Reklama

čtvrtek 31. ledna 2019

Pavel Telička jako živý důkaz, jak s námi EU vydrbala. Martin Koller také připomíná K. H. Franka

rozhovor s Martinem Kollererm
31.01.2019 ParlamentníListy
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTiNA KOLLERA Bezpečnostní analytik se ve svém pravidelném přispěvku pro ParlamentníListy.cz tentokrát věnuje volbám do Evropského parlamentu, které nás čekají v květnu. Při té příležitosti si všímá například pozoruhodných osudů Pavla Teličky, někdejšího hlavního vyjednávače našeho přístupu do EU, od té doby poplácávaného po zádech jako ten „nejlepší Evropan“.

V posledních letech jsme zažili několik volebních show, ne-li přímo komedií. Kdyby žili Šimek a Grossmann, měli by nejeden námět na svoje úžasné povídky. Nicméně letošní volby do europarlamentu se jaksi vymykají obvyklému schématu. Slouhové cizích zájmů evidentně zvolili novou taktiku. Mohli bychom mluvit o skoro utajených volbách, téměř kategorie stealth. Mazaně využili plně pochopitelnou a stále rostoucí nechuť stále rostoucího počtu českých voličů k politice a politikům. Stále více občanům se česká domácí a zahraniční politika jeví jako velká komedie a velký podvod. Ukázkové je spojenectví ANO, ČSSD a KSČM, přičemž podíl ČSSD ve vládě měl a má zanedbatelnou podporu. Nelze se tomu divit. Stačí se podívat na ministry za ČSSD, kteří sotva zastupují voliče ČSSD, kteří mají zcela jiné zájmy, než podlézat Bruselu a Berlínu s cílem věčné koloniální chudoby a ponížení, případně ještě táhnout v cizím zájmu do války na Ukrajinu. Cizím zájmům posluhuje evidentně nejaktivněji ministr zahraničních věcí Petříček, důstojný syn svého otce. Pod jeho vládou se ministerstvo zahraničních věcí definitivně změnilo na „ministerstvo zahraničních zájmů“, které většinou nemají s českými nic společného.

Zábavné jsou výzkumy STEM na Seznamu. Jako nejpopulárnější český reprezentant v EU je údajně hodnocen Telička. Docela to chápu, nejprve jako reprezentant ČSSD vyjedal ty nejhorší přístupové podmínky pro naši republiku do EU, podstatně horší, než získali například Poláci. O co jsme díky němu přišli, to získali Německo, Francie a další. Horší podmínky nabídla EU pouze Ukrajině, a když Janukovič odmítl, zorganizovali ten „mejdan“. Za neochvějnou podporu cizáckých zájmů si Telička si zaslouží odměnu. Telička posluhoval po komediálním rozchodu s ČSSD v německém Wolkswagenu, potom u Bakaly a v jeho Aspen institutu a nakonec u jeho kamaráda Babiše, s nímž se rozešel pouze na oko.

Především vždy hlasuje proti českým zájmům, takže dostává maximální podporu, aby si udržel koryto v Bruselu, počínaje agenturou STEM. Obdobně je na tom Štětina, který chce zakládat eurohujerskou stranu. U koryta za komunistů v Moskvě i za socialistů v Bruselu. On se ten Brežněv od Merkelové, Macrona či Timmermanse ve výsledku moc neliší. Možná byl ten Brežněv spíš lepší, sice na nás poslal vojáky, ale nebral nám vlast a národ a nevnucoval afroislámské migranty. K tomu všemu hodně řečí o morálce, svobodě, pravdě a lásce a ruském, případně čínském nebezpečí, a máme tady Teličku, Štětinu, ale i mnohé další v celé kráse.

Zde je třeba připomenout, že zahraniční či mezinárodní politiku neurčuje žvanění o svobodě, demokracii, lidských právech, pravdě a lásce, či multikulturalismu, dokonce ani všemožné smlouvy a deklarace, které silnější partner v klidu poruší – ale určují ji zájmy, především zájmy. To objevili už dávno moudřejší lidé, než reprezentanti české politické scény. Ostatně starořímskécui bono, komu dobře, tedy komu to vyhovuje, to sousloví platí dodnes. Pokud chcete hodnotit jakoukoli politiku, položte si otázku, komu to vyhovuje.

