Reklama

pondělí 21. ledna 2019

Pomluva jako standardní nástroj „demokratického“ tisku: AfD chválí Heydricha


Michal Brand
21. 1. 2019
Německá AfD chválí Heydricha za „chytrou politiku” v Protektorátu Čechy a Morava hlásá titulek na Novinkách.cz.
Jak již bývá v dnešním „demokratickém“, „svobodném“, „nezávislém“ „tisku“ stále častějším zvykem, jde o sprostou manipulaci a bezostyšné lhaní. Presstituti v akci. „Novinařina“ na úrovni protektorátního Emanuela Moravce. Nebo níže.V samotném článku se dočte pozorný čtenář několik věcí. Zaprvé, článek reaguje na „tajnou zprávu, která unikla na veřejnost“. Jistě jen čistě náhodou unikla na veřejnost „tajná“ zpráva o výsledcích pronásledování opozice a sběru špíny na AfD ze strany dnešní německé, samozřejmě demokratické Stasi. Ehm, vlastně „Spolkového úřadu na ochranu ústavy“. Říšský vrchní komisariát pro čistotu názorů. 

Oblíbená metoda špinění opozice ze strany nedemokratických režimů, ať již otevřeně totalitních nebo soft-totalitních či neo-totalitních, nazývejme to jakkoli. Sepíše se tajná zpráva tajné policie, plná ničím nepodložených blábolů a drbů, a ta se tajnými kanály tajné policie dostane do rukou agentů tajné policie v médiích a následně se dostane na veřejnost. Údajně, prý, možná, snad, údajně, údajně, údajně, údajně, ÚDAJNĚ...  Nebo tajná policie použije svoje tajné agenty v médiích a ti se odvolají na „důvěryhodné“ zdroje. Případně „nejmenovaný zdroj“ – to musí být ten nejinformovanější člověk na celé planetě, protože na něj se presstituti odvolávají ještě častěji než na člověka jménem „odborníci“ nebo „experti“. A někdy je z toho válka a více než jeden a půl milionu mrtvých. Jako v případě zaručených informací o zbraních hromadného ničení v Iráku. Nejmenované zdroje, zaručené zprávy, statisíce bezejmenných mrtvých. 

Je nicméně roztomilé vědět, že v dnešním Německu – a nedělejme si iluze: na celém „demokratickém“ Západě – je tajná policie používána k fízlování a špiclování opozice. „Demokracie“ v praxi. Fízlování ve jménu „demokracie“, totalita ve jménu „svobody“. 

A co se dočte pozorný čtenář v článku dále? Dočte se, že tajná policie Německa zjistila, stejně jako kdokoli, kdo sleduje veřejné informace na internetu, že jeden z představitelů AfD prohlásil, že nacismus byl skvrnou na jinak úspěšných německých dějinách. Na rozdíl od našich Herr manů ze strany lidové (Der National Colaborantische Partei) nijak nehoruji pro omluvy sudeťákům, kteří se objektivně dopustili vlastizrady a nebýt po válce snaha o uklidnění situace, mohli být v drtivé většině jeden vedle druhého souzeni namísto pouhého odsunu. (Ti sudetští Němci, kteří nebyli aktivními nacisty, dostali po válce na vybranou, zda chtějí zůstat nebo odejít do Německa. Nešlo tedy o žádné uplatnění principu kolektivní viny.) Nejsem žádný zastánce nacistů. Ale to, že nacismus je pouhou epizodou na německých dějinách, epizodou černou, tragickou a ostudnou – ale jen epizodou a ne jediným obsahem německých dějin, to je prostě fakt. Vyvraždění Slavníkovců také není jediný obsah českých dějin. 

Dále se čtenář v neo-bolševické propagandě na Novinkách dočte, že jiný představitel označil památník hanby (německého nacismu, té černé skvrny německé historie) na uctění obětí holokaustu za památník hanby. Což má zřejmě „dokazovat“, že AfD schvaluje holokaust a že členové AfD mají všichni do jednoho doma ve skříních uniformy SS a plechovky s Zyklon B. Já si osobně také myslím, že jde o památník hanby. Já tedy nechápu, jak může multikulturalisty a režimní posluhovače pohoršovat označení pomníku hanby za pomník hanby. Asi si myslí, že to bylo postaveno na oslavu plynových komor. Nechápu. Prostě nechápu. Vždyť se nad tím zamyslete – to je přeci památník hanby za spáchání holokaustu a nic jiného. Ale možná Vás ten výrok také donedávna podprahově pohoršoval. „A vo tom to je!“

A vrchol všeho – tajná policie, navazujíc na skvělou tradici tajného fízla Bretschneidera z Osudů dobrého vojáka Švejka, zjistila, že existuje jeden člen AfD, který se pochvalně na Facebooku vyjádřil o Heydrichovi.  No páni! Roky sledování, fízlování tisíců a tisíců slušných lidí, čtení mailů, odposlouchávání telefonů – a stálo to za to! „Sraly na něj mouchy“, vydání druhé. 

