Reklama

úterý 29. ledna 2019

Petříčku, Babiši, Hamáčku a vy ostatní čípci NATO - toto jsou vaši partneři na Ukrajině. Nikoliv naši !!!(18+)

Ministři Petříček se v Kyjevě lísá k obdivovatelům Bandery
- další hřebík do rakve české sociální demokracie
Milan Tůma (úpravy a korektura NR - VD)
29. 1. 2019  NovýSměr 
Český ministra zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD) navštívil Ukrajinu, které se dnes již většina evropských politiků štítivě vyhýbá. Podpořil místní neobanderovský režim a jak ze zpráv vyplynulo, ani ho nenapadlo položit věnec k památníku československých hrdinů Svobodovy východní armády padlých při osvobozování Kyjeva v listopadu 1943. Petříček se nechal provokativně odvézt helikoptérou k "frontové linii" ukrajinské občanské války a celou dobu své návštěvy trousil ničím neopodstatněná protiruská prohlášení.
Toto skandální jednání českého (?) ministra zahraničních přimělo redakci Nové republiky k přetištění následujícího materiálu:

Kdybych měl zapomenout na ně, 

Bože na nebi, zapomeň na mě...

Volyňský masakr (polsky Rzeź wolyńska, rusky Волынская резня), nebo Volyňská tragédie (ukrajinsky Volinska tragedіya, pol. Tragedia Wolynia..) - Etnicko-politický konflikt, doprovázený masivním vražděním (banderovské) Ukrajinské povstalecké armády (OUN (b)), především etnických polských civilistů a civilistů jiných národností, včetně Ukrajinců, v okrese Volyni-Podolí (německy Generalbezirk Wolhynien-Podolien). Volyně byla až do září 1939 pod kontrolou Polska, Masakr začal v březnu 1943 a dosáhl svého vrcholu v červenci téhož roku.


Na jaře roku 1943 na Volyni, obsazené německými vojsky začaly rozsáhlé etnické čistky. Tyto zločiny neprovedli nacisté, ale militantní ukrajinští nacionalisté, kteří chtěli "očistit" území Volyně od polského obyvatelstva. Ukrajinští nacionalisté obklíčili polské vesnice a kolonie, a vraždili. Zabili každého - ženy, starce, děti, kojence. Oběti zastřelili, ubíjeli holemi, rozsekali sekyrami. Pak mrtvoly zavražděných Poláků pohřbili někde v poli, vyplenili jejich majetek, nakonec domy zapálili. Místo polských vesnic zbyly jen ohořelé ruiny.

Zavraždili i ty Poláky, kteří žili ve stejných vesnicích s Ukrajinci. Bylo to ještě jednodušší - nebylo nutné shromáždit velké skupiny. Malé skupiny OUN napadly spící vesnice, vešli do domů a zabili všechny Poláky. Místní pak pohřbili mrtvé vesničany "špatné" národnosti...

Tak bylo vyvražděno několik desítek tisíc lidí, jejichž jedinou chybou bylo jen to, že se nenarodili jako Ukrajinci a žili na ukrajinské půdě.

Organizace ukrajinských nacionalistů (Banderovské hnutí) / OUN (b), OUN-B / nebo revoluční / OUN (p), OUN-P / také jako (krátkodobě v roce 1943) / OUN (CQ), OUN-SD / (укр. Організація українських націоналістів (бандерівський рух) - jedna z frakcí ukrajinských nacionalistů. V současné době (od roku 1992), se za nástupce OUN (b) označuje Kongres ukrajinských nacionalistů.


V průběhu výzkumů "Mapa" v Polsku bylo zjištěno, že v důsledku akcí UPA-OUN (B) a SB OUN (b), kterých se zúčastnilo někdy i místní ukrajinské obyvatelstvo a skupiny ukrajinských nacionalistů, zahynulo na Volyni ne méně než 36 543 - 36 750 lidí, u kterých je známo jméno a místo úmrtí. Kromě toho badatelé spočítali 13 500 až 23 000 Poláků, jejichž okolnosti smrti nejsou jasné.
Několik výzkumníků hovoří o tom, že obětí masakru bylo asi 50 až 60.000 Poláků, odborné diskuse o počtu obětí polští odborníci udávali v rozmezí 30-80 tisíc.

Tyto hromadné vraždy byly skutečným masakrem. Představu o děsivé krutosti volyňské genocidy dává úryvek z knihy známého historika Timothy Snydera.
"V prvním vydání novin UPA z července 1943 bylo slíbeno, že "hanebnou smrtí" sejdou všichni Poláci, kteří zůstali na Ukrajině. UPA byla schopna splnit své hrozby. Během následujících dvanácti hodin, od večera 11.07.1943 až do rána 12. července UPA zaútočila na 176 obcí....
Během roku 1943 jednotky UPA a speciální jednotky bezpečnostní služby OUN zabíjely Poláky jak individuálně, tak kolektivně v polských vesnicích a osadách, a ty Poláky, kteří žili v ukrajinských vesnicích. Podle četných svědeckých zpráv ukrajinští nacionalisté a jejich spojenci vypálili domy, postříleli nebo pochytali ty, kteří se snažili uniknout, a ty, které se podařilo chytit na ulici, zabili kosami a vidlemi. Kostely, naplněné farníky, vypálili do základů. Přeživší Poláky zastrašovali a nutili je k útěku. Bandité vystavovali těla bez hlav, ukřižované, rozčtvrcené nebo rozpárané."

Dokonce i Němci byli ohromeni jejich sadismem – vypichování očí, rozpárání břicha a brutální mučení před smrtí bylo samozřejmostí. Zabíjeli všechny - ženy, děti ...

Genocida začala ve městech. Muži "špatné" národnosti byli okamžitě převezeni do věznice,
kde je později zastřelili...

Následující fotografie jsou z židovských pogromů, které páchali příslušníci UPA v ukrajinských městech. Inspirováni německými nacisty si ukrajinští nacisté podobně jako nacisté v Pobaltí  nic nezadali s řáděním německých antisemitů (pozn.red.NR):


K násilí páchaném na ženách docházelo za bílého dne na pobavení publika. Mezi Banderovci byla řada těch, kteří chtěli být "vpředu" a aktivně se toho účastnit...Tato měla štěstí. Banderovci ji nutili jít po kolenou s rukama zdviženýma.

Později přišli Banderovci k "chuti."

9.února 1943 banderovská banda Petra Netoviče, vydávající se za sovětské partyzány, vstoupila do polské vesnice Parosle u Vladimirca v Rovenské oblasti. Rolníci již dříve partyzánům před tím poskytovali pomoc, vřele přivítali hosty. Když se dost nasytili, bandité začali znásilňovat ženy a dívky.


Tělo mladé ženy přeřezané pilou …

Před zavražděním jim uřezali prsa, nos a uši. Mužům před smrtí uřezali pohlavní orgány. Dobíjeli je údery sekerou do hlavy.

Dvěma výrostkům, bratrům Gorškevičovým, kteří se snažili zavolat na pomoc partyzány, rozpárali břicho, uřezali nohy a ruce, nasypali sůl na rány, a nechali je zemřít na poli. Celkem v této obci bylo brutálně umučeno 173 lidí, včetně 43 dětí.


Když druhý den partyzáni vstoupili do vesnice, uviděli v domech vesničanů hromady zmrzačených těl ležících v kalužích krve. V jednom z domů na stole u zbytků z oběda a nedopité láhve samohonky leželo nahé, mrtvé, rok staré dítě, přibité k desce stolu bajonetem. V jeho ústech byla napůl sněděná okurka.


Lipniki, kraj Kostopil, vojvodství Lutske. 26.března 1943. Obyvatel kolonie Lipniki - Jakub Varumzer bez hlavy, výsledek masakru spáchaného teroristy UPA (OUN-UPA) pod rouškou noci.

Během masakru polské obce Lipniki zahynulo 179 lidí, včetně Poláků z okolí, kteří zde hledali útočiště. Byly to většinou ženy, starší osoby a 51 dětí ve věku 1 až 14 let, 4 ukrývající se Židé a jeden Rus. 22 lidí bylo zraněno. Identifikováno bylo 121 polských obětí, obyvatel Lipniku. O život přišli i tři agresoři.


Podjarkov, újezd Bobrka, vojvodství Lvov.16.srpna 1943. Umučená matka Kleščinská, z polské čtyřčlenné rodiny.

Z vesnice Volkovyja jednu noc Banderovci odvedli do lesa celou rodinu. Dlouho se posmívali nešťastným lidem.

Když viděli, že manželka je těhotná, rozpárali jí břicho, vytáhli z něj plod, a do břicha jí natlačili králíka.

