Reklama

čtvrtek 31. ledna 2019

Ministerstvo pravdy EU skutečností! EU zavádí mezinárodní skupinu cenzorů; Co netvrdí EU je lež a dezinformace

Martin Bago a -byi-  
31. 01. 2019  HlavnéSprávy a VlasteneckéNoviny
Evropská unie se chystá ještě přitvrdit a zintenzivnit svůj boj proti dezinformacím, rozuměj alternativním informacím a informacím z jiných než západních zdrojů. Jedním z opatření je i vytvoření mezinárodní skupiny, která bude v rámci EU ověřovat „fakta“, což lze přirovnat k malému ministerstvu pravdy EU, informuje slovenský konzervativní server HlavnéSprávy.sk.Jak uvádí nejnovější zpráva EK s názvem „Boj proti dezinformacím na internetu“, která je součástí akčního plánu EU proti dezinformacím, „dezinformace nahlodávají důvěru v instituce a v digitální i tradiční média a poškozují naše demokratické zřízení, protože snižují schopnost občanů rozhodovat se na základě pravdivých informací. Dezinformace také často podporují radikální a extremistické názory a činnosti,“ píšou jako Orwell.

A celý Akční plán EU6 proti dezinformacím stojí na 4 hlavních pilířích – zlepšit schopnost svých orgánů dezinformace odhalovat, sladit reakce členských států EU na dezinformace, motivovat soukromý sektor v jeho boji proti dezinformacím a zvyšovat povědomí společnosti o povaze dezinformací.

Eurokomise dala kromě toho internetovým gigantům jako Google, Facebook, Microsoft, Mozilla, Twitter atd podepsat kodex pravidel boje proti dezinformacím, na základě kterého se mají spravuje s dezinformacemi a předesílám EU pravidelnou zprávu o těchto činnostech. Takový systém cenzury nemají ani v Číně či KLDR. Orwellovské ministerstvo pravdy je skutečností.


A všechno toto začíná přitvrzovat právě s blížícími se volbami do Evropského parlamentu, což byrokrati ani nijak neskrývají. A tak můžeme s klidem říci, že eurobyrokrati nás takovou cenzurou a zásahy do svobody šíření informací a názorů dostávají nejen do novodobé totality, ale s plným nasazením sami pracují na ovlivňování eurovoleb ve svůj prospěch.

V úterý se to opět potvrdilo, když úřady EU opět varovali přední technologické společnosti včetně Facebooku, Google a Twitteru, že potřebují před nadcházejícími volbami do Europarlamentu více bojovat proti „dezinformacím“ a pokud v tomto boji nezvýší své tempo, mohou ze strany EU čelit regulacím.

„Kdo zde tedy ovlivňuje volby do Europarlamentu – nějaká vymyšlená ‚ruská propaganda‘ a ‚dezinformace‘, nebo eurohujeři snažící se za každou cenu zachránit si současnou podobu EU? No, nějaká cenzura už krachující EU a její od reality odtržených byrokratů a eurohujerů i tak nezachrání, protože nic nemocné nepřežije věčně. A podobně jako další říše a nadnárodní spolky, padne nakonec i tento. Svědčí o tom stále více indicií. V úpadku je totiž téměř každá oblast EU – od ekonomické, přes politickou až po morální,“ píše autor článku Martin Bago.


- - -

26 komentářů :

 1. ZBAVME SE EU DŘIVE NEŽ SE CELÉ ROZPADNE.UŽ TEĎ MÁ JEN DVĚ RYCHLOSTI

  s názvem FRANCKOGERMANIA,tak nečekejte na mobilizaci ČR ARMÁDY a jejiho nasazeni na DRANG NACH OSTEN,nového FRANKOGERMANWEHRMACHTU!.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujme panu Babišovi,že nařidil své komisařce pani Jourové se nejen fotit s SOROŠEM a jeho synem,ale i pro celé EU zabezpečit tu nejhorši cenzuru,která půjde!

   Smazat
  2. To je nadělení, někdo si myslí, že je Bůh.
   - já jsem pravda, já jsem cesta....

   Smazat
  3. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ??

   Smazat
 2. Dříve byly rušičky na Hlas Ameriky a Svobodnou Evropu, protože nám tam ze Západu lhali. Dnes se bude cenzurovat internet, protože tam lžou z Východu. Tak trochu z bláta do louže, Když dva dělají totéž, není to totéž... M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANO, LŽOU NÁM Z VÝCHODU!... Přes Beringovo moře. A Rus k tomu nenápadně přidal lež, že Adolf HITLER prohrál válku. Ovšemže ji ON neprohrál. Prohráli ji jeho vojáci, jeho letci, jeho námořníci. Nepomohla ani protisabotérská usilovná, obětavá činnost pobaltských, ukrajinských a běloruských vlastenců - jejichž zásluhy zůstaly celá desetiletí bagatelizovány. Najít například banditu perfidně ukrytého v matčině břiše - to chce Pobalťana... nebo rovnou Ukrajince - a neskutečnou dávku asijatského heroismu. SLAVA HEROJAM, PANE ŠTĚTINO, PANE POSSELTE, PANE HERMANE, PANE PETŘÍČKU, VLÁDO, PRESIDENTE...! - čert vás všechny vem.