Myslíte, že mezi členy CDU není žádný idiot, který by na facebooku nebo v diskusi pod nějakým článkem napsal nějakou podobnou pitomost? Myslíte, že podobných idiotů by nenašla tajná policie mraky i mezi členy CSU, SPD, Zelení, TOP09, KDU-ČSL, ODS, Piráti, STAN, KSČM, ANO, FPD, ABC, XYZ, BFLMPSVZ nebo jakékoli jiné strany? Ale co – účel světí prostředky. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Na základě nějakého stupidního výroku bude AfD fízlována a špiclována ještě více než doposud, jak nás ujišťují Novinky. A to pokud ten výrok vůbec existuje, protože Novinky výrok neuvádí. Necitují, jen tvrdí, že dotyčný blb, možná zaměstnanec německé tajné policie neo-Stasi, chválil chytrou politiku Heydricha. V čem – to Novinky neuvádí. Mimochodem Heydrich nebyl hloupý, byl velice chytrý a o to nebezpečnější. Heydrich byl možná nejnebezpečnější ze všech pohlavárů Třetí říše. To on zorganizoval holokaust. To on dal vyvražďování Židů a Slovanů ten efektivní, průmyslový, masový ráz. 

Novinky ale neuvádí, co přesně dotyčný člen AfD napsal. V jakém kontextu. Jak zněla celá jeho úvaha. Ale i kdyby – napsat o někom, že jeho politika byla chytrá, to není trestný čin. Je to myšlenka. Je to hodnocení historické události, historické osobnosti. Toto hodnocení, tato myšlenka o historii může být sama o sobě chytrá nebo hloupá, vkusná či nevkusná nebo třeba i odporná. Ale je to jen myšlenka, názor. Ne trestný čin. Dokud myslet není trestné, není trestné ani myslet třeba i pitomě. Jakmile bude trestné myslet nějak, pitomě podle názoru někoho, nějakého „certifikovaného určovače pitomosti“, pak bude trestné vůbec jakkoli myslet a dovolené bude pouze opakovat fráze stranických příruček ze „svobodných médií“.

A titulek článku? „Německá AfD chválí Heydricha“. To je jako najít člena CDU, který zabil souseda, a publikovat o případu článek s titulkem „Německá CDU vyvražďuje slušné lidi“. Tajná policie vyšťourala jednoho člověka, který možná, MOŽNÁ řekl něco pitomého o hodnocení Heydricha a je z toho osočování celé politické strany. FAKE NEWS. Trestný čin pomluvy. 

§ 184
Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

Pod článek se presstitut, který ho sesmolil, ani nechtěl podepsat. Je to velké plus. Ukazuje to, že jeho morální profil není na samotném dně bahna. Stydí se. A má proč. A tak se pod článek podepsal „Novinky, ČTK“. Platí stejná pravidla pro všechny? Mohou i lidé, kteří ještě mají mozek a svědomí psát třeba na facebooku nebo na diskusích na novinky.cz také pod profilem třeba „XYZ“, bez adresy, bez profilové fotky, bez skutečného jména, jen tak – třeba „krimigrantům musí být zabráněno ve vstupu do Evropy za každou cenu“ a podpis „XYZ“ nebo „ABCD“ nebo něco podobně „konkrétního“. Že to nejde? A jaktože propagandisté, lháři, manipulátoři, ti všichni dnešní moderní politruci, ti dnešní, multikulturní Jasánkové a Troníci dnešní doby svoje prolhané „články“ píší tak často jako anonymové? A jak to, že za svoje lhaní nemají nikdy ban, jako mají tak často normální slušní lidé v diskusích pod články ve „svobodných médiích“ a na facebooku?

Ach ano, některá zvířata jsou si rovnější... Třeba prasata.

