSmazat
 5. Na rozprášení do všech světa stran.
  Každého, včetně uklízeček a vrátných (všechno vrcholně kvalifikovaný personál s patřičnými prověrkami a platy) nakopat do řiti a hnát k Neumětelum.
  Při zakládání NOVÉ (žádná rekonstrukce, žádná BIS) agentury vycházet z černé listiny bývalých zaměstnanců druhé správy a následnických organizací do dneška.
  O vybudování struktury a proškolení požádat Rakousko a Švýcarsko, slušné země.
  Žádné vrahy prezidentů a nevinných civilistů ve WTC.

  OdpovědětSmazat
 6. Dokument

  Na čistém papíře a čistou tuší.
  Špinavá slova do očí buší.

  OdpovědětSmazat
 7. Věčná sláva, uznání a vděčnost národa tomu, kdo vymyslel:dějeBIS.
  A nemenší uznání a dík panu Kemelovi za kreslený vtip.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16. ledna 2019 23:48

   Celo tuto diskuzi mohu ukončit poznáním, do teď se žáci a studenti s odporem učili předmětu s názvem DĚJEPIS a od učinkování v konspiračních schůzkách, ministra blbství Plagiátora a BIS za tichého souhlasu premiéra A. Baviče, se začnou učit s neutuchající pílí DĚJEBIS...?!

   A tímto bych přátelé kláves, celou diskuzi zakončil, tímto považujte dnešní BISKUZI za uzavřenou. Pověste ho na nejbližší strom, ledvinky se musí jísti teplé!

   Dobrou moč!

   Ramón HUAWEI®


   http://www.novarepublika.cz/2019/01/bis-studuje-dejepis.html#comment-form

   Smazat
 8. Ministr Plaga už prý nebude ministrem. Novým ministrem má být nějakej Koudelka z Chvojkovic-Brodu.

  OdpovědětSmazat
 9. Ať se jdou bodnout s celým fašismem je moc důkazů jak to bylo doufám že takovéto přepisování dějin neprojde.

  Tady si můžete přečíst o hodných skopčácích:

  https://www.databazeknih.cz/knihy/capesius-osvetimsky-lekarnik-70919

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A k tomu se hodí:

   Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina
   Nikolaj Vikotorovič Starikov

   https://www.zakazanevzdelani.cz/?order

   Smazat
  2. 11:24 11:48
   Díky za inspiraci,to bude počtení a ne jako ty havlozvratky co dnešní prodejci nabízí.

   Smazat
  3. 12:19 Není zač též rád čtu každý den.

   Smazat
 10. Takže to byla schůzka R.H. s Emanuelem Moravcem? Nic neděsí naše poskoky současné kapitalistické totality více, než výklad pobělohorské doby v Čechách francouzským historikem a prof. na Sorbonně, E. Denisem:..."Následky Bílé Hory byly vážné pro Evropu. Pro Čechy byly rozhodné: dřena bez nože, na dvě století vydány nesmiřitelnému despotismu náboženskému a politickému, přestaly hrát úlohu mezi národy samostatnými, a zdálo se, že zapomínají již i své dějiny a svůj jazyk. Nikde reakce katolická nebyla tak prudká a netrvala tak dlouho." Ano, katolická církev, "hejno krutých zlodějů", se tehdy poprvé zmocnila cizího majetku (NYNÍ TEDY PODRUHÉ). Ano, pohunci katolické církve masově vraždili nevinné evagelíky, masově upalovali ze zištných důvodů smyšlené "čarodějnice"! To bylA ta katolická kultura, která vyhnala ze země České a Moravské bratry! A vzdor tomu znásilňování českého národa cizáky se objevilo jako zázrak obrození! Havlíček, Palacký, Němcová, Čelakovský..... A PROTO TEN současný ÚTOK PACHOLKŮ KAPITÁLU NA NAŠÍ HISTORII A PRÁVĚ NA DOBU OBROZENÍ ČESKÉHO NÁRODA!!! Nepotřebuje u nás náhodou nějaký bretschneider denacifikaci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 19:47 idiotský tapetář

   Smazat
  3. Ale především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty. Jinak se prosperity nikdy nedočká!

   Smazat
 11. Koudelka i celá BISka jsou bezprostředně řízeni americkou ambasádou. Nedivte se pak, co z té BISky vychází na veřejnost. Naše bezpečnostní služba plně podřízena americké CIA.

  OdpovědětSmazat
 12. Koudelka - co to je proboha za kripla??To je jako nějakej nadřazenec,kterej bude rozhodovat o tom,jak se bude či nebude učit historie...Takovej kripl a vlezdoprdelec….Mně je z Koudelky na blití...Ať žije Národní obrození, ať žije myšlenka panslavismu!!Koudelka,ať si učí dějepis svoje děti,teda pokud vůbec nějaký má...

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. opakování matka moudrosti, zoufalče, vy tady přece také tapetujete moudra, které ostatní přeskakují, tak co ?

   Smazat
 14. Neměla by ta Biska nakonec vydávat i vysvědčení? Vždyť kdo jiný je schopen posoudit, že žactvo učivo zvládlo. Proto by měl být v každé škole alespoň jeden čučkař, nejlépe ve funkci ředitele.

