Reklama

čtvrtek 17. ledna 2019

Noví cenzoři?

Jiří Paroubek
17. 1. 2019    vasevec
Uvítal jsem, že dokonce ve dvou velkých tištěných médiích se dnes objevuje jasné odsouzení snahy ředitele BIS Koudelky o vměšování této instituce dokonce i do vzdělávacího procesu. Je velkou chybou ministra školství R. Plagy, že vůbec umožnil vůbec diskusi s ředitelem BIS na téma, jak vyučovat české dějiny. Bláboly obsažené ve zprávě BIS, jež byla publikována v prosinci 2018, a obsahující strašení před vlivem ruských a čínských agentů, jsou zarážející. Každý soudný člověk si musí říci, že v BIS musí sedět nějaký ideový následovník někdejšího komunistožroutského amerického senátora McCartyho. Také tento dobrý muž se špatnou hlavou viděl sovětské agenty a komunisty ve všech pokrokověji uvažujících Američanech. Z USA se mu podařilo vypudit svou šílenou celoamerickou akcí řadu umělců světových jmen. Dělat z Charlieho Chaplina komunistu, to mohl opravdu jen blbec.

Nicméně v prosinci 2018 zpravodajská služba BIS ve své úpravě velmi vážně píše o tom, že moderní dějiny, jak jsou vyučovány na českých školách, jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin. A prý je proruským panslovanstvím zasažena i výuka českého jazyka, respektive literatury (Národní obrození). A že prý to, že Rusové ovládají moderní dějiny, tvoří základ pro současné ruské vlivové operace všeho druhu a tedy i hybridní strategie.

Trochu jsem přemýšlel o tom, proč prezident Zeman nemá rád šéfa BIS Koudelku a přičítal jsem to jeho nevyzpytatelnému osobnímu chování. Prezident tu a tam prostě někoho nemá rád bez vážného důvodu, ale v tomto případě uznávám, že jsem se velmi mýlil. Člověk, který se podepíše pod zprávu své instituce s těmito závěry, je nekompetentní hlupák, který nemá na svém místě co dělat. A pokud jeho úchylné bláboly vnímá vážně ministr školství, pak je na pováženou, zda takový ministr má být dál členem vlády. Ministr by měl být na té úrovni, aby rozeznal, co je i v rádoby odborně prezentovaném materiálů propagandistickým blábolem a musí se podle toho chovat. Pro mě je závěr z celé drobné aféry jediný. Ředitel BIS potřebuje rychle vyměnit, nežli se nám zblázní úplně.

26 komentářů :

 1. jirko je pravda že jirasek alois byl spolu s čelakovskym františkem agent putina a jan žižka byl vlastně zloděj janošik co bohate cirqvi a přežranemu panstvu bral a rozdaval hladovym a mistr jan hus byl teroristou---

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za větší využití Paroubkových husitobolševických větrů ! Např. pro větrné elektrárny. Kdo z vás to má ?Ještě tak vybudovat Buranův kanál Balt-Orient a můžou tím kanálem chodit oba dva i s pročínským Nečasem, kterého pokrytecky pomáhal shodit ?
   „Kdo čím zachází, tím schází,“ řekl Vodičkovi Švejk. Já jsem znal nějakýho kořalečníka Paroubka v Libni. Jednou se mu tam opil nějakej dráteník (možná Babiš) jalovcovou a začal nadávat, že je to slabý, že do toho leje vodu, že kdyby drátoval sto let a za celej vejdělek si koupil samou jalovcovou a vypil ji najednou, že by moh ještě chodit po provaze a nosit ho, Paroubka, v náručí. Potom ještě řekl Paroubkovi, že je huncút a šaščínská bestie, tak ho milej Paroubek chyt, votlouk mu jeho pastě na myši a dráty vo hlavu a vyhodil ho ven a mlátil ho po ulici tyčí na stahování rolety až dolů na Invalidovnu a hnal ho, jak byl zdivočelej, přes Invalidovnu v Karlíně až nahoru na Žižkov, vodtud přes Židovský pece do Malešic, kde vo něj konečně tyč přerazil, takže se moh vrátit nazpátek do Libně. Jó, ale v tom rozčílení zapomněl na to, že má ještě asi to všechno obecenstvo v kořalně, že si tam asi budou ti syčani sami hospodařit. A taky se vo tom přesvědčil, když konečně se zas dostal do svý kořalny. U kořalny bylo napolovic stažený roló, u kterýho stáli dva policajti, taky silně nabraný, když dělali vevnitř pořádek. Dopolovic všechno vypitý, na ulici prázdnej soudek vod rumu, a pod pultama našel Paroubek dva vožralý chlapy, kteří byli přehlédnutý policajty a kteří, když je vytáhl, chtěli mu platit po dvou krejcařích, víc prej žitný nevypili. Tak se trestá přenáhlenost. To máš jako na vojně. Napřed nepřítele porazíme a potom pořád a pořád za nim, a nakonec nestačíme sami utíkat.“
   Výňatek z knihy J. Haška Osudy dobrého vojáka Švejka, kapitoly: Švejkovy příhody v Királyhidě.