Jednou v noci bandité vpadli do ukrajinské vesnice Lozovuju. Během 1,5 hodiny zabili více než 100 civilistů, rolníků. V chatě Nasti Djagun bandité sekerou zabili jeji tři syny. Nejmladšímu, čtyřletému Vladíkovi, odsekali ruce a nohy.

Jednu ze dvou rodin v Kleščinských v Podjarkově umučila UPA 16.srpna 1943. Fotografie čtyřčlenné rodiny - muž, jeho manželka a dvě děti. Obětem vytrhali oči, udeřili do hlavy, spálili ruce, pokusili se odříznout horní a dolní končetiny, bodné rány na těle, atd.Oběti banderovského masakru v obci Katarinovka (Volyňská oblast), noc ze 7. - 8. kvetna1943.


Děvčátko uprostřed, Stasju Stefanjakovou zabili kvůli jejimu otci - Polákovi. Její matku, Marinu Bojarčuk, Ukrajinku, zabili v noci také. Že si vzala za manžela Poláka... Smíšené rodiny obzvlášť nenáviděli.

V obci Zalesje Koropetsky (Ternopolská oblast) 7.února 1944 došlo k ještě hroznějšímu případu. Banda UPA napadla vesnici s cílem zmasakrovat polské občany. Asi 60 lidí, většinou ženy a děti, bylo nahnáno do stodoly, kde byli upáleni zaživa. Jeden chlapec ze smíšené rodiny - napůl polské, napůl ukrajinské - měl od Banderovců na výběr - zachránit si život, když zabije svoji matku - Polku. Odmítl a byl zabit spolu se svou matkou.Tarnopol, vojvodství tarnopolské, rok 1943. Jeden (!) zestromů podél venkovské silnice, před níž teroristé UPA (OUN-UPA), pověsili transparent s nápisem v překladu do polštiny: "Cesta k nezávislé Ukrajině". A na každém stromě, po obou stranách silnice vytvořili tzv. "věnce" ze zavražděných polských dětí.


"Starší děti udusili a malé děti do jednoho roku vzali za nohy a udeřili hlavou o dveře - a hotovo, na vůz. Litovali jsme naše muže, že tak pracují celou noc, pak přes den do další vesnice a pak další noc do další vesnice, kde se lidé skrývali." (z výslechu ženy jednoho banderovce)


Obr. "věnce"


Polská rodina Sajer, matka a dvě děti, podřezané ve svém domě v Vladinopole v roce 1943.


Lipniki, újezd Kostopolský, vojvodství Lutské, 26.března 1943. V popředí děti - Janusz Bělavski, 3 roky starý, syn Adely, Roman Bělavski, 5 let, syn Czeslawy a Jadwiga Bělawska, 18 let a další. Tyto vyjmenované polské oběti - výsledek masakrů spáchaných OUN - UPA.Lipniki, kraj Kostopolský, vojvodství Lutské ... 26.března 1943. Svezené oběti k identifikaci a pohřbu - oběti masakrů spáchaných OUN - UPA. Za plotem stojí Jerzy Skulski, který si zachránil život díky tomu, že byl ozbrojen.


Polovecka oblast, újezd Čortkovský, vojvodství Tarnopolské, les, nazývaný Rosochac. 16. - 17. leden 1944. Místo, ze kterého bylo exhumováno 26 obětí - polští vesničané z Polovce, zavraždění a umučení UPA.


Podarkov - Kleščinská: zavražděná vrahy z UPA 16.8.1943. Jsou zřetelné stopy mučení.

".. V Novoselkach, v Rivnenske oblasti, byla jedna Komsomolka Motrja. Vzali jsme ji na Verchovku ke starému Žabskému. Starý Salivon v jedné ruce držel hodiny, a v druhé srdce a díval se, jak dlouho bude tepat srdce v ruce. A když přišli Rusové, jeho synové mu chtěli dát postavit pomník, říkali, že bojoval za Ukrajinu." (z výslechu manželky banderovce)
Oblast Belzec, újezd Rava Ruska, vojvodství Lvov. 16.června 1944. Oběť s rozpáraným břichem a vnitřnostmi, a visící zápěstí po useknutí banditů UPA.Belzec,újezd Rava Ruska, vojvodství Lvov, 16.června 1944.


Belzec, újezd Rava Ruska, vojvodství Lvov, 16.června 1944. Místo masakru v lese.Lipniki, újezd Kostopol, vojvodství Luck. 26.března 1943. Před pohřbem polských obětí nočního masakru OUN -UPA, svezených k Lidovému domu.


***

V Polsku je velmi dobře znám Volyňský masakr. Výňatek z knihy uvádí seznam zvěrstev, kterými ukrajinští nacisté masakrovali civilní obyvatelstvo:
zatloukání dlouhého a tlustého hřebíku do lebky,
stažení kůže z hlavy i s vlasy (skalpování),
vyříznutí "orla" na čelo (orel - znak Polska),
vypíchnutí očí,
uříznutí nosu, uší, rtů, jazyka,
propíchnutí dětí a dospělých kůlem,
probití hlavy tlustým drátem od ucha k uchu,
podřezání hrdla a vytažení jazyka otvorem,
Vybití zubů a zlomení čelisti,
roztržení úst od ucha k uchu,
utěsnění úst při přepravě ještě živých obětí,
otočení hlavy naopak
rozdrcení hlavy upnutím do svěráku a utažením šroubu,
odřezání úzkých proužků kůže ze zad či obličeje,
Zlomení kostí (žebra, ruce, nohy),
odřezání ženám prsy a nasypání soli do ran,
odsekání mužských genitálií srpem.
rozpárání břicha těhotné ženy bajonetem,
rozpárání břicha a vytažení střev dospělým i dětem,
rozparání břicha těhotné ženě, vytažení plodu, vložení do břicha například živé kočky a zašití,
rozpárání břicha a nalití vařící vody,
rozpárání břicha a vložení dovnitř kamenů a vhození do řeky,
rozpárání břicha těhotné ženě a vložení rozbitého skla dovnitř,
vytrhání žil od rozkroku k chodidlům,
vložení rozžhaveného železa do pochvy,
Vražení špičatého kůlu do pochvy a probití až do hrdla,
Odříznutí přední části trupu ženy zahradním nožem od vagíny po krk a vytažení vnitřností,
pověšení obětí za vnitřnosti,
vložení do pochvy nebo konečníku skleněné láhve a její zlomení,
rozpárání břicha a nasypání dovnitř krmné směsi pro hladová prasata, které toto žraly s dalšími vnitřnostmi,
odříznutí nožem nebo odsekání rukou nebo nohou (nebo prstů na rukou a nohou),
pálení dlaní na horké plotně,
přeříznutí trupu pilou,

posypání svázaných nohou žhavým uhlím,
přibití rukou hřebíky ke stolu, a noh k podlaze,
rozsekání sekerou celé tělo na části,
přibití malého dítěte za jazyk ke stolu,
rozřezání dítěte nožem na malé kousky,
přibití malého dítěte bajonetem ke stolu.

pověšení dítěte za mužské přirození ke klice,
rozdrcení kloubů na nohou a rukou dětem,
vhození dítěte do plamenů hořící budovy,
chycení dítěte za nohy a rozbití hlavy o zeď nebo troubu,
zavěšení ženy na strom vzhůru nohama a odříznutí prsou a jazyka, rozpárání břicha, vypíchnutí oči a odřezání nožem kusů masa z těla,
přibíjení malých dětí hřebíky ke dveřím,

pověšení oběti hlavou dolů na strom a rozdělání ohně pod hlavou,
vhození dětí a dospělých do jámy a zaházení kameny,
vražení kůlu do břicha,
přivázání člověka ke stromu a střelba na něj jako do terče,
přivázání ženy za ruce a nohy ke dvěma stromům, rozpárání břicha a hrudníku,
vlečení matky se třemi dětmi po zemi, svázanými spolu,
svázání několika lidí ostnatým drátem a polévání je studenou vodou,
yakopání člověka po krk do země a useknutí hlavy kosou,
roztržení těla za pomoci koní,
roztržení člověka, přivázaného ke dvěma ohnutým napnutým stromům,
tažení člověka po ulici lanem uvázaným kolem krku,
upálení člověka politého lihem,
obložení člověka snopy slámy a upálení – tzv. Neronova pochodeň,
napichování dětí na vidle a upálení v ohni,
stažení kůže z těla a nalití do ran inkoustu nebo vařící vody,
zavěšení na ostnatém drátě,
přibíjení rukou k prahu domu...Aby se nezapomnělo...


Památník v Polsku, na kterém je napsáno:
"Kdybych zapomněl na ně, můj Bože na nebi, zapomeň na mě."

