Reklama

pondělí 14. ledna 2019

Potrefená hUSA se ozvala!

Reklamní tváří firmy Huawei byl také J. Jágr
Přemysl Votava
14. 1. 2019  VašeVěc
Ještě před měsícem jsem neměl ani tušení o ukrytých čínských špionech přímo v kapse svého saka. Copak já, ale co ti všemocní vládci světa, kteří chodili se svým špionem v kapse po těch nejdůležitějších schůzkách, jak státních, tak i těch s milenkami. Pokud máme všemu věřit, co nám ti „moudří“ bulíkují, tak Pán Bůh s námi. Všechno je vyzrazeno, státní tajemství i ty naše milenky. Nyní se bojíme ukázat na ministerstvu, v úřadě, ale i doma.
První, kdo vyvolal tento hon na špiony, byly Spojené státy tlakem na zatčením představitelky firmy Huawei v Kanadě. A ti ostatní „honci“ se jen přidávali - podle své míry závislosti na USA. Není tajemstvím, že tento spor mezi USA a Čínou bobtnal již od zvolení Trumpa prezidentem USA. Trumpovo volební heslo znělo „na prvním místě Amerika“ a to se dnes naplňuje ve sporu kolem firmy Huawei.

Ostatně na internetu se kolem této hysterie mnohé dovíme, nemusíme být ani velkými odborníky v IT. Dle těchto informací Spojené státy budují internetovou celosvětovou síť pod názvem Starlink, kterou chtějí ovládnout celý světový telekomunikační prostor…. To jen ve zkratce. Proto vypukla nejspíše tato hysterie kolem Huawei.

Prioritní v této aféře je, že USA si uvědomují sílu čínské ekonomiky, střeží si proto své ekonomické i vojenské zájmy. Z pohledu USA je to jistě zcela legitimní, jen ta špionážní masáž není upřímná. Se špiony máme své letité zkušenosti, byly úsměvné, jako ten Flanderkův z Putimi, byly i tragické, jako ten hon na špiony v padesátých letech….

Je zřejmé, že USA, Japonsko i EU zaostávají za Čínou v moderních technologiích, i ten poslední úspěch Číny v dobývání vesmíru, vyvolává paniku. Čína se dere na první místo světové ekonomiky. Celosvětově roste obchodní deficit s Čínou. Mají ho všechny státy světa, včetně České republiky. V případě České republik je propastný.

V tomto honu na špiony, si nenechme namluvit, že jde jen o bezpečné telefony v naší kapse, že jde jen o naše blaho. Jde především o velké peníze a obchodní zájmy USA. A o tom to je !

- - -

169 komentářů :

 1. Nenažranost majitelů velkých peněz zničila pracovni mista v ameru a přesunula je do chujnanu.
  Co lidé v ČR snad ještě nevi je,že ajfony se prý vyrábi ve stejné fabrice jako chujavej ovšem kdyby se to v ČR ovčané dozvěděli tak se roztrhnou smíchem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14. ledna 2019 22:37

   Megamozku, kdepak jste se dodnes válel s tou vaší informační bombou, na NR je již téměř vše kolem vych.aných mobilů, přenosových sítí i operátorů, probráno od shora ↑ ↓ dolů do detailu?!

   Tak za rok zase s něčím bombastickým, rovnou do koše.


   ®

   Smazat
  2. 23;06 A pripadate si uplne normalni?Jestli se vam NR nelibi,tak tu nestraste a najdete si neco pro sebe vhodnejsiho

   Smazat
  3. No,že se to probira na NR,který se stává hlavnim proudem je vedloejši,ale proč o to neni nic sesmoleno v tisku a tv,proč nejaký ten prdlý novinář nezajede do té chujnanské fabriky a tam se vyfoti s obsadou jak montuje ajfony a na fotky a články nedá tady odkaz,nebo ho máte vy a je to zase tajná zpráva brouku,co?

   Smazat
  4. 23;18 Neokecavavejte to...Neumite ani hledat na internetu...Naucte se to a neprudte

   Smazat
  5. PRO 23.35

   neokecávejte to vy,kdyby jste vy uměl hledat internet dávno by jste tu dal jak čiňani bystře montuji ajfony a dávaji na ně nálepku chujavej!

   Smazat
  6. podle činskeho servu podnikatelu ale neni moc jasne kde ktera firma sidli když jeden piše že v prvnim a druhy piše že v druhym patře te same budovy jen logo jim děla firma přes ulici což ale neni problem když v zaostale čině stale existuji kuli nosiči v milionovych sumach

   Smazat
  7. Pro 22.54
   Už Spokojené státy spaly dlouho na vavřínech svojí výlučnosti ve všem až se probudily do jiného světa.
   Za %Cínou zaostávají už ve všem jen si to ještě nedovedou přiznat. Ale to přijde zákonitě brzy . Staré epocha odchází a nová se dere vpřed. Smiř se s tím, stejně ti nic jiného nezbude. I Ludva XVi se svou Pompadurkou se nakonec museli smířit s gilotinou a Romanovci kdesi na Sibiři v Jekatěrinburku s kulkami svých vrahů. Tentokrát to bude civilizovanější neb číňani nejsou krvelačný národ.

   Smazat
  8. 10:16
   V čem, blbe, v čem konkrétně za Čínou zaostávají, ty přiblblý čínský roztleskávači? Ptám se na to už od včera a nikdo z vás, roztleskávačů, nebyl schopen ani nic naznačit. Zvládneš to ty?

   Smazat
  9. Pro toho „divného diskutujícího“ (spíš než na manipulátora vypadá na „nafouklého nedouka“) :
   https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/
   … Informací je dost, stačí jen umět hledat!
   Pavel p

   Smazat
  10. 10.38 - proč někomu nadáváte! Byl jste v ČLR? Jeďte se podívat do Číny a budete jen žasnout, jak nás ČT24 ale i ostatní TV oblbují. A Rusko? Ten obr na "hliněných" nohách do dává do USA raketové motory, prý jsou Rusové zaostalý? Začněte studovat, ale ne "katolickou" VŠ? Tam stačí 5x Zdrávas a 5x Otčenáš. Někomu to stačí.

   Smazat
  11. 13:10

   Hele, ty jednoduchý hlupáku, víš že třeba na Slovensku se vyrábí jedny z nejdražších a nejpokročilejších aut?
   https://byznys.ihned.cz/c1-65693450-slovensko-se-stava-velmoci-suv-audi-bude-v-bratislave-vyrabet-novy-model-q8

   http://www.auto.cz/bentley-bentayga-karoserie-se-budou-vyrabet-v-bratislave-86764

   Podle tvých přihlouplých teorií to snad znamená, že Slovensko je technologický gigant a lídr v automobilismu, že :-D

   Smazat
  12. 13:12

   Ne, nebyl jsem v Číně. Nic mě tam neláká.
   A prosimvás, že vy jste byl na pár dnů v centru Šanghaje a Pekingu, pokud vůbec, tak to neznamená, že o Číně něco víte. Spíš naopak.

   Smazat
  13. Tak se nezprapňuj jandův kuřbuřte 13:30. Zajeď se podívat třeba na veletrh technologií do Šanghaje, celý západ tam jezdí špehovat a jen čumí, jak je v prdeli. To že něco nevíš a nepromítnou ti to havlo/bakalově buznovizi, tak to neznamená, že je západ na výši.

   Smazat
  14. 14:07
   Největší technologická výstava-veletrh na světě je CES který se každoročně koná v Las Vegas. Letošní ročník právě skončil a Hujahej se tam pochlubil okopirovaným notebookem od Apple. Prostě klasika :-D

   https://www.zive.cz/clanky/cinsky-macbook-air-na-vlastni-oci-huawei-umi-udelat-pekny-notebook-ale-okate-opisuje/sc-3-a-196747/default.aspx

   Smazat
  15. 14:07 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  16. 13:27. Jestlipak tomu že superauto Audi se bude vyrábět na Slovensku, nepřispělo to, že 9 let vedoucí designu Škodovky a teď na stejné pozici u BMW je technologicky zaostalý Slovák Jozef Kabáň autor superauta Bugatti Veyron.

   Smazat
  17. Blbečku 17:09 zkus už konečně tapetovat zase něco jiného.Pokud to umíš sesmolit.

