Reklama

pondělí 21. ledna 2019

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

21. 1. 2019   conematevedet
V lednu byl Silvaně Heissenberg uzavřen účet na Faceabooku díky zákonu Heiki Maase, který zároveň vstoupil v platnost. Silvana Heissenbergová je německé herečka. V Německu to pomalu vře. Jmenovaná umístila na Facebookové stránce Merklové následující článek: "Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země teror, válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země, takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu.

 
Při převzetí úřadu jste přísahala “Odvrátím od německého národa veškeré škody“, ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřeby „všech občanů“, ale pouze o BLAHO NĚMECKÉ-HO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚ-MECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás.
 

Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny.
Nám Němcům se daří jako nikdy?
Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny. Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi sexuálních přepadení od VAŠICH NEZADRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany.
Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní.
Požadujete respekt?
Vaši povětšině kriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před „štvanicí zprava“. Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! Vy nejste nikdo. Ještě žádný spolkový kancléř SRN nezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci.
Přeji si jediné, abyste v roce 2018 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na vládnoucím národě se ještě nikdy v SRN nekonala.
Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně.
Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest.
S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi, pouze bývala herečka
Silvana Heißenberg

Dopis vyšel na FB a kopie se objevují na mnoha dalších místech.
Poznámka editora
Statečná, statečná žena! V Německu, kde se lidi bojí jen se křivě podívat na okupanty, napíše takový dopis veřejně. A určitě dobře ví, co jí za to čeká. Proto zřejmě v poslední větě použila výraz „bývalá herečka“. Před časem jsem tady napsal, že pokud se ženy dostanou na vedoucí místa, dokážou být daleko větší mrchy než muži. Ale ono to platí i obráceně. Ženy také dokážou být větší hrdinky než muži, když dojde na lámaní chleba. Napadá mě možná ne moc přesné přirovnání k Čapkově Matce. Tam také žena – matka podá pušku poslednímu z pěti synů se slovem JDI ve chvíli, kdy se z rádia dozví, jak nepřátelé plení jejich zem a vraždí bezbranné děti.
Moc rád bych viděl babici Merkelovou, jak to čte. Ona samozřejmě nemá žádné cítění, takže nepočítám, že by se zastyděla, ale přál bych si, aby se začala bát. Protože toto je skutečný otevřený a veřejný odpor. Věřím, že Němci toho mají už dost, ale zatím se báli. A příklady táhnou.

48 komentářů :

 1. Merkel je jen nástroj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KDY KONEČNĚ ROZBIJE TA MERKEROVÁ CELÉ EU NA SRAČKU

   jen si všimněte že za to,že alternativa AfD si dala do programu,že bude po zvoleni do predlamentu žádat HLUBOKOU REFORMU EU
   dala Merkelová prý rozkaz sledovat tu stranu jako za Německa fuj,fuj fuj je to hnůj?!

   Smazat
  2. PRÁVĚ MLUVILA S PŘEDSEDOU KSČM NASE NEPOLITICKÁ OSV

   ptala se ho proč tady na NR neodpovídaji na snahy nepolitické Společnosti VOLIČŮ opatřit jim tolik hlasů voličů,že jejich preference prorazi všechny stropy a ocitnou se až v nebi.
   Informovali jsme ho,že by si měl uvědomit kde hraje musika a tony skvělého Národniho programu dolehnou konečně do uši,které jakoby byly zacpány voskem.
   Ptali jsme se ho proc nechce porazit ten kapitalismus bez přivlastků hned prvnim článkem Národniho programu a proč nechce Nepodminěný základni přijem ve výši dnešnich 10 000korun a ten mír udělánim NATO pro ČR zbytečným.

   POPADLA HO TAKOVÁ PANIKA,ŽE UTEKL S ODŮVODNĚNIM,ŽE MÁ PORADU,COŽ JE PRÝ HLAVNI NÁPLN TÉ STRANY SNAD LUMIKŮ..

   či co a proto neotevře na svém stranickém webu diskusni rubriky,pošle své voliče ke kapitalistovi CUCKERBERGOVI,aby mu na jeho FB vyráběli dolary k jeho TŘICETI MYRIARDÁM.

   No a potom,že jejich preference jsou v diře a dále klesaji..