Tyto kosti byly shromážděny z jednoho (!) masového hrobu po exhumaci v roce 1992.149 komentářů :

 1. No Petříček má dobré kamarády ...jako Plavec ˇ3tětina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co na chování socanského člena vlády říká zlodějský oligarcha ? Určitě se mu to líbí, neboť noty dostává z americké ambasády stejně jako celá EU !! Dokonce i sjednocené Německo není nic jiného než okupovaná země žoldáky USA !!

   Smazat
  2. TYTO ZLOČINCE A ZLOČINY PRÝ PODPORUJE A NEODSOUDI

   námi zvolená vláda pana Babiše, který si očividně nevi rady s ČSSD předsedou kterému porouči ministr zahraniči a my mu platime zahranični cesty za Ukrajinci,kteři ted oslavuji v podobě svého nového fašismu zločiny,které byly zdokumentovány,ale nyni se už prý na ně má zapomenout s cilem je snad znovu opakovat!

   Smazat
  3. Pan předseda vlády za to nemůže,že má v koalici podporovatele zločinců A FAŠISTŮ ČSSD,strany která má tak vehoschopné vedeni,které má takové dluhy,že se neštití podporovat svého ministra,který má rád UKRAJINSKÉ fašistické hordy.
   Ovšem bylo by zajimavé,kdyby pan Babiš začal tvořit sám svého budouciho koaličniho partnera napřiklad,kdyby vytvořil hnuti za novou repoubliku,které má jak se tu dozvídáme prý už i hotový program podporovaný a vytvářený voliči.
   Ti ho nazvali dokonce Národnim programem.
   No a mohl by taky převzit sám ten Program,aby jeho preference vylétly nahoru jako rakety!
   Tady by se projevila jeho politická korektnost a jeho podporu voličů by nemusely zajištovat ani koblihy.

   Kdpoví jesti ho to napadne vždyt ostatni politici za nic nestoji,byla by tolehká práce zvláště když a SPD voliče nechce ,nebot ignoruje ty jejich voličské požadavky kde to jenom jde!!

   Smazat
  4. Také "skupiny" Kryštof a MIG 21 patří na UPAdlinu, hrály přece na Mejdanu, ne?

   Smazat
  5. Naprostá šílenost!!! Člověk si říká, jestli jsme se nevrátili do roku 1939? A jestli ten Petříček není náhodou levoboček Bohrmanna?
   Byli tady aktivní kolaboranti Herman, Bělobrádek a spol., ale to se ještě vešlo do nějakých civilizovaných mezí. Kamikadze Petříček to posunul na úplně nový level, tohle je ten nejdivočejší fašismus! Podle mě skončí jako K.H.Frank.

   Vyvraždění Malína, české vesnice na Ukrajině:

   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cesky-malin-vypaleni-druha-svetova-valka-ukrajina.A180709_104058_domaci_zaz

   Smazat
  6. ZÁSTUPCE ŠPÍČKY SPOLEČNOSTI VOLIČŮ ZATELEFONOPVAL

   vznikajicimu hnuti pana Jaromira Soukupa a zanechal mu vzkaz v tomto rozsahu.

   Nepolitická špička společnost voličů OSV vítá vaši iniciativu pane Soukupe a těši se,že chcete ucházet o přizeň voličů.
   Věřime,že to myslíte vážně a zveme vás na web Nové republiky,kde právě vzniká možná to co potřebujete s názvem NÁRODNI PROGRAM OBČANŮ VOLIČŮ.

   POKUD SE OBJEVITE NA TOMTO WEBU RÁDI VÁM VYSVĚTLÍME JAK MŮŽETE MONUMENTÁLNĚ ZVÍTĚZIT VE VOLBÁCH.

   Samozřejmě to můžeme dopřát i všem ostatnim politickým subjektům co jich jenom je.
   Je tu však jedna podminka,zkuste si osvojit články NPV a zahájit diskusi proč by jste přijal či nepřijal články Národniho programu NPV .
   OSV doufá ve spolupráci a přeje vám takové vítězstvi ve volbách jaké se vám zachce nebot můžeme dosáhnout až asi 8 395 132 členů a nezapomente,že mezi naše členy patřite i vy !

   Smazat
  7. Soukup je načisto nezkušený a moc to neumi.

   Kdyby chtěl něco dělat otevřel by na svém webu kopii Nové republiky a pozval by tam k diskusi se stovkami lidových komentátorů jako je tomu tady.
   Musel by,ale vystavit trochu ostřejši svůj program na přiklad jak píši ti borci z OSV hned v prvnim článku jejich ostrého NVP.

   Kde je prý návod jak se zbavit kapitalismu bez přivlastků co patři našim gangsterům.
   Kdoví jestli nekecaji ,nebot na takový husarský kousek nepřišel v ČR republice nikdo ani za 30 let!

   Smazat
  8. NEKECÁME BROUKU PRVNI DISKUZNI VEČEŘE JE UŽ VLEVO

   pod plakátem BUDOUCNOST ČR-VIZE.Můžete se zeptat KDYKOLI čemu nerozumite ovšem je to těžká jamka i pro naše intelektuály,klteři se stydi,že nevi která bije DODNES!

   Smazat
  9. Petříček se Porošenka nedočkal, zřejmě ho neuznává za dobrého ministra zahraničí.

   Smazat
  10. Petříčku - kdo se paktuje s vrahy, sám je vrah !!

   Smazat
  11. 13.41
   Předseda vlády pan Babiš může za všechno.!!

   Sliboval,že uřidi ČR,ale přesvědčujeme se všichni stále vice a vice,že to neni pravda.
   Nevidime ani jeho jasný program a jemu prý nebezpečný program voličů,který hned v druhém článku dává najevo,že základem demokracie je svobodná kritika a POZOR VEŘEJNÁ KONTROLA mu prý nevyhovuje.
   To by se totiž podle vize voličů NPV viz článek č.2.dalo realizovat skoro okamžitě,přičemž by šlo zapojit do toto procesu najednou všechny občany a voliče z CELÉ ČR.
   Právě tomu se dnešni strany a hnuti zoufale bráni a domnivaji se,že moc ukradená voličům jim vydrži k podpoře svinstev mezi jiným i z tohoto článku a tvorbě zákonů zaměřených proti těm,kteří je zvolili,viz vadné zákony o exekucich!
   Cilem tzv našich zástupců se stalo

   Zabránit vzniku solidárni společnosti a státu,kde vláda přejimá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu!

   To je umožnováno slizským vyhýbánim se té odpovědnosti a bidnou úrovni našich elit,které nepsaným zákonem maji být spoluzodpovědny za vývoj ve státě ,ovšem doposud se nezmohly na nic než na pouhé popisy dané situace kterou už známe a žádnÝ návth praktického řešeni!

   REŠENIM BUDE ASI SKUTEČNĚ VZNIK NOVÝCH STRAN A HNUTI, KTERÉ NAHRADI NYNĚJŠI STARÉ, OVŠEM POZOR ,BUDOU MUSET MÍT VE SVÝCH PROGRAMECH POŽADAVKY VOLIČŮ Z NPV jinak budou zbytečné.

   Ty požadavky tu už vznikaji a nepomůže ignorantům,kteři nám voličům kradou hlasy a tedy i naši moc psát tu,že ty požadavky jsou přinášeny OSV co pět minut a oni je budou zpupně ignorovat, protože vykastrovaný tisk a tv je NESMI zveřejnit!
   Dali tisku a tv náhubek a brzy i 100% cenzuru!

   NAUČI SE VOLIČI KŘIŽIT KUSADLA NEBO BUDOU ZABITI?

   Co myslíte drazi lidovi komentátoři ,co asi bude?

