Reklama

neděle 6. ledna 2019

Jak to docentka Švihlíková natřela americkým vlezdořitistům, včetně zaujaté a tím i neprofesionální paní redaktorky z ČRo (VIDEO)

6.1.2018 Youtube a ČRo
Odehrálo se v pátek 4.1.2018 dopoledne na vlnách ČRo. 


51 komentářů :

 1. Po 25 minutách mohu pouze obdivovat,
  nebo spíše litovat toho, kdo je poslechu této stanice
  závislý, jak na dialýze. HNUS !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja tedy nevim, ale V.Sedlackovou mam docela rad. Ta se chova docela ferove. To ze polozila ostrejsi otazky pani docentce, neni nic spatneho, protoze tim aspon dala pani docentce prilezitost, naprosto suverenne obhajit sva tvrzeni. Pokud ale polozila stejne "neprijemne" otazky tomu zoufalci, tak zase bylo znat, ze je to jen ideolog. Porady V.Sedlackove budu poslouchat dal, protoze patri k tomu statecnejsimu "kridlu", v nasich verejno-pravnich oblbovadlech.

   PS - srovnejte treba s V.Moravcem. Ano chapu, Moravec je homosexual a chovani homosexualu obsahuje prvky zakernosti, to je znamy fakt, ale myslim si, ze Moravec, svym chovanim, daleko vsechny homosexualy predci.

   Smazat
  2. 3:34
   Ani bych neřekl že je ideolog. Prostě se bojí že by přišel o práci. Vlastně neodpovídal nijak útočně dalo by se říci že odpovídal obranně.

   Smazat
  3. Záleží na lidích.
   Na tubě je k vidění celá řada pořadů se stejným oranžovým pozadím, například Brambora Strašecí úděsným způsobem kádruje Theodoru Remundovou za to, že jí v nějakém dokumentu řiká stoletej člověk, že si doktorka Horáková vědomě o ten špagát řekla.
   To jsem za drobnej honorář ochoten opakovat, kolikrát třeba.
   Napsala do dopisu Connie Ziliacusovi aby zařídil nukleární bombardování Prahy.
   Theodoře, která je přemýšlivý člověk vnucuje ten nemrcouch, aby cenzurovala paměti stoletých lidí, kteří definitivně vědí, co je celkem možné asi v životě vědět.
   Taky poučuje Tomskýho co si má myslet.
   To nejni nezajímavý.

   Smazat
 2. docentko Švihlíková , máte můj veliký respekt *

  OdpovědětSmazat
 3. Tohle šlo sledovat pouze s vynecháním žvástů toho fousatého debila. Švihlíková mu několikrát naznačila špionážní činnost USA a on mlel pořád ty své kraviny. Právě nemožnost vstupu USA do čínského systému je důvodem k útoku proti Huavei. Ten debil úplně přeslechl, že Čína má 3x více patentů v oboru elektroniky než USA a on řekne, že čínská letadla jsou okopírovaná od USA. Asi proto, že mají také křídla, že? Ale že F15 se podobá migům, s kterým zrádce pilot SSSR uletěl do Japonska, to nevadí, že. Jak mohla Čína okopírovat něco, co, má sama dokonalejší než USA. Jinak je všeobecně známo, že právě USA provádí zlodějskou špionáž právě pomocí upravené elektroniky USA firem Aple a pod. Takový Windows 10 je toho zářným příkladem. Střediska SNS odposlechů celého světa jsou v USA, Malé Británii, Austrálii a na novém Zélandu. Největší zloděj dat na světě jsou USA. Proto ten řev potrefené husy. Tonda z Ústí

  OdpovědětSmazat
 4. :Skvělá paní docentka Švihlíková, komentáře 18:01 a 18:27
  také a není k nim co dodat.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když Angelu Merkelovou odposlouchávala nějaká neznámá služba, tak se jí omlouval Barack Obama, že se to již nebude opakovat Nevěděl jsem, že v současné době Barack maká pro Čímu

   Smazat


 5. "Nerozumím" tomu...

