Reklama

.

.

pondělí 21. ledna 2019

Pozitivní ztráta suverenity a Spojené státy evropské, vyřešili to za nás

21. 1. 2019

14 komentářů :

 1. Bylo by to k smíchu kdyby to nebylo k pláči. Děsivé, opravdu děsivé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci přijímají muslimské uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili. Také proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!!

   Vymazat
  2. VYLIŽ SI TY PYZDO Z MER-KHLEOSTÁNU !

   Vymazat
  3. Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Kdy konečně začnete prchat do svého ráje v Chujlostánu?!

   Vymazat
 2. To je strašné to se jim nesmí povést to by byl konec s národem.

  OdpovědětVymazat
 3. Jediná naděje je Visegrád.
  Mnohem víc Visegrádu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říkejme "Vyšehrad"!

   Vymazat
  2. Vyhráli válku a tak maj právo to udělat po svým! Nevím vo čom se to tu furt žvaní? Poražený si můžou sice otívrat hubu, ale musí jim to být hovno platný, jinak nač by bylo vítězů a poražených potom?

   Vymazat
 4. Pokud se budeme spoléhat na jiné, tak jsme v prdeli.
  Spoléhejme se sami na sebe a hledejme ty kteří nás podpoří, ale véřme v sebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme naleteli,my jsme prohrali,nepodpori nas nikdo.Podivejme se na Zlute vesty ,na zmlacenych 900 lidi v Barcelone.Demokratura.A kolik kolaborantu vsude vukol.Beznadej.

   Vymazat
 5. Rozpad EU je na obzoru. Státy se mezi sebou hádají. Populisté jsou na vzestupu. Macron a merkelová na ústupu. Už to nebude trvat dlouho.
  https://www.epshark.cz/clanek/1486/rozpad-eu-na-obzoru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To spíš Chujlostan má namále! Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu ...

   Vymazat
 6. Němci s francouzi si hrají na pány světa, když nemůžou mít kolonie v Africe, tak je utváří v Evropě prostřednictvím diplomacie. Je potřeba proti nim vytvořit protiváhu, nebo skončíme v propadlišti dějin.

  OdpovědětVymazat
 7. Hlavne je nutne krmit ty kone v Blaniku aby nam nezkapali nasi hrdinove by nemeli na cem jezdit na pivo

  OdpovědětVymazat