   Smazat
  12. český film z roku 1952 " AKCE B"
   Prvý náš film s mírovou thematikou líčí hrdinný boj příslušníků československé armády a SNB s banderovskými vrahy i jejich přisluhovači mezi reakčními politiky a kněžími.
   Po válce chtěli západní imperialisté dostat banderovské tlupy, složené z bývalých esesáků, do západního Německa, aby tam spolu s ostatními válečnými zločinci sloužili jako jádro budoucí fašistické armády, určené k přepadení Sovětského svazu a lidově demokratických států. Cesta banderovců vedla z Ukrajiny přes Polsko, kde podporováni Mikolajczykem a jeho stranou, vypálili na 5000 vesnic a zavraždili na 50.000 lidí. V roce 1947 byli vytlačeni lidovou armádou z Polska. Vtrhli na naše území a počínali si stejným způsobem jako v Polsku. Ale dík iniciativě KSČ byla prosazena, přes přímý odpor, sabotáž a zradu buržoasních stran, vojenská likvidace banderovců. Vojáci a příslušníci SNB nastoupili proti hordám nepřítele, který byl nebezpečný zkušenostmi v horských bojích a svou krutostí. Naše reakční strany se snažily, podle pokynů z Mnichova, zmařit komunisty těžce vydobytou vojenskou likvidaci líčením banderovců jako "ubohých štvanců" - tímto tvrzením chtěly nahlodat bojovou morálku našich lidí. Tuto propagandu vřele podporovala církevní hierarchie. Na našem území byla současně rozvinuta banderovská špionážní siť, která měla zaručit zprávy o pohybech vojsk, zajistit ve spolupráci se zrádnými kněžími a rekčními stranami podporu obyvatelstva, přísun munice a potravin a opěrné body pro dobu, až se banderovci dostanou z hor do nížiny. Díky bdělosti SNB a STB se podařilo tuto agenturu, skrytou většinou po farách a klášterech, likvidovat. Přesvědčování, za aktivní pomoci uvědomělých soudruhů, rozbilo lživou propagandu reakčních novin, která u některých lidí již zapouštěla kořeny. Boje s banderovci byly těžké a neobešly se beze ztrát, jak na životech vojáků a příslušníků SNB, tak i obyvatelstva. Nakonec byla "akce B" ukončena vítězně: banderovské tlupy byly likvidovány. Naši vojáci a příslušníci SNB dokázali, že lid vedený myšlenkou obrany míru je silný a pevný. Film byl vyroben za spolupráce ministerstva národní obrany a ministerstva národní bezpečnosti.

   Smazat
  13. CO NÁM POMOHOU STARÉ FILMY,KTERÉ JSOU ASI I ZAKÁZÁNY,

   když tu máme vedeni státu,které by banderovce i s jejich zločiny nejraději rehabilitovalo a posílá za nimi za naše penize svoje ministry zahraniči!
   Tady je ten zakopaný pes.Kde je vůle voličů odstavit vadné politiky od moci?.
   Dnes ovládaji i to ministerstvo cenzury a prý se směji voličům,zvolili jste nás tak teď držte huby!
   Jste na to ostatně zvykli z komunismu!

   Smazat
  14. ČSSD jsou prašivi psi a jejich předseda je Petřiček.Kdo je zvoli nakazi se prašivinou!

   Smazat
  15. VEDENI OSV UPOZORNILO MEDIÁLNI ÚSEK NYNĚJŠI KSČM

   že vzniká Národni program občanů voličů.
   Pokud má KSČM zájem na jeho tvorbě a neztrácet dál své voliče doporučuje Společnost voličů OSV,aby si KSČM uvědomila svoji zodpovědnost zejména za svoje voliče a jeji členové se zde zapojili do diskuzi na Nové republice a to HNED TEĎ ve vlastnim zájmu.!
   Předběžnou odpovědi bylo,že snad jejich vedeni nařidilo diskusi na FB.
   Upozornili jsme je důrazně,že každý kdo napíše na FB třeba jenom jediné písmeno přináši majiteli ZUCKERBERGOVI peníze k jeho už nahrabaným 30 miliardám dolarů.
   Očividně tam neporozuměli,že ten kapitalismus který prý i oni chtěji porazit se drži proto,že se inovativně měni a jejich dělnici a rolnici se ocitli na FB ,kde toho vydřiducha,který obchoduje s jejich daty podporuji a za to je on dá brzy zcenzurovat až zčernají!!

   Smazat
 2. Pan Petříček jel evidentně panu Porošenkovi pogratulovat k tomuto: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukrajina-banderovci-veterani-porosenko-valka.A181224_080616_zahranicni_ble
  V posloupnosti na události uváděné v tomto článku to z pozice ministra zahraničí ČR vypadá přesně tak, jak vypadá - EU mlčením křísí obyčejný fašismus a vláda ČR toto zvěrstvo otevřeně podporuje, což je ve své podstatě obyčejná propagace fašismu, tedy jedním slovem zákonem stíhatelný čin proskopčáckého darebáka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tohle že je levicová strana?

   Smazat
  2. TES29. ledna 2019 11:39
   Ano, v rukou pravičáků a eurohujerů.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Třeba postoupí na vyšší level a budou jezdit do Kambodže studovat postupy soudruha Pol Pota. To byl též odchovanec západních levicových univerzit.

   Smazat
  5. Ad 12:10 - Už ses dostal na pavilon a do péče odborníků, nebo pořád pobíháš na Zamini?

   Smazat
  6. Kdo tyhle lidi může ještě volit?

   Smazat
  7. Poche má tedy pěknou loutku. Fuj ...

   Smazat
  8. Poche se se svými stranickými kumpány choval stejně před několika roky v jednom pražském sportovním klubu.
   Po všech popřevtratových zkušenostech nemám sebemenší pochybnosti tvrdit, že ČSSD = NSDAP.
   Koneckonců nám všem známý bývalý člen ČSSD řekl, že na ČSSD je levicový už jen palec na pravé noze.

   Smazat
  9. " EU mlčením křísí obyčejný fašismus "

   - NIE, EU NEMLČÍ .
   EU otvorene, finančne a politicky podporuje ukrajinský fašistický režim.
   A nejaký Petríček je iba bezcenná figúrka.
   A HLAVNÝMI českými podporovateľmi Ukrajinských fašistov nie je terajšia vláda, ale opozičný Demoblok.

   Smazat
 3. To jim preci nevadi...Stejne jako jim nevadilo,co se delo v Tibetu,nebo Jugoslavii...I ten Islamsky stat nechali celkem dlouho radit (Jen ukazovat fotky jejich cinu bylo trestne).....Pro ne proste ucel sveti prostredky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když se nepodařilo v roce 2014 vehnat Evropu do války s Ruskem, tak nastoupil islám. Celoplošný import násilnické ideologie mezi spokojené Evropany měl a má za následe přirozeně jediné - nárůst extremismu a vyvolávání svárů a vzájemné nenávisti mezi lidmi odlišných kultur a mentalit. Následky začínají být vidět.

   Smazat
  2. Ad 11:38 - trochu nejasně ses vyjádřil.

   Měl jsi na mysli řádění feudálů a lámů v Tibetu před příchodem Čínské lidové armády?

   Měl jsi na mzsli řádění ustašovců, v Chorvatsku, džihádistů v Bosně a řádění UČK na Kosovu?

   Jestli ano, pak s tebou souhlasím.

   Smazat
  3. 12;16 Samozrejme...nejsem pokrytec

   Smazat
 4. Je to dobytek!!!!!!!!!! Vyhodit, potrestat, proplesknout tlamu, dokud není pozdě!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jo, ale kdo to udělá ? Ofce ?

   Smazat
  2. NIC z toho nebude !
   Voliči rychle zapomněli, jak se na adresu Ruska vyjadřoval Zaorálek, že ano...

   Stejně tak zapomenou blbí voliči na ukrajinský výlet současného ministra.
   Ten se cítí silný v kramflecích,neboť má podporu těch,kteří jej řídí a je úplně jedno, zda je to
   US ambasáda,Brusel, nebo Berlín.

   ČR je takovým komparzistům zcela u prdele, neboť ONI
   jsou Evropané a tam nemá nějaké vlastenectví místo.
   A že je členem ČSSD ?
   To přece nevadí, tam se to podobnými charaktery jen hemží a blbý levicový volič je tolerantní a zase jim to tam hodí, až budou volby.

   Smazat
 5. Kdo se podíval blíže na historii socdem hnutí, ví, že se socdem strany odvríátily odd obrany sociálních práv pracujících už na kongresu v r. 1912. Všechny socdem strany v r. 1914 hlasovaly pro válečné úvěry svých vlád a otevřely cestu k I. světové válce. Kromě ruské socdem. Poslanci putovali na Sibiř. Ve francouzské Jauares vystoupil proti válce a ještě ten den byl zavražděn. V německé socdem hlasovali proti pouze K. Liebknecht a R. Luxemburgová. Oba nařídil po válce socdem premiér Noske zavraždit. A tak, když za Adolfa, kterého jejich politika přivedla k moci socdem mašírovali do koncentráků, Noske dostal státní penzi. Ta sebranka má zase slez. inu v Hradci. Prý se dají dohromady a půjdou vpřed! Socdem je spolek naprosto bezcharakterních lumpů. Spojí se s kýmkoliv a nikdo jim není dost špinavý, aby se sním v zájmu koryta neojímali. To ostatně vidíme denně okolo sebe. A rádoby "revolucionáři" jako Foldyna nebo Zimola jsou pouze pozéři. Mají silné řeči, ale v praxi poslušně šlapou brázdu. A komunisti pod Filipem? Jsou naprosto stejní. Klesli na jejich úroveň. I to dokazuje každodenní praxe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve dne škodil, v noci krad.
   Sociální demokrat.

