Reklama

pátek 18. ledna 2019

Poznámka k internetovému magazínu Forum 24

Stanislav A. Hošek
18. 1. 2019
Příliš si vážím svého času, než abych sledoval internetový magazín Forum 24 jakéhosi Šafra ZDE. Vím sice, že je to má chyba, jelikož politicky aktivní občan by měl znát názory odpůrců vlastních stanovisek. Ovšem zmíněný web nevnímám jako médium svých politických soupeřů. Při pročítání webů, jež mne zajímají, totiž již dlouho narážím na ohlasy a reakce těch, co zmíněný web alespoň příležitostně navštíví. Z jejich ohlasů jsem pak usoudil, že jmenované médium je kvalitativně naprosto něco jiného, než prezentace konstruktivních politických myšlenek, se kterými sice nesouhlasím, ale mohou mne obohacovat.


Jde totiž o médium, kam píše zvláštní kasta lidí, kteří mají duševní, nebo alespoň emoční potíže s adaptací na současný politický systém nazývaný zastupitelská demokracie, jejímž hlavním identifikačním jevem jsou různé volby. Forum 24 je v současnosti médiem, uveřejňujícím texty převážně těch, kdo neuznávají výsledky posledních našich prezidentských a parlamentních voleb. Ba dokonce vzniklo jen za tímto účelem. Záměrně je platformou lidí, jimž citované volební výsledky způsobily traumata, stresy a jiné psychické obtíže, díky nimž ztrácí mnohdy kontrolu nad svým chováním.

V této souvislosti jsem si vzpomněl na jednu personální praktiku. Když jsem koncem šedesátých let minulého století studoval manažerské metody, narazil jsem na zajímavou praxi některých tehdejších továren v Japonsku. Ty zřídily přímo ve svých budovách, obvykle ve sklepích, zajímavou „atrakci“. Nainstalovaly do nich figuríny vedoucích manažerů a vybavily místnost dostatečným počtem basebalových pálek. Frustrovaný zaměstnanec tam mohl po pracovní době zajít a mlátit do figuríny svého nadřízeného, či jiných figurín tak dlouho, dokud ho nepřešel vztek, či jiné emoce získané v pracovním procesu. Tehdejší zkušenosti tvrdily, že prý se tak zásadně zmenšil počet lidí, kteří museli navštěvovat psychologa, či dokonce psychiatra.

Magazím Forum 24 vnímám již prakticky od počátku jeho existence, kdy jsem jej nějaký čas sledoval, podobně. Je v mých očích kanalizací duševních negativit té části politických aktivistů, kteří prohráli poslední dvoje volby, postrádají dostatečný duševní potenciál k tomu, aby se s tím vyrovnali a už vůbec nedovedou v sobě najít sílu k takovému chování a jednání, jež by jim dávalo šanci na budoucí volební vítězství. Jsou sami sebou natolik deprimováni, že musí z toho plynoucí negativní emoce někde ventilovat, aby neskončili třeba v Bohnicích.

Přispěvatele do internetového magazínu Forum 24 proto při své nejlepší vůli nemohu považovat za své politické odpůrce, ba dokonce ani za aktivní politické občany. Naopak vyjadřuji jim soustrast a přeji co nejrychlejší uzdravení. Netýká se to samozřejmě všech, ony existují vždy a všude výjimky, obvykle ale potvrzující pravidlo.

Pozn.red.I.D. Náhodně jsem nahlédl na Forum 24, a kdože to tam dostal prostor se svými nedoluženými tvrzeními? No přece ukrajinský velvyslanec 
http://forum24.cz/ukrajinsky-velvyslanec-putin-chce-celou-nasi-zemi-je-to-opravdova-valka/ 
To je ten, který se projevil maximální drzostí vůči ČR ZDE. Soušasný ukrajinský režim - toť vzor pražské kavárny od TOP09 po Piráty.

17 komentářů :

 1. Vďaka za skvelý článok a uverejnený názor na mne takisto neznámu tlupu frustrátov aj s ich kumpánom z Kyjeva. Môj profil Ukrofil..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potřebujeme protiváhu mediálnímu impériu Babiše a Soukupa a Forum24 takovou je, bez ohledu na nadávky autora, od "kanalizace duševních negativit", nedostatetku "duševního potencionálu", až po hrozbu Bohnic.