   Smazat
  2. V 68. jsme rozvratili komunisty a pak uz jen nejaky zradci Husacisti ze Slovenska troskarili a invazi se rozvratili zase rusaci a dalsi , taky tim , ze si nasadili ukrajince do vedeni..To je pak sichr. Chruscev a Breznev to polozili a taky kvuli nam...EU si taky hodne koleduje...A zdrazuje i pivo. Maj to spocitany..Vod nas..

   Smazat
 3. Tedy ne, že by mi to nevadilo, vadí, ale porovnám-li "staré časy" šmírovali také a v každé době. A přece se svět vyvíjel, a co jim to nakonec bylo platné? Je to jen od revoluce k revoluci a od války k válce. Nic nového.

  OdpovědětSmazat
 4. Ztrácejí půdu pod nohama a panikaří. Jde jen o moc a peníze. Chtějí si udržet status quo. Začínají být už příliš směšní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mladému Hrušínskému do divadla moc lidi nechodí, potřebuje grant a tím hýkáním podle not pražké kavárny si o ty prachy říká. S Hřebejkem to bude něco podobného. Za vším hledejte prachy až na prvním místě!

   Smazat
  2. Mam za to ,ze za vsim je nemocnej chamtivosti Parasit.

   Smazat
 5. Ještě zbývá očipovat a písemné testíky, zda jsme správně pochopili evropské myšlenky. Za odměnu si pak budeme moci vybrat z některého ze 158 druhů pohlaví. Někdo by měl taky zakázat porno a je to komplet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Porošenko vám za to udělá schtolwerk...

   Smazat
 6. Ted to bude jednodussi , EU nebude nikto verit nic !

  OdpovědětSmazat
 7. Děkuji ,,Bruselu" za to, co dělá. Neb totiž maximálně pracuje na sebedestrukci.

  OdpovědětSmazat
 8. Vrchní bruselská cenzorka eurosoudružka Jourová jen skvěle plní své zadání. Přesně v duchu toho, jak sama prohlásila, že v Bruselu nezastupuje ČR, ale EU. A to si tuto snaživou eurosoudružku chce v EK ponechat Babiš i nadále.

  OdpovědětSmazat
 9. Hitler asi neprohrál vůbec nic, vždyť EU je pokračovatelkou Velkoněmecké říše - tedy Říše římské národa německého. Dokonce neprohrála ani jeho ideologie, jen se antisemitismus přesunul na národ ruský a čínský. Čistota rasy se bude jistě zkoumat - šikmé oči diskvalifikují ihned, hnědé oči a blond vlasy také, zase jen ti modroocí blonďáci, třeba i zrzci, budou vítězní a stanou se z nich možná EU hřebci k naklonování EUpotomstva, vhodného k převýchově na islám. EUcourová souložnice je na správném místě, cenzúra je asi to jediné, co zvládne. Kolikrát se sama zradila svým přesvědčením - vyvekslovala své partnery za výnosnější?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by měl? Prohrálo Německo. Nikoliv pan Hitler, ten je věčný! Sám to přeci také řekl: Jistěže jednou zemřu - i já jsem smrtelný, ale můj Duch zde zůstane navěky!!!".

   Smazat
 10. ...Hitler asi neprohrál vůbec nic, vždyť EU je pokračovatelkou Velkoněmecké říše...absolutní souhlas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a taky je pravdepodobny ze jeho tisicileta rise prece jen furt existuje a pokracuje !!!

   Smazat
 11. ....a nebude dlouho trvat a soudruzi z EU nás začnou zvát na pohovory, zejména ty pomýlené důchodce. Jejich nezodpovědné řetězové emaily by mohly tu jejich bruselskou stavbu zhroutit do základů a to bychom tedy určitě nepřežili......kobyla chcípá, kope a bije na poplach....je to smrtelná křeč......zatracení staříci, strašit eurohujery, to je na pováženou....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo pudete na urad a taky vostatni/ty nepohodlny/ , budou tam povolany , akorat se nektery nevratej domu...Pro zacatek.

   Smazat
 12. Ze by radeji zacali sami psat pravdu,to je ani nenapadlo....Jinak vazne nikdy nebudu verit takovym "informacim",ktere nemaji logiku

  OdpovědětSmazat
 13. No jo vládnou proti lidem tak to dostanou u voleb sežrat žádná cenzura je nezachrání.

  OdpovědětSmazat
 14. Celá banda EK jsou hajzlové a na tyto hajzle se patří vysrat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.