Reklama

čtvrtek 3. ledna 2019

Rozkmotří Trump Zemana a Babiše?

Erik Best 3. 1. 2019      EB
Co se stane se souladem Miloše Zemana a Andreje Babiše, pokud dá Bílý dům Zemanovi v roce 2019 zase košem a za Donaldem Trumpem se nakonec podívá Babiš? Americký velvyslanec v Praze Stephen King počátkem prosince v neobvyklém a nepříliš citovaném veřejném vyjádření prozradil, že vzhledem k vyšetřování Trumpa pro údajnou kolizi jeho prezidentské kampaně s Ruskem by si někteří lidé mohli setkání s na východ orientovaným Zemanem vykládat jako potvrzení své domněnky o Trumpových vazbách na Rusko. Nedlouho poté týdeník Respekt přinesl informaci o tom, že velvyslanec King Babišovi tlumočil ústní pozvánku na premiérskou návštěvu USA s tím, že by ho při ní mohl přijmout americký prezident. Spojené státy jsou za Trumpa ještě výrazněji než kdy dřív orientovány na transakce a nyní jsou ve hře především jaderné a obranné kontrakty. Babišova návštěva by vyslala signál, že americké obletování na českého premiéra zabírá a že Babiš využívá Zemanovy izolace. Představa proamerického českého premiéra dává odpůrcům Zemana a Babiše alespoň špetku naděje, že právě v roce 2019 se ti dva rozkmotří.

63 komentářů :

 1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Krivy-Vyskocile-roky-jsi-blil-na-Klause-a-Zemana-Dement-Ozval-se-clovek-ktery-herci-nabidl-1-000-000-za-urazku-Zemana-565418

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:56-v čem vidíte problém? Klaus "podělal" privatizaci, Zeman počáteční Eurohujerství. Vyskočil viděl asi dále, když je kritizoval. Zdá se, že nabídce odolal pro charakterové vady nabízejícího. Mimochodem, je tento trestní čin již promlčený?

   Smazat
  2. 19:59 Jj, herec Pepek Anife Vyskocil:-)

   Smazat
  3. ODS je prý alternativou pro ANO. Kdypak dojde ke slučovacímu sjezdu ??? Elita StB spolu s vypěstovanými "disidenty" připravovala trpělivě přechod k oligarchickému komunizmu. Klauzemanobabiš je geniální, rafinované řešení v zájmu Ruska a bolševické lůzy

   Smazat
  4. Raději ve spolupráci s "bolševickou lůzou", než s amickými masovými vrahy, šiřiteli válek, genocidy a kšeftu s bílým masem, nejen na orgány pro vychlastané oligarchy a usanacistickou diktaturu kapitálu.

   Smazat
  5. 11:00 Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
  6. Debilný nazor, po každom odvode zostali doma tí, co neboli schopni boja. Po vybiti elitnych chlapov si aj krásne zeny museli priznať, že nie je z coho vyberať. Fakt zuslachtenie jak sviňa.

   Smazat
 2. :))
  Z doslechu,
  někteří Američané a není jich zřejmě málo, mají Milouše za Rusa a Čechy vůbec neznají*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:06: Nejen z doslechu:
   Ani se tom u nedivím. Vždyť je např. obecně známo, že mnozí Američané jsou pologramoti, nevědí, kde leží Evropa a diví se, že ve Francouzsku se mluví jakousi divnou řečí, která není "emeričtina" a nerozumí jí.

   Smazat
 3. A tak Milos zustane jako Jakes v plote:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:19 - I kdyby Miloš zůstal sám v plotě se svýma postoji, názory a bonmoty, zřejmě mu to nebudě zásadně vadit. A to proto, že si sám vystačí ve vysoké politice se svými zkušenostmi, postoji a osobnostním potencionálem.

   Smazat
  2. Přežije Milouš Zeman Milouše Jakeše a překoná ho ???
   Král Miloš Lávra je miláčkem oslího národa, stejně jako první dáma Zrovnazhovna Přemyslovna se švejkem na vozíku.

