Reklama

čtvrtek 17. ledna 2019

Pane ministře Petříčku, kde jste?!

Petr Sedláček
17. 1. 2019
Naprosto skandálním způsobem se na sociálních sítích zviditelnil ukrajinský velvyslanec v ČR Yevhen Perebyinis. Nejenže urážlivým způsobem reagoval na slova českého exprezidenta Václava Klause, když ve svém příspěvku přirovnal Putina k Hitlerovi a vysmál se Klausovu vyjádření, označující Ukrajinu, provokující Rusko na popud Západu, za velký problém. K tomu dodal, že v tom případě by se snad mělo dávat za pravdu těm, kteří zastávají názor, že Československo v roce 1938 vyprovokovalo Hitlera. Korunu tomu ovšem nasadil, když tyto hloupé a povýšené poznámky na své stránce na Twitteru umístil pod fotografií Pražského hradu, na kterém prezidentskou standartu nahradila ukrajinská státní vlajka!!! ZDE


Nejenže cizímu diplomatovi, akreditovanému na našem území, nepřísluší veřejně komentovat, natož kritizovat představitele hostitelské země, ale vše podtrhnout rádoby vtipným „vyvěšením“ vlajky cizí země na sídle prezidenta, symbolu české státnosti, je už celé míle za čarou!

Kde je a co dělá Tomáš Petříček, ministr zahraničí?! Ano, kde je reakce této vycházející „hvězdy“ sociální demokracie, která se nechala slyšet, že označování banderovců za válečné veterány se všemi z toho plynoucími požitky je vnitřní záležitostí Ukrajiny, stejně jako tamní pochodňové pochody, oslavující narozeniny S.Bandery, tolik připomínající pochody německých fašistů?

Zatímco si pan Petříček k sobě „na kobereček“ pozval čínského ambasadora, aby se ho pokusil přimět ke stažení jeho příspěvku ze sociálních sítí, týkající se jeho besedy s premiérem ohledně Huawei, aktivita nám zřejmě „přátelsky“ nakloněného ukrajinského diplomata, nechává ministra zatím chladným. Inu dvojí metr, jako vyšitý! Je-li toto projev národní suverenity, pak nejenže pan ministr o národní suverenitě neví nic, ale vzbuzuje přání, aby jeho vycházející hvězda co nejrychleji zase zapadla!

41 komentářů :

 1. Z Ukrajiny odešlo více než deset miliónů obyvatel.
  ČR je zamořená Ukrajinskými krajně pravicovými dělníky.
  Jsou to spící bojovníci, jenž na povel udělají na našem území cokoliv.
  Naše vlády, tuto nebezpečnou migraci podporují*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naprosto přesně, dost už bylo Ukrajinců u nás, napište na jejich ambasádu, at´ odtud vypadnou

   Smazat
  2. Tuhle fašounskou bestii by měla prostě česká policie sebrat a zavřít do lochu až zčerná! S loutkama nejodpornější zločinecké bandy, jaká v současnosti existuje hned po Islámským státu, bychom se neměli mazlit! Tady není potřeba dodržovat žádná mezinárodní pravidla!

   Smazat
  3. To je to, páté kolony !U nás je dost nezaměstnaných a těch co pobírají dávky , nabídka převyšuje poptávku paní podnikatele !!!

   Smazat
  4. http://forum24.cz/ukrajinsky-velvyslanec-putin-chce-celou-nasi-zemi-je-to-opravdova-valka/

   Ukrajinská armáda je momentálně jedna z nejzkušenějších armád v Evropě a další agrese by znamenala velké ztráty pro ruskou armádu.

   Smazat
  5. Tak dlouho budou všichni držet hubu, až se to stane pravdou. Hitler si v tichosti vzal Rakousko, potom ze lehkého šumu jsme přišli o Sudety no a pak byla válka. To se všichni divili.Takže je třeba se ozvat HNED v počátku a né čekat. Idiot Petříček na to nemá.

