Reklama

neděle 20. ledna 2019

Seminář Nové republiky na téma "Jak by měla vypadat Armáda ČR" - vystoupení s hodnocením Plk. v.v. Ing. Ladislava Petráše (VIDEO)

20.1.2019
Na semináři Nové republiky na téma "Jak by měla vypadat Armáda ČR" vystoupil s hodnocením Plk. v.v. Ing. Ladislav Petráš. Provedl rozbor ohnisek možných budoucích konfliktů, kritice podrobil současný stav naší armády, upozornil na neschopnost Armády ČR plnit své zákonné povinnosti, kritizoval naše spojenectví a Alianci NATO vyčetl notorické porušování mezinárodního práva a vlastní zakládací listiny - Washingtonské smlouvy a jejího prvního článku. Nakonec uvedl svou vizi funkční české armády.


Navazující videa ze semináře:  ZDE a ZDE

38 komentářů :

 1. "někomu" to video hodně vadilo, je nedostupné ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chce to číst a video je zde...https://www.youtube.com/watch?v=0T4064515uU&feature=player_embedded

   Smazat
  2. TEĎ SE VRÁTIL NÁŠ ČLEN ZE ŠPIČKY SPOLEČNOSTI VOLIČŮ

   a přinesl zprávu,že mluvil s vedenim BOS ,kde je nyni pan plukovnik úradujici předseda.
   Sdělil tam,že naše OSV je na Nové republice,kde často píše o svém Národnim programu a jeho článcich z nichž zvláště vyniká článek č.8.kde je stručně popsáno ,jak se budeme mít dobře jako ve Švýcarsku,naše ARMY bude stejná a v naši krajině budou prima ocelová děla maskovaná krmelci pro dobytek.
   Jistě jste si už pustili odkazy z minulých vystoupeni našich plukovniků,kde jsou krásné obrázky jak vypadá to Švýcarsko,které už staleti NIKDO nenapadl přišlo by mu to prkelně draho,dáme tu opakovaně přehled jak NATO!

   https://www.euportal.cz/Articles/1742-svycarska-armada-sila-schopna-skutecne-rychle-reakce.aspx

   Smazat
  3. POKUD BY NĚKDO CHTĚL STUDOVAT OPRAVDOVÉ DĚJINY

   pak,pokud se to podaři zkusite zobrazit si odkaz

   https://www.druhasvetova.com/?p=armada/svycarsko

   Smazat
  4. OSV se měla zeptat toho plukovnika šéfa BOS Petráše zdali chápe,že by si měl dát do programu zajistit ve spojeni se všemi demokratickými silami ČR a toho Národniho programu OBČANŮ většinu ve Sněmovně jinak z celého jejich cirkusu nezůstane ani pára.
   Bude chybět jako doposud nejen mužstvo a zákony o ŠWAJCARMY ,ale i penize protože je stávajici "liberálové " rozkradou do mrtě jako to dělaji dnes!

   Smazat
 2. Musí se "klepnout"myší nahoře v rámečku
  a tím se přepne přímo na Youtube.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=0T4064515uU

   Smazat
  2. Nejsme pitomý, to video v 19:36 nebylo dostupné a teď u že je ...

   Smazat
  3. Jak by měla vypadat, jak by měla vypadat, furt.
   Dobrý voják to říká jasně.
   Čeho se nejvíc hrozí.
   Na Karlově náměstí na každym stromě jeden voják bez disciplíny.
   Českej.
   Stromy tehdá byly menší, dneska i 3.

   Smazat
 3. V projevu je mnoho rozporů mezi tím, co se u nás oficiálně tvrdí, a tím, co by mělo být. Pán plukovník je profesionál, ale s poměry nehne. Česko není připraveno vůbec na nic. Doporučuji použít jako vzor jednání Beneše. Nejlepší bude se vzdát, nebo už jsme se vzdali před 30 léty.

  Rusové na svém území válčit nechtějí, bránit se budou masivními protiúderem jadernými zbraněmi. Válčit se bude několik dnů, spíše hodin. Výrobní kapacity se nebudou bombardovat, ono u nás není ani co. Rozbíjet se budou dopravní komunikace. Myslím, že dopravní cesty z jihu na sever a z východu na západ. Moravská brána to odnese.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výstupy ze semináře jsou podnětné. Musíme od našich politiků vyžadovat, aby dodržovali závazky vyplývající z Ústavy a když už jsme jí vázáni, i z Washingtonské smlouvy.
   Chceme jako národ zůstat, tak se čiňme, mluvme o tom, vyžadujme to od politiků!

   Smazat
  2. Kolego 22:15, jsme v pasti. Všechny peníze od nás odtečou do zemí našich kolonizátorů. Nechají nám jen to, co nám stačí na expediční sbor k válčení kdesi v cizině a ne na vlastní obranu. Zajímalo by mne, kolik na semináři sedělo lidí odpovědných za popřevratovou devastaci. Nemyslím chudáka plukovníka, kterého postavili před hotovou věc.

