Reklama

středa 16. ledna 2019

Čučkař Koudelka z BISu nás táhne zpět do Protektorátu Č a M

Lubomír Man
16. 1. 2019
Ne tedy jen do Druhé republiky (1. 10. 38 – 14. 3. 39), která školní učebnice dějepisu a literární výchovy z republiky první nepřepisovala, nezakazovala školám mluvit o národním obrození, o Čelakovském a jeho písní ruských, o panslavizmu, nenutila ministerstvo školství přepisovat školní osnovy republiky první. Ne nic takového zrůdná vláda Beranova druhé republiky nečinila, všeho toho jsme se dočkali až v republice pohavlovské a to od oficiální zpravodajské organizace ČR BIS. jež, zosobněna svým ředitelem Koudelkou, vykonala v minulých dnech cosi jako demarši u současného ministra školství Blagy (ANO), aby jej ke shora uvedeným požadavkům dotlačila.


Ale pozor. Aktovka, s níž pan Koudelka do ministrovy pracovny vstoupil, neobsahovala jen požadavky shora uvedené, ale celou řadu požadavků dalších. Ředitel BISu, zcela určitě v tuto chvíli podoben Reinhardu Heydrichovi, českému ministrovi školství dále objasnil, že současné české učebnice a školní osnovy vykreslují německou kulturu a německý vliv v českých zemích neobjektivně a nepřátelsky, což je prý následek sovětského pohledu na věci. S tím je samozřejmě nutno co nejrychleji – a to už do začátku příštího školního roku – skoncovat.

Mnichov, pane ministře, řekl představitel BISu ministru školství dále, se už nebude žákům předkládat jako zrada, ale jako diplomatická dohoda, a český vojenský odboj se v učebnicích i osnovách přesune z Východu na Západ, tzn. od Svobodovy armády v SSSR k českým letcům v Anglii. Boje u Dukly se napříště popíší jako úkladný masakr českých vojáků zosnovaný na příkaz sovětské vlády, a květen 1945 se vykreslí tak, že Prahu mohli už dávno a dávno před 9. květnem osvobodit Američané, ale Stalin jim to zakázal. (Že ve skutečnosti bylo osvobozovací území v zájmu zabránit chaosu při styku spojeneckých armád už dříve rozděleno dle plánu Eclipse do čtyř sektorů, z nichž každý sektor byl přístupný jen jedné ze čtyř spojeneckých armád, se v nových učebnicích pochopitelně zamlčí). No a Pražské jaro, pane ministře, nebude už napříště žádným svátkem komunistického reformního hnutí, ale lidovým hnutím za svobodu.

Tím pan Koudelka své expozé u ministra školství skončil, a ten jej, představte si to, z kanceláře nevykázal a nehnal ho svinským krokem z Malé strany až do Stodůlek, ale srazil paty a údajně prý prohlásil, že některé z požadavků BISu jsou oprávněné.

Myslete si o tom, co chcete. Ale já vím i cítím jen jedno. Říká se tomu déja vu. Ta sprostota, ta blbost, ta faleš, ty jsou mi přece povědomé. Ano, vždyť jsem to všechno už jednou prožil. Před necelými osmdesáti lety. Za Protektorátu.

171 komentářů :

 1. ST v novém hávu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LIBERÁLNI PRÝ DEMOKRACIE ZTRÁCI JAKÉKOLI ZÁBRANY

   citi minimálni odpor občanů a proto se rozhodla k dalšim úderům proti těm občanům ,kteři ji voli.
   Poté co vykradli co nebylo přibito,pokračuji ohlupovánim občanů zmanipulovaným tiskem s cilem ukrást jim lživými informacemi jejich hlasy aniž by si uvědomili,že takové volby vůbec platit nemusi.
   Přívěšek "liberálni" znamená de fakto novou diktaturu jejich menšiny falešných humanistů,která využije ukradené moci dále k těm nejhoršim sviňárnám v tomto připadě ukradeni našich děti podle 6 priorit vládnuti nad domorodci,kteři stále nechápou,že se jim už podařilo pro ČR uskutečnit pád mezi rozvojové země,které se stále více zadluřuji směrem k propasti znamenajici otroctvi dluhu a nyni už známé i prvni prioritě

   CHCEŠ LI OVLÁDNOT A PORAZIT NEPŘITELE MUSIŠ MU NEJPRVE UKRÁST A NAČISTO ZBLBNOUT JEHO DĚTI.

   Proto tu jsou ty přivlastky liberálni,lidová a jiná DEMOKRACIE,přičemž každý přivlastek znamená dalši DIKTATURU a žádnou svobodu,ale zotročováni a to ZÁKEŘNOU salámovou metodou,což se doposud daři s pomoci těch zločinců bez jakýchkoli skrupulí.

   Smazat
  2. 17:36 Spíš tak liberální fašisti počkejte co budou říkat dětem. O hodným hitlerovi zakladateli jednotné Evropy který byl zmasakrován bolševickými a komunistickými tlupami hrdlořezů. Jinak tu poslední větu jsem vyčetl z dokumentární knihy o ss.

   Smazat
  3. Tak to byla asi posledni rána c6 se t4 -6dař536 -řes cenz4r4 d6stat a nyni nastupuje cenzura pana,který se tady dole chlubi,že je mocný udavač a cenzot viz anonym 4.36 arotože nemá agumenty tak nás dává jeho vnitrákům prý mazat!

   Smazat
  4. Toto je vše jen proto, že si "tvůrci" nových dějin bůhví odkud myslí,že generace,které prožily dvě světové války tak už jsou většinou buď mdlého rozumu, nebo spíše vymřeli. Ale to jsou na omylu tupouni jsou oni!!!

   Smazat
  5. 22:44 No a? Dnes přeci už víme, že WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlavu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale i Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 2. V této zemi se opravdu nelze už ničemu divit. A to buďme sakra rádi, že máme vládu, jakou máme. Být u vesla Fiala, nebo Kalousek a na Hradě marioneta Drahoš, tak jsme definitivně v pr...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to máme být rádi,že nás ještě nenahnali do koncentračnich táborů,což po instalováni cenzury bude dalši fáze?
   Přemýšlejme raději jak se celé té podivné liberálni demokracie včetně jejiho neomarxismu zbavit a to co nejdřive a včas!

   Smazat
  2. Vypadá to tak,že i SPD je s nimi v jednom pytli,neni tu sebemenši známky,že si chce osvojit NÁRODNI PROGRAM VOLIČŮ a tedy i odmítá OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII ve formě,která by umožnila permanentni kontroplu všech námi zvolených subjektů všemi oébčany a to skoro okamžitě,levně a jasně!

   Smazat
  3. Co tam vlastně dělá ten BABIŠ,chvástá se,že umi řidit jen jakési podniky,ale předseda státu neni.
   To mu ta ČSSD smoli na hlavu terorizuje BISEM malé děti a prý jim brzy začne krást i svačiny a on na to vali oči a nic proti tomu nedělá!
   To je to,že nám slibi,že umi něco řidit?
   MERDE!

   Smazat
  4. Anonymní16. ledna 2019 18:13
   Přehlédnutím naší politické scény, lze dojít k jednoznačnému závěru, že pokud SPD neprosadí zákony o referendu, o odvolatelnosti politiků a další zákony zvyšující míru demokracie v zemi, neudělá to nikdo jiný. Jestli se Společnost voličů pro voliče, bez voličů, nebo jak si říkáte, domnívá, že zná nějakou zkratku k tomuto cíli, tak do toho. Nikdo Vám nebrání.
   Ale je zřejmé, že pliváním na SPD, tento cíl nepřiblížíte ani o milimetr. Naopak to vypadá, že Vaše snahy směřují k sabotování tohoto cíle. P.K.

   Smazat
  5. Společné foto demo.bloku a Okamuri bude na hranici vitelnosti SPD.

   Smazat
  6. PANE PK JE NÁM LÍTO O NĚJAKÉM PLIVÁNI TU NENÍ ANI ŘEČI

   spíše jste vy STÁLE nepochopil o co jde.Máme zájem,aby se pan Okammura přidal.Opakujeme vám,on sám na to stačit NIKDY nebude.
   Zkoušime s jeho obsadou jednat ,ale jaký výsledek bude nevime, nebot zdá se o voliče zájem nemá.
   Rovněž nevime co mu vadi na tom přidat se k Národnimu programu voličů a jeho článkům,je pravděpodobně individualista stači mu být jen v Parlamentu a nechtit vic.
   Zároven vás upozornujeme,že prosazuje nesmysly které fungovat nebudou a on to neni schopen vůbec poznat..
   OSV je NEPOLITICKÁ a má možnost mit nejvíce asi 8 395 132 voličů.

   UPOZORNUJEME VÁS DŮRAZNĚ,ŽE SNAHY O DOPŘEDNÝ POSTUP ZCELA JASNĚ SABOTUJE ON.

   Důkaz o tom vidíte zde,DOPOSUD SE TU MEZI NÁMI NEOBJEVIL A KDOSI MU TO TAKY MOHL ZAKÁZAT ČI CO MU VLASTNĚ BRÁNI!


   Smazat
  7. Ad troll 23:25 - T. Okamura založil stranu a dostal se s ní již podruhé do parlamentu. Je otloukán ze všech stran, stojí pevně, i když dělá taktické chyby.
   Vy se svými nabubřelými žvásty bez obsahu jste nula, nic, psí exkrement u patníku. Jen tu obtěžujete čtenáře neustálým trolením a nekonkrétními hovadinami.
   Požádal jsem redakci Nové republiky, aby vás, notorického žvanila a rozvraceče diskuzí, mazala, když už vás nechce blokovat nastálo.
   Vy jste jako Honolulu, Radosta a podobní exemplářové!

   Smazat
  8. 4.56

   PRO SVÁ LŽIVÁ A SPROSTÁ TVRZENI NEMÁTE ŽÁDNÝ DŮKAZ

   napsali jsme vám,že se zeptáme pana Okamůry co to tady angažuje za podivné osoby jako advokáty s medvědimi službami.

   Smazat
  9. Vy chlapíci z OSV se svým programem budete vzbuzovat nekonečnou nenávist u fašistů jak to začinaji dokazovat jejich podpindostnici nahoře,kterým docházeji argumenty a proto tu vylévaji nenávistné kýble sraček.
   Nenechte se odradit a napište všude co je to za chátra!

   Smazat
  10. Je neuvěřitelné,jaká zelená zlost a nenávist se tu objevuje pod 4.56,kde se to v těch lidech bere, že si dovolují psát za všechny diskutujici a dokonce poroučet majiteli webu co má dělat,co to je za chudák to je k neuvěřeni co dovede s takovými udělat obyčejné slovo a komentář těch,kteři se jako prvni začali zajimat jak uskutečnit to co je pro občany už delši dobu stranami přehlíženou nutností.

   Smazat
  11. Anonymní16. ledna 2019 23:25
   „Máme zájem,aby se pan Okammura přidal.“
   „Zároven vás upozornujeme,že prosazuje nesmysly které fungovat nebudou a on to neni schopen vůbec poznat..“
   SPD volilo půl milion ů lidí, na základě programu a důvěryhodnosti osob, které ten program prosazují. SPD má zodpovědnost k těmto svým voličům a nebudou měnit svůj program podle toho, co si nějací strejdové usmyslí, že by měli hlásat. Jakou důvěryhodnost mají tito strejdové? Kdo to vůbec jsou? Lze jim důvěřovat?

   „OSV je NEPOLITICKÁ a má možnost mit nejvíce asi 8 395 132 voličů.“
   Existuje-li nějaká nepolitická OSV, nemůže se ohánět tím, že má potenciál nějakých xxx voličů. Proto z Vašich anti-SPD extempore mám dojem, že považujete SPD za politickou konkurenci. Proto ji stále napadáte, ale tato cesta nejspíš nepovede k Vašemu volebnímu úspěchu. Nejste první, kdo jde touto cestou. P.K.

   Smazat
  12. PANE PK NEMŮŽEME ZA TO,ŽE JSTE MÁTE OMEZENÉ MYŠLENI

   píšete nesmysly,považujete OSV jejimž jste členem za svou konkureci,přestože vám píšeme dookola,že jsme elita voličů a to NEPOLITICKÁ.
   Máte myšleni ohlupené tiskem a tv, klapky na očich a možná i nedostatečné vzděláni a takovi jsou jen obyčejné staré možná i slepé koně režimu,

   SOUSTŘEDTE SE NA NPV KDE PŘINÁŠIME VŠEM POLIT SUBJEKTŮM NEUVĚŘITELNĚ SILNOU VICHŘICI.

   Odpovězte si na otázku zda chcete vy člen Společnosti voličů aby

   -se uskutečnil pád kapitalismu bez přivlastků,vycházejiciho z gangsterismu,vyrábějiciho vadné zákony vzor je exekučni.
   -zda by jste si přál konečně,aby vznikl použitelný zákon o referendu na který už je TŘICET LET embargo polit.subjektů a nikdo ho neumi odstranit

   -zda chcete zajistit opravdovou OBČANSKOU přimou demokracii s možnosti KONTROLY VŠECH VOLIČŮ té polit třidy,která se tomu vztekle brání,což nemá ani pan Okamůra a prozatim neni známky,že by něco takového chtěl a tak zapojil za sebe dalši podporu

   -zda chcete NZP,který vypláceli všem občanům předchozi režim ve výši 10 000 korun a nynějši načisto ohlupeni domorodci tvrdi,že tomu tak nebylo

   ZDA CHCETE,ABY VZNIKLA TZV STŘEDNI TŘIDA,KTERÁ BEZ REALIZACE Národniho progranu občanů vzniknou nikdy NEMŮŽE a to co se za ni dnes považuje bude rozbito a vykradeno na sračky a bude si k tomu k ještě myslet,že je to normálni a bude tady nanejvýš hloupě ,prý žádat dokonce snad včetně vás cenzuru atd atd

   Ono pane PK můžete klidně tvrdit,že slibujeme ráj v ČR a pokud to co jsme tu dali je ráj tak máte pravdu.

   Smazat
  13. Anonymní17. ledna 2019 14:28
   „.. přestože vám píšeme dookola,že jsme elita voličů a to NEPOLITICKÁ.“
   Jestli nechápete, že toto je nesmysl, tak nemá význam s Vámi diskutovat. Mohu Vás pouze opět odkázat na 11:59 a doporučit, abyste o tom trochu popřemýšlel. P.K.

   Smazat
  14. PÍŠETE,ŽE SPD ŽÁDNÉ VOLIČE NECHCE A KVŮLI NIM PRÝ NEBUDE UPRAVOVAT SVŮJ NEDOSTATEČNÝ PROGRAM

   který stači na % sedel v Parlamentu a tamni navrhováni čehokoliv co u zbytku Parlamentu vyvolává veselí.

