Reklama

úterý 22. ledna 2019

Rozpad jádra a jádro rozpadu

Ivan David
22. 1. 2019
Angela Merkelová a Emmanuel Macron dnes patrně podepsali v Cáchách smlouvu o integraci ZDE a ZDE. Juncker prohlásil, že přátelství Německa a Francie je garantem míru v Evropě. Když Napoleón táhnul na Rusko, tvořili většinu jeho armády Němci. Hitler to zkoušel bez Francouzů. Německo je 70 let okupováno Spojenými státy a symbolicky i Spojeným a nyní se odpojujícím královstvím a Francií. V obou zemích jsou milióny migrantů, kteří tyto země rychle přetvářejí. Dvojice největších zemí (150 mil. obyvatel) má tedy tvořit onu nejrychlejší část dvourychlostní Evropy. O rychlosti nepochybuji, horší to bude se směrem.

64 komentářů :

 1. Konečně se splnil Hitlerův sen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dialektická souvislost s tématem....

   Sto let nám lhali?

   https://www.stream.cz/uzliky-na-jazyku/10029948-jak-to-opravdu-bylo-s-ponemcovanim-v-cechach

   Smazat
  2. Tahle jejich smlouva není nic jiného, než namazat med svým voličům kolem úst a to jen proto, aby se sami zachránili na své potápějící se bárce politické popularity. Otázkou je, zda jim to jejich voliči spolknou jako návnadu, ze které nebudou mít nic, jen svou prohloubenou bídu a problémy. Tyhle typy se totiž jen tak nevzdávají a budou kopat i v poslední agonii na všechny strany.

   Smazat
  3. Tak to byl sen snad všech Evropanů, kterým to aspoň krapet politicky myslelo a šlo do toho tak říkajíc prsama! Jako dobrovolníci 22. června 1941, kteří když překračovali hranice kagalu SSSR, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  4. 18:15 jo,jo,jsi hodně velký kretén

   Smazat
  5. Trockij taky mel ten podobnej sen ..

   Smazat
  6. 20:22 Proti tomuhle je každý malý! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  7. 1:29 A tenhle strejda dodával jeho snům i barvu! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 2. Řešením je CZEXIT. Čím dříve, tím lépe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brexit nepomuze kdyz dva nejvetsi staty drzi vsechnu MOC v EU. A zakladaji novou Evropskou Armadu !! Na koho asi.
   Mimochodem porizeni nove armady, pozemniho, leteckeho, raketoveho a namorniho vojska / a kdo budou ti vojaci ??/, to je uplne jasny a bude stat nespocet trilionu a tak chteji dohnat a predehnat USA v Astronomii nekonecnych a nesplatitelnych Dluhu.....V USA si mnou ruce radosti banker a reditele obrovskych koncernu atd. nad ohromnymi vydelky , ktere prijdou...
   a dalsi zhorseni situace do valky , kde nas chteji mit !! Valky I proti nam , nebo hlavne proti nam a na nas..
   Ktera jiz zacala. Kazdy afroarab je take Vrazedna zbran casto Casovana. Ziji mezi nami dostavaji vse stedre obdarovani a najednou za 5 -1o let Vybouchnou a zakerna zavrazdi pocty nevinnych , nic NETUSICICH lidi a deti..
   Tyhle NETUSENI jsou zakladem zla ktere na nas AllAkbaristiutoci denne..A to je teprve zacatek..Je pred velikonocema a betonove kvadry ve mestech pribyvaji....
   Ani Merkele ani Macrona se nikdy nezminili o jejich planech. Ze Francie a Germany budou jeden narod. Ani tyto narody nic takoveho nechteji. Maji sve neuveritelene zkusenosti z toho co Germani dovedou..
   Prave proto to utajeni..
   Zadne referendum , nebo vseobecny souhlas....
   PAST na nic NETUSICI obcany SKLAPLA.

