Reklama

čtvrtek 3. ledna 2019

Politický kolovrátek dokola a okolo

Zdeněk Hrabica
3. 1. 2018
Předloni loni koncem roku a letos po novém roce se ozval předseda KDU – ČSL Pavel Bělobrádek. Sdělil národu, že si nenechává Vánoce a Nový rok kazit projevy ústavních činitelů. Měl na mysli prezidenta a letos také předsedu senátu a parlamentu. Ani tentokrát tuto zásadu neporušil. Raději prý tráví tyto dny s rodinou, letos i s bratrem.
Vřele s ním souhlasím, jenže je rozdíl mezi mnou a poslancem Parlamentu ČR, pobírajícím žold za službu své vlasti milené. Od něj veřejnost žádá něco úplně jiného, než žádá od ostatních. Od politika, kterého jsme si zvolili, nechceme aby si o svátcích nad stolem louskal jenom oříšky nebo nechal plavat lodičky v lavoru a díval se kam až doplavou. Máme přece právo vědět o jeho vztahu k věcem veřejným. Pokud se mýlím, pak se tento politik určitě minul ve svém přechodném povolání. Mnozí jiní dokazují, že se chovají úplně jinak než on.

Fotoilustrace autor

28 komentářů :

 1. Třeba se modlil za kolegů Hermana a naše SUDETONEMECKE PRATELE!!! Vždyť si ho za to KRALOVSKY PLATIME!! První úspěch se už dostavil: Zničili vepřín v Letech,který na pozemku SBERNEHO tábora NESTAL!! Stačí se podívat do katastru!! Naši soukmenovci že Říše, nám vepřové rádi dodají Budeme sloužit v jejich armádě, stejně jako kdysi,třeba Ukrajinci. Satén SS, je "skvělá volba"!! Třeba jim dáme i Sudety

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se na tom pracuje.

   Smazat
  2. No, ale proč se zabývat žvásty nějakého prolhaného vlastizrádného grázla z pidistrany, která vždy proleze tak tak do sněmovny pomocí nevědoucích voličů, co si chudáci myslí, že volí zástupce boží.

   Smazat
  3. Přesně tak ať si jde slavit se SVÝMI sudetoněmeckými krajany teuton z Čech.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 3. Otázkou je, zda to v podstatě není jedno, zda se Pavel Bělobrádek, a jemu podobní, zajímají či nezajímají o projevy našich ústavních činitelů.
  Vždy platilo, platí a bude platit, že "hlupák" zůstane "hlupákem", "lhář lhářem", "darebák darebákem", apod.
  A že jich u nás v současnosti je...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zvěrolékař zůstane zvěrolékařem. On se totiž Bělobrádek předtím živil jako zvěrolékař na jatkách.

   Smazat
  2. 17:47 Ony u nás ještě nějaká jatka jsou ?! Vždyť také může být, "chudák", nezaměstnaný, a při tom se tak přece "snažil"....

   Smazat
  3. 17:47 Odporný odpad ten Bělobrádek! Účastnit se na genocidě nevinných zvířátek! Kdyby aspoň někde v Indočíně vyhlazoval napalmem komoušskou sbřež, to by se dalo i ocenit, ale takhle ... nemám pro něj slůvko vlídné!

   Smazat
  4. Zapomněl jste: "Bělobrádek" zůstane "Bělobrádkem", "Jurečka" zůstane "Jurečkou", "Hermann" zůstane "Hermann" atd. Já od fláterníků nic nečekám než podraz.

   Smazat
 4. Bělobrádek už nemá čím překvapit.On,Bělobrádek se nepovažuje za Čecha z Českého pohraničí ale....za Čecha ZE SUDET,jak se sám vyjádřil.Byl v první řadě na sjezdu sudeťáků,hned vedle Poselta spolu s Hermanem.Ten o vlastenectví nemá ani tušení co to znamená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bělobrada je neuvěřitelně nadutý a vlastizrádný černozadnica! A to měl tenhle pánbíčkář na starosti vědu a výzkum!!!, jaký to výsměch. I na mne působí nesmírně odpudivě. Horší než Bělobrada je snad jedině "Čech" Pánmuž (německy Herrmann), jenž rozpoutal např. kauzu kolem svýho strejdy Brady - a ten vůbec nevěděl, která bije.

