Reklama

úterý 15. ledna 2019

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

George Galloway
15.1.2019 RT,  překlad Zvědavec
Navzdory drtivé síle dezinformačního aparátu NATO vstoupilo centrum impéria v roce 2019 do stavu úplného chaosu.
Washington, Londýn a Paříž - tři hlavní města impéria - nejsou dnes v podstatě řízena, jsou zastavena, a potácejí se na pokraji zhroucení nebo jsou v obležení vlastního lidu.


Jejich samozvaná Nemesis (symbol osudové msty, odplaty, pozn. překl.) - Moskva a Peking - si mezitím připíjí na Nový rok ve stavu značného optimismu a sebedůvěry. To jsou fakta, skutečné zprávy.

Měli bychom začít od vrcholu impéria. Vláda Spojených států se uzavřela uprostřed stagnace a palby mezivládních houfnic.

Ministr obrany „Vzteklý pes“ Mattis odstoupil, a ostatní uniformovaní podřízení se rozhněvali, neboť prezident nás opětovně ujišťoval, že stáhne vojáky z nákladných a prohraných zahraničních válek. Současný „vzteklý pes“ - John Bolton - otevřeně vzdoruje prezidentu Trumpovi kvůli Sýrii, Mueller se blíží, a nová demokratická většina ve Sněmovně se chystá „obvinit z vlastizrady z***syna“.

Nikdo neví, zda prezident Trump setrvá ve svém úřadě dlouho, a sebemenší náhled na názory jeho předpokládaného nástupce - viceprezidenta Mika Penceho - připomíná slavnou fotografii, na které je prezident Nixon a jeho viceprezident Spiro Agnew, stojící za ním. V satirické bublině nad Nixonovým ramenem stojí: „Nikdo mě nezastřelí, když je tenhle chlápek další na řadě.“

V Londýně je britská premiérka Theresa Mayová mrtvý člověk, odchod Británie z Evropské unie je stále otázkou naprosté nejistoty, přestože zbývá pouze 80 dní. Před britským parlamentem začaly propukat násilnosti, žádná frakce nemůže ovládat většinu, nemůžou se konat volby, protože nejpravděpodobnějším výsledkem by bylo zvolení veterána Jeremyho Corbyna, který je proti imperialismu, a jehož by „deep state“ brzy uvěznil (stejně jako autora tohoto článku, podle britské iniciativy Integrity Initiative).

Pokud nebude žádná dohoda o brexitu, jih Anglie se zastaví vzhledem k nedostatečné přípravě, kamióny směřující na kontinent a zpátky pojedou v Kentu, „zahradě Anglie“, na parkoviště.

Brexit pouze podle názvu - jinak také přezdívaný dohoda Theresy Mayové - nemůže být příští týden schválen v Dolní sněmovně britského parlamentu vzhledem k opozici labouristů, nejméně 50 poslanců vlády a 10 členů koaličních partnerů, severoirské Demokratické unionistické strany (DUP).

Třetí volba - nové referendum - je rizikem, že by se odehrál stejný scénář (avšak téměř zcela neohlášený), jako v ulicích Paříže a dalších francouzských měst. Vzepřít se výsledkům prvního referenda, a podvést tak 17,4 milionů obyvatel, kteří hlasovali pro brexit, by znamenalo ohrozit sociální mír v Anglii. Miliony těch, kteří hlasovali pro brexit, patří k těm lidem v Británii, kteří nemají co ztratit.

Ve Francii se stal Elysejský palác Macronovou Bastilou, a není vůbec vyloučeno, že na ni nebude zaútočeno.

Minulý víkend musel být jeho mluvčí propašován zadními dveřmi, neboť protestující se zmocnili nákladního vozu a najeli do dveří vládní budovy. Právě ty podmínky, o které Macron v Damašku tak usiloval, a fakt, že Francie SKUTEČNĚ pomohla Kyjevu dosáhnout daného stavu, nyní otřásají samotnými základy Francouzské republiky.