   OSV NEMÁ ZÁJEM PANU OKAMUROVI VTLOUKAT DO HLAVY,ŽE MUSI MÍT VĚTŠINU A JE PATRNÉ,ŽE JEJI DOSAŽENI NEMÁ V PROGRAMU,TAK AT SI DĚLÁ CO CHCE!


   Smazat
  15. PANE PK.POKUD MÁTE MISTO KREVNIHO OBĚHU BRZDOVOU KAPALINU

   pak si tady píšte co vám na péro napadne.
   Máme tu dojem,že nevite co je pana KOLUMBA vejce tak se obveselujte s tim co máte a těšte se a tleskejte si sám sobě,že jste ve zpupnosti myšleni skutečně na výši!

   Smazat
  16. Nepolitický subjekt nemůže mít žádné voliče.Buď jste nepolitičtí,tudíž se do politiky neangažujete a nepotřebujete voliče.Nebo je potřebujate a máte,ale v tom případě jste politický subjekt.Ten nepolitický má pouze sympatizanty,ale ne voliče.
   Petr Majevský

   Smazat
  17. MAJEVSKÝ ČÍ VY VLASTNĚ JSTE,ŽE SE SNAŽITE O DESTRUKCI

   Národni program občanů voličů řeši v článcich naše občanské a tedy i voličské problémy.
   Doporučuje VŠEM POLIT.SUBJEKTŮM aby si ho osvojily a tak vyhrály monumentálně volby.
   Pokud to ovšem nechtěji,bude to jejich chyba,riskuji,že vzniknou politické subjekty,které si NPV osvoji a mohou je komplet nahradit,protože budopu mít MONOPOPL NA ROZUM a ne bobkové listy,které stějně strany a vlády splnovat nechtěji,což dokazuji už TŘICET LET!
   Jit dále touto cestou už brzy nikdo nebude chtit jit,je tojen bití hlavami do zdi liberálnich podvodniků,kteři z toho maji fakt smích!
   Pokud tomu nerozumite stante se AKTIVISTOU OSV protože členem už jste a klidně vám to budeme vysvětlovat dál po lopatě,když máte dlouhý krk jako žirafa vlády,které to hlava STÁLE ještě nebere!

   Smazat
  18. Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman! Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. Polsko mělo už tehdy větší cenu!

   Smazat
 3. Pan ředitel BIS a s ním i ministr školství Plaga by měli dostat pořádné kopačky aby se zastavili tak daleko, aby nemohli škodit. Myslí, že pokud premier nezasáhne budou hlas pro ANO postupně ubývat a to přesto že ANO skutečně něco pro lidi dělalo. Nyní přijde rozhodný okamžik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš, kromě ekonomie, a to jde ještě o pokrok v mezích zákona, tedy pro Čechy žádné velké vyskakování, ždíme střední třídu, bohaté a sobě rovné nechává v klidu, včetně opravdových lumpů, kromě toho se tedy nevzrušuje vůbec ničím. Panáčkuje před EU, i když doma se tváří, jak mu tam naslouchají. Nebudou migranti podle kvót? Ano, to by mu bralo voliče, ale klidně budou migranti přes OSN, kteří už sem teď proudí a jsou tu k vidění na různých místech. Na povel z Huawei hned dostal kopřivku, propaganda ve školství teď již pronikne i do učebnic, neziskovky asi nestíhají..Zval sem Sorose, lithium dál vrtá podezřelá australská firma, ve skutečnosti nechce žádné referendum, ani zodpovědnost politiků a tak by se dalo pokračovat. Amerika pískne a Babiš lehne - vyhošťuje ruské velvyslance, vydává ruské občany nejspíš i k mučení a všechno tak nějak hezky vyčůraně svede na ty druhé. Čert vem Čapák, synka i všechny další blbosti, co na něj opozice loví, to je o ničem, ale tohle, tohle by mu jeho voliči promíjet neměli. Dál nás táhne do otroctví, do čím dál většího předklonu a ještě bere levicové hlasy..Opravdu jsme Absurdistán. J.

   Smazat
  2. PANE J.ČLENE SPOLEČNOSTI VOLIČŮ, DĚKUJEME ZA VÁŠ KOMENTÁŘ

   a víme tak,že umite a nejen chápete,ale jste i platným a aktivnim členem OSV!

   Smazat
 4. Nebude to nakonec tím, že kapitalismus, jakmile to s ním jde s kopce, odhodí škrabošku "demokracie" a pokračuje dále jako čistý fašizmus stejně jako se kapitalizmus změnil na fašizmus za Hitlera s pomocí i zahraničních bank !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PRÁVĚ PROTO TEN KAPITALISMUS BEZ PŘIVLASTKŮ CHCE

   Splečnost voličů hned v prvnim článku Národniho programu odoperovat!

   Smazat
 5. Pan Koudelka by měl neprodleně dostat čutáka. Činnost BIS důkladně zanalyzovat a popřípadě rozehnat. Následně začít znovu na zelené louce s přesně vymezenými úkoly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je dobrý nápad,ted hledat sily,které mu ten kopanec umožní!

   Smazat
  2. Myslím,že prvni by měl být vyhozen ministr školstvi,který vůbec nechápe,že BIS u něho nemá co dělat a měl si dát jeji požadavky poslat emajlem a toho vyzvědace poslat tak HNED do prdele.
   Je vidět,že nemá co dělat a nebude umět ani řidit dál i to jednoduché ministerstvo.
   To by ten pan řidici Babiš měl vědet a dát mu co nejrychleji kopačky a tak si zvednou preference!

   Smazat
 6. Zajímavé je, že obyvatelé tzv. Kliniky mohou chodit po ulici se škraboškami. Kdybych vyšel já na ulici, tak mě hned seberou policajti. Je to divné udržování pořádku. Někdo si obsadí dům a je problém je vyhodit. Co na to policejní ředitel a ministr Hamáček. Zase dřímou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ministr vnitra ČSSD má jen jediný úkol,
   Podvést ty kteři ho zvolili a to za potlesku ANO BUDE LÍP!

   Smazat
  2. Už vite proč prý má Společnost voličů hned v druhém článku v NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ návod jak zajistit dnem i noci permanentni a opravdovou kontrolu námi zvolených zástupců V PODEOBĚ OPRAVDOVÉ přimé demokracie nebot tady si ti,kteři žádnými zástupci nejsou,ale jsou to usurpátoři využivajici ukradenou moc proti občanům a ne že ne ANO!

   Smazat
  3. Pomáhat a chránit ? Nás pracujíci asi ne . Čo si predstavujeťe pod pojmom aktivista ? Hnus , fetka , nefachčenko buzna .

   Smazat
  4. 17:21
   No to zahalní obličeje je samozřejně nepřípustné, ale ty náhubky ty mají opodstatnění protože si klinikáři jsou vědomi nebezpeční náklazy. Vždyť ta špína co tam je určitě je nebezpečná. Dle mého názoru by se objekt mněl zlikvidovat. Náklady na jeho rekonstrukci se vyšplhají do astronomických výšek. Každý soudný člověk, který sleduje své okolí musí přiznat, že objekty v mnohem lepším stavu se likvidovali a na jejich místě se postavily nové. Rekonstruují se jen vzdácné historicky cenné. Zde bych pouze pro upomínku na ty hajzly a zdevastovali tento objekt umístil jen pamětní desku.

   Smazat
 7. Nevim,cemu se divite.Vzdyt s tim zacal dnes zvécnely Vaclav Havel ,kolaborantske ditko ,omluvou Nemcum.Neslychane!Kdo je vlastizradce v teto zemi.Jeho vecni patolizalove jej nasleduji.K zbliti.Novi Hachove a Moravcove .

  OdpovědětSmazat
 8. Těm čučkařům pořádně profackovat ty jejich chorý kebule!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. DVA V JEDNOM !
  Šéf gestapa a ministr propagandy.

  To by nevymyslel ani pan Hitler................

  OdpovědětSmazat
 10. Ideopolicie nebo idiotpolicie?

  OdpovědětSmazat
 11. K protektorátu nás nasměrovali rozbitím republiky (ĆSSR, ČSFR, POMLČKISTÁN...) a převodem pravomocí Čechů do Berlína - Bruselu... až jsme se stali zcela nenápadně II. protektorátem... a ocitli jsme se v Bruseli, neboli v NATO a v EU současně. Jenom proto, že cinkálisty pálilo dobré, poctivé a spravedlivé bydlo...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:53 Tak tak, lidi nemaj rádi, když jim někdo něco dává zadarmo.

   Smazat
  2. Cinkali jsme klíči, aby skončila okupace a vláda málo schopných a duševně omezených "normalizátorů". Co následovalo, byla naše chyba, zírali jsme , jak banda předem připravených hajzlíků nám před očima zničila stát, jeho hospodářství, armádu, školství, a další a další. Ale vycinkání starého zpuchřelého režimu bylo správné!

   MM

   Smazat
  3. Pane MM lamentujete jako stará pavlačová baba vic neumite?

   Smazat
  4. 5:03 Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní partaje.

   Smazat
 12. Vždyť je to už skutečně na palici. 21.Srpen 1968 omílali v presstituských médiích, těměř až do vánoc a Palacha jedou nonstop. Na jednu stranu to ukáže na zlé a proradné Rusko, ovšem na druhou stranu lidi dokonale otráví, protože čeho je moc toho je přespříliš. Tímhle stylem z toho vzniká demagogie a lidi tyto ideology, zákonitě pošlou do pr.ele. Jenom k tomu dodám, že čím dříve tím lépe a že včera už bylo pozdě.|Rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovedete si představit, kdyby ti USAmilové a antislávisté následovali PŘÍKLAD TOHO OPĚVOVANÉHO SEBEVRAHA PALACHA, A ODKLIDILI SE Z CESTY... měli bychom dosud kvalitní zemědělství které by nás bohatě uživilo, měli bychom svůj cizáky zničený průmysl, zbourané cukrovary, kvalitní jídlo,... A BYLI BYCHOM PÁNY SVÉ VLASTNÍ OTČINY!

   Dávat Palacha za vzor lidem, MÍSTO NOMINOVAT HO NA DARWINOVU CENU je ukázkou blbosti, nebo totální nepřátelské indoktrinace!

   Nezblblé národy mají za hrdiny občany, kteří i za cenu vlastního života ZNIČILI NEPŘÍTELE, nám dávají za hrdinu obožáka který raději spáchal sebevraždu, aby nemusel nepříteli uškodit. Takovou zvrácenost nám cpou horem dolem!

   Kdyby takoví idioti byli Afghánci, sovětská vojska by svého času utrpěla ztráty pouze při dopravních nehodách a na cirhózu jater znuděných stráží...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 13. Mane, Mane, nastartujes motorovou pilu?-)

  OdpovědětSmazat
 14. Dlouhodobě západ připravuje válku proti Rusku a než jí začne, musí najít příčinu, proč ji začít. Hitler napadl Rusko z odůvodněním boje proti komunismu, ale hlavním důvodem bylo dostat se k nerostnému bohatství, které na území tehdejšího Sovětského svazu bylo. Od konce druhé světové války uběhlo několik desetiletí a důvody, proč napadnout Rusko zůstaly stejné, jenom ten komunismus tam není a proto je nutné vymyslet důvod, proč vést válku proti Rusku. K vyvolání nenávisti je nutné popřít, že Hitler byl zločinec a že Německo nás chtělo zlikvidovat hned potom co Němci zlikviduji židy. Dnes to už není pravda a Hitler byl demokrat a bude se to učit v učebnicích dějepisu a také se tam bude učit, že jediné zlo na větě je Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18,04
   Omyl. Západ nepotřebuje najít příčinu. Západ potřebuje dostatek zmanipulovaných idiotů.
   Než začala naplno makat nacistická propaganda, neměl ani Hitler dostatek masa do válečného mlýnku na maso. Pak zapracoval Gebls a počet přesvědčených válečníků radostně poskočil. Je třeba začít kvalitní výplach, nejlépe už ve školách. Dále pokračovat v médiích i od politické reprezentace. Až se přesvědčí dostatečný počet idiotů, kteří uvěří,že za jejich bídu nemůžou ti, co je doopravdy okrádají na každém kroku, ale stejně chudí Rusové, můžeme začít.

   Smazat
  2. Hitler nenapadl Rusko, ale napadl Sovětský svaz. A pro Sověta taky začala začala 2. světová válka až v červnu 1941, právě když Hitler porušil dohodu a nečekaně Sověty napadl. Do té doby, když už válka 2 roky probíhala, byli Sověti s nacisty největší kámoši. Sověti útočili na Finsko, spolu s nacisty na Polsko, povraždili 22.000 poláků v Katyni, anektovali Pobaltské země....A k tomu zásobovali Hitlera bohtě ropou a jinými surovinami.
   Kdyby Němci neporušili dohodu a Sověty nenapadli, tak by byli největší kámoši dodnes.

   Smazat
  3. Tak to máte, Hricáku, smolíka. Že je u nás nějaká bída si myslí nanejvýš tak 10% zoufalců. A rozhodně je o tom nikdo nepřesvědčuje ve školách ani v médiích. A z politiků jen komunisti a Okamura. Podle vaší idiotské teorie to zřejmě znamená, že komouši a okamurovci si přejí válku s Ruskem.

   Smazat
  4. Anonymní16. ledna 2019 18:25
   Vy byste neměl číst žádné teorie samostatně, ale pouze pod dohledem rodičů, nebo jiného zákonného zástupce. Z hricákova tvrzení:
   „Až se přesvědčí dostatečný počet idiotů, kteří uvěří,že za jejich bídu nemůžou ti, co je doopravdy okrádají na každém kroku, ale stejně chudí Rusové ..“
   Jste vydedukoval:
   „.. to zřejmě znamená, že komouši a okamurovci si přejí válku s Ruskem.“

   Ale komouši a okamurovci si nemyslí, že za nějakou naši bídu může Rusko. To si možná myslí kavárna, nebo kam vlastně patříte. P.K.

   Smazat
  5. PéKá
   Zřejmě máte dlouhé vedení. Komouši a Okamurovci lidi PŘESVĚDČUJÍ, že se mají bídně, že je u nás obrovská bída.
   Ostatní parlamentní strany o žádné bídě nikoho nepřesvědčují, naopak tvrdí, že se máme dobře, nejlíp v historii. Tudíž z nemohou ani z bídy obviňovat Rusko.
   Už tohle jednoduché a zcela logické sdělení chápete nebo ho potřebujete graficky znázornit?

   Smazat
  6. Ad 22:44 opravdu neumí použít mozek. Je velký rozdíl, mezi "přesvědčují" a "konstatují". Jestliže naše vlast a velká část naší populace je na tom bídně, a to i díky pitomcům, jako jste vy, pak jde o konstatování a ne o přesvědčování. Chápete to, osle, nebo vám to mám namalovat?

