Reklama

pondělí 28. ledna 2019

Nevidomí politici Hamáček a Petříček zatloukají hřeby do rakve ČSSD?

Lubomír Man
28. 1. 2019
Ministr zahraničí ČR Petříček je na Ukrajině a jeho prvním hostitelem byl jeho rezortní ukrajinský kolega Klimkin. A aby byl postoj a směřování obou těchto mužú pro světovou veřejnost dostatečně jasný a výmluvný, nejednali na Ukrajinském ministerstvu zahraničí, ale na MINISTRY OF FOREIGN AFFAIRS OF UKRAINE, jak prokázal velkými písmeny vyvedený text umístěný na pozadí místnosti, ve které oba ministři tiskovou konferenci uspořádali. Nu a ideově po anglosasku se oba ministři na zmíněné konferenci též vyjadřovali. Klimkin ocenil Petříčkem „naprosto jasný“ oficiální český postoj podporující sankce EU proti Rusku a odsouzení ruské agrese Krymu, k čemuž Petříček dodal, že ČR nebývale tvrdě odsuzuje hybridní válku, kterou Rusko proti Ukrajině na východě země vede. „Ukrajina musí bojovat současně na dvou frontách, proti ruské agresi a proti proruským povstalcům na východě, a druhou frontou je potřeba modernizovat Ukrajinu“, řekl Petříček.

Mluvil i o pomoci, kterou ČR Ukrajině poskytuje. Ukrajinu označil za klíčovou zemi východního partnerství (zřejmě proto, že představuje nejvýhodnější nástupnické území pro útok proti Rusku-pozn.LM), s kterou už sice nemá společné hranice, ale nicméně ji i tak vnímá jako svého souseda.

Nejmilovanějšího ze všech sousedů, které má, tlačí se mi do pera, a to proto, protože je ze všech nejrusofobnější, stejně jako je sociální demokrat Petříček zřejmě nejrusofobnější ze všech ministrů české vlády. A člověk, který žlučovitě zlostné výpady tohoto člověka proti Rusku čte už po několikáté, se nemůže zbavit otázky, do jaké míry vyjadřují jeho protiruské výpady názor celé české vlády. Premiér Babiš se zatím k této otázce nevyjádřil, zato s podporou všeho, co Petříček v Kyjevu učinil a řekl, si pospíšil vyjádřit svůj plný souhlas Hamáček, předseda to ČSSD. Bývalé to strany českých pracujících lidí.

Inu i tak se bijí hřebíky do rakví.

Vždyť, propánakrále, pane Petříčku a pane Hamáčku, i Němec Günther Verheugen viděl, že to, co dnes Ukrajině z Kyjeva vládne, je čistokrevná vláda fašistů z masa a kostí. A vy Češi to nevidíte?

37 komentářů :

 1. Nevím, proč je Petříček ministrem. Je zvláštní doba, že ministrem se může stát i diletant. Asi nejsou kádry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nároky se snižují, k dobré kvalifikaci už stačí odezírání ze rtů pána.

   Smazat
  2. Myslím že Petříček je jen takový pracovní dobytek na špinavou práci, normální člověk by to nedělal. Nějak tak nazval V. V. Pjakin už docela dávno Teresu Mayovou a jak je vidět tak se opět nemýlil, že byla nasazena k diskreditaci Velké Británie jako spotřební materiál. Jestli nás Petříček má také zdiskreditovat jakožto stát, to nevím, ale zdá se že se mu to dosti dobře daří. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Spíše idiot, než diletant.

   Smazat
  4. A to jste čekali,
   že po Zaorálkovi už se tady ve vztahu k Rusku nic horšího neobjeví...
   Synáček nomenklaturního otce, který dobrými radami
   jistě nešetřil. A ono se to holt povedlo.

   NIC nového v českém protektorátu.

   Smazat
  5. Pochetříčku , dorazit tu vaši Serešsatanovu oranžsektu už ti nedá.....dokonáno jest !

   Smazat
 2. Za doláče mnoho Čechů ráda oslepne !

  OdpovědětSmazat
 3. Petříček je opravdu symbolem hlouposti a myšlenkové demence, zejména taky po té, co se zbytečně a přitrouble otřel o Rusko. Vůbec nechápu proč, jediná varianta je obyčejná blbost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu? Radši ještě prožeňte závity.

