Reklama

čtvrtek 17. ledna 2019

Seminář Nové republiky na téma "Jak má vypadat Armáda České republiky": vystoupení plukovníka v záloze Ing. Jaroslava Štefce (VIDEO)

17. 1. 2019
Včera proběhl seminář Nové republiky o současném neutěšeném stavu Armády ČR, o hodnocení současné situace a příčin neschopnosti české armády bránit území státu. Se podnětným příspěvkem vystoupil pan plukovník v záloze Ing. Jaroslav Štefec.
37 komentářů :

 1. PROČ ZASE NECHCE PUSTIT CENZURA NÁŠ PŘISPĚVEK,

  vždyt jsme jenom napsali,že to byl hezký popis havarijniho stavu ČS ARMY a nenašli jsme v řeči pana plukovnika návrh nápravy,nebo jsme se přehlédli,no uvidime co přinesou dalši experti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelžete, žádný "váš příspěvek" nikdo nesmazal.

   Smazat
  2. PANE DVOŘÁK MY NELŽEME,STÁVÁ SE NÁM,ŽE NAPÍŠEME PŘISPĚVEK

   trochu zajimavějši a systém ho prostě dál pustit nechce.
   Nedáváme vám ŽADNOU vinu,ale přičitáme to vnitrákům a různým individuim,které tu vyhrožuji cenzurou místo,aby se přidali.
   Opakujeme,že si vašeho webu cenime a těšime se na dalši články,škoda že tam nebyl pan KOLLER ten má tu pusu jako rychlopalné dělo!

   Smazat
  3. 22:08
   Určitě jsme všichni o strašně moc přišli, když vám nešel odeslat váš příspěvek. Ale snad to nějak přežijeme.
   Zřejmě máte problém se systémem filtrování robotů. Bohužel tento systém vyžaduje aspoň elementární inteligenci kterou přispěvatel prokáže tím, že označí obrázky obsahující určený prvek. Pokud je to pro vás skutečně nepřekonatelný problém, tak se můžete zaregistrovat a pak se po vás žádné ověřování požadovat nebude. Nebo holt nezbývá než trénovat, abyste dokázal správné obrázky rozpoznat. Jsem si jist, že žádný agent ve vašich problémech prsty nemá.

   Smazat
  4. NEMUSITE BÝT IRONICKÝ A POUČOVAT, ŽE NEUMIME OBRÁZKY

   taky ne!
   Ono se u nás blokuje ještě předtim než se k obrázkům vůbec dojde a tak přičina brouku, je někde jinde.
   Chtěji vás ošidit o naši skvělou informaci a vy pak budete běhat jako slepá bába,co myslíte,že ano?

   Smazat
  5. Nikdy se mi nestalo, že by mi nešel příspěvek odeslat. Většinou stačí jen odfajfkovat že nejsem robot a je to. Občas to chce označit obrázky. Označím a jede se dál. Žádný problém.
   Co jsem však zaregistroval, tak vy si stěžujete každou chvíli, že vám to nejde. Problém tedy asi bude na vaší straně a určitě vás neblokuje žádný záškodník z vnitra. Až tak objevné ani nebezpečné vaše komentáře nejsou, abyste někomu za to úsilí stál. Možná máte počítač prolezlý všemožnou havětí(malware, adware, spyware, trojské koně a červy,...). Tak si vymažte cache, cookies a všechna data stránek. Proskenujte nějakým odvšivovačem a věřím že to zase bude fungovat. Hlavně pak nelezte na stránky s různým pochybným softwarem, na pornostránky apod. A neinstalujte si žádné "zlepšovače" čehokoli.

   Smazat
  6. Děkuneme za typy,počitač využivá vice lidi a určitě to jsou možná nestydové nebo co,ale už jste viděl náš prima Národni program a ten je ta přičina toho,že se vůbec tak daleko na obrázky nedostaneme a už když napíšeme něco do pranice tak se hned objevi,že nás do odfláknuti obrázku VŮBEC NEPUSTI.
   To už víme,že jsme šlápli někomu na kuři oko nebot vy písete,že to neni možné..

   Smazat
  7. 1:12 je obyčejný troll. Nechápu, proč redakce Nové republiky ho tu nechává exhibovat. Program je snůška nepoužitelných "nápadů" pana Mrázka, dej mu Příroda lehké spočinutí.
   Anonym 1:12 tu neustále ničí diskuze, otravuje a zapleveluje tyto stránky.
   Mažte ho, mažte ho a zase mažte ho!