  OdpovědětSmazat
 15. Koudelka i celá BISka jsou bezprostředně řízeni americkou ambasádou a je v kompetenci vlády ČR, aby Koudelku a další pacholky sloužící CIA odvolala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. buď ironizujete nebo provokujete, protože česká vláda už má zlomek dřívějších kompetencí a na toto rozhodně nikoliv, protože celá slouží zcela stejnému pánovi

   Smazat
 16. KOUDELKA je vlastizrádce a poskok cizích západních mocností.Je to řiťolezec a hlupáček,takže tohle není z jeho hlavy...

  OdpovědětSmazat
 17. Vláda nevládne , máme tu policejní stát !!! Policie neplní co má konat !

  OdpovědětSmazat
 18. Holt tu máme demokracii podle třetího pádu.

  1) pád: kdo, co - vláda lidu, ten...
  3) pád: komu čemu - vláda lidu, tomu...

  OdpovědětSmazat
 19. Utrpení Němců za 2. světové války si zavinili Němci sami, též ti domácí henleinovci a vyznavači Heydrycha a Franka - oni rozbili republiku, oni podlehli nacistické propagandě, oni vyhlásili protižidovské, proticikánské a protislovanské zákony, oni se podíleli na udavačství Gestapu a oni museli pak také na frontu - a s nimi i dřívější Češi, kteří se zlákáni příslušností k německé národnosti, vydali také cestou nacismu. Byli to Němci, kteří do posledních dnů války vraždily Čechy ve velkém, podívejte se jen po hrobech a pamětních deskách (pokud nemusely být již odstraněny!) na VYSOČINĚ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 19:45 ty idiote nepřestaneš kopírovat cizí texty

   Smazat
  3. 19:03 dodnes potlačovaná pravda je, že do 5. května 45 tu byl klid, než antievropské živly vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda. Bohužel v konečném důsledku to takový velký rozdíl nebyl, protože několik let po válce vyšlo najevo, že v amerických zajateckých táborech našlo smrt přes milion německých vojáků. Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“
   Němci svoje zločiny veřejně přiznávají už přes 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, protože jsou si vědomi zločinů svých předků. To, že Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
 20. Poslal jsem vládě ČR mail.

  Výzva pro vládu ČR:
  vládo ČR konej a odvolej neschopného nebo spíše všeho schopného kolaboranta spolupracujícího s cizí mocností a proti zájmům ČR- Koudelku z funkce ředitele BIS.

  OdpovědětSmazat
 21. Koudelka je jen připosraný hlupáček,který dostává příkazy od dalších vyšších hajzlů.
  To je tak asi vše.Zabývat se tím dál si myslím nemá smysl.

  OdpovědětSmazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  O JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 18. ledna.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. O moudrosti s.s. Davida a s.s.Mana

  I my ostatní zdejší horšolidi jsme to všechno prožili, co nám napsal náš drahý soudruh a soukmenovec Man.
  I když nikoli před 80 lety. Jsme totiž většinou mladší než s.s.Man.

  Přesto jsme si to určitým způsobem prožili, neboť s.s.David tento článek s.s.Mana už jednou publikoval: 16. 1. 2019 v 16:14.

  Prostě: S.s.David je moudrý jako s.s.Man, neboť „opakování je matkou moudrosti“, že.

  Teď zkusím být – NESKROMNĚ - alespoň trošičku moudrý jako tito naši zasloužilí bojovníci proti kapitalismu a demokracii: Pod opakovaný článek vložím svůj příspěvek, uvedený již pod prvním článkem.

  Mupy mup!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 24. Náš drahý s.s.Man – bývalý nebo budoucí hlasatel Vltavy?!

  Sice nejsem přímý pamětník bratrské internacionální pomoci, ale jako kdybych byl: Moji soudruzi rodiče mně řádně školili ještě před školkou, moji soudruzi učitelé a pionýrští vedoucí moje slovansko-socialistické vzdělaní ještě prohloubili.
  O svém studiu na VUMLu raději ani psát nebudu – někdy totiž až mužně slzím, při vzpomínce na ty staré zlatorudé časy …

  Prostě: Text našeho drahého soudruha a soukmenovce Mana mně ihned něco připomínal. Ale co přesně?!

  A hle! Pomoc jsem nalezl na nejméně pravděpodobném místě – na ODPORNÉM webu lepšolidí, financovaném CIA a Mossadem: „Nezkušení chlapci vedou proti Rusům urážlivou kampaň. Fašisté přistoupili k činům. Opakujeme: Fašisté z NDP zahájili činnost. Spolu s kontrarevolucí ne náhodou nastupuje i hrozba fašismu, přicházející ze Západu.

  Ano, tato Leninsko-putinsky pravdivá slova – která jako kdyby byla součástí výše uvedeného textu s.s.Mana – pocházejí z vysílání bratrského rádia Vltava.

  Takže se opravdu přímo vnucuje tato zvědavá otázka:
  Náš drahý s.s.Man byl oním hlasatelem, v r. 1968 nemilosrdně tepajícím fašizující čučkaře-lepšolidi, nebo jím teprve BUDE, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

  Nuže, drahý s.s.Mane, prosím: Nedej se prosit, a skromně se pochlub, jako správný horšolid-našinec!
  Děkuji Ti předem jménem nás všech horšolidí.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.