33 komentářů :

 1. Cílem je pošpinění AfD jako vlastenecké strany. Je to jak u nás špiní SPD lhavým liberálům nelze věřit ani pozdrav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cílem je diskreditace a zákaz strany AfD před volbami. Jako za Hitlera zlikvidovali nejenom socany a komunisty. Němci v tom holt mají velkou praxi.

   Smazat
  2. Nevím, co je na výroku, že Heydrich byl chytrý, závažného. Vždyť ke stejnému závěru došlo čs. exilová vláda, a proto vybrala za cíl atentátu právě jeho, který by svou chytrostí nejostřejším nástrojem nacismu.

   Smazat
  3. Pane Brande, asi takhle: čílíte se nad Novinkami, že uveřejnily onu nesmyslnou zprávu o AfD a Heydrichovi. Dobře, máte recht. Ale jaký je rozdíl mezi Novinkami a vámi, když si lajsnete říci, že podobných, kteří by chválili Heydricha, je v KSČM plno?

   Smazat
  4. Pavel- cituji autora " Myslíte, že podobných idiotů by nenašla tajná policie mraky i mezi členy CSU, SPD, Zelení, TOP09, KDU-ČSL, ODS, Piráti, STAN, KSČM, ANO, FPD, ABC, XYZ, BFLMPSVZ nebo jakékoli jiné strany?" Myslíte, že v KSČM idioti nejsou? Q.

   Smazat
  5. Anonym 0.08 - Věřím tomu, že ve smyslu článku páně Brandova nikoli. Mohl bych se ale pozastavit nad tím, jak autorovi (jistě nechtěně) z jeho výčtu vypadla oranžová strana.

   Smazat
 2. Přeji dobrý den. Už jsem to tady jednou uváděl. Takové a různé jiné bláboly žijí svým vlastním životem. Jeden z presstitutů kdesi cosi zaslechne, z toho zaslechnutého poté sepíše článek, s pokud možno bombastickým titulem. V onom sepsaném článku s bombastickým titulem pak jakoby náhodou vynechá podstatnou část kdesi cosi vyslechnutého a výsledek jeho nesnažení je pak zhruba takový že : " Ruský prezident Putin prohlásil, že rozpad Sovětského svazu byla chyba." Opravdu strašlivá zpráva, která nás uhrane, vyděsí k smrti, že někomu se stýská po časech, které panovaly v bývalém Sovětském svazu. Pokud někoho ta zpráva skutečně vyděsila a uhranula tak, že chtěl vědět více, dopátral se toho, že skutečně ruský prezident Putin prohlásil, že rozpad Sovětského svazu byla chyba. Až sem by nebylo presstitutovi co vytknout, ale...To ALE spočívá v tom, že ruský prezident Putin jedním dechem dodal, že každý, kdo by chtěl Sovětský svaz obnovit je blázen. Pche, řeknete si, naděláš s jednou vypuštěnou, nebo do zapomnění posunutou větou. Ale ono o Vašem životě může rozhodnout posunutí i obyčejné čárky ve větě. Nejznámější případ je asi tento. "Popravit, nelze propustit" (a houpete se na šibenici). Posunu čárku ve větě, "Popravit nelze, propustit" (a houpat se můžete doma v křesle.) Ale uznejte, rozdíl v tom Vašem houpání jakýsi je. Hlavní je hned nevěřit, ale nejprve ověřit. Ona ta pravda ještě dlouho nad tou lží vítězit nebude. A to i Havlovi navzdory. Pěkný den František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On Putin dodal, že chyba spočívala v tom, že miliony Rusů se najednou octly za hranicemi Ruska.

   Smazat
  2. 19:47 Rusko je země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.

   Smazat
 3. Ano, i já jsem byl tou zprávou o AfD ovlivněn, ačkoli jsem jí tak úplně nevěřil...

  OdpovědětSmazat
 4. Já bych uvítal,
  KDY to autor na novinkách.cz, četl.
  František to vystihl jasně !

  Neboť jsem se na jejich stránky podíval s max.možností i do historie článků a NIC jsem tam nenašel.
  Pokud snad ano,
  tak bych mrknul na zdroj, je-li uveden. Pokud ne, tak bych to ani nečetl, protože sračky druhu Relotius nečtu...

  Pro mě osobně je současné Německo se svými disciplinovanými ovcemi DDR 2.0 a dobře jim tak.