Žádné otočení „Nelsonovým okem“ (když se lord Nelson, slavný anglický admirál, v bitvě u Trafalgaru dozvěděl, že jeho směrem postupuje francouzské námořnictvo, přiložil si dalekohled k černé pásce, zakrývající jeho chybějící oko, a řekl: „Nevidím žádné lodě“) nezmění skutečnost, že po dobu osmi týdnů stovky tisíc Francouzů ze všech politických vrstev požadují - se stále větším násilím - v ulicích měst po celé zemi, aby jejich prezident odstoupil. A Macron, zasypávající Champs-Élysées eury ve svých ústupcích - zcela navzdory fiskálním pravidlům EU - pouze povzbudil „další“ (les autres), aby pokračovali v demonstracích.

Tento týden se na stranu „žlutých vest“ přidala vláda Itálie (EU, NATO), přičemž italský premiér Salvini osobně odsoudil francouzského prezidenta za to, že je „proti svému vlastnímu lidu“.

Tuto sobotu se v Londýně uskuteční ohromná demonstrace, která bude mít celou řadu stejných protiúsporných požadavků na britskou vládu, jaké požaduje hnutí žlutých vest po Macronovi. Centrum nemůže zůstat pozadu.

Starý řád umírá; nový ještě nemůže být zrozen. Pokud nebudeme opatrní, brzy skončíme zaživa mezi příšerami.


Fall of Empires: London, Washington & Paris on brink of collapse vyšel 9. ledna 2019 na rt.com. Překlad v ceně 267 Kč Zvědavec.

50 komentářů :

 1. Je to smutne,ale schylovalo se k tomu davno....mysleli,ze to oddali a zastrou uprchlickou krizi,ale misto toho prilili olej do ohne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, to je fejk. Dvořák tady podobné prognózy pastuje už 10 let a opak je pravdou. Západ roste jako nikdy. Buduje se a životní úroveň stoupá. Podobně je to v Číně a v Asii všeobecně. Jó to Rusko je na tom přesně obráceně. Takže titulek by mohl znít: "Definitivní pád bývalého impéria. Moskva, Petrohrad v kolapsu"

   Smazat
  2. 21:29 Ale pepku, tobě to myslí, to jeden zůstane v úžasu hledět nad brilantním rozumem.

   Smazat
  3. A není to náhodou pan vachmajstr?

   Smazat
  4. 21:29 Realita je mnohem horší! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 2. No, jo. Ale když ne Trump, kdo jiný? V USA vždy pobrali hodně síly, ale málo rozumu, zejména pokud jde o politiku a humanitu. /Mj. v ČR čekáme návštěvu balkánské řeznice - to tedy je ostuda celého našeho národa - nejen našich politruků, kteří jsou ve službách (p)oselství hUSA a těm válečné řeznictví spíše - aspoň tomu pseudemokratickému bloku, přirostlo již k srdci. Kšefty jsou kšefty a korupci je náchylný každý a čím výše postavený, tím více, neb korupné se vypočítává z tarifního platu x 100. Pan dr Rath je ještě ze starých dob, kdy korupné byla žabařina. Ale pro tyátr občanům se musí sloupkyně republiky - slepá a na vážkách tvářit také jako blbá, což i přes šátek na obličeji je vidět. Jistě největším vítězství lidstva bude pád militaristických, uchvatitelských zemí, které mají základny po celé Zemi a agresorské války berou jako klukovskou hru s kuličkami. Až padne diktatura kapitálu, bude důvod skutečně k oslavám. Zatím slavíme zabíjení, horujeme pro nenávist k druhým národům, štvanice, to je náš život v "moderní době".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem oni "emeričané", kriminální sběř z celé Ojropy,naposled válčili na svém území.....sami proti sobě a v době,kdy se kanóny nabíjely zepředu.Synové neviděli umírat své sestry,ženy,matky v opravdové válce.Mámy nedržely v náručí umírající syny,manžele!!!Pokud bude ta vymaštěná a hloupá nevzdělaná USA verbež ,která už kromě předražených kvérů neumí nic pořádného vyrobit jen rabovat a vraždit jinde,pozná,pokud vyprovokuje Rusko,které se zatím drží zpět (zatím,jen zatím) peklo,na zemi,které vyráběla ostatním lidem na světě.Pak si přeji,aby v případě jaderné války mi spadl nějaký ruský krám na dvůr. Bude to alespoň rychlé.Krokodýl