  Dle https://cz.sputniknews.com/.../201812258800411-huawe.../ "Velvyslanectví Čínské lidové republiky informovalo na své stránce na facebooku o schůzce s předsedou české vlády Andrejem Babišem. Projednali prý varování českého Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před telefony Huawei.

  „Premiér Babiš zdůraznil, že nedávno vydané varování příslušného českého orgánu týkající se čínských firem Huawei a ZTE nepředstavuje stanovisko vlády ČR. Unáhlené rozhodnutí o stahování produktů Huawei ve veřejné správě bylo způsobeno zavádějícím varováním a Bezpečnostní rada státu již vydala prohlášení poskytující objasnění této situace. Česká republika vítá zahraniční firmy včetně čínských, aby v Česku investovaly a působily, a bude jim vytvářet dobré podnikatelské prostředí," píše se v příspěvku velvyslanectví.

  A teď se mluví a píše o jen "lži" čínského velvyslance ? "Velvyslanectví Čínské lidové republiky informovalo na své stránce na facebooku o schůzce s předsedou české vlády Andrejem Babišem pravdivě, ale velvyslanec ČLR ne ?

  Kdo to vlastně "lže" a proč ?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady nejde o otázku kdo vlastně lže. Tady jde o problém, že premiér Babiš rychleji mluví, než přemýšlí. No a poslouchat ho musí akorát ve vlastní firmě, kde si může dovolit řvát na každého, kdo se mu znelíbí. Proto ho asi čínský velvyslanec diplomatickým jazykem poslal tam kam patří, no a bohužel, Andrej tomuto jazyku, patrně málo rozumí.

   Smazat
  2. Kdo vlastně vládne ?
   Kdo jsou ti lidé v zákulisí ?
   Kdo by si dovolil zpochybnit opravdové manipulátory ?
   Číno máš na vybranou. Lže velvyslanec a nebo vaše podnikání, na území ČR, nemá právní záruky.

   Proto, že naše ekonomika je a musí zůstat izolovaná *

   Smazat
  3. Jinými slovy, alternativní matematika :
   https://youtu.be/Zh3Yz3PiXZw *

   Smazat
  4. 19:08 Teď už jen chybí, aby velvyslanectví ČLR v Praze zveřejnilo záznam setkání premiéra Babiše s velvyslancem ČR v "v osobním sídle předsedy vlády", tj. restauraci Sokolovna v Průhonicích, ve vlastnictví firmy IMOBA, a.s.
   Sázkové kanceláře mají příležitost...

   Smazat
  5. Václav Hlodavec dnes odpoledne v ČT po Babišovi chtěl, aby vyhlásil Číně válku nebo aby přerušila ČR s Čínou diplomatické styky.

   Smazat
  6. Václav Hlodavec je už skoro nesnesitelný. Dnes ve figuře přísného až sadistického vyšetřovatele. Příšerné.

   Smazat
  7. 18:59
   Prosím račte si povšimnout, že vyjádření Babiše se mnění rychleji než počasí. Babiš by si mněl pořídit sekretáře který by ho informoval co říkal den předtím.

   Smazat
  8. Pro 7:22 a podobné!
   Babiš nemnění, nýbrž mění jako změna, protože mněnění by bylo zmněna zmíněná! No slovní základy slovanských slov bychom měli respektovat, když už používáme jazyk z rodiny Slavjanských a ne germánských, galských a saských (o anglánských nebyla řeč, to snad nejsou ani jazyky, ale nějaké pajazyky bez systemizace semantiky, gramatiky a fonetiky). Mluvit angliš není od dob shaerwoodu a shakespeara zrovna košér, a právě proto si judai vybrali toto etnikum jako své svaly, nikoliv mozek. Mozky kradou Slovanům a jejich bratrancům Germánům.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  9. Srulo, tentokrát chválím.
   Správný postřech.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 7. Jen se divím,že Sedláčková ze sebe dělá veřejně debila,kdo ji k tomu nutí a kolik má za to asi zaplaceno ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ona debil zjevně je. Americká čípkařka, ostatně jako celé osazenstvo "našich" slavných veřejnoprávních médií. Presstituti.

