Reklama

pátek 18. ledna 2019

Patrušev: USA zprovoznily více než 200 biologických laboratoří po celém světě

18. 1. 2019      russian
Tajemník Rady bezpečnosti Ruska Nikolaj Patrušev v rozhovoru s Rossijskoj gazetoj uvedl, že Spojené státy zprovoznily více než 200 biologických laboratoří po celém světě. Přičemž nevyloučil, že některé země mohou provádět vývoj biologických zbraní nové generace.


"V současné době Spojené státy zprovoznily více než 200 biologických laboratoří po celém světě, včetně v SNG, na Ukrajině, v Gruzii a v Afghánistánu. Jejich činnost má málo společného s mírovou vědou", řekl Patrušev.

Podle vyjádření tajemníka Rady bezpečnosti Ruska vyvolávají v tomto kontextu největší znepokojení "fakta, že jsou v nich prováděny pokusy na lidech".

V září 2018 bývalý ministr státní bezpečnosti Gruzie Igor Giorgadze oznámil, že obdržel "od přátel" dokumenty, jejichž "počáteční studium" ukazuje, že v laboratoři u Tbilisi mohly být prováděny tajné pokusy na obyvatelích země.

V prosinci náměstek ministra zahraničí Ruska Grigorij Karasin uvedl, že Moskva čeká na vysvětlení od USA a Gruzie ohledně činnosti biologické laboratoře Lugar v gruzínské obci Alexejevka.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

26 komentářů :

 1. Furt nedají pokoj k čemu biologické zbraně tím válku nevyhrají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás dělají legálně testy pomocí léčiv,..a co to je ty prodejny užitkových a zvláště nebezpečných jedů,které se výhradně starají o výživu našeho obyvatelstva ?,..to těm žáčkům měl ten americký protektor sdělit a Alík posvětit !!!

   Smazat
  2. Jistě!Jsme pokusný vzorek ovcí již dávno.Očkování dětí proti rakovině děložního čípku - nikdo neví,co to udělá za deset let,ale západní hajzlové budou mít dobrou statistiku.Africký mor prasat,Africký ptačí virus,který kosí kosy a je přenosný na lidi,různá očkováním proti všemu....nakonec,co nám hážou ze shora na hlavu...Nejenom,že jsme laciným výzkumným, vzorkem farmaceutických firem,jako v Africe,ale mládeži je snižováno IQ i ve školách,aby byla poslušná a nevzpírala se.Nakonec se snižuje cíleně mícháním ras mezi sebou.

   Smazat
  3. Snizi se tim počet obyvatelstva na Zemi a o to NWO právě jde

   Smazat
  4. 12:27 O to by snad mělo jít nám všem, a ně nějaký pofiderní nebo iluzorní "NWO"! Jinač nás tu negři a žlutý opice utlučou klackama a čepicema!

   Smazat
 2. Pamatuji si jak vroce 2015 bil v naší škole vysokí dústojník bundesvéru ze spolkoví zemně Cesko a říkal nám že dobyvačné Rusáki zastavíme na okupované líniji frontu Doneck Mariopol a zatlačíme je tam od kud přišli,za Ural a osvobodíme západní svět od Putinského komunizmu,viď sem bil tehdi ve škole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde k věci diskutuje evidentně kripl. Ostatně - většina diskutujících je duševně nemocná, ti zdraví se tomu vyhýbají. Stačí to pročíst jednou - dvakrát, a každý má jasno, že se jedná o psychopaty. Ale ty jsi zřetelně kripl 22.50, a ještě píšeš schválně jako pologramot - sračky - kraviny - asi je to psina - co?

   Smazat
  2. To jsi napsal tou americkou vědečštinou?

   Smazat
  3. 22:50 se tu pokouší o jakousi satiru, jako odezvu hloupostí, kterými se nás pokouší krmit mainstream, mnozí "naši" politici a pražská kavárna. Je to známá figura "bdělý a ostražitý indoktrinovaný".

   Smazat
 3. To delal Hitler a faisti v Japonsku...A samozrejme je to zpet.Kazdej kapitalismus se otoci do teroristickeho fasistickeho imperialismu ...
  Je zajimavy u tech fake zprav ze klesla popularita sci-fi a fantastickych pribehu , ktere soucasnost zdaleka prekracuje..I s Fake media.
  Tahle strasna brutalni agresivni zurivost je stale pritomna a obsazena v jednani zapadu a jejich valkach a masakrech. Ani den bez nich /Obama/.
  Taky pro nedostatek prilezitosti jinde se USA vrhlo na sebe v obcanske valce , ktera skoro nemela priciny. Otroctvi se dnes vi, by vymizelo samo behem nekolika kratkych let. Otroci utikali na Sever , kde byla prace pro ne...
  A dnes , kdy obzvlaste ted potrebuji se nejvice sjednotit a zachtranit ,se zurive s penou u huby vrhaji na sebe a s jeste vetsi ,nebyvalou vsudypritomnou nenavisti....
  Dalsi zajimavost , ze strasny a nejstrasnejsi nepratele USA a zapadu byli komunisti Lenin, Stalin, Marx, Chruscev, Engels ,Castro , Togo strasny vrah,
  dr. Aliende,Hitler nebyli zdaleka tak pathologicky/silene/ a mimo rozum, nenavideni jako je dnes Putin...
  Pripada to jako by vyprazdnili psychiatricky ustav , oddeleni zvlaste nebezpecnych silencu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
  2. pro 9.06
   A to si z nás dělá ještě prdel, když na armádu vynakláda takové kvantum finančních prostředků!

