Reklama

úterý 22. ledna 2019

Evropská unie rozšířila protisyrské sankce

22. 1. 2019     lenta
Rada Evropské unie rozšířila omezující opatření proti Sýrii. Informovala o tom agentura RIA Novosti. Černý seznam zahrnuje 11 podnikatelů a pět organizací. "Tito podnikatelé a společnosti se účastní rozvoje elitních nemovitostí a dalších projektů podporovaných režimem, takže podporují syrský režim čili mají z něj prospěch", je uvedeno ve zprávě tiskové služby Rady.

Kromě toho jsou uloženy sankce proti "syrskému subjektu, odpovědnému za vývoj a výrobu chemických zbraní, Vědecko-výzkumnému středisku, a také proti pěti syrským činitelům přímo zapojeným do činnosti centra".

21. ledna byla zavedena restriktivní opatření také proti hlavě GRU (nyní Hlavní správy Generálního štábu Ozbrojených sil Ruska) Igoru Kosťukovovi a jeho zástupci. Podle tvrzení Bruselu odpovídají za "skladování, přepravu a použití toxického nervového činidla v Salisbury 4. března 2018".

V listopadu 2018 bylo oznámeno, že Spojené státy uvalily sankce na dvě ruské společnosti a jednu fyzickou osobu kvůli spolupráci se Sýrií.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

36 komentářů :

 1. To sem dal "generál" Koudelka.

  OdpovědětSmazat
 2. Ne Jednak cip Koudelka není generá a za druhé vystavitel je uveden.
  Pokud jste myslel kdo tuto blbos vymyslel tak to byla evrovpská debilní unie. Vskutku spolek který by mněl být umístěn u pana Davida. Nevím zda skotské střiky by pomohli těmto zfetovaný debilům

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohůnku imperialismu, dva ubožáci, kteří si v Londýně najmou JEDEN pokoj v hostelu a přivedou si JEDNU prostitutku s kterou řádí do rána a obtěžují skřeky celý hotel?
   Vklady v amerických bankách?
   VILY u Ženevského jezera?
   Resp. Středozemňýho móře?
   Jak vysoká ta višeň asi byla?

   Smazat
 4. Tak to je válku projeli tak chtějí aspoň škodit sankcemi které budou beztak neúčinné.

  OdpovědětSmazat
 5. Takže místo, aby se EU kála za škody napáchané v Sýrii, za dodávky zbraní opozici a podpořila poválečnou obnovu Sýrie,tak škodí nadále. Pěkný to spolek.

  OdpovědětSmazat
 6. Včera dostali putleroffsko-(pr)assadovský teroristi přes tlamy! - https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-ostrelovani-nalety-armada-syrie.A190121_093536_zahranicni_baje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no vidíš, ty zahraniční báje, oni dostali a tebe to teprve čeká

   Smazat
  2. http://svobodnenoviny.eu/syrska-vzdusna-obrana-sestrelila-vice-nez-30-izraelskych-raket/

   Smazat
  3. 19:22 Taky patříš mezi frňákovníky!!??

   Smazat
  4. 9:50 Jo hrozili šmejdi putleroffský - jako např. tn s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 12. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Úplný Ilja Muromec 2! Jenže pak mu sehnali Bojaryšnikov ze Sibíře a do 5-ti minut kopal na zádech nožičkama!:)))

   Smazat
 7. Evropský svaz má totiž radši islamisty.

  Kromě Michaila Sergejeviče Junckera, ten jediný by možná preferoval islamistky, kdyby mu teda na to příznivě účinkoval chlast nebo si aspoň mohl počechrat vlásky pod šátečkem. Takový záblesk lidskosti v Komisi, ni ??

  OdpovědětSmazat
 8. Havloidi z tiscali cenzurují emaily:

  https://aeronet.cz/news/ceske-tiscali-znovu-zahazuje-emaily-ceskych-obcanu-pokud-obsahuji-url-odkazy-na-aeronet-postovni-server-tiscali-na-urovni-sieve-filtru-aktivne-odmita-a-bouncuje-prichozi-emaily-pokud-obsahuji-url/

  OdpovědětSmazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 22. ledna 2:03.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Na Sýrii kálejte, tady jde o Veliké Rusko!!!

  Vážně, drazí soudruzi a soukmenovci: Sýrie – to jsou Arabáši, i když komunisti.
  Ale EU vyhlásila sankce proti Velikému Rusku. A to je ZLOČIN PROTI LENINU & PUTINU !!!

  Přitom to už chvíli vypadalo, že Evropani, tito dědiční nepřátelé nás Západoasiatů, uznali nesmyslnost sankcí.
  Třeba tehdy, když Veliký Putin, BJJP, nařídil humánní likvidaci potravin, dovezených z EU – to bylo pláče a skřípění zubů: Že prý průměrný Rus žere špatně, a kvalitní potraviny z Evropy jsou v Rusku PERFEKTNĚ ničeny – aby si je ruští pracující nemohli vyhrabat, z hlíny, z hnoje.
  Přitom stačilo odvolat protiruské, protiputinské sankce – a naši starší ruští bratři by si mohli sníst třeba i ten předražený francouzský sýr, že.