   Kdyby tu aspon napsali,že ta hérečka má pravdu,ale to jim strach nedovoli, či co nebo jsou opravdu ČLENOVÉ STRANY Lumici a čekaji,že to za ně vše udělá jejich přeceda?????

   Smazat
  3. Domorodcům můžete psát cokoliv a oni vedeni komunisty se na to stejně jako jejich přeceda vysmoli a pak si tady stěžuji,že jsou v prdeli a slzy jim stříkaji do compu,který už má z toho zkrat!

   Smazat
  4. Anonym 14:43-Zbytečná akce.KSČM se pod vlivem svého bývalého místopředsedy stala Dolejše socdemáckou partají a Filip je jenom figurka na šachovnice,která nemá žádný vliv.Pod vedením partaje se za posledních více než 10 let stala KSČM partají eurohujerskou a chce být součástí EU i s postavením kolonie Brusele.Jako dělnická partaj vůbec neexistuje,jde jim jen o koryta.
   Petr Majevský

   Smazat
  5. Že je Merkel svině, to ví každý, ale že ještě podepíše zítra (22.01.2019) smlouvu s Francií , prakticky o vytvoření superstátu Německo-Francie, tak o tom se nikdy nikomu nemohlo ani zdát ! A my jsme skočili na špek a spolkli ho i s navijákem ! Holt dali jsme si úplatné lidi do čela a teď UŽ JEN PLATÍME !!!

   Smazat
  6. 14.43 TADY PRÁVĚ DĚLÁTE "CHYBU". Coby neúspěšní opruzujete vedoucí úspěšných stran, kteří nevidí důvod s vámi zabíjet čas.

   Štve vás to, chcete to změnit? TAK OSLOVTE VOLIČE ÚSPĚŠNĚJI, NEŽ ONI... a až budete po volbách sestavovat vítěznou koalici, čas si na vás najdou a možná vás bude zdravit i Kalousek.

   Smazat
  7. MAJEVSKÝ NIC NENI ZBYTEČNÉHO.KAŽDÁ AKTIVITA JE OK

   to,že si tam vzala verchuška za úkol,se dát rozdrtit na sračku a nic proti tomu nedělat, musime dát najevo jejich voličům,aby pochopili,že tato partaj je k ničemu a nemá už ani energii se z toho vyhrabávat.
   Kdoví proč jejich "manageři"si hraji na mrtvé,od koho to dostali nařizeno,proč už dávno ztratili rozum a voliče už nechtěji,odkopávaji je kapitalistovi na jeho FB,NECHTĚJI naši PŘIMOU DEMOKRACII a nevi ani co to je, natož náš skvělý Národni program.
   Zjištujeme,že oni vůbec nechápou i,že žiji v kapitalismu a museji se domáhat na př NZP oni vůbec neví,že jeji rudí dědečkové ho VŠEM občanům platili i když to mělo jiný název.

   SMĚŠNĚ PŮSOBI,ŽE SDĚLILI, KDE PRÝ SE NA TO VEZME!!

   Ti tam mají misto pořádných Leninů agresivnich ideologů a opravdových bojovniků za svobodu a demokracii , jenom vyděšené lumiky schovávajici se jeden za druhého!

   ONI NEVĚDI JAK Z TOHO VEN A JEDOU JEN NA SETRVAČNOST A RENTU!

   Smazat
  8. PRO 17.36
   PANE ZBLÁZNILJSTE SE?MY SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV

   jsme DO TÉTO DOBY vyhráli všechny volby co jich jenom bylo.
   Nyni už ztrácime trpělivost s těmi prý úspěšnými partajemi,které dovedly ČR mezi rozvojové státy!NÁM tu píšou občané,že slibujeme jako voliči sami sobě to co NIKDO z politické třidy dnešnich přiživnických stran,které odmitaji požadavky svého šefa OBČANŮ VOLICŮ ve svých programecjh NEMAJI!.
   Neni třeba se divit,že verchuška VŠECH politických stran a hnuti si nechce osvojit to co označujeme za minimum,aby si osvojili.

   MY NEPOTŘEBUJEME OSLOVIT VOLIČE, PROTOŽE JIMI SAMI JSME.

   Smazat
  9. Nechte toho 17.36 on se dělá hloupý a možná i je hloupý.
   Dáte mu něco neobvyklého nového, nikdy nevidaného, ohnete mu kolca v kebuli a on vyleze tady a myslí si,že jste zas nějakánová strana,která tady bude šaškovat a bojovat o koryta,která už jsou prázdná a ted nezbývá než okrádat ty,kteří ty zparchantělé strany k moci zase zvolí!