   Smazat
  7. 18,25
   Víte, v čem je váš problém? Nedokážete logicky myslet. Zřejmě jste také produkt našeho skvělého, porevolučního školství.
   Pokud to dokážete, sledujte tok mých myšlenek. Zažíváme konec konjunktury trvající několik let. Po celou dobu nám naši politici nedokázali zajistit současně dvě základní věci. Slušnou životní úroveň a přebytkové hospodaření. Stát má dluh cca 1,7 bilionu, domácnosti téměř dvakrát tolik a u firem a společností se také jistě něco najde. Myslíte si, že po příchodu krize, navíc s takovou mírou zadlužení, nás čeká roh hojnosti?

   Smazat
  8. 22,44
   Něco vám řeknu. Že přijde krize se shodují snad všichni. Je jenom otázkou kdy a jak bude hluboká. Jedno z mála, co je na tomto celkovém lidském neštěstí dobré je to, že vytřídí dovednosti a charaktery lidí.
   Nevím, čím se živíte. Ale jestli jako troll, myslím, že budete brzy bez práce.

   Smazat
  9. Anonymní16. ledna 2019 22:44
   Nevím, proč si myslíte, že mám dlouhé vedení. Cituji naši komunikaci:
   Vy: „.. to zřejmě znamená, že komouši a okamurovci si přejí válku s Ruskem.“
   Já: „Ale komouši a okamurovci si nemyslí, že za nějakou naši bídu může Rusko“
   Vy jste totiž „logicky odvodil“, že komouši a okamurovci si přejí válku s Ruskem. Tak jsem Vás upozornil na chybný předpoklad, že oni ze současného marasmu podezírají Rusko. To oni opravdu nepodezírají.

   K Vašem novému omílání logického nesmyslu:
   „Komouši a Okamurovci lidi PŘESVĚDČUJÍ, že se mají bídně, že je u nás obrovská bída.“
   „Ostatní parlamentní strany o žádné bídě nikoho nepřesvědčují, naopak tvrdí, že se máme dobře, nejlíp v historii. Tudíž z nemohou ani z bídy obviňovat Rusko.“
   Opravdu nevím, jak byste mi chtěl graficky znázornit, že když ostatní strany tvrdí, že se máme nejlíp v historii, že z toho vyplývá, že si komunisté a okamurovci přejí válku s Ruskem.

   Tolik k Vaší logice. Ale na zcestnosti Vašich názorů se také podílí neznalost programu SPD. Netvrdí, že žijeme v bídě, ale v nesvobodě. Proto požaduje zavádět do správy země prvky přímé demokracie, které by byly nadřazené rozhodnutím zastupitelů. Abychom si např. referendem mohli rozhodnout, zda si přejeme nějaké přidělené kvóty na africké etnikum, které je do Evropy naváženo a o dalších politických otázkách. P.K.

   Smazat
  10. 18:20 Naprostá blbost! Za rozpoutání války Německa proti Západu nemůže Stalin (i když mu to vyhovovalo), ale beckovská klika sedící na dvou židlích! Kdyby byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak už před WWII., kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  11. Pochopitelne anonym A12:19, ten anonym A18:20 píše blbosti. Čo sa babe prisnilo, to sa aj "stalo. Je to produkt vymývania mozgov, o ktorých tu práve v diskúsii tam vyššie bola reč. Produkcia užitočných idiotov, o ktorých tu bola reč pri poukázaní napríklad na činnosť Goebelsa za II.svetovej vojny. Ale ak si myslí, že poBaltské štáty ktoré Russko kúpilo od Švédska anektovalo, nuž nech aj USA sa vzdá anektovannej Aljašky, Kyjevskú vládu vyzve nech odstúpi územia "nezákonne" zabraté "agresiou" voči Polsku. A (bielo)Rusov taktiež nech im odovzdajú "agresívne" zabraté "polské" územie. Jedno je písať blbosti do diskúsie a iné je napísať na príslušné velvyslanectvá výzvy k urovnaniu s Poliakmi. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 15. Ten Koudelka z toho BISu hm , hm není to ten Koudelka z toho filmu Jáchyme hoď ho do stroje ? Na tohoto z BISu by pasovalo Jáchyme hoď ho do hnoje !

  OdpovědětSmazat
 16. Úplně vidím jak by děti a mládež vyučoval soudruh Man, kdyby k tomu, nedej Bože, dostal prostor.
  Hustil by do nich ty kraviny svého nejoblíbenějšího mudrce, PC Robertse.
  11.9. zinscenovali sami Američani, přistání na Měsíci nafilmovali v hollywoodských studiích, teroristický útok v Bostonu nespáchal ten muslimák, ale agenti CIA a ti mrtví a těžce zranění tam byli najatí herci,... atd atd.
  To by bylo pošušňáníčko :-((

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbývá už jenom vysvětlit, proč je tady několik desítek tisíc bezdomovc, 900.000 lidí v exekuci a celá Evropa je astronomicky zadlužená a u koho? Že by Putin?

   Smazat
  2. A to ty ještě nevíš, že to tak bylo? To jsi skoro poslední, debile !

   Smazat
  3. 20:19
   vy jste typický produkt "alternativních médií", čili blbeček.

   Smazat
  4. Alternativní média jsou důležitá proto, že vyvracejí lži a manipulace médií hlavního proudu a politiků. Jestli v diskuzích na alternativních médiích jsou podobné úlety, jaké popisujete, pak to je jen extrém, který v mainstreamu odpovídá idiotům, jako je Rejžek, Steigervald, Štětina, komentátoři ČT, ČRo či z Bakalonovin Ekonomia. Hlavní proud alternativních médií je ale rozumná opozice. Lidé to sami poznávají a čtou alternativu čím dál tím častěji a početněji.

   Leo

   Smazat
  5. 5:17
   Máte samozřejmě pravdu, pane Leo, jenom mám dojem, že ti mainstreamoví pomatenci se svými úlety tvoří aspoň polovinu mainstreamu a nikoliv jen menší část jako u alternativy. :) Že ta propaganda, jejich slepá víra ke "spojencům" a různé další typické postoje natolik zhloupla, že už prakticky průměr mainstreamu je čím dál směšnější a stupidnější. Uznávám, že je to můj subjektivní dojem, můžu se mýlit.

   Tidehunter

   Smazat
 17. A voní ty ymbecilové PROLHANÝ na Měsíci snad DOOPRAVDY BYLI????!!!!!
  A ty dvojčata si v rámci napadení Iráku v ranku operace Trvalá okupace nechali sejmout odvrácenou stranou Měsíce?????
  Ty seš blbej jak cecík u bejka!!!!;-DD

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě by zajímalo, kdy půjde vaše generace do důchodu. Odhaduji, že 75 letech a budeš muset 65 let platit sociální pojištění:) On to Míra Kalousek nějak vymyslí:) Neměj strach, žertuji, dříve se vypaříte.

   Smazat
 19. BISka to myslí dobře, když nám prostřednictvím osnov vymydlí makovice, tak z nás škola vychová řádné občany, kteří budou mít státem schválené názory.

  OdpovědětSmazat
 20. Pokud Koudelka šel prosazovat svůj ideologický pohled na ministerstvu školství, ačkoliv to vůbec nemá v popisu práce a nerozumí tomu, tak tím doložil, že Zeman měl pravdu, zadruhé Zeman byl ještě mírný, protože tenhle prodejný šmejd z BIS by zasloužil mnohem tvrdší označení než čučkař, zatřetí že vojenský expert Koller měl naprostou pravdu, když popisoval práci BIS jako ideologicky fanatickou a nekompetentní už před delší dobou (!), začtvrté je to na okamžitý vyhazov, demonstraci před budovou BIS a interpelaci vlády, co hodlá dělat s nefunkční tajnou službou a snahou přepisovat dějiny.

  Ale mediální presstituti a čučkaři budou dělat mrtvého brouka a útočit jenom na kritiky šmejda z BIS, že?

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte recht, ale ofce jsou spokojený, maj se nejlíp, jak se kdy v protektorátu měli, těžko vod nich něco čekat, vašnosti.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Vzdyt jsou to prorezimni poserove.Takze soudite spravne

   Smazat
  4. 19:03
   Vy jste v seznamu pohádkářů nebo rovnou imbecilů? :)

   Smazat
 21. Zemští škůdci se stále mají fajnově. Jak by ne, jemináčku, nejsme náhodou v Čechách ?

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vykopavko,co vam je do nich a jejich vkusu?

   Smazat
  2. 19.07 on 19.01 sotva drží pláč, když mu zavírají anarchofeťácké doupě "KLINIKA", kde málem vrhl i modrý dědeček J.X.Doležal, když procházel a cítil vůně toho plagiátu romské bytové a hygienické úrovně z Luníku například... Kdo mu bude tleskat, kdo ho pohladí, kdo mu podá to co rád...

   Smazat
 23. Pane čučkaři Koudelko, Václava Klause na vás. A je jedno kterého.

  OdpovědětSmazat
 24. Jiří Jírovec16. ledna 2019 20:38

  Nejde o Koudelku a nějakého ministra. Jde lezení Německu do zadku, které začal Havel, jde o různé Bělobrádky a Hermany, kteří dělají ze Sudeťáků naše milé krajany. Jde o potvoření naší historie prostřednictvím ÚSTR. Jde o nový pohled na pobělohorskou dobu. Tohle jsou lidé a situace, přetvářející Česko na gubernii.

  OdpovědětSmazat
 25. Doporučujeme, aby se začalo učit o Číně, která je nejbohatší zemí na světě a také o tom jak se z feudální krajiny přeměnila díky komunistům a nejpokročilejším, nejefektivnějším technologiím při rozvoji hospodářství aekonomiky, které využívá ve prospěch svého lidu a jeho blaha a nikoliv ve prospěch oligarchů, kteří jsou bohatí a lid chudne. Čína je vzorem pro celý svět, tedy i pro Trumpovu kolonii.

  OdpovědětSmazat
 26. To je dobre, ze Jaromir Mlaticka Soukup si zalozil hnuti. Ted muze jit aspon boxovat s dalsim sobe rovnym zoufalcem - sikmookym obrancem narodnich zajmu:-)

  OdpovědětSmazat
 27. já to řeknu asi takto, Koudelka je dobytek, udělám všechno pro to, aby ve své funkci skončil. První krok již byl učiněn.

  OdpovědětSmazat
 28. Jsou v BIS jenom ustrašení debilové nebo i normální lidí,kteří rozumí své profesi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde o dobře kádrově proseté hajzlíky. Kdo u nás bude čučkařit, si vybírá jedna cizí ambasáda!

   Smazat
  2. 5:29 spíše několik ambasád, takový triumvirát USA-Kanada-Británie, Česko je přece pod koloniální správou

   Smazat
 29. Dříve se postojům obdobným ve zprávě říkalo "vytírání očí" a také všichni věděli; nepodceňujte dělný lid! Ten si dobře uvědomuje na koho pracuje...

  OdpovědětSmazat
 30. Chudak SS Man je porad takovy vydeseny:-)

  OdpovědětSmazat
 31. 7:30
  On se herr POSERPLÍNA zase posral do tvojí postele ty vyděšenej pechfogle?!

  OdpovědětSmazat
 32. Mnohé lze dovodit z následujícího textu :
  Michal Koudelka
  plk. Ing. Michal Koudelka
  5. ředitel BIS
  Úřadující
  Ve funkci od:
  15. srpna 2016
  Předseda vlády Bohuslav Sobotka
  Andrej Babiš
  Předchůdce Jiří Lang
  Narození 1965
  Národnost česká
  Děti dvě
  Alma mater ČVUT v Praze

  Michal Koudelka (* 1965) je současný ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS). Úřadu se ujal 15. srpna 2016, poté co byl jmenován vládou Bohuslava Sobotky.
  Život

  Vystudoval Gymnázium Na Zatlance a následně Fakultu stavební Českého vysokého učení technického v Praze. Školu dokončil v roce 1989 a dva roky pracoval v Projektové a inženýrské organizaci kultury.[1]
  Kariéra

  V dubnu 1991 odešel na vojnu a přesně o rok později v roce 1992 nastoupil do Federální bezpečnostní informační služby, později Bezpečnostní informační služby (BIS), kde od začátku roku 2006 vedl oddělení kontrašpionáže. Nebyl členem KSČ, má prověrku na stupeň přísně tajné. Absolvoval dva zpravodajské výcviky u britské tajné služby MI6 a jeden zpravodajský výcvik u kanadské kontrarozvědky CSIS. Domluví se anglicky a rusky.[2][3][4]

  V polovině roku 2016 jej navrhl premiér Bohuslav Sobotka na post ředitele BIS potom, co předchozí šéf BIS Jiří Lang oznámil, že chce ve své funkci skončit.[5] Dne 14. července 2016 doporučil vládě jeho jmenování jednomyslně i Výbor pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR.[6] Vládou České republiky pak byl jmenován 27. července 2016 a úřadu ředitele se ujal 15. srpna 2016.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takze je to spravny sef BIS. Zadna ruska ruska svinka.

   Smazat
  2. 8:13 když postavím vedle sebe Sobotku s Koudelkou, tak vidím taková dvojčátka, poslušné a podřízené loutky, které splní sebenesmyslnější rozkaz, který jde proti zájmům Česka, jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet

   Smazat
  3. Tento životopis vtipně vynechal pasáž, jak se mohl pan Koudelka po pouhém roce na vojně dostat rovnou do BIS. To by byl asi hezký materiál pro bulvár, kdyby tahle tlačenka, kamarádšoft nebo něco podobného prasklo. :) Nebo snad byla BIS (její předchůdce) v takovém rozkladu, že brali prakticky každého, kdo nebyl v KSČ?

   Mimochodem, ministerstvo školství už je indoktrinované neziskovkama, které se snaží o různou masáž. Bylo by teda zajímavé zjistit, proč najednou zrovna Koudelka z BIS projevil takovou politruckou snahu o správně ideologickou výchovu mládeže a šel s tím za Plagou na ministerstvo. Proč se o to nesnažily tradičně neziskovky? To vypadá, jako by neziskovkáři škodící ČR potřebovali nějakou těžší váhu na prosazení nějakého svinstva, takže se zapojil ke všemu ochotný čučkař, který si k tomu předen připravil ten svůj hnojo-panflet - jinými slovy ta zpráva BIS a následná návštěva Plagy a snaha vymývat mozky ve školách byla jedna předem připravená akce. Nebo pan Koudelka byl pouze velmi aktivní a snažil se zviditelnit a dostat se třeba na ještě lepší kariérní místo?