   Smazat
 2. Forum 24 jsem už relativně dávno vyřadil ze svého seznamu. Chudáčkové ublížení snažící se pofoukat si bolístku a alespoň, když nic jiného, tak alespoň trochu zasmradit mediální prostor. Úžasné je co takoví pitomci dokáží třeba o Zemanovi napsat, co řekl a neměl říci, co neřekl a měl říci, jak mizerně vypadal. Prostě bla bla bla bla, sledovat podobné chudáky nemá smysl. Dobře je charakterizoval Alessandro Meluzzi: "Kýčovitá a jedovatá dobročinnost dobroserů, která je opakem dobroty. Rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, bude to velmi krásné,až pošahaný P.Radosta! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 4. Doplněk: zanikne -V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, neměl bys s tím už něco udělat ? Vtinpný nejsi, chytrý také, nikdo si tě v rodině neváží, všichni tě mají za blázna, žíiješ zbytečný život, tak se už netrap a skonči to. Hoď si to to třeba v koutě na půdě. Tam tě nikdo dlouho nenajde, vyschne, ani moc smrdět nebudeš a jako mumii tě vystaví někde na patologgi. tak se už nebraň tomu očistnému kroku a běž seš pověsit. Vždyť víš, že tím uděláš radost celé rodině. A nám také !

   Smazat
  2. P.S.: A totéž platí pro všechny z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 7. Jediné co mě děsí je že někteří z těch debilů,co tady excelují jsou placeni z neziskovek a tudíž i z našich daní. Hrůza mě obchází když si pomyslím, že se to asi týká i toho kreténa Radosty. Jinak ať si každý říká co chce, stejně to nikdo nečte, ale pokud možno na své triko a za své. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Správně kdo by takové žvásty četl ten šafr je pěkný lotr.

  OdpovědětSmazat
 9. P.Radosto, děkuji za vaši záslužnou práci a držím palce!

  OdpovědětSmazat
 10. Připojuji se k poděkování za redakci NR!

  OdpovědětSmazat
 11. Forum24 je vlastně kuriozita.
  80% obsahu se týká v drtivé většině jen dvou osob, zbytek obsahu pak několika polobohů s patentem na .......

  OdpovědětSmazat
 12. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 18. ledna 16:05.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 13. FORUM24 bude zrušeno, Nová Republika hned po něm!

  Vše co vzniká, také zaniká. (V. I. Lenin)

  Ano, jednoho krásného zanikne i web FORUM24, štvavé masmédium, provozované kavárníky-lepšolidmi, těmi ZUŘIVÝMI obránci evropských hodnot.
  Zanikne prakticky ihned po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, spolu s ostatními protisocialistickými, antiruskými, antiputinskými masmédii.
  Zanikne zároveň s kapitalismem a demokracií.
  A my horšolidí zánik toho hnusu oslavíme po našem: Ožereme se jako carští důstojníci, společně s důstojníky Armády Ruské federace a příslušníky KGB/FSB, GRU a obnovené StB.

  Jenže pak přijdou smutné chvíle: Bude zrušena naše milovaná Nová Republika.
  Proč bude zrušen tento náš 200% spolehlivého orgán KSČM a Velvyslanectví Ruské federace?
  No pro NADBYTEČNOST přece!

  Ano, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, po obnovení naší samostatnosti a našeho členství ve Varšavské smlouvě a RVHP již nebude třeba agitovat nás horšolidí pomocí internetu.
  Proto bude internet zrušen, a současně bude obnoven rozhlas po drátě, i agitační vývěskové tabule na ulicích našich měst a návsích našich vesniček.

  Kam půjdou soudruzi a soukmenovci redaktoři zrušené NR?
  Část jich přejde do redakcí tištěných masmédií resp. do Hlavní politicko-výchovné redakce Československé televize.
  Zbývající půjdou plnit jiné úkoly, dle rozkazů Strany a našich národních Vůdců.
  Proto není vyloučeno, že naši drazí s.s.redaktoři NR budou posláni do Nápravně-výchovných ústavů, samozřejmě nikoli jako odsouzení, nýbrž jako politicko-osvětoví pracovníci.
  A tam by se nakonec mohli setkat i s lepšolidmi-redaktory Šafrem, Stránským, Jandou a jinými podobnými placenými agenty CIA a Mossadu, odsouzenými k dlouhodobým trestům, resp. k humánní popravě.
  Ano, i s.s.Hošek, díky svému věku (plně odpovídajícímu správnému věku členů ÚV KSSS) může být pověřen Stranickým úkolem zachytit poslední slova odsouzeného Šafra.
  To by byla taková hezká tečka za tím naším případem, že.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.