Reklama

středa 23. ledna 2019

Dne 22. ledna 2019 se Evropa změnila

Vladimíra Vítová
23. 1. 2019
Německo a Francie podepsaly smlouvu, která může svědčit o tom, že se chystají být spojenci ve válečném konfliktu. Je důležité si povšimnout, že obě země v této smlouvě ale hovoří jménem celé EU. Jaké stanovisko zaujme česká vláda anebo český prezident k bilaterální smlouvě dvou největších států EU, které vlastně hovoří i naším jménem? Česká vláda by měla jasně říci, co tato kvalitativní změna uvnitř EU znamená pro Českou republiku.


V preambuli smlouvy, která má 28 článků, ZDE  se uvádí, že oba státy chtějí sblížit své ekonomiky a zejména věnovat zvláštní pozornost genderu – tedy posílení postavení žen a rovnosti žen a mužů. Dále stvrzují svůj závazek vůči otevřenému globálnímu trhu, což de facto znamená zcela volné pole působnosti pro nadnárodní korporace a ničení národních ekonomik.

Nejpodstatnější články dohody jsou tyto:

Článek 3 hovoří o tom, že oba státy posílí evropskou autonomní akční kapacitu.

Článek 4 totálně propojuje politiku EU a NATO. Oba státy se odvolávají na článek 5 Zakládající smlouvy NATO – tedy na článek o vzájemné pomoci v případě válečného konfliktu. ZDE  A dále se - v případě válečného konfliktu - odvolávají na Smlouvu o Evropské unii, čl. 42 odst. 7, který je vázán také přímo na NATO. ZDE 

Smlouva opakovaně konstatuje, že oba státy jsou přesvědčeny o neoddělitelnosti svých bezpečnostních zájmů a budou si pomáhat všemi prostředky, které mají k dispozici, včetně ozbrojené síly v případě agrese proti jejich území. Oba státy zřídí francouzsko-německou obrannou a bezpečnostní radu jako svůj nový politický orgán.

Články 5 a 8 hovoří ve skutečnosti o změně poválečného uspořádání světa, které reflektuje především Rada bezpečnosti OSN. Francie - jako jedna z vítězných mocností 2. světové války – je stálým členem Rady bezpečnosti a začne prosazovat, aby členem Rrady bezpečnosti bylo i Německo. Oba státy totiž rozšiřují spolupráci mezi ministerstvy zahraničí, včetně diplomatických misí. Budou si vyměňovat vysoce postavený personál a to i v rámci stálých představitelů OSN v New Yorku! Oba státy se zavazují dokončit mezivládní jednání o reformě Rady bezpečnosti OSN v tom smyslu, aby se jejím členem stalo nově i Německo.

Článek 6 je také chuťovka. V oblasti vnitřní bezpečnosti vlády obou států hodlají nejen posilovat bilaterální spolupráci v boji proti terorismu a zločinu, ale i provádět opatření, rozmístění a vytvoření společných jednotek pro stabilizační operace ve třetích zemích!

Článek 7 hovoří o integraci Evropy a Afriky. Obě země se zavázaly k těsnějšímu partnerství mezi Evropou a Afrikou. Především jim jde o posílením spolupráce v oblasti rozvoje soukromého sektoru. Mimochodem, většina afrických zemí je povinna ukládat v Banque de France v Paříži přibližně 85% svých devizových rezerv. Vzhledem k tomu, že 15% rezerv je pro potřeby afrických zemí nedostatečné, musí si půjčovat další finanční prostředky od francouzské státní pokladny, ale již za tržní ceny! ZDE  Jen sama Francie čerpá z afrických zemí přibližně 440 miliard eur ročně. Afrika je Západem systematicky okrádána o všechny své zdroje a to již po staletí. ZDE  Německu nyní klesá ekonomika, a proto se na africkém neokolonialismu potřebuje přiživit. O strategicky plánované migraci afrických obyvatel do EU nemá v této chvíli smysl ani mluvit. Je to zřejmý fakt – podporovaný oficiálními dokumenty EU a OSN.