   Smazat
  2. Vztekly Pes velel US armade na dobyti Falujah , az na druhy utok uspesne. Ale jak ? Mezitim si USA postavily v Iraku velvyslanectvi v rozloze 80 fotbalovych hrist.
   Kupodivu kdyz prave ve Falujah a v Mosulu se ustanovila hlavni vlada Chalifatu, vystraseny vojaci iraku jim odevzdali vsechny i ty nejmodernejsi zbrane, dale islamisti se zmocnili skladu valecneho materialu /podobne jako byly zbrane uskladneny v japonsku , a pak se nahodou hodily a byly pri ruce na valku v Koreji !!/
   Zadnej z ty obr. ambasady nemel kupodivu zadny obavy,ze by je Chalifat napadl. Ten ihned bezel v 2013, /v US vladl president nejvyssiho miru OBAMA , jiz ktery znicil a nechal bestialne zavrazdit pres. Lybie, predtim// napadnout Syrii. V poctu okolo 50 tisic. Dale se objevily Osvobozenecke divize a napadli Syrii v poctu kolem 10-15 tisic a obcan Syrie z nich byl kazdej asi desatej.. President Assad neutekl a zorganizoval obranu a nedal se zastrasit a vedl boj 3 az 4 roky a mezitim i chytre ziskal Rusko na svoji stranu..
   Po zvoleni Trumpa v 1917 vlada US ohlasila ze odchazi ze syriie /volebni slib/. V Usa vypuklo silenstvi ,ze bude skoncena valka kde i US vojaci umirali atd.. !!! President Assad tohkle vazne nemohl prenest pres srdce , ilegalni armady USA by vazne odesli
   ze Syrie ???? Skandal. .
   Ihned zorganizoval utok plynem ktery zabijel velky pocet syrskych deti...V USA hned vedeli sve. Pres.Assad je zlocinec a nemuze prestat byt zlocincem a tak pacha zlociny a pacha...Cili se ihned rozhodlo ze USA musi !!! samozrejme zustat z humanitarnich duvodu v Syrii a pomahat osvobozujicim teroristum ve vrazdeni nepratel , hlavne tech civilnich. To jsme vidavali v televizi a nevedeli ,ze se to
   chysta i na EU...
   Pomahali tam i jiste nahle se zjevujici BIle Helmy , ktere pak byly obvineny z plynovych utoku a tak motivovaly vsechny Vztekle Psy aby zustali v Syrii i nadale...A pak prisel rus, vyhnal vsechny vztekle psy i s jejich nakazou , uzdravil ze vztekliny Syrii .

   Smazat
  3. Take zapocalo obrovske masove osvobozenecke /od ceho ale?/bombardovani americkych a izraelskych letadel hlavne na civilni cile porucene Islamskym humanistou za ucelem osvobodit syrske deti.
   Tak se na ty deti hazely miliony tun bomb a tim byly Usaky osvobozovany. Herky Jerky.
   Jo , barbarskymi teroristickymi utoky fasistickych americanu a od zivota...
   Mezitim Putin chytre ceka, ma svoje informace o neuveritelnem rozkladu USA , kdy my se dozvidame jenom mensi casti.
   Tez "krve " kapitalistickeho demokratickeho Imperialismu se nedostava. Totiz penez na kterych v materialisticke Oligarchii stoji nebo pada..
   Od pocatku 2.sv. valky pak americane uspesne kopirovali a zlepsovali hitlerovsky fasisismus.
   Ihned pak zapocali misto miru dalsi valku aspon studenou , tak jako dnes. Strach z Rude Armady vice nedovolil...Na lepsi nikdy nemeli..
   V Usa se spojily dve strany do demokraticko-republikanske elitni skupiny. Velmi krveziznive Staly se mimo jine GROUPIES Islamskych teroristu a ochotne delaji i vice nez maji poruceno,zesnulym jiz Usamou.. jen aby se zalibily a nebyly oznaceny za Racisty...
   Na dalsim programu je odchod z Afganistanu. Kde NATO neuspesne predvadi svoje valecne triky na mistnich .Utecou vzdy ale nekdy nikoliv vcas...Na opevnenou zakladnu..Vetsinou pak bojuji pouze zbidaceli mistni , aby neumreli hlady...... Hlavnim faktem ktery se neuspesne skryval za mirumilovnymi agresemi vsude nasvete , byla pak Stavba obrovskeho Pentagonu. Kdyz jsem pro mir buduji vse na agresi proti svetu za ucelem okupace a ovladnuti. V 70 statech ted maji pres 900 zakladen a okolo jednoho trilionu pak davaji na zbrojeni..Rocne. Na to a na jine nezbytnosti si musi pujcovat a plati obrovske a nikdy nesplatitelne uroky..
   Po svem vzniku Usaci zacali s agresemi a obsadili a ukradli i mimo jine vetsi casti Mexika. A ted jim mexikani a dalsi stredo-a - jihoamericke uderne jednotky snazi ukrast Ameriku CELOU zpet. Pod zaminkou Lidskych Prav , coz znamena jako v EU. OPOVAZTE SE NAS NEZIVIT ,neubytovat,neposkytnout vse co chceme ,vcetne pozic ve vladach a uradech.....
   Zed ovsem nepomuze...