   Smazat
 4. Petříček je Pocheho pomsta a musím přiznat, že strašná. Tohle hovádko se soc.dem. skutečně nepovedlo a téměř jistě za toho kripla zaplatí velkou politickou cenu. Nemám z toho radost, ale takovou dávku hnusu, kterou produkuje tenhle křivák, nemůže snad rozdýchat ani nejvěrnější volič soc.dem. Ukrajina nepřehlédnutelným způsobem nastoluje fašistický režim. Kdo tento stát podporuje, je prostě nepřítel českého národa.

  OdpovědětSmazat
 5. Hamáček je opravdu expert na politiku, třeba jak prohlašoval, že Asad musí pryč. Takový politický cit a nadhled prostě nezatajíš.

  OdpovědětSmazat
 6. Proboha, proč nezůstal doma. Kdo ho tam vyvez ? Zase aby prezident Zeman vše obracel na pravou míru.

  OdpovědětSmazat
 7. ...stydím se, že takovej lidskej póvl za nás mluví...

  OdpovědětSmazat
 8. NA českém Zamini se od dob Schwarzenberga nic nezměnilo. Také je tam stále ten nácek Bartošek, který rád střílí lidi u silnice a zahrabává do příkopu.

  OdpovědětSmazat
 9. Další jezdec Apokalypsy ze stáje ČSSD.
  Kde se to tam líhne?

  OdpovědětSmazat
 10. ČSSD se Pochem, Petříčkem a těmi, kteří je prosadili k mico, zařadila mezi kolaborantské, strany podporující fašismus či jiné podobné hnutí na Ukrajině.

  Petříček a Poche jsou klony Vidkuna QISLINGA. Dejž jim Bůh i Quislingův konec.

  OdpovědětSmazat
 11. Petricek tam neni za sebe,ale za vladu CR...Uz davno vysvetloval,ze nedela nic, na cem by se spolecne nedohodli....A ja mu to verim,protoze mu to slouhovstvi kouka z oci

  OdpovědětSmazat
 12. Zase mistrný kousek Zemana k likvidaci ČSSD. Jmenovat takového paňáca ministrem zahraničí, to je schopen udělat jen Zeman. Nic lepšího a jednoduššího pro vyvedení ČSSD na smetiště dějin nebylo lze udělat. Výsledky práce Petříčka, a nutno dodat že nejen jeho, začne ČSSD sčítat ve volbách do Evropského parlamentu. Na porážku k řezníkovi pak půjde ČSSD v parlamentních volbách. Kdo by volil stranu, která svými představiteli podporuje neonacismus na Ukrajině či v jiných evropských zemích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové malé poučení z puče, proti Hugo Chávezovi (viz NR: Studie torontské univerzity: Jak se Venezuela zadlužila u FEDu). Pučisté vyměnili vrchního státního zástupce, předsedu nejvyššího soudu, … a také členy státní volební komise. Technologie moci, mají liberalisté, nejspíš všude dost podobné. Takže i ta ČSSD, zřejmě bude mít několik pozic pro zasloužilé, po volbách jistých. P.K.

   Smazat
 13. Jestli naši zastupitelé, z naší pobočky US foreifn affars, dostali úkol politicky legalizovat a finančně vydržovat Kyjev, tak tomu musí dát nějakou formu.
  V té formě, nejspíš mají svobodu vlastní improvizace, aby se mohli vyprofilovat pro další a větší úkoly. P.K.

  OdpovědětSmazat
 14. Jen klid, drahý s.s.Mane!

  Vážně nemusíš trpět obavami: Naši soudruzi a soukmenovci, utajeně působící v ČSSD, vědí ZCELA PŘESNĚ, co mají dělat.
  Ano, stejně jako s.s.Fierlinger blahé paměti, jeho dnešní následovníci pracují obětavě a cílevědomě – na sloučení přežilé socdem partaje s naší Stranou.

  Takže se vnucuje otázka: Kdy se bude konat slučovací sjezd č. 2?
  Nuže, o takových věcech členstvo nerozhoduje, že.
  Na takové rozhodování máme přece osvědčenou vnitrostranickou demokracii: Rozhodne Veliký Putin, BJJP, a naši národní Vůdcové Miloš a Babiš jeho rozkaz PŘESNĚ splní, jako vždy.

