Reklama

pátek 25. ledna 2019

Dějebis pro základní školu

25. 1. 2019  (koluje po internetu)

23 komentářů :

 1. To tak můžou vykládat papouškům na střeše je moc důkazů jak to tenkrát bylo.

  Tady opět západ lhal:

  http://svobodnenoviny.eu/odhaleno-mezinarodni-olympijsky-vybor-vedel-ze-jsou-rusti-sportovci-cisti-ale-ukryl-dukazy-o-jejich-nevine/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, co se o tom stále pindá. Tohle jednání BIS je důkaz její nekompetentnosti, stejně jako vlády a parlamentu. Dávno mělo být vedení odvoláno, jinak tu začne být situace jako v USA za Kennedyho, či STB za komoušů. A to snad nikdo z normálních občanů nechce.

   Smazat
  2. 12:19 Přesně tak pane dějiny jsou jen jedny a tím to zvadlo.

   Smazat
  3. MOV nelhal, a ani se o tom nejednalo. Soud se konal pouze ohledně 12ti sportovců, u nichž se připustilo, že nebyl jednoznačně prokázán doping na OH v Soči. To je vše. Ale nepochybuje se o státem motivovaném a řízeném dopingu Ruské Federace a právě tento fakt přispěl k tomu, že se Rusko nesmí účastnit v žádných sportovních podujetích a jejich výsledky se nezapisují do databází. Soud se konal nejen proti ruským sportovcům, ale hlavně proti ruskému státu.
   V podstatě účast ruských sportovců v Soulu jako "Olympic athlets of Russia" byl velký ústupek, proti němuž protestovaly tisíce sportovců a fanoušků.
   Koncem roku 2018 WADA definitivně odebrala licenci ruské laboratoři za nespolupráci při řešení řízených dopingů ruských sportovců. Následně na to ruští sportovci začali hromadně žádat o občanství jiných zemí, pod jejichž vlajkou budou pokračovat ve své kariéře. Rusko tak zmizelo ze sportovní mapy světa a nebude se účastnit ani regionálních mistrovství v šachu.

   Smazat
  4. Jasně Sybilo z Horních Beřkovic!!!!!!☺

   Smazat
 2. Nad čím se tady zamýšlíme, když jsme svědky příkladem největšího projevu demokracie, když USA prohlásí ve Venezuele prezidentem člověka, který nevyhrál volby a je jenom představitelem opozice, která je podporovaná z USA. Jinými slovy, pokud v některém státě světa bude zvolen někdo, kdo se nebude hodit v demokratických záměrech USA, Američani ho neuznají a budou jmenovat kohokoliv, kdo se bude zamlouvat Američanům i když nebyl zvolen ve svobodných volbách. USA již to předvedli fyzickou likvidací prezidentů Iráku, Libye a v současné Venezuele zlikvidovali fyzicky Čáveze, ale nahradil ho Maduro, který se jim také nehodí, tak přistoupili k tomu, že vyhlásili, že ho neuznávají a za prezidenta uznávají toho, kdo sice nebyl zvolen, ale zaprodá Venezuelský národ. Je to jenom krok k tomu, aby všichni prezidenti na celém světě si uvědomili, že není důležité zvítězit ve volbách a pracovat pro zájmy lidu, který je zvolil, ale důležité je zalíbit se Američanům a pracovat ve prospěch USA v neprospěch svého národa. Když to nebudou plnit, budou fyzicky likvidování, nebo v lepším případě USA prohlásí někoho jiného za prezidenta, který bude pracovat pro ně. Jak se v tomto případě bude učit dějepis pod vedením BIS v našem státě. No bude se učit pod taktovkou Amerického velvyslanectví prostřednictvím BIS, který bude řídit školství v ČR už od školek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen se podívejte, jak je dehonestován náš prezident Zeman a přitom zvítězil ve volbách. Kiska je v klidu, protože šlape podle EU. Ta EU, která dnes neuznává také legálně zvoleného prezidenta Maduru. U nás to EU nemůže tak okatě udělat, proto ty neustálé útoky proti Zemanovi.Odkud vylezli ti neoliberálové socialisti a flanďáci.

   Smazat
  2. Nevím, co je špatného na tom, zalíbit se Američanům. Japonsko a Korea dělají to samé a mají se dobře.

   Smazat
  3. 20;07
   Za cenu OKUPACE VLASTNÍ ZEMĚ?!!!S tím nápadem si VYSER VOKO!

   Smazat
  4. 20:40 Jaký země? Ty máš nějakou, putlerprde? Tvý výsostný území je leda za svěračem týhlenctý škaredý kremelský opice!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 3. Z Venezueli by tu VERBEŽ OKUPANTSKOU VYSTŘÍLET.....SKODA,ŽE JIM TU JEJICH DEMOKRACII NEMŮŽE SVĚT VRÁTIT V PRAXI!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 17:53
   Ještě jste zapomněl napsat, jak dlouho jste se léčil u Chocholouška ?

