Reklama

úterý 22. ledna 2019

Iščenko: Kyjevské úřady se bojí, že celá Ukrajina bude následovat Krym

22. 1. 2019 ukraina
Vzhledem k tomu, že orgány Kyjeva prokazují naprostou nekompetentnost ve vedení státu, mohli by Ukrajinci hromadně přejít k Ruské federaci, jejíž orgány jsou kompetentnější. Bylo to řečeno politologem Rostislavem Iščenkem listu Ukraina.ru. Aby Ukrajinci takové otázky nekladli, potřebují vysvětlit, že Rusové jsou zcela jiný národ, domnívá se expert. Právě proto nyní probíhá skutečný boj se společnou historií, jazykem a vírou.


"Podobná zkušenost již existuje. V Haliči se na začátku 20. století podařilo zformovat zcela jinou národní identitu", řekl Iščenko.

Vysvětlil, že v roce 1914 tam byla ruská armáda vítána jako vlastní a uniatští kněží přecházeli na pravoslaví i s věřícími. Ale po návratu rakouských vojsk se převalila válka teroru a vznikl tam jiný národ, který se nikdy nepovažoval za ruský.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

53 komentářů :

 1. Pro Ukrajinu by to byla jediná spása, kdyby jako Krym odešla pod ochranu Ruska a všechny Porošenky a Timošenky by vypráskala na západ. Zatím všechny vlády a hlavně ta poslední potopily Ukrajinu na dno ekonomického oceánu, samozřejmě s přispěním západních státu a hlavně USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není to pravděpodobné. Spíše volby utopí ve svém vojenském drilu. I pokud by se do vedení dostala Tymošenka, tak se to sice zlepší, ale v nejlepším případě bude s rusy vyjednávat a oželí i Donbas k zachování zbytku Ukrajiny jako celku. Ovšem i to by bylo lepší řešení pro národ. Ovšem na zlikvidování oné tamní vojenské diktatury sama sílu mít nebude. To vyřeší jedině nová revoluce.

   Smazat
  2. Jen vlhké sny putlerčiků! Protože dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když Chujlostan zahájil nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  3. 18:25 jsi jen blb

   Smazat
  4. 20:28 Proti tvýmu fýroj tuhle - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   jen úplně bezvýznamně!

   Smazat
  5. 8,25
   BEZVÝZNAMNEJ SEŠ TY PAUKOKOTE,TO MÁŠ RECHT!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  6. 8:47 To sotva, když tě tenhle tvůj škaredej vypouštěč - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   ... na mě sic marně a zbytečně, leč soustavně vypouští*)!!!!!!.-DDDD

   *) Fotka je pořízena seKUNDU po tvém zrodu!

   Smazat
 2. Západní Ukrajinu si vezme Polsko a ostatní ruskojazyční Ukrajinci budou mít svůj stát přátelský k Rusku

  OdpovědětSmazat
 3. Pro Ukrajinu opravdu není mnoho jiných řešení, než rozdělení a přičlenění k sousedům. Všem by se tak ulevilo a Ukrajinci by si mohli žít normální lidský život bez válek. Nejsou schopni vládnout si sami, což ukázala poslední desetiletí. Úplně zruinovali svou zem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to dopadá, když oligaechove ve státě uchopí moc. U nás je tam prozatím jen jeden. Ovšem pokud se probudí i ti ostatní ?????
   Takže je na Babišovi, zda půjde cestou starého Bati, Hlávky a podobných a nebo Porošenka.

   Smazat
  2. Nejsou schopni vládnout si sami, což ukázala poslední desetiletí. Stejně jako my. Bohužel.

   Smazat
  3. 11:59 To jsou ty konce! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  4. Co má být "normálního" na životě bez válek? Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  5. 18:28 "vynikající jedinci tvého typu" nejsou nic víc,než zamindrákovaní kreténi.A že jich jsou lidské dějiny plné.