   Smazat
 2. My zasa máme Lajčáka, teda si navzájom fakt nemusíme závidieť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vajčák tam teraz išiel podlizovať sa Kyjevskému režimu, ktorý(požičiam si vojnový PROPagandistický slovník dobroserov ktorí humanitne bombardovali Juhosláviu) vraždí svojich bezbranných spoluobčanov. Nevdojak mi pripomenul vtip o "zlatú mrežu", ktorý koloval za socializmu u nás: "Čo spravíte až otvoríme hranice na západ? odpoveď:`vyleziem na strom!` `a prečo?` `aby maludia nezašliapali až tam pobežia!` ` a čo spravíte ak otvoríme hranice na východ?` odpoveď: `vyleziem na ten najvyšší strom!` `a prečo?` ` aby som videl toho blbca, ktorý tam polezie!`. Netrebalo ani liezť na strom, aby sme toho blbca čo liezol za naše východné hranice. Miroslav Vajčák-škodná Slovenského národa, bývalý ríšsky protektor Bosny&Hercegoviny. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 3. BULATÝ MINISTR ZAHRANIČI SE NEUMI POSTARAT ANI O VYPLACENI

  našich 3,6 bilionů korun,které nám dluži Německo ještě z prohrané války na reparacich a hádanice s fašisty je jen dalši přihlouplá aktivita ČSSD která zřejmě ani nevi,že za něho má odpovědnost a chce mu platt v pokračujici ztrátě svých preferenci!
  Tak do toho politici z padajici ČSSD!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. čssd degradovala na úroveň zrádců a kolaborantů jako byl emanuel moravec

   Smazat
  2. OMYL,Moravec byl jako legionář slušný,ČSSD po odchodu pana Paroubka je SPOLEK SVINÍ NA ODSTŘEL!!!!!!

   Smazat
  3. A pak že se historie neopakuje. Jakže se jmenovala hitlerova strana? V názvu ČSSD bylo vpodstatě vyměněno Česko za Německo. Pan Petříček jistě doma před zrcadlem trénuje pozdrav vztyčenou pravou rukou. ČSSD je jen o 90 roků pozadu za NSDAP.

   Smazat
  4. Schwarzenberg a Petříček to jsou "velikáni" české politiky. Jen čekám, kdy ještě začnou hajlovat.

   Smazat
  5. Z ČSSD se pomalu stává organizace naplňující poslání bývalé organizace VLAJKA... A pravděpodobně ji postihne i její osud. On i Karel Schwarzenberg (STARŠÍ!) a Jan Lobkowicz či Jindřich Thun-Hohenstein byli Vlajkaři... No, tak Petříček je dnes socdemák. Hledejme rozdíl.

   A ony nám tu primitivní textilii, špinavě žlutou se špinavě modrou, vnucují nejenom na podvrhu snímku z Hradu, ale i v Čt... to ta špinavě načerveno s černou by dnešní UA lépe vystihovala. Chybí jenom doplnit trochu bílé... Chtělo by to tu ambasádu odvšivit - ééé, chtěl jsem napsat denacifikovat. A zpřísnit hraniční režim, leze nám sem z UA kdejaká škodná... i když, pravda, alespoň bílá a tedy i převážně pracovitá.

   Pan Petříček a ministr spravedlnosti, by měli spolu s Hradem informovat neonazispoluobčany, zda je hajlování na UA beztrestné - mohli by tam pořádat forfaitové zájezdy s pochodňovými průvody... a u nás by byl kolem synagog klid.

   Smazat
 4. Petříček ostuda České země..

  OdpovědětSmazat
 5. BANDEROVCI by potřebovali od Čechů STEJNOU """"LÉČBU"""",JAKOU POSKYTLI VLASTNÍM LIDEM V DOMĚ ODBORŮ V ODĚSSE!!!!!
  Třeba budova KLINIKY JE K TOMU VÍC NEŽ VHODNÁ.....SPÁCHALO BY SE VEŠKERÝ SVINSTVONZ JEDNÝ VODY B A ČISTO!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Touto léčbou jim mohou na UA spravedlivě posloužit jenom Ukrajinci, žádní cizáci - tedy ani vy.