  Nuže, dnes vidíme, že přímá akce Velikého Putina, BJJP, se v tomto ohledu minula účinkem: EU vyhlásila sprosté agresivní sankce proti našim soudruhům a soukmenovcům Alexandru Miškinovi a Anatoliji Čepigovi, i jejich řídícím s.s.důstojníkům.

  My všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti dobře známe naše drahé starší soudruhy a soukmenovce:
  Hrdinové Ruské federace soudruzi a soukmenovci Анатолий Владимирович Чепига (hrdý nositel Zlaté hvězdy Hrdiny SSSR/RF), a Алекса́ндр Евге́ньевич Ми́шкин, dokonalí rozvědčíci GRU, byli:
  • v Praze POUHOU NÁHODOU zrovna tehdy, když v tom odporném kavárnickém městě pobýval zrádný pes Skripal
  • v Salisbury jako prostí turisti, na obhlídce tamního odporného kostela, POUHOU NÁHODOU zrovna tehdy, když tam byl otráven zrádný pes Skripal


  Tito dva molodci-gerojové, ba i další s.s. ruští rozvědčíci, mají nyní „zmrazený“ veškerý svůj majetek, dostupný Západu. Např. svoje vklady v euroamerických bankách, vily u Ženevského jezera resp. Středozemního moře apod.
  Což je samozřejmě TAKOVÁ SPROSTOTA, že …
  Že za ní Západ TVRDĚ zaplatí, jednoho krásného dne.


  Na shledanou v lepších časech, po osvobození Evropy nepřemožitelnou Slovanskou osvoboditelskou armádou!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Venca ciha
   ma svou dirku
   skvirku malou
   vidi on nas
   jak na dlani
   sereme ho nam to nevadi
   vzdy se znova nasadi

   Smazat
 11. Je zajímavé, že k některým věcem není třeba něco vyšetřovat, soudit a pod. Prostě se to odklepne a hotovo.

  OdpovědětSmazat
 12. K tomu už snad ani není co dodat, tak proč vlastně píšu...J.

  OdpovědětSmazat
 13. EU vznikla ze lži, lží se udržuje a ale i jednou na svoji lež zajde. Žijeme v době, kdy si vypěstovala EU svůj druh nacismus - i ona stále pěje "über ales in der Welt" samozřejmě až po strýčkovi Samcovi. Hitler, Goebbels, Himler, Göring by měli jistě radost ze svých žáků v Bruselu. A odpustili by určitě i to, že Brusel je jen poskok Černého domu a hexagonu (die Hexe). Války, zabíjení, vraždění, vyhánění lidí do emigrace a migrace, dokonce i jejich topení v moři, to vše je radost Führerů Bruselu. Nenávist k lidem, lokajská oddanost kapitálu, to září z očí a vypadává z úst té spodiny, která komanduje občany na hřbitovy, do vyhnanství, do bezdomovectví, děti do hladu, národy dohání k vymírání. Jak s nimi jednou naloží lidová revoluce?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tom se na chlup podobá jinému výtvoru týchž autorů - tzv. ČSR! Tu uhňácali po první světové válce z dezértérského lejna. Obyvatelstvo se skládalo z několika vzájemně nekompatibilních a rozhašterených národností, včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Hlavní město Praha bylo domovem pro 118 000 Židů, z nichž byla většina komunistů nebo jejich sympatizantů. Pražští Židé byli dobře organizováni a otevřeně sympatizovali se SSSR. Komunistická strana Československa byla součást komunistické internacionály (Kominterny) a byla připravena spustit v Československu komunistickou revoluci při první příležitosti. Po německé anexi Sudet v září 1938 se Československo rozpadlo podle etnických hranic a velké části území s množstvím obyvatelstva se připojilo k okolním zemím! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Smazat
 14. Nekorektní dotaz.

  Je západní svět jedna velká zločinecká organizace???

  OdpovědětSmazat
 15. Chvála bohu že RUSKÁ FEDERACE zlikvidovala islámský stát . Fanatici sekáči hlav a jiné bestiální zrudy . Většinou ze západní evropy , bosny a kosova . A to ještě usa , turecko a izrael házeli Ruským gerojum klacky pod nohy. Malodci !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nakonec se to otočí a bude to jako v tom vtipu: Chvíli hnali pouští putleroffci sionisty, pak zase sionisti putleroffce, až přišel pan kalif a nakopal jim prdel všem!:)))

   Pak snad konečně budou uměle vyttvořené pastáty nakreslené v kanceláři Sykese a Picota jako "Sýrie",, "Jordánsko", "Libanon" či "Irák" zrušeny a navráceny pod svrchovanost jediné legitimní moci - obnoveného Arabského chalífátu ...