   Smazat
  18. 19:03 Až stvoříš sám byť jednu jedinou, která té mé (mmch. jedné z desítek denně umístěných!) bude sahat aspoň tam co hromada jačího trusu Mount Everestu, pak začni někoho nazývat blbečkem:))

   Smazat
 2. Soudruhu Votavo,
  mohl byste čtenářům prozradit v čem konkrétně USA za Čínou zaostávají? Rád se nechám poučit.
  A proč by mělo přistání čínského modulu na Měsíci vyvolávat paniku, když Američané na měsíci přistáli už před půl stoletím?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy zijete stale v praveku....To ale neni problem pana Votavy.

   Smazat
  2. 23:01
   Odpovězte konkrétně na jasnou otázku, bezobsažné prdění si nechejte pro někoho jiného.

   Smazat
  3. Tak prestante nekomu rikat soudruhu a pripominat neco opravdu velmi stareho...Jinak se staci podivat na nove patenty...Cina jich ma mnohokrat vic

   Smazat
  4. 23:04, táhni už do řiti ty stbáčku v pyžámku, otázky tady kladeš výhradně ty anonymní Glume.

   Smazat
  5. Jaké patenty? Přestaňte konečně žvanit! Počet patentů je nějaký důležitý parametr? Tohle je taky patent!

   https://www.idnes.cz/brno/zpravy/patent-soutez-natazeni-kostyre-vina-hotelier-mikulov.A190111_450258_brno-zpravy_krut

   Uvědomujete si, že vaše neschopnost dát jeden jediný příklad z vás trčí jak sláma z bot?

   A když už jste tedy nadhodil ty patenty:

   https://connect.zive.cz/clanky/nejvice-patentu-loni-ziskalo-ibm-celkove-jich-ale-v-technice-ubylo/sc-320-a-196667/default.aspx

   Smazat
  6. 23:17 Nezlobte se,ale ja uz vas povazuji za "lovce mamutu",kteri si nechteji pripustit,ze se octli v 21 stoleti...Tak spete dal

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 23:24
   No dobře.Jak se dalo čekat, tak se potvrdilo, že na skladě ani jeden konkrétní příklad nemáte. Jen ideologické výkřiky typu "přání otcem myšlenky". Tak téhle zbytečné debaty raději necháme :-D

   Smazat
  9. 23:17 My si tu budeme "žvanit", jak uznáme za vhodné, vám po tom žádná. Úporně tu něco melete, přesvědčujete, výsledky kde nic, tu nic. Vzteky úplně vibrujete. Proč proboha? Najděte si sobě rovné. Tady štěstí neuděláte. Rudé dědečky a babičky už nepředěláte. Pořád jen slibujete, že se na nás vykašlete, a sliby chyby.

   Smazat
  10. 0:29
   Nechte toho, chudinko. Vzteky tu vibrujete evidentně jen vy. Když nemáte co říci, tak mlčte.

   Nic takového jsem nikdy nesliboval, melete úplně z cesty, zřejmě nejste psychicky zcela fit.

   Smazat
  11. 22.54 - Číňani ale přistáli na odvrácené straně Měsíce.
   To je "trochu" jiné.

   Smazat
  12. Soudruhu 22:54, pindosové zaostávají bohužel kromě "šíření demokracie" ve všem. Jen nám vysvětli ty idiote, jak ti tví hrdinní kosmonauti překonali Van allenovy pásy, než natočili ty krásné záběry z měsíce, které se nějak záhadně v Nasa ztratily.

   Smazat
  13. Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!! Už vidím zemanovské čecháčky a Středulu, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka).
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Oba střídá mladší a méně senilní Babiš, v budování oligarchického komunizmu.

   Smazat
 3. Pro 22.54 bych podotknul, že s tím přistáním Američanů na Měsíci bych si tak jistý nebyl, ale s jejich dokonalou filmovou tvorbou jsem si naprosto jistý. A s probíhajícím obchodním bojem kolem trhu s elektronikou je třeba mít na zřeteli, že Američani se svou liberální politikou v manévrovali do stavu, že na jejích území se už toho fyzicky vyrábí hodně málo a jenom se veksluje na jejich burzách, které ale nevyrobí jedinou praktickou součástku, jenom vekslují s komoditami. No a světu se už nechce živit darmožrouty, kteří nic nedělají jenom odírají okolní svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale hlavne si uplne znicili skolstvi (coz se pozdeji stalo i u nas)Cinane proste tak hloupi nebyli,coz uz se ted projevuje

   Smazat
  2. V Praze se toho vyrobí taky "velmi málo". No a? Není důležité kde se vyrábí, ale kde sídlí vývoj, vedení, kam plynou zisky.

   A s tím přistáním Američanů na Měsíci jen zesměšňujete a shazujete sám sebe.

   Smazat
  3. 23:35To je prave ta hloupost..Cim mene se toho u vas vyrabi,tim mene toho lide umi...To se pak nekde musi projevit

   Smazat
  4. 23:33
   Číňani byli hlavě vpuštěni ve velkém studovat na špičkové západní university. Čínani byli samozřejmě velmi hloupí, důkazem budiž, že ještě před 40 lety tam neměli ani co žrát.

   Smazat
  5. 23:40 to byli i ti kteri ted ve velkem urezavaji hlavy...Tam bych to tedy nehledala..Navic ty nejlepsi USA vzdy preplati

   Smazat
 4. A já už vyhodil všech pět telefonů Huawei, které jsme doma používali. Nechtěl jsem, aby byla ohrožena bezpečnost Česka, Morácka a Slezska. To jsem asi udělal blbost, že?

  OdpovědětSmazat
 5. Jo Čína drtí ekonomicky usa že požádali o odklad:

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201901148938593-usa-cina-trump-obchod-valka/

  OdpovědětSmazat
 6. Znáte písničku "generál Laudon"? Tak zpívejte se mnou aktuální verzi!

  Plukovník BISONŮ jede skrz Havlostán
  Plukovník BISONŮ jede skrz ves
  Na polích po skrovnu
  V tresorech po hovnu
  Plukovník BISONŮ jede skrz vesnici
  plukovník BISONŮ jede skrz ves

  Stůj!
  Kdo tam?
  Špionka!
  Jaká?
  Žlutá!
  Kdo ji řídí?
  Ambasáda!
  Jaká?
  Od PRCU!

  Špiónku,
  od PRCU
  Tu já mám nejradši
  Špiónku od PRCU
  Tu já mám rád
  Já ji proprcnu a vylustruju
  Ona zase mě, mě, mě
  Že je od PRCU
  Dráždí srdce mé!

  OdpovědětSmazat
 7. Všechno je to blamáž.
  Čína si zaplatila celosvětovou reklamu,
  až zveřejní o kolik jim stoupla prodejnost,
  naší tajní agenti, se promění v reklamní herce*

  OdpovědětSmazat
 8. Shodou okolností jsem včera navštívil značkovou prodejnu mobilních telefonů
  Krom vitriny s Čínskými přístroji,
  působí celá prodejna jako muzeum starých technologií*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-DDDD
   To víš že jo.

   Smazat
  2. Unknown 15. ledna 2019 1:52 A prodejnu které značky jsi navštívil? Teda když už ta prodejna byla značková.

   Smazat
  3. Stejně se skoro všechno vyrábí v Asii, když už ne v Číně, tak třeba v Koreji, na Tchajvanu nebo dokonce v Malajsii, na Filipínách nebo ve Vietnamu. Značka na mobilu dnes vůbec nic neznamená :-)

   Smazat
  4. 8:11

   Prodejnu iSPACE.cz: Mobilní telefony, Tablety, Smart a příslušenství ...

   https://www.ispace.cz

   ®

   Smazat
  5. 9:32 Jasně, že se to vyrábí v Asii. V Evropě to vyrábět nejde, kdo by tu chodil do práce za hrst rejže?

   Smazat
  6. 10:26
   Ty jeden pablbe, "značková prodejna" znamená, že prodává výrobky jen jedné, jediné značky a je přímo tím výrobcem podporovaný a většinou i vlastněný.

   Smazat
  7. 10:26 Ale iSPACE.cz přece není značková prodejna.