   Smazat
  10. PRO 17.36
   CO TO POUŽIVÁTE ZA SLOVNIK?PRÝ OPRUZUJEME NEÚSPĚŠNÉ

   vedouci stran.
   Kdeže brouku my jim ukazujeme cestu k vizi světlé budoucnosti na konci jejich tunelů,kterou oni už nejsou schopni vůbec pochopit?
   Kdo vůbec jste,že jako náš člen na výsost úspěšné a skvělé nepolitické Společnosti voličů OSV jdete sám proti sobě?
   Co je nám tu po jakémsi Kalouskovi,který padá do svých sraček nebot si nedokáže osvojit ani jednoduchý Národni program voličů.
   At si dělá co chce, taková nula nám neni vůbec k ničemu ,tak si ho laskavě strčte do prdele!

   Smazat
  11. Vážení spolupisatelé,nezbývá mi než pokleknout před světlonoši z OSV, ktéří nám konečně ukazují pravou cestu doufám, že opět k pravdě a lásce. Teď vážně, dám radu OSVákům, tím, že lezete do každého téma a stále se vnucujete, ztrácíte kredit, který jste mohli mít, jako nová nezkorumpovaná strana. Zdá se mi, že vám radil specíalista, který vymyslel zeleného slizáka Alzu. Tak jen dál a chvalte se, o sto šest a ať vás vaše víra provází.

   Smazat
  12. ČLENE OSV 19.33.PŘIZNEJTE SE ZLOČINČE,ŽE JSTE VRAH

   a to snu o čem se v ČR nikomu ještě doteďka ani nesnilo. Specialně ne vám.Na vaši radu kašleme,protože OSV a jeji elitni špička žádnou stranou nehodlá být.
   Co pět minut píšeme,že jsme NEPOLITIČTÍ tak nám nevnucujte jakousi pravdu a lásku toho nebožtika,který se nyni obraci v hrobe jako vrtule s timco natropil!
   Nás doslova sere,že naše vláda NECHÁPE ,že bohatnout musi občané a nikoli oligarchové.
   Proto jsme vymysleli co tu ještě nikdy nikdo neviděl a pokřtili jsme to

   NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ-NPV.

   Okamžitě se tu objevily hlasy,že prý to je ráj na zemi se jménem Česká republika.
   Přiznejte se že vy jako hrozný vrah tento ráj chcete VŠEM obyvatelům ČR zničit zabit a spálit a proto tu píšete takové kraviny,typu já se nepřidám, protože nemám na to školy a nevim o co jde.

   Podezřiváme vás,že jste typ "běžim s hovnem proti plátnu a do plátna to hovno zatnu!"

   DOUFÁME,ŽE NECHCETE ABYCHOM VÁM CO CHVILI PSALI O CO VY zločinec CHCEtE SVÝM ČINEM PŘIJIT,ačkoli by nebylo špatné vám to vnutit,aby jste přišel na jiné myšlenky než nádoby hřichu vašeho typu maji!

   visi to ostatně vlevo v diskusi pod plakátkem

   BUDOUCNOST ČR V PANELOVÉ DISKUSI.

   Předtim než tu budete zas valit nesmysly hledte k jednotlivým článkům zaujmout své zničujici stanovisko,ovšem když jste nevzdělanec,který se snaži maturovat ze čtvrté třidy tak raději ne.

   Rozuměl jste psanému slovu ,anebo ne?

   Smazat
  13. DNES
   jsem si přečetl celou včerejší diskuzi
   a jen jsem si potvrdil, že naprostá většina názorů
   pochází od lidí, kteří vědí o dění v Německu jen to,

   co jim předžvýká Česká washingtonská televize.
   Článek, adresovaný německé kancléřce, je již několik
   měsíců starý a mezi poslušnými německými ovcemi
   nevzbudil ani revoluci, ani pokus o státní převrat.

   Silvana Heißenberg je z německých veřejnoprávních médií naprosto vyloučena,publikuje pouze na alternativních stránkách.
   Na tvrdě cenzurovaný FB bych se vykašlal a založil si vlastní, zabezpečené stránky,které provozuje např. michaelmannheimer.de.,kde se dočtete,CO se vlastně u našich drahých sousedů děje - pokud ovšem umíte německy.

