Reklama

čtvrtek 31. ledna 2019

Letět by měl Petříček

Vladimír Pelc
Vladimír Pelc
31. 1. 2019   VašeVěc

Internetové sdělovací prostředky přinesly informaci, že ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) jmenoval Daniela Hermana členem Rady Česko-německého diskusního fóra.
https://eurozpravy.cz/domaci/politika/247656-ovcacek-poleti-mluvci-se-navazel-do-petricka-a-hermana-prisla-drsna-reakce/

Daniel Herman (KDU-ČSL, místopředseda) je znám svým mimořádným obdivem k landsmanšaftům, svou ideovou a osobní podporou sudetů. Spolu s P. Bělobrádkem, též KDU-ČSL, se aktivně politicky srazů sudetů účastní (zde). Adoruje je. *)

Je tedy zřejmé, že jako člen česko-německého diskusního fóra o ničem diskutovat nebude. V jeho případě půjde o pouhé přikyvování demagogickým tvrzením potomků německých československých občanů z bývalého pohraničí, kteří tehdejší Československo zradili, a mnozí z nich se podíleli i na vyvražďování našich občanů.

D. Herman se na twittrovém účtu hned se jmenováním pochlubil ( zde): Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček mě jmenoval členem Rady Česko-německého diskusního fóra na období 2019/20. Vážím si toho, že mi ve jmenovacím dekretu vyslovil poděkování a uznání za dosavadní činnost ve prospěch rozvoje česko-německých vztahů.

Já patrně žiju v jiném státě, než Herman či Petříček. Nevím o ničem, co ve prospěch rozvoje česko-německých vztahů D. Herman pozitivního udělal. Vím o jeho systematickém lhaní o nacistické činnosti většiny bývalých německých občanů ČSR z pohraničních oblastí, kteří se dopustili vlastizrady, předků současných sudetů zdržujících se v uvedených organizacích.

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček si dovolil na uvedené jmenování kriticky zareagovat ( zde ). Objevily se tweety, že by měl Ovčáček, protože si dovolil kriticky se k tomu jmenování vyjádřit, z funkce mluvčího prezidenta na minutu letět. Vždyť co si dovoluje mít vlastní názor, že? Úředníček jeden.

Myslím si, že by měl z místa ministra zahraničních věcí letět T. Petříček. Svými názory, politickou orientací větší část našich občanů nereprezentuje. Naopak nám škodí.

*) Viz

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nebezpecna-realita-sudetactvi

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/proc-clenove-vlady-podporuji-landsmansafty

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/vlada-prekrucovani-historie-ignoruje-nebezpeci-politicke-revanse-podcenuje

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/devotni-belobradek

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/nackove-tu-jsou-zase

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/sudetsti-nemci-jsou-v-evrope-rizikem

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/pokrytectvi

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/mnichovska-zrada-nebyla-napravou-chyb-je-sudetonemecka-lez

http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/se-sudetskymi-nemci-se-spojovat-nelze

41 komentářů :

 1. Jak se to říká? Kozel zahradníkem? Nebo spíše dutá hlava, nebo mozkodlab.

  OdpovědětSmazat
 2. Ježíši kriste, styky s henleinovci a banderovci se musí rozvíjet. Herman je už vizáží člověk na svém místě,on diskutovat bude, ne, že ne. Výsledkem bude rytířský kříž s brilianty. Ještě budem čučet, co jsme našim drahým sudeťákům provedli. Jinak Petříček je velký omyl pana prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petřiček ukazuje kdo je vlastně předseda ČSSD!
   Dnešni předseda je tam úplně zbytečný a jeho funkci má ČSSD ihned zrušit!
   Tato strana spolu s KDU ČSL pohrdá výsměšně voliči a ti bezmocně ohlupeni prolhanym tiskem a tv

   CIVÍ,JAK JSOU BEZMOCNI, PROTOŽE JIM JSOU UKRADENY VADNÝMI INFORMACEMI HLASY A ONI NEVI,ŽE TAKOVÉ VOLBY SNAD ANI NEPLATI!

   Když patři tv těm,kteři jsou v ni zaměstnáni,tak ať nekradou občanům peníze a plati za ně koncesionářské poplatky!
   Takový zákon bude muset schválit Parlament a ne,že ne ANO!

