Reklama

středa 2. ledna 2019

Jaké novoroční předsevzetí by si do nového roku měla dát "pražská kavárna"?

Libor Čermák
2.1. 2019   Rukojmí
Letos budeme slavit 30 let od sametové revoluce. Ale vlasy mi vstávají hrůzou nad tím, kdo že se v současné době na její ideály nejvíc odvolává. To, co dělají mnozí "pravdoláskaři", to s demokracií nemá nic společného.

Milí čtenáři, teď na počátku roku 2019, roku, kdy oslavíme 30. výročí od samotové revoluce, bych se chtěl zamyslet, zda to, co nám vnucují stoupenci pražské kavárny a tzv. liberální demokracie, zda to má s demokracií vůbec něco společného. Osobně si tedy myslím, že to, co nám tato sorta lidí vnucuje jako demokracii, že to s demokracií nemá naprosto nic společného.

Co je to svoboda a demokracie? Je to právo na vlastní názor a současně respekt k názoru druhých. A co vidíme ze strany těchto pražskokavárníků a pravdoláskařů? Když s někým nesouhlasí, tak ho místo demokratické diskuze začnou označovat například za "proruského švába", a to ještě pořád v tom lepším případě. A v tom horším dokonce si přejí nemoc nebo dokonce smrt onomu politikovi (nejčastěji M. Zemanovi)

Když někdo s jiným názorem, než je ten jejich, uctí květinami památku 17. listopadu, tak oni ne, že se zaradují, kdo všechno chce tuto památku uctít. Ale oni ty květiny místo toho vezmou a hodí do koše. Je toto respekt k demokracii? Ne, v žádném případě. Toto nemá s demokracií nic společného.

Když někdo s jiným názorem tento svůj názor napíše na sociální síť, tak oni, ne že se zamyslí, proč má někdo zrovna takový názor. Nebo, že si řeknou: "Nesouhlasím s vámi, ale do smrti budu hájit vaše právo to říkat". Ale místo toho začnou dělat vše proto, aby nositele toho názoru na té sociální síti nějak zablokovali.

A tak bych mohl pokračovat dál například touhou po indoktrinaci jejich názorů (genderismus, multikulturalismus, nemístná propagace sexuálních menšin) do dětí ve školách a do dospělých skrze veřejnoprávní sdělovací prostředky. Nebo rádoby cenzurou literárních děl, které nejsou tzv. genderově nebo multikulturně vyvážené

Takové věci, jaké jsem popsal v předchozích odstavcích, zkrátka a dobře příznivec svobody a demokracie by neměl vůbec používat! A tak tvrdím, pokud chtějí tito lepšolidi, pravdoláskaři a stoupenci pražské kavárny (nebo jak všelijak se jim říká) důstojně oslavit letošní 30. výročí sametové revoluce společně s ostatními lidmi našeho národa, měli by si dát předsevzetí, že se skutečně jako demokrati budou chovat. A ne že budou používat takové a podobné metody, které se používají jen v diktaturách.

No, milí čtenáři, nejste to právě vy, o kterých píšu? Tak ze sebou něco udělejte, abyste mohli oslavit 30. výročí nabytí naší svobody a demokracie společně s ostatními slušnými lidmi, kteří svobodu a demokracii používají skutečně tak, jak se to patří.

33 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto,napiš nám tu radši nostalgicky jak kdysi komunisté,platili každému občanu Nepodminěný základni přijem a nařiď o tom diskusi.
   Tvoje nynějši KSČM na to sere a ty ji tu jen děláš ostudu a oni se tu ani neobjevi,aby ti dali jednu do mordy!

   Smazat
  2. Americká armáda právě humanitárně rozslzela migranty, kteří se chtěli dostat z Mexika do USA.

   Smazat
 2. tihle soudruzi (kavárna) prodali svou duši Ďáblu - a to doslova a do písmene

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříček: Kritika KSČM mě nechává chladným, mají jinou zahraniční politiku než vláda.
   ------------------------------------------------
   Já myslím, že kdyby byl místo chladného úplně studenej, bylo by to pro nás lepší.

   Smazat
  2. 15.18 Máte tam překlep. Kavárenští NEJSOU SOUDRUZI, kavárenští JSOU SOUDRZÍ! Obdobně (pro doplnění) die gender Tanten NEJSOU SOUDRUŽKY, JSOU SOUDRŽKY.