   Smazat
  4. On Brexit je počátek rozvratu EU. O tom se nemluví. Evropští prozápadní politici jsou bezdětní či jinak orientovaní. Neustále se ohání křesťanskými hodnotami a v Evropě připouští islám. Kdy odejdou USA z NATO? Jak dlouho v EU setrváme? O tom BIS nemá ani "šajna".

   Smazat
  5. 10:22 Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté. Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor...

   Smazat
  6. No 12:14 to jako myslíte to "nikoho krmit" vážně. Celé ty západní hodnoty v jejich historii nejlépe vyjadřuje slovenské SILNĚJŠÍ PES JEBE. Nemá to nic společného s křesťanskou ani lidskou morálkou.

   Smazat
  7. 12:14 u Vás dosáhla frustrace už maxima.S tím se blbě žije ,co?

   Smazat
  8. 13:18

   to je jen tapetář, on vám neodpoví. Neumí to.

   Smazat
  9. 12:14 Ta dostihla hlavně jeho (třetí)! Diagnoza F73 - https://www.google.com/search?q=A52+F73&oq=A52+F73&aqs=chrome..69i57.3151j1j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   Smazat
  10. 7:45 Není to ten zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, co likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural? Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).:)))

   Smazat
 3. Kapitalismus, US dollar, e.t.c. se hroutí co jsem živ. Nechystám se zemřít v tomto roce ani příští úterý a i tak jsem si skoro jist, že to "hroucení" mne přežije...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že se mýlíte, pane. Odklad dostal systém likvidací socialistického bloku, který reinkarnací kapitalismu v soc. táboře vytáhnul celý kapitalistický svět na čas ze stavu klinické smrti. Po 30 létech jsou však již všechny myslitelné rezervy vyčerpány, kapitalismus je již všude na světě a další expanze již není možná. Zákon času způsobil, že se všechny sociální procesy zhruba 10x zrychlily. Bod zvratu tak již byl překonán a objektivně fungující procesy již není čím zvrátit či zpomalit. Globalisté to vědí a proto řídí úpadek hegemona a světového četníka-Fashington tak, aby proběhnul realitivně klidně. Proto bylo umožněno Rusku povstat z popela, protože pouze Rusko je schopno zajistit realitivní stabilitu v době těžkého přechodu na jiný systém a zkrotit všechny debilní jestřáby ve Fashingtonu. Přesto proces rozpadu SSA bude rychlejší a drsnější, než rozpad SSSR. A pak dojde k hlavnímu souboji koncepci. Zastaralé globalistické tlupo-elitářské s novou koncepcí ruské civilizace - koncepcí mnohopolárního světa bez hegemonů a elit, koncepcí sociální spravedlnosti a přímé demokracie.

   Smazat
  2. Palec nahoru.Přesné a výstižné.Přidal bych,že Rusko té židovské zmiji Albrghtové nedá zadarmo ani popel ze zemljanky. A dělit se o nerostné zdroje se už vůbec s židy nebude.Krokodýl.