   Tidehunter

   Smazat
 33. Je to jasné, Koudel má nejvyšší možné vzdělání a kvalifikaci pro nápravu československé historie podle britských podkladů, školil ho přece přímo James Bond :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a "toto" se mělo dopracovat ke generálské hodnosti? Leda tak od Jiřího Kontejnera Drahoše :-)

   Smazat
 34. "Trochu jsem přemýšlel o tom, proč prezident Zeman nemá rád šéfa BIS Koudelku a přičítal jsem to jeho nevyzpytatelnému osobnímu chování. Prezident tu a tam prostě někoho nemá rád bez vážného důvodu, ale v tomto případě uznávám, že jsem se velmi mýlil. Člověk, který se podepíše pod zprávu své instituce s těmito závěry, je nekompetentní hlupák, který nemá na svém místě co dělat. A pokud jeho úchylné bláboly vnímá vážně ministr školství, pak je na pováženou, zda takový ministr má být dál členem vlády. Ministr by měl být na té úrovni, aby rozeznal, co je i v rádoby odborně prezentovaném materiálů propagandistickým blábolem a musí se podle toho chovat. Pro mě je závěr z celé drobné aféry jediný. Ředitel BIS potřebuje rychle vyměnit, nežli se nám zblázní úplně," uzavřel svůj komentář Jiří Paroubek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chtěl jsem to citovat také, celý článek: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/reditel-bis-potrebuje-rychle-vymenit-nezli-se-nam-zblazni-uplne/

   Smazat
  2. Koudelka je prostě dle životopisu další idiot bez praktických znalostí. Škola, služba oddělená od normálního života a čekáníní na generálslkou funkci. Další - generálská výsluha a ------.

   Smazat
 35. noviczech
  ...nemějte obavy lidé, voda pomalu přichází k varu!!! Minulý rok v Německu zatkli několik policistů, co chtěli udělat atentát na " významné německé politiky"!!!
  ...můj názor: Masa jde, ale kdo ví, co jedinci z té masy ví a udělají...?

  OdpovědětSmazat
 36. Muž přes palubu? Babiš chce vyrazit ministra školství Plagu, píší LN

  17.01.2019 8:07
  Kdo je v současné Babišově vládě nejohroženější ministr? Když odečteme Tomáše Petříčka, s jehož odvoláním by podle koaliční smlouvy musela souhlasit ČSSD (což prý není příliš reálné), obvykle se nejčastěji ukazuje na Dana Ťoka. Podle Lidových novin to ale má mimořádně nahnuté jiný ministr, nominovaný za ANO.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muz-pres-palubu-Babis-chce-vyrazit-ministra-skolstvi-Plagu-pisi-LN-567001

  ®

  OdpovědětSmazat
 37. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipnost, narcisismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi perfektně popsal "morálku pánů", která je zásadní charakteristikou Nadčlověka a je také pravým opakem "morálky otroků", podlidí, jichž je tento projekt zvaný Nová republika vzpourou proti osudu, neb "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!" (Fridrich Nietzche).

   Ale nač vést zbytečné proslovy! Stačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   .... s vámi tu!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 38. 11:45 Plaga už od pohledu nikdy nevzbuzoval žádnou důvěru, ale svým jednáním jenom potvrdil, že je to opravdu trubka. Asi chtěl původně křeslo ministra politické policie, ale dostal školství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:13 Kolego, Vy vidíte ve vládě nějakého kvalitního ministra ?

   Smazat
 39. Jeden z důvodů, proč u sebe zdůrazňuji celoživotní nestraník a proč k Vám píši, bytostně nesnáším vychcané kreatůry, co neustále převlékají StBáckoBISácké šusťáky! Je-li někdo přesvědčen o svém politickém názoru a stojí si za ním, aniž by z něho pouze TĚŽIL po vydojení ho odhodil a raboval, názor opačný a dával jej za vzor ostatním, plivanec na něj! Viz.

  •••••••••••••••

  Vlastimil Balín KSČ/KSČM a mnoho jiných stran!

  Politik

  Vlastimil Balín, je český politik, (ex)senátor za obvod Most. Byl členem Komunistické strany Čech a Moravy. Vystudoval Vysokou školu politickou Ústředního výboru KSČ v Praze, až do roku 1990 pracoval jako politický pracovník na okresním a posléze krajském výboru KSČ, 68 let, Most...

  https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Vlastimil_Bal%C3%ADn

  •••••••••••••••

  Tentýž politický rabující chameleon dnes:

  Balín: "Odkaz 17. listopadu 1989 dnes aktuálnější než kdy jindy...

  17.11.2018 20:04
  Najde česká společnost konečně "svou" představu demokracie a cestu do Evropy?

  Připomínáme 29. výročí 17. listopadu slaveného jako Den boje za svobodu a demokracii. Nejen proto by si ti, co odstranili kytice položené na Národní třídě Babišem, Okamurou, Hamáčkem aj. měli řadu věcí a hlavně zásad demokracie uvědomit.

  Respektuji právo na jejich pískání (u Babiše a Okamury to nešlo, protože využili tmavé noci a jako zloději se přikradli na Národní třídu a položili květiny), ale z jakého důvodu, co a kdo jim dal právo se etablovat do pozice těch, kteří mají právo rozhodovat o tom, kdo je hodný a kdo nehodný toho, aby uctil památku odkazu 17. listopadu 1989 zahájení tzv. Sametové revoluce? Jistě si neuvědomují, že se takto zařazují po bok právě těch, které svým trapným gestem kritizují, do jedné řady s Babišem, Okamurou, Zemanem a dalšími protagonisty současné politické krize v České republice. Že nyní Policie ČR řeší, resp. musí řešit odstranění květin od pamětní desky 17. listopadu na Národní třídě, protože jde o znehodnocování pietního místa.

  Vážení demokraté, zkusme tu demokracii vnímat dle její podstaty a nejen dle svých byť zdůvodnitelných emocí. Jinak budeme stejní jako ONI, ti na těch piedestálech, kam jsme je konec konců dostali zase jen a jen MY. Dokažme, že jsme odkazu 17. listopadu hodni a že je nyní, právě nyní v něm třeba pokračovat, ale s rozumem v hrsti a zapáleným srdcem!

  RSDr. Vlastimil Balín

  BPP
  jednatel politického hnutí OMMO

  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Balin-Odkaz-17-listopadu-1989-dnes-aktualnejsi-nez-kdy-jindy-559834Balin-Odkaz-17-listopadu-1989-dnes-aktualnejsi-nez-kdy-jindy-559834

  ••••••••••••••

  A jemu podobní Petr Pithart, Tomáš Zima, Petr Dvořák, Pavel Šámal a další a další a další chameleóni.

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. “Zásadní životní rozhodnutí Jaromíra Soukupa”?

   Tentokrát Soukupova média předem avizovala, že jejich majitel “učinil zásadní životní rozhodnutí, které výrazně ovlivní českou mediální, politickou i byznysovou scénu”. “Chci aktivně vstoupit do dění, bez výmluv a prázdných řečí. Prostě dám svoji tvář, svoje jméno všanc,” řekl dnes.

   “Každý rok uvedu seznam věcí, které je potřeba změnit,” prohlásil s tím, že věci z jeho seznamů se budou dát měnit v ten samý rok. “Jako jeden z prvních cílů navrhuji, pojďme prosadit trestní odpovědnost politiků za to, že nám jednoduše zdražují život, za nedostatek bytů, za drahé energie, za předražené účty za mobilní internet a telefon,” řekl. Česko má být podle něj místem, kde na špatná rozhodnutí státu nedoplácejí obyčejní lidé. “Buďme vlastenci a braňme české národní zájmy,” uzavřel.

   Z osobností spjatých s médii v minulosti uspěl ve volbách do Evropského parlamentu v roce 2004 bývalý šéf televize Nova Vladimír Železný na kandidátce hnutí Nezávislí, spolu s ním se dostala i někdejší moderátorka Novy Jana Bobošíková. O pět let později jako dvojka kandidátky uskupení Libertas.cz svůj post neobhájil, stejně jako Bobošíková za Politika 21.

   https://www.mediar.cz/list-jaromira-soukupa/

   ®

   Smazat
 40. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. ledna 21:09.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na
   trhu, které vyrábí fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. 23:54 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 41. Náš drahý s.s.Man – bývalý nebo budoucí hlasatel Vltavy?!

  Sice nejsem přímý pamětník bratrské internacionální pomoci, ale jako kdybych byl: Moji soudruzi rodiče mně řádně školili ještě před školkou, moji soudruzi učitelé a pionýrští vedoucí moje slovansko-socialistické vzdělaní ještě prohloubili.
  O svém studiu na VUMLu raději ani psát nebudu – někdy totiž až mužně slzím, při vzpomínce na ty staré zlatorudé časy …

  Prostě: Text našeho drahého soudruha a soukmenovce Mana mně ihned něco připomínal. Ale co přesně?!

  A hle! Pomoc jsem nalezl na nejméně pravděpodobném místě – na ODPORNÉM webu lepšolidí, financovaném CIA a Mossadem: „Nezkušení chlapci vedou proti Rusům urážlivou kampaň. Fašisté přistoupili k činům. Opakujeme: Fašisté z NDP zahájili činnost. Spolu s kontrarevolucí ne náhodou nastupuje i hrozba fašismu, přicházející ze Západu.

  Ano, tato Leninsko-putinsky pravdivá slova – která jako kdyby byla součástí výše uvedeného textu s.s.Mana – pocházejí z vysílání bratrského rádia Vltava.

  Takže se opravdu přímo vnucuje tato zvědavá otázka:
  Náš drahý s.s.Man byl oním hlasatelem, v r. 1968 nemilosrdně tepajícím fašizující čučkaře-lepšolidi, nebo jím teprve BUDE, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

  Nuže, drahý s.s.Mane, prosím: Nedej se prosit, a skromně se pochlub, jako správný horšolid-našinec!
  Děkuji Ti předem jménem nás všech horšolidí.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:24 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu co ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotkách cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí.
   Břetislav Pauk, Brno

   Smazat
 42. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipnost, narcisismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu (21:28), ale i pro Pepka Vyskoče (23:28).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi perfektně popsal "morálku pánů", která je zásadní charakteristikou Nadčlověka a je také pravým opakem "morálky otroků", podlidí, jichž je tento projekt zvaný Nová republika vzpourou proti osudu, neb "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!" (Fridrich Nietzche).

   Ale nač vést zbytečné proslovy! Stačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   .... s vámi tu!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 43. Dobrý den, šťastní přátelé nového roku, je to můj rok svědectví. Zázrak se stále děje, přečtěte si mé zázračné svědectví. Nemohu ani vysvětlit, jak se to všechno stalo, funguje to jako slib Drigbinovie, velkého člověka, který Bůh zvykl přinést pravou lásku ke svému manželství s jeho kouzlem. Můj manžel podepsal rozvodový list před šesti lety poté, co kamarád navštívil náš domov. Žijeme v Marylandu v USA, po více než šest let jsme měli dvě děti společně, kvůli mým dvěma synům obětuji všechno, abych pracovala v manželství, po nějakém měsíci můj manžel přestal dělat věci tak, jak používá a kdy snažte se mu říct, že skončíme s bojem, jednoho dne se můj manžel podíval do očí a řekl, že je mezi námi. byl jsem tak překvapený, takže jsem se ho zeptal, co jsem udělal špatně, ale na straně, chtěl nový život. Miluju svého muže tolik, že jsem nemohl žít bez něj den po mé straně a moje děti mohou žít tam dál. Můj manžel odešel domů po dobu čtyř měsíců. žádné telefonní hovory nebo textové zprávy od něj. Byl jsem tak strach a plakal celý den a noc na dlaždici Jednoho dne přišel domů opil s některými doklady s ním Pokusím se s ním mluvit, ale spal, takže když spal, podíval jsem se na dokumenty, které jsem byl tak překvapen, že jsem viděla rozvodové papíry, takže jsem četl rozvodový papír a byl jsem tak šokován, že jsem viděl mé jméno na dokumentu. Následujícího dne se ho zeptám, co to znamená, ale on sám chtěl nový život sám, volal jsem ho a prosil ho, aby přestal, co dělá. že ráno přišla žena a řekla mi, že je můj manžel právník. Tak jsem ji pustil dovnitř, pak ji nechal vědět, co se děje, a ona by měla dostat právníka, ale já ji prosila, že nemám peníze nebo někoho, kdo může pomozte mi. Takže podepisuji rozvodový papír a to bylo, že v loňském roce mi starí přátelé řekli, že můj bývalý manžel nyní pracoval blízko svého domova a teď má s sebou novou ženu, rozhodl jsem se, byla. Byl jsem šokován, když jsem viděl toho stejného právníka, který jsem zíral plakat. Tvá přítelkyně mi pomohla zotavit mého manžela zpátky mi řekla o doktorovi igbinovii, jak pomáhal lidem tak chtít, tak chci domů a číst on-line blog o poradenství / rozvod, četl jsem svědectví od ženy, jménem Mary Michael, jak. Drigbinovia jí pomohla vrátit manželství zpět, nikdy jsem nevěřila kouzlu kouzel, ale rozhodla jsem se to zkusit. Takže jsem mu poslal zprávu na své e-mailové adresy doctorigbinovia93@gmail.com, před dvěma hodinami mi odpověděl, a řekla jsem mu všechno o mém manželském problému, udělal mi slib, že mi pomůže vrátit se ke mému manželovi zpět. Drigbinovia mě poučila a řekla mi, co mám dělat během těchto sedmi dnů oběda lásky kouzlo. Sleduji všechny pokyny a dělám to, co jsi mě požádal, abych se dobře ujal. Jen tři dny po lásce bylo oběd ve vzduchu, můj manžel mi zavolal neznámým číslem. Byl jsem tak překvapen, že můj manžel stále má své telefonní číslo, aby mě kontaktoval tak laskavě. Zpočátku byl můj manžel obezřetný a cítil se provinile, že mne i naše děti osamocil po mnoho měsíců, aniž bych řekl nic jiného, ​​než aby můj manžel Raymond přišel do kostela v kostele přes noc, aby se omluvil. Jsem velmi rád, že můj Farmily je na zádech, jsem vděčný za to, co mi Drigbinovia pomohla. Velmi doporučuji každému, kdo má problém s manželstvím nebo partnerem, kontaktujte jej dnes, abyste se rychle vrátili k vaší skutečné lásce.

  OdpovědětSmazat
 44. Dobrý den, chci se podělit o své nádherné svědectví Poté, co byl ve vztahu s manželem po letech rozešla se mnou, jsem dělal všechno možné, aby ho přivedl zpátky, ale vše bylo marné, chtěla jsem se tak kvůli lásce mám pro něj jsem ho prosila se všemi, dělala jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli mému problému a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct vyrazit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, já e-mailem na kouzlo kolečko, a on mi řekl, že tam nebyl žádný problém, že všechno bude v pořádku, než tři dny, že můj ex se vrátí ke mně před třemi dny, že kouzlo a překvapivě na druhý den, to bylo asi šestnáct hodin. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na volání a všechno, co řekl, bylo, že je tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má vztah problém, bych pomohla takové osobě tím, že se na něj nebo ona jediný skutečný a silný kouzelník, který mi pomohl s mým vlastním problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com mu můžete poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu.