   Smazat
  8. 9.32
   tak jalo neznamená dnes značka na čemkoliv NIC NIC. Všechno je Made in PRC. Jen blbouni nejapní pořád touží po "značce", která je jenom kouskem hadříku nebo entl NY na bejzbolce a cokoliv jiné za krutě předraženou židáckou cenu. Hodnota věci samotné je asi desetinová. Kdo podléhá těmto davovým iluzím je dle mne duševní chudáček.

   Smazat
  9. Slávku, přesně tak. Jenom duševní chudáček dělá rozdíl mezi Škodou a Mercedesem.

   Smazat
  10. 10:36
   A přesně kvůli takovým duševním chudáčkům, Slávečkům, zanikly české textilky a jiné české podniky, protože hňupové, kterým je vše krom jejich peněženky jedno, začali nakupovat hadry a okopírované výrobky nevalné kvality od čínských otroků za polovinu.

   Smazat
  11. Blb Slávek si koupil telefon Xiaomi za 2000 a přesvědčuje sám sebe, že má vlastně iPhone Xs :-D

   Smazat
  12. Značková prodejna :
   myšleno že to nebyl obchod soukromníka,
   nýbrž obchod s nápisem O2.*

   Smazat
  13. Unknown: Tak to potom jo. To jsi nás přesvědčil.
   Prodejna O2 je prodejnou soukromého operátora, nikoliv značkovou prodejnou mobilních telefonů.
   Jo a chápu, že vedle všech těch Xiaomi a Huawei tam musí Samsung a Apple vypadat jako z muzea starých technologií. To je jasan.

   Smazat
  14. O 2- je značka pro celou tuhle partu*

   Smazat
  15. Unknown: Tak to je argument.

   Smazat
  16. Unknown: No, není, sorry. Zaskoč někdy do značkové prodejny Apple a porovnej.

   Smazat
  17. Ty hňupe a zblblo 10:34

   Kde vidíš v příspěvku 10:26 slovo "značková" prodejna pouze a jednoduše iSPACE atd.

   Tady máš tu bombu HUAWEI Glume:

   HUAWEI P20 PRO DS Black
   Kód: MTOSHUP20P050
   HUAWEI P20 PRO v luxusním designu nabízí odolnost IP67, procesor s umělou inteligencí, trojitý fotoaparát 40+20+8MPx s optickou stabilizací, 3x optický zoom.
   Obsah balení: usb adaptér, usb kabel, usb-c sluchátka, redukce na 3,5mm jack, pouzdro ...

   https://www.ispace.cz/huawei-p20-pro-ds-black

   HUAWEI®

   Smazat
 9. Problém číslo jedna je globalizace. Kdysi se výroba a technologie dělila na národní. Vědělo se, že Japonci dělají špičkovou elektroniku, Švýcaři kvalitní hodinky, Němci zase auta. Dnes už tomu tak není. Elektroniku, hodinky a nakonec i ta auta produkují nadnárodní koncerny. Oni se zatím sice tváří, jako národní, ale když jdeme po vlastnické struktuře, dozvíme se, že jde o akciové společnosti. Akcie vlastní v převážné většině banky. Ale banky už také nejsou vlastněny jedním člověkem. Jsou to také akciovky a vlastnictví akcií bank se nám ztrácí v Babylonu národů.
  Jakkoliv se mi Trumpova základní myšlenka, návratu původně amerických firem zpět do Ameriky, zdála sympatická, kvůli výše uvedenému byla předem nesplnitelná. Výbornou, ale nevyužitou šanci měl Obama při finanční krizi před deseti lety. Měl nechat banky pochcípat. A nebo znárodnit.
  Většinu výrobních podniků dnes vlastní banky a vlastníci bank jsou anonymními vlastníky akcií oněch bank. Těm je pumpička, jestli výrobky těchto firem nesou logo "made in USA" a jestli se lidem v této zemi dobře daří. Hlavně že jim to sype.
  Hlavní důvod, proč jde Čína, jako země, tak rychle kupředu, je ten, že si udržuje kontrolu nad vlastnictvím bank a firem. Kapitál neodtéká k bezejmeným vlastníkům akcií po celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, jenomže banky, jako vlastníci i jako věřitelé, mají své úředníky v dozorčích radách a ty to vše vidį prizmatem zisku. Jenomže zisk současný neznamená i zisk budoucí. Protože bližší je košile než kabát, banky upřednostňují zisk současný.
   Proto jsou podniky, kde to mají banky v ruce do kopru nejen technologický, ale i za levnější pracovní silou ven. A pak chudáci UŠÁCI, aby montovali zbraně pro své udatné hochy z čínských součástek!

   Smazat
  2. S tim bych souhlasila.Proto se svet pernamentne zadluzuje a chudne...Pri neustale kapitalizaci zisku a socializaci ztrat za chvilku bude jen velmi malo tech,kteri budou moci jejich vyrobky kupovat,takze cela tato cesta je jen cestou do vetsinove chudoby

   Smazat
  3. Obama udělal obrovskou chybu, že banky sanoval z peněz daňových poplatníků. Resp. sanovat mohl, ale pod podmínkou, že se zachraňované banky stanou dílem vloženého kapitálu vlastnictvím těch, kteří to platili. Daňových poplatníků.
   Pamatuji si na tuto dobu, kdy si správní rady oněch bank rozdělovaly vysoké benefity, i když věděly, že jdou jejich ovečky do kopru.
   Pokud by na to nepřistoupili, nechal bych je chcípnout a miliardami bych raději podpořil investice, které by zajistily alespoň minimální příjem pro nejvíce postižené. Takhle budeme tu kuličku hoven, o poznání větší, před sebou tlačit stále dál.

   Smazat
 10. Američané to instalují stejně z Čínských produktů,ale podstatné je,kdo inkasuje peníze a o to jde přece,odposlouchávání s tím nemá nic společného.Už to řekl i Soukup,kolik od nás inkasují ty společnosti,Gogl,Mikrosoft a nedání to vůbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kam peníze odtékají, ale USA jsou vůči Číně obrovsky zadluženi a dluh nejsou schopni splatit. Nevím, jak to dopadne až se dolarem přestane platit. I ČR nemá s Čínou dobrou obchodní bilanci.Pořád platí umět pracovat a vyrábět, ne banky a žití z divident. To je cesta do pekel kam jsme se vydali i my zrušením učňovského školství a mizernou úrovní středního a VŠ.

   Smazat
  2. Anonymní 8:13
   Pokud je to společnost,firma,korporace z USA,odtékají peníze do USA.Pokud to instaluje,jak se píše o 5G Huawei,tak potečou peníze do Číny,ale to podstatné,může to vyřadit,Googl,Microsoft a další společnosti.

   Smazat
 11. Dívejte se na toho okrajinského zmetka:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201901158941328-ukrajina-cesko-provokace-vtip/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co čekat od fašisty z Banderostánu, jinak také kamaráda českých soudruhů Kalouska a Štětiny. Aneb vrána k vráně sedá.

   Smazat
  2. Co to má společnýho s Huawei?

   Smazat
  3. 9:29 Kecy! Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, bude i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace podobně jako Islámský stát, či dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše. Čínský chanát přijde na řadu později. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  4. 17:12 Přesně tak! Dobřes to tomu xindloj rudonosýmu, vječně odulýmu, napsal! Na Ukrajině totiž proběhla na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
  5. 17:14 Ukrajina je vas cil?......https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Kyjev-Ceny-zapadni-platy-vychodni-Do-nakupaku-se-lide-chodi-spis-podivat-Uz-abychom-byli-v-EU-rikaji-566668

   Smazat
  6. Ad 17.14 a 17:12 To, že neumíte češtinu, to se dá odpustit, i blbci a negramoti mají právo vyjádřit svůj názor. Je jisté, že na Ukrajině proběhla desocializace - komunismus tam nikdy nebyl - ale bohužel tam neproběhla denacifikace. A v tom je ten problém. Přece jen ten nacismus lidem, jistě ne dobytku, vadí více než socialismus. My s tím ovšem nic nenaděláme a jen můžeme litovat lidi, kteří v nacismu musí žít. A že se to těm 10-15 milionům Rusů, co byli přifařeni při celkem nedávném vzniku Ukrajiny nelíbí, nelze se divit. Víme, že členem někdejšího ČSR byla Podkarpatská Rus a ne Zakarpatská Ukrajina. Ale třeba i Ukrajinci jednou prohlédnou a nacismu jako moru se zbaví. Přejeme jim to!