   Smazat
  2. 8:35 Ať žije slepičí rozum pěstovaný v neziskovkách s finanční podporou eu pro poučení i opovržení budoucím generacím.

   Smazat
  3. Jménem všech poctivých občanů ctících demokracii, žádám důsledné prověřeňí všech veřejných knihoven. Za účelem vyřazení všech svazků s chybným obsahem obrozenecké literatury, taktéž knih oslavujících husitské tradice a navíc konzultovat, zda Kralická bible se neodklonila překladem od originálu, nebude-li schválena, pak vyřadit a ponechat jen v latinskoamerické verzi. Děkuji jménem loajálních občanů.

   Smazat
  4. 23:05 Souhlas! To by byla konečně ta lidem požadovaná a tak dlouho očekávaná důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
 2. BABIŠ SLIBUJE,ŽE BUDE PŘECEDA REPUBLIKY A UMI JI ŘIDIT

  no to nevi,že ministr,který dovoli svoje řizeni jakýmsi podpidostnikem je zralý na vyhazov?.
  Je ten ministr řizen Babušem ČI KÝM?To nemohl odkázat toho vyzvědače,aby mu poslal své zbožná přáni emajlem?

  OČIVIDNĚ NEMÁ CO DĚLAT A JE NEBEZPEČNÝ PRO NAŠE DĚTI!
  kDYBY HO BABIŠ VYKOPL ZVEDNOU SE MU PREFERENCE PŘIMO AŽ DO NEBE!

  OdpovědětSmazat
 3. Koudelka je důstojným nástupcem generála Lorence, posledního šéfa StB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. General Lorenc byl inteligentní jedinec, Koudelka je nevzdělaný debil, škůdce a parazit !

   Smazat
  2. Lorenc snad byl odborník na šifrování

   Smazat
  3. 18:53

   Koudelka je tak důstojným nástupcem Lorence, asi jako vy jste důstojným nástupcem Einsteina.

   Smazat
 4. Snazivost kolaborantskych ceskych Koudelku nezna hranic.Jako fór na aprila by to slo,ale je leden,ne?

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlasím s Jiřím Paroubkem, ostatně jsem se zde vyjádřil v diskusi před dvěma dny obdobně.Ředitel Koudelka se zřetelně odkopal jako dvojitý agent, ministr Plaga se zachoval jako ťulpas. Nemá to ale konce. Dnes nás pro změnu masíruje ČT na téma "nepřijatelného ovlivňování soudů ze strany prezidenta Zemana". Kampaň se opírá o vyjádření Josefa Baxy, bývalého předsedy Nejvyššího správního soudu, který informoval sdělovací prostředky o obsahu rozhovoru s prezidentem republiky, který před nějakým časem probíhal, dle jeho vlastních slov, mezi čtyřma očima (!!!). Pominu nezpochybnitelný fakt, že prezident má přece právo vyjádřit svůj názor na cokoliv, zejména když tak činí diskrétně mezi čtyřma očima. Co však je naprosto skandální je fakt, že významný představitel soudní moci o obsahu interního rozhovoru si dovoluje kvákat do novin. Takto se může zachovat jen obyčejné nevychované a podlé hovado! jeho chování však náš korektní mainstream nekritizuje, šije do prezidenta. A polívečku si přihřívají debílci zejména z řad Pirátů, KDU-ČSL. TOP 09 atd. A tak si tu žijeme...

