Reklama

neděle 13. ledna 2019

Procházka vadnoucím růžovým sadem: Sněží! To je tedy překvapení! Čínská karta falešných špiónů. Jen prezident zachoval klid. Kdo vyvolá umělou hospodářskou krizi? A kdy? Spustí Banderova Ukrajina válku proti Rusku? Ozbrojit se

Petr Hájek
13. 1. 2019  ProtiProud
PETR HÁJEK připomíná několik aspektů, které by nás v „devítkovém“ roce neměly překvapit, a chová důvodnou naději, že „lid to ví“


Je po oslavách, po předsevzetích. Dva týdny nového roku ukazují zcela přesvědčivě, jak bude vypadat rok s devítkou na konci: bude ještě dramatičtější než ten předchozí (o těch, které k němu vedly, ani nemluvě). Přitom u nás by teoreticky mohl na chvíli zavládnout klid. Na krku nemáme žádné domácí volby, hospodářství šlape, potenciální sociální napětí bezpečně likvidují štědré vládní sociální „investice“. Zdálo by se, že jediným vzrušením může být oprava dálnice D1 a umělé „revoluční kvašení“ Kavárny v souvislosti se slavnými připomínkami neslavného převratu před třiceti lety.

Jenže nežijeme ve vzduchoprázdnu. Zůstáváme bohužel součástí bruselského impéria, takže se nás budou týkat výsledky voleb do Evropského parlamentu. Stejně tak nebude lhostejné, zda se premiérce Mayové po titánském úsilí podaří anulovat výsleky referenda o vystoupení její země z EU. Zda washingtonské bažiny utopí prezidenta Trumpa v místní verzi „barevné revoluce“ – což by ovšem s největší pravděpododností vedlo k občanské válce. Přeskočila by patrně přes oceán do Evropy – a tentokrát nejspíš ne jen prostřednictvím České washingtonské televize.

A konečně zda toto všechno (a mnohé další) nedá příležitost spustit konečně válku proti Rusku, jíž se jako poslední možnosti návratu ke kormidlům západního Titaniku kojí mnozí mocní za oponou formální demokracie. Kde jinde než na Ukrajině, kde pučistická vláda již zcela odhodila zábrany a dekoruje místní zasloužilé nacisty a jejího vůdce Banderu, neb stojí rovněž před porážkou ve volební frašce. Ta se však snadno může stát rozbuškou, proti níž jsou hrátky se sestřeleným malajsijským boeingem či tragikomická inscenace Skripal jen slabounkým odvarem záminky k rozsáhlému konfliktu s fatálním vyústěním.

Sněží!


Zatím to ale vypadá, jako by hlavním problémem byl sníh – na nějž všichni tak nedočkavě čekali. Připomíná to starý vtip z dob „reálného socialismu“, pro nějž hlavními přírodními hrozbami bylo jaro, léto, podzim a zima. Oteplovací klimatičtí revolucionáři tak intenzívně hysterizovali veřejnost kvůli údajné katastrofě s vodou – až si ji vymodlili. A tak je zima a sněží, což je opět tragédie. Ti, kdo dokolečka ujišťovali, že několikaletá suchá a vlhká období se cyklicky střídají – a nyní že stojíme opět na prahu toho druhého řečeného – mohou jen bezmocně rozhodit rukama, že je nikdo neposlouchá.

A tak zase bojujeme. Vodní nádrže, přehrady i spodní vody se mezitím opět utěšeně plní. Kdo si vzpomene, že nás (těsně před konáním kongresu klimatických příživníků v Polsku) naši zdatní meteorologové ujišťovali, že leden bude srážkově chabý, takže bilanci vodních zásob v podstatě neovlivní? Mimochodem: udělali jste si „roční předpověď“ počasí podle „návodu“ z časopisu MY z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska? Pokud ano, rozhodně nejste překvapeni. A víte, že zima bude poměrně tuhá a sněhu bude ještě více. Přičemž léto může být ještě docela příjemné (jsme teprve na začátku vhlkého a chladného cyklu). Nadávat na „klimatickou změnu“, která nám bude komplikovat ukázkové sluneční dovolené budeme až později.Čínská karta