   Smazat
  3. 11:41 - dobrý - to si budu pamatovat - a něco o tom co jsou zač - jsou opravdu soudrzi : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Hutko-jak-to-bylo-s-tou-emigraci-s-papirem-od-ministra-Zemanem-vyznamenany-Srp-ma-neprijemne-otazky-565319

   Smazat
 3. Čert, ani Radosta nikdy nespí! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta tu maká, má dlouhé šichty :-)

   Smazat
 4. LIBERÁLNI DEMOKRACIE NÁM V NOVÉM ROCE VNUTI SVŮJ PODVOD

  rostouci tyranizováni občanů pražskými kavárenskými povaleči tzv prý liberálni demokracii ji začiná samu ohrožovat!
  Oni totiž před slovo demokracie předsunuli slovo liberálni A TO ZNAMENÍ DIKTATURU V TOMTO PŘIPADĚ MENŠINY NAD VĚTŠINOU,což platilo podobně v lidové či socialistické demokracii!
  Ve skutečnosti je demokracie jen jedna a žádná adjektiva nepotřebuje.
  Naivni občané si mysli,že když už všechno bylo rozkradeno,že už neni co vylupovat a trpně čekaji co bude dále.
  No to je jasné,poté co byly ukradeny a vytunelovány továrny a prodány do šrotu,zde samozřejmě neměli občané pocit že jim patři, bude rabijátský postup kapitalismu bez přivlastků zaměřen přimona občany a bude pokračovat dál.
  Na řadě je okradení občanů o jejich majetek vadnými zákony o exekucich,vybíráni kapes voličů inflaci, nizké platy jsou výsměchem všem občanům,kterýn je měsičbně kraden Nepodminěný základni přijem ve výši asi 10 000 korun,který dostávali VŠICHNI občané než ty bývalé komunisty vycinkali právě od nich!!

  NAKONEC SI BUDOU MUSET OVČANÉ KOUPIT I ŽLUTÉ VESTY NA LÍZIG A TU BUDE ŠPÁS TĚCH šMEJDŮ KONČIT!

  OdpovědětSmazat
 5. Nechme to na kavarnu jake si da predsevzeti !Cesi , nesyckujte !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vystrašený prosťáčku i tebe vykastrovali?
   Sami budeme dřive nebo později muset vědet co dělat a ty to nechej na tvoje ŠMEJDY,kterým trči z dupy kapitalistů,kterí prý neplati daně,jen polobotky!

   Smazat
 6. všichni ti pisálkové, ti s dlouhejma nosama a špičatejma botama, všetně těch místních by si měli přiznat, jaké svinstvo napáchali ve vlasti Čechů, na Českém národě.
  Měli by se zavázat, že nebudou psát příštích třicet roků o ničem, co souvisí s námi.
  Ať píší o Palestině, o hebrejském lidu, mimochodem daří se mu dobře a je veselý, svědčí o tom příspěvky na ITON. TV a radovat se spolu s nimi.
  šalom
  P.S. až budou na iton.tv říkat naši, tak to i přesto, že je to v ruštině, neznamená Rusové. jen tak pro pořádek

  OdpovědětSmazat
 7. A jejda, je zajímavé, jak takové divné slůvko "lepšolidi" dokáže parazity a jejich slouhy a podržtašky, viď "Radosto", rozpálit do běla a rozběsnit tak, až z nich nenávist a zášť stříká na všechny strany. Jeden výraz a úlisné masky "liberálních" "demokratů" padají a obnažují se nenažrané fašistické rypáky rozzuřených parazitů a jejich poskoků. Tyhle genetické stvůry totiž po generace vyžírají a rabují bohatství této planety, nenasytně parazitují na výsledcích práce ostatních a kromě zbrojení, lží, mučení, rabování, okrádání a válek nejsou schopni nabídnout vůbec nic. Jejich úlisné lži o svobodě, demokracii ... platí jen po dobu, kdy ostatní poslouchají a makají a dokud tito parazité neprožerou to, co nakradli. Potom nastupuje teror, fašistická diktatura a válka. Proto místo činů, místo prosperity, míru a spolupráce jen rozdmýchávání chaosu, zášti a nenávisti, zbrojení a lokální války, nálepkování, pronásledování za názor a postoje, proto hony na neexistující nepřátele. Proto nenávistné bláboly fanatických trollů Radostů. Přes všechny neduhy a chyby se ve velké části světa podařilo s těmito šmejdy udělat definitivní a účinné pořádky. Bohužel, ti, kdo byli u moci, nedokázali toto vítězství udržet, rozvinout a obhájit, a umožnili, aby parazité znovu nakradli nepředstavitelné majetky a znovu uchvátili moc a znovu dotlačili svět na pokraj velkého válečného střetu. A svět si očistnou kůru od tohoto zrůdného systému bude muset zopakovat. A jak známo, nebude to bezbolestné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, rudí podlidé, nepřežijete naši válku! My máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané komoušské a barevné sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 8. Když je to takové kulaté výročí,tak se budou rozdávat medaile.
  Posmrtně Havel,posmrtně Ježek,Klaus,Zeman,Žantovský,Bursík,Vondra,Kocáb.