  Vzhledem k mezinárodní situaci není vyloučeno, že sloučení ČSSD s KSČM bude slavnostně stvrzeno již letos v březnu, za účasti našeho národního Miloše.
  Ano, to by bylo prostě SKVĚLÉ: Za jedny peníze by se sfoukl poslední sjezd ČSSD a zároveň slučovací sjezd.
  To bude mít náš národní Vůdce Babiš radost, jak dokážeme šetřit jeho národní prostředky!

  „Na konci všeho našeho snažení je člověk!“ (Kl. Gottwald)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosta, teď se prozradili. Že voni jsou emisarem NEO SdP = NEO Sudetendeutsche Partei. Ten slučovací sjezd by se měl konat ve Lvově? Tam byste si mohli i svobodně, beztrestně zapochodovat s pochodněmi a od plic si zahajlovat... třeba Heil Mejdan - ééé, pardon MAJDAN, Hlavní město východu je Kyjiv... Porošenko vás pak odmění doživotním přídělem čokolády... A ty tzv. sociální demokraty si můžete rovnou vzít s sebou. A Pochejugend samozřejmě též.

   Smazat
  2. 9:59 Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
  3. 16:45 blbečku,to tady tapetuješ pořád dokola.Na nic jiného se nezmůžeš?

   Smazat
  4. 19:36 Proč ze sebe děláš takový hovado? To si neumíš spočítat, že zatímco obnova takového textu, který umístuji velice příhodně k opakovaným lžisrčakám putlerhoaxu NR, mi trvá pár sekund, tak opakované popisování důvodů, proč místní rudosráči maj furt ty svý čechomužický mozoly zabořený v prdeli nějaký kremelský svině, mazané lŽIDvořákem, by mi zabralo celý minuty! A na to fakt čas ani náladu nemám ...

   Smazat
 15. V tomto tedy souhlasím, socan nemůže překročit svůj stín. Východ i západ Ukrajiny se měl dle Minských dohod domluvit, místo toho obě strany se zabarikádovaly na svých posicích.
  Obyvatelé jsou nešťastní lidé, nemají prozíravé vůdce.
  ČSSD sází na to, že EU Rusko udolá, evidentně vychází ze špatných předpokladů. Rusko svoje hospodářství postupně přebudovává k obraně, zatímco armády NATO jen posilují výzbroj. Zapomněli, že případná budoucí válka bude opět totální a obyvatelstvo EU i západní Ukrajiny neprojevuje příliš nadšení pro sebeobětování. Petříček má punc Moravce,
  má pocit, že pomáhá Česku, šplhoun, přitom po vzoru Moravce mu jen škodí. Tohle je věc velmocí, nechápu proč se tak angažuje.

  OdpovědětSmazat
 16. To,že ČSSD postavila do čela ministerstva takového Pocheho podržtašku se jí vymstí v budoucích volbách. Sama si takto připravuje cestu do zapomnění. je toškoda, že nejstarší naše politická strana takto dopadla. velkou vinu na to má její pražská organizace a zejména "Mladí soc. demokraté

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělám si iluze ani o ANO, Babiš není Orbán. Ten americkým diplomatům oznámil, že Maďarsko hodlá provádět neutrální zahraniční politiku a nikoli plnit požadavky USA, píše The Wall Street Journal. Orbán totiž odmítnul nařízení, aby čelil „čínské kybernetické špionáži“ a podpořil Ukrajinu proti Rusku." České loutky dostaly stejný příkaz a evidentně poslechly :-)

   Smazat
  2. 8.23: Už Hitler věděl, že není ani tak rozhodující jak lidé hlasují, ale to, kdo a jak počítá hlasy... a jak "včas" dojde ke skartaci volebních lístků.

   Smazat
  3. Správně, 8:23!!! Ti dva socdemáčtí kreténi s nahnědlými prdelkami nejsou "samostatná jednotka", nýbrž součást vlády a koaliční (spíš kloakiční) partneři chazara Babiše...a proto všem jeho voličům, nebo spíš vůličům upřimě gratuluji v jejich schopnostech rozumět potřebám svým i svých spoluobčanů...a doufám, že ten trotl Petříček ujistí chazara Porošenka o naší podpoře všemu, čeho se on a jeho banda na Ukrajině dopouští a přislíbí mu i nejen dipl. a ekonom. pomoc, ale i pomoc vojenskou, když už našinci po vzoru us.-troops stáhnou ocas mezi nohy v Afghánistánu a přestanou tam, dle senila Moše Zemana, "bojovat za Prahu" a půjdou zabojovat na Donbas, vždyť jak říkával Benito Mussolini, Masarykem oceněný "Řádem bílého lva 1.stupně", "třikrát sláva válce krásné a vznešené!" A nic jiného, než nějakou takovou vznešenou válku zrovna dnes Evropa nepotřebuje...