A tak do zábavy s „odvoláváním“ ministra Ťoka kvůli zasněžené opravované dálnici zasáhla jen vlnka s čínskou společností Huawei a naším úřadem pro kybernetickou bezpečnost. To je instituce, která již dva roky vyžírá státní rozpočet, jen proto (řečeno s Janem Werichem), „abychom ji měli“. Tak aby jednak vykázala činnost – a také aby ukázala, kdo ji skutečně řídí – vylezla s „obviněním“ celosvětové čínské firmy, jež již téměř deset roků dokazuje, že úroveň pitomoučce zesměšňovaných technologiií Říše středu již stačila „dohonit a předběhnout“ ty západní. Dokonce tak, že je nutno ji politicky likvidovat akcemi typu Skripal: totiž ničím nedoloženými obviněními.

Postavil se proti tomu jen prezident republiky, jeden ze dvou příjemců „fake news“ našich bezpečnostních čučkařů. Teprve potom nabral odvahu i premiér Babiš, když předtím učinil několik poněkud trapných trhavých pohybů: jednou ano, pak zase ne, protože nevěděl, odkud bude vanout nejsilnější vítr. Běžnému člověku je to samozřejmě úplně jedno, protože od našich „kyberšpiónů“ dostal poněkud patafyzické ujištění, že se to jeho telefonů netýká. Vzít na sebe riziko skutečné obchodní války, to si čučkaři zase netroufnou. Musí pouze poslechnout „Hlas Ameriky“, který k nám nadále vysílá, přestože nevysílá. Jsou to ale paradoxy, (jak říkal Zvěčnělý, kterého budeme letos opět bezbožně svatořečit), že?

Jakmile Velký Andrej pochopil, že (dávno komletně odposlouchávané) veřejnosti je to šumafuk, zařadil zpátečku. Ona to totiž není legrace, jak připomněl prezident. Odvetná čínská opatření nás mohou docela tvrdě zasáhnout. Sotva s námi budou jednat v rukavičkách jako s Donaldem Trumpem. A to navzdory relativně dobrým vztahům, které máme s východním obrem díky prezidentům Klausovi a Zemanovi, jež oba poslední místní obři těžce politicky zaplatili bombardováním amerických letek pražské mediální Kavárny. Buď jim za tu (a nejen za tu) statečnost dík.

Růžový sad se nekoná


Procházky růžovým sadem nekonečného (nezaslouženého) blahobytu si letos prostě moc neužijeme. Přestože nás všichni ujišťují, že hospodářský růst bude pokračovat a žádná recese či dokonce krize není na obzoru. Dovolím si fušovat do práce prognostickým obrům: Blahobyt skončí brzy po evropských volbách. Tedy v případě, že dopadnou, jak se všeobecně očekává. Že do Bruselu přijdou ti, kteří reperezentují názor donedávna mlčící většiny. Pak se začnou dít věci.

Centrální banky (nejen americký FED, který to již Trumpovi názorně předvádí a nejen bruselská ECB) zpomalí či zastaví tisk nekonečných tun nepodložených dolarů, eur atd. A také zvednou úrokové saby. Prostě zopakují skvělý trik pánů Tošovského a Havla, kteří toto udělali v roce 1996 - 7 – a tak zničehonic zabrzdili rozjíždějící se Klausovu transformaci a přivodili Sarajevský atentát a pád vlády. V důsledku toho budou nové politické reprezentace postaveny před složitý úkol vymanévrovat tvrdý hospodářský pokles. Žluté vesty by se tak mohly objevit na ulicích i proti nim.

Alespoň takhle kalkulují. Jenže, jak čtenáři Protiproudu (a některých mých knížek) snad již vědí: žádný plán nikdy nevyjde. Což u čučkařů z Bruselu a Washingtonu platí přímo ukázkově. Nechme se tedy překvapit.

A v případě, že nechceme být pouhými pozorovateli pádu (jenž může být nadějí na znovuzrození), nebude marné jít na jaře k volbám. I když se konají do tělesa, které není parlamentem (ač si tak říká). To ale ten náš (od roku 2014) rovněž není – a přesto má poměrně silnou voličskou legitimitu. Ne sice jako prezident (jediné skutečné volby), ale přece.