   Smazat
 4. Naši lepšolidi budou zmatení, máte pravdu, že by měli radost z jisker rozkmotření mezi premiérem a prezidentem. Na druhé straně, naší lepšolidi nepatři do fanklubu pana prezidenta Trumpa. Tipuji, že směr určí časopis Respekt. Co se týče obyčlidí, tak těm je to fuk. Nepokládají Trumpa za papeže, který navrhuje kardinály a navic nečtou Respekt.

  OdpovědětSmazat
 5. Když to píše Respekt tak to bude určitě pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žel Bohu, tenhle lživý angažovaný plátek,
   je mířený na mladou generaci.
   Díky tomu, že není ke čtení žádný protipól
   pro tuhle skupinu,
   jsou na koni už hezkou řádku let*

   Smazat
  2. Klid ....mladá generace nečte!!:-)

   Smazat
  3. Pro mladou generaci není protipól ... ?!

   → http://casopisargument.cz/
   → http://a2larm.cz/
   → http://literarky.cz/
   → http://novyprostor.cz/
   → http://vasevec.parlamentnilisty.cz/
   → http://www.listy.cz/
   → https://www.kulturni-noviny.cz/nezavisle-vydavatelske-a-medialni-druzstvo
   → https://solidarita.socsol.cz/

   Je to málo?

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nekecej Radosta,všichni víme,že Erik patři pod presidentem a námi oblibenou ejmerickou CIC!

   Smazat
  2. 20,28 co je to dostava? Termín Westhouse?

   Smazat
 7. Vidím to tak, že tady nejde o "rozkmotření" Babiše se Zemanem. Jde o to, že Trumph cítí větší možnost ovlivnění premiéra k dostavbě atomové elektrárny firmou Westinghouse. Miloš je známý svou neúplatností, tak jde na vedlejší kolej. To je celé, nic jiného za tím není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste asi moc rozumu nepobral, kdyz ani nevite, ze o zadnou dostavu nejde.

   Smazat
  2. 20:28 - Chybička se vloudila. Nejde o dostavu, ale o DOSTAVBU. Toť vše.

   Smazat
 8. Zemana s Babišem asi těžko rozkmotří. Za prvé co by Ušáci chtěli a co budou moci udělat, bude asi diametrálně odlišné. Zemana chtěli také několikrát sestřelit, výsledek? Houbeles. Babiš je bez Zemana nahraný, je to jak říkal Topolánek o někom jiném, zbabělý židák, který se při prvním zadupání posere. Na koho si může troufnout a na koho stačí jeho právníci, s těmi jedná jako dobytek. I když se mu to hrubě nelíbí, bez Zemana a jeho rad a podpory se dlouho neobejde, což moc dobře ví. Kdyby nebyl blbej, tak například nespěchal tolik s odstřelením Huawei a jako Zeman s Novičokem by si nechal předložit nějaké důkazy. Jenomže Amíci zadupali a on se posral a má ostudu. A o tom to prostě je, nemá na to koule. Rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jsou bezpečnostní složky a ty i když mu řeknou kravinu, tak na to musí jako premiér reagovat! Potom se Číňanům omluvil. Je dobré, že mu rostou preference, i když je tady hromada hlupáků. Kolikrát mám chuť sem ty "sirotky" nacpat, aby se pitomci nemohli rozmnožovat.

   Smazat
  2. Babis se Cinanum rozhodne neomlouval. Pristi tyden se schazi bezpecnostni rada statu a ta rozhodne o vylouceni vsech firem ze statnich zakazek, jejichz infrastruktura je budouvana z cinskych komponentu. A ty si pak muzes posrat tvoje rude trencle vzteky:-)

   Smazat
  3. 20,38 je pravdou, že Kobliha se dokáže rychle a naprosto neuvěřitelně posrat, i když v podstatě nejde o nic. Věřit se mu nedá skoro nic. I jak Schillerová naprosto správně sundala o pár miliard příspěvek ziskovkám, hned ji potopil a, řekl, že o ničem nevěděl a není to pravda. Přitom ta ženská je to nejlepší, co ve vládě v současnosti i minulosti sedělo a sedí.