   PROTO doporučuji, pane MUDr. Davide, věnovat více prostoru na Vašich stránkách současnému dění v Německu, neboť k nám z jejich strany nepřichází NIC
   dobrého a to je nutno vědět.
   NĚCO na způsob Ranní kávičky od pí.Spencerové,
   ale to by se musel někdo najít, kdo se tomu bude věnovat, že ano...

   Dle mého pohledu se v Německu formuje něco, co mnohým pamětníkům a dobře informovaným jedincům, připomíná rok 1933...

   #wolf

   Smazat
  14. V REPUBLICE DOCHÁZI K BOJI DVOU ŽIVOTNÍCH STYLŮ

   -MAJITELŮ VELKÝCH PENĚZ které kryji dnešni zátupci stran a hnuti se svými programy s tzv liberálni demokracii ve skutečnosti ideologii nové ještě bezohlednějši diktatury menšiny nad většinou,diktatury falešného humanismu,která má být držena tyranii zrůdného středověkého islamu,který žádným náboženstvim neni,ale je to zrůdna ideologie teroru a neustálého strachu,že budete zabiti primitivy vynořujici se za vašimi zády!
   Tito "liberálvé" maji timto způsobem chránit své nakradené majetky a v rabováni ČR pokračovat.
   K tomu potřebuji soustavu nemorálnosti,pokrytectvi,zrady,špíny neobjektivity a podlosti.
   Zvlášt museji zničit opravdovou demokracii,která žádné liberálni přivlastky nepotřebuje,jen si vzpomente na minulý režim,který použival slova lidová demokracie a byl diktaturou.
   Na potlačeni zloby domorodců,kteří už to zpozorovali potřebuji cenzuru a kulturni pochod institucemi tzv neomarxismus ,rozklad našeho státu s dalšim pokračovánim nechutného kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu!

   OPAKEM JSOU ZÁJMY OBČANŮ VOLIČŮ

   tito normálni lidé touži po bezpečnosti,přátelstvi,klidném životě v rodině a jejich život nevyžaduje morálni pokles ke špíně nejhoršiho zrna a špatně nesou liberály propagované zničeni a to nejen hlavniho článku státu-rodiny.

   OBĚ SKUPINY MAJI TEDY ROZDILNÉ A NESMIŘITELNÉ HODNOTY.

   Vidime,že tu nejen,že neni podpora rodin,ale zvrácená morálka nařizuje ukrást občanům i děti,aby svoje rodiče udaly nové formě tajné služby,tak jako kdysi v SSSR Pavel Morozov, nebo kdo to byl.

   Rostou sociálni rozdily a občané jsou měsičně olupováni o Nepodminěný základni přijem,který vyplácel minulý režim všem i když se to jmenovalo jinak!

   V TÉTO SITUACI PŘICHÁZI MÁVRH ŘEŠENI V PODOBĚ NÁRODNIHO PROGRAMU VOLIČŮ.

   Všichni museji už vidět,že se bojuje opět nejšpinavějšimi prostředky.
   Tady na webu jsou načisto poplantani podivini a venku řádi cenzura odmitajici uveřejnit tento jednoduchý a jasný program!
   Majitelé ukradené moci se teteli strachem nebo co?
   Prý to tady opakujene co pět minut.Copak za to můžeme,že občané vše zapominaji už za pár dni,když to nevidi dnem i noci v režimnim tisku a tv?

   Smazat
  15. Adresa michaelmannheimer.de nelze vyhledat je to přesná adresa?

   Smazat
  16. 8.49
   Dávám vám za pravdu.Voliči prý opruzuji vedouci stran?No víc zpupnějši vyjádřeni už neni třeba.Takový svińáci nám tu vedou republiku.
   To pohrdáni a nenávist k těm,kteři je plati je opravdu nesmiřitelné,neni divu,že si budeme muset vymyslet za každou cenu, jak se těch přiživniků komplet zbavit!
   Dyť normálnim lidem z nich už musi být špatně a s časem to ještě poroste!

   Smazat
  17. 9:25 Adresa Michael Mannheimer :

   Oprava : www.michael-mannheimer.net

   a ještě lepší zdroj : www.journalistenwatsch.com

   Děkuji za pochopení mého omylu.