   Smazat
  2. Ještě by měla uveřejnit debatu SNP a američtí patizáni.

   Smazat
 8. Američanům ujíždí v důsledku jimi uplatňované celosvětové okupační politiky, vlak a tak zatahují za záchranné brzdy, kterými jsou sankce, bombardování, vyvolávaní válek a všechno to doprovázené zabíjením milionů lidí. Aféra kterou rozpoutali kolem Čínské firmy je jenom důkazem, že když na něco Američani nestačí okamžitě vytáhnou kartu s bezpečnostní tématikou a snaží se zlikvidovat konkurenci pomocí pomluv a lží. Když to nepomůže přistoupí k humanitárnímu bombardování. Lezením do zadní části Američanům, ani my své problémy nevyřešíme, protože všichni které Američani zlikvidovali, jim vydatně lezli do zadele a byl to jak Husajn, tak Kadáfí a celá řada dalších. Jediny kdo se nenechal rozhodit byl Erdogan, který přestál pous o jeho sesazení barevnou revolucí.

  OdpovědětSmazat
 9. Tady jsou ti dobráci co se schovávají za OSN, EU a spol. Globální vláda a státy ve státě: http://themindunleashed.com/2017/11/this-is-what-advertising-would-look-like-if-corporations-actually-told-the-truth.html?fbclid=IwAR1spK1I3Pmgwtq23frXKAMG8uUcBqOOYzsbwlWwwRXR5_kGVbMsKnS-VGg

  OdpovědětSmazat
 10. Je pravda, že Američanům prochází takové zločiny jako Irák, Lybie, Jugoslávie a další pod lživými obviněními, při kterých umírají nevinní lidé. Zřejmě i čínská firma je kvůli své výjimečnosti na světovém trhu vystavena lživým obviněním, a co víc za vším jsou peníze, ovládání světa a zabíjení nepohodlných. Jsem zvědav kdo otevře odsouzení USA za potupnou smrt Kadáfiho, Husajna, či dalších nevinných lidí. Prostě v kapitalistickém světě nelze mluvit o demokracii, lidských právech a spravedlnosti. Čína věnuje všechny vydělané prostředky na rozvoj státu a lidu své země, nikoliv do kapes Rotšildů, Trumpů, tedy největších lumpů na světě.

  OdpovědětSmazat
 11. Svihlikova je proste vyborna

  OdpovědětSmazat
 12. Celé jsem si to poslechl a musím konstatovat, že Dvořákův titulek článku naprosto neodpovídá tomu co se v diskusi dělo. Zajímalo by mě jak by si Dvořák představoval jak by měl podobný diskusní pořad vypadat.
  Zřejmě by moderátor Dvořák a hosté David a čínský velvyslanec trojhlasně grcali na USA, na naše úřady, na naše bezpečnostní složky. Prostě jsou to "vlastenci" jako noha. Ale čínsko-ruští vlastenci.

  Tady dobré čtení - sen Nové republiky:

  https://www.svetchytre.cz/a/pxqx5/dan-priban-co-jsme-videli-v-cine-by-vydesilo-kazdeho

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no tak riban je ten pravej... to jo

   Smazat
  2. 22:55 hlupáku. Moderátor/ka ve veřejnoprávním médiu má být nestranný, inteligentní, připravený, nad věcí a má sloužit posluchačům.
   Ta rozhlasová nána jednostranně vedla protičínskou, ničím nepodloženou propagandu.
   Švihlíková toho "sinologa" i paní "redaktorku" setřela věcností, rozumem podloženými pochybami a trváním na předložení důkazů.

   Tvoje urážky Nové republiky, její redakce a strkání sem hlupáka Přibáně ukazuje na tvoji duševní nedospělost a zapouzdřenost.