   Smazat
  2. Ve vezeni za zlociny proti lidskosti ,odstraneni jich z EU je zakazano. Zakony. Teroriste se pak maji vyborne a dluzno dodat ,ze ani zadne teroristicke utoky jim nehrozi !!. Daleko lip se maji , nez obcan, ktery je zivi svoji drinou a na ceste z prace muze zahynout I se svoji rodinou , uprostred nejlepsi civilizace, kterou historie zna ..ktera se zmenila do Pekla bez omezeni...... A navic teroriste denne podavaji stiznosti na vsechny urady sveta pro porusovani Lidskych Prav. Jejich a specialne pro vrahy a teroristy, musi mit prednost, za vsech okolnosti. A dostavaji milony odskodneni..
   Vitajici vlady uz maji krev a velky pocet obeti na svedomi, ovsem kdyz nemaji ani nevi,co je svedomi ...Jejich svedomi jsou pouze Odmeny v milionech a uctiva , ponizena sluzebnost...
   "I do not know"..said the officer .
   I answered to her :"Do not you worry,I do know why and what you do not know". " And sure you know that, too". Neco potizi se vymrstilo Brexitem, ponevadz Britove meli byt Treti do spolku !!! Nic NETUSICI obcane Anglie , ale NETUSI jeste ,ze je EU vlady za Novou PanEvropu ,ze svych sparu jen tak Nepusti. To je treba na zajisteni a posichrovani moci absolutni.
   Ale Brexit je jen Docasny a demokrate se dohodnou ,za to jsou stedre placeni od nas a jeste stedreji odmenovani proti nam !!
   Take maji sve rozkazy a instrukce a plany, hlavne tajne.
   Ideologove nikdy nevidi krev zavrazdenych a pocty mrtvych. To jsou pro ne jen statistiky v jejich planech a ty se bud zfalsuji a nebo zataji...A hlidaji je stovky po zuby ozbrojenych..A obrovska podzemni mesta jsou prichystana aby netrpeli a prezili v pohodli nasledky svych rostoucich zlocinu...

   Smazat
  3. CZEXIT - souhlasím. Teď z toho vláda dostane osipky a hnačku.

   Smazat
  4. 21:58 VOLE

   Smazat
 3. Obě země jsou všemi deseti pro co největší přijímaní muslimských Afričanů takže teď ne milion, ale několik desítek milionů migrantů budou přijímat každý rok.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si to. I když oba národy vymírají, ještě stále mají volební převahu. A jestli chtějí jejich politické a ekonomické špičky v klidu dožít, budou muset to smrtící sevření trochu povolit.
   Islamizace se nezastaví, ale zvolní se tempo a změní způsob. Už nyní situace v obou(a nejenom tam) zemích směřuje k občanské válce. Davy nespokojených se utěšeně rozrůstají a z toho budou těžit racionálně uvažující politici i populisté všeho druhu.
   Sociální inženýři, autoři výměny obyvatel Evropy, se svých záměrů nevzdají. Tak že můžeme čekat všechno možné. Korupci, kdy si budou chtít odpůrce jejich plánů koupit, nebo je zdiskreditovat. To vše ale zpomalí tempo realizace jejich plánů.
   Tak že bych očekával spíš změnu taktiky. Výraznou redukci nově příchozích. To bude spíš omezeno na "slučování rodin" a čekání na reprodukci těch, kteří již dorazili. Zdánlivě zdlouhavé, ale ne delší, než několik málo desítek let. Už dnes je ve Francii zhruba polovina žáků základních škol muslimského původu. Za nějakých dvacet let budou dospělí a sami začnou plodit další děti. Pokud se nestane zázrak, a já na zázraky nevěřím, bude kolem roku 2050 většina obyvatel Francie muslimského původu.

