Reklama

čtvrtek 24. ledna 2019

Putin informoval o výsledcích jednání s Erdoganem


Anastázie Norinová
24. 1. 2019 vz.ru/news
V Moskvě skončilo tříhodinové jednání mezi ruským prezidentem Vladimírem Putinem a jeho tureckým kolegou Recepem Erdoganem. Putin hovořil o výsledcích jednání s tureckým vůdcem na tiskové konferenci. Podle něj se rozhovory konaly v konstruktivní atmosféře, sdělila agentura RIA Novosti
.

Ruský prezident řekl, že mluvili hodně o Sýrii. Podle jeho vyjádření ruští a turečtí diplomaté odvedli skvělou práci ohledně ústavního výboru Sýrie. Putin se domnívá, že se podařilo položit pevný základ pro zahájení politického urovnání situace.

Vedoucí představitelé obou zemí také diskutovali o dalších opatřeních, která by měla pomoci stabilizovat situaci v oblasti Idlibu. Podle Putina může být prvním pozitivním krokem ke stabilizaci stažení amerických jednotek ze Sýrie.

Současně ruský vůdce poznamenal, že zachování režimu přerušení bojových akcí by nemělo být na úkor boje proti terorismu.

Během setkání se Putin a Erdogan dohodli, že je třeba v nejbližší době zorganizovat summit Rusko-Turecko-Írán. Přibližný termín byl při jednání uveden, ale plánuje se jej ještě odsouhlasit s Teheránem.

Erdogan přicestoval do Ruska na jednodenní návštěvu. V 17:40 moskevského času jednání začalo. Nejprve prezidenti obou zemí hovořili mezi čtyřma očima, později se k nim připojili i členové delegací a rozhovor pokračoval ve formátu "pracovní snídaně".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

25 komentářů :

 1. Správně je třeba se dohodnout a tu válku konečně ukončit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen dobře. Pokus se v Syrii podaří ustanovit federaci Kurdů, tak ti z Turecka mohou klidně emigrovat, což Turkům vyhovuje. Bude po problémech. A ona Zlatá stezky to všem bohatě vynahradí. (pochopitelně kromě Britů a západu, který na dnešním stavu profituje).

   Smazat
 2. Z toho ovšem nebudou mít činovníci US Deep State velkou radost. Výsledky jednání jdou totiž přesně proti jejich záměrům. A sice dál v Sýrii prohlubovat kulturně společenskou, ekonomickou (a vojenskou) destrukci, aby pak mohl být prezident Asad svržen a nahrazen jakoukoliv pro-US loutkou. A USA tu zemi mocensky opanovaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:37: To myslíš vážně? Přemýšlel jsem proč někteří lidé, zde čtou články, které jsou jak je vidno zcela mimo jejich smyšlení?

   Smazat
  3. 11.37 - změř si teplotu a volej záchanku

   Smazat
  4. 13:38
   Samozřejmě v konečníku, Janda mu jej zase pěkně zrychtoval.

   Smazat
  5. 16:14 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 3. Bravo Vladimíre,bravo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:01 Jak dlouho jste zalezlej celej v putinovským tlustým střevu?

   Smazat
  2. 11.39 - změř si teplotu a volej záchranku

   Smazat
  3. 13:29
   Ten ať si zavolá pohřební službu,mozek už mu stejně odumřel!:-)

   Smazat
  4. 13:39,13:48, Odpověď žáčku druhé zvláštní třídy pro DEBILY.GRATULUJI.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 13.39 Co tam máš dál, mimo tu teplotu buziku.Hlupák se opakuje.

   Smazat
  7. 15:19
   Tak se neopakuj!!!!

   Smazat
 4. To zase chystá Putin obsadit cizí uzemí jako Krym, ani bych se nedivil. Tentokrát by mu to jen tak lehce neprošlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro kristapána, co se to v té vaší blbé hlavě zase urodilo?

   Smazat
  2. Jak může provokatér 11:32 uspět, když se zjevně jedná o retardovanou osobu. Být šéfem čučkařů, tak ho vymažu z výplatní listiny.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:27
   DOUČ SE DĚJINY TY VOHONE Z USSA VELVYSRANECTVÍ!!!!!!

   Smazat
  5. 11:20 On se nic doučovat nemusí a ty nemůžeš, těkavej putlerprde, skřekající nesmysly na puterofským hoaxu! Skřeky bezmoci umocněné kapitálkama - jen holé věty, o neexistujících udavačích a neexistujících okupantech a adorující skutečný komoušský udavače a russáckýh okupanty!

   Smazat
 5. 11:32
  Od kdy je KRYMU BANDEROSTÁNU ty jednobuněčnej havlopussynko???!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym je jen zeměpisný pojem, součást dvěma parchanáty naráz okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.