   Smazat
  2. Pro současné politiky je nezbytné vytvořit jako nejvyšší státní vyznamenání Čestný štít II. protektorátu s Orlicí svatého Václava + Železný Velkokříž Evropských hodnot s modrou Davidovou hvězdou s devizou GOTT MIT UNS! (nazdar, Karle) na černo bílo červené řádové stuze.

   Smazat
  3. Opravdu potřebuje Babiš ve vládě sudetoněmeckou ČSSD s čilými kontakty na fašisty z Ukrajiny?

   Smazat
  4. 17:52 Nevolnická lumpenproletářská čecholůza si dokoulela žvanila Miloše na lumpenhrad a opičáka Bureše do strakovlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku, naštěstí ale na oba ty lotry postačila parta anglickejch děcek! - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo

   Smazat
 3. Klerofašista, sudeťák a pochlebovač EU jsou v emerickém teamu za "správnou fjec". :-)
  Předvoj "míru, lásky a prosperity" jsou ně banderovci a Mašínové.

  OdpovědětSmazat
 4. Jedinou útěchou mi je, že Č SS D po volbách končí. Naprosto zbytečná, marná strana, která hájí jenom zájmy svého vedení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Adolf také skončil... dokonce čestně, vlastní rukou. ALE CO PO NĚM Z NĚMECKA ZŮSTALO - škoda, že nedostal kulku už při Pivním puči. Mohly žít desítky milionů lidí déle, další miliony se z nich mohly narodit...

   Smazat
 5. A jsme zasde ve 30. letech. Sociální demokraté ohazují masky a ukazují jaká je opravdu podstata jejich politiky. A nazývají to "moderní levice západního stylu". Na lidi vydělávající si vlastní prací (od dělníků, přes živnostníky až po třeba lékaře nebo učitele), nebo na ochranu sociálně slabších (důchodci, ženy na mateřské, dlouhodbě nemocné) kašlou. Kašlou na program, na němž vlastně jejich partaj vznikla. Chce prý oslovit městské voliče. Spojí s kýmkoliv, ze kterého cítí kšeft. Neštítí se ani podpory oteřené fašistické sebranky, jako je banderovské hnutí. Klidně by si dala do štítu zkratku jedné z nejkrvavějších organizací fašistického teroru - SD (Sicherheist Dienst - tajná politická policie SS prohlášená norimberským tribunálem za zločineckou organizaci). Cukli až na poslední chvíli. Takže nějaký landsmanschaft je jen slabý čajíček. Tak jako kdysi podporovala Hitlera, od kterého si slibovala, že zlikvioduje konkurenční komunisty, nyní spoléhá na stejné síly, od kterých očelkává nějaký drobeček, co spadne pod stůl. Jako třeba pár křešel pro papaláše. Že se socánci stali sami obětí Adolfa? Byl to důsledek jejich vlastní politiky, kterou prováděli po celou dobu existence Výmarské republiky, kde byli nejsilnější parlamentí stranou. Pánové Foldyna A Zimola sice vykřikují rádoby kacířská hesla, ale ve skutečnosti poslušně šlapou brázdu vytyčeno panem Pcoche. Petříček je jenom osel táhnoucím pluh a bude, až splní svůj úkol dodán na jatka. Spolu s Hamáčkem. Každý, kdo jim dá hlas podporuje banderovce na Ukrajině a nácky u nás.

  OdpovědětSmazat
 6. Petříčku fuj a Babiši pořád chceš dál a toto trpíš? Jsi jako Petříček či Hermann.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiše si Peřiček ovine kolem prstu,on totiž ukazuje Babišovi,že mu může tak jedině polibit prdel!

   Smazat
 7. Pověstná poslední kapka, nebo konečná klapka. Každá přetížená struna jednou rupne a nadarmo se neříká, že pod světly reflektorů je největší tma a ve tmě nejzářivější světlo.

  OdpovědětSmazat
 8. No jo slouhové skopčáků v celé své kráse ještě že po volbách končí.

  OdpovědětSmazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 31. ledna 12:07.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. S Němci NEDISKUTUJEME! Němce využíváme k likvidaci nepřátel, nebo je humánně likvidujeme!!