   Smazat
 5. Vůbec nejlepší by pro celý národ bylo,kdyby se tento Bělobrádek neobjevil na politické scéně.Že nechce poslouchat stále stejné řeči politických představitelů mu slouží sice ke cti,ale jeho vyjadřování během roku tyto politické žvásty podporuje.Je zajímavé,že všichni politici pracují pro blaho občanů,ale nejvíce se ta jejich práce projevuje na jejich bankovních kontech.Jen národ z toho nic nemá.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme z toho dobrý pocit!!:-) Že nás vedou do války s těmi, kterým vděčíme za to, že nás chtěli, naší dnešní "také přátelé", po roce 1939 VYVRAZDIT!! O ZRADE "spojenců", o tom, KDY a PROC vstoupily SS do války, pomlcim.

   Smazat
 6. Než ale takové kecy, jako jsem dnes slyšel od čehosi z ODS v parlamentu a dalších, tak je lepší, když nezasmraďují ovzduší ČR výpary ze svých nevymáchaných úst hned po Novém roce. Ti zástupci partají, které rozkradly tisíc miliard z majetku státu a občanů a pak nasekaly dluhy zase za pár tisíc miliard, vystupují jako kritici: hlavně aby si občané šetřili, že jak přijdou k moci, tak si budou platit u doktora, v nemocnici - v lékárně je to už dnes i více než desetinásobek výrobní ceny!!! A také že vedle cvakání peněz do státní kasy na důchod si budou muset, aby pak jako důchodci nezemřeli hlady, uzavřít pojištění se soukromou starobní pojišťovnou - což jak víme, končí vytunelováním dříve než se důchodu dožijeme. A kdo že to rozkradl ty desítky miliard Kč, které byly vert jako dnešní dvacetikoruna z důchodového účtu? Právě tito zloději s nevymáchanou hubou kritizují státní účet za r. 2018. Ti, kteří jsou odpovědní za vymírání národa a tedy i za to, že bude u nás méně dělného lidu a více důchodců. Co udělaly vlády ODS, KDU-ČSL, TOP 09 proto, aby se národ množil a nevymíral, co vybudovaly pro maminky, co pro dítka? Rozkradli jesle, rozkradli školky, nechají prodávat dětské zboží s předražením i několika set %!!! - Ano, rozkradli i výrobu kočárků, hraček, oblečení, plínek. Zdevastovali školství, zdravotnictví a co je horší, brání jakémukoliv zlepšování v této sféře! A tito pohůnci kapitálu pak kritizují rozpočet - zloději volají chyťte a zabijte spravedlnost, vadí nám v kradení!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oproti tomu mame itelygentu ze soukoromych školiček netahel černoprdelnich a expertu na cokoliv že bychom mohli vyvažet a těch hereček a zpěvačku ptačku či pěnic na nic co doluji a tuneluji na statnim za hubou mletim dnes už takvy moloch jako holivud lehce a snadno trumpneme

   Smazat
 7. Radši nekomentovat,mohl by mě trefit šlak.Souhlas s 17:39

  OdpovědětSmazat
 8. Holobrádek vypustil po Novém roce svoje obvyklá moudra a po neděli odjede na měsíc do lázní v Klimkovicích.
  Jako každý rok...
  Aby mohl pobírat svůj měsíční poslanecký plat, vyfotí se v Ostravě na nějaké duchaplné přednášce a má vystaráno.
  Jako každý rok...
  Sledujte že tomu tak určitě bude !!

