Reklama

pondělí 7. ledna 2019

Raketový prelom Ruska zabezpečil svetový mier aspoň na desať rokov

7. 1. 2019 IARex a  HlavéSprávy
Portál Iarex hodnoti revolúciu v ruských raketových silách. Moderné ruské zbrane stlmili vojnové vášne amerických jastrabov. (Na snímke odpálenie ťažkej medzikontinentálnej balistickej strely Sarmat)

Ruskú raketovú revolúciu, proti ktorej USA nemôže postaviť nič po dobu 10 rokov, predstavuje štvorica moderných zbraní. Ide o raketový systém PVO S-500 Prometeus, vzdušný raketový komplex Kindžal, protilodnú okrídlenú raketú Cirkon 3M22, medzikontinentálnu raketu Sarmat a nadzvukový systém Avangard.
S-500  Prometeus
Systém S-500 Prometeus dokáže okrem likvidácie viacerých letiacich cieľov (rakety i lietadlá) súčasne úspešne zostreľovať rakety súpera aj za hranicami atmosféry, čo zvyšuje výrazne dosah jeho pôsobnosti.
Nadzvuková protilodní střela Cirkon

Kindžaly a Cirkony výrazne oslabujú možnosti lietadlových skupín USA v blízkosti ruských brehov. Rakety dokážu zlikvidovať americké ciele vo vzdialenosti približne 1000 km, čo výrazne oslabuje možnosti amerického námorného letectva. Ciele vo vzdialenosti 1000 km dosiahnú Kindžaly a Cirkony približne za 10 minút.
Raketa Kinžal upevněná na letounu MiG-35

Sarmat váži okolo 200 ton. Dĺžka doletu je rôzna. 16 000 km, ak bojové hlavice majú 5 ton a 10 000 km ak bojové hlavice majú približne 10 ton. Motory Sarmata dokážu vyvinúť nadzvukovú rýchlosť, raketa manévruje a jej trajektóriu nie je možné odhadnúť.

Nové a moderné ruské raketové zbrane šokovali Američanov, ktorí sa dnes snažia jednostranne vypovedať dohodu o raketách krátkeho a stredného doletu. Jedinou šancou amerických jastrabov, ako zvrátiť nepriaznivý vývoj síl, je rozmiestniť rakety krátkeho a stredného doletu na hraniciach Ruska, aby sa reakčný systém a možnosti ruských protiraketových systémov PVO výrazne skrátil.

Mezikontinentální raketa Sarmat vybavená několika samostatně manévrujícími hlavicemi a falešnými hlavicemi
Krajiny NATO, ktoré však umožnia Američanom na svojom území rozmiestniť americké rakety krátkeho a stredného doletu schopné niesť jadrové hranice, sa však automaticky stávajú cieľom ruských jadrových rakiet. Američanom je však “osud európskych spojencov ľahostajný”, v konflikte s Ruskom to má byť podľa amerických predstáv práve Európa, kto má zhltnúť obrovské množstvo ruských rakiet. Rusi sa však vyjadrili jednoznačne, v prípade konfliktu s určitosťou zničia svojími raketami USA.

Americkí vojenskí jastrabi chápu, že momentálne nedokážu ruským raketám zabrániť zasiahnuť územie USA. Práve skutočnosť, že Rusko má rozvinutý jadrový potenciál, bráni Američanom voči Rusku uplatniť rovnaký druh agresívnej politiky, aký Američania uplatnili voči Sýrii, Afganistanu, Líbyii, Juhoslávii či Vietnamu.

- - -

24 komentářů :

 1. Rozmístěním US raket (krátkého a středního dosahu) v Evropě Američané dosáhnou pouze toho, že kromě jejich území bude zničena i Evropa.
  Rusové mají potenciál k tomu, aby svůj systém protiraketové obrany adaptovali i na tuto hrozbu, a jako prémii přesměrují odpovídající odvetnou kapacitu na ty cíle, odkud jsou ohrožováni. Taková bude jejich odpověď.
  A to zas pak bude pokryteckých nářků ze strany euro-atlantských "hodnotových" lepšoidů na téma ruské agresivity a rozpínavosti ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. František Opluštil na tyhle rakety mají Rusové určitě obranu. Museli ukázat lepší útočné zbraně ale neukázali žádnou obranou.

   Smazat
  2. Celá série protiletadlových (S-xxx), protilodních (Cirkon), protiraketových (S-400 a S-500)a protidružicových Kinžal)zbraní je obranná.

   Smazat
  3. Zbabely usacky bombardovani z vysky az 10km , vetsinou na bezbrane civilni obyvatelstvo, ktere nikdy nevzal a nevezme zbran do rukou,/zastarala strategie a taktika, tak jako 100let starych letadlovych lodi/, s tim je definitivni konec.
   Muzou vyrabet letadla jak chteji ale vycvik pilota trva nejmene pres 1 rok..
   See you later aligator..
   Roboti je nezachrani.
   Za 10 let bude Rusko zase o nejmin dvacet let v techhle technologiich vpredu. Neni mozne aby se nahle zastavili.. Rusove jsou nejlepsi v matematice a fyzice a to se dnes nejvic pocita...
   Dale reditele , spise reditelky /Me too/,dnes okupovaly!!! funkce hlavnich zbrojnich Koncernu a Korporaci jsou to feministky a to je take Dalsi dulezity duvod proc zaostavaji...
   See you while crocodile...