   Smazat
  2. Vladimír Hricák - Nejsem vítač, ani podporovatel muslimů, ale věřím tomu, že ti muslimové, kteří za 20 let začnou zakládat vlastní rodiny už budou z větší části domestikovaní a sami nebudou mít příliš velký zájem dělat nějaké převraty. Dnešní francozští muslimové jsou potomky těch, které si francouzi dovezli jako levnou pracovní sílu a sluhy. Mladí pochopili, že jejich rodiče jen živořili a proto se bouří a radikalizují. Vždyť oni zabíjejí při svých akcích nejen francouze, ale i muslimy. Samozřejmě se vždy najde nespokojenec a ne jeden, ale tyto si sami muslimové srovnají a umravní, protože potom by škodili převžně samotným muslimům.

   Smazat
 4. KOŘIST TJ EU SE ROTSCHILDOVI ROZPADÁVA PŘED OČIMA

  rozhodl se,že vykrade raději rozpočty jen dvou zemi.
  Lepši je vrabec v hrsti než holubna střeše a zároven žluté vesty mohou od granátniků té MAKRELY možná brzy dostat do těla tolik olova,že je budou do rakvi nakládani snad i jeřáby.
  Co myslíte je to pravda nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 5. Ale ale Ivane Davide, asi jsi absolvent základní školy nebo nějaký aktivista prošlý týdenním kursem, když n e v í š , že pod Hitlerem proti komunistickým Rusům na východě statečně bojovali francouzští vojáci v divizi Waffen SS Charlesmagne, také Belgičané (franc.monarchisté) a Vlámové, nakonec v bitvě o Berlín, doupěte neřesti a zla vzdorovali pouze francouzští dobrovolníci z výše uvedené divize. Pamatuj na soudruha V.I.Lenina a jeho stále platné "Učit se, učit se, učit se!, abys ty a my všichni nebyli za pitomce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co myslíte, je Makron Francouz a Merkelová Němka?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ta přirozeně, neb v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji.

   Smazat
  4. Bolševický mor mohl být i našimi blanickými rytíři zastaven! Ránu mu bohužel zasadilo chování dezertérského lejna (tzv. legionářů!) za WWI.! Kdo nám pak už mohl důvěřovat? I tak velice pozdní nábor, zahájený až v květnu 45 (sic!) dal dokupy aspoň rotu evropských rytířů! - https://www.armyweb.cz/clanek/svatovaclavska-rota-aneb-cesi-v-ss

   Kdyby se začalo alespoň o rok dříve, Praha mohla být před mongolskými divochy uhájena stejně jako v památném roce 1648 před těmi severskými!Jediným vítězem WWII. se tak stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 6. Střední Evropa by již neměla na nic čekat a oddělit si vlastní Schengen, kontrolovaný armádou. Copak v EU panuje nějaká solidarita, nebo společná politika? Mocnosti si dělají, co chtějí a jenom se tou EU zaštiťují, jako že to dělají pro ni. Je čas myslet také na vlastní zájmy a odmítnout přímý pád do chalifátu. Ať už náš, nebo až další generace. P.K.

  OdpovědětSmazat
 7. - Smlouva o vzájemné pomoci vojenské ... a k čemu tedy je dobré NATO?
  - Nejde tak trochu o pokračování rozpadu EU ? ... jakýsi DeFr-exit ? (Současně s oddělováním se od USA)
  - Nejde o počátek (krajně žádoucího) dělení Evropy na část muslimskou a nemuslimskou, tedy na již obětovanou a ještě nadějnou ?
  - Neměl by zbytek Evropy uzavřít také obdobné vzájemné dohody o vojenské polupráci ? !!! .... hned jak se podaří zneškodnit Komisi? Takový bezpochyby jen obranný pakt ?
  Holt, ledy se hýbou, a tento dílčí pohyb je doufám mimo jiné i v dobrém směru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V 1:08 jsem ještě zapoměl dodat:
   - Vzniká tak konečně zárodek slibované Vysorychlostní Evropy (vysokou rychlostí k muslimizaci). A tedy jde o pobídku tu pomalorychlostní začít včas a všestranně oddělovat. Děda.