Stoupající počet žadatelů o zbrojní průkaz však naznačuje, že s chutí bránit svou rodinu a stát to není zatím tak špatné. Protože lid dobře ví, že po tučných letech přicházejí léta hubená se stejnou pravidelností, s jakou to má zařízeno počasí. A navzdory údajné ateistické většině stejně tak intuitivně tuší, že obojí není jen v našich rukou.

Pán Bůh zaplať.

40 komentářů :

 1. Pán Bůh zaplať za jasný, srozumitelný a pravdivý článek. Je jich totiž čím dál více, což je dobře a pokud se bude říkat pravda, není síly, která by zabránila tomu, aby se lidé zorientovali správně. Nebezpečí tkví v tom, že pravda jelikož je jen na internetu, budou ho chtít tajtrdlíci vedení loutkovodičemi zakázat. Samozřejmě nepůjde o přímou akci, vše půjde přes okecávání o svobodě a demokracii a cestou Overtononých oken. Jestli tedy tu svobodu a demokracii máme, snad se jim to nepodaří? Aottj.

  OdpovědětSmazat
 2. Naprostý nesmysl občanská válka v US by nás naproto nezasáha. Stejně jako jejich válka severu proti jihu. Tanktrát toho chtěla využít VB dnes MVB. Dnes by to zajímalo jen kšeftaře. (Banky). Naši blbci co tam jsou by buď mysleli, že to přežijí- jako židé v něměcku- nebo by se vráceli domů. Ovšem nebyli by vítáni jako po hadáku jako spasitelé.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V padesátých a v šedesátých letech 19. století byla děla nabíjena zepředu, kouli těžkých z nich zastavilo 10cm válcovaného měkkého železa na dřevěném podkladu, proti dřevěným lodím se střílelo do 900m, proti obrněným na poloviční vzdálenost (viz bitvy v zátoce Mobile, u Visu, v Krymské válce) expresní parolodě dosahovaly rychlosti do 16 uzlů (Scotia Cunard line, Modrá stuha)... a my jsme válčili s Prušáky a s Italy (ano, u Hradce králové...), ale dnes jsou trochu jiné možnosti. Přibyly zbraně strategického určení...

   Smazat
  2. USA za svou existenci vděčí Rusku, které ho zachránilo před zkázou za občanské války a to zásadním způsobem! - http://www.radiodixie.cz/clanek/ruske-lode-v-americkych-pristavech-zachranil-car-v-obcanske-valce-unii

   Smazat
  3. 8:33 USA zvyklé vítězit cizíma rukama jim to oplatily o 80 let pozdějc s cílem s nima vyjebat, jenže vychytralý a lstivý Azijec Stalin vyjebal s nima! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
  4. 17:06 Bejvávalo, to už je minulost, Stálin je v prdeli a zbyli jen ti užgryndaní slovanští podlidé! rozdíl! Zatímco tihle ruští "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může posloužit tradičně v roli kuliů s touhle šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  5. 16:40 Jenže ten mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural chce, aby to bylo naopak! Aby jsme my sloužili jim!

   Smazat
 3. Svet se zblaznil!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano, západní svět se zbláznil

   Smazat
  2. Svět se pořád kýve na vlnách statistiky.
   Jen lidí je už příliš a vlny vysoko.
   Hájek z toho má stav Munchova křičícího člověka.
   Rve si vlasy a ozbrojuje se.
   Kdyby četl Ambrose Bierce, věděl by, že je to nanic.
   Tak s osamělým zchátralým bezďákem si to může rozdat. Nejvíc.

   Konečně mi přišel sen, v kterém se vysvětluje mystérium času.
   Všeho (od určité doby v životě člověka) po částičkách ubývá.
   Had, který žere svůj vlastní ocas se nutně zmenšuje.
   Když mi bylo 22, zasebevraždil se jeden z mých nejbližších kamarádů. Ve čtyřiceti se uchlastal druhý. Pomalé tempo.
   Od padesátky to pak vzalo pravidelnější cyklus, žena bývalého kamaráda si ode mne půjčila nějaké prachy a dostala rychlou rakovinu.
   Jejího milence, který se oženil a pořídil si dítě kleplo, kniha, kterou jsme začli skládat někam zmizela.
   Redakčního kolegu pámbu srazil se žebříku, když lezl na střechu.