   Dneska už škoději 24/7 a kradou při tom.

   Smazat
  2. Oni jen srovnali krok s ODS, TOP, ODA, US, VV, Zelenými, STANem, Lidovci ... prostě s výkvětem politické kultury v Čechách.

   Smazat
  3. ...11:48...výbornej článek, kterej popisuje historii zrádného fungování sociální demokracie..
   v celé Evropě...od 1.sv. války až dodnes..u nás, v německu, anglii...atd.,..

   Smazat
 6. Až se vrátí tak ho pořádně zmlátit toho kolaboranta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!
   Tato nacionálněsocialistická štěnice by měla být okamžitě odvolána z funkce min. zahraničí. Měl by být postaven před soud za propagaci nacismu.

   Smazat
  2. 11:49

   to je výzva k napadení státního činitele.Prave jsem tě nahlásil.

   Smazat
  3. 11:49 Koukám, že vyznáváš západní hodnoty, bezcharaktere :)))) Ty bys potřeboval taky a to tak, že velmi :oD

   Smazat
  4. Sorry, platí pro degeneráta 12:45

   Smazat
 7. KE ZDI S TIM HAJZLEM!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro něj škoda kulky! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už jsi zase na drogách, degeneráte?

   Smazat
 9. On v tom Petříček není sám, kdo nám tady vytrvale předělává dějebis:

  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/zlociny-banderovcu-jsou-sovetsky-mytus_453890.html

  - autorem tohoto dějiny měnícího rozhovoru s novohistorikem Volodymyrem Vjatrovičem ředitelem Ukrajinského institutu národní paměti je kdo jiný, než "nazávislý" editor nepropagandistického Českého rozhlasu - Radiožurnálu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Novohistoriků" mám eplná média a školy všech stupňů. Mají jediný úkol: přepsat dějinné události tak, aby vyhovovaly dnešním pánům. Tak se dělá z vraha oběť, z osvoboditelů okupanti, ze zlodějů okradení atd. A že je v čele socdem? Nic nového. Je to podstata její politiky už přes sto let. Sází na to, že se najde vždy dost primitivů, kteří jim na to skočí a budou se klidně na podobných masakrech podílet. Tem primitiv 12:25 už se zřejmě nemůže dočkat. Ale všeho dočasu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Jak se tváří pan-soudruh V.Filip, tyto prasárny nepřímo podporuje. To je komunista, u komunistů má jen práci. Jen tlachá a tlachá …..

   Smazat
 10. Socanská špína.

  OdpovědětSmazat
 11. Půjde li to takhle dál, odpustí se časem Hitlerovi. Na rehabilitaci Heidricha se u nás už pracuje, který byl bestiálně zavražděn našimi západními parašutisty, teroristy. Tak, že to naše Síííííg Heil. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš že se časem odpustí Hitlerovi. Tak jak se odpustilo Napokeonovi, Královny Viktorie, Churchillovi... a dalším masovým vrahům, i jemu bude velkoryse odpuštěno. Když o Napoleonovi a o Francouzech kupříkladu s vděčností mluvit nemůžete, tak o jejich zvěrstvech nemluvíte vůbec. Zatím je to pořád o němcech a Hitlerovi, o "rusech" a Stalinovi:). Uvidíme jak dlouho vám to vydrží. Je pravda, že Napoleon vraždil jenom podradný gójimy, proti nadlidem si netroufal. Proto mu tak mu bylo rychle odpuštěno.

   Smazat
  2. 15:53 Ruští užgryndaní mužyci svým vrahům vodpouštěli hned jak je tito zabili! Co ale nikdy nevodpouštěj je, když z nich někdo chce udělat civilizovaný lidi!:)))

   Smazat
 12. Pane Tumo, neblaznete. Jak tam mohl jit polozit vence, kdyz
  podle noveho vykladu ukrajinskych dejin nasi vojaci pomahali ruskym okupantum. To by chudaka Petricka mohli soupnout do cely k Savcenkove.

  OdpovědětSmazat
 13. Čert ví, co ti pomatení socani tou svou politikou vlastně sledují. Za mě jsou absolutně nevolitelní. My budeme s ukrajinci zkoumat banderovce s němci asi Hitlera a výsledek bude, že to byli všechno hodný kluci, které tehdejší svět nepochopil. Jak je to v této zemi se zákazem propagace nacismu, když náš ministr leze do země, která nacismus otevřeně oslavuje. Jestli je Okamura extremista, nácek a pod.,tak co je potom Petříček?
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že Petříček obdivovatel násilí je více než jasné. Jednou se kolem něho semele a přestoupí k Pirátům. Ani Klinika mu nepomůže.

   Smazat
  2. 13:03 nesledují nic.Za pašalíky a prachy plní pouze zadání.Jsou to užiteční idioti.A neví,že jsou pro své páníčky jen spotřební materiál s menší cenou,než použitý toaletní papír.

   Smazat
 14. Americký korporátní fašismus se šíří do světa, včetně Evropy a včetně ČR. Psal jsem to už dávno, ale sem se to hodí jako vyšité: "Problém je asi v tom, že fašizmus je na postupu v celé Evropě, proto není divu, že i poslušné loutky a kývači z ČSSD banderovcům fandí také (dostali to rozkazem z USA, jenom Orbán neuposlechl). Je to stejné jako před první světovou válkou, ke které evropští sociální demokraté vrchovatě přispěli. Problém EU je také v tom, že se začíná nápadně blížit svou politikou německému národnímu socialismu třicátých let. Rozdíl je pouze v tom, že slůvko národní bylo nahrazeno slůvkem federální. A tomuto federálnímu socialismu už ani nevadí pochody pohrobků SS divizí v Pobaltí. Proto mu nemůžou vadit už ani banderovci na Ukrajině, které si tam na zakázku kupodivu pěstují židé ve vedení země dovezení, či dirigovaní svými soukmenovci z USA a Kanady. Historie se bude opakovat, Hitlera také podporovali američtí židovští bankéři a ten na oplátku vyhlazoval evropské židy. Nejvíce mě ale fascinuje, jak dokážou čeští lžipropagandisté útočit na zcela jiné subjekty a označovat je za nácky (v Česku třeba na Okamurovu SPD), které s tím nemají nic společného!" P.S.: sbobem zaprodaná ČSSD, tvoji poslanci se dostanou do parlamentu asi už jenom díky volebnímu podvodu :-D

  OdpovědětSmazat
 15. https://sport.aktualne.cz/tenis/martincovou-sokovali-fanousci-v-petrohradu-nechutne-jsem-hrd/r~e51d3c7e239811e99182ac1f6b220ee8/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusové se dáví vlastní protiunijní propagandou, kterou jim média nalévají do hlav od rána do večera. Je to klasika, zylá Evropa je mezi nimi a USA jako mezi mlýnskými kameny.

   Smazat
  2. Anonyme 13:25, je jasné, že EU jako fašistický projekt prosazující zájmy nadnárodních korporací se Rusům nelíbí. Miliony jejich předků v boji s tímhle zlem přišli o život a to zlo se v podobě EU
   a NATO vrací. Tak, co se divíte? O jaké propagandě to píšete? Upřímný odpor k fašizmu je pro vás propagandou?

   Já se necítím jak mezi dvěma mlýnskými kameny. Já osobně se jen stydím za takové pitomce, jako jste vy, kteří ještě neprohlédli, kteří nepoužívají svůj vlastní úsudek a jen papouškují presstituty z korporátek a z toho chlívu Zpravodajství ČT.

   Moc mne rozesmála naše tenisová hvězda. představte si, oni jí Rusové,když hrála proti Rusce nefandili, netleskami. No to je fakt skandál! :-o)

   Smazat
  3. Ta tenisová vlastenka, co je hrdá na náš národ, a stěžuje si na ruské publikum, určitě zdaňuje někde v Monaku, jako další naše vlastenka Kvitová-Pořezaná.

   Smazat
  4. Chudinka Martincová. Chtěl bych vědět, jestli je to vůbec ještě česká tenistka. Pro mě není důležité, že se tu narodila a vyrostla. Pro mě je českou tenistkou jenom pokud tady platí daně (a ne třeba v Monaku jako její kolegyně).

   Smazat
  5. Netleskat soupeři za dobrý výkon považuji za jasný důkaz primitivismu. Zvlášť když pomyslíme, že tak činí země, která vyprodukovala namísto sportovců stovky feťáků. Kde každý tzv."sportovec" byl nadupaný syntetickým svinstvem, bez něhož by se ani nekvalifikoval. Prostě primitivismus, zaostalost, agresivita. Nic, co bych chtěl v budoucnu vidět ve sportu a doufám, že ruské feťáky konečně definitivně vyřadí že všech soutěží navždy.