  Mimochodem včera mě v Událostech pobavil.
  Kromě obvyklých kydů se český národ dověděl, jaké že nebezpečí představuje pro ČR trestně stíhaný premiér (v minulém volebním období mu to ale nevadilo, když dělal "vicepremiéra" a ministra pro "vědu a výzkum")...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po internetu koluje, co všechno dostal Šláfa od Kalouse ze státního rozpočtu a že vesele podnikal, nikomu nevadilo. Premiér stíhaný šmejdy si zaslouží nejvyšší úctu a podporu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Nějak to tu houstne prosím nepoužívejte vulgarizmy. Můžeme se domluvit i slušně, na dobrou noc vám věnuji citát z 1. Republiky :
   " Za službu republice se neplatí. " ...Rašín

   Smazat
  4. Doufám že si bere na ty Lázně řádnou dovolenou. V parlamentu je snad kontrola. Nebo je to na přilepšenou k poslaneckému platu když už má tu přednášku ? V lednu nebo v únoru je skutečně v Klimkovicích každý rok k vidění

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Není politického svinstva na kterém by se nezúčastnily strany: T0P 09, KDÚ - ČSL, STAN, ODS, ČSSD, takže vzniká otázka co s těmito parazity? Díky ním našemu někdejšímu hospodářství vládnou zahraniční korporace. Za třícet let se pro běžného člověka nic neudělalo. Žádná východoevropská země nerozprodala svoje hospodářství. Pamatuji se na slova druhdy premiéra Klause, který se v roku 1991 honosil, že Poláci dělali hospodáŕskou reformu deset let; Maďaři deset mésíců; a my Češi deset týdnů. Ono to potom tak vypadá, že? Poláci, Maďaři ani Slováci žádné restituce nedělali. To jenom my jsme vyhráli cenu blbosti. A ještě se najdou lidé, kteŕí tehdejší protagonisty obhajují.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ekonom a právník4. ledna 2019 1:05

   19:53 - Z období privatizace a reformace si pamatuji slová Václava Klause, st., když řekl slovíčka, cituji: "Neznám špinavé peníze..., všichni jsme se učili... A to byly špinavé peníze všude kolem nás (tunelování etc.) a on se učil u nás na nás. Vždyť když byl jenom teoretik bez ekon. praxe ze života a tím jen nedouk, nejdřív se měl naučit a získat zkušenosti v řízení NH a v jeho ekonomice. Až pak se prohlásit za ekon. všeználka a vnutit se za kormidelníka všeho a ve všem. Po stránce ztrátové (klesali jsme ke dnu a utahovali jsme si opasky dle jeho veřejních prohlášení) jsme pod jeho nekompetentním "velením" časem zaznamenali mnohomiliardové nezvratné ztráty.

   Smazat
  2. Do třetice 18:19 a 18:29 radši nekomentovat

   Smazat
 11. Nenechme vládnout liberální demokraty ať nedopadneme jako ve Švédsku:

  http://svobodnenoviny.eu/svedsko-investuje-velke-penize-na-uveznovani-lidi-kteri-kritizuji-masovou-migraci/

  http://svobodnenoviny.eu/novy-zakon-o-nenavistnych-projevech-ve-svedsku-od-ledna-bude-nelegalni-hovorit-spatne-o-transsexualech/

  http://svobodnenoviny.eu/nova-kniha-odhaluje-jak-eu-utajuje-zlocinnou-vlnu-migrantu/

  OdpovědětSmazat
 12. Po boji je každý maršálem,přiznám se já taky. Problém byl v tom, že v té době, která žádala změnu, byl jako ekonom Nr.1 pan Komárek z prognosťáku. Hodně toho z totáčové ekonomiky zkritizoval, tak dělal dojem odborníka na slovo vzatého. Želbohu, když přišel jeho čas, zmizel do Chile k Pinochetovi. Klaus se chytil příležitosti a dnes už jistě sám ví, kde udělal chybu, kterou využili šmejdi. Následky pohybu peněz bez "mašličky" (bez právních mantinelů) jsou nevratné. Není divu, že k domácím tunelářům se přidali i podobní hoši že zahraničí a dílo bylo dokonáno. Dnes jsme dokonale vyluxováni a nezbylo ani smítko, ještě zbývají Evropské dotace, Norské fondy.., kam ruka šmejdů určitě zamíří. Proto prosím o návratu k selskému rozumu, který radí - dvakrát měř a jednou řež. Nelze kritizovat st. rozpočet z nedostatku investic, když jsou díky tunelům jen ztrátové (dálnice,soláry). Pak je opravdu ekonomické je investovat do platů, důhodů, protože díky spotřební dani se státu vrátí jistých 20%.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.