   Smazat
  4. 20:51
   Teda to je gól, když tak zničíme export Číny do naší republiky zatřeseme burzami na všech kontinentech. Vrátili jste mi ztracenou hrdost, celosvětová krize je v našich rukách.

   Smazat
  5. 20:51 A co z toho budeme mit?Jestli jen to,ze vy si budete moct rici,ze "patrite na Zapad",tak to je vazne trosku malo

   Smazat
  6. Anonymní3. ledna 2019 20:38
   Dobrý odhad. Zeman dobře chápe všechny vazby, než aby situaci posuzoval osobně.
   Ještě si trochu rýpnu. Jeho životní cíl, zabetonovat Moravu, mu splní pouze Číňané. P.K.

   Smazat
 9. Pán Bůh s námi a zlé pryč.....kdo ví co by Babiš všechno nasliboval....Copak potřebuje Doník protlačit???....nějaký vojenský šrot za pěkný peníz nebo dodávky paliva a dostavbu jaderných bloků od zkrachovalého Westinghauzu ????? ...když to nepůjde po dobrém, tak to půjde jinak...na to jsou amíci machři...rusofobie je americká kolektivní nemoc.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proc by Trump protlacoval firmu, ktera patri japonske Toshibe?

   Smazat
  2. 21,03 třeba proto, že tam dělají kdo? no třeba ,ne Japonci, viď, mámino hlavo!

   Smazat
 10. To je prima...Tak to nam Babis zase neco "pekneho" koupi......Jezis nepujcujte mu sebou srajtofli

  OdpovědětSmazat
 11. Vyber mezi teplakami nebo vrtulniky, elektrarnami atd. Velmi spatna zprava

  OdpovědětSmazat
 12. Přál bych Američanům Trumpovy vazby na Rusko. Ale ta představa, co lidí ( a jakých ) by defekovalo rovnou do kalhot...

  OdpovědětSmazat
 13. Možná bude zajímavé sledovat Babiše po návštěvě u Zemana, zda načerpal nějaké rozumy, sice tvrdí, že o důležitých věcech nemluvili, ale kdo by tomu věřil. Tož uvidíme. Aottj.

  OdpovědětSmazat
 14. Obvykle se k trollům nevyjadřuji, ale v novém roce musím P. Radostu pochválit. Zemana jsem nevolil, socany jako pravdoláskařské podvraťáky nesnáším a na Babišovi mi nejvíc vadí, jak se paktuje se socdem. Komunisti jsou mi ukradený, protože žijí neustále v minulém století. Nejvíc by mi vyhovovala ODS, ovšem navoněný Fiala a budoucí předsedkyně vlády, která má sotva rozhled středoškoláka, se mi příčí.
  Fandím Rusku, přes všechna úskalí, zkrz které v současnosti proplouvá. Možná SPD by mi vyhovovalo, ovšem jsem konzervativní a referedna považuji za blbost, protože jen se tím rozplyzne odpovědnost zvolených. Co s tím? Zůstávám solitérem a myslím si, že čím více bude Radostů, tím více budou lidi myslet, protože Radosta je sebemrskač a pouhý onanista, není totiž Putinista, Zemanista, Babišista, komunista a bůhví jaký ista, je to jen turista, který positivní názor tady ještě neprojevil. Podezírám zdejší udržovatele zdejšího servru, že si ho tady pěstují, jinak by jeho ID adresu museli dávno zveřejnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patrně by šlo o IP nejaké filosofické fakulty, páč Radosta je zjevně erudovaný histotrik a literární odborník, který nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka ční jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při jeho úpatí! :)

   Smazat
  2. To většina pochopila, že P. Radosta ční jako Everest mezi hovnama a pokud by byl skutečně pracovníkem Philosophické fakulty, musel by smrdět stejně, protože ten odor stoupá vzhůru, nikoliv opačně. Ta osamělost musí bolet, apropos proto si ty hovna klade na čelo a večer si je dává do i postele, aby si nesmrděl.