   Smazat
  7. Blbe 17:14 zase už jenom tapetuješ?Ubožáku!

   Smazat
  8. Já "anonymní" 15. ledna 2019 17:12, Břetislav PAUK, Brno, kápo brigádník u brněnských ELFů


   http://nova.ceska-justice.cz/author/pauk


   A pan exministr Hermann dal komoušům po jejich nařvaných tlamách přímo v parliku před celáým národem! Stejně jako kdysi Khárl Putleroj tím tričkem "Putine k noze"! Takže to máme Khárla, Hermanna a už chybí jen Frank! Ti všichni poté rukou společnou a nerozdílnou srazí čechomužické rudé hydře vaz!

   Břetislav Pauk, Brno


   Smazat
  9. Břetislav Pauk viz 17:12 - 21:14,

   brněnský restituent a majitel dodnes chátrajícího, památkově chráněného domu v Brně na všechny kálí a vztek a lenost si vynahradí, písemnými žvásty na NR...!

   ×××××××××××××××××××××


   Při telefonickém rozhovoru manželka majitele slavného domu v České 6 Bořivoje Pauka potvrdila, že dům dostal v restituci již v devadesátých letech. Na otázku, jestli má zájem dům opravit, Pauk při pozdějším hovoru odpověděl jednoslovně. „Mám,“ potvrdil bez upřesnění v jakém časovém horizontu by to mělo být. „Památkáři mají děravé kapsy a jsou úplatní. Proto se s nimi nabavím, tak jako s novináři,“ odvětil Pauk na poznámku redaktorky, že je dům kulturní památkou.

   Pokud jde o údržbu soukromých domů, mají památkáři mají podle svých slov svázané ruce. „Pokud dům není v havarijním stavu, nemůžeme nic dělat. Můžeme jen vyzvat odbor památkové péče magistrátu, aby vlastníkovi opravu nařídil, pokud je ve stavu, že mu hrozí poškození,“ uvedl Martin Číhalík z brněnského památkového ústavu.
   Dům v samém srdci města tak může skončit podobně, jako pavlačový dům ve dvoře jedné z nejstarších zachovalých domů ve městě v Jakubské ulici 7. „Zmapovali jsme moravské památky, které byly v nehorším stavu. Dům v Jakubské patřil mezi ně. Jeho nový majitel jej teď chce opravit. Bohužel už se mu to nepodaří s pavlačovým domem uvnitř bloku. Na ten byl již před deseti lety demoliční výměr, protože to byla téměř zřícenina. Teď už je nejspíš zbouraný,“ tvrdí Číhalík.

   Pavlačových domů je podle památkářů v Brně víc. Ale nejsou tak významné, aby byly prohlášené za kulturní památky. „Pavlače jsou ještě v Biskupské ulici, v Orlí a jeden je i za novou scénou Městského divadla,“ dodal Číhalík.

   ××××××××××××××××××××××××××

   Zdroj: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/v-ceske-chatra-slavny-dum-zarusta-pleveli-20090828.html

   Smazat
  10. 17:12 17:14 Hele užgryndanec si tu povídá sám ze sebou. Odporný zbabělý fašista co se schovává za liberální demokracii. Jemu by nevadilo kdyby nad hradem vlála banderovská vlajka.

   Smazat
  11. 21:14 Tu s tím Khárlem, Hermannem a Frankem ještě neznám! Možná si ji zařadím to tapetníčku. Ale mám tu jinou, lepší, od Pepka, a ta na místní čecholůzu dokonale sedí! A to že se Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanský podlidi. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru!

   Smazat
  12. Tak to je furt luxus! A realita Putlerstanu:))) - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
 12. Čína systematicky pokračuje ve školení Kanady v odvetě za zadržení ředitelky z Huawei. Čína odsoudila k trestu smrti kanadského občana Roberta Lloyda Schellenberga k trestu smrti za pašování drog (v týmu zvládli dva metráky metamfentaminu). Jistý potrefený premiér Justin Trudeau prohlásil, že Čína jedná neopodstatněně, když odsuzuje kanadské občany k smrti :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dej tam 5 smajlíků a ještě si z toho, že chtějí zavraždit člověka aby vyškolili "potrefeného Trudeaua", vyhoň, nemocný idiote.

   Smazat
  2. 9:32 Pepku, tak co, kolik ti vachmajstr zaplatil? Dal ti aspoň ten šesták?

   Smazat
  3. Nevím kdo je "vachmajstr" a ty jdi do prdele, nemocný úchyle.

   Smazat
  4. 9:26 Loni v listopadu dostal u soudu první instance pouze 15 roků nepodmíněně. Čína se zjevně hodně nas.ala, když Kanada porušila mezinárodní právo zadržením finanční ředitelky Huawei, tak jednoduše přitvrdila. Oko za oko, zub za zub.

   Smazat
 13. Kanadský pablb Trudeau asi nepochopil,že v Číně platí jejich právo a pokud ho aplikují i na cizince,je to v pořádku.

  OdpovědětSmazat
 14. Stále sem nikdo nebyl schopen napsat v čem konkrétně USA za Čínou zaostávají.
  A proč by mělo přistání čínského modulu na Měsíci vyvolávat paniku, když Američané na měsíci přistáli už před půl stoletím?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.27
   no asi v tom že čínský modul sedl na odvrácené straně Měsíce kam nedosáhne ze Země radiový signál, vypostil Nefritového králíka na průzkum, fotí a posílá na Zemi úžasné snímky odvrácené strany. Další souvislosti jsou nasnadě.

   Smazat
  2. No, zřejmě ti uniklo, že Amíci poslali na měsíc člověka už před půl stoletím, o čemž si mohou nechat Číňané ještě dlouho jen zdát, asi ti uniklo, že několik amerických vozítek se už dávno prohání po Marsu, asi ti uniklo, že americká sonda už před 3 lety prolétla těsně kolem Pluta, že Amíci vyslali sondu na asteroid s návratovám pouzdrem, že byla vypuštěna sonda, která se rekordně přiblíží ke Slunci, že zrovna teď proletěla US soda New Horizons okolo nejvzdálenějšího tělesa ve Sluneční soustavě Ultima Thule.....

   Smazat
  3. Rozčílený bobku 10:27, co takhle rychlovlaky? Jsou v jejich zavádění a využití na tom tvoje SS líp nebo zaostávají?

   Smazat
  4. 11:03 A co ti to konkretně přineslo, čulibrku. Nebo jiným lidem.
   A když už tak lpíš na té své emerice, tak první člověk
   ve vesmíru byl nějaký rusák, se slámou v botách.

   Smazat
  5. Protože tu stále "opruzujete" různými rádoby zasvěcenými způsoby, dávám tento odkaz znova.
   „Chytrému napověz … Vás, bohužel, ani nemá cenu kopat“…:

   Pro toho „divného diskutujícího“ (spíš než na manipulátora vypadá na „nafouklého nedouka“) :
   https://aeronet.cz/news/apple-made-in-china-sokujici-video-pro-cuckare-i-andreje-babise-americky-iphone-i-cinsky-huawei-vyrabi-v-cine-jedna-a-tataz-cinska-firma-foxconn-vyrabi-telefony-apple-huawei-cipsety-intel/
   … Informací které Vám realitu ukáží, je dost, stačí jen umět hledat!
   Pavel p

   Smazat
  6. Hupáku 13:29
   tvůj přihlouplý odkaz je jako napsat, že na Slovensku si nechává Audi, Bentley, Porsche,.... vyrábět nejpokročilejší a nejšpičkovější automobili a proto je Slovensko technologcký gigant a lídr :-D

   https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/367741-slovensko-rozbieha-vyrobu-luxusneho-bentley-bentayga/

   https://byznys.ihned.cz/c1-65693450-slovensko-se-stava-velmoci-suv-audi-bude-v-bratislave-vyrabet-novy-model-q8

   Smazat
  7. 11.03 Nějak vy zapomínáte, že USA dostal na měsíc Wernher Magnus Maxmilian svobodný pán von BRAUN... vážený člen NSDAP a příslušník SS, Rytířský kříž s meči, který Führerovi zkonstruoval raketu V-2 - na kterou nejenom Anglosasové a Hebrejcí zírali jako na zjevení... a Američanům se svým německým pětisetčleným teamem rakety Redstone, Jupiter C, Juno... a raketu SATURN-V, bez které by program Apollo nebyl realizovatelným;

   Kdežto Čínu dostal na Měsíc Číňan... Kapištó?