Jaké stanovisko zaujme česká vláda anebo český prezident k této smlouvě dvou největších států v rámci Evropské unie – o níž jsme den co den mainstreamovými stranami a médii přesvědčováni, že je pro nás tím nejvyšším dobrem? My, za Alianci národních sil, jasně říkáme, že tato smlouva mezi Německem a Francií je pro naši zemi zhoubná. A pokud chceme jako Česká republika v budoucnu vůbec existovat, musíme okamžitě vystoupit z EU (viz. Lisabonská smlouva čl. 50. ZDE . A v zájmu přežití musíme okamžitě opustit i NATO, kde jsme již od počátku navzdory mínění většiny obyvatel naší země. Letos uplyne 20 let od našeho členství, a proto můžeme dle čl 13. Zakládající smlouvy NATO tuto organizaci opustit. ZDE

Vladimíra Vítová je předsedkyně Aliance národních sil

61 komentářů :

 1. Jak ta mapa ukazuje, zbývá ještě přidat ten klínek států
  Beneluxu a bude hotovo.
  Aby to fungovalo, bude třeba zlomit germánský duch věčného
  nepřátelství k žabožroutům.
  Docílí se to pouze rozředěním němců přivandrovalci, kteří
  už úspěšně bobtnají v dalších časech "superstátu".
  Cíl toho všeho ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Francouzi jsou ve sporu s Angličany dobré milenium jako úhlavní... nyní NATO spojenci; Britská diplomacie vždy stavěla Francii proti Německu a je oba proti Rusku... aby mohla v klidu "obhospodařovat" své kolonie a Belgičanům, Francouzům, Němcům i Japoncům jejich kolonie upřímně záviděla. USA se snažily vecpat a rabovat všude po celém světě... a nic z toho nikoho z nich neopustilo.

   Francewehr bude mít francouzské nukleární zbraně, francouzskou "lehkost", ale německý kanonenfutr i německou pracovitost a německý smysl řád a pro pořádek - a tradici pozemního boje na východě; francouzskou znalost boje v severní Africe. Nová generace "main battle tank EU" tedy nejspíš vznikne kooperací F/D...

   Smazat
  2. Sněmovna odmítla řešit Rusko a Čínu. Ale že se Langšádlová snažila! Podívejte, co vše se dělo - to ukazuje pořád, kam by jsme měli směřovat. Kdo bude mít rozum, z tohoto "kšeftu" chazarské mafie uteče.
   emeritní kapitán

   Smazat
  3. 13:39 No, kapitáne, co ti na to říct, sbal si raneček a utíkej...

   Smazat
  4. Černošice řeší Babiše, Langšádlová burcuje, Čs. rozhlas Šabata už se přimyká, ostatní politici vůbec netuší o co jde. Tak se těším na Zemana, co zase pošle zašrapnel. Doufám, že bude mít vic rozumu než s Afganistánem a dalšími misemi. Tady totiž už přestává být sranda. A bude se to zasejc odehrávat u nás.

   Smazat
  5. Co obsahuje Aachenská smlouva, kterou Macron s Merkel vytvořili superstát?Rozpad EU?

   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=215176

   Smazat
 2. Tato smlouva je naprosto nedemokratická a měla být okamžitě anulována. Občanů se nikdo na nic neptal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ptali se snad vaši předci svých koní na něco, když je sedlali nebo zapřahali?

   Smazat
  2. Na co všechno je potřeba se ptát lidí? A jakou formou?

   Smazat
  3. Před více jak 70 léty bylo Německo prohrávající válku a nyní by chtělo poroučet. Nevěřím Německu ani slovo dokud tam bude vládnout Merkelová a u nás Kalousek a "banda Sobotkovců", Piráti vykřikují, ale ještě nic nedokázali, kromě vyměnění pár dozorčích rad. Budeme sew jen divit.

   Smazat
  4. 14:59 U nás vládne Kalousek??? Na to jsi jak přišel?

   Smazat
  5. Dle čehos nabyl dojmu že existují jacísi "občané"? Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický póvl, aby se uráčili podřídit se bezpodmínečně vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 3. Touto smlouvou hodili vidle do eurovoleb, snaží se zastrašit Žluté vesty, získat vliv v OSN aj, aj aj. Jsme sekundu od války v Evropě !

  OdpovědětSmazat
 4. Rudozelení totalitáři se spojili proti celé Evropě.

  OdpovědětSmazat
 5. Germáni a francouzi si vždycky mysleli, že Evropa je jejich. Sledují jen své zájmy a pro naše nýmandy mají připravené drobky v podobě různých okupačních misí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohledem do historie zjistíte,že toto spojenectví nebude dělat dobrotu...