   Pamatuji, když jsem letěl z Ostravy do Prahy za bolševika, tak na stojánce bylo 50 moderních stihaček. Podle komunistického ministra obrany Vacka jsme měli asi 450 vojenských letadel a asi 4 až 5 tisíc tanků. Peníze tady tehdy nikdo neodvážel.

   Domnívám se, že prvořadým je pojmenovat viníky tristního stavu naší suverenity. Pak pořádejte semináře o tom, co si máme pořídit.

   Smazat
  3. Na zbraně pro armádu jsme se všichni před převratem složili. Kdo nás odzbrojil?

   Smazat
  4. 23:37, 23:41

   "Chytrých" keců máte plnou hubu, ale když se mají zvýšit výdaje na obranu z tristního 1% na pouhá 2%, tak kvičíte jak píchlé svině, že je to vyhazování peněz, které se mohou dát třeba důchodcům, atp.

   K těm blábolům o počtu techniky... Například co se týká stíhaček, jediná moderní, která snesla srovnání s F15, F16, byl Mig29. A ten byl v počtu jednotek kusů. Pro celou ČSSR. Zbytek byl zastaralý šrot.

   Co se týče peněz, tak ty od nás určitě nikdo neodvážel, protože byly na západě nesměnitelný cár papíru vhodný leda k vytření prdele. ČSSR trpěla chronickým nedostatkem deviz, nebylo ani na nákup zahraničních léků. Proto Češi v roce 1990 umírali o 4 roky dříve než Němci.

   Tolik ve stručnosti k tvým žvástům.

   Smazat
  5. Ano, "chytrých keců" ... Myslíš zvýšit "výdaje na obranu" cizích geopolitických zájmů? Jako například obrana republiky a českého národa v Africe(nerostné suroviny a uran pro zloděje z Ameriky a Evropy?).Nebo "zvýšení výdajů na obranu" vlasti v Afghánistánu, kde "bojujeme za Prahu"? Nikdo nechce vidět, že jsme pro Afghánce stejní okupanti, jako spojenecká vojska v r.68 u nás? Jen proto, že Amíci potřebují základny proti Iránu? Nebo výdaje na obranu naší republiky na Balkánu, kde zdárně sekundujeme při jeho rozvracení za americké geopolitické zájmy (Kosovo, Bondsteel), a dokonce i za hmotné zájmy americké věrchušky (Allbrightová a Balkánský Telecom a další). Tak na takové výdaje a na takovou armádu užitečných žoldáckých idiotů, bych nedal ani korunu. A teď promiň: nasrat a zrušit. V civilu by možná byli užitečnější. Prokeš

   Smazat
  6. Pane 0:29 jste důkazem že zatím armáda ČR nemá smysl.

   Smazat
  7. 0:29, pochybuji chytráku, že přemýšlíš hlavou. Jestliže se budou zvedat výdaje na armádu, tak by se peníze měly utratit doma u českých firem.

   Smazat
  8. 8:27 Myslíte, že by se v ČR měla vyrábět lepší stihačka než F-35, nebo super tank Abrams? Pochybuji chytráku, že přemýšlíš hlavou!

   Smazat
  9. 9:58
   Turecké Abramsy na syrské frontě hořely jako pochodně. Nemusíme vyrábět F-15. Stačili jsme na cvičná proudová letadla, které bralo Rusko ve velkém množství. Od Rusů bychom zase mohli brát lepší letadla než ty americké.

   Smazat
  10. Anonymní 9:58

   Vyrábět stíhačky F-35? A co byste tady asi s nimi chtěl dělat? Naštěstí nikoho ani nenapadne něco takového sem kupovat. 5 miliard za kus. Bez ničeho, bez zázamí, výcviku a servisu.

   Představitelé naší země zjevně nejsou kdovíjací myslitelé, ale takoví retardi jako vy zase ne, aby nakupovali to co se zrodí ve vaší blbé tykvi.

   Smazat
 4. Armádu si malé a střední státy zakládaly pro svou obranu. Expanze byla vlastní pouze velmocím. A nyní si můžeme položit základní otázku. Existuje ještě společná a většinová vůle svou zemi bránit? S nástupem nové generace si tím nejsem jistý.
  Naši mladí vítají migranty všeho druhu. Slovo práce se stalo u mladých vulgarizmem a jejich vůle narukovat dobrovolně do armády se rychle rozplývá. Když už máme tu demokracii, měli by jsme se na tuto otázku zeptat lidí.
  Bezděky se mi stále častěji vybavuje jedna scénka ze Svěrákovy divadelní hry "Dobytí severního pólu".
  "... pojďte, svážeme je, ať se Frištenskému lépe nesou".
  Téměř všichni by chtěli armádu, téměř všichni by se chtěli bránit, ale téměř nikdo pro to není ochoten nic udělat. Mladí narukovat do armády a staří si odtrhnout od huby pro její vyzbrojení a politici méně krást a více sloužit svému lidu.
  Jako vrchol vlastenectví považují opičí hopsání při hokejových zápasech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4:12 Hrycáku, tvé příspěvky jsou totální bláboly. Kteří mladí vítají migranty?mladí nikde nepracují? a to opičí hopsání hokejových příznivcu, no nezávidím ti tvuj jednoduchej život.