   Smazat
  6. 20:34, to je jen tapetářský kretén

   Smazat
  7. 20:41 je jen dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal se tímhle ubohým rudoprdem!:)) A to měl našlápnutý na pěknou kariéru, zmrd jeden! Toho sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal jemu a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž jeho zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědí a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby je denodenně zlitej a závidí tak, že každý text kterýmu nehoví - a to je vše nad holou větu, označuje za "tapetu"!:)))

   Smazat
 4. Sice je pravda, že aktuální vedení na Ukrajině je katastrofální, protože přivedlo zemi do nesmyslné občanské války, ale určitě nehrozí připojení k Rusku. Současné vedení a místní oligarchové tohle nikdy nepřipustí. Do toho se považují Ukrajnci za hrdý národ, takže se to dá zcela vyloučit. Ne, že by to pro ně nebylo lepší, ale nikdy taková vůle nebude. Samozřejmě nepočítám separatisty z Donbasu a Luhanska, ale i tam je větší šance, ze spíše vzniknou nové republiky, než připojení k Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA už na počátku puče/"MAJDANU" zorganizovali LOUPEŽ VŠEHO UKRAJINSKÉHO ZLATA A JEHO LETECKÝ TRANSPORT K SOBĚ DO USA... Takže UA je vyloupená skořápka jako ČR, ALE NAVÍC ROZMLÁCENÁ A ROZEŠTVANÁ... takže má hlavní význam jako nástupiště do třetí světové, protože je hraniční zemí NWO/svobodný zbyteček světa na východě.

   Smazat
  2. Ukrajinci (z velké části) se domnívají, že jim stačí vstoupit do EU a NATO a vše se bleskově změní k lepšímu. Určitě bude lépe než v nějakém blbém Česku, jelikož oni jsou přece velký národ. Bude teplo, důchody, práce, všeho bude dostatek... Podle nich jejich staleté strádání zapříčinilo Rusko, protože nebýt Ruska, oni mohli být na tom tak jako ve Francii. Ne v Polsku, ale ve Francii. Podle Ukrajinců Rusko škodí Ukrajině neustále a proto se jim nedaří.

   Takže v tomto kontextu se také nedomnívám, že by se Ukrajinci přesměrovali směrem k Rusku. Nevím proč to Iščenko řekl? V nedávné minulosti to možná platilo pro východní regiony, ale dnes už ani pro ně. Jen v Charkově, v podstatě ruském městě, je jedna z největších základen Pravého Sektoru a dalších polovojenských neonacistických skupin, silně rusofobních. Charkov už ani zdaleka není tím, čím býval. Po čtyřech letech budování kapitalismu amerického střihu značně upadl a jeho ekonomická síla se ztratila.

   Neonacistické skupiny jsou masivně podporovány ze zahraničí a k jejich rekrutování a formování dochází už na základních školách. To samé v Charkově a na Donbase. Charkovská oblast spolu s Donbasem byly nejbohatší na Ukrajině, a v podstatě spolu s Dněpropetrovskem Ukrajinu živily.

   Geografická blízkost, kulturní dědictví a společná historie do r.1924 tuhle oblast vždy během s sovětské i post sovětské éry svazovala s Moskvou. Dnes jsou kromě Haliče zdrojem neonacismu. Jen s tím rozdílem, že kdysi bídná Halič roste a kdysi bohatý Charkov a Donbas, jak bylo řečeno, upadají. Chytré. Hádejte, čí to byl nápad?

   Smazat
  3. Především, Ukrajinci nejsou jeden národ.
   Haličané vnucují svoje ideje celé Ukrajině.
   Hrdí ano, ale taky naivní a hloupí (i když asi ne o moc víc, než češi a moravané).

   A určitým oligarchům ukrajinským a americkým, resp. i západoevropským, se to hodí k jejich špinavým kšeftům.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  4. Vláďo z Brna, ano Halič, ale bez masivní podpory by nebyla šance na něco tak obludně masivního, jako jsme viděli na Ukrajině. Není přece možné, aby v tak krátkém čase vymizela minulost a všechny kulturní svazky. Jenže právě tohle my pozorujeme. Samotná Halič by přece nedokázala takovým způsobem přeformátovat 40 mil. zemi. Představte u nás - malá hrstka Němců přeformátuje celé Česko. A v případě Ukrajiny se podle všeho nejedná jen o loajalitu.