   Smazat
  6. Blbečku 9:08, sám fetuješ, jinak bys zaregistroval, že mezinárodnísoudy se postavily za ruské sportovce a plně je rehabilitovaly...

   Smazat
  7. 10:43

   jako vždy sprostě lžeš. Nikdo se za Rusáky nepostavil,právě naopak.

   Smazat
 16. Soc. dem. zradila, zradí a bude zrazovat. Nevěřte sociální dem., viz pan ministr Petřiček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde již jsem to slyšel, snad někdy v době minulé. Bohužel se obávám, že je to ...

   Smazat
 17. Banderovci nejsou nacionalisté, ale NACISTÉ, a to je sakra rozdíl, i když to může znít velmi podobně !
  Nacionalismus, česky národovectví, není původně nic negativního.
  Nacionální hnutí např. Mahátmá Gándího osvobodilo Indii od Britského fašismu.
  Mnohým toto není jasné a pletou si to. Ale může za to mainstreamová propaganda, která velmi ráda tyto dva pojmy směšuje, aby byli lidi zmateni a odsoudili i běžný neagresivní nacionalismus a vlastenectví, protože účelem je zničit národní státy !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. ad manipulace médií - k tomu například vynalezli tzv "neomarxismus" - dehonestace marxismu.

   Smazat
  3. Vše je dáno poměrem k požadavku rovnoprávnosti, který je v podstatě základní levicové dogma, jehož smysluplnost nelze prakticky nijak rozumně obhájit.
   Proč bychom se měli všichni rodit se stejnými právy, když se přirozeně nerodíme rovní téměř v ničem?

   Socialismem rozumím takový společenský systém, v němž je zájem jednotlivce podřízen zájmu společnosti. Jde o to, aby tato společnost nebyla založená na falešné levičácké rovnoprávnosti! Skutečná (absolutní) pravice je generální reakcí proti levici.
   Pravice odmítá všechny formy rovnostářství.
   Čistokrevný pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost. Alfred Rosenberg o tom ve svém díle Mýtus 20. století hovoří takto:

   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“

   NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze Rasa pánů a Rasa otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
  4. 13:17 Omyl! Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ...

   Smazat
 18. Tady vidíte, kam se dostala Sociální demokracie, je čas jí vymazat s politického spektra !!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Placený agent provokatér Pepek Vyskoč přišel dnes zase pozdě do služby tak se to snaží dohnat svými výroky božího hovádka. Pošlu na něj "pravdu a lásku", ta si s tím fašounkem hravě poradí :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pepu nám smazali, páč byl přes hranu, a to nejen hlouposti, ale i dobrého vkusu.

   Smazat
  2. Pozor, nemotat do toho komoušskou propagandu! Fašismus v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Sociální republice Saló) je apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí Stodardem definovaných podlidí*), usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard napsal že podčlověk je podřadný člověk, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem, ve kterém přežívá. Pojem poprvé formuloval, když popisoval situaci v Rusku po svržení cara spodinou, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
 20. 13:24
  V zásadě je třeba vymazat Babiše a jeho ANO/NE z politické scény. Protože je to banda lhářů a podvodníků.
  Kalousek je proti nim naprostý břídil, protože stále tvrdí do co tvrdil na začátku své kariery. Babiš (který je naprosto jasně zodpovědný za chování členů své vlády) lže a pokud se mu to hodí mnění svá rozhodnutí rychleji než chameleon barvy. Je třeba vymést ten Augiášův chlév. Volte SPD.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:49 I SPD v nedávné době prokázala, že se umí chovat jako chameleon...
   Potlesk ve stoje v PSP ČR při návštěvě amerického senátora Paula Ryana v Praze a společná fotografie Tomia Okamury s představiteli "Demokratického bloku" je toho důkazem..

   Smazat
  2. Ano, samuraj je pitoma, ale bohužel, nikdo na obzoru lepší není.

   Smazat
  3. 14:12 Ono nejde o to,jak se ti nasi politici chovaji(kazdy ma vady)...ale spis o to,jestli nas do toho nechaji take neco mluvit

   Smazat
  4. Stanovisko SPD z 29. 1. 2019:
   „Francie a Německo uzavřely 22. ledna 2019 v německých Cáchách (Aachen) smlouvu o hlubší spolupráci v rámci francouzsko-německé integrace. To vše v době trvání občanských nepokojů proti nepopulárnímu prezidentu Macronovi a odcházení kancléřky Merkelové, která Evropu zaplavila svým neuváženým pozváním milionů ilegálních imigrantů. Cílem německo-francouzské smlouvy je prohloubení spolupráce v zahraniční politice, obraně, hospodářství nebo při integraci příhraničních regionů. Podepsání této smlouvy má však mnohem hlubší význam, než se na první pohled zdá. Jedná se o písemné pokračování už roky fungující francouzsko-německé spolupráce dvou dirigentů (Juncker je pouhý moderátor) v rámci Evropské unie. Potvrzením tohoto modelu jsou hlasovací pravidla v EU zejména v pro nás nevýhodné Lisabonské smlouvě, kdy v jakémkoli možném formátu se nikdo „nehne” bez Francie a Německa a tyto dvě země jsou schopné pro ně nevýhodná rozhodnutí účinně blokovat. Nyní ale Francie a Německo postoupily na další úroveň blízkých vztahů a realizují si svoji vlastní (třístupňovou“) bilaterální unii. To je de facto příprava na čím dále pravděpodobnější variantu rozpadu a konce Evropské unie po letošních volbách do europarlamentu.
   Hnutí SPD v této souvislosti souhlasí s vyjádřením prezidenta Miloše Zemana, který by chtěl v následujících měsících recipročně iniciovat a posílit podobnou smlouvou spolupráci mezi státy Visegrádské skupiny (V4) s případným zapojením Rakouska (V4+).
   Hnutí SPD prosazuje evropskou integraci na základě spolupráce suverénních zemí. Naprosto odmítáme koncepci ztráty suverenity České republiky a její faktickou přeměnu v kolonii pod francouzsko-německým diktátem.“ P.K.

   Smazat
  5. 13:49 Václave,nemáte s Babišem a Kalouskem pravdu.Zkuste o tom více zapřemýšlet v souvislostech.
   Josef

   Smazat
 21. Petříček je prostě hajzl a i na takového hajzla přijde řada,chce to jen čas.

  OdpovědětSmazat
 22. Takovou hanbu a ostudu před celým světem, jako nám dělají polistopadové vlády a strany... nenalézám pro ně publikovatelných a zároveň výstižných slov!
  Takový morální úpadek předváděný politiky a podnikateli, kteří nevědí co je čest a neznají stud...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť oni musejí a sami chtějí. Amík písknul a socani se mohou přetrhnout. Maďaři Ti jsou jiní, nátlak EU a USA odmítli a chtějí zůstat neutrální. Kam spějí socani, je vidět podle toho, jak je již Petříček, naznámý, nezkušený hlupák v předsednictvu.Řekněte mi pane Foldyno, proč mezi těmi zmrdy zůstáváte? A pane Filipe, proč tu vládu s těmi socany, kteří do vás jen kopou-Hamáček, nepoložíte? I ten Okamura je lepší a vláda s ním by byla spravedlivější. To by se ale ANO nesmělo bát Merkelky, která jde stejně do p...le. Ta politická korektnost nás stejně zničí a jako naši předkové začínáme mít strach z našich kolaborantů, banderovců, fašistů na Ukrajině i v Pobaltí,EU a USA.

   Smazat
 23. Zaráží mě, podivná laksnost ukrajinských politiků úřadů k odchodu jejich vysokoškoláků a dělníků do České republiky, Polska, Slovenska atd., TROJSKÝ KŮŇ ?

  Co mají za lubem? Pokud si jejich velvyslanec v ČR, dovolí zveřejnit na veřejném webu Pražský hrad a místo naší vlajky si tam umístí, provokativně svou ukrajinskou vlajku a česká diplomacie v čele se socanem Petříčkem, Hamáčkem a ČT mu k tomu, ještě olizují zpocené kulky!

  U Baviče mě to nepřekvapuje, ten jen ze všech stran rabuje a kutálí před sebou tu kuličku svou, hlavně aby ho nerušili z jakékoli strany. Vždyť on podporoval celou dobu ODS i ČSSD a netají se tím, že pokud oni pohořeli, musel to vzít sám, aby neztratil kontrolu a vliv nad PENĚZOVODY, svého bezkonkurenčního molochu ...