   Smazat
  3. 9:31 Tak jistě, je to levicový liberál, podonek masonských loží řízených světožidem, o tom žádná, jenomže koukni na místní komoušské podlidi a nemůžeš neseznat, že i když morálkou, popsanou v Tak pravil Zarathustra, se nad ně nijak zvlášť nevyvyšuje, tak svými znalostmi historie a literárními schopnostmi je přesahuje alespoň jako vrchol Sněžky psí lejno na chodníku ve Vrchlabí ...

   Smazat
 15. Já jsem proti tomu, abychom měli s USA jakékoliv politické styky a nějaká setkání, bezcharakterní politika, kterou tento stát provádí, by měla odrazovat každého české představitele, aby se s nimi měl zájem potkat. Dost už bylo tomu, jak se čeští politici ponižovali před svými zahraničními pány, viz Sobotka: "a zeptejte se Merkelové, co by chtěla v mém projevu slyšet". Pokud se někdo z našich politiků setká s představiteli USA, ztratí u mě svoji tvář. Co by mohl takový politik získat z toho jednání? Jen si odnést na papírku seznam toho, co by měl pro USA v dalším období zde zařídit. Možná by mohl Zeman nabídnout Trumpovi, že tu válku v Afganistanu po USA potom vezmeme my. Dosud se USA neomluvily za svévolný útok na Prahu v roce 1945 se snahou zabít co nejvíce Čechů při bombardování, dosud se neomluvil USA za Srby zabité jejich bombami.

  OdpovědětSmazat
 16. "Přání otcem myšlenky" se říká dnešní úvaze Erica Besta, že "Babišova návštěva by vyslala signál, že americké obletování na českého premiéra zabírá a že Babiš využívá Zemanovy izolace."
  Až budoucnost ukáže, zda se v tomto případě jedná jen o
  počínání člověka, který je schopný proměnit svou touhu v konkrétní plán a ten pak uskutečnit nebo spíše jen o zdůraznění touhy než uskutečnění plánu.
  Pochybuji, že prezident ČR Miloš Zeman je ve světě "izolován", spíše naopak. Záleží jen na "úhlu pohledu"....

  OdpovědětSmazat
 17. Normální reakce Trumpa,ze Zemana nic nekápne,Babiš rozhoduje o mnoha penězích a o to jde Trumpovi.Babiš,jak jsme zaznamenali u Huewai,je okamžitě na straně USA,takže si trochu umetl cestu do USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Naklusání" do Sokolovny v Průhonicích jste zřejmě ani nezaznamenal...

   Smazat
 18. Tramp má jen respekt k zemím odkud pocházejí jeho manželky protože má od nich dobré informace.

  OdpovědětSmazat
 19. Tak se mi zdá že Zeman+Babiš budou držet spolu dál ono jim ani nic jiného nezbývá.

  OdpovědětSmazat
 20. Zemana bezpecne rozkmotri prazdna lahev.

  OdpovědětSmazat
 21. Já se těším až Zeman s Babišem odejdou. Konečně se budeme moci postarat o sirotky a budeme kulturně obohaceni. Míra přidá důchodcům 40Kč a za to už je možné si pořídit i máslo v akci.

  OdpovědětSmazat
 22. „Afghánec jí sahal na prd*l, ona mu zlomila nos, stát jí dá pokutu.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Afghanec-ji-sahal-na-prd-l-ona-mu-zlomila-nos-stat-ji-da-pokutu-Blbci-Nad-pripadem-silvestrovskeho-sexualniho-utoku-ve-Vidni-se-strhl-krik-565412

  OdpovědětSmazat
 23. Já jsem zase potěšen, že se Zeman sešel s Putinem i s Kim-Čong-Unem, prim ve Světě určeném pro LIDI se přestěhoval do Číny a do Ruska. Těšil bych se i na případný odchod Zemana a Babiše, kdyby byla za ně náhrada schopnějšími. Ale dosavadní nabídka je bída s utrpením potencovaná zkorumpovaností, podlézavostí a patolízalstvím k diktatuře kapitálu, s rozvracením státu, jeho ekonomiky, školství, zdravotnictví a snad tím nejpozitivnějším je pražská eunacismu zaprodaná kavárna, což se mi zdá trochu málo pro 9 milionů Čechů a milion těch ostatních. Volba je tedy Zeman + Babiš versus politická žumpa ČR.