   Smazat
 17. Psal jsem to už dávno, ale sem se to hodí jako vyšité: "Problém je asi v tom, že fašizmus je na postupu v celé Evropě, proto není divu, že i poslušné loutky a kývači z ČSSD banderovcům fandí také (dostali to rozkazem z USA, jenom Orbán neuposlechl). Je to stejné jako před první světovou válkou, ke které evropští sociální demokraté vrchovatě přispěli. Problém EU je také v tom, že se začíná nápadně blížit svou politikou německému národnímu socialismu třicátých let. Rozdíl je pouze v tom, že slůvko národní bylo nahrazeno slůvkem federální. A tomuto federálnímu socialismu už ani nevadí pochody pohrobků SS divizí v Pobaltí. Proto mu nemůžou vadit už ani banderovci na Ukrajině, které si tam na zakázku kupodivu pěstují židé ve vedení země dovezení, či dirigovaní svými soukmenovci z USA a Kanady. Historie se bude opakovat, Hitlera také podporovali američtí židovští bankéři a ten na oplátku vyhlazoval evropské židy. Nejvíce mě ale fascinuje, jak dokážou čeští lžipropagandisté útočit na zcela jiné subjekty a označovat je za nácky (v Česku třeba na Okamurovu SPD), které s tím nemají nic společného!" P.S.: sbobem zaprodaná ČSSD, tvoji poslanci se dostanou do parlamentu asi už jenom díky volebnímu podvodu :-D

  OdpovědětSmazat
 18. Jen ať si dají z názvu pryč Česká a jsou jen SD sluhové globalistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sociální Demokracie se nejen návštěvou Petříčka blíží opravdu té SD, čili SicheheitsDienstu...
   Jak praví klasik:"co vznikne, když se sociálně-revoluční červená pomíchá s enviromentalistickou zelenou? No přece hnědá fašistická!" A to se právě teď v Evropě, a hlavně v Německu odehrává...

   Smazat
 19. Sociální demokraté byli i Hitlerovi jen vlažní odpůrci.

  OdpovědětSmazat
 20. O schopnostech ministra Petříčka nelze mluvit s despektem. On jen zastupuje zájmové skupiny, které jej nominovaly a prosadily. Jeho veřejné postoje nemusí být prvoplánově dílem jeho génia. Pro tažení proti RF je třeba navodit tu správnou psychózu. A kde jí lze lépe čerpat a akcelerovat než ve zfašizované Ukrajině, která je plná hrdinů bojujících za svobodu a demokracii proti útlaku ze strany SSSR a dnes RF. On je prostě jen bezskrupulózní dobytek jako jeho mentor Poche. Za osobní, chvilkový prospěch prodají i svou mámu. Nic než touha po moci a chrpchtající si ego. Celá ta parta "mladých" přestudovaných socdemáků okolo Sobotky by měla být postavena před soud. Ale kde? Čí zájmy hájí naše justice. Tady to demokratickou cestou neprojde. Vzpomene si ještě dnes někdo jak po minulých volbách letěl hned druhý den do USA Bělobrádek a hned za ním Sobotka? Proč asi? Vzpomene si ještě někdo na socdemácké a Sobotkovo uniklé maily, které jednoznačně ukazovaly co je to za dobytek, který pohrdá vlastními voliči a celou republikou a který si hraje na svou božskou neomezenost? Oni jsou prý intelektuální elity..... kterým ta lůza z ulice nerozumí a není jejich velikosti hodna. Ten únik byl vztyčený ukazovák. Místo toho se necháváme jak stádo ovcí zatáhnout do krvavých her mocných bohů finančního Olympu. Pliveme po svých předcích, po jejich dřině a obětech pro zachování nitě života a ještě u toho radostně halekáme. Necháváme vládychtivou menšinu a jejich řvoucí stádo v Pražských ulicích ovlivňovat a směrovat naše životy. Ta bezmezná ochota mlčící většiny být za onuci cizích zájmů je už víc než k pozvracení, přátelé.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.