   Smazat
  2. To je možná pravda, ale v základě se nenáviděli.
   Naprosto neslučitelné idntity. (tedy nepíši o vedoucích vůdcích těchto států v dnešním podání.
   Nakonec u nás je to stejné. germánům nevěří dle mého názoru cca 58% voličů
   DNES

   Smazat
 6. Nejen Evropa,hlavně Amerika se mění!Snad bude konečně pro obyčejné lidi líp. Co na to "lepšolidé" jsou jak zařezaní!
  lPrezident Trump obklopený zrádci - Daniel Estulin
  Úterý 22. ledna 2019 22:22
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3426620.html
  Vězeňské čluny FEMA dorazí na letiště Gitmo za účelem ukládání přeplnění vysoce zadržených zadržených Deep State během vojenských tribunálů. Pokus o atentát byl zmařen.
  https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3426604.html
  Vždycky jsem však souhlasil s ostatními analytiky, že poslední pokusy o atentát na Trump [7] se nezastaví

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. z českých "lepšolidí" se včera rázem stali "horšolidé", budou se asi muset více přitulit k Americe, přesněji k Sorosovi a spol. :-)

   Smazat
  2. 12:31 je fakt, že některé americké potentáty jsme naposledy viděli na Bushově pohřbu a to už je měsíc zpátky

   Smazat
  3. A tak mnoho zakonu je zadnej zakon. I sami komunisti museli svoje vlastni zakony porusovat, aby nezhroutili system a chod statu..
   Uz nekdo nekdy videl aby se nejaky smlouvy dodrzovaly a delsi cas ? Mnoho smluv ,zadna smlouva ,
   se rovna Anarchie a Chaos..
   Zase to vypada ,ze ihned po rozmnozeni spionu a fizlu bezpecnosti vzrostla nebezpecnost, ted zase chystaj dalsi armadu , kdyz maji NATO a kazdej stat jeste vlastni svoje vojska ..Pak si do nich kazdej kopne akorat , treba ty Kremlisti,dyt ty Kremlisti muzou do EU ,kdy se jim zachce, a rozpadnou se..
   A kdo ,ze to vlastne hlidal a hlida
   hranice Evropy ?? Nejdrive musej zajistit aby vubec neco fungovalo , jinak je vsecko ZBYTECNY,a nadarmo.
   Coz jinymi slovy take urcuje ,ze musej parasiti vykopnout sami sebe z vlady pro
   nedostatek schopnosti ...

   Smazat
 7. Pro celou Evropu měla být vzorem a zdravým jádrem Evropská unie. No a protože EU se už začíná rozkládat (počínaje brexitem), tak logicky přestává být zdravým jádrem. Takže to nejzdravější jádro EU zakládá "nové zdravé jádro" pod heslem "kde nepůjde (jako doposud) s námi, půjde proti nám". Jenom je mně divné, jak je to šité horkou jehlou, parlamentáři SRN a Francie o tom neměli ani tuchu a ještě k tomu smlouvu podepsaly dvě politické mrtvoly těsně před odchodem ze scény. Jako kdyby to dostali nějakým urychlovací befelem, někde někomu teče do bot :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Pryč od těch dvou států máme vlastní Českou zem budeme si vládnout sami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13.19 Tak si vezmou pádlo a odvezou ČR někam daleko do mezinárodních vod a z Ústí nad Labem udělají náš válečný přístav...
   Připadá-li vám to blbé, je to NÁPODOBNĚ...

   Smazat
  2. 14:03 Navrhuju tu naší zemičku přemístit někam do Indického oceánu. Tam je furt teplíčko...

   Smazat
  3. My si vládnout neumíme, podívejte ještě pořádně nikdo neví, co v té smlouvě je a už se někteří idioti přimykají. Místo aby politici řešili závažné věci, tak se věnují neustálým žalobám na Babiše - viz dnešní Černošice. Do Brexitu mi je taky hovno, protože je to dávno domluvený. Tak cobyste chtěl?

   Smazat
  4. Tak to si oddychneme, až nám bude definitivně vládnout Brusel, ne?

   Smazat
  5. Sakra co to jen za řeči jste vlastenci nebo prodejné západní onuce?

   Smazat
  6. 23:08 Ne, on je čulibrk.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcisismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

   Smazat
  2. 13:40 To jsi perfektně popsal "morálku pánů", která je zásadní charakteristikou Nadčlověka a je také pravým opakem "morálky otroků", podlidí, jichž je tento projekt zvaný Nová republika vzpourou proti osudu, neb "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy!" (Fridrich Nietzche).