  Love kouzla
  Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii.
  Dosáhnout úspěchu v podnikání.
  Duchovní problémy.
  Vyhrajte soudní věc.
  Podívejte se na svého partnera života.
  Získejte dobře placenou práci.
  Získejte kontrolu nad svým manželstvím.
  Přijměte laskavost a získat přitažlivost od lidí.
  Získat zpět ztracené peníze.
  Uzdravujte všechny nemoci. jak léčitelná, tak neléčitelná.
  Vyřešíte problémy s těhotenstvím a žehnáte s dětmi atd.

  Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
  přes babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Poděkuj mi později

  OdpovědětSmazat
 45. Díky {dr.Ilekhojie} je skvělým kouzelníkem, který přivedl mého ex manžela zpět Chci všem říct o mém setkání s doktorem Ilekhojiem, který přivedl svého bývalého milence zpět do dvou dnů ... V tuto chvíli i don ' t mít co říct, než ocenit dobré práce dr.Ilekhojies kontakt gethelp05@gmail.com nebo volejte +2348147400259

  {1} Má bylinky, které vyléčí rakovinu HIV, ledviny.
  {2} Opravuje rozbité vztahy, manželství.
  {3} Léčí šílenství / stres / závislost / dlouhé nemoci.
  {4} Má směsi bylin pro sexuální slabost.

  Znovu se obraťte na tento email .......... gethelp05@gmail.com

  Můžete mne také kontaktovat prostřednictvím tohoto čísla pro potvrzení +2348147400259

  OdpovědětSmazat
 46. Jmenuji se Nora Zvonimir, jsem zde, abych se podělil o svědectví o tom, jak mi pomohl doktor Isikolo. Po jednom pětiletém vztahu se svým přítelem se náhle změnil a přestal mě pravidelně kontaktovat, přišel s výmluvami, že mě pořád neviděl. Přestal odpovídat na mé hovory a mé sms a přestal mě pravidelně vidět. Pak jsem ho začal několikrát chytat různými dívkami, ale pokaždé, když řekl, že mě miluje a že potřebuje nějaký čas, aby přemýšlel o našem vztahu. Ale nemůže přestat přemýšlet o něm, tak jsem se rozhodl jít online a viděl jsem tolik dobrých mluvit o této kouzlo kouzelníka s názvem Dr Isikolo a já ho kontaktovat a vysvětlit mu jeho problémy. Vrhl mi milostné kouzlo, které používám a po 48 hodinách se můj přítel ke mně vrátil a začal mě pravidelně kontaktovat a po několika měsících jsme se společně přestěhovali a on byl více otevřený. se mnou než jeho přátelé. Nakonec jsme se oženili a už tři roky jsme se se synem oženili. Od té doby, co mi doktor Isikolo pomohl, je můj partner velmi stabilní, věrný a blíže ke mně než dříve. Můžete také kontaktovat toto kouzlo a získat svůj vztah oprav. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo zavolejte nebo Whatsapp mu svou přímou linku +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 47. Ahoj, já jsem Korina Dino z Francie, chci jen poděkovat děkuji dr. Isikolou za skvělé kouzlo. Moje manželství 9 let se třemi dětmi se chýlí ke konci, když mi pomohlo velké kouzlo. Po dvou dnech, kdy začal pracovat, se můj manžel vrátil a řekl mi, že neví, co přišlo nad ním, což ho vedlo k rozvodu. Bylo to jako zázrak, protože jsem s ním celé týdny potěšil, a koupil jsem mu nové auto, které odmítl, a dokonce žádám o důvod, proč mě chtěl rozvést, ale nic neřekl. Byl jsem nešťastný, že mě opustil pro jinou ženu, viděl jsem komentář dr. Isikola, jak pomáhá mnoha lidem dostat zpět jejich milence zpět k nim, řekl jsem mu svůj problém, řekl, že mi pomůže, abych ho dostal zpátky, myslel jsem, že to bylo atlet, který za čtyři dny řekl, že se můj manžel vrátí ke mně ten věrný týden, který mi zavolal manžel a řekl, že se vrací domů, byl to pro mě sen, dokud jsem ho neviděl, že jsme všichni šťastní, prosím, každé tělo pokud se s ním setkáte, je to skvělý muž email: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp / Viber ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 48. JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Kelly Tom, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  .
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B

  OdpovědětSmazat
 49. Prosím, přečtěte si a také kontaktujte dr. Isikolo, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozbitého vztahu.
  Když jsem byla šest měsíců těhotná se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od chvíle, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali jsme nonstop, už od něj už nemilovala žádnou lásku ani důvěru, takže mě rozvedl. A všechny tyto whiles, snažil jsem se všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzla kolečka v mé zemi pobytu, ale žádný z nich nemohl přivést Andro zpět ke mně. Byl to jen doktor Isikolo, který mi zaručil naléhavé obsazení 48 hodin kouzlem, a ujišťuje mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za to, že jste využili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na sloučení Loversů. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem kouzel a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnosti, věřte mi. Měli byste mít šanci. Vyplatí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a urgentní milostné kouzlo, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování dr. ​​Isikola, právě teď je jedinou odpovědí, jak obnovit váš rozbitý vztah nebo manželství. isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 50. JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Cindy Alex, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  .
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B
  6. těhotenství

  OdpovědětSmazat
 51. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat
 52. JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomez, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
  Dr.Sunny také léčí:
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Pokud chcete otěhotnět

  OdpovědětSmazat
 53. Prosím, přečtěte si a také kontaktujte DR ISIKOLO, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozbitého vztahu.
  Když jsem byla šest měsíců těhotná se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od chvíle, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali jsme nonstop, už od něj už nemilovala žádnou lásku ani důvěru, takže mě rozvedl. A všechny tyto whiles, snažil jsem se všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzla kolečka v mé zemi, ale žádný z nich nemohl přivést Richard zpět ke mně. Bylo to jen DR ISIKOLO, který mi zaručil naléhavé obsazení 48 hodin kouzlem, a ujišťuje mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za to, že jste využili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na sloučení Loversů. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem kouzel a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnosti, věřte mi. Měli byste mít šanci. Vyplatí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď jejich a potřebujete silné a naléhavé milostné kouzlo, které vám přinese zpět laskavý kontakt s DR ISIKOLO, právě teď je jedinou odpovědí, jak obnovit váš rozbitý vztah nebo manželství. isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp: +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 54. Dnes se cítím tak radostně, protože jsem součástí těch, kteří se radují ze všeho kvůli pomoci, kterou mi doktor Isikolo poskytl za to, že mi vrátil manžela. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě podváděl a hledal rozvod. Ale když jsem narazil na doktora Isikola E-mail (isikolosolutionhome@gmail.com.com) na internetu zaslaného paní, rozhodl jsem se s ním kontaktovat, vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale největší překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem, protože bez řešení není problém. Řekl mi, co mám dělat, co jsem udělal, a pracoval pro mě a můj manžel se vrátil zpět k vám po 2 dnech, jak slíbil. Tady oslavuji, protože můj manžel je doma a opravdu si užívám manželství a skvělou oslavu. Budu svědčit na internetu, protože doktor Isikolo je opravdu pomocník, kterého Bůh poslal, aby nám všem pomohl. Proč nekontaktujte doktora Isikola teď, pokud čelíte jakýmkoli výzvám ve svém vztahu. Můžete kontaktovat jeho e-mailovou adresu: isikolosolutionhome@gmail.com.com nebo jeho WhatsApp na: +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 55. Dr Edo nejlepší kouzlo online obnovit můj rozbitý vztah a já vřele doporučuji Dr Edo každému, kdo potřebuje pomoc!
  Můj manžel mě opustil pro jinou ženu před 3 měsíci a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem strávil celý svůj život. Moje kamarádka mi řekla, že viděl několik svědectví o kouzelnici jménem Dr Unity, že dokáže během několika dní vrátit milence, zasmál jsem se a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě měl můj přítel, konzultoval můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 2 dnech mě můj manžel poprvé volal po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Vrátil se a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji vám doktore Edo, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mého milého přítele, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto velkého kněze, je e-mailová adresa: edolovespelltemple@gmail.com, můžete mu také zavolat nebo jej přidat na WhatsApp: +2348159452497

  OdpovědětSmazat
 56. Moje cesta k obnovení manželství začala před 3 dny, když mě moje 22letá žena změnila o muže mladšího 10 let. Je mi 57 a je jí 55. Prošel jsem pouští a na své cestě jsem našel doktora Isikola. Bůh ho použil k tomu, aby uzdravil mé zlomené srdce a odstranil mé bolesti kouzlem Mocná láska. Bylo to pro mě těžké, jak se ji bez úspěchu pokusit dostat zpět domů, a pro mé děti a já se to stalo agónii. Věřím Pánu a vím, že mi chce obnovit manželství. Vysvětlil jsem mu všechno a on mi řekl, co mám dělat, co jsem udělal, a udělal svou část a moje žena se vrátila domů ke mně a našim dětem za méně než 48 hodin. Potřebujeme víru. Víra je ujištění věcí, v které doufáme, a přesvědčení o věcech, které nevidíme. Muži a ženy se prosím nevzdávejte, Bůh může použít doktora Isikola k obnovení vašeho manželství nebo vašeho vztahu. Neztrácejte naději. Musíte se zamilovat do Pána.
  Kontaktujte doktora Isikola Pro mocné milostné kouzlo poslané od Boha. e-mailem isikolosolutionhome@gmail.com.com nebo jeho WhatsApp na: +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 57. Moje cesta k obnovení manželství začala před 3 dny, když mě moje 22letá žena změnila o muže mladšího 10 let. Je mi 57 a je jí 55. Prošel jsem pouští a na své cestě jsem našel doktora Isikola. Bůh ho použil k tomu, aby uzdravil mé zlomené srdce a odstranil mé bolesti kouzlem Mocná láska. Bylo to pro mě těžké, jak se ji bez úspěchu pokusit dostat zpět domů, a pro mé děti a já se to stalo agónii. Věřím Pánu a vím, že mi chce obnovit manželství. Vysvětlil jsem mu všechno a on mi řekl, co mám dělat, co jsem udělal, a udělal svou část a moje žena se vrátila domů ke mně a našim dětem za méně než 48 hodin. Potřebujeme víru. Víra je ujištění věcí, v které doufáme, a přesvědčení o věcech, které nevidíme. Muži a ženy se prosím nevzdávejte, Bůh může použít doktora Isikola k obnovení vašeho manželství nebo vašeho vztahu. Neztrácejte naději. Musíte se zamilovat do Pána.
  Kontaktujte doktora Isikola Pro mocné milostné kouzlo poslané od Boha. e-mailem isikolosolutionhome@gmail.com.com nebo jeho WhatsApp na: +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 58. Můj přítel mě nechal pro jinou dívku. Zoufale jsem ho potřeboval, protože jsem ho tolik miloval. Velmi jsem se bál a potřeboval pomoc. Když jsem procházel internet, narazil jsem na konkrétní svědectví o tomto dobrém doktoru Edovi, který mi pomohl rychle se vrátit zpět a zastavit rozvod nebo rozchod atd. Takže jsem cítil, že bych ho měl vyzkoušet. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal (návrat Love kouzla). O 28 hodin později se můj přítel vrátil ke mně a volal a prosil o mé odpuštění. Dnes jsem tak šťastný a chci doporučit toto skvělé kouzlo komukoli, kdo opravdu potřebuje naléhavé řešení svých zlomených vztahů a manželství, napište mu na adresu: edolovespelltemple@gmail.com. Jednoduše kontaktujte velkého „dr. Edo“ Pokud máte nějaký problém, kontaktujte ho a garantuji vám, že vám pomůže. Děkuji vám doktore Edo, že jste mi zachránil přerušené vztahy a přivedl mého přítele zpět! “Napište mu na adresu: edolovespelltemple@gmail.com, můžete mu také zavolat nebo přidat na WhatsApp: +2348159452497

  OdpovědětSmazat
 59. Jsem velmi překvapen zázračným zážitkem a zázraky dr. Isikola, které se šířily na internetu i po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem na celém světě obnovit zpět své ztracené milence, kontaktoval jsem ho poté, co jsem prošel tolika svědectvím různých lidí, jak on mi pomohl přivést zpět milence zpět, řekl jsem mu o svém manželovi, který mě opustil asi před 8 měsíci, a odešel z domu se vším, co jsem měl, byl jsem zmatený, když mi jen řekl, abych se usmíval a měl klid, který mě ujistil, že zvládne vše za pouhých 48 hodin. Po druhém dni, kdy mi můj manžel zavolal, jsem byl tak šokován, vybral jsem hovor a nemohl uvěřit svým uším, opravdu mě prosil, abych mu odpustil a slíbil telefonicky, Vrátil se domů a také mi dal velmi pěkné dárky, jen aby pro něj dokázal svou lásku ke mně, byl jsem tak šťastný, že jsem musel zavolat doktorovi Isikolovi a poděkovat mu, jen mi řekl, abych sdílel dobré zprávy po celém světě „No, pokud potřebujete efektivní a skutečné kouzlo pro každého problém ve svém životě můžete kontaktovat Dr. Isikolo na jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com.com nebo jeho WhatsApp/Viber ho na: +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 60. Chci se podělit o své úžasné svědectví o tom, jak jsem se vrátil zpět mému manželovi mého života, chci říct lidem na světě, že existuje opravdové kouzlo online a je mocné a opravdové, jmenuje se Baba Wale Wiseman, pomáhal Nedávno jsem se sešel, abych se spojil se svým manželem, který mě vyhodil. Když jsem se obrátil na Wisemana, vrhl na mě milostné kouzlo a můj manžel, který řekl, že se mnou nemá nic společného, ​​mi zavolal a začal mě prosit. Kdokoli, kdo čte tento článek a potřebuje jakoukoli pomoc, může Wiseman nabídnout jakékoli typy pomoci, jako je Sjednocení manželství a vztahů, Léčení všech typů nemocí, Soudní případy, Těhotenství, nyní jsme velmi spokojeni s naším já. Wiseman ho nutí uvědomit si, jak moc se milujeme a potřebujeme. Tento muž je skutečný a dobrý. Může vám také pomoci vyřešit váš narušený vztah. Měl jsem svého manžela zpět! Bylo to jako zázrak! Žádné manželské poradenství a v našem milostném životě se nám daří velmi dobře. Kontaktujte tohoto velkého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením
  prostřednictvím e-mailu: babaidadawiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348136951551
  Viber: +2348136951551

  OdpovědětSmazat
 61. můj příběh je velmi zvláštní a jedinečný, protože se nepodobá četné reklamě, kterou vždy vidíte online, a také vám chci být 100% upřímný a pravdivý, že nikdy nemůže existovat žádné jiné online kouzlo, které vám může pomoci přivést zpět vaše EX ZPĚT na vás jiné než DR ISIKOLO, protože on sám je stoprocentně efektivní, dynamický a velmi spolehlivý, protože 99,9% jiných kouzelníků není skutečných a nikdy vám nepomůže vyřešit vaše problémy, místo toho zkomplikují váš současný stav OK SO Buďte moudří a získejte a kontaktujte DR ISIKOLO DNES. MOJE VLASTNÍ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH / ZKUŠENOSTI: Jmenuji se Niko Dominik. Chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. ISIKOLO právě udělal, tento muž mi právě přinesl zpět své ztracené Ex WIFE se svým velkým kouzlem. Byl jsem ženatý s touto ženou Julie, protože jsme byli spolu déle než 4 roky a milovali jsme se, ale nemohl jsem ji otěhotnět a také jí dát vše, co potřebuje. Opustila mě a řekla mi, že už nemůže dál pokračovat. Nyní jsem hledal způsoby, jak ji dostat zpět, dokud mi moje přítelkyně neřekla o tomto muži a nedala jeho kontaktní e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196. K KONTAKTU SE MŮŽETE POUŽÍVAT ŽÁDNOU Z TĚCH, a tomu nebudete věřit. Když jsem kontaktoval tohoto muže kvůli mým problémům, připravil toto kouzlo, přivedl Juileta zpět ke mně a po měsíci pro mě otěhotněla.