   Slávek má pravdu. Přibáň uvedený jako příklad jen ukazuje na tvou duševní lenost.

   Leo

   Smazat
  3. 23:04
   Jakej "ten pravej"? Na rozdíl od vás to tam nedávno důkladně projel a je to jeho autentická zkušenost.

   O co vám vlastně jde? Dozvědět se pravdu nebo ideologicky žvatlat? Co pro vás Čína dobrého udělala, že při jakékoli neoslavné zmínce o ní kvůli ní tak kopete?

   Smazat
  4. Leo, ty jsi do prdele. Zkus zkušenost Pribáně jakkoli konkrétně vyvrátit. Nemáš na to. Byl jsi nejdál v Chorvatsku a nemáš v rukávu nic než ideologické žvásty. Nejsi nic jiného než čínsko-ruský vlezdořitista.

   Smazat
  5. 23:27
   Pribáň je známý pokrytecký černobílý blábolista a kde všude byl pan Leo, o tom ty nevíš ani ň, nemluvě o tom, že on sem nepíše tak retardované arogantní žvásty jako ty, ty pokakaný pro-ami demente.

   Tidehunter

   Smazat
  6. Nevim, co se hadate. Priban sam pise, ze tam byl jen 5 dni, coz je jako by nejaky Videnak zajel do Mikulova, prosel si namesti a zase odjel. Samozrejme si vybral provincii, kde ziji muslimove. To je takova divna sekta lidi, kteri uz v Anglii a Francii chteji zavadet muslimske pravo sharia, jen ta totalitni Cina jim to nechce furt dovolit. :-)
   Znova se musim zastat V.Sedlackove, ktera spravne popostrcila pani docentku, aby to hezky a pochopitelne vylozila a to se mi libi. To ze ten indoktrinovanej moula nepresvedcil, me u toho nijak nerusilo. Co mam naopak pani docentce za zle, ze nevysvetlila, ze Cina, na rosdil od USA, nam nevnucuje svoji predstavu demokracie a pravdepeodobne ani nic jineho.

   Smazat
  7. 23:17
   Ten kdo cestuje křížem krážem po celém světě za peníze svého chlebodárce nemusí být nutně (a asi není) ten pravý nezávislý zdroj informací. Naše verřejné zpravodajství má také veškeré zprávy ze světa a od různých zdrojů, ale nám předkládá jen sračky které jsou schváleny EU a USA.
   Václav

   Smazat
  8. Ad Jura 4:17 - Mne Sedláčková štvala svým skákáním do řeči, když doc. Švihlíková říkala věci, o kterých se v ČRo mlčí. Že nic neřekla tomu oteklému "sinologovi" na jeho zjevně ničím nepodložené protičínské fráze. Paní Sedláčová je stejný presstitut, jako její kolegové z ČT a ČRo. Ostatně R-Plus je stanice, až nápadně připomínající propagandistickou Svobodnou Evropu: stejné žvásty a půlinformace, stejné překrucování a stejný výběr informací.
   Docentka Švihlíková mluví někdy příliš zbrkle, volnější tempo by jí víc prospělo. Jinak odvedla skvělý výkon. Proti blbost a čípkaření do zadnic USA, NATO a EU se musí věcnými argumenty. To jsou pak oni dojmologové plní víry v nekonečnou dobrotu usáckého imperializmu v koncích a jejich blekoty tím víc vzniknou.

   Leo

   Smazat
  9. 0:29 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého pána! Kdy konečně začnete prchat do svého ráje v Chujlostánu?! :-D