   Smazat
  2. Hovno "banderovci", ti straší jen v makovici tohodle škaredýho Ugrofína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
 6. Petricek i ukrajinsky diplomat...jsou nedostudovane deti, hloupe, arogantni,...Petricek tj. vizitka cssd ale i Babise. Babis je vydiratelny tak trpi pitomce ve sve vlade !!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 7. "Návštěva" čínského velvyslance na ministerstvu zahraničí zřejmě neproběhla zcela dle představ pánů Petříčka a jeho "poradce" Pocheho. Média o ní jen stručně informovala, o údajných "lžích" pana velvyslance se zřejmě vůbec nehovořilo...
  Otázkou tak je, zda pan velvyslanec jim "na památku" nepřinesl záznam předvánočního jednání s naším premiérem...

  OdpovědětSmazat
 8. Dřív jsme tu měli henleinovce a teď ukrajince. Nějaký ten odsun se bude časem asi hodit.

  OdpovědětSmazat
 9. Naši přátelé na Ukrajině Na jaře roku 1943 na Volyni, obsazené německými vojsky začaly rozsáhlé etnické čistky. Tyto zločiny neprovedli nacisté, ale militantní ukrajinští nacionalisté, kteří chtěli "očistit" území Volyně od polského obyvatelstva. Ukrajinští nacionalisté obklíčili polské vesnice a kolonie a vraždili. Zabili každého - ženy, starce, děti, kojence. Oběti zastřelili, ubíjeli holemi, rozsekali sekyrami. Pak mrtvoly zavražděných pohřbili někde v poli, vyplenili jejich majetek, nakonec domy zapálili. Místo polských vesnic zbyly jen ohořelé ruiny. Zavraždili i ty Poláky, kteří žili ve stejných vesnicích s Ukrajinci. Bylo to ještě jednodušší - nebylo nutné shromáždit velké skupiny. Malé skupiny OUN napadly spící vesnice, vešli do domů a zabili všechny Poláky. Místní pak pohřbili mrtvé vesničany "špatné" národnosti... Jako Hitler s Židy po norimberských zákonech o německé krvi... Tak bylo vyvražděno několik desítek tisíc Poláků, jejichž jedinou chybou bylo jen to, že se nenarodili jako Ukrajinci a žili na ukrajinské půdě. Dne 9. února 1943 banderovská banda Petra Netoviče, vydávající se za sovětské partyzány, vstoupila do polské vesnice Parosle u Vladimirca v Rovenské oblasti. Rolníci již dříve partyzánům před tím poskytovali pomoc, vřele přivítali hosty. Když se dost nasytili, bandité začali znásilňovat ženy a dívky.
  Před zavražděním jim uřezali prsa, nos a uši. Mužům před smrtí uřezali pohlavní orgány. Dobíjeli je údery sekerou do hlavy. Dvěma výrostkům, bratrům Gorškevičovým, kteří se snažili zavolat na pomoc partyzány, rozpárali břicho, uřezali nohy a ruce, nasypali sůl na rány, a nechali je zemřít na poli. Celkem v této obci bylo brutálně umučeno 173 lidí, včetně 43 dětí. Když druhý den partyzáni vstoupili do vesnice, uviděli v domech vesničanů hromady zmrzačených těl ležících v kalužích krve. V jednom z domů na stole u zbytků z oběda a nedopité láhve samohonky leželo nahé, mrtvé, rok staré dítě, přibité k desce stolu bajonetem. V jeho ústech byla napůl snědená okurka. Vojvodství Lutske, Lipniki, kraj Kostopil, 26. března 1943. Obyvatel kolonie Lipniki - Jakub Varumzer bez hlavy, výsledek masakru spáchaného teroristy UPA (OUN-UPA) pod rouškou noci.