   #wolf

   Smazat
  18. Děkujeme Wolfe,teď to funguje možná se bude něco hodit,postudujeme v tom...

   Smazat
  19. Proto nemuze krysa jeste resignovat musi skodit a podvracet az svoje ukoly splni..
   Ale je ta stiznost , ze dotycna je ted Byvala herecka...
   Werich mel udajne poznamenat , ze kdyz se nekdo bavi s idiotem za chvili se bavi idioti dva.....
   To plati take o manzelstvi, dnes...
   Tam si zena vymysli proti muzi casto I "zlociny" jim nikdy nespachane a tvrdi ze jsou Pravda I u soudu pod prisahou...
   Dale je mnoho zen , ktere poslouchaji pozorne a veri recem I nesmyslne vylhanym a nebo absurdnim, protoze je rika nekdo o koho ma zajem a naopak neveri pravde, kdyz ji rika nekdo kdo se ji nelibi, nebo neni sympaticky, nebo je neumi zblbnout jako Hitler , nebo Stalin......Tady bohuzel pracuje priroda a ty aranzovane snatky /Prodana nevesta/ byly to nejlepsi a take manzele vedeli co je ceka predem a jaka maji prava a povinnosti. Dale ti co manzelstvi domlouvali a schvalili, dohlizeli na jejich prava a dodrzovani povinnosti obou manzelu...Tedy snatky byly velmi dobre promyslene a uvazene a zabezpecene ...
   Tedy neslo aby nejaka potrhla napul silena zenska a jejich hodne ,zacala kvicet ,ze ji manzel ublizuje atd.
   To bylo posouzeno obema stranami a spravedlive vyreseno. To ale "utlacovalo svobodu a prava zen a tak se to dopracovalo hysterickym kvicenim az k dnesku !!!
   Dnesni hystericky jekot a rev muzeme bez pochyb prisoudit feministkam, tez anarchie, bezhlavost, chaos , nevi kudy kam tak jeci jako svine, nemaji pojem o moralce , cti nebo spravedlivosti a vztahum ve spolecnosti , ktere se musi dodrzovat jinak se spolecnost rozvrati.
   Tedy jim nezalezi na nicem nemaji smysl ani pro zodpovednost , nici rodiny s detmi vlastni , nebo pomluvami jine a vede je jen SLEPA VASEN NICIT a nicit a nic jineho...Absolutni nihilismus.
   Maji spolecne identicke zajmy ,jen rozvracet , co nikdy nejsou schopny vybudovat a proto netusi /ani je to nezajima !!/,co vse je treba a jakou to da praci/a proto si dobre tak rozumi a maji spolecneho /s Barbary afrorabu/. Zvolily si je predem a poslouchaji pouze jen islamisty, souhlasi s jejich zlociny a se vsim co spachaji uz predem, atd...

   Smazat
  20. Vetsinou feministky ,kdyz je umisti na prednich pozicich , brzy korporaci, firmu, funkci ve vlade privedou do do neresitelnych problemu a do spatneho konce. Dostavaji se tam , obvinenim muzu ze znasilnenia ti jsou okamzite vyhozeni pouze na obvinenei a bez dukazu !!!! Tak se vysplhaji do prednich pozic. Vyhodit je nikdo nemuze a tak kdyz se nahodou neco navzdory jim podari , hned krici ja , ja , na tom mam velke zasluhy ja jsem vedouci atd. ,ale kdyz se resi problemy pak zase kvici my , my , my vsichni jsme opomneli, my jsme to neprovedli dobre atd...

   Smazat
 2. Baba je sice jen nástroj, ale i tak je potřeba ho vyměnit a hodit do šrotu. Alespoň by to byl nějaký začátek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní21. ledna 2019 11:37
   Nástroj tam bude do té doby, dokud poslouchá a činí protinárodní rozvratná opatření, dle odkazu Kalergiho. Potom může jít do pekla, s čímž nejspíš počítá. To je pohled loutkovodiče.
   Postoj občanů, by měl být, v odmítání opatření, která takovýto protinárodní nástroj prosazuje. Neboť moc pochází z lidu a ne od nějakého nepřicházejícího spasitele. P.K.