  Poslední dobou jsem se zamýšlel nad tím, PROČ si ještě mnozí Němci neuvědomují, že islamizace Německa a vůbec Evropy, znamená jejich LIKVIDACI a volí opakovaně strany,které ji otevřeně podporují.
  Dílek odpovědi jsem nalezl na stránkách Spolkového statistického úřadu :
  Ve městech nad 100 000 obyvatel, kde je také největší koncentrace islámských a afrických vetřelců,
  žije POUZE 31 % obyvatel Německa. Ti jsou denně konfrontováni s tím,že Německo už není jejich a že je třeba se chovat k "novým Němcům" velmi obezřetně.

  Ostatních 69 % Němců žije v menších městech a na venkově,
  kde je podíl "imigrantů" v poměru k německým obyvatelům malý, nebo dokonce žádný.
  A právě tito Němci mají "svůj prostor",kde se necítí ničím ohrožováni, mohou se věnovat svým zálibám a koníčkům,i ženy a dívky si mohou v klidu zaběhat, aniž by se obávaly, že je někdo přepadne a znásilní, nebo dokonce zavraždí.
  Pokračovat budu, až mě zase něco vytočí.

  Chápejte, trošku jsem upustil páru,hned je mi líp...

  #wolf

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakože to na Novinkách nebylo? https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/494939-nemecka-afd-chvali-heydricha-za-chytrou-politiku-v-protektoratu-cechy-a-morava.html V googlu jsou hned 3 odkazy.

   Smazat
  2. Pane 11:32, myslím, že ten důvod je jiný. To, že většina etnických Němců žije na venkově a v malých městech neznamená, že jsou odizolováni od okolního světa. Příčinou toho, že volí strany, které podporují islamizaci, bude spíše jejich bezbřehá důvěra v politickou reprezentaci. Od války je politická reprezentace vytáhla z bídy k blahobytu, mají k tradičním stranám vybudovanou důvěru, aniž by chápali novou realitu, prostě nevěří tomu, že by to s nimi politici mysleli špatně. S tím souvisí i to, že se bojí o svoji životní úroveň, mají strach, že pod vedením "extrémistické" AFD (jak tvrdí propaganda) by tato jejich úroveň klesla. Osobní negativní zkušenosti s muslimy zatím většina Němců nemá, většina Němců zatím nebyla muslimy okradena, zmlácena ani znásilněna, takže si stále ještě okolní svět idealizují. U nás to není jiné. Skoro polovina národa volila vítače Drahoše a ultralevicovým promuslimským Pirátům stále narůstají preference. Naše budoucnost bude záviset na tom, zda bude rychleji
   přibývat rozumných a odpovědných voličů, nebo je převálcují hordy absolventů moderního školství s vymytými mozky.

   Smazat
  3. 20:42-wolf je asi blíže pravdy. Venkované u nás i v Německu jsou na tom stejně. Jsou většina, ovlivňovaná médii bez přímé zkušenosti s migranty a s jinými problémy. Boj o "probuzení" se odehraje ve městech a venkov se rád přidá. Německý Deep State už také dělá zoufalé kroky k udržení moci před novou politikou.

   Smazat
 5. Tak to je průser bratia Češi! AFD oslavuje Heyndrycha:-). Myslím ale, nech bolševici ďalej takto masírujú (nielen)Vašu verejnesť. Ja si napríklad už teraz po vzniku druhej Slovenskej republiky, vôbec nič nerobím z bolševických výkrikov typu "nacista, fašista, Hitler, Tiso, gardista, klérofašizmus, katolícka církev a podobne...". A pomaly k tomu dospejete aj Vy, pravdaže tí rozumovo zdatnejší, schopní kritického myslenia. Môj profil Ukrofil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:13
   Asi nečtete pozorně příspěvky na Nové Republice. Tady se opakovaně objevují daleko horší názory. Tento byl vlastně jen čajíček toho co zde publikují veřejně "češi". Kteří si neuvědomují,že kdyby ti jejich přátelé vyhráli válku, nebo se válka jen o něco málo prodloužila, že by zde už také nebyli. No a jinak BIS zařídí že takto se bude učit ve školách.