   Smazat
  8. 13:27,14:14 Opakuji. Jestlipak tomu že superauto Audi se bude vyrábět na Slovensku, nepřispělo to, že 9 let vedoucí designu Škodovky a teď na stejné pozici u BMW je technologicky zaostalý Slovák Jozef Kabáň autor superauta Bugatti Veyron.

   Smazat
  9. 17:21 Ale asi nějakej ruskej Číňan!:) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Dong_Feng_(raketa)

   Přitom je zajímavý že první rakety se objevily právě ve staré Číně. Dokonce se říkávalo a není to pravda), že žlutí údajně postavili asi jedinou stavbu viditelnou i z vesmíru! Ovšem skutečně něco rozvíjet nedokážou. Nahromadit horu kamení umí kdejaký hovado i ve zvířecí říši. Čínské stavby zůstaly tisíce let ve stejném slohu, střelný prach sice vyrobili, ale použít ho smysluplně nedovedli, do Afriky dopluli s obří flotilou, ale krom žirafy pro císařskou zoo tam nic nezískali a ani nezanechali! Když kamkoliv přišel Bílý muž, vznikl nový stát! Minimálně tvořený první pevností s posádkou. I proto osídlil Ameriku, Austráli a dobyl všechny nejvyšší hory světadílů i oba zemské póly! Tenzingovy předci žili pod Mount Everestem tisíce let a vylézt nahoru nedokázali. Báli se "zlých duchů" hory. Musel přijet bílý muž britské entity z daleké Austrálie, aby tuto horu pokořil. Bílý muž sestoupil až na dno oceánských hlubin a prošel se po Měsíci, vynalezl penicilin i vodíkovou bombu! - https://www.youtube.com/watch?v=IQNO06cHwU8

   Smazat
  10. Pro A z 15.1.19 z 14:14 h :
   Oslovení „Hlupáku..“ od Vás, je pro mne čest.
   Ani ve snu bych nechtěl být spojován s Vámi a Vám podobnými „brigádníky“ ze „stáje strýčka Sama“ (tvořené, profesionály a „dobrovolníky“).
   Lidmi (možná už i UI), kteří se pyšní obrovským egem, velkou vulgaritou a myšlením na úrovni základních logických vazeb typu : 1 + 1 = 2.
   A pro které asociativní myšlení je nedostižný sen.
   Zkusím to s Vámi v jednoduché logice.
   Ten můj odkaz nesouvisel s technickou úrovní Číny.
   To znamená, neporovnával jsem, kdo má kvantitativně a kvalitativně větší objem průmyslové výroby, víc vědeckých pracovníků domácího původu, vyspělejší technologie, víc patentů, atd., atd. ( O tom jsou zde nejméně dva kvalitní příspěvky).
   Ale s tím, že pokud jedna a ta samá firma vyrábí současně Apple produkty (mobily, notebooky, atd.), Intel čip sety ( atd.) a Huawei produkty (mobily, páteřní komunikace, včetně 5 G technologií, atd.), tak pro tuto firmu, či její vládu, není žádný problém znát a používat „zadní dvířka“ do produktů Applu, Intelu, atd., ..
   Takže „povídání o špionáži..“ je obvyklá lež strýčka Sama (jestli neznáte tento pojem, myslí se tím USA), zastírající jeho skutečné, ekonomicko – politické cíle.
   K tomu kromě původního článku, od kterého se snažíte vší silou odvádět pozornost, pro úplnou informovanost je důležitý tento odkaz :
   https://aeronet.cz/news/vime-prvni-americane-si-potichu-privlastnili-5g-satelitni-frekvence-pro-celosvetovou-internetovou-sit-starlink-huawei-s-tim-nesouhlasil-ostre-protestoval-a-zbytek-uz-znate/
   Pavel p

   Smazat
 15. Hystericky primitivní komentáře (např. 22:37 hod atd.)
  pouze podtrhují každé slovo v jasně formulovaném a pravdivém článku.
  Prakticky pod každým článkem zde na NR se vyskytují a stejně jako ubohá propaganda a vlezdoprdelizmus na ČT jsou den ze dne agresivnější i pitomější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Co můžeme čekat od potrefených hus.

   Smazat
  2. Kdybys nebyl úplně blbej a uměl aspoň pochopit text, tak bys věděl, že jste s 22:37 ideový souputníci.

   Smazat
 16. Honci se přidávali podle pokynů pražského (p)oselstva hUSA. Také, jak nyní nově můžeme zvěděti, čeští spionománi budou dirigovat výuku českého dějepisu na školách. Vůbec se jim nelíbí české obrození po devastací českých zemí katolickou církví, spojenou s rozkradením majetku a vyhnáním evangelíků ze země a také s rakouskou třísetletou okupací s vydatnou germanizací českého národa. Naopak zřejmě špionománi holdují nové germanizaci a jejich výklad dějin Světa by měl posléze vypadat asi tak, že Země vznikla až po vzniku USA a díky USA a tedy máme holdovat amerikanizaci. Kultura slovanských národů je odsouzena do propadliště "civilizace" Západu, tak soudí fis-cis-bis. Tož lidé jsou jistě ohromeni, do čeho všeho mohou naši soudobí bretšnajdrové zasahovat!!! Kam jsme to dospěli? Doba Emanuela Moravce znovu?

  OdpovědětSmazat
 17. Tato nová generace horlivých amerikanofilů, tuto zemi a její
  identitu naprosto zničí.
  Ani v padesátých létech nebylo tolik horlivých "soudruhů".
  I když zde a NR se jedná o jedince, zaměstnance ELFparty,
  pracujicího 24 hod/denně.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak chcete vědět v čem konkrétně USA za Čínou zaostávají? Tak jo začneme. Výroba Titanu, výroba lantanoidů pro speciální průmysl, ale i výroba hliníku, wolframu, kobaltu, paladia a obyčejného železa, které USA světe div se musí dovážet. Další oblast je např. výroba baterií včetně těch pro tak opěvovaná elektrická auta, proto chce Musk stavět velkokapacitní továrnu v Číně. Má tam i větší prodej Tesel než v USA. Nemluvě o veřejné dopravě. Dále USA zaostávají za Čínou v produkci čipů pro veškerý sortiment elektroniky včetně výroby čistého křemíku i na ty blbé fotovoltaické panely. Také made in China. No a podívejte se i na led-diodové žárovky z Lidlu, IKEI a dalších řetězců prodejců opět vyrobeno v China pro uvedený řetězec. Tedy ne v USA. Další je například textilní výroba nebo obuv. Bavlna z USA putuje do Číny, Barmy, Turecka a odtud v podobě látek o košil, gatí do celého světa. Nikoliv košile z USA. Své o tom ví i Lee cooper, Levis Straus a další výrobci gaťat. No a takto můžeme jit komoditu zboží po komoditě včetně hodinových strojků do US hodinek Ingersol. Strojky z Číny. To ale již berou i značkové švícarské hodinky pokud to nejsou in hause jako Titoni. Bere to např. i slavný Rolex (proto problém s plagiáty). Největší vývozní komoditou z USA do Číny byl v roce 2017 plastový tříděný odpad, než to loni Čína zatrhla v reakci na Trumpetu, druhou největší komoditou USA je soja. Bohužel ani US auta nejsou významnou komoditou pro Čínu. Dokonce ani pro Indii, Evropu a dokonce i chudobné Rusko. Hladce je válcují Evropské, Japonské, Korejské a dokonce i Čínské vozy. Problém USA a Donald to moc dobře ví, že vývoz z USA do Číny je sotva 1/4 oproti Čínskému dovozu do USA, ale i do Evropy. Dokonce ani ropné a plynové deriváty z USA nejsou schopné konkurovat dovozu z Iránu, Ruska, Saudské Arábie, Venezuely, Nigerie, Kataru. Prostě situace USA doslova na posrání a zoufalá snaha zastvit ten propad. O nás ani nemluvě. Kolik sortimentu máš u nás z USA? Pamatuji dobu kdy v Číne byl hladomor a skládali jsme se ve škole na potravinovou pomoc. Dnes v Praze padají mosty a každý kilometr dálnice je veliká sláva. Rychlodráhy v nedohlednu a v té ničemné Číně nejen, že se miliarda lidí nají (neni to běžné ani v USA), má kde bydlet, má práci a chodí oblečená a má zdravotní péči, oni dokonce oficiálně deklarují, že mají 180 000 000 lidí vysokoškolsky vzdělaných, což určitě v USA vzhledem k nějakým celkovým 300 000 000 obyvatel hlavně díky migraci jaksi nemají. Infrastruktura USA nezadržitelně stárne a chátrá stejně jako v Čechách. USA už si sami přiznávají, že prochází postindustriálním obdobím, což se Donald snaží zastavit vzhledem k astronomickému státnímu dluhu (dolarovému i ve zlatých certifikátech a obligacích). Ono totiž stále platí vyrábíš, máš zboží na prodej, máš prašule. Nevyrábíš nemáš nic ani schopné lidi něco vyrábět viz Westighaus, který 30 let nepostavil jadernou elektrárnu a zoufale potřebuje alespoň jednu v zapadákově Čechy. Tlučhubářstvím a vexlováním se dá uživit luxusně jen dočasně a ještě tlučhubů a veksláků nesmí být moc a musí být s čím vekslovat a jak oblbovat. Nakonec nám prozraď na jaký geniální pohon to jezdily ty Rovery na Měsíci když sami USA deklarují, že elektrický to nebyl. Kdepak máš plynové nebo palivové nádrže a podobné srandy na těch fotografiích z Měsíce. Evidentní Holywood ála Avatar. Proč asi USA nejsou schopny zopakovat kdykoliv let na Měsíc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: Čína letos upravovala věk odchodu do důchodu - u mužů se snižuje na 55 let a u žen na 50 let, to je velmi podstatný výdobytek, který ukazuje kam naopak směřují USA !!!

