Reklama

čtvrtek 10. ledna 2019

Otevřená výzva pro ústavní činitele České republiky

10. 1. 2019 Ústavní činitelé České republiky!
Voláme vás k odpovědnosti a požadujeme nápravu situace ohledně nežádoucí migrace do naší země. Tuto situaci jste sami způsobili svým nezodpovědným konáním a to navzdory přání a mínění naprosté většiny obyvatel naší země. My, obyvatelé České republiky, jsme vás zvolili v dobré víře, že budete hájit naše zájmy a chránit naší zemi. Vy tak však nečiníte! Proto žádáme o urychlenou nápravu situace, kterou jste sami svojí nedbalostí, ignorantstvím, zbabělostí a někteří i zlou vůlí způsobili obyvatelům České republiky. Učinili jste kroky, které jsou nebezpečné pro další existenci naší země a pro nás - vaše voliče!
Jako ústavní činitelé jste nereagovali na opakované žádosti nás voličů, abyste se zodpovědně zabývali globálními migračními pakty!
Zdroj ZDE

Čeští ústavní činitelé, Ústava ČR vám ukládá povinnost respektovat názory a vůli obyvatel České republiky, kteří vás zvolili do funkcí – viz. Ústava ČR, Čl. 2: „Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní.“ A proto po vás požadujeme URYCHLENĚ následující:

1) Vypovědět spolupráci ČR s Úřadem Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a zrušit všechny smlouvy mezi ČR a UNHCR o spolupráci při přesídlování uprchlíků.
Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) působí v České republice od roku 1992. Spolupráce mezi Českou republikou a UNHCR při přesídlování uprchlíků se datuje od roku 2005 podpisem dvoustranného Ujednání o spolupráci při přesídlování uprchlíků. Samotný proces přesídlování se provádí prostřednictvím Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, který má pozici zprostředkovatele. Za přijetí migrantů se od r. 2008 vyplácí z Evropského uprchlického fondu finanční podpora.
ZDROJ ZDE: „2009 – 2022 Přesídlení - Nový začátek“

2) Odstoupit od dokumentu „Newyorská deklarace pro uprchlíky a migranty“, kterou přijalo Valné shromáždění OSN 3. 10. 2016 a která je základní stavebním kamenem globálního paktu o migraci a globálního paktu o uprchlících
Zdroj ZDE: „Newyorská deklarace pro uprchlíky a migranty“

3) Odstoupit od „Marrákešské politické deklarace“ a od „Marrákešského akčního plánu 2020“, které byly přijaty 2. května 2018 na 5. Euro-africké ministerské konferenci o migraci a rozvoji.
Zdroj ZDE

4) Odstoupit od globálního paktu OSN o uprchlících, který byl přijat 17. 12. 2018
Zdroj ZDE: kompletní informace


Adresáti otevřené výzvy pro ústavní činitele ČR:
Prezident ČR
Předseda Senátu PČR
Předseda PS PČR
Premiér ČR

V Praze dne 7. 1. 2019

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., Aliance národních sil, předsedkyně
JUDr. Karel Hais, Aliance národních sil, 1. místopředseda
Ing. Karel Janko, České strana národně socialistická, předseda
Benjamin Kuras, spisovatel
Jiří Černohorský, Čest, svoboda, respekt, z.s., předseda
Ivana Schneiderová, Tradiční rodina, z.s., předsedkyně
Ing. Emil Kulfánek, Český svaz bojovníků za svobodu, 1. místopředseda
Ing. Helena Ryšavá, Knihovna Miloslava Ransdorfa, z.s., předsedkyně

23 komentářů :

 1. Večer se na Václaváku prodávají drogy, samej černej a kdo jim dává povolení k pobytu?Koukejte makat a vyžadovat zákonnost!!Skončí to revolucí!Mám strach, že krvavou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:36- snad "koukejme makat"!

   Smazat
  2. Obávám se, že to opravdu skončí krvavou revolucí, nebo jak tomu říct.Pochybuji, že ústavní činitelé budou vůbec na tuto výzvu reagovat.A co potom dál?Necháme se dostat do situace jako v Německu, Francii, Švédsku a prakticky ve všech západních zemích, kam vkročila noha migrace? Necháme zničit vše co my a naši předkové vybudovali?Necháme v tom i naše děti, vnoučata i ženy?Kdo neztratil pud sebezáchovy a selský rozum, ten bude reagovat.

   Smazat
  3. 18:50-věřím, že to "odbudeme" volbami, pokud ne, vím na které straně budu.

   Smazat
  4. Jen aby to nebylo nomen omen...

   Smazat
  5. 19:24-v zásadních věcech není vyhnutí a zrada je jen odložený trest.

   Smazat
  6. 18:58 která země to bude pane Povolny ?

   Smazat
  7. 7:17- ptáte se dost hloupě, děj se bude odehrávat v Česku, které jsem neopustil a neopustím. Nevylučuji, že po vítězném volebním boji budou se muset lidé s dvojím občanstvím rozhodnout dle Vaši otázky.

   Smazat
 2. Otevřená výzva pro ústavní činitele České republiky.