   Smazat
  2. 11.37 Kobyly posílá na jatka vždy jejich majitel - když přestanou tahat, nebo už nebude co tahat. Rabín Ovadia/Ovadja Josef by vám vysvětlil, že předčasným zcepeněním osla přijde člověk o peníze. Že ten majitel Merkelové & spol. není žádný Němec by mu bylo jasné od začátku jasné. To dá přeci rozum, stačí se "DÍVAT KOLEM SEBE". Skutečnou vojenskou silou v Německu není nějaký BUNDESWEHR, ale okupační armády s velením za Velkou louží, kterým BUNDESWEHR dělá pomocné síly a kanonenfutr.

   Smazat
 3. 11:37
  Ne! Vyměnit a ještě lépe odstranit je potřeba toho, kdo v ruce drží nástroj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, prvni vecny nazor zde, jenze v tom je prave ten problem, ze "onen dotycny", nam hraje divadlo pomoci loutek, jako je Merkelova, Juncker, Macron,... a Babis, ktery ze zacatku neznal "noty", se je take uz uci znat.
   Jak ale odstranit nekoho, kdo peclive skryva svoji identitu? To je ta otazka.

   Smazat
  2. TO BYS MUSEL ODSTRANIT OKUPAČNÍ SPRÁVU USA !

   Smazat
 4. Silvana Heißenberg je pro mně zjevením. Řekla to přesně, mluví mi z duše. Jako kámen mi leží na srdci dlouhodobě pocit, že Němci jdou už zase, jako nejednou předtím, slepě a stádně vstříc katastrofě. Tentokrát ovšem je to něco jako rakovina, něco, co prorůstá tak, že to už nepůjde vyjmout nějakým radikálním řezem, ale každá ztracená hodina je krůčkem ke smrti národa. Navzdory jejich válečné minulosti, mám Němce ráda a uvědomuji si jejich pozitivní vlastnosti i jejich vliv na utváření naší národní povahy (třeba i útlakem, ten vymačká z lidí mnohem cennější vlastnosti než dlouhodobý blahobyt). Vidím, že Němci to mají zase stejně těžké jako při nástupu Hitlera k moci, zase jsou zastrašováni ti, kteří se chtějí vzepřít. Jen doufám, že se tato obdivuhodná paní nestane novodobou Johankou z Arku. Němcům i nám přeji, aby slova této odvážné ženy našla širokou odezvu mezi Němci. Řekla to tak, že to snad nemůže zapadnout.

  OdpovědětSmazat
 5. V dopise Silvany je jen jedna nepřesnost: Byl jeden kancléř, který způsobil Německu ještě větší škodu - Adolf Hitler. Ale Angela se mu velice blíží právě tím vnitřním rozvratem Německa. Hitler naopak Němce vnitřně sjednotil. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:09-SRN vznikla až po II.sv.válce....
   Nějak jsou tam ale nepřesnosti. Když ji byl zrušen účet na F. v lednu, proč píše, že věří v potrestání v r.2018? Špatný překlad nebo co?

   Smazat
  2. Ty škody podle Posselta a Štětiny Německu nezpůsobil Áda, ale perfidní protinacistická fronta odmítající velikou myšlenku Mírové, jednotné Evropy Nového řádu, pod Prozřetelností vyvoleným velením Německého nadnároda a jeho geniálního Führera.

   P.S. Nevíte někdo jaké role ta stárnoucí herečka hrála v dobách největší slávy? Naivky? Milovnice?

   Smazat
 6. Anonymní21. ledna 2019 11:37
  Anonymní21. ledna 2019 12:09
  Anonymní21. ledna 2019 12:59
  Vezmeme-li celou záležitost z opačného konce dojdeme k tomu samému závěru - ona samozřejmě nemá žádné cítění, takže nepočítám, že by se zastyděla, ale přál bych si, aby se začala bát. Protože toto je skutečný otevřený a veřejný odpor. Věřím, že Němci toho mají už dost, ale zatím se báli. A příklady táhnou. Určitě dobře ví, co jí za to čeká. Proto zřejmě v poslední větě použila výraz „bývalá herečka“. Před časem jsem tady napsal, že pokud se ženy dostanou na vedoucí místa, dokážou být daleko větší mrchy než muži. Ale ono to platí i obráceně. Ženy také dokážou být větší hrdinky než muži, když dojde na lámaní chleba. Napadá mě možná ne moc přesné přirovnání k Čapkově Matce. Tam také žena matka podá hrušku poslednímu z pěti synů se slovem JDI ve chvíli, kdy se z rádia dozví, jak nepřátelé plení jejich zem a vraždí bezbranné děti. Rád bych viděl babici Merkelovou, jak to čte. P.K.3