   Ale nač vést zbytečné proslovy! Stačí srovnat nás zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   .... s vámi tu!:))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 10. Jak na tohle téma můžete diskutovat? Přečetl jsem jen nadpis a udělalo se mi nevolno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě ani ne. A to proto, že mi to přijde všechno absurdní. Je sice fakt, že je v té smlouvě hodně věcí, které vypadají zdánlivě solidně, takhle pěkně sepsané. Ale já, z pohledu prostočlověka, vidím něco, co nejde dohromady. Francouzi a Němci, dvě tak odlišné nátury. TO všechno prorostlé imigranty, nespokojené masy žlutých vest a rostoucí odpor postižených Němců. To všechno mi přijde jako něco, co nepůjde jednoznačně ovládat. Neumím si představit jak by se dala tahle masa jednoduše postavit proti uměle vytvořenému nepříteli. A v čele dvě hnusné hajtry, které už melou z posledního. Je to všechno opravdu absurdní, to snad musí dojít už i těm, kteří by rádi žili spokojeně svoje malinké životy a doteď zavírali před tím vším oči.

   Smazat
  2. V tom je právě ten vtip, jak jste hezky řekla Zachardo. "Prorostlé migranty". To bude tím pojivem, v podstatě bází, jako bylo kdysi křesťanství. Dnes tím bude hnědá kůže, neznalost místního jazyka a jeho odmítání, život v pokrevních komunitách (tím padne občanská společnost), neevropská kultura a islám.

   Já jsem už mnohokrát četl o nutnosti úpravy češtiny do formy tzv."basic" a prokompilovat to s english basic, takže by vzniklo něco, čemu by se zde hovořilo na té nejnižší úrovni. Ne snad úplně všichni, jelikož nově příchozí mají právo hovořit svým jazykem, ale tímto tito budou moct při troše snahy porozumět přihlouplým domorodcům.

   Kdo by chtěl trochu víc, bude muset znát alespoň english standard nebo français standard. Tak mluví vzdělanější lidé z většiny zemí, odkud migranti přichází. Oni basic czech samozřejmě umět nebudou, proto bude vhodné, když se v konkrétním místě s konkrétní novou komunitou bude muset domorodé obyvatelstvo naučit také basic formu tamní nové imigrantské komunity.

   Čili rozměněno na drobné, drobný český človíček bez jazykových dovedností bude primárně hovořit basic czech, něco jako "já jít dom dělat kafe" a v podobné formě bude komunikovat třeba v místní arabštině. Nikdo mu sice nebude moc rozumět, arabské komunitě bude k smíchu, ale co tam po nějakém čecháčkovi někde ve fabrice u pásu. Dyk za Němců to bylo taky tak.

   Smazat
 11. Vojaci v.v. a dustojnici v.v., val. veterani chteji vystoupit z EU a z NATO!!! (desitky-stovky tisic obcanu).
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máme ve státě tolik vojáků a důstojníků v.v a vál. veteránů?

   Smazat
 12. 13:57
  To víte,teď máme DEKORATICKY ZASTŘELENÉ ŽOLDÁKY,veteránů a ostatníhp mužstva se nám nedostává.

  OdpovědětSmazat
 13. Opustit EU a NATO? A to copak nevidíte složení našeho Parlamentu? Z drtivé většiny se jedná o nadšené EU a NATO hujery! Nikdo z nich nechce z EU odejít a loutková vláda je také velkým podporovatelem okupačních misí NATO a chce posílat žoldáky i na mise bojové. A jak se tam NATO a Bruselu poplatné strany jako jsou strany demobloku, Piráti, socani, ANO dostaly?? Zvolili si je tam ovčané! Pokud by tito ovčané chtěli z EU nebo NATO odejít, nevolili by tam ty, kdo to velmi zásadně odmítají!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Z výsledků voleb vyplývá, že cca 85% občanů této země nechtějí vystoupit z EU a NATO. Tak to prostě je. Zbylých 15% voličů se s tím prostě musí smířit.

   Smazat
  2. 14:42
   Aha,tak proto lepšolahvárna BOJÍ VYPSÁNÍ REFERENDA JAKO ČERT KŘÍŽE?:-)

   Smazat
  3. Kdyby volby měly něco změnit, tak je dávno zakázali.Referenda se bojí.

   Smazat
  4. 14:42 Věřit průzkumu "veřejného mínění", které je děláno v pražské vilové čtvrti může jen člověk blbý(pardon), nebo navedený.

   Smazat
  5. R.P. 18:01 To není nějaký průzkum, to jsou výsledky voleb do našeho parlamentu z roku 2017.

   Smazat
  6. 18;21
   Výsledky REFERENDA máš kde?????
   Pro každej případ v NEDOHLEDNU,CO?

   Smazat
  7. Už aby to referendum bylo, aby se na dlouhou dobu ukázalo, jaká je to volovina. Ať už je od těch referednistů pokoj.