   Smazat
  8. CENZORE 7.17

   NÁŠ NESMRTELNÝ MENTOR DOKTOR INŽENÝR J.MRÁZEK CSc KÁŽE

   chcete mit z vašeho státu ČESKÁ REPUBLIKA ráj?
   Řeknu vám jak to můžete udělat s pomocí článků skvělého Národniho programu občanů voličů NPV a ne že ne ANO!
   Najdou se VLASTENCI členové občanské společnosti voličů,ale i z ní vyvrhelové a budou vám stát v cestě.
   Je na vás občané je zašlápnout, nebot v každém národě jsou zrádné kreatury,které se budou snažit zabít ty ,kteři vám přinášeji ráj štěsti a zdravi včetně naprosto nového NPV,kde stoji jasě kuchařka

   JAK TO UDĚLAT!

   SMRT VYVRHELŮM AT JDOU K BELZEBUBOVI DO PEKELNÉHO KOTLE,

   V zimě aspon ušetři za drahé uhlí!
   Pokud neposlechnete hlasy z vaši elitni špičky Společnosti voličů pak to s váma půjde s kopce a už dnes jste stejně mezi rozvojovými zeměni a brzo nemáte co ztratit akorát okovy otroků vadných zákonů na př exekučniho, pak se nedá nic dělat!

   Smazat
  9. PRO 7.17

   vaše sděleni je nesmyslem,proč tu nedáte jednotlivé články Národniho programu a napíšete v čem se vám nelíbí a proč.
   Přece nemůžete mluvit za všechny občany,ze kterých děláte blbce,že jako sami nedovedou posoudit co je pro ně dobré a šaškujete tu v roli cenzora.
   To dělaji jen neomarxisté a jejich liberálni demokrate s cilem zas nám pověsit na krk diktaturu a ukrást nám svobodu!
   Chcete vyvolat chaos,anarchii,rozval státu ještě větši než dnes už je?

   Smazat
  10. mně to odpublikovat jde, ale o den později po příspěvku ani stopa. Měli byste si to dát do pořádku, necháváte tu bláboly a odkazy na zajímavé dokumenty mažete nebo co.

   https://www.youtube.com/watch?v=tEjUtyDjsl0

   Smazat
 2. Mám dotaz . Budou přidány i další příspěvky přednášejících ?
  P.S. Návrhy náprav tam zazněly a bylo jich mnoho. Děkuji

  OdpovědětSmazat
 3. Velice dobré zdokumetování stavu "naší" armády. Jenom bych tak nějak podoktknul, že vyškolení vojáci z povolání a důkladně prověření, kteří přsahali že budou chránit vlast nějak tak zběhli a dnes přísahají jinde.

  OdpovědětSmazat
 4. Putin tvrdí, že válka nebude, Štefec předvídá opak. Neměl by šetřit podrobnosti a popsat, jak by se válčilo a jak by do války byli zapojeni Češi. Rozvědka NATO bezpečně ví na základě monitorování článků a diskuze na NR, že Čechům věřit nelze. Kdo by se nechal odpařit na ruské frontě. Pražská kavárna se mobilizaci vyhne, z diskutérů na seznamu a aktuálně bojeschopné jednotky sestavit nelze. Poláci to je jiné kafe, aspoň na hubě. Zkušenost říká, že největší váleční štváči jsou také největší zbabělci v boji. Evropské armády jsou slabé, tedy s výjimkou Řecka a Turecka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Válka přeci už dávno probíhá. Jen zatím nikdo nenabyl přesvědčení, že má na fyzickou likvidaci nepřátelských pozic aniž by ohrozil existenci sebe samého.

   Smazat
  2. Anonymní17. ledna 2019 23:17
   Putin neříká, že válka nebude vůbec, nýbrž že nebude na území Ruska.
   Existují síly, které chtějí své problémy řešit válkou a také síly, které válku odmítají. Je třeba podporovat ty druhé, pokud se náhodou mezi politiky objeví. Válečnými štváči jsou globalistické síly (prostřednictvím svých zkorumpovaných pohůnků z řad politiků, umělců, novinářů, ..), které mají na dosah celosvětovou nedemokratickou vládu a potřebují zlikvidovat poslední překážky. Nelze jinak zabránit válce, než tyto odstavovat od politické moci. Začal bych u jejich politických neziskovek. P.K.