  OdpovědětSmazat
 7. Neuvěřitelná odvaha této paní Heisseberg.Protože jsme dlouhá léta v Německu žili,znám docela dobře jejich korektnost a přístup k negativním událostem.Toto je něco nevídaného a doufám že se hodně Němců probudí a podpoří ji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak tu korektnost vidíte? Že jsme ještě skoro před 10 lety museli všichni ukazovat pasy i když jsme byli členy EU? Všichni měli strach z levných pracovních sil z ČR, Pl... Dnes připluje kdekdo s nejnovějším telefonem, tvrdí, že je mladiství a okamžitě se s ním zachází v rukavičkách a korektně... Jak mohou totálně předlužené státy Evropy dopadnout, pokud je bude zatěžovat i finanční zátěž starání se o převážně nepracující a nevčlenitelné...

   Smazat
  2. Tak korektní byli Němci k NSDAP až do 8. 5. 1945.

   Smazat
  3. 13.55 a co se stane??? Věřte, že těch Němců se moc neprobudí, zrovnat tak jako je to u nás...snad, že by Francie? No, na to jak nám jsou zamlčovány informace o dění tam, tak by to mohlo býti nadějné...

   Smazat
  4. Zitra prý má podepsat Makaron naprosto nečekaně a zoufale vznik Superstátu s názvem Francouzko- Německo,aby pancéřové jednotky německých granátniků mohly být použity na prostřel a decimováni žlutých vest a aby náš líný ministr zahraniči už nesměl požadovat od DDR zn MAKRELA,našich 3,6 biloonů,které nám dluži z válečných reparaci požirači zeli .
   Bude se muset na to ptát ta škaredá čarodejnici toho prý thermoboya Makrona a ten ji nepovoli nic nebot jeho šéf Rotčild nařidi brzy sjednoceni tj vykradeni obou rozpočtů do mrtě!

   Smazat
 8. Zdá se, že Německou politiku se přece jenom podařilo odblokovat...

  OdpovědětSmazat
 9. Ten dopis pro Merkelovou je přece už půl roku starý (možná skoro rok), takže článek byl nejspíš zveřejněn v souvislosti s tím, že byl této odvážné herečce tento měsíc zablokován profil na FB právě proto, že tam dopis zveřejnila. A jak je vidět, tak nic - ani dopis, ani vše, co se v Německu v posledních letech děje - Němcům oči neotevřelo. Jdou dál jako tupé ovce na porážku a jako vždy s sebou táhnou celou Evropu.

  OdpovědětSmazat
 10. Herecka Silvana Haissenberg ma muj velky obdiv !!! V tak uz nedemokraticke zemi s gestapackym policejnym systemem je odvazna.
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropa je v kélu, pojmenovali jste tu jednotlivce, kteří jsou za to zodpovědni. Je to prosté na jedné straně zlo (Merkel) na druhé dobro (herečka). Pak se jen zeptám, bude herečka kancléřkou ? Asi ne. Merkel skončí a kdo ji nahradí ? Bude lepší, nebo horší ? Nedej Bůh, aby to byl Hitler II, pak by pravděpodobně přesunul migranty do OstMarky, k nám. Píšu vám to proto, aby jste uvažovali, že změna taky může dopadnout " z louže pod okap ". Vím co nechci, ale zatím nemám sám představu co chci. NN.

   Smazat
 11. Trochu vysvětlení, jak je to s tím "bývalá" : koncem roku dala rozhovor maďarskému tisku ( nebo televizi ... nem tudom magyarom )
  ----------------------
  https://www.heol.hu/sztarvilag/nemzetkozi-sztarvilag/egy-hires-nemet-szinesznot-is-zaklattak-harom-eve-kolnben-1479505/
  ------------------------
  Silvana Heißenbergová pracuje již mnoho let jako herečka a model v Německu, která se věnuje několika televizním filmům a reklamám a v posledních letech se podílela na řadě kriminálních sérií. V roce 2016 se však změnila po jednom úderu poté, co se veřejně obrátila proti německé uprchlické politice: od té doby neobdržela žádné pozvání - cituje vysílání M1 hirado.hu.