   Smazat
  8. 18:41
   To by bylo divení,kdyby REFERENDUM DOPADLO JINAK NEŽ VOLBY,že?

   Smazat
  9. Po tom všem, čím si prošla a prochází Británie, bych o výsledek referenda neměl strach.

   Smazat
  10. A v čem má Čechy výsledek referenda Velký Blbtánie zajímat?????

   Smazat
  11. No to je jasan, všichni budeme natěšený na ty patálie, co vidíme a uvidíme v Británii. Třeba já osobně se moc těším, až zase budou stát kamiony tři dny na hranicích. Ale to je jen taková okrajová prkotina, co by nás potkala.

   Smazat
 14. Kdi uź ta válka vikupne,strašíte,strašíte a válka nic,na Čt vo tom neříkali ani na CNN nebylo o tom vo tom nic.Je to konspirace.

  OdpovědětSmazat
 15. Já semto ríkalže na válku třeba tři viě i,eurá jeny a tisknutí doláre.

  OdpovědětSmazat
 16. Paní Vítová, proč já Vá nevěřím?

  OdpovědětSmazat
 17. Výborný článek, málo komu dochází, co to všechno znamená v geopolitice mezi USA a Ruskem!

  OdpovědětSmazat
 18. Nebudu rozebírat článek p. Vítové, ztráta času. Jeden větší blábol než druhý. Pouze jedno. Podívejte se v jaké chaosu je dnes V BRIT. a že to je hodně silná ekonomika, co by to potom udělalo s ČR, raději ani nedomyslet. Pouze proruští hlupáci by tohle potřebovali, zase se přiklonit k Ruskému chudákovu- NIKDY -

  OdpovědětSmazat
 19. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 23. ledna.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Přátelství mezi Frantíky a Němčoury = zločin proti Slovanstvu!

  My Češi a Rusové, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti víme VELICE DOBŘE, k čemu vede porozumění mezi Francouzy a Němci: Ke zločinné Evropské unii!

  A čemu slouží EU?
  No přece kapitalismu a demokracii!
  EU navíc chrání lidská práva a ostatní evropské hodnoty!!
  S tím se my roduvěrní Češi a Rusové NIKDY nesmíříme.
  Proto Evropskou unii NENÁVIDÍME, stejně jako NATO, a samozřejmě samotný kapitalismus a demokracii.

  Přirozeně, proti takovému protislovanskému zločinu – jako je přátelství mezi Frantíky a Němčoury – vystupujeme AKTIVNĚ. Viz např. výše uvedený článeček naší drahé s.s.Vítové.

  Používáme ovšem i PŘÍMOU AKCI: Při jedné takové akci jsme humánně zlikvidovali bestiální manželku štrasburského prefekta. Pěkně z ní vyhřezla střeva, jen což je pravda!
  A jak jinak: Naši předrazí soudruzi a soukmenovci, hrdinové z StB, se za svůj hrdinný slovanský čin nestydí.


  Ano, za likvidaci jakéhokoli množství Evropanů, za boj proti evropským hodnotám, za boj za vítězství našich západoasijských hodnot, se nemusí stydět ŽÁDNÝ komunista a putinista!

  Tak to má být, a tak to taky bude, až další bomby (tentokrát přímo od KG/FSB resp. GRU) roztrhají na kusy nějakou další Žabožroutku či Němkyni, a definitivně tak ukončí zločinnou spolupráci mezi Německem a Francií.

  Sláva Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, největšímu žijícímu leninistovi!  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 21. Drobný omyl s.s.Vítové

  Naše drahá soudružka a soukmenovkyně Vítová se spletla opravdu maličko: Evropa se 22.1.2019 NEZMĚNILA, ani trošičku.
  Evropa se změnila – drasticky – již 18. dubna 1951, podepsáním tzv. Pařížské smlouvy.
  Tehdy - PRÁVĚ TEHDY A NIKOLI VČERA - tragicky skončilo nádherné období několika stovek let, kdy spolu Němčouři a Frantíci vesele válčili, ku prospěchu nás Čechů a Rusů.


  Proto je prvořadou snahou a povinností Velikého Putina, BJJP, obnovit tradiční válku mezi Teutony a Galy.
  Ano, Vůdce všeho Slovanstva musí plnit dějinný úkol nás Slovanů: Musí osvobodit Evropu od Evropanů a evropských hodnot.
  A právě kýžená válka mezi Německem a Francií pomůže dokončit rozvrat Evropy, zahájený Brexitem.

  Prostě: Na shledanou v lepších časech, po osvobození Evropy nepřemožitelnou Slovanskou osvoboditelskou armádou!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.