  OdpovědětSmazat
 62. Slíbil jsem, že budu svědčit po celém světě, jakmile se můj muž vrátí ke mně a můj manžel přišel přesně tak, jak mi řekl DR ISIKOLO, když mi pomáhal. Rozhodl jsem se správně kontaktovat DR ISIKOLO, velkého kouzla, který vám pomůže vyřešit vaše problémy. Můj muž mě nechal trpět a nikdy jsem nevěřil, že se ke mně vrátí, ale když jsem kontaktoval DR ISIKOLO, ujistil mě, že můj muž přijde znovu. dal mi seznam věcí, které bych si mohl koupit, ale nemohl jsem je získat v mé zemi, a tak jsem mu peníze poslal a on si je koupil a připravil dokonalé milostné kouzlo. Manžel ke mně běžel zpět za 48 hodin a prosil o odpuštění TOTO JE SKUTEČNÉ A GENUINE. Byl jsem tak překvapený, že kouzlo fungovalo přesně tak, jak mi řekl. To je tak úžasné a chci, abys věřil, protože DR ISIKOLO je tak reálný a žádám ho, abys ho teď kontaktoval na jeho e-mailu, aby ti také mohl pomoci, jak mi pomohl. e-mail je isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 63. JAK ZÍSKAT EX LOVER ZPĚT BEZ PANIKU. Jsem Leona Rafael. Chci svědčit o mocném doktorovi Isikolou za záchranu mého vztahu. Musím být jedním z mála, kteří nemají potíže s tím, že někomu ukážu a řeknu, jak jsem vděčný za to, že jsem svůj vztah učinil melodickým a hladkým vztahem. Snažil jsem se být ve svém vztahu se svým přítelem pozitivnější, zdá se, že to trvalo věčně. Další dáma vzala Fiancee ode mě a oba se přestěhovali. Plakala jsem a hledala ho, aby se vrátil, ale on odmítl přijmout moje hovory ani vrátit mé zprávy. Můj přítel mě seznámil s mocným kouzelníkem jménem Isikolo, který mi pomohl vrhnout velmi silné milostné kouzlo, které mi vrátilo mého snoubence za 48 hodin. Byl jsem ohromen a překvapen, když mě moje snoubenka volala, abych mě všechny prosila o odpuštění kvůli mocnému milostnému kouzlu doktora Isikola. Pokud máte nějaké problémy s manželstvím nebo vztahem, nezapomeňte kontaktovat doktora Isikola následujícím způsobem. Jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 64. Ahoj všichni, tohle je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy zažil, a musím sdílet toto skvělé svědectví. Chtěl bych jen poděkovat díky DR ISIKOLO, že jste si udělali čas a pomohli mi obsadit kouzlo, které mi vrací mého bývalého milence, který najednou ztratil zájem o mě po šesti měsících zasnoubení, ale dnes jsme ženatí a šťastnější než nikdy předtím. Když jsem pro mě udělal práci, byl jsem opravdu otřesený a šokován a za 48 hodin se Kris vrátil do mého domu a začal prosit o odpuštění a o to, abych ho přijal zpět. Opravdu nemám slov a nevím jak moc ti mohu vyjádřit své uznání DR ISIKOLO, jsi Bůh poslaný k obnovení porušeného vztahu. Hluboko si užívá pomoci lidem dosáhnout jejich touhy, najít pravou lásku, získat zpět své bývalé milence, zastavit hrubé vztahy, najít úspěch, přilákat štěstí, najít spřízněné duše a další. Kontaktujte ho ještě dnes a dovolte mu, aby vám ukázal zázraky a úžas jeho systému Love Spell. Dosahuje nejlepších výsledků v reálném kouzlení. Pošlete e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 65. AUTENTICKÁ LÁSKA PRÁCE PRÁCE ZA 48 HODIN
  Svou bývalou přítelkyni jsem měl zpět s pomocí DR ISIKOLO na isikolosolutionhome@gmail.com. Viděl jsem lidi, kteří psali svědectví o kouzlu, s nímž byli požehnáni, a kterým tedy chci také říct můj. Také s těmito svědectvími jsem se setkal s doktorem Isikoloem a kontaktoval ho, aby mi přivedl moji ex Katrinu zpět, abychom mohli spolu strávit dovolenou, protože jsme se rozpadli téměř rok a mé srdce nebylo stejné. Miluji tuto ženu z celého srdce. S pomocí doktora Isikola se můj ex vrátil ke mně za 48 hodin poté, co jsem vyhověl a udělal to, co od mě požadoval. Je to velmi skutečné. Také jsem byl šokován a nemohl jsem uvěřit, že to ve skutečnosti fungovalo. Řekl bych vám, abyste se obrátili na tohoto muže, pokud si přejete, aby vám váš milovaný byl zpět s rychlými výsledky na jeho e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whats App / Call +2348133261196. dík

  OdpovědětSmazat
 66. Jsem velmi vděčný, že jsem se setkal s velkým duchovním kouzelníkem, jako je tento! Můj manžel se ke mně právě vrátil domů za 48 hodin a všechno se stalo přesně tak, jak řekl, že jsem tak šťastný, že jsem kontaktoval DR ISIKOLO a teď mám svého manžela zpět do své rodiny. Pokud jste ho všichni nezkoušeli, musíte tak učinit a splnit vaše touhy srdce. Přestaň být pochybný, vyzkoušel jsem DR ISIKOLO a teď jsem naplněná žena. DR ISIKOLO LOVE SPELL JE V AKCI velmi VELKÉ A VÝKONNÉ. DĚKUJEME ZA ŽÁDOST, KTEROU PŘEŠLI MĚ, DR ISIKOLO. Můžete se k němu dostat, pokud potřebujete Jeho pomoc, kontaktoval jsem mocného kněze e-mailem: isikolosolutionhome@gmail.com a konečně jsem zjistil, že je opravdu pravdivý duchovní kouzelník a tak mocný, a dal mi informace o tom, jak pracovat pro mě, co udělal poté, co jsem se podřídil, a můj manžel mě teď tak moc miluje a nyní odhodil svou milenku do práce. Jsem tak šťastný, že je zpět k našemu 7letému dítěti, vždy budu svědčit o tvém skvělém jménu DR ISIKOLO. E-mail znovu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 67. Moc děkuji DOCTOR ISIKOLO za to, že se můj bývalý přítel vrátil ke mně. Píšu toto úžasné svědectví o tomto muži. Splnil všechna moje přání. Můj přítel a já jsme chodili déle než 3 roky, ačkoli jsme měli tolik hádek, ale nikdy jsme nenapadlo na rozchod. Jednoho dne mi zavolal telefonem a řekl mi, jak je unavený vztahem a nikde nevidí, kam směřujeme. Uplynuly měsíce a můj přítel už mě nekontaktoval a já jsem o něm už neslyšel a jeho mobilní telefon byl odpojen. Věděl jsem, že musím hledat pomoc, protože tolik lásky k němu mám. Kontaktoval jsem tohoto velkého kouzla, protože jsem ještě nikdy nikoho nekontaktoval a říkám vám, že po dvoudenním kontaktu mě zavolal můj bývalý přítel a požádal mě, aby mě viděl, a příštího rána mi na prstenu nosil prsten. Jsem velmi šťastný, protože brzy budu vdaná za pomoci tohoto velkého kouzelníka jménem DOCTOR ISIKOLO. Slíbil jsem, že projevím vaše díla všem, a prosím kontaktujte tohoto muže, aby vám pomohl na isikolosolutionhome@gmail.com nebo jeho WhatsApp ho na: +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 68. Jsem ve vztahu se svým přítelem už 2 roky a měli jsme v plánu se brzy oženit a najednou mě opustil pro jinou dívku, opravdu ho miluji a nikdy si nedokážu představit svůj život bez něj. Dále jsem se snažil, abych ho dostal zpět, ale veškeré úsilí, abych ho dostal zpět v mém životě, nevyšlo. Bylo to v tento věrný den, narazil jsem na několik komentářů na webové stránce o tomto velkém kouzelníkovi jménem Isikolo, tolik lidí tvrdilo, že jim pomáhá obnovit jejich vztah a přivést zpět své bývalé, musel jsem ho kontaktovat, protože byl moje poslední naděje. Kontaktoval jsem ho prostřednictvím jeho e-mailu a řekl mi všechno invlovované, co je třeba udělat, co jsem udělal, a ujistil mě, že za 2 dny můj přítel odejde s tou druhou dívkou a vrátí se ke mně a bylo to velmi skvělé překvapení, když se můj přítel vrací ke mně po dvou dnech. Jsem dnes velmi šťastný, že se ke mně vrátil a toho jsem dosáhl s pomocí Dr. Isikola, a ráda, pokud potřebujete jeho pomoc, pošlete mu také e-mail přímo
  E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com
  WhatsApp: +2348133261196
  Web: drisikolosolutionhome.webnode.com

  OdpovědětSmazat
 69. Toto je web, který jsem četl o DR ISIKOLO a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého bývalého přítele zpět, abych se oženil během měsíce srpna tohoto roku, a vrátil jsem se sem, abych o něm zveřejnil příspěvek. Doktor Isikolo vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Jmenuji se Anna Oscar. Příspěvek o kouzelníkovi je pro mě velmi podivný, protože jsem nikdy nevěřil, že budu schopen říci, že mi kouzelník pomohl přivést mého bývalého přítele zpět, i když mě opustil kvůli nevěře a neustálému zneužívání a bojovali jsme silně a po 6 měsících bez kontaktu. Četl jsem o doktoru Paulovi z jiných webových stránek a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl. Za méně než 48 hodin mi můj bývalý přítel zavolal a byl jsem rád, že se ke mně chce vrátit. Setkali jsme se ve stejném měsíci a on mi navrhl. Byl to nejkrásnější prsten. Prosím, všichni zde, kontaktujte DR ISIKOLO, aby vám vyřešil váš problém a učinil vás spokojeným s vaším vztahem, který vás bolí. Láska je ten nejlepší pocit, jaký kdy zažil. Pošlete mu e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 70. Úžasné kouzlo lásky, které vám umožní vrátit se se svým partnerem a opravit váš zlomený vztah
  Můj manžel se se mnou rozešel před 3 měsíci a přinutil mě podepsat rozvodové papíry, a já jsem byl úplně zlomený. A nemohl jsem se emocionálně vrátit do žádné podoby. Děkuji Bohu za toto úžasné a brilantní kouzlo, které mi přišlo na záchranu. Wow! Toto kouzlo mě tak moc pomohlo. Doktor Isikolo mi zaručil naléhavé obsazení kouzla 24 hodin, což jsem přijal. Šokující! tento měsíc, 5. září 2019, mi můj manžel zavolal zpět se spoustou omluv po 48 hodinách, což mě ujistil, a udělal vše možné, aby stáhl rozvodové papíry, které dříve probíhaly s mocí tohoto zázračného pracovníka kouzel. Někteří lidé dosvědčili, že přivedl svého milence Ex zpět, jiní svědčili o tom, že obnovuje lůno, vyléčí rakovinu, virus herpes simplex a další nemoc, děkuji vám tolik Pane za vaše mocná kouzla. výrazy nestačí, abych vám poděkoval. E-mail Dr. Isikoloovi nyní pro naléhavou lásku Pravopis isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 71. Originální kouzlo s názvem DR ISIKOLO
  Byl jsem tak depresivní, když mě můj milenec nechal pro jiného chlapa poté, co jsme chodili po dobu 5 let, zkusil jsem ji prosit, aby se ke mně vrátila, odmítla a řekla, že už pro mě nemá city. Po tom všem, co jsme byli, se stal smutným mužem po celé lásce, kterou jsme v minulosti sdíleli, jsem si bez ní nedokázal představit svůj život, protože moje láska k ní byla k nezaplacení obchodovat z jakéhokoli důvodu jednoho dne, když jsem procházel internet, viděl jsem o tom komentář má moc přivést zpět milence a já jsem se rozhodl vyzkoušet a přesvědčit se o sobě tím, že ho kontaktuji a okamžitě jsem odpověděl a vysvětluji, co jím procházím, a řekl, že ten druhý chlap na ni používá kouzlo voodoo, proto odešla mě pro něj navzdory mé péči o ni a slíbení, že mi pomůžu získat zpět mého milence zpět, a také mi pomůžu dát mu mrtvé kouzlo, aby mě nemohl v budoucnu bojovat zpět, za méně než tři dny byl chlap zastřelen neznámým chlapi na Floridě a během pěti dnů byla moje přítelkyně u mě dům čekal, až se vrátím z práce, a když jsem to udělal, začala žebrat a říkala, že je mu líto, že nikdy nevěděla, co se jí stalo. děkuji, DR ISIKOLO, nyní jsem se svou přítelkyní spokojený a vše nyní probíhá hladce. kontaktujte peter pro jakékoli kouzlo pomsty a kouzla ex back přes isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 72. Chci poděkovat Velké DR ISIKOLO (https://isikololovetemple.com/) za to, že přinesl Obnovení mého nefunkčního vztahu. Nikdo mě nikdy nemohl přesvědčit, že Svědectví někdy přijde do reality. Byl jsem největší skeptik na světě. Nikdy jsem nevěřil na magická kouzla ani na nic souvisejícího, ale řekl mi spolehlivý zdroj (velmi blízký spolupracovník) a já jsem to vyzkoušel, byla to jedna z nejlepších věcí, jaké jsem kdy udělal. Můj milostný život byl v troskách; srdce se zlomí a bylo na pokraji třetiny. Prostě jsem nemohla čelit dalšímu rozvodu a chtěla jsem se více snažit, aby náš vztah fungoval, ale zdálo se, že to mého manžela nezajímá. a znovu se mnou zabrzdil. Byl jsem zmatený a neudělal jsem, co dělat znovu, spíše jsem je kontaktoval s DR ISIKOLO. Udělal kouzlo lásky, díky kterému se můj manžel vrátil ke mně přesně za 48 hodin, a ujistil mě. nyní jsme velmi spokojeni se svým já. DR ISIKOLO ji přiměla uvědomit si, jak moc se milujeme a potřebujeme. Tento muž je pro SKUTEČNÉ a pro dobro. může vám také pomoci napravit váš narušený vztah. Měla jsem zpět svého manžela! Bylo to jako zázrak. pokud potřebujete pomoc, kontaktujte ho hned.
  e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com
  https://isikololovetemple.com
  Whatsapp: +2348133261196