   Smazat
 13. Pamatuji když Číňané chodili v modrakách i doma. Dnes válcuji americkou ekonomiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:11!
   V modrákách chodil ve své době i veliký Mao a studentíci rudých gard. V té době to byla uniforma všech protiimperialistických živlů světa. Maovy rudé gardy mi nevadily, protože posílaly do koncentráků na převýchovu většinou vlastní rodiče a prarodiče, ale princip indoktrinace byl stejný "DEJTE NÁM VAŠE DĚTI", jak říká Hajek v popisu gejlesby dementů. Hloupé děti ve věku týnejžrů vždy oponují rodičům, aby se mohly prosadit ve společnosti, horší je vždy dementní obsah opozice. O tom by mohli vyprávět rudí kmérové a jejich rodiče (v kambodži nenajdete lopatu-původní vražedný nástroj r. kmérů vůči jejich rodičům). Přeji vám neindoktrinované potomky a dlouhý život!!
   Ďuro Trulo

   Smazat
 14. Je těžko zpochybnitelné, že čínský politický a navazující ekonomický systém je značně produktivní hospodářsky i technicky. Tomu zřejmě už není "západní" ekonomika schopna efektivně konkurovat, takže jsou nasazovány politicko mocenské prostředky, které nemohou být trvale účinné. Bohužel. Bohužel říkám proto, že mám osobní zkušenost z práce v managementu přední čínské firmy. Kapitalismus je nemravný systém, který se nutně musí zhroutit. Pokud by ale měl být nahrazen vysoce produktivním čínským systémem, tak ten je zřejmě podmíněn i "čínským kulturním fundamentem". Pak se netěším, ani na případný materiální nadbytek, ani na technické zázraky. Věřte, nic pro Evropany. A Evropa kulturně sahá, podle mého, nejméně po Ural. Děsím se, jak hloupě, za takové situace, se chová ta naše euroamerická civilizace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano 1,45 je to systém kombinace socializmu a kapitalismu s převažujícími prvky socializmu takže s větší kontrolou a využíváním nadhodnoty lidské práce a efektivnějším využíváním přírodních zdrojů a zisků. Naše Evropská civilizace k tomu musí také v krátkém čase dospět jinak nás to převálcuje.

   Smazat
  2. To řikám furt! Jedině feudálimus. A zatímco ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro výrobu zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může dosloužit tradičně v roli kuliů s touhle dřevěnou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 15. Jde tady o to, kdo co kupuje. A když nekupujeme draze to co je z USA, tak USA činí kroky, aby se to od nich kupovalo i když je to již zaostalé a drahé. Proč se rozšířilo NATO, kromě toho, že se připravuje napadnout Rusko. NATO se rozšířilo proto, aby všichni kdo jsou v NATO kupovali od USA zbraně a kdo by chtěl kupovat od někoho jiného okamžitě bude napaden Američany. Prostě celý svět musí platit USA jejich dluhy a kdo nechce bude vybombardován.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to k smíchu,debata jako vždy vedena v zájmu velitele USA.Tak jak za komunistu ZSSR náš vzor. Dějiny se opakují, my jsme zase ohýbáme hřbet KARLE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neohýbal jsem za socíku, neohýbám ani dnes. Je to každého volba - kariéra nebo sebeúcta.

   Smazat
 17. Čína je super, jelikož ukradla technologi kterou ještě zapad nevymyslel,tedy jelikož je Huawei dál nez ostatní se Čína stává zemi,kde zítra jiz znamená vcera.

  OdpovědětSmazat
 18. Pokud nebude brzy válka mezi USA a Ruskem, tak se bude muset USA a Rusko spojit proti Číně.

  OdpovědětSmazat
 19. Co je to bezpečnostní riziko? Vycházíme-li z paranoidního předpokladu, že si na základě vlastního či cizího rozhodnutí vybereme momentálního nepřítele aniž by k tomu byl důvod, neboť ve skutečnosti nejsme z jeho strany nijak ohroženi, pouze se nám nechce přijmout jeho přátelství a výhodnou spolupráci, pak jsme nejvíce nebezpeční sami sobě.

  OdpovědětSmazat
 20. Obdivuji vás, já to vydržel minuty dvě. Pro mne je větší hrůza, že se podílím na výpalném pro tenhle hnus !!!

  OdpovědětSmazat
 21. Fousatý dement a debil Sedláčková to je vizitka čro.Patří se na ně vysrat.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.