  Pitomost!!! To nic neřeší. jen revoluce je řešení.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 3. LZPS:
  Čl. 23

  Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je zastaralé znění. Z návrhu Listinu svobod, práv a povinností (ANS):

   Článek 25

   (1) Občané mají právo a současně povinnost postavit se na odpor proti každému, kdo by omezoval, potlačoval nebo odstraňoval svobody a práva občanů, měnil nebo rušil ústavní pořádek proti vůli občanů, omezoval nebo znemožnil činnost ústavních orgánů a orgánů státní správy a územní samosprávy nebo jejich činnost namířil proti občanům a státu.
   (2) Podmínky a podrobnosti k držení, nošení a použití zbraní upravuje zákon.

   Smazat
  2. ANS cituje Ústavu č. 2, ne Listinu. https://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html

   Smazat
  3. To mohli sesmolit pouze zdegenerovaní levicoví podlidé! Pravice odmítá všechny formy rovnostářství. Čistokrevný pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost. Alfred Rosenberg o tom ve svém díle Mýtus 20. století hovoří takto:

   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“

   Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku. V pokročilém stádiu ji již nelze vyléčit.

   Jakákoliv demokracie je levicová a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický podlidi, aby se uráčili se podřídit vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 4. Otázkou, kterou by měl posoudit kompetentní právník, je zda uvedení ústavní činitelé, příp. jiné osoby, porušili nebo porušují svou činností, uvedenou v "Otevřené výzvě", Ústavu ČR, zákony a jiné právní předpisy.
  Pokud ano, ať konají příslušné orgány činné v trestním řízení...

  OdpovědětSmazat
 5. Z rozhovoru Petra Hapla pro Parlamentní listy 10.1.2019:

  "Co byste do roku 2019 popřál politikům?

  Aby z toho dokázali odejít dřív, než systém zkolabuje.

  A co voličům?

  Aby přestali být voliči a stali se z nich občané. Aby si uvědomovali, že oni jsou majiteli této země a pokud jim politická elita zemi ukradla, mají právo vzít si ji nazpátek. Volbami nebo jakýmkoliv jiným způsobem. Ale také bych jim přál, aby se neunáhlili a nedali se vyprovokovat k něčemu neuváženému. Rok 2019 nebude rokem velkých změn. Ale může být rokem přípravy na velké změny."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:02- jsem poněkud nedočkavý a osmičkový rok mne zklamal. Tento rok považuji za vhodný "k nápravě věcí veřejných v zájmu spřátelených rodů Koruny české"!

   Smazat
 6. Taky existuje Desatero přikázání božích. To je taky docela rozumný ,,soubor opatření", ale ta vymahatelnost je veškerá žádná. A přitom jejich hromadné porušování vede skutečně k destrukci společnosti ( a to nejen křesťanské). V tomto kraji je důležité nikoli znát zákon, ale praktický postup, kterým by proti vám mohlo být zákonné nařízení zneužito.
  Pokud se sem migranti přes UNHCR dostanou, budou mít právní ochranu silnější, než občané ČR.

  OdpovědětSmazat
 7. Podobné výzvy jsou naprosto k ničemu. Adresáti si je ani nepřečtou. Signatáři by udělali lépe, kdyby si shromáždili své stoupence a vyrazili do ulic, třeba v oranžových vestách. Kromě migrace by našim představitelům také mohli vysvětlit, že mnozí lidé už mají plné zuby toho jejich blbnutí. Není dne, aby si navzájem nenadávali, nepomlouvali a neobviňovali z nejrůznějších zločinů. A vůbec pak už nemají dostatek energie na účinná opatření proti tomu, že náš stát krvácí vývozem kapitálu,daňovými úniky, obyčejnými zlodějnami, arbitrážemi, restitučními žalobami, korupcí, ba dokonce zradou a mnohým dalším úmyslným poškozováním zájmů státu. Na ty naše reprezentanty se fakt už nehodí dívat, bez výjimky. Kašlete na sepisování pitomých petic a planých výzev. Vezměme to pořádně do ruky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste ale chytrolín 22:03! Sám uděláte prdlajs - ani nepřipojíte svůj podpis, ale radit - na to jste kanon, že?!

   Smazat
 8. Jak známo v českých zemích, byla oblíbená kratochvíle, pokud byl už dělný lid hodně rozezlen, d e f e n e s t r a c e .

  OdpovědětSmazat
 9. No jo Babiš je proti migraci je napůl stojí to za pendrek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jako třeba napůl ženatý, nebo trošku těhotná? Ne, Babiš proti migraci nic nemá, jen potřebuje tahák na lidi ve volbách, po kterých je podrazí, ale snaží se to dělat chytřeji, než jeho předchůdci, takže vždycky má po ruce nějakého nastrčeného panáka, na kterého to svede, zatím co on je bezmocný beránek, co s tím nemůže nic dělat. Zase jsou lidi obelháváni, ale většina to netuší, berou to jako zápas Sparta-Slávie, Babiše nesnáší demoblok a tak asi bude dobrej, budeme mu fandit...Vééélký omyl. J.

   Smazat
  2. 10:03 I to je možné sebral program SPD a vyhrál volby uvidíme co se bude dít po eu volbách.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.