   A tak furt, po řadě.
   Když se člověk dožije stovky, je odporně osamělý.
   Předstírá, že se znal s Františkem Ferdinandem, aby se ho Slávka Kopecká ujala.
   Znával jsem dvě, které navštěvovaly Bratra Jestřába, aby měly záruku kšeftu.
   Už jen blábolil.

   Ke konci všichni už jen blábolí.
   Zdálo by se, že lidí přibývá a jejich věk se natahuje.
   Ale bacha, změna kvality, bývali jsme pány stvoření, teď jsme sliz.

   K Hájkovi se nedostaví zchátralý bezďák, ale dav mladíků v adidaskách, mávající nožma.
   Jestlipak chodil cvičit na střelnici svazarmu, jakou měla moje ex v zahraničním obchodě na půdě? Staří špióni ji nutili ke střelbě ze samopálu.
   A zdalipak má ten samopál?

   Jak z lidského života po padesátce lidé a věci (už nespravíte na co si vzpomnete, ačkoli máte na všechno nakoupený materiál, který děti budou pracně vyhazovat) mizí, najít artefakt, který hladily lidské ruce před patnácti tisíci lety je velká sláva, všechno nějak prořídlo a zmizelo - to byl ten sen.
   Mít patnáct tisíc a nebo pět miliónů nutných k zabezpečení na důchod je sakra rozdíl a Bába přidá tak tisícovku, naplivat.
   Naproti tomu v Lagosu (národ zasilatelů dopisů, jejichž konzuly střílíme) se rodí každou vteřinu pět dětí a ty jako pěna na hladině zaplňují Středozemní móře, nelze zastavit.

   I Římský klub to vzdal a těší se jen nadějí, že nepřirozeným výběrem lidstvo zblbne a pak díky neschopnosti se obživit vychcípá.
   K nám ale vandrují ti nejbystřejší členové tamních gengů.
   Takže Petře, nepřepepři.
   Budeš sněden.

   Smazat
 4. Hlavně se na Západě dostali k moci nebezpeční blázni. Jejich experimenty na lidech setsakramentsky odskáčeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti blázni tam byli, ale zbraně byly na mnohem menším standartu. ¨Tehdy byl Napoleon velkým kanonýrem. Stejně jako byl bratr Žižka velkým kanonýrem proti obrněným křižákům. Zdá se že je jiná doba. Ale zbraně i dnes jsou vlastně vyrovnané. Záleží jen na použití a strategii.

   Smazat
 5. 21:18 - možná ti budeme muset závidět tvoji naivitu. Občanská válka v USA by nás tvrdě zasáhla. 1) ekonomicky - platily by doláče ? 2) Někdo z USA by začal požadovat účast oddílů z EU 3) odveta by nemusela dlouho čekat 4) koho by podporovala armáda ? 5) Jak by se dělila armáda ? 6) pro některé generály by to byla příležitost 6) snažili by se to obrátit proti Rusku - vyvolali by válku v Evropě, aby odvedli pozornost od stavu USA a vůbec je toho moc co by se začalo bortit !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na to si příšel sám, nebo ti to nakukal někdo jiný. Větší blbost bych nečekal ani od Kecla z prodané nevěsty. Pokud by vypukla revoluce v US, tak se celá ta forbina zbroutí.

   Smazat
  2. Pro 23.30 Volby chachacha, už dnes je rozhodnuto kdo musí být zvolen.

   Smazat
  3. Když lidi od voleb odradíte svými nablblými kecy, že volby jsou na ho.no a lidi k volbám zase přijdou jen v malém počtu, tak je jasné, kdo bude zvolen.
   Parchanti, za kterými stojí prachy a mafie!