   Smazat
  3. 13:40 Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 5. Je už pravidlem,

  že současné poměry v politice, nebo armádě rozebírají a kritizují POUZE bývalí politici,nebo důstojníci v.v.

  Co se týká těch důstojníků v.v. , ti ještě před pár lety
  horlivě sloužili americkým okupantům, kterým očividně nevadilo, že převzali bývalé komunisty, kteří skládali přísahu své vlasti.
  Nyní jsou všichni v důchodu, tak vysílají svá khaki moudra,
  která už nikoho nezajímají.
  Ještě bych tak pochopil MUDr.Obrtela, který už před časem prohlásil, že se stydí za NATO, ale před tím zbytkem si mohu pouze odplivnout.
  Brzy snad přivítají do svých řad gen. Pavla, pak budou už skoro komplet.Chvíli to ale bude trvat, neboť jmenovaný vymetá nyní jednu diskuzi za druhou a nestíhá informovat hloupou veřejnost o tom, jaké nebezpečí hrozí mám všem ze současného Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martina Kollera byste vzal na milost?

   Smazat
  2. 23:21 nespravedlivě generalizuje. Nezná dnešní vojáky AČR, nevidí do problémů, jen tlachá aby tlachal.

   Smazat
  3. Kdo kritizuje NATO, je automaticky bývalý politik, nebo důstojník, na tom není nic nepochopitelného. Stačí, když má dotyčný vyšší IQ, než automatická pračka.

   Smazat
  4. KOLLERA tu prý nepustili kvůli dobře prořezané puse kdy rychlopalné dělo je hadra.
   Odhalil by,že zas,že ta naše ARMY se bude muset vrátit do opery odkud ji pouštěji čas od času na vzduch a to by byl malér!

   Smazat
  5. Koller se nepustil do debaty sám. Ale oni tři seminaristé to všechno řekli za něj a možná lépe.

   VK
   Účastník

   Smazat
 6. Ať nikde neříká, že nemáme armádu, to je dar! Jestli bude mít Babiš zase přebytek, tak nám šmejdi nařídí, že začneme stavět letadlovou loď!

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení diskutující. Souhlasím, že je dobré kritizovat stav naší armády, ale pochybovat o jejím členství v NATO je zcela zcestné. U člověka ve státních strukturách se jedná přímo o vlastizradu.

  Stav je úměrný tomu, jak velká kleptokracie a diletantismus funguje na ministerstvu obrany, a v podstatě i v gen.štábu. Osobně nemám informace, ale podle přispěvatelů v semináři je situace dost tristní. Není pochyb, že na obranu je nutno navýšit dostatek prostředků a velmi vhodný by byl instruktorský dohled specialistů z vyspělých zemí, jako je tomu na Ukrajině.

  Co se týká pana Števce, myslím si, stejně jako on, že válka je nevyhnutelností. Pan Štefec má pravdu ohledně války. Jedná se o heslo pouličních rváčů - pokud je střet nevyhnutelností, udeř jako první a tímto heslem se musíme řídit. V případě Ruska tento úder ovšem musí být drtivý a zničující.

  Rusko, jako náš, a nejen náš, hlavní a jediný nepřítel, použilo podobný fígl už v minulosti, kdy porušilo všechny dohody, a tajně rozmístilo na našem území nosiče středního doletu včetně jaderných hlavic.

  Oni tohle prostě dělají. Ne že by se věnovali svým problémům, stoupající negramotnosti a alarmujícímu stavu ohledně HIV pozitivních, nebo třeba rozvoji katastrofální infrastruktury, oni přemýšlí, jak zaútočit. Tož přátelé, dopřejme jim, čeho tak žádají. Udeřme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Vážený diskutující z 7:56 18.1.2019" nevím kolik Vám je let a co jste zažil, ale vypadá, že máte kvalitně zpracovaný mozek euroatlantickou propagandou. NATO je zločinecká organizace, ve které jsme bohužel zásluhou vlastizrádce Havla. A mít tu instruktory z USA či Británie jako ve fašistické Ukrajině si může přát jenom vlastizrádný poskok západu. Rusko nebylo nikdy náš nepřítel, toho z něj udělala západní propaganda a média. Myslím, že Vy byste potřeboval, aby na Vás někdo "udeřil", abyste se probudil. A prosím Vás neodpovídejte mi a nelžete, jinak ještě více prokážete, jaký jste "čučkař". Veterán studené války

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 8:43 neberu vám váš názor, ale dost pochybuju, že jste nějaký veterán. Musel byste se účastnit bojů, presenční služba nepatří do této kategorie.