   Smazat
  2. 10,05
   Původně jsem na tebe ani nechtěl ani reagovat. Ale budiž. Jak se hrnou mladí do práce vidím denně. Všichni, bez ohledu na vzdělání a inteligenci, touží po jediném. Vlastní kanceláři s PC. Jako bonus služební auto, telefon a nástupní plat 30 tisíc. Téměř nikdo se nezajímá, co bude dělat a zda to dovede.
   Co se vojny týká, existuje jediný způsob jak to zjistit. Zeptat se lidí. V Rakousku nedávno proběhlo referendum, zda si občané přejí zachovat základní vojenskou službu. Nadpoloviční většina řekla ANO, a tak tam kluci budou chodit na vojnu dál.
   A co se opičího hopsání týká, ty se asi na fotbal a hokej nedíváš, protože jinak by ti neuniklo dnes již okřídlené KDO NESKÁČE NENÍ ČECH. A samozřejmě početné davy víc se podobající lidoopům, než lidem.

   Smazat
 5. Tak ,že vážení ! Jen Karel IV nebojoval a získal pro České království území . Marie Terezie naše území prohrála a najdou se ,že jsme z Rakousko-Uherska neměli odcházet ( vždyť jsme nikde neodešli ,jsme členy ještě většího ho.na EU). Češi uměli bojovat ,ale za císaře pána ale v nových dějin Československa už jsme se nebránili . Zrada fašistu velké Británie a Francie a okupace Sovětu . Češi budou bojovat , sami proti sobě v občanské válce !

  OdpovědětSmazat
 6. Tak si pár vlastizrádcu na pochybném semináři zabékalo a NATO plus naše armáda si bude dále dělat to co uzná za vhodné.

  OdpovědětSmazat
 7. Naše co??????
  Ty špatně placený gauneři ve spolupráci s emerickejma okupantama NENÍ NAŠE ARMÁDA,Vygume!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle moc nevykřikuj před naším Mylošem, nebo tě přetáhne svou holí!!!! A hned budeš vědět co:)))

   Smazat
 8. 10:06 Nemáš pravdu, proruskej pucfleku, patříme do silného svazku NATA, plus naši bratři vojáci z USA, a to vše proti ruské roztahovačné, fašounské bandě.

  OdpovědětSmazat
 9. 10;53
  Co to MELEŠ ty TYDÝTE RETARDOVANEJ OD SVÝHO ZBYTEČNÝHO VÝSKYTU,NATO OKUPUJE SKORO CELEJ SVĚT,OVŠEM S PLNOU DRŽKOU DEMOKRACIE!!!!!!!
  Tyhle hovadiny už žereš jen ty a ten pyčuš Pavel!!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
 10. 10:58 Zase jsi se po zarachu rozjel, co ty PUTINOVKÝ LEJNO. Jinak zaplať BUH, že NATO plus Amík okupuje celej svět, jinak by byl všude rozlezlej tupej, hloupej, chudej války chtivej ruskej azbuk. Víme blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten výkvět pitomosti - 11:13 - by tu měla redakce nechat, jako souběh neschopnosti diskutovat snoubící se s nízkým IQ a nevychovaností.
   Podle zbrklosti psaní jde asi o duševně vyšinutého jedince.

   Leo

   Smazat
  2. 12:21 S rudým xindlem se diskutuje napalmem!

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste vyjadřovat své myšlenkové pochody otvorem na opačné straně těla, budete působit přecijen inteligentněji.

   Smazat
  2. 20:44 Asi vlastní zkušenost. Dík za radu, tímto ti lépe naseru do tvé držky. Co tam máš jinak dál-? nic co

   Smazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. ledna 9:07.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 14. Česká armáda musí být PUTINOVA !

  Drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky a ostatních komunisticko-putinských webů: Nebojte se! Nebojte se říkat a psát pravdu!!

  Ano, dnes už se přece bát nemusíme – dnes už se nemusíme STYDĚT, za naše členství v KSČ, za (spolu)práci s naší Státní bezpečností resp. KGB či FSB, případně GRU.
  Ano, dnes máme ve svém čele dva národní Vůdce, našeho Miloše a našeho Babiše, oba členy KSČ (tzv. bývalé), oba spolupracovníky našich a rusko-sovětských bezpečnostních služeb!
  Ano, dnes směřujeme – stále rychleji – zpět z odporné Evropy do srdce naší rodné Západní Asie!!

  Takže se opravdu nemusíme bát veřejně říci a napsat, že naše armáda musí být
  • podřízena Moskvě
  • připravena osvobodit Evropu od kapitalismu a demokracie (+ ostatních evropských hodnot)
  • plně připravena padnout za SSSR/Ruskou federaci, Matku Vlast všech Slovanů
  ,
  stejně jako v éře naší Leninské svobody a samostatnosti, čili 1948 až 1989.

  Vaše slovo buď ‚ano, ano – ne, ne'; co je nad to, je ze zlého.(J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.