   Smazat
 6. No jo eu volby jsou pro naši zem důležité doufám že si to lidé uvědomí a půjdou volit aby tam neseděli bruselský protinárodní slouhové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:27
   Naprostý souhlas

   Smazat
  2. 23.27
   Názor dobrý, ale ta skutečnost.
   Nevíme zatím, kdo všechno bude kandidovat v Praze, kde bude zvolen každý - viz Drahoš, který byl vypískán na Moravě a byl zvolen senátorem v Praze. Také Štětina zakládá novou stranu, aby byl opět zvolen europoslancem, i když přiznal, že jako člen KSČ podepsal spolupráci s STB dne 19. 4. 1977 s krycím jménem "Plavec". Jinak je to cestovatel po různých stranách - koryto je koryto, takže pokud bude kandidovat v Praze ...
   Jen se divím, proč je vyčítáno Babišovi spolupráce s STB a byl již 3x slovenským soudem osvobozen - u nás se to do novin nukdy nedostane -, ale Štětina to dotáhl až na europoslance za 500 000,- Kč měsíčně (Babiš posílá svůj celý plat za funkce na charitu) a soudy v SK osvobozený je tady neustále napadán. Pokud Babiše opět zažalovali, tak již v tisku proběhlo, že se jedná o spolek, který v Praze má název "kavárna".

   Smazat
  3. Poslanci v EU sojuzu plní pouze roli dobře placeného
   komparsu.
   Vůbec si nevzpomínám,že by kdokoliv z těch českých
   přizdisráčů něco svým hlasováním ovlivnil, nebo dokonce změnil.
   Nevolené politbyro EU - Evropská komise, předkládá a rozhoduje, co bude, nebo nebude...
   Kandidáty vybírají politické strany a pak není divu,že se tam dostanou takové odpudivé loutky jako je Štětina,nebo eurohujeři typu Špidla.

   Z mého pohledu by měli voliči celý ten rádoby demokratický tyátr zcela ignorovat a nikoho nevolit.
   ČR je natolik bezvýznamná,
   že těch několik poslanců, kteří většinou hlasují s proudem, aby nevyčnívali,nebude nikdo postrádat...

   Smazat
  4. Jaképak volby, nenechte se vysmát! Copak někdo z obyčejných lidí může navrhnout kandidáta?

   Všichni jsou přece PŘEDEM DANÍ. Vy jen vybíráte ze jmen, které vám byly PŘEDLOŽENY! Tomu se má říkat volby?
   Děkuji NECHCI! Volit ze dvou zlých to menší, tak této frašky se účastnit nemíním.

   Smazat
  5. Ad 10:44 - jsi hlupák, protože právě ty svým hloupým rozhodnutím nejít k volbám dáváš místo pro různé Drahoše, Fišery, Štětiny, Kalousky a podobné Langsádlové.

   Fuj, je mi z tebe špatně!

   Smazat
  6. 13:07 Přesně tak a o to jde.

   Smazat
 7. Lyrický, ale přesto velmi realistický pohled. Pravda, co víc dodat?

  OdpovědětSmazat
 8. Jenom bych si dovolil polemizovat s autorovým názorem, že skvěle rozjetou Klausovu transformaci zabrzdilo nějaké zvýšení úrokových sazeb. Myslím, že ani nemá smysl rozvádět jaká je to blbost.

  OdpovědětSmazat
 9. Ta honička na Huawei mi připomíná pohádku, Král je nahý. Nikdo nic neví a nic neviděl, přesto se všecho kolem toho točí. Hlavně politici se vyjadřují k něčemu, čemu vůbec nerozumí.
  Já si myslím, že nastává čas "obrany", protože již útok nemá smysl a vše půjde do kopru. Česká ekonomika se léta chce porovnávat jen s německou, na asijskou prostě nemá.
  Maximálně tak vyvolat konflikt s Ruskem, přičemž výsledek je jak plyne z historie, nejistý, na Čínu už Evropa nemá, můj dědeček říkával, "až se číňani vzpamatují, umlátí nás čepicema", v jejich filosofii válka nemá místo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruda 6.16
   Já to znám jak to asi bylo s těmi čepicemi: "Číňané koupili hodně cementu a nyní v něm namáčejí čepice".

   Smazat
 10. Různí pivní ranaři se ozbrojují, abz chránili své baráčky a pozemky a auta, nikoliv pro obranu "národa".

  OdpovědětSmazat
 11. "Odvetná čínská opatření nás mohou docela tvrdě zasáhnout. Sotva s námi budou jednat v rukavičkách"
  ===================================
  Myslí toto ten sehnutý čínský řiťolízač opravdu vážně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, zalez, když už ani vyskočit neumíš!