   Smazat
  2. 12:29

   Jen ukazuješ jaký jsi blb. Je to přesně naopak:
   http://www.ecns.cn/cns-wire/2018/03-13/295606.shtml

   Bláboly o dobytí Měsíce natočeném v Hollywoodu raději ani nebudu komentovat.

   Smazat
  3. 12:26 Správně mělo být, že Čína plánuje postupný nárůst důchodového věku, který je dnes u mužů 60 let a u žen 55 let (bílé límečky) nebo 50 let (dělnice). Je tam ale spousta výjimek (směrem dolů) pro státní správu apod. V plánu je zvýšit limit na 65 let, ale až v roce 2045 :-)

   Smazat
  4. 13:17 Možná by se slušelo uvést, na jak vysoký důchod se může těšit čínský dělník.

   Smazat
  5. 13:17
   Ne, limit se postupně průběžně zvyšuje už teď. Takže ten hlupák z 12:19 lže.
   Krom toho, samotný věk odchodu do důchodu neznamená vůbec nic, pokud neznáme výši důchodu, procento populace v důchodu, v kolika letech se v průměru umírá, zda je v té částce zdravotní péče atd atd.

   Smazat
  6. Vy s nim mate neuveritelnou trpelivost..Klobouk dolu

   Smazat
  7. Tam,kam Amik jednou vleze,tak už nikdy neodejde,tak-že kdyby na Měsíci opravdu přistávali,budou tam nepochybně nyní "bydlet",ale nebydlí a ani nepřístávají.....nakonec už ani US film není co býval!

   Smazat
  8. Je to sice z 99% jen rudá propaganda, ale je faktem, že zatímco ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může dosloužit tradičně v roli kuliů s touhle šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 19. Článek dobře vystihuje, jak Amíci mají bobky z toho, že Čína se dere NEudržitelně před USA !! A 100% fakt je, že tento Čínský ZÁZRAK, je postavený na STÁTNÍCH BANKÁCH Číny, protože zisky bank podporujou rychlím tempem OBROVSKÝ rozvoj Číny! Přesná UKÁZKA jak to funguje v České republice, desítky miliard plynou do zahraničí, místo do rozvoje Česka ! Česká republika NIKDY sekyru 1 bilion cca, 600 miliard NIKDY NEZPLATÍ !!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pouze pro upřesnění, ČR oficiálně deklaruje, že z ČR jde pryč jenom na dividendách přes 400 mliliard korun, neoficiálně a jinými kanály (třeba výplaty zahraničních pracovníků) to bude požehnaně více! Celkové zahraniční zadlužení od revoluce utěšeně roste, souhrnný dluh státu, firem a občanů dosahuje v součtu 5 biliónů korun! Ještě v ČR máme 1 milión občanů pod hranicí chudoby a asi 2 milióny, kteří jsou na hranici chudoby! ČT a spol. ale musejí lidem čím dále usilovněji vymývat mozky skvělým HDP, lidé jim už ten "mediální blahobyt" nežerou. Na západě jsou dál, tam už vycházejí do ulic.

   Smazat
 20. Jak to,že za tím není Putin,to je podezřelé.
  Jak odposlouchává Rusko,asi všechny operátoři a je klid.

  OdpovědětSmazat
 21. Kua, nechápu to. Tolik skvělých, vyspělých zemí všude po světě, Rusko, Čína, Kuba Venezuela, KLDR,... naopak u nás tady v ČR prej jen chudoba, bída, dluhy, svrab a neštovice,...
  Hranice jsou přitom absolutně otevřené, ale nikdo z těch zdejších rusko-čínských řiťolízačů a vymaštěnců tam dobrovolně neodejde a bude se raději do smrti trápit pod hranicí chudoby v tomto kapitalistickém pekle.
  To je na Chocholouška.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste si přečetl příspěvek (12:37), tak tento český blahobyt je zdánlivý, nemá perspektivu a brzy skončí, protože je to blahobyt na dluh. Český stát se chová stejně jako milión Čechů v exekuci, kteří si na ten svůj momentální blahobyt půjčili a které najednou navštěvují exekutoři. Česko ta exekuce v budoucnu čeká zrovna tak. Toto (žít na dluh) si mohou dovolit jenom USA, protože k nim žádná země exekutora nepošle (zatím).

   Smazat
  2. 13:04
   Já ale nemluvím o blahobytu v ČR zdánlivém či reálném. Já píši o údajném pekle, svrabu, bídě, chudobě v naší zemi, který popisuje ten nešťastník z 12:37.

   Co se týče dluhú tak realita je taková, že máme jeden z nejnižších dluhů na světě, naáš dluh není žádný problém.
   Naopak, kolik dluží Čína v zahraničí, kolik dluží čínské firmy a čínští občané se ani nedá seriozně a exaktně nikde dohledat. Stát neomezeně půjčuje každému kdo si přijde. O to je jejich dluh nebezpečnější.
   https://www.forbes.com/sites/panosmourdoukoutas/2018/11/24/debt-not-trade-war-is-chinas-biggest-problem/#1d1960ae4c4d

   Smazat
  3. 13:17 Žádná vaše slova (peklo, svrab, bída a chudoba) tam nevidím, jsou tam jenom oficiální statistická čísla. Můžeme diskutovat o tom, jak se v ČR počítá hranice chudoby, ale je každopádně mnohonásobně níže než ve Francii, kde se bouří žluté vesty.

   Smazat
  4. 13:04 Zaujalo mě to mediální ticho kolem exekuce majetku ČSSD. Tato strana má zaplatit 330 miliónů v kauze Altner. Pokud vím, tak soudy už dávno ve věci rozhodly. Na normálního dlužníka by už dávnou naběhli exekutoři. ČSSD asi poslouchá a plní rozkazy, tak je exekuce odložena ad acta?

   Smazat
  5. 13:34 A čí rozkazy poslouchá a plní ČSSD, když dluží soukromé osobě?

   Smazat
  6. Milý 12:53! Ta Vaše obsese s vystěhováním do KLDR a pod., Vás k tomu Chocholouškovi jednou přivede. V.J.Horák

   Smazat
  7. 13:43
   Moje obsese to rozhodně není. Já jsem zde spokojený. Já jen nechápu, proč se v tomhle pekle dobrovolně tak trápíte. Chci aby se vám ulevilo. Chci abyste žili přesně tam kam vás srdce táhne, ve vašich vysněných destinacích, rájích. Co na tom nechápete a co je na tom špatně?

