Reklama

sobota 19. ledna 2019

Retro: k bezpečnostní situaci ČR hovoří historik Jaroslav Bašta (3.7.2017)

Jaroslav Bašta
19.1.2019
Bc. Jaroslav Bašta na fóru BOS ,,Jsi bezpečná Česká Republiko?"


9 komentářů :

 1. Jenom co se zvedne spodní hranice maj.tr.činu na 10.000 kč, tak bude ČR nejbezpečnějším místem na zeměkouli. Kdyby vražda začínala od dvou mrtvých, tak to s tou statistikou taky zahýbe.

  OdpovědětSmazat
 2. Nedali mu zas ti prohnaní Čechošvícaři nějakej kufřík?
  Já bych viděl v nastalé situaci příležitosť pro náš domácký rukodělný průmysl.
  Helikoptéry jsme sice naposledy vyráběli v šedesátých letech, než nám to velký bratr zakázal, ale dovážet obrněné transportéry, jichž jsme bývali největším výrobcem?
  Nejsme na hlavu padlí?
  Nemůžeme přece jako ekonomičtí chromajzlové financovat zbrojní průmysl vyžraných evropských lenochodů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:13, 18:02, 19:46 vy jste tak prudce inteligentní a vtipnej, že vás tu nemůže nikdo ocenit. Nikdo ani nechápe, co vlastně chcete sdělit. Běžte prosím jinam. Tady vás budou vsichni mít, zcela neprávem, za pitomce.

   Smazat
  2. To jistě budou.
   Pokud Jakub Janda a dvořák nechápou, je to zcela správně.
   Vyhánět mě je zbytečné, sám půjdu, až mě přestanou bavit.

   Smazat
 3. Bašta má recht, ale tvrzením, že záminkou pro války podle něj je změna klimatu, je ptákovina. A ta První světová válka, stejně, jako všechny ty ostatní, které oficiálně nikdo nechtěl, vznikly a vznikají proto, že to chce světový židovský finanční oligarchát, aby mohl své zájmy uspořádávat dle svých zvrhlých představ jak vydělávat... Je potřeba zbavit těch pijavic, majících monopol na vydávání peněz a měn jejich monopolu a podřídit jej národním vládám a svět se změní k nepoznání, je potřeba znemožnit jim používat lidstvo jako stádo hospodářských zvířat a je třeba o tom otevřeně mluvit a činit !!! A to platí i o imigraci !!! Je potřeba to prašivé hovado Sorose svázat do kozelce a utopit pro výstrahu ostatním idiotům, kteří ženou Evropu do zkázy!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Sohlasím s panem Baštou. Ale pořád existuje něco oč je zájem bojovat. Jsou to prostory a suroviny. I když se samozřejmně dá recyklovat. A největší nebezpečí je a to je můj názor nenasytnost některých lidí to zaprvé a za druhé to že díky sociálnímu státu se dá se říci reguluje nárůst obyvatel. A protože v nesociálních státech a společenstvích je toto řešeno rodinnými vztahy a podporou, tak tam je enormní nárůst populace a potože dnes je svět daleko "menší" tak tato populace se snaží dobýt ten sociální stát. A v tom jim pomáhá ta skupina která je vlastně asociální. Jenom nevím jak mají vyřešen konec této civilizace. Ale oni nad tím nepřemýšlejí - protože se řídí heslem PO NÁS POTOPA!!!!
  Václav

  OdpovědětSmazat
 5. Vztah občana k vlasti je dnes jiný, už samo označení vlast žel zmizelo kamsi do oblasti historie či kultury. Dnes jsme občany státu, kterému platíme daně požadujeme od něj spravedlivé zákony a on od nás jejich dodržovaní. Zmizela jakási rodinná sounáležitost a byla nahrazena racionalním vztahem, takřka obchodním něco za něco. Tak nečekejme remake mobilizace roku 38, kdy naši dědové šli do kasáren, hned po 1,zprávě z rádia. Dnes není kdo, není proč a není ani kam. Tak a co teď, pane Bašta ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a jako domobrana to je také sporné budeme odsuzováni jak naši protektorátní vládou tak nepřítelem.

   Smazat
  2. 12:44
   Doplňuji. Domobrana by asi naši vládou byla přesunuta na vzdálenější bojiště (třeba k Ruským hranicím) aby nás preventivně bránila.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.