A zjistíte, že politika současné vlády je jeden velký podvod v cizím zájmu. Dokladem je i radostná pochvala ze strany největšího oligarchy a premiéra komunistům za spolehlivou podporu své protinárodní vlády. Otázkou ovšem je, zda vedení komunistů reprezentované Filipem a Dolejšem jsou ještě komunisté a koho vlastně zastupují kromě svých osobních, případně rodinných a cizáckých zájmů. Pochvalu nejbohatšího oligarchy komunistům bych přirovnal, bez velké nadsázky k pochvale Himmlera Židům, že jdou organizovaně do plynové komory, pardon, do sprch.


Psali na PL:

Současná politická reprezentace, pouze oficiálně „česká“, nemá občanům ve vztahu k Bruselu, tím méně k Berlínu, co nabídnout. Téměř třicet let kolonialismu, žebrácké platy a důchody ve srovnání se západními metropolemi, při vydatnější dřině a pracovní šikaně, doslova asociální sociální politika, která navíc podporuje parazity a porušovatele zákona, inkluzivní školství vyrábějící nemyslící tabletové blby, předělávání naši historie urážlivým a ponižujícím způsobem ve prospěch pangermánské ideologie, propagace sexuální úchylnosti, rasový jednostranný protibělošský multikulturalismus a islamizace, porušování zákonů, počínaje zákony EU z hlediska migrace a propagace fašismu a nacismu, lži a zatajování pravdivých informací, ať už přímo, nebo ve formě „politické korektnosti“ ve většině médií... A stále silnější kontrola nad občany, počínaje svobodou myšlení a vyjadřování vlastních názorů, se snahou o šikanu a všemožné postihy. K tomu přehlížení, místy i podpora šedé ekonomiky, narkomafie, ilegální migrace a výroba profesionálních povalečů, místy i teroristů v politických neziskovkách.

Evropská unie nás ekonomicky vysává a neposkytuje nám za to nic, mimo vyhlídky na věčnou chudobu, ponižování a válku. Zde bych připomněl slova zkrachovalého knihkupce a reprezentanta nenávistných protičeských sudeťáků K. H. Franka. V rámci propagace nadace zločince Reinharda Heydricha, založené po jeho zasloužené likvidaci, napsal Frank v článku v deníku Der Neue Tag, že Říše se nikdy Čech a Moravy nevzdá. Samozřejmě tím nemyslel Čech a Moravy jako partnerů, ale kolonií, průběžně osídlených Němci po likvidaci a odsunu většiny slovanského obyvatelstva. Franka po válce zaslouženě pověsili.

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA: CELÝ SERIÁL

V rámci pangermánské říše by se přidalo i něco multikulturalismu z Bosny a Kosova muslimskými čestnými árijci Heinricha Himmlera. V posledním období se jim to docela daří. Zde bych všem doporučil knihu Muslimské peklo od Ivy Karlíkové, která žila s muslimem žijícím a pracujícím v Německu, později v Bosně. Její zážitky poněkud kolidují s propagandistickými články na Seznamu na téma, jak si vzala muslima a jak je šťastná. Pravda, výjimky potvrzují pravidlo, takže autorka islamizační propagandy možná nelže, případně i k většímu nadšení stimuloval výprask, ale o manželkách muslimů by mohl vyprávět Martin Konvička, který se násilím na ženách v muslimských rodinách u nás dlouhodobě zabýval. Politici by mu měli poděkovat za ochranu českých žen před násilným primitivismem, ale dostalo se mu nenávistné mediální štvanice.

Já jsem za svojí zvláštní mise v islámských zemích získal taky plno informací, které rozhodně vylučují realitu pozitivního a přínosného soužití Evropanů a muslimů. A stejného názoru jsou prakticky všichni, kdo tam sloužili, samozřejmě s výjimkou placených propagandistek. Čest výjimkám. Ať si muslimové žijí doma a po svém, ale k nám ať svoje mravy a středověkou kulturu násilí a nevzdělaného primitivismu netahají, natož abychom si ji nechali vnucovat z Bruselu a z Berlína.