  OdpovědětSmazat
 24. Může mne někdo opravit.
  Babiš se chlubí,že státní rozpočet skončil přebytkem 2,9 mld.
  Takže,když byl státní rozpočet plánován s dluhem 50 mld.tak vlastně byl jen s dluhem 47.1 mld.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se přidám s dotazem, kolik miliard ročně platí stát úroky za 2 biliony dluhů, co tady zbyly po nejlepších ekonomech Evropy a politicích co tvrdili, že zdroje jsou.

   Smazat
 25. Článek je o věčném dilematu politiků
  Volený politik v republikánském politickém systěmu má zastupovat a sloužit voličům. Současně ale na takového politika působí vliv i skutečný nátlak kapitálu aby byl jeho lokajem a slouhou. Uměním politiků v takovém politickém systému je naučit se jít tou správnou cestou.

  OdpovědětSmazat
 26. Ještě k tomu RádOstovi. Řekl bych, že to nebude jeden člověk, za prvé ty žblepty které tu má, to je na jednoho moc a tolik blbosti by jeden neunesl. Jejich problém je v tom, že už to nikdo nečte, jenom si každý řekne, á zase ten blbec. Asi je musí dost dobře platit, ale to mají kliku, protože bejt dobře placenej, za to že někde pouze bez efektu zasmradím, to je dosti dobrej byznys a musí za tím být někdo, kdo má fůru peněz, například přiblblej Horáček. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 27. Tenhle E.Best je ve svých politických předpovědích v 90ti procentech totálně mimo. Jako politický komentátor (zejména dění v USA) je zcela neschopný. Začínám ho podezřívat, že tyhle nesmysly prezentuje schválně, jako nějakou zpravodajskou hru.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. ...á zase ten blbec...

  OdpovědětSmazat
 30. Všichni ti, co nadávají na Zemana tak činí proto, že sami kdyby vedle něj otevřeli pusu, vypadali by jako totální idioti. Proto nadávají na Zemana na distanc, čímž se jejich idiotie vylepšuje zdánlivě jen na debilitu. Ne, že by byl Zeman bez chyby, ale to je věc výměny názoru, ale kritici Zemana jednak názor nemají a když ho mají, nedovedou ho srozumitelně formulovat a tak jejich názor je soubor vulgarit.

  OdpovědětSmazat
 31. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. ledna 19:34.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 32. Co Trump rozkmotří, kmotr Putin zase skmotří!

  Soudruh E. Best je sice šikovný a pilný ruský rozvědčík, ale tentokrát šlápl do cizáckého výkalu: Rozkmotření našich národních Vůdců je v zájmu našich dědičných nepřátel, a nikoho jiného.
  Ano, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, potřebuje mít naši rodnou Západní Asii DOKONALE STMELENOU!
  A to navždy, nejen v nacházející éře definitivní likvidace kapitalismu a demokracie.

  Proto, i kdyby náš Doník přijal našeho národního Vůdce Babiše místo našeho národního Vůdce Miloše, se naši národní Vůdcové nerozkmotří.
  A kdyby se přece jenom rozkmotřili (n.V. Babiš má starosti s evropskými soudy a těžce nemocnými dětmi, n.V. Miloš zase s kavárníky, takže jsou oba docela nervózní), tak je Veliký Putin, BJJP, skmotří TAK RYCHLE, že se ani nestačí divit, oba.

  Mimochodem: Kdo by to měl vědět lépe, než právě s. Best, absolvent řady intenzivních moskevských kurzů KGB, že?

  Co Putin spojil, člověk nerozpojuj!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.