   Smazat
  2. 9.00 Ten řiťolízač to nemůže myslet vážně, protože jsme pro Čínu absolutní prd. Naše bezvýznamná země se staví na zadní a myslí si jak jsme důležití. Když chce Huawei u nás investovat, tak si toho važme, vždyť tu mají montovny Korejci, Thajwanci, Němci, tak proč by naše lidi neměli zaměstnávat Číňané? Když je naštvem, tak půjdou se svými penězi jinam, třeba do Německa. Nám zbyde akorát hrdost, jak jsme s nimi zametli. My na to máme...

   Smazat
  3. Jestli Home Credit přijde v Číně o kšeft, který tam rozjel ve velkém, pak pan majitel si to s českými idioty, kteří mu to pokazili v rámci aféry Huawei určitě vyřídí.
   Udělá to přes média a peněz na to má víc, než ten zlodějský krejčík Bakala s tou jeho Ekonomií.

   Myslím, že pak teprve "pražská kavárna" zažije peklo. O Kalouskovi halícím se do tibetské drchaniny a jemu podobným ani nemluvě.

   Smazat
 12. Tady to řekl francouzký hnus na plnou hubu Evropané musí mít méně dětí aby uvolnili cestu slimákům:

  http://svobodnenoviny.eu/zakladatel-francouzske-strany-zelenych-a-europoslanec-tvrdi-ze-evropane-musi-mit-mene-deti-aby-uvolnili-cestu-pro-muslimske-migranty/

  OdpovědětSmazat
 13. Tradiční blábolení soudruha Hájka! Loňský rok byl ten nejteplejší od začátků měření (tuším od roku 1775). Druhá blbina non plus ultra je ta fantasmagorie o ekonomickém vzestupu za Klause - ten darebák nechával všechny dluhy zaparkovat mimo státní rozpočet a zcela jistě by dovedl zemi k totálnímu bankrotu. Poněvadž platí, že Klaus je symbolem absolutní neschopnosti, resp. všehoschopnosti! A Hájek si holt ponechal normalizační demagogii jako odrazový můstek....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17.08 a čí ty jsi přískoč blbe.

   Smazat
  3. Jo Hájek! taky jeden z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Kdy konečně začnou prchat do svého ráje v Chujlostánu?!

   Smazat
 14. Tedy spíše protičínská karta našich politruků z tzv. pseudodemokratického bloku. Prostě šašci za peníze a tedy sami "za všechny prachy"! Huawei - nic jiného než obchodní válka a u nás ji diriguje papua chua největší potentát z bezohledné říše darebácké velmoci z poza velké louže - prostřednictvím svého (p)oselství v Praze. A protože ne všichni ze sebe dělají blbce a popřípadě jimi skutečně jsou, tak ten, kdo je přečnívá od kotníků nahoru, musí být dehonestován- nejvíce pochopitelně tou nejvíce zkorumpovanou televizí, různými těmi naklonovanými Emanuely Moravci, kteří v té čété řádí jako nacisté o křišťálové noci. Jo, kdysi vítězil rozum, ale dávno jest tomu, co vyhasly jejich šedé mozkové buňky a jsou z nich horší kuňky.
  Ano, čeští politruci ve službách big brothers za velkou vodou jsou odkopaní, ani hromady korupného je nestačí zakrývat, ostatně nemají co skrývat tito bezpáteřní bezobratní propagátoři lidského hnusu, tonoucí ve vlastním hnisu. Takže na zdraví a dlouhé žití rozumu a Huawei! Nepoužívám, nerozumím, ale dobře rozumím lidskému zlu, které nás bezmála 30 roků zavaluje lidskou špínou, bezohledností, krutostí a sadismem, výdobytku to diktatury kapitálu!.

  OdpovědětSmazat
 15. Co všechno se na nás chystá, já nevím, co přijde z venku těžko odhadnout.Vždyť ani oni sami nevědí co budou dělat. Snad by pomohlo svěřit MZV Jolandě. Horší je co si tu doma připravujeme my sami sobě. Pravda a láska prohrála na celé čáře. Naučili jsme se dokonale nenávidět, závidět a klánět zlatému teleti. Nebojím se migrantů, Ruska, USA ani Číny, já se bojím vás moji spoluobčané, až začnete " bránit " své rodíny se zbraní. U nás doma totiž žádnou nemáme a mít nebudeme.