   Smazat
 5. Moc a vládu prosazují mocní a movití. Jejich zájmy jsou v příkrém rozporu s většinovým obyvatelstvem ve většině zemí světa.
  Ti, co nyní na Ukrajině vládnou, sledují především své zájmy a pocity Ukrajinců jim jsou zcela lhostejné.
  Odhadl bych, že Rusko bude podporovat vznik samostatných států s nezávislou vládou případně uspořádání více, či méně samostatných územních celků ve federaci. Z hlediska polohy případně vzniklých státních útvarů se dá předpokládat vazba na Rusko, hlavně po zkušenostech se západní politikou a s politikou popřevratových představitelů Ukrajiny.
  Je těžké si představit poklidné ukončení občanské války, se spoustou nevraživosti a nenávisti, postavené na utrpení lidí v oblastech postižených boji, za neustálého podrývání západem.
  Zmíněný separatismus na východě Ukrajiny zní podivně s ohledem na stav Ukrajiny a její směřování po rozpadu SSSR, kdy vlády spojené s Kyjevem systematicky kradli státní majetek a dopustili propad životní úrovně. Za dnes rozvrácenou zemi si mohou Ukrajinci sami svým nezájmem o politiku. Pokud by včas prohlédli pikle na jejich politické scéně a ..... mohli mít dnes klid na každodenní práci ve své zemi.
  My se můžeme modlit, aby politika našich vlád nezpůsobila stejné problémy i u nás. Zatím k tomu máme tak trochu nakročeno ....
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko podporuje federalizaci minimálně od nástupu Janukoviče, ale jsem přesvědčen, že tomu tak bylo ještě i za Kučmy. Už tehdy se často ozývaly nespokojené hlasy z "obou" Ukrajin a nejvhodnějším řešením se jevilo nové správní členění.

   V čase těsně před válkou, kdy se začaly formovat ty samozvané republiky, byl požadavek na federální uspořádání jako podmínka na konsolidaci pomajdanské situace. Kdyby tehdy parlament přistoupil na jednání o možném federálním uspořádání Ukrajiny, s největší nepravděpodobností by občanská válka nebyla.

   Iniciátorem bylo samozřejmě Rusko, ale během státního převratu zvítězil Západ. Přesněji USA, jelikoz EU utřela hubua ti samozřejmě na nějaké konsolidaci zájem neměli, ale přesně naopak. A zvlášť po tom, co jim Rusko vyfouklo Krym.

   Proto byli z parlamentu vyhozeni všichni, kdo by byli tomuto přístupní, spolu s těmi, kdo nesouhlasil s nově ustanovenou juntou.

   Smazat
 6. To jediné je pro Ukrajinu, jako celek, moudré řešení. Nakonec k tomu dojde je nutné se podívat do dávné historie a osvěžit si dobu Ivana Hrozného a Kyjevské Ruší.
  Když to občané neudělají, tak budou živořit včetně. Ekonomika Ukrajiny je v katastrofálním stavu a u vlády oligarchové a fašisti. Co tedy s tím?
  Jedinou možností prostého občana je revolta a změna vlády vč. federální účasti Ukrajiny v RF.

  OdpovědětSmazat
 7. Byla to velká chyba od Stalina, že Halič začlenil do Ukrajiny. Velká chyba. Tyhle oblasti měly zůstat polské. Červená Rus se stala nejúhlavnějším nepřítelem Rusi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pán by si měl přečíst něco historie a zvláště o Curzonově linii.

   Smazat
  2. 8:05 Červenorusové byli v Polsku považováni za polskou národnost Huculy! Cosi jako u nás Valaši nebo Hanáci! Takže nejde o Malorusy ... to právě motá s. s. Radosta, kterej tomu né dost dobře rozumí, navzdory jeho vysokému vzdělání v obecné historii! On nazývá Ukrajinu Maloruskem, aniž si uvědomuje že tento název neslo pouze šest gubernií přiléhajích ke Kyjevu. Zbytek tvořilo Novorusko a pak právě ona zmiňovaná Červená Rus alias "Huculština", tedy nám známá Halič.