  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.reformy.cz/tajny-plan-na-druhy-izrael-na-ukrajine/

   Smazat
  2. Odkaz probádám, dík!

   ®

   Smazat
  3. možná,že v budoucnu bude místo československa českoukrajina

   Smazat
 24. Přátelé, trochu mě mrazí. Ta zahraniční cesta i její obsah musel být konzultován i s prezidentem Zemanem. Nikde jsem nezaznamenal jeho protest.... Že by to fakt byla všechno jedna banda?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...tak, jako u každého jiného ministra, je plně v kompetenci premiéra, zda mi navrhne jeho odvolání, nebo ne."
   https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-porad-tv-barrandov-tyden-s-prezidentem-73-14511

   Smazat
  2. Přesné tak.Znamena to,že se pos.al i prezident?K lasce ke genocidni Izraeli pridal hajlujici Ukrajinu.To uz neni jako normalizace,to je protektorat.

   Smazat
 25. Jediná odpověď na to jejich počínání jsou volby. První příležitost budeme mit pri volbách do eurosojůzu. Tak na to nezapomeňme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A koho radite volit?Kravy nebo voly?Mozna svine ?

   Smazat
  2. JE NAČASE NEVOLIT NIKOHO Z NYNĚJŠICH SMRDUTÝCH PŘECEDŮ

   žádejme vznik nových politických subjektů,kteři dokáži pochopit co obsahuje za články Národni program voličů,hlavně jejich vnitřni význam,dokáži si je i osvojit a přidast ke svým jimi formulovaným programovým bodům.
   Nová volba starých stran bude jen pokračovánim stávajiciho TŘICETILETÉHO chaosu vytvářeni vadných zákonů a toho co vidime u ČSSD ,která nás voliče má prý dale zastupovat!

   FUJ,FUJ,FUJ TO JE HNŮJ!


   Smazat
 26. Jestize ma soucasna CSSD schopnost vygenerovat takovehoto hnupa, je opravdu nevyssi cas, aby se prejmenovala.

  OdpovědětSmazat
 27. Anonymní29. ledna 2019 13:41
  "Pan předseda vlády za to nemůže,že má v koalici podporovatele zločinců A FAŠISTŮ ČSSD".Ty tupé hovado,kdo si je natáhl do vlády???????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale Babiš má zodpovědnost ya celou vládu. Babiš je ta osoba, která se také hlásí k banderovcům!!!

   Smazat
 28. Petříček přece hovoří za celou naši lokajskou vládu, ne? Vládu, které leze do zádele NATO (navyšuje stavy našich žoldáků na okupačních misích i v Pobaltí), lokajsky se zachovala kdykoli to bylo možné, ať už v kauzách Skripal nebo Nikulin. Volili jste ČSSD nebo ANO, pak s tím, co dělá Petříček, souhlasíte. Socany už nikde v Evropě žádná normální strana do koalice nechce, ve vládě jsou dnes už jen ve sluníčkářském Švédsku nebo Španělsku. Takže, všichni voliči těchto probruselských lokajů mají máslo na hlavě! A loutka Pocheho Petříček je jen vaším vyslancem, kterého jste na ten post svojí volbou vyslali. Jo a vaše oblíbená eurosoudružka Jourová už mezitím rozjíždí v Bruselu cenzuru. Tak nezapomeňte socany a ANO volit i do do EP, ať mají eurohujeři radost...

  OdpovědětSmazat
 29. Petříček porušuje zákony ČR
  Petříček porušuje zákony ČR
  Petříček porušuje zákony ČR

  Projevuje podporu hnutím a režimům potlačujícím lidská práva.

  Podat na něj žalobu! Za výrok "o namletí muslimů do masokostní moučky", se u nás mohutně vyšetřovalo a to byl výrok obyčejného civila, který neměl žádnou funkci a moc ve státě. Tady ministr zahraničí prokazatelně podporuje oslavu fašismu a podporuje tento režim.

  Měl by být vyšetřován, obžalován a skončit za mřížemi!

  Petříček je prodejná svině a jestli někdy pojede do regionů, doufám, že schytá minimálně spršku vajíček a to bude ještě hodně mírné!

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 30. Myslím si, že tak jak se chová a jedná socanský ministr Petříček by se choval ministr zahraničí z kterékoliv jiné parlamentní strany. Ministři obrany a zahraničí prostě musejí poslouchat na slovo! Koho to je jasné. A nezmůže s tím nic žádný premiér, prezident, předseda či jaký jiný "svatý". Zanech nadějí, kdo v tato místa přicházíš!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, když mu ale pošleme ty strašné fotky z masakrů, které prováděli předkové jeho dnešních kamarádů, tak se tím jistě nic nezkazí. To boží hovádko by se totiž mohlo v budoucnu vymlouvat, že o těchto strašlivých zločinech nic nevědělo.

   Smazat
  2. Jasně, alespoň stydět by se mohl a měl.

   Smazat
  3. Český politik a stydět se? No to je fór!

   Smazat
  4. Věra Nedvědilová

   Nevím jestli by se tak choval každý ale jsem přesvědčen, že nikdo není povinen vykonávat jakoukoli funkci, pokud by taková funkce vyžadovala jednání v rozporu se svědomím.
   Každý funkcionář je proto plně zodpovědný za své činy a nic takového jako "já jsem musel" nepřijímám.

   Smazat
 31. Stále nerozumím tomu proč Polská vláda nevystupuje razantně proti tomu co se na okrajině děje. To co dělají je jen slabý odvar toho co by mohly dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polská vláda, jejich tajné služby a katolická církev byly za převratem (Majdanem) - amerikcé peníze, polské výcvikové tábory. Poláky s banderovci, jejich genocidními vrahy, dala dohromady oboustranná patologická nenávist k Rusku!

   Smazat
  2. Ta nenavist je opravnena.kdyby zlikvidovali podobným způsobem 120mil.rusaku i tak to bude malo.je to něco jako nenávist k srbum.nedivím se že srby v 90.letech chorvati vykopavali z hrobu a rozjíždějí pod pásy buldozeru a že zabíjeli i mesic staré jedince.me se taky příčí nazývat Srby a Rusy lidmi za to zlo co spáchali.

   Smazat
  3. Podivejte se všichni jak se tu ten starý smradlavy banderovec 8.36 pogrcal!

   Smazat
 32. Ty fotky by tomu hajzlovi měli předkládat ke každému žrádlu.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby se rozrajcoval? Těmto úchylům, kteří obsadili naší zemi, by to k ničemu jinému být nemohlo.

   Smazat
  2. Jednou pánové za vaše opovržlivá slova dostanete odměnu.studujte obrázky

   Smazat
  3. 8.29
   Nevtirej se,tebe přibijeme na vrata jako prvniho!

   Smazat
 33. Tihle lotři nemají nic společného se sociální demokracií, jen ukradli název v minulosti slušné straně. Každopádně nikdo, kdo se cítí být sociálním demokratem nemůže tuto stranu již volit, natož být jejím členem. Hanba, čistá hanba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slušná strana? Tak to muselo být opravdu hodně dávno. Tak dávno, že to nikdo nepamatuje a nejsou žádné záznamy.

   Smazat
  2. Za Jana Nerudy.

   Smazat
 34. Dnes obzvlášť nechutný výplach na čt- chybí lidí, je třeba víc Ukrošů, co kdyby se ekonomika zadrhla, to by byla tragédie, pak montáž kamerových systémů, zintenzivnění policejních hlídek ve městech s množstvím cizinců,ale vše je pod kontrolou. Jo, gastarbajtři, to se fakt vyplatí, zvlášť když z toho veme vývar pár tisíc šíbrů a ostatní z toho budou mít tak akorát problémy. žijeme přece v tom nejlepším možném systému.

  OdpovědětSmazat
 35. ,,Čípci", ano, to je ten správný výraz. Všichni přeci víme, kam takový čípek patří.

  OdpovědětSmazat
 36. Socanská špína. (jsem zvědav, jak dlouho to tady vydrží).

  OdpovědětSmazat
 37. ČSSD -SD. sociálně demokratická -sociálně fašistická!

  OdpovědětSmazat
 38. Omyl Rychetský nehodil Baxu přes palubu. Baxa se nemohl dočkat a možná si uvědomil, že nový president nemusí trvat na smlouvě Zeman-Rychetský.

  OdpovědětSmazat
 39. Je pozitívne, že tento článok o sadizme Ukrajinských PROEURÓPSKYCH bratov zaujal v diskusii toľko ľudí.
  Je však smutné, ABSURDNÉ , že väčšina diskutujúcich si vylieva zlosť na tej figúrke - českom ministrovi Petríčkovi, a - samozrejme - na tom "hnusnom" Babišovi. Iba málokto chápe a vidí, že tí "dobrí" a "pravicoví" politici z Demobloku sú tí NAJväčší podporovatelia protiruskej fašistickej Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to máte pravdu. Ale mezi čtenáři Nové republiky je snad tato věc dávno jasná.