   Smazat
  4. Jedna provokace fasistu Ukrajiny skoncila a dalsi zacina kdyz Usaci posilaji nejakou valecnou lod do Cerneho more..to ma svoje priny a duvody.
   - Chteji vzdy "probudit" varovny systemy rusu a zjistit kde je maji..A jejich reakce. Odposlechem.
   -Chteji dokazat a presvedcit ruskou populaci jak Putin je spatnej a nebezpecnej vic nez Hitler, ze musi na nej stale utocit...
   Dale EU je dnes moc spatny,moc, protoze odebira z Ruska plyn a ropu a zivi tak Rusko valutami v miliardach. A EU tak odmita /vyjma Polska , kteri ve sve nenavisti ,berou daleko drazsi suroviny z USA , ktery jim v minulosti taky nic dobryho neudelalo,ze je kdysi rusove okupavali , zajimava nenavist, okupovaly je i jine staty ale k tem se lisaji/, proto je treba z hlediska USA Evropu znicit nejen okupaci/ktera je provadena fanatickymi feministkami , vseho schopnymi , jako predtim Hitler pouzival ty germanske fanaticky/, a zaroven vyuzit celou Evropu jako nastupiste na chystanou valku...
   Doufaji ,ze rusove budou utocit na Evropu a USA nejak vynechaji.../V Pentagonu uz taky maji dost feministek i ve veleni/. A je to znat...
   Putin je jeden z nejschopnejsi /i pres svoje chyby, ktery ma kazdej/ statnik a politik v historii lidstva. Mira nenavisti menecennych o tom pak svedci spolehlive !!

   Smazat
  5. Sotvakdo zná mentalitu amerických elit líp než Rusové. Proto od počátku modernizování zbraní bezpochyby počítali s možností jejího vypovězení. Proto nové útočné zbraně strategického určení mají pohyblivé - na kolech, vlacích, kontejnerech, letadlech, ponorkách, a to jak v mořích, ve vzduchu, po celém území státu. Jsou rychlé, jsou křižující, jsou mega-silné. To je ve skutečnosti jejich hlavní "obrana odstrašováním". Velké rakety v silech kolem Moskvy už netvoří významnou složku.
   Problém je ale jinde. Nelze se ještě spoléhat na stoprocentní (!) účinnost obrany proti velkému (!) počtu raket s jadernými hlavicemi vypálených z nejbližší blízkosti (Rumunsko, Polsko). V ohrožení tak jsou velká města evropské části. Tedy hlavně velké počty obyvatel, navíc průmysl. Není už možné jako za Napoleona domy a zásoby spálit a obyvatelé v mrazech dočasně ustupovat - dnes by na to bylo několik minut.
   Mám za to, že obětování obyvatel svých měst nedopustí. Že myslí zcela vážně to, že by museli jakožto obranu vystřelit první.
   V přirovnání - jakoby střelci s pistolemi na sebe mířili 3 metry proti sobě. Šanci má ten který nejen vystřelí dřív, ale taky se trefí do prstu který má ten druhý na spoušti. A oba střelci mají velmi velký počet ruk a v každé z nich pistoli ...
   V dimenzích stovek kilometrů už raketová, radarová a řídící obranná technika naráží na konečné fyzikální a principiální limity. Mám obavu, že tady už i známá ruská nápaditost skončila. Cítím to jak ze sledování vývoje vojenské techniky, tak z mnoha vyjádření Putina a jejich generality. Cítit lze, vědět nelze, moment překvapení měl vždy svou cenu.
   Děda.

   Smazat
  6. Velmi zajímavý údaj patentového úřadu - Leonovův antigravitační motor, který lze používat v kosmu, atmosféře (letadla), na zemi (v dopravních prostředcích) a pod vodou (u torpéd apod.), může totiž dosáhnout maximální rychlosti 1000 km/sec. Pro srovnání: rychlost současných raket dosahuje cca 18 km/sec. Zkoušky a praxe dokázaly, že světově známý a stále kupovaný Spojenými státy ruský raketový motor série RD-180 vytvoří z 1 kWt síly trakci 1 Newton. Antigravitační motor vzoru 2014 vytvořil z 1 kWt trakci 5.000 Newton v jednom impulsu. Kdo chce na téma vědět více, může se seznámit s patentem RF № 2185526, nebo s knihami: Leonov V. S. Quantum Energetics. Volume 1. Theory of Superunification. Cambridge International Science Publishing, 2010, a Quantum Energetics: Theory of Superunification. Viva Books, India, 2011. - Sankce pomohly k nebývalému vzestupu praktických technologií v Rusku.