  OdpovědětSmazat
 9. Radosto, fakt by mě zajímalo kolik ti je, jaké máš vzdělání a čím se živíš, pakliže tě ovšem neživí tohle trollování.

  Jára Smutek

  OdpovědětSmazat
 10. Toto by bylo skvělé předsevzetí, tj. třeba si poslechnout americko-českého ekonoma z ruského netu: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901028854391-Ekonom-stat-HDP-hospodarstvi/

  OdpovědětSmazat
 11. Skutečně blbost, na těch kdo vyhazují květiny do koše, jakožto těch kteří to schvalují, nebo neodsuzují, doslova kvete. Podle těchto kreténů, by to ve finále mohlo vést k tomu, že jeden zasadí lípu a kretén ji v noci vykope... Bohužel kromě člověka, všichni živí tvorové vědí, že základním životním cílem je radost ze života. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 12. P. Radosta jako vtip je to až moc dlouhé.. Jinak to ale bylo drsný a poučný. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dřív se říkalo blbci, - Korunováněj vůl,
   Inovujme to na - Korunovanej Radosta.

   Smazat
  2. Radosta tak či onak, nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka, ční jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí! :)

   Smazat
 13. Kavárna maká ve prospěch Bruselu. A Brusel maká na zničení Evropy. Aby evropané nekladli odpor své vlastní zkáze, musí se vytvořit vnější nepřítel, pod jehož "hrozbou" se sjednotí a přestanou klást odpor. Nepřítelem má být Rusko, když už se nám ten Sovětský svaz (bohužel) rozpadl. Proto západ podporuje a neuměle využívá protiruských nálad na Ukrajině, Polsku a Pobaltí. Tahle snaha neskončí dřív, než se rozpadne EU, alespoň v současné podobě. Je otázkou, kolik lidí z oné kavárny si toto uvědomuje, kolik z nich to dělá za úplatu a kolik z nich pouze plní svou roli užitečného idiota.
  Důvod, proč se někdo rozhodl zničit evropské národy, zná jenom autor této myšlenky a možná hrstka zasvěcených. Jak jsem už mnohokrát uvedl, iracionální chování unijních špiček už dávno minulo pomyslný bod lidské hlouposti. Po bezpočtu signálů už nelze pouze suše konstatovat, "spletli jsme se". Dnes už zbývá pouze něčí zvrhlý, zlý úmysl. A všichni, kteří tento směr fanaticky podporují se na tom spolupodílí. Včetně "kavárny".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricák, důvod, proč chce někdo zničit evropské národy nezná jen autor této myšlenky, ale každý, kdo přemýšlí a kdo umí číst. Zájem na zničení nejen národů, ale i států, církví a rodin mají globalisté (majitelé korporací a bank), protože bez toho nemohou neomezeně ovládnou svět ekonomicky ani politicky. Státy jim totiž stále "házejí klacky pod nohy" v podobě např. daní, různých administrativních omezení (délka pracovní doby, minimální mzdy, bezpečnostní předpisy atd.) a některé země si dokonce dovolují ponechat si strategické suroviny, průmysl a infrastrukturu. Brusel pro ně pracuje, kavárny pracují pro Brusel a užiteční idioti pracují pro kavárny, což jsou především jednodušší a bezcharakterní lidé (např. umělci a zaměstnanci mainstreamových médií) a naivní lidé (především studenti humanitních škol a jejich absolventi).

   Smazat
 14. Novoroční předsevzetí kavárnikú je přijmout další válečné Syrské sirotky z Bangladěše Konga z Burkine Fafo a Eritreje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejpotřebněší jsou ti sirotci se šedivými vousy.

   Oboustranný sirotek, starobní důchodce.