   Smazat
  3. TAkova kapitalisticka bestie ma tisic hlav a miliardu sester. V drtive vetsine lidi zije kapitalismus, ta vetsina se chce mit lepe nez znamy, blizni, soused, atd, nikdo nechce socialismus (mimo mne, zazil jsem 20 let demokracii v USA, tam pres 240 let maji demokracii, mam ji plne zuby a pouzivam kartacky, flos a pasty, marne, stale plne zuby)a nic jineho nemuze zaridit to, aby se vsichni lidi meli dobre. Ale kdo chce, aby se vsichni meli dobre!? Nikdo. Proto tohle vse prezije, protoze dalsi VRSR uz nikdy nebude. A jsem si jist, ze zadny pisatel nebo komentator revoluci nechce, kazdy chce, aby se on mel lepe! Jinak by to tady se vse zahavilo k revoluci. ANI NAPAD, ZE??? Takze padnou-li tyhle 3 sane, 997 jinych ceka.

   Smazat
  4. 19.08 - přesně

   Smazat
  5. Ano 20:15 od přirozenosti je v každém zabudovaná snaha jít lehčí cestou ale jsme nadáni rozumem a proto je důležitá výchova a školství k tomu aby z nás byly čím dál lepší lidé. Je to také otázka zákonů a výkonné moci jak rychle lidstvo ve svém vývoji bude postupovat. Je nutné pochopit že lenost je matka všech neřestí, moudrý člověk se snaží omezovat své potřeby a podle toho od útlého dětství do dospělosti vychovávat své potomky. Jiná cesta není možná a vede ke zkáze.

   Smazat
 4. Vážení!Autor nemá čerstvé informace o dění v SSA.Tramp začal plnit sliby voličům. 1.1.2019 začalo rozsáhlé zatýkání nejvyšších státních úředníků,CIA,FBI,bývalých prezidentů atd. Všichni jsou odváženi na Gvantanamo kde zasedají vojenské tribunály a začali řešit tisíce trestních podání. Viz níže.https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3424531.html https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3657346.html
  https://beforeitsnews.com/v3/alternative/2019/3656188.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popravy probihaji za pomoci kulometu neb dosly injekce s jedem Hovnival-Pentagon

   Smazat
  2. Ad 15.leden 19:13: Výborná informace, třeba sledovat a prověřovat..

   Smazat
  3. 19:13

   :D ty bejku! Ještě tomu někdo uvěří.

   Smazat
 5. Autor to plete... Když konrtaadm. H. Nelson v bitvě U KODANĚ VEDL svoji divizi proti norským a dánským lodím a britské lodě dostávaly co si zasloužily měrou přeštědrou, britsky velitel adm, Parker vydal rozkaz Nelsonovi přerušit boj a ustoupit... Tehdy Nelson přiložil (dle legendy;-) dalekohled ke svému slepému oku a měl prohlásit "žádný signál nevidím" a pokračoval v boji do vítězství.

  U Trafalgaru již byl vrchním velitelem Nelson... kde před bitvou dal vyvěsit jiný slavný signál: "Británie očekává, že každý splní svoji povinnost".

  Británie - brzy kalífát, může jít do "velké" i z NATO. Evropa není vůbec připravena ochránit své obyvatele v případě války ani po linii CO, A PROTO SI NEMŮŽE DOVOLIT VÉST V EVROPĚ ŽÁDNOU VÁLKU.

  OdpovědětSmazat
 6. Slováci asi přímý přenos z Británie, parlament:
  https://www.ta3.com/live.html

  OdpovědětSmazat
 7. V roce 2019 se protnou všechny krize v jednom středobodu.Ekonomická, morální, migrantská, Rusko vs.proti všem....bude veselo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 15/1 20:17 Souhlas, nemůže to být jiné, brexitem to začíná.

   Smazat
 8. Jestli tato mesta jsou na pokraji kolapsu, kde jsou ta ruska mesta? V ruske prdeli?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko má své problémy a nikdo to nezastírá, ovšem mají zde minimální, tedy zanedbatelné dluhy. Vlastenecký lid který většinově podporuje Putina, velké a stále rostoucí zásoby zlata, rostoucí zemědělství spějící nezadržitelně k soběstačnosti. Je to obrovská zem bohatá na nerostné zásoby, která nepotřebuje žádné rozpínání. Muslimské kozo.rdy si k sobě nikdy nepustí.No řekněme si spolu s Jirkou Paroubkem "kdo to má"? My teda určitě ne spíše jsme v té prdeli my, včetně Evropy a Ušáků. Zato máme dosti debilů, kteří vyřvávají naučená hesla, jdoucí mimo realitu. Rudý dědeček.