  OdpovědětSmazat
 73. Slíbil jsem, že vypovím své svědectví po celém světě, jakmile se můj muž vrátí ke mně a můj manžel přišel, stejně jako mi DR ISIKOLO řekl, když mi pomohl. Rozhodl jsem se správně a kontaktoval jsem DR ISIKOLO, velkého sesilatele kouzel, který vám může pomoci vyřešit vaše problémy. Můj muž mě nechal trpět a nikdy jsem nevěřil, že se ke mně znovu vrátí, ale když jsem kontaktoval DR ISIKOLO, ujistil mě, že můj muž přijde znovu. dal mi nějaký seznam věcí ke koupi, ale nemohl jsem je získat v mé zemi, a tak jsem mu poslal peníze a on koupil věci a připravil dokonalé kouzlo lásky. Můj manžel za mnou běžel za 48 hodin a prosil o odpuštění TOTO JE SKUTEČNÉ A PRAVÉ. Byl jsem tak překvapen, že kouzlo fungovalo přesně tak, jak mi řekl. To je tak úžasné a chci, abyste věřili, protože DR ISIKOLO je tak skutečný a žádám vás, abyste ho kontaktovali nyní na jeho e-mailu, aby vám také mohl pomoci způsobem, jakým pomohl mně. e-mail je isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také Whatsapp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 74. Nikdy jsem nevěřil v kouzla ani kouzla, dokud jsem nepotkal toto speciální kouzlo s názvem DR ISIKOLO (https://isikololovetemple.com).
  Muž, kterého jsem si chtěl vzít, mi nechal 3 měsíce na náš svatební obřad a můj život byl vzhůru nohama. Byl se mnou 4 roky a opravdu ho tolik miluji. bezdůvodně mě opustil pro jinou ženu. když jsem mu zavolal, nikdy nezvedl moje hovory a nechce mě vidět kolem sebe. takže, když jsem tomu muži řekl, co se stalo. pomohl mi s několika čteními a po těchto čteních mě donutil uvědomit si, že ta druhá žena udělala nějaká kouzla nad mým Manželem, a proto mě opustil ... řekl mi, že mi pomůže seslat kouzlo přivést ho zpět. Nejprve jsem byl skeptický, ale jen jsem to zkusil a za 2 dny mi můj manžel zavolal sám a přišel za mnou se omlouvat. Nemůžu uvěřit, že se ke mě někdy může vrátit, ale teď jsem šťastný, že je zpět, a teď jsme manželé a žijeme jako šťastná rodina. Zveřejňuji to na fóru, pokud někdo potřebuje pomoc tohoto muže. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím tohoto WhatsApp: +2348133261196 nebo e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com i na jeho webu: (https://isikololovetemple.com)

  OdpovědětSmazat
 75. Jsem velmi překvapen zázračným zážitkem a zázraky Dr. Isikola, které se šíří po internetu a po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem po celém světě obnovit jejich ztracené milenky. Pomohl přivést zpět bývalého milence zpět, řekl jsem mu o mém manželovi, který mě opustil asi před 8 měsíci, a odešel z domova se vším, co jsem měl, byl jsem zmatený, když mi řekl jen úsměv a zbytek mysli mě ujistil, že zvládne vše za pouhých 48 hodin, po druhém dni, kdy mi zavolal můj manžel, jsem byl tak šokovaný, vybral jsem hovor a nemohl uvěřit svým uším, opravdu mě prosil, abych mu odpustil a sliboval telefonem, Vrátil se domů a také mi dal velmi pěkné dárky, jen aby dokázal jeho lásku ke mně. Byl jsem tak šťastný, že jsem musel zavolat doktoru Isikolo a poděkoval mu, jen mi řekl, abych se podělil o dobré zprávy po celém světě. Pokud tedy potřebujete efektivní a skutečné kouzlo pro jakýkoli problém ve vašem životě, můžete kontaktovat doktora Isikola na jeho webu: https://isikololovetemple.com
  e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com
  Whatsapp / Viber ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 76. Život je záhadou s mnoha otázkami, které vyžadují odpovědi, jakým problémům čelíte na Zemi?
  Opustil váš manžel nebo manželka váš život bez dobrého vysvětlení, které vás dělá zmateným a chcete je zpět ve svém životě? DR WALE je ten správný muž pro tuto práci, je to mocný kouzelný kouzelník požehnaný svými předky a akceptovaný bohy jako jejich náustek na Zemi, DR WALE mi pomůže zachránit můj rozbitý domov přivedením mého manžela ke mně s jeho mocným kouzlem . Já a můj manžel jsme byli odděleni 14 měsíců bez komunikace, ale s kouzlem vrhnutým DR WALE je zpět a jsme opět jedna šťastná rodina. Pokud se potýkáte s jakýmikoli životními problémy a potřebujete rychlé řešení, obraťte se na sesilatele kouzel DR WALE. WhatsApp / Viber: +2349015141346 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 77. To není vtip. DŮVĚRY SKVĚLÝ DR ISIKOLO. Jmenuji se Senna Rayan. Skvělý DR ISIKOLO je opravdu silný a ví, jak dělat svou práci perfektně. Kdyby nebylo jeho, nedokázal jsem si představit, co by se stalo. Můj bývalý se mnou vždy hádal a vždy se mnou týral. Začal se chovat divně a zábavně a nechal mě bez důvodu pro jinou dívku. Myslel jsem, že veškerá naděje je pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na Great (https://isikololovetemple.com). Viděl jsem o něm tolik svědectví. Byl jsem potěšen a kontaktoval jsem ho na jeho e-mailu a řekl mu, co se děje. Zasmál se a ujistil mě, abych se uklidnil, že mi pomůže a že se můj bývalý vrátí a prosí mě. Udělal svou práci a seslal pro mě kouzlo a za 2 dny se můj bývalý omluvil, jak mi řekl. Dnes oba žijeme společně a jsme ještě více zamilovaní, než jak jsme zvyklí být předtím, než odešel. Požádejte o pomoc Velkou DR ISIKOLO. Můžete ho kontaktovat na e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo na jeho webu: https://isikololovetemple.com Můžete ho také WhatsApp/Viber 2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 78. Toto je web, který jsem četl o DR ISIKOLO a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl získat zpět mého bývalého přítele, aby si mě vzal během měsíce srpna tohoto roku, a vrátil jsem se sem, abych o něm mohl psát. Doktor Isikolo vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Jmenuji se Anna Oscar. Zveřejňování příspěvků o sesilateli kouzel je pro mě velmi zvláštní, protože jsem nikdy nevěřil, že budu schopen říci, že mi pomohl sesilatel kouzel přivést mého bývalého přítele zpět ke mně, i když mě kvůli nevěře a neustálému zneužívání opustil. odděleně a po 6 měsících bez kontaktu. Četl jsem o doktorovi Paulovi z jiných webových stránek a kontaktoval ho, aby mi pomohl, a za méně než 48 hodin mi zavolal můj bývalý přítel a já jsem byl šťastný, že se chce dostat zpět. Setkali jsme se stejný měsíc a on mi navrhl. Byl to nejkrásnější prsten. Prosím, všichni tady, kontaktujte DR ISIKOLO, aby za vás vyřešil váš problém a udělal vám radost z vašeho vztahu, který vás bolí. Láska je nejlepší pocit, jaký kdy zažil.
  Zašlete mu e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com
  Můžete ho také Whatsapp na +2348133261196
  Web: https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 79. DĚKUJEME Dr. Isikolo ZA OBNOVENÍ MÉHO ŠTĚSTÍ A MOJE RODINY SPOLEČNĚ. WHATSAPP/VIBER +2348133261196.
  Dobrý den, jsem Rosa Antoine. Poté, co jsem byl roky v Unii zvané manželství s mým manželem, byl urážlivý a zničil lásku, kterou jsme sdíleli, a opustil mě. Udělal jsem vše pro to, abych se k němu vrátil, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho tak strašně zpět, protože jsem ho miloval. tak jsem vysvětlil svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, abych se obrátila na kouzelníka, který jí pomohl seslat kouzlo, které ji otěhotnělo a přivedlo jejího manžela zpět. Neměl jsem jinou možnost, než to zkusit. Na WhatsApp jsem poslal kouzelné kouzlo zvané Dr. Isikolo a on mě ujistil, že nebyl žádný problém a že bude všechno v pořádku. Řekl mi vše, co bylo požadováno, co jsem představil, a tak na mě kouzlil a překvapivě po 48 hodinách mi manžel zavolal omlouváním se za všechno, co přišlo jako obrovská a drtivá radost. Byl jsem tak překvapený, odpověděl jsem na hovor a jediné, co řekl, bylo, že ho tak mrzí všechno, co se stalo. Chtěl, abych se k němu vrátil. Také řekl, že mě tolik miluje. Byl jsem tak šťastný a šel jsem k němu, tak jsme znovu začali šťastně žít spolu. takže každý, kdo potřebuje pomoc při jakýchkoli problémech, se také může obrátit na toto skutečné a velmi originální sesilatele kouzel na isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také Whatsapp na +2348133261196 kontaktovat tohoto skvělého muže dnes a nechat vaše problémy vyřešit na 100%.
  Web: https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 80. Jsem Helena Leon z Londýna, s manželem jsme manželé více než 10 let. Potkali jsme se, když mi bylo 20 a jemu bylo 24. Prožili jsme spolu hodně emocionálně. V našem manželství proběhlo několik OBROVSKÝCH bojů a bolestivých situací, ale zdálo se, že jsme na druhé straně vždy vypadali silnější. Z ničeho nic na mě můj manžel vyvolal rozvodovou řeč, byla jsem slepá! Neviděl jsem to přicházet, nepoznal jsem znamení. Přestal nosit snubní prsten a já si z toho nic nemyslel. Už mě nepovažuje za sexuálně atraktivní. Nemohl jsem si pomoci, abych pořád plakal, protože jsem byl nesmírně zraněn. Byl jsem úplně v depresi, dokud jsem nenašel dr. ISIKOLO, kouzelníka z Afriky, o kterém všichni mluvili online, a kontaktoval jsem ho pro kouzlo lásky. Během našeho rozhovoru mě ujistil, že přivede mého manžela zpět za méně než 48 hodin od seslání kouzla. Mně to připadalo nemožné. Nebudete věřit, že můj manžel zavolal hned po 24 hodinách a prosil mě, abych zapomněl na všechno, co řekl o rozvodu. Byl jsem naprosto ohromen! V mé rodině je tolik lásky, protože jsem použil jeho kouzla. Je úžasný a jeho kouzla fungují tak rychle. Můj manžel mě teď miluje mnohem víc než dříve. Mohli byste se na něj také obrátit, pokud máte problémy s manželstvím nebo vztahem. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp na +2348133261196 nebo navštívit jeho web: https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 81. Také jsem zde ocenil dobrou práci DR WALE, když jsem si myslel, že to v mém životě skončilo, tehdy mi přišel na pomoc tento velký muž zvaný DR WALE. Měl jsem vážné problémy se svým manželem, že podal rozvodový dopis, ve kterém mi řekl, že se se mnou chce rozvést. Díky tomu jsem se přestal soustředit na své pracoviště, díky čemuž mi můj šéf dal pytel s tím, že se mi to zhoršuje. Až do dnešního dne mi můj dobrý přítel řekl, jak jí DR WALE pomohl s jejím problémem. Nabral jsem tedy odvahu kontaktovat DR WALE a řekl mu všechno. Všechno, co pro mě udělal, bylo, že pro mě seslal kouzlo, díky kterému se můj manžel už nikdy nerozvedl, a můj šéf v práci mi zavolal zpět, abych začal znovu pracovat. teď já a můj manžel žijeme šťastně spolu. DR WALE můžete kontaktovat na WhatsApp / Viber +2349015141346 NEBO drwalespellhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 82. navštivte jeho web (DR ISIKOLO): https://isikololovetemple.com
  Jsem tak šťastný, že mohu sdílet toto fantastické svědectví. Můj život se za 48 hodin úplně změnil. Vidím se do zrcadla a usmívám se. Poprvé za věky mám důvěru v sebe a své schopnosti. Mám svého přítele zpět v životě s pomocí Dr. Isikola. Omlouval se 48 hodin po vytvoření kouzla. Řekl, že si uvědomil, že se nikdy nechtěl rozejít, že by nezvládl emocionální zavazadlo, které jsem neustále nosil. Řekl, že si myslí, že má negativní vliv na můj život, a myslel si, že je nejlepší odejít. Řekl, že je těžké, že jsem pořád mluvil o minulosti. Oba jsme si navzájem odpustili. V kapse mám peníze, které jsou konečně moje vlastní. Moje kontrola odškodnění prošla, bylo mi řečeno, že je měsíce pryč. Jsem živým důkazem toho, co doktor Isikolo dokáže. Moc vám děkuji, doktore Isikolo za úžasnou věc, kterou jste udělali v mém vztahu. Jsem teď tak šťastná. S vaší pomocí jsme oba mohli vidět a mluvit si navzájem pravdu. Nikdy jsem si nemyslel, že kouzlo může pomoci pár, než jsem velmi rád, že jsem vás kontaktoval a inicioval, aby se to všechno stalo. Každý, kdo má problém se vztahem, může kontaktovat Dr. Isikola prostřednictvím e-mailu isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 83. Četl jsem několik svědectví DR ISIKOLO o tom, jak pomohl mnoha lidem přivést zpět své milence za 3 dny kouzlem lásky. Měl jsem problém se svým přítelem, tak jsem se rozhodl ho kontaktovat, protože svého přítele tolik miluji. odešel z domova a řekl, že už se o tento vztah nezajímá, byl jsem v šoku. Kontaktoval jsem DR ISIKOLO a on mi řekl, že se můj přítel ke mně v příštích 3 dnech vrátí. Když píšu toto svědectví, jsem nejšťastnější dívka na zemi. můj přítel a já žijeme šťastný život a naše láska je nyní silnější, než byla předtím, než jsme se rozešli. Děkuji DR ISIKOLO za nadměrnou práci, kterou pro mě udělal, a pomohl mi dostat se zpět s mým přítelem. pokud čelíte jakémukoli problému ve vztahu a chcete rychlé řešení, kontaktujte DR ISIKOLO na e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také WhatsApp na +2348133261196. navštivte jeho web (DR ISIKOLO): https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 84. DR ISIKOLO JE TO NEJLEPŠÍ, OD KTERÉHO MŮŽETE VYHLEDAT POMOC. Jeho web je: https://isikololovetemple.com
  S tak velkým srdcem jsem zde, abych se vyjádřil k tomu, jak doktor Isikolo zachránil mé manželství před rozvodem. Já a můj manžel jsme měli určité nedorozumění a roztrhalo to naše manželství natolik, že můj manžel hledal rozvod. Takže nemám jinou možnost, než jít na internet hledat řešení mého problému, tam jsem narazil na podrobnosti doktora Isikola a na to, jak tolik lidí o něm a jeho úžasných dílech píše dobré věci a o tom, jak pomohl mnoho lidí obnovením vztahu. Kontaktuji doktora Isikola a ten mi řekl vše, co jsem potřeboval udělat, a to za necelých 48 hodin můj manžel zrušil rozvodové papíry. Nyní já a můj manžel žijeme společně v míru a harmonii, a to díky Dr. Isikolo za záchranu mého manželství před rozpadem. Kontaktní informace Dr. Isikolo jsou prostřednictvím e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com nebo můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 85. Právě jsem získal svého bývalého manžela zpět pomocí expertů na kouzla DR ISIKOLO. Můj manžel mě opustil pro jinou ženu. Byly to jen 3 roky našeho manželství. Nejbolestivější je, že jsem byla těhotná s naším druhým dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Udělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho přivedl zpět, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho tak strašně zpět kvůli lásce, kterou jsem k němu měl, prosil jsem ho o všechno, slíbil jsem, ale on odmítl. Vysvětlil jsem svému příteli svůj problém a ona mi navrhla, abych se raději obrátil na sesilatele kouzel, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo, abych ho přivedl zpět, neměl jsem jinou možnost než to zkusit. Zaslal jsem kouzelné kouzlo s názvem DR ISIKOLO a on mě ujistil, že nebyl žádný problém a že před 11 hodinami bude všechno v pořádku. Vrhl kouzlo a překvapivě o 48 hodin mi zavolal můj manžel. Byl jsem tak překvapený, odpověděl jsem na hovor a jediné, co řekl, bylo, že ho tak mrzí všechno, co se stalo. Chtěl, abych se k němu vrátil. Také řekl, že mě tolik miluje. Byl jsem tak šťastný a šel jsem k němu, tak jsme znovu začali šťastně žít spolu. díky DR ISIKOLO. pokud jste zde a váš milenec vás odmítá, nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte DR ISIKOLO o pomoc hned .. Zde jeho kontakt, e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. Můžete mu také zavolat nebo Whatsapp na +2348133261196. jeho přímý web: https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 86. Ano, je pravda, že DR ISIKOLO je nejlepší sesilatel kouzel kdekoli. Jmenuji se Marie Lyons a byl jsem klientem pro DR ISIKOLO a musím vám říct, že je to opravdový kouzelník. Když jsem kontaktoval toto sesilatele kouzel, můj přítel mě opustil na 2 roky a vždy jsem ho chtěl zpátky ke mně. Potkal jsem DR ISIKOLO, aby mi pomohl asi před měsícem, a znovu jsem se spojil se svým přítelem. Když mě můj bývalý přítel opustil, bylo to pro mě nepokoje, že jsem jedno ráno plácl svou starší sestru pro nic za nic. To se pro mě stalo katastrofou, že jsem měl fyziologické trauma a moje rodina se velmi obávala o mé zdraví. Po 2 letech jsem se také setkal s DR ISIKOLO prostřednictvím svědectví a on mi řekl, abych se uklidnil, že bez ohledu na problém je v pořádku a je připraven pomoci každému, kdo k němu přijde. Jen za 2 dny mi zavolal bývalý a chtěl se setkat. Souhlasil jsem a připravil se na setkání s ním a on mi řekl, jak se cítil provinile za to, co udělal, a chtěl mě zpátky. Chválil jsem DR ISIKOLO za jeho úžasnou práci a doporučím ho každému, kdo potřebuje kouzlo. Kontaktujte ho, aby vám pomohl, a rychle na jeho e-mailu E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také WhatsApp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 87. Vynikající a úžasná služba, jak získat zpět svého bývalého. Komu se to může týkat, opravdu jsem ocenil, jak The Great DR ISIKOLO (https://isikololovetemple.com) využil své intuitivní vedení a dovednosti jako trenéra života a také jeho empatie přivést ke mně svou spřízněnou duši. Pro 100 procent bezplatných skutečných psychiků, konzultant, který přivede zpět vaše bývalé a vyřeší všechny vaše obecné problémy nebo problémy s trápením. můj partner mě opustil kvůli nekonečným bojům a hádkám a já jsem byl měsíce zničen a získal jsem své štěstí zpět, když jsem ho kontaktoval. Jediný DR ISIKOLO The Great je jediný, kdo vám může pomoci. Vyřešil můj problém za mě. Přivedl mého bývalého do 48 hodin konzultace. Spojte se s e-mailem The Great DR ISIKOLO: můžete kontaktovat e-mail Dr. Isikolo; isikolosolutionhome@gmail.com Můžete jej také WhatsApp/Viber na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 88. TOTO NENÍ VTIP. DŮVĚRY VELKÝ DR ISIKOLO. Jmenuji se Senna Rayan. Skvělý DR ISIKOLO je opravdu silný a ví, jak dělat svou práci perfektně. Kdyby nebylo jeho, nedokázal jsem si představit, co by se stalo. Můj bývalý se mnou vždy hádal a vždy se mnou týral. Začal se chovat divně a zábavně a nechal mě bez důvodu pro jinou dívku. Myslel jsem, že veškerá naděje je pryč. Hledal jsem pomoc na internetu a narazil jsem na Great isikolosolutionhome@gmail.com. Viděl jsem o něm tolik svědectví. Byl jsem potěšen a kontaktoval jsem ho na jeho e-mailu a řekl mu, co se děje. Zasmál se a ujistil mě, abych se uklidnil, že mi pomůže a že se můj bývalý vrátí a prosí mě. Udělal svou práci a seslal pro mě kouzlo a za 2 dny se můj bývalý omluvil, jak mi řekl. Dnes oba žijeme společně a jsme ještě více zamilovaní, než jak jsme zvyklí být předtím, než odešel. Požádejte o pomoc Velkou DR ISIKOLO. Můžete ho kontaktovat na e-mailu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete jej také WhatsApp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 89. DR ISIKOLO to pro mě udělal znovu poté, co pomohl ženě získat jejího manžela zpět. Chci dát světu vědět o sesilateli kouzel DR ISIKOLO, který mi přivedl zpět mou bývalou manželku, když jsem si myslel, že je ztracena veškerá naděje. DR ISIKOLO použil své mocné kouzlo k vyčarování úsměvu na mé tváři tím, že přivedl svou ženu svým kouzlem, nejdřív jsem si myslel, že se mi to zdálo, když se moje žena ke mně vrátila na kolenou a prosila mě, abych jí odpustil a přijal ji zpět a dokonce od té doby mě miluje víc, než jsem kdy čekal, a tak jsem se zavázal, že dám světu vědět o DR ISIKOLO, protože je to skvělý muž. Všechno, co jsem udělal, bylo vyhovět mu a on mi pomohl a do 48 hodin jsem dostal výsledek, což mě dodnes udivuje. Máte problémy ve vztahu? rozešel se s vámi váš partner a vy ho stále milujete a chcete? Máte problém s financemi? nebo potřebujete pomoc jakéhokoli druhu, kontaktujte dnes DR ISIKOLO, protože vám dávám 100% záruku, že vám pomůže stejně, jako pomohl mně. E-mailová adresa DR ISIKOLO je: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 90. Jak to mohu vysvětlit světu, že existuje muž jménem DR ISIKOLO, který mi pomohl přivést zpět mého bývalého milence a obnovit mé lůno. když byla ztracena veškerá naděje. Já a můj milenec jsme manželé posledních 5 let bez dítěte, žili jsme šťastně. až do jednoho dne jsme měli nedorozumění, protože jsem pro něj nemohl mít dítě, tak se rozhodl žít mě pro jiné ženy, byl jsem tak smutný a frustrovaný a nemohl jsem ani jíst, dokud jsem jednoho dne procházel internet, kde jsem viděl dámu jménem Sandra svědčit o kouzelníkovi zavolat DR ISIKOLO, který jí pomohl přivést zpět jejího manžela zpět domů, tak jsem se rozhodl zkusit kontaktovat kouzelníka kouzelníka DR ISIKOLO, takže vysvětlím DR ISIKOLO celý můj problém řekl mi, že bych se neměl bát, že mi pomůže vyřešit můj problém, že se moje milenka vrátí domů, k mému největšímu překvapení za pouhých 48 hodin mi manžel začne volat a prosit o odpuštění, teď to byl opravdu zázrak jsme zpět jako manželé, týden po obnovení mého lůna a právě teď je měsíc pryč celé mé poděkování patří DR ISIKOLO, už se nebojte, protože DR ISIKOLO je tu, aby vám všem pomohlo, udělám vám laskavost můj pokles jeho Whatsapp +2348133261196 nebo e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com