  Náš drahý soudruh a soukmenovec Pelc má Leninsko-putinskou pravdu: Za snahu diskutovat s Němci (a ostatními Evropany) je nutno PŘÍSNĚ TRESTAT ! Nejen ministry, ale KAŽDÉHO Čecha a Rusa!!

  Na druhou stranu: My roduvěrní Češi a Rusové dovedeme Němce CHYTŘE využívat, např. k likvidaci sionistů nebo Poláků.
  Právě humánní likvidace tzv. Polska, směšného umělého státu, jenž byl založen Euroameričany jako nástroj podlého boje Západu proti Rusku, je ZÁŘNÝM příkladem slovansko-německé spolupráce.

  Dalším příkladem úspěšného slovansko-německého boje proti agresivnímu Západu byla všestranná pomoc Sovětského svazu tzv. Třetí říši v počáteční fázi 2. sv. války.
  Třeba proplutí německých maskovaných válečných lodí Severomořskou cestou DOKONALE zaskočilo brutální Angličany: Jejich obchodní lodi v Pacifiku pak šly KRÁSNĚ ke dnu!
  A bez sovětských dodávek potravin a surovin by se Německu zle vedlo, v době osvobozování Západu od kapitalismu a demokracie.


  Ano, kdyby Němci byli chytřejší, tak by s naší pomocí Západ zničili, a my Slovani bychom měli VELICE ulehčenou práci.
  Jenže Hitler nás zradil, Leninu žel, a po válce se Německo vrátilo do Evropy, země našich dědičných nepřátel.

  Prostě: Úkolem nás Čechů a Rusů je humánní likvidace VŠECH Evropanů, včetně našich dřívějších německých spojenců.
  Samozřejmě - s výjimkou členů komunistických a putinských stran. Z těch uděláme dozorce v pracovně-převýchovných táborech pro Evropany-nekomunisty a neputinisty.
  Ano, my Češi a Rusové jsme OPRAVDU chytří, vážně, bez legrace!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta, metelesku blesku. Česky di do p..iči.

   Smazat
  2. 12:56 Ten nad vás ční panečku! Jak Mount Everest nad hromádkou jačího trusu při svém úpatí! Ten vám vidí do těch vašich rudých pidimozečků, užgryndaní čechomužici!

   Smazat
  3. 8:18 Pepku, ty demente, už tady zase opruzuješ, bezmozku?

   Smazat
  4. 9:57 ááá, další z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 11. Naprosto věcný a výstižný komentář z dnešního článku na PL od Martina Kollera, cituji: „Stále více občanům se česká domácí a zahraniční politika jeví jako velká komedie a velký podvod. Ukázkové je spojenectví ANO, ČSSD a KSČM, přičemž podíl ČSSD ve vládě měl a má zanedbatelnou podporu. Nelze se tomu divit. Stačí se podívat na ministry za ČSSD, kteří sotva zastupují voliče ČSSD, kteří mají zcela jiné zájmy, než podlézat Bruselu a Berlínu s cílem věčné koloniální chudoby a ponížení, případně ještě táhnout v cizím zájmu do války na Ukrajinu. Cizím zájmům posluhuje evidentně nejaktivněji ministr zahraničních věcí Petříček, důstojný syn svého otce. Pod jeho vládou se ministerstvo zahraničních věcí definitivně změnilo na „ministerstvo zahraničních zájmů“, které většinou nemají s českými nic společného.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:38 Petříček na Ministerstvu zahraničí ČR nastoupil do "jedoucího vlaku", žádné změny se jeho zásluhou v podstatě nekonaly...
   Ministři zahraničí ČR od doby Jana Kavana (1998-2002), tj. Cyril Svoboda, Alexandr Vondra, Karel Schwarzenberg, Lubomír Zaorálek, Martin Stropnický a Jan Hamáček (pověřený řízením) se o změnu na "ministerstvo zahraničních zájmů" spolehlivě postarali...