   Smazat
  2. Němci se dostávají konečně k atomovkám, sice francouzským, ale přece jen, vždyť dnes společným.

   Smazat
  3. ...a k čemu je tedy dobré NATO ?
   NATO je a bude stále dobré na to aby neustále provokovalo Rusa u jeho hranic .
   A smlouva o vzájemné pomoci vojenské mezi Frantíky a Germány je důležitá pro udržení Žlutých vest na uzdě , které už začíná být pro Eurokraty nebezpečné .

   Smazat
  4. Anonymní23. ledna 2019 1:08
   Mám takové obavy, zda my s Německem podobnou „obrannou“ smlouvu, již nemáme uzavřenou. Na některých misích, jsou naši hrdinové přiřazeni pod německé velení, německá policie má svoje kompetence i na našem území a jistě toho bude více. P.K.

   Smazat
 8. Německo i Francie chtějí dělat samostatnou politiku. Macronrtin to prohlásil dopředu a má doma problémy. Merclová je opatrnější. Jediná cesta je udělat NATO pod velením USA zbytečným. Sám Tramp si "naběhl", když prohlásil, že nebude vojenský podporovat Evropu. Myslím, že brzy skončí.

  OdpovědětSmazat
 9. Macron měl mít pocit, že si s Merkelovou rozdělil Evropu a tedy jej má. Ostatně i postavička Musoliniho byla ve své době důležitá. Odchod Británie z EU je pro EU katastrofa, které důsledky všichni poznáme v budoucí Německé třetí říši.

  OdpovědětSmazat
 10. Rusové ale nedovolí válku na svém území, okamžitě napadnou ty, co na ně zaútočí a myslím si, že Čína jim pomůže. Jen jsem zvědavý, jak se Putinovi podaří uklidnit Čínu a Indii. Čím dříve, tím větší naděje na mír ve světě.

  OdpovědětSmazat
 11. Konečně se Germáni dostanou k atomovým zbraním.

  OdpovědětSmazat
 12. Tyhle dva státy si naivně myslí že budou vládnout celé Evropě ale to mají smůlu vlastenci všech zemích eu se nedají.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane David,při vašem vzdělání, tam máte chybu. Německo NENÍ okupováno USA, vše po 2SV proběhlo vzájemnou dohodou a Německo (západní) již několikrát ocenilo přítomnost vojsk USA. Pokud by od padesátých let nebyla přítomna vojska USA v Evropě, tak by se do několika let mluvilo v záp. Evropě RUSKY. Tak tydy nepodsouvejte nikomu vaši lež.Takže USA Německo NEOKUPUJÍ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Udělej ty pitomče Q,Q,Q!

   Smazat
  2. 12:03 to je napsáno jako ironické vyjádření faktu, že v SRN je tolik amerických vojenských základen a jaderných zbraní, že si do r. 2099 (trvání okupační správy) Němci nemohou ani pšouknout :-)

   Smazat
  3. 12:03 Kvalitní odpověď´, na víc nemáš co!

   Smazat
 14. Smlouva mezi Francii a Německem je velký projekt dopředu, už jenom na odstrašení Ruska na případné válečné choutky v Evropě. Viz KRYM. Asiatmngolskému Rusku se musí zkrátka ukázat síla spojencu, tomu jedinému rozumí. Verbež roztahovačná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58 Chtěl bych znát tvé rodiče, mládenče. Či spíš bábu a dědka.
   Ti určitě vědět že zrodí takového pitomce, by byli
   bezdětní.
   Nebo možná byli udavači gestapu.

   Smazat
  2. 12:17 to je přece náš Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  3. 12:17 Sere tě pravda co, ty jsi tak blbé proruské vymyté hovado,že nikdy nepochopíš co je rus za svini. Jinak mi je dost roku, abych poznal co je rus za hajzla.