Můžeme konstatovat, že tzv. liberání demokracie v EU na jedné straně žvaní o problému násilí v rodinách, předvádí pod vedením lesbické lobby komedii na téma MeeToo, ale o násilí v muslimských rodinách zarytě mlčí, včetně feministek, kterým bych afroislámský stát docela přál. Takže na jedné straně MeeToo, „toxické mužství“ u výrobce žiletek proti bílým chlapům, a na druhé tichá podpora násilného primitivismu, „toxického mužstv“í a brutality v muslimských rodinách. Přečtěte si zmíněné Muslimské peklo, mohlo by se stát s podporou Bruselu a Berlína spojeného s Paříží i českou realitou.


Psali na PL:

Volby bez obvyklého volebního povyku jsou dokladem toho, že slouhové cizích zájmů, kteří podporují EU bez ohledu na vlast a národ, se snaží využít nechuti většiny občanů k politice a k EU. Jenže ignorováním problému ho neodstraníme. Pokud vlastenečtí lidé nepůjdou k volbám a nepodpoří nepočetné vlastenecké politiky, půjdou tam organizovaně především voliči současných vládnoucích stran a takzvané demokratické opozice, mobilová a tabletová inteligence, oběti mediální propagandy, vlastní nechuti myslet, sociálního podvodu s pár stovkami od oligarchy a zároveň prudce rostoucími cenami kdečeho.

38 komentářů :

 1. Ministerstvo zahraničních zájmů, ministerstvo pro válku s Ruskem,
  Ministerstvo pro potírání vnitřního nepřítele,
  Ministerstvo školství, mládeže a evropské ideologie
  Ministerstvo průmyslu, obchodu a šmelení se státními penězi
  Ministerstvo pro zdraví vyvolených atd. Jenže co s tím pane Kollere, když jsme se stali kolonií a vládnou nám mafiani a zradci ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV BY PUKLA SMÍCHEM

   kdyby pan Koller opustil nizkou úroven českých elit a z ničeho nic začal písničku

   O typu solidárni společnosti,kde vláda přejimá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu misto stávajiciho kapitalismu bez přivlastků VYCHÁZEJICIHO Z GANGSTERISMU,který přismyčil na hřbetě president ODS Klaus.
   Ovšem nejvíce zábavné by bylo,kdyby začal propagovat nejen tento prvni článek Národniho programu voličů NPV,ale i dalši!

   Toho se totiž boji komplet dnešni všechny polit.subjekty a žádaj,aby byly vyměněny radši komplet za nové strany a hnuti,které by je měly nahradit a ty by si už dokázaly osvojit NPV a nedělat ze sebe blbce,že nevi co voliči vlastně chtěji,když jim to strkaji před nos ve formě toho NPV co pět minut!

   TO BY BYLA BOMBA JAK BYK,NO NI?

   Smazat
  2. KDOVÍ,ZDA BY BYLA PODPOROVÁNA PENĚZI NEZISKOVKOVKA

   která vy si do funkci dala za cil zajistit tu zněnu snešniho kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu na

   SOLIDÁRNI SPOLEČNOST ,KDE VLÁDA PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU.

   Tady by se stalo ,že naše nepolitická OSV dostala do ruky kladivo a pak dej bože,by se staly dnešni problémy ČR hřebiky!

   HzNR

   Smazat
  3. 22:46 "NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV" - člověče, tušíte vy vůbec co je obsahem pojmu "politika"? S takovou mírou hloupé nevzdělanosti pohřbíte sebelepší záměr. To, co tady vytrvale propagujete svým vystupováním úspěšně degradujete. Druhý Radosta. Z hlouposti?

   Smazat
 2. Jako vždy přesné a trefné. Pane Kollere,palec nahoru. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 3. Jít k volbám problém není, jen koho volit.

  OdpovědětSmazat
 4. Koller = komunisticky praskac.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:52 = prolhaný eurovymetenec.