   Smazat
 16. 8,04
  IQ menší než 30: ZNAMENÁ HLUBOKOU MENTÁLNÍ RETARDACI........tolik lékařská diagnóza tý paukosračkotapety bez mozku a vlastního názoru!!!!!!
  JOJO PAUKOSRAČKO Z HANTECE-ŠALINGARDU,NEBERE SE Z JEDNOHO VOLA DVOU KOŽÍ!!!!!!!!!.-DDDDDDD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vyskřekl dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se ubohým rudoprdem! A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, což ho sere nejvíc, že jakýsi vandrák v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby je denodenně zlitej a často na sál doveze už odpitvanou mršinu a tak primář zařve "ty nechtěný ubohý výskyte bez mozkový buňky jednoho vola dvou koží!!!" a to je jediný co mu utkvělo v tom jeho odulým mozolu!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  2. 17:25 = lepšolid

   Smazat
  3. 0:37 Nikoliv! Nadčlověk! A pouze on je smyslem Země ... a jeho právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  4. A ten popisovaný tam je Podčověk! Nízký otrapa jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem, ve kterém je nucen přežívat, jak ho definoval pan Stoddard v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
 17. 7,29
  Padne na tebe JAK ULITÝ!!!!!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co by pak muselo spadnout na tebe, odulý čechomužiku, který chcípnme někde pod mostem jako mrcha, až padne Putler a jeho žebrakostán, páč není schopnej jakýkoliv, bť i tý nejmizernější existence bez nafetování prdy tohodle ohavnýho Ugrofína!!!!!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  2. A proč se furt o mě zajímáš, buzerante přihřátej? Zajímej se spíš o obsah textu pana Stoddarda! Kdybys nebyl jen kripl tahající vozejk s mršinama na mostecký patologii, vydvající nesrozumitelný skřeky v polojidiš a ještě smolený kapitálkamaa dle hesla kde je mizernej argument, tam roste velikost písma, dal bych ti link, kde by sis moh vo tom něco přečíst, jenže při tvým IQ poloměru zadního kolečka od márniční káry to nemá asi moc smysl, co?

   Smazat
 18. HLUBOKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A SYFILIS V POSLEDNÍM STADIU,TO.JE TVOJE RODINNÁ ANAMNÉZA VIĎ,TY PAUKOVOHONE ZVADLEJ!!!!!!!:-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:06 No to byl celej tvůj strejda, Lejnere Putlerýči!:-D - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  2. Už taky te kreténe zřízeneckej někdy začni krapet myslet, jestli ti po tom každodenním chlastu zůstal v tý tvý škaredý ohlodaný makovici zbytek mozku! Neznáš Pauka, víš o něm stejný prd jako já, ale keců prázdných z dutý halvu k tomu máš jak Palackej, jen holovětných a blbých. Mě osobně on napsal jediný slovo: "Zmrde!"
   To když jsem jeho elaborát na Reflexu okomnetoval tím, že to musel psát nějaký tu zapomenutý Sudeťák! Víc o něm nevím a je mi u prdele, jako každej kdo mě takto označil. Ale ty ho máš furt plnou hubu a už sis ho přidal debile i do tapetníku, koukám! Páč to máš v tý kebuli totálně vylízaný z chlastu a komoušismu! Bejvalej skiňák, co? Ti bývaj takhle vylízaný - o vás je ten seriál Most a tam to na takový hovada fakt sedí! Já sem chodím házet "šrapnely", jak tomu ten headn kripl a jeho barrandovskej přískoč říkaj a daří se mi, bouchuaj a kriplici tvýho typu sliněj slídu! Jen pár jedinců umí reagovat na text - zpupně a povýšeně nějaký Kopecký a pak rozumně a opravdu argumentačně Mirek Povolný ... no a ten jediný tu mě často dostane do úzkých! Aniž by se o mě otřel a to je panečku už kofřina a ne ty tvý cancy kde se zalykáš vztekem a předstíraným humorem a neumíš nic než dokola opakovat pár PUTLERSRAČEK!

   Smazat
 19. 16:16
  HLUBOKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE JE VIDITELNÁ I TAK,ŽE DANÝ IDIOT NEZVLÁDÁ NIC,NEŽ VYHLEDÁVÁNÍ STÁLE STEJNÝCH TAPET.....BAREVNÝCH VE FIRMĚ OBRÁZKU NEBO SLOVNÍCH VE FORMĚ PAUKOSRAČKOTAPETY!!!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a to je zas docela výstižnej popis tvýho zdegerovanýho präsidenta F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Nebo to měl být ten jeho Ovč(ur)áček?!:-)))

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.