   Smazat
 15. Nejlepší by bylo kdyby se vykašlali na politiku a jeli si užívat svoje miliony. Ale to se bohužel nestane a boj proti nim trvá dál.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Nevím, zda si lidská blbost povýšená na politructví, jak to předvádí pražská kavárna, je schopna dávat nějaká předsevzetí do dalšího roku. A pokud ano, tak jen ta namířená proti občanům ČR, proti národům toužícím po míru, proti sociálnímu smíru, proti všemu, co by zklidnilo domácí i zahraniční politiku. Pražská kavárna, ta bojuje za svá koryta a žádná špatnost není pro ni k zahození, jen když to hodně hodí. Pražská kavárna? To je zvláštní svět lidského odpadu z nenažranosti, namyšlenosti, patolízalství kapitálu, podlézavosti mocným a nekonečné touze po korupném, za které jsou ochotni i klidně zabíjet - samozřejmě nájemnými vrahy!

  OdpovědětSmazat
 18. Zde jsem našel odkaz o kterém se nám téměř všem, vždy sní, mimo Prahu, tam to mají posunuté do zadu?

  https://cs.m.wikipedia.org/wiki/P%C3%AD%C4%8Da

  OdpovědětSmazat
 19. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 2. ledna 15:16.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Pražská kavárna = lepšolidi = vykořisťovatelé & inteligenti = TŘÍDNÍ NEPŘÍTEL !!!

  Ano, drahý soudruhu a soukmenovče Čermáku, až tak jednoduchá je základní společensko-politická rovnice:
  Pražští kavárníci jsou lepšolidi s IQ>100, všechna nepracující inteligence, kněžouři a vůbec VYKOŘISŤOVATELÉ + jejich pohůnci & rodinní příslušníci.

  Co s nimi?!¸Co s nimi můžeme rychle a jednoduše udělat, my horšolidi, my mimopražští putykáři?!?!

  Jistě, můžeme Prahu oplotit, nepustit nikoho ven a nedodávat dovnitř potraviny, vodu a energie => Pražáci zanedlouho vychcípají.
  To navrhoval soudruh a soukmenovec Ondráček, věrný komunista, jenž byl tak šetrný, že dokázal navštívit Egypt 25 x (slovy pětadvacetkrát).
  Ano, tak dobře se vedlo nám horšolidem za socialismu, díky bratrské pomoci SSSR proti kontrarevoluci v roce 1968.


  Je zde ale jeden problém: Kavárníci jsou rozlezlí všude po území naší vlasti. I v našem městečku jich máme přehršel:
  • pár různých doktorů (3 x MUDr., 2 x JUDr., 1 x MVDr., 1 x PhDr., i jeden RNDr. na penzi, kavárník jako Brno)
  • zvyšující se počet mladých PhD. a Mgr. (zatím nemáme přesná čísla – to je VELICE VAROVNÉ!)
  • 4 inženýři
  • několik živnostníků
  • rodinní příslušníci výše uvedených zrádců národa a národních Vůdců

  Jinými slovy: Po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace nás čeká tvrdá robota, stejná jako v r. 1945 a 1968: Musíme odhalit a zajistit všechny kavárníky-lepšolidi, a naložit s nimi typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku.
  Po jejich likvidaci budeme mít opět klid na práci a po práci legraci, jak zpíval Národní umělec Jan Werich.

  Ano, po likvidaci lepšolidí jako třídy si opět budeme vládnout sami, my horšolidi, prostřednictvím našich volených zástupců, národních Vůdců Miloše, Babiše, V. Klause mladšího a dalších komunistů a putinistů.
  A budeme opět žít ve svobodě a blahobytu, PŘESNĚ STEJNÉM blahobytu, jako jsme žili do listopadu 1989 – viz 25 cest do Egypta horšolida s.s. Ondráčka.

  Už se na tu krásnou dobu reálného babišismu-putinismu těšíš, stejně jako já, stejně jako my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, drahý soudruhu a soukmenovče Čermáku?
  Jistě ano, jinak bys přece nepsal do naší milované Nové Republiky, 200% spolehlivého tiskového orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace, že.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 21. Kavárně do nového roku přeji pevné zdraví, dobrou kávu a zavřít zvenku dveře od kavárny a jít mezi normální lidi, do metra, tramvaje, na poštu, do trafiky,do fronty u kasy v "potravinovém řetézci" a poslechnout si vox populi.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.