  OdpovědětSmazat
 91. Ahoj diváci, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usměju, můj manžel mě nechal se dvěma dětmi po dobu jednoho roku a dvou týdnů, veškerá snaha přivést ho zpět selhala Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud nepotkám dámu zvanou Christina, která mi řekla o kouzelníkovi s názvem DR ISIKOLO (https://isikololovetemple.com), dala mi svou e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu a já jsem ho kontaktoval a on mě ujistil, že do 48 hodin se můj manžel ke mně vrátí, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění s tím, že to byla práce ďáblů, takže jsem dodnes překvapen tímto zázrakem, opravdu nevěřím v žádného duchovního lékaře, nemohl jsem otěhotnět za pět roky po porodu mých dívek, takže já a můj manžel jsme zoufale chtěli mít mužské dítě, ale jakmile bylo kouzlo sesláno, otěhotněla jsem s mužským dítětem a porodila jsem své třetí dítě, pokud potřebujete jakákoli pomoc, na kterou se s ním můžete obrátit: DR ISIKOLO vám zajistí dokonalý výsledek bez del ano. Emailová adresa. isikolosolutionhome@gmail.com nebo přímo WhatsApp +2348133261196.

  OdpovědětSmazat
 92. Byl jsem v zoufalém hledání nějakého způsobu, jak přimět mého bývalého přítele, aby se do mě zamiloval. Měli jsme své vzestupy a pády, ale za posledních 6 měsíců náš vztah šel na jih. Strávil jsem 500+ kouzelnickým sesilaním, o kterém jsem si myslel, že mi pomůže, a nevěděl jsem, že nepomohla. Natahuji ruku, protože chci být tou žádanou ženou, kterou jsem býval, a on se do mě zamiloval a oženil se se mnou. Nemohu si představit toho chlapce s nikým jiným, dokud jsem skutečně nekontaktoval doktora Ikhine, který přiměl moji touhu po srdci. Dal mi podrobnosti o tom, jak mi pomoci, což udělal, když jsem vyhověl, a zachránil mého muže ze zlých rukou paní, která ho zhypnotizovala, a můj muž se k vám vrátil za 48 hodin a byl jsem opravdu ohromen tím, že takový projev sil je skutečně skutečný. Nyní mohu s radostí říct lidem, aby DR ISIKOLO vyzkoušeli v jejich problémech a čekali na okamžité výsledky. kontaktujte ho s jeho e-mailovou adresou. isikolosolutionhome@gmail.com nebo přímo Whatsapp +2348133261196.
  Přečtěte si o něm více na jeho webových stránkách: https://isikololovetemple.com

  OdpovědětSmazat
 93. Děkuji vám, pane DR ISIKOLO za vaše pravá kouzla. Jmenuji se Zara Matteo. To je opravdu neuvěřitelné a nikdy v životě jsem nic takového nezažil. Než jsem tě potkal, pane, vyzkoušel jsem všechny pravděpodobné prostředky, které jsem mohl získat zpět svého manžela, ale ve skutečnosti jsem si uvědomil, že pro mě nic nefunguje, a že můj manžel pro mě vyvinul hodně nenávisti. neexistovala žádná naděje na setkání s mým bývalým manželem. Ale když jsem četl dobré recenze o tom, jak DR ISIKOLO pomáhá ostatním, rozhodl jsem se mu poslat e-mail na adresu isikolosolutionhome@gmail.com. zkusit to a udělal jsem vše, co mi nařídil, a já jsem mu důvěřoval a řídil se jeho pokyny, stejně jako mi to zaručil za 48 hodin, a to bylo přesně, když mi zavolal můj bývalý. Pane, nyní jsme spokojenější než kdy jindy. Všechno vypadá perfektně a tak přirozeně! Mockrát vám děkuji, pane za vaše autentická a nesporná kouzla. zde opět jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete ho také Whatsapp na +2348133261196. Děkuji pane za vaši pomoc.

  OdpovědětSmazat
 94. Ahoj všichni, toto je ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy zažil, a musím se podělit o toto skvělé svědectví. Chtěl bych jen poděkovat DR ISIKOLOVI za to, že mi udělal čas a pomohl mi seslat kouzlo, které vrací mého bývalého milence, který o mě po šesti měsících zasnoubení najednou ztratil zájem, ale dnes jsme manželé a šťastnější než nikdy předtím. Byl jsem opravdu ohromen a šokován, když pro mě udělal práci a za 48 hodin poté se Kris vrátil do mého domu a začal prosit o odpuštění a o to, abych ho přijal zpět .. Opravdu mi chybí slova a nevím jak moc vám mohu vyjádřit své uznání, DR ISIKOLO, jste Bohem poslaným, abyste obnovili narušený vztah. Hluboce ho baví pomáhat lidem dosáhnout jejich tužeb, najít pravou lásku, získat zpět své bývalé milence, zastavit zneužívající vztahy, najít úspěch, přilákat štěstí, najít spřízněné duše a další. Kontaktujte ho ještě dnes a nechte ho, aby vám ukázal zázraky a úžas jeho systému kouzel lásky. Poskytuje nejlepší výsledky v kouzlení skutečných kouzel. Jeho web: https://isikololovetemple.com a můžete odeslat e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete mu také Whatsapp na +2348133261196.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.