   Není on ten Putin náhodou "Čáryfuk"?

   Smazat
  3. Anonymní 9:06

   Přesně tak. Konečně to někdo řekl tak říkajíc na plnou hubu. A to jste byl ještě velice taktní. Ve skutečnosti Putin páchá ještě větší zločiny. A to nejen na Zemi, ale i na jiných planetách. Ostatně prosakují informace, že už začal šířit teror nejen za hranicí sluneční soustavy, ale i v okolních vesmírech.

   Smazat
  4. pre 9:06
   Ak si svoj príspevok myslel vážne, tak ti neostáva nič iného, len strčiť hlavu do záchoda a spláchnuť, pretože len tam patrí to, čo máš v hlave.

   Smazat
  5. 9:06 Zakrslý Putin sedí leda holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 4. Ať maji i 500laboratoři,všichni dobře víme,že atomová válka by vše ukončila a samo biologická take,protože veškeré nemoci by se rozšířily po celém světě,takže by padli i strujci USA a ani nejlepší bunkr by je nezachránil,myslim,že by neměli ani čas do toho bunkru zajit

  OdpovědětSmazat
 5. problemom je, že nakazení ľudia migrujú - aháááá ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidé jsou různí a mají různou imunitu. Podívejte se na indiány, jak masivně umírali na nemoci dovezené z Evropy.

   Smazat
 6. Divím se, proč jim to Rusi "neuzavřou" 200 termobarickými raketami.

  OdpovědětSmazat
 7. noviczech
  ...v roce 1998 přišli američtí vojáci z Konga do USA za vědci a lékaři a chtěli na nich vyrobit virus proti jednomu (asi milion jich bylo) národu v Kongu, který s nimi vedl válku. Vědci na tom pracovali čtyři roky, pak jim oznámili, že to nelze! Že virus rozliší mezi člověkem a zvířetem, ale nerozliší mezi afričanem a evropanem, mezi bělochem a černochem. Přátelé, to největší zlo pochází z USA, kde vládnou Židé, to je veřejné tajemství, spolu s Anglií a nakonec vidíte západní Evropa a Východní vlezdozadku!!! To jsme to dopracovali s tim hledáním "pravdolži"!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Něco si přečtěte o srpkové anémii, např.

  Teď si do úsa členové State departementu, kteří jezdí do Afriky souložit s opicama přivezli zpátky amébu, která zpočátku vypadala, že je hodná a když se dostala na veřejné koupaliště, začla přes čichové nervy pronikat do mosku, kde bleskově požírá nervovou hmotu.

  Do tří dní ste na prkně.
  Proto Trump zatrhl Pelosiové sexuální turistiku.
  Má ji rád, sám to řekl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta améba je z kategorie "made in for plebs", tj. slouží k depopulaci Země. Elitu to rozhodně nepostihne, elita veřejná koupaliště nenavštěvuje!

   Smazat
  2. 14:03 Trump se Nancy hezky pomstil, že mu demokraté blokují těch pár miliard na stěnu s Mexikem. Její delegace měla odletět na týdenní cestu po třech zemích. Poslanci už seděli v autobusu, který je měl odvézt na vojenské letiště, když jim oznámili, že Trump jejich exkurzi právě stopnul :-)

   Smazat
  3. Doufal, že jak jim to vzkáže až v autobusu cestou na letiště, babiznu klepne.

   Améba už je ve vodovodním systému. Teď uhynula baba, která si po jogínskym zvyku vyplachovala nozdry vodou.
   Jogíni ale používaj vodu silně osolenou a odstátou.
   A pravdě podobně ne z veřejnýho vodovovodu, kam veolia pod tlakem vhání exkrementy a améby.

   Jedva babizna pošla, hned vzrostla inzerce na vodní filtry.
   Améba, která se prošmykne podle nervů v nose si ze sintrovanýchu filtru nejspíš dělá taky prd.
   Do nosu jen vodu převařenou.

   Smazat
 9. USA hned po banderovském převratu postavily pár laboratoří v blízkosti hranic s Ruskem. Úspěchy se obratem dostavily, na Ukrajině se najednou objevilo více než tři desítky oblastí postižených africkým morem prasat. Přitom dříve nic takového Ukrajina nezažila. Ten izolovaný výskyt na Zlínsku je také velmi podezřelý, něco jim tam "omylem ukáplo".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.