   Smazat
 12. Zajímalo by mne, zda by Babiš udělal z Petříčka ředitele svého závodu? Když ho takto nechá bláznit jako šefa zahraniční politiky. Prostě někdo ve vedení vlády musí být opravdu na hlavu. Už je mi jasné po kom to "unesené dítě" na Krym je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co měl Babiš asi dělat když chtěl sestavit vládu ?Musel vzít socany.Ty 3 roky do nových voleb uplynou a pak musíme všichni volit ANO /aspon 40%/

   Smazat
  2. 16:43 : Nemusel. Stačio vzít SPD. Ale mama Merkel nařídila...

   Smazat
 13. Čí tento stát vlastně je? Několika jednotlivců a rodin. Jinak si hrajeme na tu svobodu a demokracii, přičemž jedno, nebo druhé, je nám jimi, pro jistotu, označeno.

  OdpovědětSmazat
 14. Helejte, v listopadu 89 velká většina z vás chtěla vládu odborníků. No a tak je už 30 let máte, gratuluji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V době sametového podvodu zblbnutý národ vykřikoval: Odborníci na svá místa! Chceme vládu odborníků! Po 30 letech konstatujeme, že títo odborníci zaprodali naši republiku i s podvlikačkami. Co na to samozvaný odborník a guru Klaus st.

   Smazat
  2. ale oni to byli odborníci, jenže nebyli najati a placeni Československem, ale zahraničními firmami, podle toho to taky dopadlo, když pomáhají budovat korporátní fašizmus v cizích službách

   Smazat
 15. Nepochybuji, že soc.dem. v příštích volbách v parlamentu končí, ale mám obavu, že ještě stačí našemu státu napáchat obrovské škody. To je doslova tragický vývoj jedné z nejstarších stran...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby to bylo, ale Foldyna je dobrý.

   Smazat
 16. Náš ministr Petříček
  nečechů je bratříček.
  Dlouho v bahně lovili
  než li nám ho zvolili.

  OdpovědětSmazat
 17. Babis je hodne vydiratelny, krivak...jinak by Petricka okamzite vyhodil!!! Petricek podporuje Banderovce-proti kterym bojovali moji predkove. Ja budu pokracovat!!! Petricek podporuje valecneho zlocince Porosenka, ktery vrazdi deti, zeny,...!
  Petricek podporuje Hermana, sudetaky=Hitlerovce; zaslouzi vyjimecny trest smrti !!! Kdo ho zastavi. Mne ( nas) nezastupuje!!! Petricek zastupuje TOP-09, Stetinu a pod. prasive psy!
  Takovy iq50 vyvola obcanskou valku. Zatim "mlcici vetsina" je sticha, ale kdy to bouchne, tak to nikdo nezastavi. Jsem presvedcen, ze pak nastane "vycisteni" naroda od vlastizradcu, kteri slouzi cizi moci. To napeti roste a pravdepodobnost zahajeni obc.valky je realne, mluvi o tom i pi.Samkova a dalsi. Jak pak skonci takovy jako Petricek, Stetina, Herman...fasisti ???
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nerozčilujte se příteli, stačí zapamatovat si ten ksicht.

   Smazat
 18. Chazar Herman leze Němcům do řiti, těm Němcům, co chtěli Chazary vyhubit, má ten člověk alespoň trošku hrdosti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stavíte Hermana před volbu být hrdý, nebo chudý. On je hrdý jak s námi všemi vyjebává a navíc není vůbec chudý... Naučte se myslet jako Chazar.

   Smazat
  2. 23:10- máte pravdu, jejich volba je taková, ne každému to vychází, Hermanovi to vychází ale jeho dnům ještě není konec.

   Smazat
 19. Socanský voliči:
  Za Petříčka si povinně každý večer dej přes hubu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše výzva má špatný titulek, protože soudruh Petříček je kandidátem pražské-židovsko-sluničkářské kavárny. To, že je momentálně u socanů, to vůbec nic neznamená, zrovna tak mohl být v TOP09, ale ta jde momentálně ke dnu a není pro politické turisty perspektivní stranou. Vyčkejte, lejno vždycky někde vyplave :-)

   Smazat
 20. Sobotka připravil pro ČSSD rakev, Hamáček vykopal hrob a Petříček to dokončí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se mně, že všichni tři byli velmi kvalitně vyškoleni v organizaci s názvem Mladí sociální demokraté. Tato organizace by se mohla směle přejmenovat na Pohřební službu :-)

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.