Reklama

pondělí 21. ledna 2019

Seminář Nové republiky "Jak by měla vypadat Armáda České republiky" - diskuze (VIDEO)

21.1.2019
Odpovědi na dotazy z publika: Plk. vz Ing. Jaroslav Štefec, Plk. v.v. Ing. Ladislav Petráš a Pplk. vz MUDr. Marek Obrtel:

14 komentářů :

 1. Že Československo nemůže být neutrální, ale musí být vojensky začleněné v první linii (já sám jsem v 80 .létech měl být v případě branné pohotovosti zároveň na dvou místech, takže by mne válečný soud neminul), to jsme slyšeli v roce 1968. Že neutralita nepřichází v úvahu ani dnes, slyšíme v besedě. Ale nikdo nevysvětlil, proč se to netýká Rakouska. Rakousko má armádu i neutralitu, my ani jedno.
  Na besedě měla sedět bývalá ministryně a zazpívat nám nějakou hezkou písničku, aby se nám dobře pochodovalo, až budeme bránit rakouské banky. Lidovci spravují armádu 20 let. Odpovědnost žádná?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šmídle, kdybys znal dějiny 2. sv, války, tak by ses nedivil neutralitě Rakouska...

   Smazat
 2. Zrádci a kolaboranti jako Obrtel se vždy stavěli ke zdi, jen u nás bohužel ne.Pouze tady na NR se z něj dělá " hrdina ".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;33
   Chytni se s VLASTIZRÁDCEM Pavlem kolem pasu a můžete se na VELVYSRANECTVÍ USSA kousat do vocasů,vy zbytečný ""hrdinové""!!!!

   Smazat
  2. 11:28 Zase si se vrátil k námořnictvu, ty mariňáckej (nebo špenátem marinovanej?) Pepku, jo?:)))

   Smazat
 3. JAKO OBVYKLE PŘIPONÍNÁ NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ OSV

  ze má skvělý návrh,který v článku č.8 Národniho programu voličů NPV,kde je ukotveno,že je třeba udělat NATO pro ČR nepotřebným!
  S tím a v tomto duchu jak to udělat, proběhla i diskuse!

  TAK TO UDĚLEJME!BUDEME VOLIT STRANY,KTERÉ SI TO DAJI DO PROGRAMU!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonym 1046
   Žádná taková strana neexistuje!

   Smazat
  2. NEJSME STRANA,ALE NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ,

   která může dosáhnout až asi 8 395 132 členů.
   Pokud jste volič jste i člen společnosti voličů.

   Smazat
 4. Pokud hledáte zrádce, kritéria dobře splňuje někdejší nejmladší generál Varšavské smlouvy Jan Šejna. Poškodil vlastní stranu způsobem, za který by mohl být vyznamenán za ,,boj proti komunismu" a povšimněte si, nikdo to neudělá. Několik zajímavých podrobností o Šejnovi najdete ve vzpomínkách režiséra Dušana Kleina Jak režisérům chutná život.

  OdpovědětSmazat
 5. Rusko vždy popravovalo zběhy, zrádce, kolaboranty-je škoda, že OBRTEL nežije v Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrádci a zběhové jsou tací, jako ty, ti co slouží zmrdům Z NATO-EU-USA...a jdou s kýmkoli proti vlastním u národu a své vlastní rodině...

   Smazat
  2. 17:01 Když si pustíš tato slova (jestli neumíš ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ... ty národe!

   Smazat
 6. Zajímavé poslouchání, ale ty imrvére chrchlající tuberáky, chřipkáče a souchotináře si tam páni experti neměli pouštět už ¨kvůli vlastáímu zdraví...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...Obrtel jim měl nafasovat nějaký Hašlerky, nedá se to poslouchat !!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.