   Smazat
 40. Tuhle ozdravnou kůru by mohli ukrajinští vlastenci (které obdivuju) nasadit na tu ruskou lůzu na východě jejich krásné země. Ne jenom na ty trapné "republiky", ale celkově na východě, na levém břehu Dněpru. Zavést tam pravý ukrajinský řád, kde ruská svině nebude mít žádná práva. Oko za oko a myslím že už dávno bylo načase. Zbytek ponechat na otrockou práci a na orgány, otrokův majetek ukrajinskému rytíři jako odměna. Pak bych byl pro, aby se přesunuli sem. a pokud se ozve nějaká rusofilná svině, a že je vás tady dost, uvést její hubu do stavu mimoprovoz. Tohle je můj názor a souhlasí se mnou drtivá většina Česka. To jen vy tady, vy pomatené staré a deviantní svině, vy stále sníte svůj bolševický sen a motáte hlavu mladším. Uz vás máme plné zuby. Vláda i orgány Evropy už mnohokrát volali po nápravě. Ten čas se blíží. Jestli nepřestanete s podrýváním demokratické svobodné multikulturní lidské společnosti Západního světa, půjdete do pekla i s tím zdegenorovaným ruským hmyzem, na který se už chystá chutný insekticid.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už ses udělal, kreténe 8:59? Tak zase táhni o dům dál, mezi své multikulti zrůdičky...

   Smazat
  2. 8:59

   To je chvályhodné, že se ve své slabomyslnosti nestydíte otevřeně prezentovat smýšlení fanoušků současných režimů ovládaných USA. Je to pádný argument, proč tyto režimy považovat za zvrácené a nebezpečné a nepodporovat ve volbách nikoho, kdo je obhajuje. Jen kdybyste se ještě odvážili odhalit své skutečné identity, abychom i v běžném životě věděli s kým máme tu "čest".

   Smazat
  3. Fotr toho zmrda prý byl dozorce v koncentráku,on po něm zdedil dva blesky, když ho pověsili a ted si chce svými dřisty opět rezervovat misto dozorce v budoucich koncentrácich u banderovců,kteři prý brzy obsadi ČR,kde už jim zkusmo dali vystavit na hradě jejich vlajku!
   Když takové zrůdy nevykopneme na Ukrajinu ,aby tam zdechli a pohnojili aspon ukrajinskou černozem,znovu totiž chtěji vraždit jak to bylo u nich kdysi!
   Hej banderovče ,pokračuj a piš tu co nejvice!

   Smazat
  4. nereagujte na (8:59), vždyť je to místní retarda, placený provokatér Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  5. 14:20 Myslí že má recht! A především se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský póvl. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.O tom mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk i v této Bohem zapomenuté části planety!

   Smazat
 41. K vašemu vyjádření 30. ledna 2019 8:44 mohu jen dodat: Pokud by byl Petříček rozumně uvažující člověk,tak by tam mezi fašisty nejel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On by se sám nikdy nepřiznal,že tam jel z nařizeni předsedy strany ČSSD,

   ALE MY TU VÍME,ŽE MU TU CESTU MUSEL PODEPSAT!

   Smazat
  2. jel tam na základě nařízení z americké ambasády (totéž odmítnul Orbán a ještě to pustil do světa)

   Smazat
  3. Petříček je sice momentálně v ČSSD, ale to nic neznamená, lze na něm pozorovat vliv Pocheho a i členů pražské kavárny, která ho mohla poslat dorazit sociální demokraty. Byl pár dní a poměrně zcela náhodou v křesle ministra a už prohlásil, že chce kandidovat na místo místopředsedy v ČSSD. Pro mě je to jasný lepšočlověk a kariérista k tomu.

   Smazat
  4. Miroslav Poche, budoucí český premiér, Jiří Drahoš budoucí český prezident, Jaromír Štětina budoucí ministr vnitra. Vy starý prasata do spalovny, vaši spratci na východní frontu a sem konečně dovést normální obyvatelstvo, které se tísní v Řecku, Itálii a Španělsku.

   Smazat
  5. 19.42

   Je kmenový náčelnik černého kmene Boko harant afrického FRANKOGERMANCORPS,který si tam už opravili diry ve Wehrmachtpancer,pozbirané ze Sahary a bude dělati útok na blbé Čechy,kteři si s pomoci vymiškovaného tisku a tv ty zmrdy zase zvolí!

   Smazat
 42. Ráno ČT radostně oznámila, že ten hňup Petříček vyzval Rusko, aby dodržovalo Minské dohody. Tomu blbcovi nedošlo, že v těchto dohodách se Rusko nezavázalo k ničemu. Pouze Kyjev slíbil, že se s Donbasem dohodne. Je Petříček vůbec gramotný?

  My bývalí komunisté jsme měli Bilaka. Ten člověk byl ve srovnání s Petříčkem mimořádně inteligentní a lidský. Bývali sociální demokraté by si měli sypat popel na hlavu, do jaké vlastizrádné strany vlezli a jaká monstra tato strana stvořila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEVYVOLÁVEJTE TU DUCH BILAKA.

   komunisté ztratili vlastni vinmou svoji moc a pokračuji v této cestě krachu dále.
   Kde je vaše podpora Národnimu protifašistickému programu voličů?
   Namisto toho tady máte jen nedostatečné komentáře a chcete tak dále rozbijet už tak zdemolované KSČM!

   Smazat
  2. 12:22 Putleroffci se především zavázali předat Ukrajině kontrolu nad státní hranicí, což dodnes neučinili a vymlouvaj se přitom na to, že tento krok měla předcházet autonomie pro oblast řízenou jejich teroristy ...

   Smazat
  3. Ty blbe to neviš,že žádna Ukrajina neexistuje a čeká se,že Dombas zabere ty fašisty aby neokupovali Kyjev?

   Smazat
  4. 13:15 Naopak! NEEXISTUJE žádnej Dombas! A nikdy neexistoval a existovat ani nebude:)))

   Smazat
  5. 16:19 Ne? A co je toto! :))) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Domb%C3%A5s

   Smazat
  6. 13:15 To by rádi různí antibanderovci! Jenže díky panu Banderovi si Ukrajinci konečně uvědomili svůj status prastarého dějinného národa a svoje práva na řízení svých věcí veřejných, práva na své území, jazyk, svébytnou kulturu a právo na její čistotu. Největší nebezpečí pro Ukrajince hrozí a vždy hrozilo od Ruska, které infiltrovalo tamní společenství už kdysi v dávné minulosti a rozkládá ho nejen zvně, ale i zevnitř.
   K ukrajinským zemím patří celé černomořské pobřeží a přilehlý kraj, a také území až k Volze, tzv. Cossackia. Zde všude se rozkládala Stará Ukrajina, starověký národ, který vedl obchodní svazky nejen s Řeckem a Persií, ale i s mnohem staršími civilizacemi jako se Sumery, Egyptem, Chetity, Babylonem, Féničany, kteří kotvili u břehů Tavridy, a kromě toho také pravděpodobně, dle nejnovějších výzkumů, byla Stará Ukrajina důležitou zastávkou dvou významných obchodních tras - čínské hedvábné stezky a jantarové obchodní cesty. To vše ještě před existencí Říma.
   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 43. Tak to je petříček je fašounský poskok jak celá jejich strana to je na těch obrázcích jejich pravda a láska.

  OdpovědětSmazat
 44. ČSSD se chtěla zkrátit na SD, ale mohla by se třeba prodloužit na NSDAP, kádry na to má

  OdpovědětSmazat
 45. Z tých fotiek sa mi chce zvracať môžu toto urobiť ľudia,ak áno, hanbím sa, že som človek.

  OdpovědětSmazat
 46. je šílené,že člověk s diplomem -ten Petříček-by mohl podporovat banderovce-v 2014 také páchali zvěrstva na Dombasu-pokud byli chyceni v boji -okamžitě a na místě likvidováni-mnohdy si nijak nezadali s UPA a jejich zvěrstvy

  OdpovědětSmazat
 47. Tyto fotografie a popisy jsou opravdu strašné.Nemůžu ale pochopit ,že někteří naši politici nepřímo podporující tyto zvěrstva nebyli minimálně umravněni ručně a stručně.Pokud nebude od občanů odezva nejen slovy ,ale i činy povedou si takto dál.Jelikož se historie opakuje je vysoce pravděpodobné ,že tyto hrůzy se mohou opakovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.