   Smazat
  8. 13;50 Vase IQ pro tuto diskuzi nestaci...Jinak byste pochopil,ze zatim co vy se zamerujete jen a pouze na sebe....druzi premysli nad vyvojem

   Smazat
  9. 14:16
   A co jste teda už vyvinuli? Nad skutečným vývojem, který k něčemu skutečně je, přemýšlí úplně někde jinde.

   Smazat
  10. 13:40 ČSSD dluží "osobám" a rozhodně poslouchá toho, kdo pozastavil exekuci!

   Smazat
  11. 12.53 Už máte vízum a příslib občanství kapitalistického demokratického SOMÁLSKA? Kdy se vystěhováváte, milovníku emigrace?

   Smazat
  12. 17:58
   Proč bych se měl vystěhovávat, Hurvínku?Já nejsem ten kdo tu neustále kvičí jaká že prý je u nás bída, svrab, peklo, chudoba...

   Smazat
 22. 13:25
  Hranice chudoby se bere přesně jako 60% mediánového přijmu. Tudíž se o žádné chudobě nedá ve skutečnosti mluvit, což jistě pochopíte když vám řeknu, že ve Švýcarsku žije pod hranicí chudoby podstatně větší procento než u nás a když vám řeknu, že v ČR žije nejméně chudých z celé Evropy hned po Islandu.

  https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/People_at_risk_of_poverty_or_social_exclusion

  Taková je pravda, která vám ale zcela jistě nezapadá do vaší propagandy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:56 já si také myslím, že těch 40 tisíc českých bezdomovců je hluboko pod celoevropským průměrem a že jenom v Praze je ještě asi 100 volných mostů, pod kterými by jim magistrát

   Smazat
  2. 14:11 ... mohl postavit ta skvělá plastová iglú, ve kterých se dá v mrazech přespat i s flaškou v ruce :-)

   Smazat
 23. Perlička, která právě letí světem: Čínský aparát nenašel na Měsíci stopy po americké expedici Apollo 11 v r. 1969. Dva tisíce vyšších komunistických partajníků napsalo oficiální výzvu vládě USA s tím, že pochybují o přítomnosti amerických astronautů na Měsíci. Ke stejnému závěru prý došlo Japonsko už před 10 lety, kdy ani japonská sonda žádné stopy po přítomnosti Američanů na Měsíci nenašla. Tak, komu věřit, Číně nebo USA? Každopádně je známo, že americký režisér Kubrick prohlásil před svou smrtí v SRN (v USA se bál o svůj život), že natáčel přistání v ateliérech. Tak nevím, nevím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápu, že jde o legraci, ale Apollo fakt nepřistálo na odvrácené straně Měsíce :-D

   Smazat
  2. Přistálo,ukazovali to ve filmu Transformers!!!!!☺

   Smazat
  3. 13:58 Domnívám se, že v případě takto velkých kauz i velmoci stojí při sobě a probíhá mezi nimi obyčejnej handl (něco za něco) a plebs se nikdy pravdu nedozví. To je stejné jako třeba s havárií ponorky Kursk. Podle jedné verze jim bouchlo torpédo, podle druhé verze je omylem torpédovala americká ponorka a Kreml dostal za mlčení královské vyrovnání, které jim pomohlo nastartovat ekonomiku. Kdo nevěří, ať tam běží.

   Smazat
 24. Anonymní15. ledna 2019 13:50
  13:43
  Moje obsese to rozhodně není. Já jsem zde spokojený. Já jen nechápu, proč se v tomhle pekle dobrovolně tak trápíte. Chci aby se vám ulevilo. Chci abyste žili přesně tam kam vás srdce táhne, ve vašich vysněných destinacích, rájích. Co na tom nechápete a co je na tom špatně?
  ===========================================================
  No a když jsi tak spokojený a šťastný, tak proč otravuješ a troluješ 24 hodin denně tady na NR, pořád dokola s tou tvojí trapnou, obehranou písničkou a přiblblými nadávkami, Fachidiote? Neustálé, veřejné dokazování, že je jeden Fachidiot nesedí se spokojeností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se tady náramně bavím nad těmi vašimi hloupostmi :-D A 24h tu opravdu nejsem, to si mě s někým pleteš. A zjisti si kdo je to "fachidiot". Mám pocit, že neznáš význam toho slůvka.

   Smazat
  2. 14:12 oni tu trollují na směny, ale řídí je stejný CML :-)

   Smazat
  3. 14;18..Jenze ostatnim naramne prekazi vase evidentni hloupost...Nemel byste si najit neco vic primereneho vasim schopnostem?

   Smazat
 25. 14:06
  A on snad někdo tvrdí, že tento lunární modul hledal ty stopy na odvrácené straně, Einsteine? Slyšel jsi někdy o čínském lunárním programu, Alberte? :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi si myslí, že tam přejelo za pár dnů ty tisíce km z odvrácené strany to poslední čínský vozítko :-)

   Smazat
 26. 14:37
  To je ten trapný troll 14:18, chtěl zase zamachrovat, tupoň, a nevyšlo mu to. Tak teď drží zobák a potichu se připravuje na další dávku, roztleskávač.

  OdpovědětSmazat
 27. USA s vysokou mírou pravděpodobnosti nikdy na měsící nepřistály! Byl to grandiozní podvod. Maximálně mohli realizovat oblet s posádkou a zbytek dotočili na zemi. Neexistují originální snímky ani filmové záznamy z prvého přistání a dokonce ani z následovných. Prý údajně omylem smazané. Neexistuje ani jediný šutr, který by byl opravdu prokazatelně z měsíce. Všechny rozdané po světě jsou ve skutečnosti vzácná žula z Jižní Afriky vyskytující se pouze na jedné jediné malé lokalitě. A to včetně toho šutru zalitého ve skle, který byl k vidění na 100 leté výstavě v Praze zapůjčený z Holandska. Sám jsem na něj koukal. USA se za to omluvili opět omyl. Neexistovala žádná stíněná elektronika před radiací z kosmického záření nemluvě o Van Alenově pásu. Neexistovalo žádné stínění v lodi Apolo ani v přistávacím modulu. Kde byla chráněná komora. Rovery této konstrukce evidentně nemohli jezdit po měsíci. Tak leda v Nevadské poušti. Další sranda je na fotografiích z měsíce malinkatá země velikosti mašeho měsíce, která by naopak ve skutečnosti musela být při pohledu z měsíce obrovská. Země je jaksi 7x větší než měsíc. Kde při neexistenci atmosféry na měsíci je hvězdné nebe? Jak by do té banánové krabice potažené alobalem vecpali Rover, vědeckou aparaturu, tři chasníky ve skafandrech se zásobou vzduchu, vody a dalších nezbytností a ještě se zásobou paliva pro start a manévrování pro připojení k lodi i s řídícími počítači. Nebo to géniové řídili ručně i se spojením s lodí? Nějak moc malá na to vše. Je to jako by po Kolumbusovi Evropané prohlásili, že už neni co zkoumat a proč se plavit do Ameriky. Už jsme tam byli, všechno vyzkoumali a vystrojení lodí a plavba byla také v té době sakra drahá. Divné je, že USA nevykřikovali, že je na měsíci zmrzlá voda dokut to nepotvrdila Indická sonda na orbitě měsíce a pak prostě řeknou, že už to dávno věděli. A ty apartní sportovní skafandry! Jakpak asi řešili ohřev, na osvícených místech naopak rychlé chlazení a v tom batůžku kolik mohli mít zásob vzduchu a pro komunikaci jaképak měli vysílačky a kdepak měli zdroje. Vše v malém batůžku. Jak úžasná technologie ve srovnání s dnešními možnostmi. A co dekontaminace a karanténa po přistání? Jakpak probíhala? A jen tak mimochodem, pročpak se nikdy nepřiblížili s tím úžasným raketoplánem k měsíci a jen s ním létali na nízké a střední orbitě. Jakpak to je s magnetickým polem na měsíci? Je tam vlastní? Nebo elektrická zařízení fungují díky zemskému magnetickému poli v jehož je stínu. Že se US borci nikdy nepochlubili? Rusové i Čína s tím měli sakra problém ve vztahu k funkčnosti zařízení z orincipu, ale US borci nikoliv. Moc zajímavé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ocelový lodě přece nemohou po vodě plout a letadla lítat ve vzduchu. To ví každý, kdo má trochu selského rozumu.