  OdpovědětSmazat
 6. Jiří Paroubek správně na straně národa

  OdpovědětSmazat
 7. O pervertech je treba rikat pravdu a ne je glorifikovat!Vcera probehla jen na jednech novinach TV o zatceni 7 clenu tzv sex trafiking .Vubec se nejednalo o tento sex trafiking jednalo se o skupinu pervertu na Floride kde zili v jednom dome 6 muzu a jedna carodejnice.Prislo se na ne po unosu mladistveho ktereho nalakali diky idioto hram na internetu .Po policejnim zasahu objevili nekde ve sklepe jiz rok hledaneho dalsiho mladistveho ktery slouzil jako sex sleve (otrok) pro jedny manzele .A ted pozor tito manzele byli dva buzeranti oddani jakozto manzele legalne .Dva fousati teplousi za pomoci dalsich zrud v dome poradali orgie a sex hratky ,to je pravda o LGBT a zrudy ktere se v 700 ti!!! letech po zjisteni ze jsou vlastne zenou stanou transzenou a ne je vyzdvihovat jako Onanova administrativa kde vice president Biden dekuje zidovske communite za zavedeni homosexuality do zivota a president je obvinen bukem ktery jej cadil v Chicagu v limusine na jeho objednavku Proto az potahnou tyto zrudy ulicemi Prahy dejte jim to najevo ,nejlepe nocniky plnymi lejen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:49
   Zvu tě k nám, máme na našem Hradě prever a vždy o půlnoci tam chodí duch Cát močit do hradního příkopu. Příjeď a přijdeš na lepšÍrán myšlenky.

   Smazat
 8. Kde by mohla být ČSSD, kdyby Paroubek neodešel z vedení ČSSD. Nemyslím kde procentuálně, myslím kde myšlenkově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolik mas fotru???

   Smazat
  2. Já jsem zmaten, z toho kolik máme všude důstojných následníků. Leč v praxi kde nIc, tu nic. Začínám mít podezření, jestli si to napíšou oni sami.

   Smazat
 9. Já jsem osobně Plagu obdařil tímto pozdravem:
  Mám syna,který má asi stejný věk jako Plaga Robert.  Pokud by byl tedy můj syn ve funkci ministra školství a jednal by s nějakým Koudelkou s BIS o výuce a osnovách na školách,tak bych mu řekl: Ty jsi připosraný hlupák.  OdpovědětSmazat
 10. Omlouvám zse za hrubku.Správně mělo být.

  Pokud by byl tedy můj syn ve funkci ministra školství a jednal by s nějakým Koudelkou z BIS o výuce a osnovách na školách,tak bych mu řekl: Ty jsi připosraný hlupák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není hrubka, ale překlep. Bude Vám odpuštěno. Amen

   Smazat
 11. Ale Jiří,
  výměnou čučkaře za čučkaře se nic nenapraví.
  Jediné řešení by bylo,kdyby BIS přestal být angažovanou rukou politiky USA.
  Tuším, pracovat proti zájmům vlastních obyvatel a republiky, je vlastizrada...
  To bychom ovšem museli za vlastizradu soudit drtivou většinu politiků a celou prokletou církev*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, na jaké školy chodí a kde se školí ti čučkaři je zřejmé. U justice a armády je to podobné. Naše zájmy tam asi neprobírají. Přísaha, jako u gen. Pavla, jim nic neříká. Že by jim taky Obama zakroutil rukou?

   Smazat
 12. Koudelka je jen slouha slouhů a pan Paroubek má pravdu.

  OdpovědětSmazat
 13. Poslal jsem vládě ČR mail.

  Výzva pro vládu ČR:
  vládo ČR konej a odvolej neschopného nebo spíše všeho schopného kolaboranta spolupracujícího s cizí mocností a proti zájmům ČR- Koudelku z funkce ředitele BIS.

  OdpovědětSmazat
 14. Pane Paroubku, vyjadřujete se na adresu blbce, kypícího přitom sebevědomím z moci fízla příliš zdvořile a ohleduplně.
  Pokud jde o Zemana - nemusím s ním souhlasit, ale přesto musím uznat, že čeští politici na opratích kapitálu jsou proti němu sotva IQ tykve. A to je přivádí do bztčku až k šílenství a snaze rozvrátit stát a občanskou společnost - a přitom si celkem v pohodlí nakrást. Takhle přijít únor 1948, to by si zase na zločincích smlsly sloupy státu. Zatím ty dnešní mlsají rozdáváním nespravedlnosti za korupné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.