  Během masakru polské obce Lipniki zahynulo 179 lidí, včetně Poláků z okolí, kteří zde hledali útočiště. Byly to většinou ženy, starší osoby a 51 dětí ve věku 1 až 14 let, 4 ukrývající se Židé a jeden Rus; 22 lidí bylo zraněno. Identifikováno bylo 121 polských obětí, obyvatel Lipniku.
  Z vesnice Volkovyja jednu noc Banderovci odvedli do lesa celou rodinu. Dlouho se posmívali nešťastným lidem. Když viděli, že manželka je těhotná, rozpárali jí břicho, vytáhli z něj plod a do břicha jí natlačili králíka. Jednou v noci bandité vpadli do ukrajinské vesnice Lozovuju. Během 1,5 hodiny zabili více než 100 civilistů, rolníků. V chatě Nasti Djagun bandité sekerou zabili jejií tři syny. Nejmladšímu, čtyřletému Vladíkovi, odsekali ruce a nohy. Jednu ze dvou rodin v Kleščinských v Podjarkově umučila UPA 16. srpna 1943. Fotografie čtyřčlenné rodiny - muž, jeho manželka a dvě děti. Obětem vytrhali oči, udeřili do hlavy, spálili ruce, pokusili se odříznout horní a dolní končetiny, bodné rány na těle...
  V obci Zalesje Koropetsky (Ternopolska oblast) 7. února 1944 došlo k ještě hroznějšímu případu. Banda UPA napadla vesnici s cílem zmasakrovat polské občany. Asi 60 lidí, většinou ženy a děti, byli nahnáni do stodoly, kde byli upáleni zaživa. Jeden chlapec ze smíšené rodiny - napůl polské, napůl ukrajinské - měl od Banderovců na výběr - zachránit si život, když zabije svoji matku - Polku. Odmítl a byl zabit spolu se svou matkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam je to národní zvyk, nic nového pod Sluncem! Ale co je dovoleno Jovovi (např. proruský Bohdan Chmelnickij) není dovoleno volovi (antiruský Roman Šuchevyč) - cituji:

   "Roku 1648, když zlosyn Chmelnický se svým vojskem obléhal město Zamošč a nemohl ho dobýt pro jeho pevné hradby, jimiž bylo obehnáno, dopustili se hajdamáci velkých hanebností v Tomašově, Bilgoraji, Krasniku, Turobinu, Frampolu a také v Goraji, zapadlém hnízdě, jež leží mezi kopci.

   Byly masakry, lidem stahovali zaživa kůži z těla, zabíjeli malé děti, ženy znásilňovali a pak jim rozparovali břicha a zašívali do nich kočky. Leckdo utekl do Lublina, mnozí se dali pokřtít nebo byli prodáni do otroctví."

   Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sabtaj-cvi-sekty-kulty-mesiasi-serial.A160411_125919_zahranicni_aha

   A taky "zločiny "zločiny kolevštiny" (antipolský kozák Želizňak), a "zločiny Zelené armády" (antipolský ataman Grigorijev), a jejich protivníků jakbysmet! Např. bolševiků:

   "Nezapomenu do smrti strašlivých scén, které jsem viděla v Charkově, a dne, kdy dobrovolnická armáda přišla do města a zachránila nás. Viděla jsem, jak několik ubohých obětí bylo vytaženo ze studně. Byly tak znetvořeny, že je nikdo nemohl poznati — bylo těžko poznati, že kdy byly lidmi. Odtud jsem šla do vězení. Zápach byl tak strašlivý, že jsem neustále musila kouřiti. V jedné místnosti byl velký hrnec a v něm uvařený muž. V jiné jsem viděla muže, jehož nehty byly vytrhány. Podlaha této místnosti byla doslova lidskými nehty a »lidskými rukavicemi« poseta."

   Zdroj: https://www.bejvavalo.cz/clanky.php?detail=416

   Smazat
 10. Pokračování -
  Tarnopol, vojvodství tarnopolske, rok 1943. Jeden (!) ze stromů podél venkovské silnice, před níž teroristé UPA (OUN-UPA), pověsili transparent s nápisem v překladu do polštiny: "Cesta k nezávislé Ukrajině". A na každém stromě po obou stranách silnice vytvořili tzv. "věnce" ze zavražděných polských dětí.
  "Starší děti udusili a malé děti do jednoho roku vzali za nohy a udeřili hlavou o dveře - a hotovo, na vůz. Litovali jsme naše muže, že tak pracují celou noc, pak přes den do další vesnice a pak další noc do další vesnice, kde se lidé skrývali." (z výslechu banderovce)
  Inu, co dodat; snad jen to, že výše uvedené hrůzy a zvěrstva nejsou mládeži doporučena k vidění pro nelidskou brutalitu Banderovců, jejichž následovnice - nacionalistická strana Svoboda, je v současné koaliční vládě Ukrajiny... Viz. následující video: https://www.youtube.com/watch?v=DxB6LLjkFrc

  PS: Je tu ještě jedna možnost; že ta zvěrstva neudělali Banderovci, ale ruský hladomor, který nutil lidi se rozřezávat na kusy, vytrhávat si vnitřnosti, uřezávat si končetiny... A děti se z hladu samy vešely na stromy...