   Smazat
  2. Anonymovi v 17:53
   Teda viděl a potkal jsem v životě hodně dutejch hlav, ale člověče, tobě už ani Bohnice nepomůžou.

   Smazat
  3. 19;08 19;10
   Dva idioti v JEDNOM,nebo jste se nedohodli,KTEREJ Z VÁS JE VĚTŠÍ A BUDE PINDAT?????
   Mám NÁPAD:OBČAS SE VYMĚŇTE!!!!!!;-)

   Smazat
  4. 20:38 Kdo je největší nezjistíme, ale nejmenší budeš ty, putlerprde, proto píšeš kapitálkama! Putler je moc daleko a tak jeho pšouky nejsou slyšet ani moc cejtit, tudíž musí být aspoň vidět, co? ☺☺☺

   Smazat
 4. V roce 1938 západní demokracie Francie a Británie porušili smlouvy s Československem a umožnili Hitlerovi obsadit Československo, umožnili Hitlerovi ukrást Československý zlatý poklad, umožnili z tohoto pokladu financovat Hitlerovi financování vojenského průmyslu Hitlera, umožnili Hitlerovi zabraní celého průmyslového zbrojního průmyslu ve prospěch Hitlerovského Německa, umožnili Hitlerovi přiblížení se k hranicím Sovětského svazu, umožnili Hitlerovi napadení Sovětského svazu, umožnili Hitlerovi rozpoutat druhou světovou válku, umožnili Hitlerovi rozpoutat válku v které padlo osmdesát milionů lidí. Po druhé světové válce západní demokracie pokračují v zabíjení lidí, v organizování barevných revolucí a převratů v dalších státech světa. Politika západních demokracii pokračuje tam, kde hitlerovské Německo skončilo. Západní demokracie opět porušili smlouvy, tentokrát s Gorbačovem, když ho ujišťovali, že NATO se nikdy nebude rozšiřovat k hranicím Ruska. Kdo uzavírá smlouvy se západním demokraciemi dělá obrovskou chybu, protože západní demokracie vraždí lidi po celém světě. Největší ostuda je, že jsme součástí tohoto zabíjení i když nepřímo, ale i přímo, když naše jednotky okupují nebo jsou součástí okupantských jednotek v Afganistanu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste úplně vedle. Československo porušilo právo německé menšiny. Hitler vstoupil do země na pozvání a s bouřlivými ovacemi. Němcům v B&M patřilo vše, vždyť tobtu vystavěli. Válku vyvolalo Rusko napadením Polska. Němci se jen bránili. Vzápětí Němcům přišla na pomoc Západní Evropa. Existuje termín "rudí nacisté", nedávno se kvůli tomu v jedné debatě v Rusku porvali. Tito nacisté vraždili Židy a ostatní národy v gulazích v Polsku. Cesi po válce vraždili Němce. NATO se nerozšiřuje, do NATO vstupují státy, které mají z Ruska strach. Zato Rusko se přibližuje k NATO a už stojí na jeho hranicích. Bez Západu a demokracie by svět žil v prvobytně pospolné společnosti.K každou jednu větu lze doložit důkazy.

   Smazat
 5. Mimo téma: Podle indicií se na webu Aeronet pod zkratkou VK skrývá víc lidí- například Adam Benjamin Bartoš. V každém případě se jedná o agenty Bezpečnostní informační služba. Proto se mějte před tímto webem na pozoru a nepřebírejte od nich žádné články. Jedná se o kamufláž, jak očernit alternativní média.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:18 Též je beru s rezervou jak tam šijou do AfD a SPD je moc divné.

   Smazat
  2. Nadto je vtipné, jak je dnes všechno přímo před očima, bez masky. Možná kouzlo nechtěného. Anonym VK si říká vedoucí kolotoče. A co dělá na pouti vedoucí kolotoče ? Vozí vás v kruhu, abyste se rozptýlili a pobavili. Povozíme dokolečka, toho i tamtoho blbečka.
   Jak se říká, nikomu nevěř, to mi věř!

   Smazat
  3. Tak na to snad přišel každý, alespoň trošku inteligentní člověk. Web i páteční pořad míří zcela jasně na jednodušší lidi. Už jen to, že nějakého anonyma po Skypu by tajné služby našly raz dva je zcela jasné. Tudíž kope za BIS - resp. za Brusel, Berlín - vyberte si co libo. Rozhodně však nebojuje za ČR, velmi vehementně se snaží pošpinit jedinou reálnou opozici a zamezit tak, aby někdy získala slušný mandát a zcela záměrně tak posiluje všechny ty eurohujerské strany a strany, podporující útočný pakt NATO a jeho okupace. Momentálně má nejspíš zájem poškodit euroskeptiky pro volby do EP.

   Smazat
  4. 12:18 Magore a ty jsi kdo a od kud?????

   Smazat
  5. 22:40-asi je IN v BIS. Že by ABB pracoval pro BIS? Vyloučeno to není, když BIS převzala nejen praktiky STB.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.