  OdpovědětSmazat
 16. Dobrý den, šťastní přátelé nového roku, je to můj rok svědectví. Zázrak se stále děje, přečtěte si mé zázračné svědectví. Nemohu ani vysvětlit, jak se to všechno stalo, funguje to jako slib Drigbinovie, velkého člověka, který Bůh zvykl přinést pravou lásku ke svému manželství s jeho kouzlem. Můj manžel podepsal rozvodový list před šesti lety poté, co kamarád navštívil náš domov. Žijeme v Marylandu v USA, po více než šest let jsme měli dvě děti společně, kvůli mým dvěma synům obětuji všechno, abych pracovala v manželství, po nějakém měsíci můj manžel přestal dělat věci tak, jak používá a kdy snažte se mu říct, že skončíme s bojem, jednoho dne se můj manžel podíval do očí a řekl, že je mezi námi. byl jsem tak překvapený, takže jsem se ho zeptal, co jsem udělal špatně, ale na straně, chtěl nový život. Miluju svého muže tolik, že jsem nemohl žít bez něj den po mé straně a moje děti mohou žít tam dál. Můj manžel odešel domů po dobu čtyř měsíců. žádné telefonní hovory nebo textové zprávy od něj. Byl jsem tak strach a plakal celý den a noc na dlaždici Jednoho dne přišel domů opil s některými doklady s ním Pokusím se s ním mluvit, ale spal, takže když spal, podíval jsem se na dokumenty, které jsem byl tak překvapen, že jsem viděla rozvodové papíry, takže jsem četl rozvodový papír a byl jsem tak šokován, že jsem viděl mé jméno na dokumentu. Následujícího dne se ho zeptám, co to znamená, ale on sám chtěl nový život sám, volal jsem ho a prosil ho, aby přestal, co dělá. že ráno přišla žena a řekla mi, že je můj manžel právník. Tak jsem ji pustil dovnitř, pak ji nechal vědět, co se děje, a ona by měla dostat právníka, ale já ji prosila, že nemám peníze nebo někoho, kdo může pomozte mi. Takže podepisuji rozvodový papír a to bylo, že v loňském roce mi starí přátelé řekli, že můj bývalý manžel nyní pracoval blízko svého domova a teď má s sebou novou ženu, rozhodl jsem se, byla. Byl jsem šokován, když jsem viděl toho stejného právníka, který jsem zíral plakat. Tvá přítelkyně mi pomohla zotavit mého manžela zpátky mi řekla o doktorovi igbinovii, jak pomáhal lidem tak chtít, tak chci domů a číst on-line blog o poradenství / rozvod, četl jsem svědectví od ženy, jménem Mary Michael, jak. Drigbinovia jí pomohla vrátit manželství zpět, nikdy jsem nevěřila kouzlu kouzel, ale rozhodla jsem se to zkusit. Takže jsem mu poslal zprávu na své e-mailové adresy doctorigbinovia93@gmail.com, před dvěma hodinami mi odpověděl, a řekla jsem mu všechno o mém manželském problému, udělal mi slib, že mi pomůže vrátit se ke mému manželovi zpět. Drigbinovia mě poučila a řekla mi, co mám dělat během těchto sedmi dnů oběda lásky kouzlo. Sleduji všechny pokyny a dělám to, co jsi mě požádal, abych se dobře ujal. Jen tři dny po lásce bylo oběd ve vzduchu, můj manžel mi zavolal neznámým číslem. Byl jsem tak překvapen, že můj manžel stále má své telefonní číslo, aby mě kontaktoval tak laskavě. Zpočátku byl můj manžel obezřetný a cítil se provinile, že mne i naše děti osamocil po mnoho měsíců, aniž bych řekl nic jiného, ​​než aby můj manžel Raymond přišel do kostela v kostele přes noc, aby se omluvil. Jsem velmi rád, že můj Farmily je na zádech, jsem vděčný za to, co mi Drigbinovia pomohla. Velmi doporučuji každému, kdo má problém s manželstvím nebo partnerem, kontaktujte jej dnes, abyste se rychle vrátili k vaší skutečné lásce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.