   Smazat
  2. I kdyby to byla pravda vše bude odpuštěno,když se přidá na stranu Společnosti voličů.
   Ostatně je jejim členem tak to může potuplovat svou aktivitou a ne,že ne ANO!

   PRÝ MÁ ZÁJEM BÝT MINISTREM MÍRU

   přičemž v této funkci může kdyby chtěl udělat NATO pro ubohou ČR zbytečným a ušetřit miliardy,které bychom si mohli mezi sebou rozdělit NO NI?

   Víte kolik by to bylo kořalky,piv ,cigára ženských?

   Smazat
  3. 20:52 Pepku, tys měl odpolední? Neměl jsi náhodou jít až na ranní šichtu?

   Smazat
 5. Quo vadis Telička?31. ledna 2019 21:25

  Ano, odkud jde, kam jde a co tam bude dělat Telička - ten zaprodanec za bruselské eura?! Telička je býv. člen KSČ, ODS, teď je v ANO.
  A jakáže je ta raketová kariéře Pavla Teličky, nar. 1965, Washington, USA. Pochází z rodiny zazobaného českého komunistu - diplomata Františka Teličky, který působil na velvyslanectví ČSSR ve Washingtonu.
  Mladý Telička vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze. Vstoupil do KSČ a jako mladý komouš tak „tvrdě makal“ rovnou na MZV ČSSR.
  Je nepřehlédnutelný eurohujer a pokaždé se tvrdě tlačil k valovu. Vždyť už od r. 2014 je český europoslanec, od 1.1.2017 místopředseda Evropského parlamentu a V.-XI.2004 člen Evropské komise.
  Telíčka také zrádně hlasoval na podporu klimatických uprchlíků:
  • http://pravyprostor.cz/eu-otevre-hranice-pro-miliony-klimatickych-uprchliku
  • www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich
  • www.novarepublika.cz/2018/02/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o.html#more
  Telička na Wikipedii:
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Teli%C4%8Dka
  (bez komentáře)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takovejch tady je...

   Ti chytřejší se dali na byznys a ti s nižším IQ na europolitiku.

   Smazat
  2. 21:28 - Já bych přehodil pořadí. Zjistěte si, kolik bere takový komisař v Bruselu. To se vám přetočí panenky. Euro-bruselský politik je nejlépe placený.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Otec syna Pavla nevychoval jako poctivého pracovitého člověka. Kdo ví, co se u Teličků říkalo doma v obyváku nebo kuchyni a co venku na veřejnosti. Není možné, aby jeho kamarádi ho zlomili a udělali z něho kariéristu, který je schopen všeho. Slušní komunisté se mohli ve fabrikách udřít a kariéristi si vozili z Ameriky nedostatkové zboží. Pak se nelze divit, že přišel listopad.

   Smazat
 6. Jo pan Koller opět skvělý článek o situaci tak jak je pokud se vybodnou Češi na eu volby tak tam opět budou sedět přisluhovači bruselu.

  OdpovědětSmazat
 7. Proč je Koller tak zlý na komunisty. Babiš je bývalý komunista. Umí to, co ti, kteří ho nenávidí, neumějí. Z Babišovy strany jsem nikdy neslyšel temné neurčité hrozby, že se s komunisty mělo zatočit hned po převratu. Když to někdo vzpomene, pak mne napadnou koncentráky a plynové komory. Jak jinak by si to demokraté rychle s komunisty vyřídili, když jich tady žil milion?

  Díky Babišovi roste Kollerovi důchod a pokud má více než 65 let, jezdí vlakem za čtvrtinu ceny. On asi závidí Babišovi, že byl schopen rychlejší růst důchodu, když pravicové strany včetně pravicových socanu v tomto jednoduchém opatření totálně selhaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koller neni zlý na komunisty,ale jen připominá,že by mohli konečně pohnout línou prdeli,zastavit svůj pád a přestat ignorovat voliče v domněni,že je už nikdy potřebovat nebudou!