   Smazat
 6. S tím to článkem souhlasím, ALE : S AfD to je poněkud složitější. Jednoznačně ji oceńuji jako sílu bránící silamizaci Německa a Evropy jako celku. Ale ve vztahu k naší zemi její politici moc přátelšíti nejsou. Několik jich zpochybnilo Benešovy dekrety astrana jako celek nemá moc velké sociální cítění. Jsou to představitelé tvrdé pravice - tedy velkého kapitálu a odpůrci mnoha sociálních vymožeností. Chtěli by prakticky zbytky sociálního státu minimalizovat či dokonce odstranit. Oni nebojují za většinu, ale jen za elity !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle si ovšem nikdo neuvědomuje. Pro nás, než AfD v |Reichu, by byla lepší Marine le Pen až za Reichem ve Frankreichu.

   Smazat
  2. Na jméno Beneš mají někteří dějepisci alergii. V Německu hrozily nějaké pokusy o odstavení Adolfa H. , napadá mne jeden před válkou a Stauffenbergův v jejím průběhu. Ale jestli se nepletu, oba počítaly s národnostní hranicí, převzatou z Rakouska.Takže válka ne, ale pohraniční železnice taky ne. Tedy Protektorát
   na věčné časy a nikdy jinak.Teprve Benešova snaha, podepřená Stalinem vedla k obnovení státu v původních hranicích. Británii to nezajímalo a dnešní resuscitované Coudenhove-Kalergiho představy právo na sebeurčení národů neuznávají a tedy Protektorát by Čechům musel stačit . Názory AfD neznám, ale držba pozemků se v posledních létech mění a doba je příznivá ke změnám v mapě ˇ(SSSR,Jugoslávie,ČSFR).

   Smazat
  3. 18:31
   A to je celá EU. Všichi za EU ale hlavně za sebe.
   Jenom naši idioti lezou do prdele všem. Ale už vím ,
   že toto je postihuje až když mají koryta a vidí perspektivu ještě větších koryt.

   Smazat
 7. Ukronacistická loupeživá dočasně u moci banda vydává zákony na oslavu vrahů dětí, žen, starců, mužů a nic, jsou to "naši" nácci, Litva a Lotyšsko otevřeně oslavují své SS vrahy, Němci nás osvobodili, Sovětský svaz obsadil .... toho hnoje je plno a protože jsme jako národ nepoddajní, tak našim dětem upraví dejepis na dějeBIS ... To by jeden blil.

  OdpovědětSmazat
 8. Pokud se mainstreamoví presstituti dokážou uchylovat až k takové obludnosti, jsou nepochybně zoufalí. A trapní jak lopuch.
  Podobně, jako jsou ve své nenávisti k Rusku a Putinovi zoufalí i briti (resp. ty jejich MI6/7). Ano, ti s jejich novičokovými Skripaly i poloniovými Litviněnky.
  Oni vědí! A my již také ...

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. 18;31
  Když máš místo IQ ÍÁ a seš denně vožralej NEPIŠ,projeví se to!!!!!!;-D

  OdpovědětSmazat
 11. Tajná policie státu není určena k fízlování opozice, ale k fízlování všech občanů. Je zřizována na ochranu diktatury kapitálu, ale fízluje i kapitalisty. Dobrý příklad tady máme - určitě je fízlován např. Babiš, určitě i jeho vnitřnosti a přes eeg též mozek. Samozřejmě prezident není z fízlování vyjmut. Totéž ovšem dělají i zahraniční fízlové, zprávu jsme o profízlování Vůdců SRN USA četli před týdnem. Tedy pokud někde zavřou nějaké člověka a obviní ho z fízlování, je to skoro vždycky trefa, davy fízlů jsou početné, ostatně jsme to znali z dob socíku a to byla doba bretšnajdrovských žabařů.
  Žijeme v "krásné" době, jako nikdy dříve, tedy neznám přesně život v prvobytně pospolné společnosti. Dokonce možná i lépe, než za 30leté války, kdy nám církev nesvatá rvala naše útroby a modlila se za zhynutí Čechů, neb čím méně Čechů, tím větší byl majetek církve. No a co bylo snadnější: vybít Čechy, nebo pracovat na zúrodňování země? Jo, žijeme vskutku lépe, než po Bílé Hoře I. Žijeme v době Bílé Hory II! A to je přece pokrok za ty 4 stovky roků!