   Smazat
  2. 20:43 Tak si tam vážený zajeďte. Do Moskvy, nebo do Petrohradu. To je takový ten základ. Když žvaním, tak bych měl vědět o čem žvaním.

   Smazat
  3. 21:51 Ale korán do kapsy sebou! - https://www.google.com/search?q=Moskvabad&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9vbKa4fHfAhWtsqQKHXRTDPsQ_AUIDigB&biw=1920&bih=950

   Smazat
  4. Ačkoliv jsou Moskva a Petrohrad údajně nejlépe vybavená města v Rusku, jejich vzhled je příšerný. Žít se tam nedá. Neuvěřitelná špína, strašné slumy horší než brazilské favely, bída strašnější než v africké bojové zóně, úděsná kriminalita, z "lidí" jen zombirované mátohy.

   Smazat
  5. Lžeš. Před měsícem jsem se odtamtud vrátil.

   K.

   Smazat
  6. 21:21 Moskva a Pitěr se ještě držej, jsou vyjímkami - Moskva díky kulturním muslimům a Pitěr zásluhou nemalé finské péče, zbytek země je ale hrůza a běs! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
 9. Rudý dědečku, souhlas. Ruský národ moc dobře ví, co to je západní svět. Vypráskal Napoleona, v době 1. sv. války zakroutil krkem krutému carismu a Hitlerovi nakopal p.del tak dokonale, až se z toho celý "demokratický" západ zakuckal. Ruský člověk má hrdost a umí obětovat část pohodlí na rozdíl od naší rozmazlené konzumní kultury a závisti ve všech podobách. Odpůrce EUSA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8:20,8:23 jsi hlupák.

   Smazat
  3. Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 10. Tak to mají žili na dluh dělali machry a teď si to odskáčou.

  OdpovědětSmazat
 11. Po přečtení článku i komentářů se mi jeví, že v roce 2019 nás zřejmě nic dobrého nečeká. Pád nynější formy kapitalismu v USA, v Britanii a Francii, i když je věcí žádoucí, bude mít závažné následky pro zbytek světa - zvláště pro prostého člověka. Zdá se mi, že vlastně nikdo neví, co se bude dít.

  OdpovědětSmazat
 12. Současný systém se hroutí. Už teď přicháźi do Evropy recese. Ta přejde v depresi a pak to celé padne. Připravme se!
  https://www.epshark.cz/clanek/1536/eurozona-je-jiz-pravdepodobne-v-recesi-prumyslova-produkce-se-hrouti

  OdpovědětSmazat
 13. V nadpisu ke městům zapomněl autor přiřadit Brusel!

  OdpovědětSmazat
 14. Paříž, Londýn a Washington jsou v pádu... fakt mě to rozesmálo. Díky, dobře jsem se pobavil. Ehm, soudruhu Dvořáku, poněkud jste si popletl světové strany, jelikož ještě letos v první polovině roku naopak nastane začátek pádu Moskvy. A tím i celého Ruska. A vzhledem na to, že Putina nemůžou nikde vystát a nikdo ho nepřijme, skončí na kandelábru hned vedle ruiny Mausolea V.I.L. Tedy pokud ho v Srbsku o víkendu neodprásknou, jak se na to už chystají skupiny osvoboditelů Srbska. V minulých dnech byly totiž v Bělehradu statisícové demonstrace proti Vučićovi a Putinovu příjezdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Demonstrace byly proti napadení levicového politika, ne proti Putinovi, blbečku. Nauč se číst!

   Smazat
  2. Je to jinak! - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-zpravy/589650/putin-v-belehradu-vyznamenal-vucice-podepsano-mnozstvi-dohod.html

   Demonstrace se konají dlouhodobě a tadičně proti putleroffskému přískočoj Vučićoj, který zneužil návštěvy Putlera k manifestaci asi 120 tisíc bálkanomužiků svezených za tím účelem do Bělehradu z celý Srbije!
   Ti co nakonec toho putleroffsýho satrapu popraví se jmenují hnutí Mladá Vojvodina!