   Smazat
 8. 8:05, pán se hraje na velkého znalce, přitom plácá jen slova, která zachytil kdesi v éteru a nezná souvislosti. O mě nemějte péči. Problematiku znám a znám i tamní reálie. Koneckonců stačí si přečíst kratičký úryvek od Rostislava Iščenka, který náznak hlavního problému obsahuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na druhé straně, Vy určitě neplácáte jen slova, znalče, a rád vysvětlíte, co je to Curzonova linie a proč si Stalin 17.9.1939 neměl jak vybírat.

   Smazat
  2. Zato vy plácáte, protože my se bavíme o roku 1945. To zaprvé a zadruhé, Cursonova linie nezahrnovala v Ruském impériu například Lwów.

   Smazat
 9. No nějak tomu nevěřím že by celá ukrajina přešla pod Rusko máj tam dost fašounů a zápaďanů.

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 23. ledna 3:31.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. že tě ale sere, že na tebe sereme, viď retardo

   Smazat
 11. Samozřejmě, že celá Ukrajina a celé Česko bude následovat Krym!

  O tom snad zde nikdo nepochybuje! Zde jsme mezi svými, my čtenáři a redaktoři naší milované Nové Republiky: Jsme zde všichni horšolidi, a horšolidi VŽDYCKY touží po osvobození od kapitalismu a demokracie, po nastolení našeho národního socialismu-putinismu-babišismu.

  Proto voláme po URYCHLENÉM příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace!
  A právě Krym je NÁDHERNÝM příkladem osvobození: Před příchodem Armády RF násilí a bída, po osvobození od prozápadních Ukrajinců mír a blahobyt.

  Ano, Rudá/Ruská armáda sebou vždycky přinesla pravé západoasijské hodnoty, a osvobozenému obyvatelstvu je dokázala vštípit, dříve či později, po dobrém či po zlém.
  Proto i Ukrajinci budou milovat Velikého Putina, BJJP, po osvobození celé Ukrajiny od okupantů NATO a EU.
  A jestli nebudou, tak toho budou trpce litovat, po celý krátký zbytek svých zbytečných životů, že.

  My roduvěrní Češi Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, milujeme už teď.
  Takže, na rozdíl od Ukrajinců, nebudeme na ruské osvoboditele házet granáty, nýbrž květy šeříků, chléb, sůl a náramkové hodinky, jako obvykle.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. že tě ale sere, že na tebe sereme, viď retardo

   Smazat
  2. Technická poznámka ke sprostému příspěvku anonyma-lepšolida z 23. ledna 12:34:
   Kdybyste na mně vy lepšolidi-pravičáci opravdu defekovali, blbečku kavárnický, sprostý, anonymní, tak by moje zdejší příspěvky kavárník-lepšolid Janda nemazal.

   Chápeš? Ale jistě chápeš, TAK pitomý zas nejsi.
   Ale přiznat si to nechceš, ne a ne a nechceš!
   Prostě: Pravda tě defekuje až k prasknutí, lepšolide vylízaný, že?

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


   P. Radosta

   Smazat
  3. 13:56 retardo, že tě ale sere, že na tebe sereme - to ti vzkazuje horšolid

   Smazat
  4. 14:00 Ať tak či onak, jen těžko popřeš, že Radosta nad ansámblem místních užgryndaných a mnohdy od příliš častého čichání k pšoukolíhni tohodle škaredýho Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   i odulých čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka, ční jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí!

   Smazat
  5. V ostatních příspěvcích čtu,že NEJEN JÁ MÁM TEN NÁZOR,ŽE TY PAUKOSRAČKO TRPÍŠ HLUBOKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ!!!!!☺

   Smazat
  6. 19:01 Jenže ty číst neumíš, páč jsi jen HROMADA PUTLERSRAČEK a odulej seš tak, že i v soutěži o NEJVĚTŠÍHO Čechomužyka BYS KVŮLI svý těkavosti a plynné podstatě skončil až poslední!!!!!!!☺

   Halt pouhý smrdutý unterpschouk kterej vyletěl z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  7. 8,30
   HLUBOKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE OPĚT V AKCI ANEB MLUVÍCÍ PAUKOPENIS OPĚT BLÁBOLÍ TY GERONTEM VYLHANÝ A VYPOCENÝ DEBILITY!!!!!!!
   ALE UŽ JSI ZAŘAZENEJ DO KNIHY REKORDŮ,TAK BLBEJ NEBYL ANI VEČERNÍČEK Z FLORIDY,PRVENSTVÍ TĚ NEMINE!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDD

   Smazat
  8. 8:51 Pérfektní popis tvýho präsidenta, Lejnere Putlerýči!!!!!!.-DDDDDDD F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
 12. Podle Pjakina jsou LLR a DLR (zkráceně Donbas) udržovány při životě a nebyly připojeny k Rusku, právě proto, že po právní stránce je pouze Donbas pokračovatelem ukrajinské státnosti a popřevratový Kyjev nikoliv. Ze stejného důvodu chrání i Janukovyče, protože to je poslední, legálně zvolený prezident Ukrajiny. Donbas a Janukovyč zajistí právní kontinuitu Ukrajiny. Vše, co za posledních 5 let podělali banderovci v Kyjevu, včetně půjček a jiných závazků, bude anulováno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakina občas brát s rezervou.

   Smazat
  2. 13:45 ano, všechno mu nevychází, nevím, jak to analyzuje svoje informační zdroje (i když říká, že čerpá z těch otevřených), ale vychází mu toho velmi vysoké procento, neznám žádného jiného srovnatelného analytika

   Smazat
 13. To by mě zajímalo, kdo by ten zkrachovalý stát přijal pod svá křídla. Předpokládám, že sousedé mají jenom jedny nervy.

  OdpovědětSmazat
 14. Celá Ukrajina chudne, ale kupodivu tam podle statistik roste majetek milionářů. Díky přerozdělování po převratu se tam přesouvají majetky k těm nejpotřebnějším, k ukrajinským oligarchům.

  OdpovědětSmazat
 15. No, připojit celou Ukrajinu k RF, hmmm. Věřím, že to by se panu Putinovi moc líbilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na rozdíl od Vás si nemyslím, že pan Putin touží po připojení Ukrajiny k Rusku. Ukrajina se svým uspořádáním a rozdělením moci je sud prachu se spoustou roznětek.
   Putinovi a Rusku bude stačit neutrální Ukrajina (bez západních vojenských základen). K tomu ovšem Ukrajinci musí dojít postupným snižováním vlivu vlastizrádců ve svém parlamentu. Situace podobná naší situaci s rozdílem mnohem hrubšího a živelnějšího rozkrádání a korupce na UK.
   Porošenko a spol. použili fašistickou kartu pro rozdmýchání protiruských nálad na UK, což je v zemi s historickou vazbou na Rusko, dovolím si napsat sebevražedné.
   ABC

   Smazat
 16. 18:54
  To by si Rus pomohl,připojit ten nemocema a chlastem prolezlej banderoksindl!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S chlastem si nemaj oba národy co vyčítat.

   Smazat
 17. 19;46
  V Evropě jsou v chlastu přeborníci Pšonci a banderoksindl je v závěsu!

  OdpovědětSmazat
 18. Zapomente na vsechno co se deje na Ukrajine ci u nas. Jsou to zbytecne starosti. HLAVNI starost byla dostat komunisty od moci v zemi, tady i vsude jine ve vych. bloku, a to se podarilo, ZIJEME V RAJI. A o tom neni pochyb. Ukazte mi, kde vladnou komuniste, NIKDE. Takze prestante vydavat NR a komentovat cokoliv, celosvetove jde o to, aby nevladli komuniste, a cinsti komuniste nejsou komuniste, jsou to kapitaliste. JE RAJ NA ZEMI A KAM SE PODIVATE, TAM HO MUZETE VIDET, SLYSET, CITIT, HMATAT. Proto se v CSSR odstavili od moci komuniste, a ted vsichni, zvlaste ti bezdomovci, co zmrzli na jizni Morave dnes, az po Kellnera a Babise, vsichni zadluzeni a na hranicich chudoby, zkratka VSICHNI SE MAME DOBRE. NEVLADNOU KOMUNISTE. O NIC JINEHO NEJDE. Protoze jen komuniste by tohle mohli zmenit! A TO TAKE NIKDO NECHCE.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.