   Smazat
  4. 15:35
   Léta NEZNAMENAJÍ ANI ROZUM NATOŽ INTELIGENCI ty trotle zabržděnej!!!!!

   Smazat
  5. 16:32 To víš sám podle sebe. Dnes jsi jen dementní zřízenec z pitevny v Mostecký nemocnici, co každej den převáží do márnice mršiny zdechlejch komoušskejch gerontů, až se z čuchání jejich posmrtných prdů začal sám vznášet a stal jsi se tímhle ubohým rudoprdem!:)) Ale měls našlápnutý na pěknou kariéru! Toho tě sere nejvíc, že ten zrzek v ošuntělejch džínách a vytahaným svetru udělal tobě a podobnejm rudejm čurákům pořádnej rejhanec přes plány! Páč totiž tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak ses taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Vod tý doby seš denodenně zlitej a často na sál doveze už odpitvanou mršinu a tak primář zařve "ty trotle zabržděnej!!!!!" a to je jediný co utkvělo v tom tvým odulým mozolu ...

   Smazat
  6. Pro 11:58 : naučte se prosím číst, a k tomu nutně i myslet!!
   Výdaje na obranu:
   2017 2016 stát výdaje podíl(%)
   (mld.USD)
   1 1 USA 610 35
   2 2 Čína 228 13
   3 4 Saúdská Arábie 69,4 4
   4 3 Rusko 66,3 3,8
   https://www.novinky.cz/zahranicni/470847-vydaje-na-zbrojeni-ve-svete-stoupaji-ale-rusove-vyrazne-setri.html
   Děda.

   Smazat
  7. 18:45 Zajímavé, Rus nejnižší výdaje, ale každý týden se chlubí nějakou novou, nejlepší, nejzabijáčtější zbraní viz plátek Sputnik. Jinak pokud by měl Rus vyší příjem, tak myslíte, že by nevzrostly výdeje na zbrojení?

   Smazat
  8. 16:32 Hlupáku, já snad něco psal om mé inteligenci? já jen dovětek, dost roku jsem napsal proto, že v 68 mi ta ruská svině zastřelila kamaráda. Tak laskavě nepiš něco o int. magore.

   Smazat
  9. 10,27
   PO VĚTŠINU TADY POBÝVALI SVINĚ Z UKRANY!!!!!!
   Takže,pokud ti někdo picnul kamárada,máš možnost si stěžovat na banderovelvyslanectví,ynteligente!!!!!!!

   Smazat
  10. 10.47 Tak ty jsi hodně velkej idiot, pan Hitler byl RAKUŠÁK, tak za druhou sv muže Rakousko, další Stalin byl Gruzinec, tak za miliony mrtvejch Rusu muže Gruzie, ty debile raději už více nepyyyyyš

   Smazat
  11. 16:32 a 10:47 Platí příspěvek v 18:13 lepe to nejde napsat.

   Smazat
  12. 14:54
   V roce 68, tady byl ten hypospadickej Dolfi ty vohone nemytej????!
   Byla tady halda ukrajinců,tak SE TY PYČO YNTELIGENTNÍ nauč číst!!!!!!!

   Smazat
  13. 15:13 Nebýt zasraných Rusáků, byli bychom na tom mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, ale za pana Hitlera navíc i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  14. Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou právě Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale bohužel pro ně taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Ugrofinnskej gauner Putler je nezlomí! - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 15. Blbečku strejda Putin vi,že v Evropě nic neni vše rozkradeno žádné suroviny tak co by tu dělal?
  to myslíte,že by pozabijel své zákazniky svým plynem?
  No jste fakt připad ohlupený medialštinou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Ruský plyn budou všichni dnes srát , Rus nic jiného nemá než plyn a naftu. Co ten zoufalec jiného vyváží, NIC, Rus je ekonomicky před totálním krachem. Kde jsou výroby konkurence schopnejch praček, lednic, televizí,aut, zahradní techniky ATD,nic jenom zbraně a nafta. Ruský chudobinec a hlupákov obhajují stejní hlupáci.