   Smazat
 15. Je tu někdo tak zdegenerovaný, kdo neví, že USA si samy řízenou demolicí zničily v roce 2001 3. mrakodrapy_????

  OdpovědětSmazat
 16. Dobrý den, šťastní přátelé nového roku, je to můj rok svědectví. Zázrak se stále děje, přečtěte si mé zázračné svědectví. Nemohu ani vysvětlit, jak se to všechno stalo, funguje to jako slib Drigbinovie, velkého člověka, který Bůh zvykl přinést pravou lásku ke svému manželství s jeho kouzlem. Můj manžel podepsal rozvodový list před šesti lety poté, co kamarád navštívil náš domov. Žijeme v Marylandu v USA, po více než šest let jsme měli dvě děti společně, kvůli mým dvěma synům obětuji všechno, abych pracovala v manželství, po nějakém měsíci můj manžel přestal dělat věci tak, jak používá a kdy snažte se mu říct, že skončíme s bojem, jednoho dne se můj manžel podíval do očí a řekl, že je mezi námi. byl jsem tak překvapený, takže jsem se ho zeptal, co jsem udělal špatně, ale na straně, chtěl nový život. Miluju svého muže tolik, že jsem nemohl žít bez něj den po mé straně a moje děti mohou žít tam dál. Můj manžel odešel domů po dobu čtyř měsíců. žádné telefonní hovory nebo textové zprávy od něj. Byl jsem tak strach a plakal celý den a noc na dlaždici Jednoho dne přišel domů opil s některými doklady s ním Pokusím se s ním mluvit, ale spal, takže když spal, podíval jsem se na dokumenty, které jsem byl tak překvapen, že jsem viděla rozvodové papíry, takže jsem četl rozvodový papír a byl jsem tak šokován, že jsem viděl mé jméno na dokumentu. Následujícího dne se ho zeptám, co to znamená, ale on sám chtěl nový život sám, volal jsem ho a prosil ho, aby přestal, co dělá. že ráno přišla žena a řekla mi, že je můj manžel právník. Tak jsem ji pustil dovnitř, pak ji nechal vědět, co se děje, a ona by měla dostat právníka, ale já ji prosila, že nemám peníze nebo někoho, kdo může pomozte mi. Takže podepisuji rozvodový papír a to bylo, že v loňském roce mi starí přátelé řekli, že můj bývalý manžel nyní pracoval blízko svého domova a teď má s sebou novou ženu, rozhodl jsem se, byla. Byl jsem šokován, když jsem viděl toho stejného právníka, který jsem zíral plakat. Tvá přítelkyně mi pomohla zotavit mého manžela zpátky mi řekla o doktorovi igbinovii, jak pomáhal lidem tak chtít, tak chci domů a číst on-line blog o poradenství / rozvod, četl jsem svědectví od ženy, jménem Mary Michael, jak. Drigbinovia jí pomohla vrátit manželství zpět, nikdy jsem nevěřila kouzlu kouzel, ale rozhodla jsem se to zkusit. Takže jsem mu poslal zprávu na své e-mailové adresy doctorigbinovia93@gmail.com, před dvěma hodinami mi odpověděl, a řekla jsem mu všechno o mém manželském problému, udělal mi slib, že mi pomůže vrátit se ke mému manželovi zpět. Drigbinovia mě poučila a řekla mi, co mám dělat během těchto sedmi dnů oběda lásky kouzlo. Sleduji všechny pokyny a dělám to, co jsi mě požádal, abych se dobře ujal. Jen tři dny po lásce bylo oběd ve vzduchu, můj manžel mi zavolal neznámým číslem. Byl jsem tak překvapen, že můj manžel stále má své telefonní číslo, aby mě kontaktoval tak laskavě. Zpočátku byl můj manžel obezřetný a cítil se provinile, že mne i naše děti osamocil po mnoho měsíců, aniž bych řekl nic jiného, ​​než aby můj manžel Raymond přišel do kostela v kostele přes noc, aby se omluvil. Jsem velmi rád, že můj Farmily je na zádech, jsem vděčný za to, co mi Drigbinovia pomohla. Velmi doporučuji každému, kdo má problém s manželstvím nebo partnerem, kontaktujte jej dnes, abyste se rychle vrátili k vaší skutečné lásce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.