   Smazat
  2. Koller je voják, důstojník. To jako myslíte, že si s komunisty chce zahrát průzkum bojem? On by komunisty poslal do boje (spíše pouličních šarvátek) a čekal by, co s nimi česká justice udělá. Mohli by je zrušit jako teroristickou stranu a pak by lidi jako náš stratég tvrdili, podívejte jací oni komunisté jsou antidemokraté, zaslouží si to. Těch pár křesel v parlamentu by vyklidili a na jejich místa by se dostaly proradné lehké ženy. Za nás obyčejné lidi by v parlamentu už nemluvil nikdo. Tomio s Hamáčkem by se stali klasickými pravicovými stranami, socani by měli mezi sebou i nacisty jako je Petříček.

   Vážený 10:14, jděte příkladem a obětujte se! Pomůžete svoji rodině. Komunisté občas něco pokazí, ale jsou inteligentnější, než si myslíte.

   Smazat
  3. TOHO 10.14 SI DOVOLIME ZASTAT.KDYBY KSČM POHLA

   a dokázala si osvojit i Proram voličů nepotřebovala by mit žádné strachy,za které se schováváji.
   Kdyby tam byli fakt pořádně aktivni borci,neprohrávali by voliče kde to jenom jde a neodkopávali je na FB pomáhat tomu kapitalistovi CUCKOBERGOVI je vysávat a kšeftovat s daty,kdy oni dělaji pro něho mucholapku!
   To je špatné a nikoliv chytré!

   Smazat
  4. Taky by se komunisti mohli vymlouvat,že jim to všechno nařizuji masy voličůa oni to "JAKO" vlastně ani sami nechtěji.
   Mohli by i napsat,že ten Nový stát CO NAVRHUJE OSV je dilo pravice a oni ji jenom podporuji,to by byla prča!

   Smazat
  5. Já nebudu komentovat zdejší hnojiště a boj místních kohoutů, ale slepičí Olymp - Brusel. Děkuji za doplnění informací našich reprezentantů, je to doslova turistická dvojka Tělička + Štětina, ti se hledali a našli. 18=20-2.

   Smazat
 8. Teplička bude první kandidát na kandelábr!Větší svini neznám.Lidi mu to spočítají a štětinovi taky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby. Lidi nemají čas přemýšlet, formují je média a ta mají v pazouře protinárodní svině, zemští škůdci!

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RADOSTO ŽIJEME V KAPITALISMU A CHCEME PENIZE.

   už několikrát jsme my občané žádali,aby jste propagoval misto vašich sraček,aby bohatli voliči.
   Nepíšete nic o tom,kdy se vráti výplata Nepodmíněného základniho přijmu 10 000 měsičně,kterou dávali bývali komunisté i když se to jmenovalo jinak.

   NEKLIČKUJTE TU JAK KRÁLIK RADOSTA A NAPIŠTE TERMIN KDY SI VÝPLATU, PRÝ VAŠI KOMUNISTÉ DAJI DO PROGRAMU!

   V opačném připadě jste z důvodu nepotřebné NEMEHLO na odpis!

   Smazat
  2. 10:05 Rudocancy!Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na spořitelních vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky solidní předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém. Šťastně se zbavili "neužitečného idiota" Dubčeka a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.

   Smazat
  3. Po listopadu se všudypřítomná, husitsky loupeživě založená, „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští "disidentští" hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD, se kterou si následně vytřeli řiť a založili SPOZ a Lánské pučisty; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické rusofilské sv-ně založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, estébácké burešovské oligarchy a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní partaje.
   Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem nádoru KSČ, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku a zmetku - jepičí a neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
 10. Pryc s Dolejsem. To jen tak mimochodem.

  OdpovědětSmazat
 11. Europarlament je velmi důležitý (nikoliv pro Česko), a proto volte zejména politické turisty jako je Telička, Pospíšil a Štětina apod., aby nepřekáželi doma v Česku. Domovem zapomnění politických turistů je Brusel. Nedovedu si představit jejich každodenní vystupování v místních médiích, dělalo by se mně špatně od žaludku. Darujme je Bruselu na věčné časy :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Kaplička je člověk na svém místě. Jako člen tzv. elit pochopil, že hájením národních zájmů rozhodně nezbohatne. Tudíž se dal na to druhé. Našeho poslance v europarlamentu může klidně dělat neandrtálec, protože EU bude myslet a mačkat tlačítko za něj. Proto obstál Štětina, Jourová je jako komisařka obdoba. Jestliže je někdo placený EU a to dokonce doživotně, tak nebude v opozici. Špidla by mohl vyprávět. Europarlament je pro zdejšího politika něco jako liga mistrů, hlavně se tam dostat.