   Smazat
 28. K nápisu: Když potrefená hUSA... přidávám něco k odlehčení (uvnitř husy). Blog nazvaný Plačka Čechie https://zdenekhosman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=695941

  OdpovědětSmazat
 29. Poprava Čínského Lunochodu. Pozinkovaná popelnice. (1 série). Čínský podvod "letu" na Měsíc je odhalen. "ČÍNSKÁ LEŽ" má krátké nohy . . . .


  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  OdpovědětSmazat
 30. Arabové jsou fatalisté a tak říkají:Co se má stát,to se stane a můžeš proti tomu dělat co chceš.Tak to dopadne i s tím bojem proti Huawei.Jak už to bývá,budou z toho někteří smutní a jiní se budou veselit.
  OdpovědětSmazat
 31. Jen tak pro srandu, číňani jsou nejinteligentnější národ na světě. Ať je to Hongkong, Singapore Taiwan nebo Čína.
  Průměr IQ 108.

  OdpovědětSmazat
 32. Já "anonymní" 15. ledna 2019 17:12, Břetislav PAUK, Brno, kápo brigádník u brněnských ELFů


  http://nova.ceska-justice.cz/author/pauk


  "A pan exministr Hermann dal komoušům po jejich nařvaných tlamách přímo v parliku před celáým národem! Stejně jako kdysi Khárl Putleroj tím tričkem "Putine k noze"! Takže to máme Khárla, Hermanna a už chybí jen Frank! Ti všichni poté rukou společnou a nerozdílnou srazí čechomužické rudé hydře vaz!".

  Břetislav Pauk, Brno


  ××××××××××××××××××××××××××××××


  Břetislav Pauk viz 17:12 - 21:14,

  brněnský restituent a majitel dodnes chátrajícího, památkově chráněného domu v Brně na všechny kálí a vztek a lenost si vynahradí, písemnými žvásty na NR...!

  ×××××××××××××××××××××


  Při telefonickém rozhovoru manželka majitele slavného domu v České 6 Bořivoje Pauka potvrdila, že dům dostal v restituci již v devadesátých letech. Na otázku, jestli má zájem dům opravit, Pauk při pozdějším hovoru odpověděl jednoslovně. „Mám,“ potvrdil bez upřesnění v jakém časovém horizontu by to mělo být. „Památkáři mají děravé kapsy a jsou úplatní. Proto se s nimi nabavím, tak jako s novináři,“ odvětil Pauk na poznámku redaktorky, že je dům kulturní památkou.

  Pokud jde o údržbu soukromých domů, mají památkáři mají podle svých slov svázané ruce. „Pokud dům není v havarijním stavu, nemůžeme nic dělat. Můžeme jen vyzvat odbor památkové péče magistrátu, aby vlastníkovi opravu nařídil, pokud je ve stavu, že mu hrozí poškození,“ uvedl Martin Číhalík z brněnského památkového ústavu.
  Dům v samém srdci města tak může skončit podobně, jako pavlačový dům ve dvoře jedné z nejstarších zachovalých domů ve městě v Jakubské ulici 7. „Zmapovali jsme moravské památky, které byly v nehorším stavu. Dům v Jakubské patřil mezi ně. Jeho nový majitel jej teď chce opravit. Bohužel už se mu to nepodaří s pavlačovým domem uvnitř bloku. Na ten byl již před deseti lety demoliční výměr, protože to byla téměř zřícenina. Teď už je nejspíš zbouraný,“ tvrdí Číhalík.

  Pavlačových domů je podle památkářů v Brně víc. Ale nejsou tak významné, aby byly prohlášené za kulturní památky. „Pavlače jsou ještě v Biskupské ulici, v Orlí a jeden je i za novou scénou Městského divadla,“ dodal Číhalík.

  ××××××××××××××××××××××××××

  Zdroj: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/v-ceske-chatra-slavny-dum-zarusta-pleveli-20090828.html


  ××××××××××××××××××××××××××××

  Ignorujte pavlačového restituenta, jehož dům padá nájemníkům na hlavy, třicet let měl na nápravu stavu historického domu v centru Brna, prdí na nájemníky na památkáře, vybírá nájemné! Uráží zde diskutující a jeho "Putlerojs a žůžový lžibolševiky" a v Brně mu hnije obytný dům, suprkapitalista z Českostánu šalingradu...?

  OdpovědětSmazat
 33. 0,08
  Jak říkali naši předci:Z hovna bič neuplete,aneb,čím víč šťouráš ho paukosračky,tím víc smrdí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nefilosofuj a uháněj, tepl(ick)ej zřízenče, primář cink, že máš na příjmu další komoušskou zdechlinu! A moc nečuchej jejich posmrtný prdy, pak toho máš plnej frňák a kdeco ti smrdí!:)))

   Smazat
 34. V tom ti nevyhovím HOVNE z Australopitheka,nejsem sanitář!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A moc tam nechlastej, pak nepřečteš správně cedulku na palci a to je důvod proč na tebe doktoři řvou "HOVNE z Australopitheka!" ... co oni už tě vyrazili? Nekecej! Koho by za tebe sehnali, neexistuje u nás takový podvraťák ci by to vzal, leda v Rusku!!!☺

   Smazat
 35. Já žádný cedule na palci nemusím číst,od toho mám sanitáře ty jednobuněčnej Gonokoku s IQ dnešního datumu!!!!!!!!!!
  Víš HOVNO jak to v týhle práci funguje a budeš pindat?????
  Naser si do DRŽKY JEŠTĚ víc HOVEN a MAZEJ do FUCKINGTOWNU za huliCliftonem,ten tě ocení řádem UDAVAČE-KOLOBĚŽKY!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:18 Ještě tak vědět co ti ty funebráci myslej, když to na tebe pokřikujou co, rudoprde?! Že máš bejt v práci v šest!!!☺

   Smazat
 36. 11:30
  Funebrák=pohřebák
  Sanitář=pitevní zřízenec
  To jen tak na okraj ty jednobuněčnej MAMRDE retardovanej!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co záleží z který prdelní líhně čechomužickýho odpadu svý rudoskřeky vypouštíš? Pořád jsi pohým smrdutým produktem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva ze Sudet, což způsobilo jejich současný žalostný a vydrancovaný stav i to že je plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z!!!!!!)-DDD

   Smazat
 37. No jo,je to pro TEBE ty jednobuněčnej přemřelej HOVNE HODNĚ SLOŽITÝ!!!!!!!
  Jdi si listovat VOBRÁZKOTAPETAMA,NA TO TVOJE ÍÁ MÍNUS STAČÍ!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ty jsi jednoduchý smrdutý unterpschouk, kterej vyletěl z PRDELE tohodle škaredýho Ugrofína!!!!!☺☺☺☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 38. Podle sebe soudím tebe viď,ty jednobuněčnej Gonokoku s ÍÁ MÍNUS 1000 a syfilis v posledním stádiu.....A teď se MAZEJ zařadit do fronty na polívku,HULIBRKU!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na požádání strejdy G - syfilidum endstadium A52 - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   A nemusíš zkoušet tak zbytečně složitý zaříkadla!!!!☺

   Smazat
  2. Tak to vidíš, na tohodle tvýho strejdu syfilída klekla, ale toho švába z hradu se i ona lekla! F73 - https://www.google.com/search?q=A52+F73&oq=A52+F73&aqs=chrome..69i57.3151j1j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   P.S.: Je tam až třetí, protože strejc Googlů to řadí podle abecedy a uprostřed je kremelskej zmrd A56 ...

   Smazat
 39. Tak VIDÍŠ,ŽE VÍŠ ÚPLNÝ HOVNO,TY KOKOTE,KTEREJ NECHÁPE,ŽE LÉKAŘSKÁ DIAGNÓZA A VOBRÁZEK NENÍ JEDNO A TOTÉŽ!!!!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diagnoza se dá demonstrovat na konkrétní osobě, putlerprde! Třeba na tvýho vypouštěče sedí nejlépe A52! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Tady na tý fotečce tě zrovínka vypouští!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 40. Jsi výjimečně opožděný HULIBRK s TĚŽKOU MENTÁLNÍ RETARDACÍ A SE SYFILIDOU V POSLEDNÍM STADIU.....další lékařské hodnocení NETŘEBA!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se řiká tatínkovi vlastního vypouštěče?!!!☺☺☺☺☺☺ - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
  2. Je tohle A56 ?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.