  Zdroj: https://olser.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=424033

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale pánové, to opravdu není pěkné, takto na rovinu říkat pravdu. Nevím zda to máte schválené Koudelkou z BISu, takhle ohlupovat naše milé spoluobčany, kteří volili TOP 09 a jim podobné. Na rovinu říkám fuj, Jan Hus by mohl vyprávět. Běžte do sebe a polepšete se. Ať žije Štětina a jemu podobní, teda hlavně za své. Rudý dědeček.

   Smazat
  2. Tomu top 09 neuvěří .

   Smazat
  3. Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
 11. Ukrajinsky velvyslanec predstavuje a zastupuje svou vladu-vladu pucistu,vrahu a zlocincu.Tak cemu se divite.

  OdpovědětSmazat
 12. Od roku 1989 žijeme v době temna, lež a nenávist se sofistikovaně vydává za pravdu a lásku.

  OdpovědětSmazat
 13. Č SS D už leží v rakvi, zbývá jenom přibít víko a položit věnce

  OdpovědětSmazat
 14. Putin a opolčenci pěkně srovnají benderovce do latě. Hlavně za naše Volyňské Čechy bestiálně zavražděné.Nejkvalitnější dozorci koncentračních táboru byly UPA a OUN . Smrt fašismu ! ČSSD je na dně , dna.

  OdpovědětSmazat
 15. Koudelku z BIS dosadil podporovatel Banderovců Sobotka, Koudelka do basy.

  OdpovědětSmazat
 16. Youtube Banderowska Ukraji - A.Jablonovski

  OdpovědětSmazat
 17. Jablonowski pěkně chválí Zemana.

  OdpovědětSmazat
 18. Co můžete od instalovaného Petříčka čekat -- Je to kretén jako Švancnberk. Pravý knížecí blb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříček je obyčejná onuce, která dostala roli ministra, roli, na kterou nemá

   Smazat
 19. U nas ve meste se banderovci mnozi jako mysi.Porad je sem tahaji.

  OdpovědětSmazat
 20. 23:48 banderovci se už objevují se svými vlajkami na ryze českých protestech, časem bude jejich účast převáží nad samotnými Čechy!

  OdpovědětSmazat
 21. Přesně tak to nikdy nebude aby z hradu vlála banderovská vlajka.

  OdpovědětSmazat
 22. Petříček a vycházející hvězda soc. dem? Možná, ale jaké to soc. dem. ideologicky? Pár loutkových šašků na opratích diktatury kapitálu a Petříček jako hloupé hříbě - to jsem mu hodně přidal. A co čekat od Ukrajinských nacistů, kteří se hrdě hlásí k odkazu Adolfa Hitlera a jeho poskoka a masového vraha Bandery. Stát zrozený z vůle Stalina, obohacený ukradením území Krymu Rusku ukrajinským diktátorem, poskokem vlastní samolibosti Chruščovem, stát ležící na území Kyjevské Rusi i Podkarpatské Rusi... je jen slepeninou, drženou bodáky a tanky a místním gestapem. Na tzv. Ukrajině proběhla snad desocializace, ale o to bohatěji rozkvetl nacismus. Ale ukrajinští nacisté se činí zejména v boji proti 15milionové "menšině" Rusů, což bude vskutku tvrdý oříšek! A snaha ukrajinských nacistů ovládnout ruské občany bude mít osud stejný, jako snahy Hitlera a německých nacistů. A pak přijde na řadu kýžená denacifikace Ukrajiny! A přijde snad zase humanita na Ukrajinu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím spíše probíhá úspěšná dekomunizace Ukrajiny! Provádí ji nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.