   Smazat
  2. 16;02
   A co krom MEGADLUHU NABÍZEJÍ USSA OKUPANTI TY VOHONE???!!!!!
   Frakovanou sračku pod pohrůžkou KROUCENÍ RUKOU NEBO OPERACÍ TRVALÁ OKUPACE......VÍC NIC!!!!!!
   A tebe ty jednobuněčnej pýčusi jako BONUS!!!!!:-)

   Smazat
  3. Anonymní23. ledna 2019 16:02
   Ano, spotřební zboží a spotřební elektronika, není ruská silná stránka. Ale pokud jste si toho nevšimnul, probíhající globalizace tuto výrobu, z celého světa směřuje do Číny. Takže i „americké“ výrobky známých značek, jako Apple, Remington, a další a další, mají na sobě ceduličku Made in China, nebo Made in PRC.
   To je zhoubný vývoj, který ničí planetu neskutečnou přepravní vytížeností, celého světa. To jsou ekologická negativa globalizace, ale hlavní negativum je, že se ta globalizace odehrává v režii 1‰ a veškeré výnosy z hromadné výroby, jdou do jejich kapes. Na ostatní zbývá, likvidovat negativní dopady této globalizace. P.K.

   Smazat
  4. 16:30 Co ty špenátem marinovanej Pepku, zase si se vrátil k námořnictvu? Vím že ten cikán z LDN- ky ti sem tam taky pracky zkroutí, když se vožereš a odvezeš od nich na pitevnu nějakýho ještě řádně nezdechlýho rudodědka, ne?

   Smazat
  5. Jiste asi dneska pracky toho moc nerozhodnou.
   Pracky jo , ty valecny.
   Usaci si zase vymysleli ,ze stlaci dolu ceny nafty a zacali hodne naftu dolovat z bridlic. To obsahuje , zahrnuje , ale Fracking /pod tlakem injektovane vysoce toxicke chemikalie dovnitr zeme / , kterymi si znici velke hektary pudy. Texas uz ma velka uzemi takhle postizena...Ani za sto let tam trava neporoste...

   Smazat
  6. Anonymní24. ledna 2019 1:42
   „Ani za sto let tam trava neporoste...“
   Komu to vadí? Do té doby, již budou ti důležití, obývat krásnou, vylidněnou Afriku. P.K.

   Smazat
 16. Dal jsem to vedle, ale sem to pasuje více: Pro celou Evropu měla být vzorem a zdravým jádrem Evropská unie. No a protože EU se už začíná rozkládat (počínaje brexitem), tak logicky přestává být zdravým jádrem. Takže to nejzdravější jádro EU zakládá "nové zdravé jádro" pod heslem "kde nepůjde (jako doposud) s námi, půjde proti nám". Jenom je mně divné, jak je to šité horkou jehlou, parlamentáři SRN a Francie o tom neměli ani tuchu a ještě k tomu smlouvu podepsaly dvě politické mrtvoly těsně před odchodem ze scény. Jako kdyby to dostali nějakým urychlovací befelem, někde někomu teče do bot :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní23. ledna 2019 13:57
   Obávám se, že brzy poteče do bot nám všem. Zde se diskutuje slabost a rozpad EU, ale oni stále pokračují v likvidaci národních států a demokracie a nenarážejí na odpor. Dnes náš parlament opět schválil další krůček, ke zvýšení moci neziskovek. Takže nikoliv omezování financování a aktivit neziskovek, které jsou centrem konkurenční moci, nýbrž další zvýšení jejich pravomocí. Proti byli pouze poslanci SPD a ODS. P.K.

   Smazat
 17. Kdyby blbost měla křidla, tak se všichni vznášíte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:25 Vy byste se stále vznášel nad námi, jako nyní.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.