  OdpovědětSmazat
 13. Radosta,Radosta,ty jsi vůl,resp.lepšovůl.

  OdpovědětSmazat
 14. Zástupce ČR v Bruselu by měl být nejspíše volen občany. Jak se tam ti Telečkové a Courový vůbec dostávají a jak tam přežívají tito vynikající veksláci partají, víry a bez svědomí, či studu!

  OdpovědětSmazat
 15. Cituji Martina Kollera: „Stále více občanům se česká domácí a zahraniční politika jeví jako velká komedie a velký podvod. Ukázkové je spojenectví ANO, ČSSD a KSČM, přičemž podíl ČSSD ve vládě měl a má zanedbatelnou podporu. Nelze se tomu divit. Stačí se podívat na ministry za ČSSD, kteří sotva zastupují voliče ČSSD, kteří mají zcela jiné zájmy, než podlézat Bruselu a Berlínu s cílem věčné koloniální chudoby a ponížení, případně ještě táhnout v cizím zájmu do války na Ukrajinu. Cizím zájmům posluhuje evidentně nejaktivněji ministr zahraničních věcí Petříček, důstojný syn svého otce. Pod jeho vládou se ministerstvo zahraničních věcí definitivně změnilo na „ministerstvo zahraničních zájmů“, které většinou nemají s českými nic společného.“ Mluví mně z duše, lépe to snad ani nešlo napsat. Je to asi ale tím, že ČSSD je dnes stranou vydíratelnou, protože je to strana s nesplatitelným dluhem 338 miliónů, ke kterému se hlásí věřitelé. Otrokem je každý zadlužený člověk, otrokem je každá zadlužená organizace, otrokem je i zadlužená země!

  OdpovědětSmazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 31. ledna 23:16.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. PITOMOST ! S.s.Koller připomíná slavného s.s.Kopeckého, ne fašistu K. H. Franka!!!

  Tohle se vám tedy vážně nepovedlo, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky. Prý „Martin Koller také připomíná K. H. Franka“ …
  Vážně TOTÁLNÍ KRAVINA!
  Že se nestydíte!
  Fuj, styďte se!!

  Zaprvé: Jak by mohl hitlerovského fašistu připomínat SKVĚLÝ našinec, opravdový nefalšovaný horšolid, komunista, putinista, zemanista a babišista?!

  Zadruhé: Soudruh a soukmenovec Koller nepřipomíná K. H. Franka ani fyzicky. Frank byl takový vyzáblý a vlasatý, s.s.Koller je hezky napapaný a plešatý.

  Prostě: Náš drahý s.s.Koller připomíná slavného s.s.Václava Kopeckého, jak názory a dílem, tak podobou.

  Ano, o s.s.Kollerovi lze ZCELA KLIDNĚ napsat prakticky totéž, co o s.s.Kopeckém:
  Byl předním ideologem a propagandistou KSČM, ANO a SPD.
  Po opětovném osvobození Česka Armádou Ruské federace (2021) se aktivně podílel na přípravě politických procesů s odpůrci režimu.
  Patřil k nejtvrdším putinistům, ruskému Vůdci zůstal věrný i po jeho smrti a odsouzení kultu osobnosti.
  Ještě počátkem 40. let 21. století patřil k posledním, kteří obhajovali Putina v Česku.
  Po celá čtyři desetiletí byl také bezvýhradným následovníkem politiky Velikého Ruska, ruské zájmy pro něj byly vždy nadřazeny zájmům Česka.


  Takže: Příště lépe, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky.

  „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 18. Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really really love it. It’s so good and so awesome.
  apkdime.com

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.