  Umělec řekl M1: V roce 2015 se k němu obrátili fanoušci, když se německá kancléřka Angela Merkelová vydala na cestu k masové imigraci, aby vyjádřila svůj názor na to. Jeho názor však nebyl veřejný, protože nerozuměl přesně tomu, co se ve světě děje, proč tito lidé dnes volají ze Sýrie do Německa. Podle Heißenberga také sledoval záběry a zprávy o chování migrantů, které viděl jako agresivní. Pro něj byla posledním poklesem skla, kdy došlo k masivnímu násilí, mimo jiné v Kolíně v noci roku 2015.
  --------------
  V tom Kolíně prý také byla obětí. Shrnuto : 2015 - Kolín, 2016 - Veřejně odsoudila Fuhrerku, od té doby nehraje. Jak to bylo s FB nevím, možní to tam taky bude, koho to zajímá

  Koloděj

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Bože, to je žvást! Co jste požil?

  OdpovědětSmazat
 14. Skvělá žena a má odvahu říci to v německu veřejně je o zdraví víc takových lidí a pryč s makrelou a jejich poskoky.

  OdpovědětSmazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. ledna 21:07.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Silvana Heißenbergová byla okupanty již 27 x znásilněna!!!

  Ano, ve svých nedožitých 42 letech byla tato neslovanská Árijka již dvacet sedmkrát znásilněna okupanty US Army.
  Ano, PŘESNĚ TÉ US Army, která znásilňuje a vraždí, kam jen přijde.
  Kupříkladu ubozí obyvatelé Jižních Čech by mohli vyprávět o řádění žoldáků US Army, na jaře roku 1945 – kdyby ovšem toto řádění přežili, že.
  Ze zpráv TASSu a Sputniku vyplývá, že blonďatá vysloužilá herečka Heißenbergová byla (kromě oněch 27 znásilnění):
  • zhruba 43 x zbita a okradena
  • 17 x okradena bez většího bití
  • 3 x unesena a nabídnuta k prodeji do nevěstince, ale nikdo si jí nekoupil, tak byla svými únosci vyhozena na mráz

  Okupanti jí kromě jiného:
  • sežrali kočku a kanárka
  • vykrvili všechny tři její blonďaté děti do macesů (v řadách US Army slouží ti nejubožejší z ubohých sionistů, kteří jsou tak hloupí, že se neuživí kšeftováním)

  Takže se nemůžeme divit, že ubožačka je ÚPLNĚ POPLETENÁ, po všem tom utrpení: Plete si naši Stasi s buržoasní BND (Bundesnachrichtendienst).
  Ano, naše Stasi – to byli a jsou VESMĚS komunisti a putinisti. Tudíž NAŠINCI, i když Němci. Mimochodem: Po osvobození Německa od hitlerovského fašismu se v Německu narodil cca 1 000 000 potomků ruských osvoboditelů – důkaz NEKONEČNÉ vděčnosti osvobozených Němek vůči krásným ruským molodcům. Z této generace se zrodili ti nejlepší soudruzi ze Stasi, soudruzi soudruha Vladimira Vladimiroviče Putina.

  Prostě: Kdyby bylo Německo sjednoceno díky vítězství SSSR nad kapitalismem a demokracií, tak by tam okupanti z US Army nebyli – byli by tam Putinovi molodci, a ti nikoho nebijí, neokrádají, neznásilňují, kočky a kanárky nežerou. To ví každý roduvěrný Čech a Rus!

  A Frau Merkel by pěkně bručela v base, v našem typicky humánním komunistickém nápravně výchovném ústavu, za svou ZLOČINNOU snahu chránit evropské hodnoty.

  Ano, do hlavy mnohokrát ztlučená Heißenbergová měla napsat, že za její hereckou vysloužilost může buržoasní BND, a nikoli naše Stasi.

  Ale to nic. Až my Češi a Rusové opět osvobodíme Německo (a nově i zbytek Evropy) od evropských hodnot, tak naši prostou Leninsko-putinskou pravdu té blbé Němce Heißenbergové do hlavy prostě vtlučeme, jednoduše.
  A bude po ptákách, že.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 17. Radosto, sám jseš lepšolid, ale ten chytřejší viď ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.