   Ale pakliže pamatujete dobu studené války, dobře víte, jakým způsobem se vyplachovaly mozky. Jenže narozdíl od vás, my jsme věděli, že to není pravda a že pravý nepřítel je ten, kdo do nás leje nenavistnou propagandu dnem i nocí.

   My jsme byli osvobozeni, ale tento nepřítel zůstal, není poražen. Po pádu SSSR, kdy se konečně osvobodily i jednotlivé svazové republiky, to vypadalo na to, že se tak stane i s ostatními utlačovanými autonomními republikami a oblastmi ve Federaci.

   Ale nestalo se. A navíc se před čtyřmi lety ukázalo, jak bývalý tyran dokáže vycenit zuby. Ukrajina a podobně Bělorusko byly dlouhou dobu v područí Impéria a tak dlouho jim vymývali mozek, že jsou někým, kým nikdy nebyli, že se ze svazku z Impériem nedokázali úplně vymanit.

   Na Ukrajině vidíme, čím jsme si prošli v minulosti i my. Naší spásou se stalo NATO. Teď vidíme opětovné zbrojení. Snad nechcete popřít, že to je právě Rusko, které vyhrožuje Západu a zbrojí ostošest.

   9:25 hlupáku vulgární co tady kopíruješ cizí texty, spláchni se do záchoda.

   Smazat
  4. ZMANIPULOVANÝM TISKEM ZBLBLÝ 7.56 ZTRATIL ROZUM

   co by tu u nás pan PUTIN dělal,když je u nás vše rozkradeno?
   Dokáže si spočitat,zda by se mu to vyplatilo strčit tu nos a pak by se o nás musel živit a postarat se,
   Ještě jsem neviděl blbce,který by napadl svého obchodniho partnera!
   Kdo postoupil k jeho hranici v důsledku podlého porušováni dohod,které debil Gorbi nedal na papír a což nyni může vést k válce kvůli nenažranosti korporaci,které chtěji Putinovy suroviny a za ně dát pozabijet domorodce celé Evropy.


   JE LI VÁM VŠEM ŽIVOT MILÝ KOPNĚTE TĚM PODPINDOSTNIŮM,KTEŘI TU PŘICHÁZEJI S VÁLKOU DO KOULÍ

   at tu píši s fistulkou!

   Smazat
  5. 7.56
   Ty blbečku PUTIN snižuje neustále výdaje na zbrojeni a dnes čini s bidou desetinu co na šrot tanky ,patrony a miny vydává USA a NATO.
   Brzy bude rozpočet slavné RUSI tak mini,že bude jen na mirové ratolesti což všichni uvidí a vy tu přicházite ze sračkami,které vám už tečou do vašich Wehrnacht holinek.

   Smazat
  6. 12:37 tak to je super. Potom Rusko v brzku můžeme zbombardovat bez jakýchkoliv následků pro nás.

   Smazat
 8. 10;59
  A kdo začal s KROUCENÍM RUKOU NEPOSLUŠNÝM STÁTŮM A VYHROŽOVÁNÍM,ŽE POKUD NEBUDE PO JEJICH BUDE ZLE????
  Pustím to nebyl,byl to NEemeričan a čokovopice Zbabral Onana!!!!!!!!!
  NATO je na dvě věci:Na NIC A NA HOVNO,OKUPANTY BY MĚLI VE VŠECH OKUPOVANÝCH STÁTECH STŘÍLET!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není důvod, proč by ten negr nemohl občas zkroutit ruce nějakým zdegenerovaným mužikům, tobě přeci taky sem tam pařáty zkroutí ten negr z interny, když jim tam pod vlivem toulenu sebereš a odvezeš k vám do márnice nějakýho ještě řádně nezdechlýho komoušskýho geronta, ne?

   Smazat
 9. Bohužel video nejde spustit!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně video běhá normálně. Nemáte spíš omezení na straně svého PC?

   Smazat
  2. Pane Musile, musíte ťuknout dvakrát. Jednou na obrázek a potom ještě jednou do té hlášky, že video nejde spustit. Spouští se jen na YouTube, ne na téhle webové.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.