   Smazat
  7. 3:48 - !...V dimenzích stovek kilometrů už raketová, radarová a řídící obranná technika naráží na konečné fyzikální a principiální limity. Mám obavu, že tady už i známá ruská nápaditost skončila...." - Nu překvapení není nikdy dost. Obava není na místě - viz např. jaderný pohon raket, antigravitační motor Leonov 2014, nové kompozitní materiály odolné vysokým teplotám, řízení rakety ve vysokých tepelných podmínkách atd. - Ruská nápaditost není u konce. Podporují se nové přístupy mladých vědců a nese to ovoce. I ta umělá inteligence není u konce, ale naopak se na ní intenzivně pracuje. Atd.

   Smazat
  8. Spousta keců a přitom to lze shrnout dvěma větama o tom, že na russáckej plovoucí i lítající šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0
   a

   Ale když mu splašíte pravý sibířský "Bojaryšnik" za pár bezcennejch rubliků, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí joudo! Na toho bude muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 2. veľmi potešujúce a optimistické perspektívy = strach asi zabráni USA v ich zverstvách

  OdpovědětSmazat
 3. O to väčšia bude americká snaha dostať na prezidentský post druhého Gorbačova... V takom prípade zbrane nerozhodujú.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:06 O to se už přece nemusí snažit, už mají Trumpa...

   Smazat
  2. Mal som na mysli ruského prezidenta...

   Smazat
 4. Putin to bude mít doživotně, stejně jako Si Tin Ping v Číně. Byli by pitomí, aby si na post nejvyšší pustili nějakého zrádce.To už si dvakrát zkusili. Zrádce Gorbík se nyní schovává za velkou louží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel v Rusku slouží na mnohých postech lidi dosazeni za Jelcina a Gorbíka a ti mají vliv na brzdu rozvoje Ruska. I v armádě mají nasazeny proamerické důstojníky - bohužel. Amíci jsou proto přesvědčeni, že odvetu by Rusko nezahájilo, že je mají koupené !

   Smazat
  2. 8:27 "Perimetr je paralelní a alternativní velící systém strategických jaderných sil Ruska — skrytý, dobře chráněný a bezchybný. Jak pracuje?

   Na ohromném ruském území během bojové služby stacionární a mobilní střediska řízení neustále sledují seizmickou aktivitu, úroveň radiace, tlak a teplotu vzduchu, kontrolují vojenské frekvence, zaznamenávají intenzitu rozhovorů a sledují údaje systému včasného varování před raketovým útokem. Systém je schopen přesně zaznamenat zdroje silného elektromagnetického a ionizujícího záření, jež se překrývají se seizmickou aktivitou, což jsou indikátory jaderného útoku.

   Pokud byly určeny příznaky jaderného útoku, Perimetr kontaktuje generální štáb. Poté co dostane příkaz k odvolání, vrací se do stavu analýzy situace. Pokud se spojení s generálním štábem nenaváže (technický problém je vyloučen), Perimetr se ihned pokouší navázat se systémem řízení strategických raket Kazbek.

   Pokud ani v tomto případě nedostane odpověď, tak autonomní kontrolní a velící systém (založený na umělé inteligenci) samostatně rozhodne o odvetném jaderném úderu. Systém je schopen bezchybně „pochopit", že jeho čas nadešel."

   http://www.novarepublika.cz/2017/08/perimetr-jak-vypada-rusky-system.html

   Smazat
 5. 8:57, běž se z té opice ještě trochu prospat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však až toho degeneráta 8:57 pošlou "demokrati" z Fashingtonu na Rusa, posere se už v síni. A pokud ten průjem přežije a narukuje na ukrofašistickou frontu bojovat za "evropské hodnoty", je za 5 minut po něm ! Ani pomodlit se nebude stačit. Zase se jen posere.

   Smazat
 6. noviczech
  ... velmi hezké, tak jsme toho Satana amerického alespoň zbrzdili, ale kdo ho zničí? Kdo ho jen zničí, to by byl klid a mír na Zemi...
  ...no snad se to někomu podaří!!! :-))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To daleko spíš by bylo třeba zdejší mužyckou zběř poslat na podobnou agresivni, primitivní chátru na východě, ať se navzájem pobijou a zbytek vyhubit isekticidem. Nechal bych jen pár samců a samic na chov, budou dobří do laboratoří namísto morčat. Pak konečně může zdejší krásná země přijmout obyvatelstvo hodné její krásy. Stejně tak krásná země bohatá na suroviny na východě, dočasně nazývaná Rusko. Tohle musíme udělat s veškerou mužyckou zdegenerovanou populací primitivní východní Evropy. Až pak, když se uvolní prostory pro lidský rod, nastane prosperita a mír.
   O tomto mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk.

   Smazat
  2. 8:17-myslíte židy? Ale ti jsou po celém Světě.

   Smazat
  3. 15:08 Kdepak! Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše slovanskej xindl! Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty ze severní Afriky a Blízkého východu.

   Smazat
 7. Už asi chybí jen bomba posledního soudu, která zničí celou Zemi ať už vybuchne kdekoliv a bude po závodech a po debilním lidstvu v němž si někteří nepříčetní z USA myslí, že jsou pány vesmíru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně to tak jednou skončí. Tahle nepřekonatelná touha ovládat všechno a všechny povede jenom k zániku všeho.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.