  OdpovědětSmazat
 12. No, ty paragrafy zase platí jen na někoho - kdo se znelíbí diktatuře kapitálu, třeba Zeman, Babiš, Soukup. Prostě kdo má tzv. sloupy v republice v rukách, je vyňat z paragrafů. Takže občané bacha, už jednu boudu na vás vyrobili "mítů", rozpracovanou ji (boudu na lid) mají bretšnajdři a začínají se sápat ti, co zastupují tu slepou, hluchou, s váhami v ruce, kterou evidentně dokopávají k smrti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi pekny hnup:-) Babis a Soukup jsou oligarchove, tak jakemu kapitalu se znelibili? Nanejvys tomu tvojemu, Marxovu:-)

   Smazat
  2. 18:55
   No u těch dvou jmenovaných bych byl opatrný
   Babiš - vlastní zájmy velkopodnikatele.
   Soukup - politický turista naprosto nečitelný - hodně kecá a jako právník asi naprostý amater. Podal snad trestní oznámení. Prostě jenom Kecal.

   Smazat
  3. Ale v tom je ten dobrý vtip doby: Babiš jako oligarcha vstoupil do politiky čelem, ostatní oligarchové pak prostřednictvím mnoha set politických loutek, které my sice volíme, ale kapitál ze zákulisí řídí svými opratěmi. Babiš se ze smečky oligarchů a jejich loutek vysmekl. Otázkou je jen proč? Je chytřejší než ti kapitalističtí pasáci politiků? Chce předejít žlutým vestám u nás? Chce odepsat svojí sociální politikou levici - soc. dem a KS? Jinak samozřejmě lepší deset babišů než jeden kalouskový trotl. Samozřejmě i přes nesouhlas s vyslanectvím v Jeruzalémě a žoldnéry v Afganistánu Zeman nežvaní, lid mu rozumí a není šašek kapitálu. Soukup? Nevím, ale když nic, tak si dělá ze zpráv a propagandistické ČÉTÉ srandu a té je u nás tak poskromnu a navíc na hraně stupidity. Že neznámé tváře deklarují na bilbordech, že premiér není jejich kafé? Důležité je, že je to kafé pro většinu Čechů, aspoň těch, co jim goebesovština "mejnstrýmu" nevybrabčila mozek!

   Smazat
  4. 11:40 Nevolnická lumpenproletářská čecholůza si dokoulela žvanila Miloše na lumpenhrad a opičáka Bureše do strakovlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku, naštěstí ale na oba ty lotry postačila parta anglickejch děcek! - https://www.youtube.com/watch?v=qGrJtGM6MDo

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. ledna 21:34.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 15. Zase si nějaký pitomec „plete“ naši Stasi s buržoasní BND !

  Když to dělá bláznivá blonďatá vysloužilá hérečka Silvana Heißenbergová, tak to vezmi čert: Okupanti z US Army ji 27 x znásilnili a zhruba 43 x zbili.
  Takže je tak zblblá, z toho všeho mlácení do hlavy, že ji napraví jen pořádná gumoléčba. Kterou jí věnuje právě Stasi, jakmile bude Německo rozdrceno nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Ale když takto sprostě pomlouvá naši Stasi jakýsi Michal Brand, tak nelze mlčet:
  Naše Stasi nemá nic, ABSOLUTNĚ NIC společného s BND (Bundesnachrichtendienst)!

  Ano, naše Stasi hájila NAŠE hodnoty, naše dobré západoasijské hodnoty:
  • socialismus
  • vědecký ateismus
  • zdravou nenávist
  • Leninskou pravdu
  • atd. apod.

  Zato buržoasní BND hájí, ZARPUTILE, evropské hodnoty:
  • kapitalismus
  • demokracii
  • lidská práva
  • svobodu vyznání
  • atd. apod.

  Prostě: Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, měl služební průkaz Stasi, a je na to patřičně hrdý. A soudruzi ze Stasi jsou NEKONEČNĚ hrdí, že Veliký Putin, BJJP, měl stejný průkaz jako oni, přirozeně!

  Zato BND … Ta by Velikého Putina, BJJP, zatkla, kdyby mohla. I další soudruhy z KGB / FSB a GRU by nejraději zatkla.
  Naštěstí se jí to nepodaří, protože zvítězíme my Slovani, a na území Německa obnovíme stát dělníků a rolníků – NDR.
  A se zarytými německými obránci evropských hodnot – Merkelovou počínaje a posledním agentem BND konče – uděláme krátké procesy, tradičně.
  A s tím Michalem Brandem jakbysmet. Hlavně se s nimi nepárat, že.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.